Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Sūrā nolemtība

Arturs Priedītis
25.03.2016.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekādi

28.03.2016. 22:16

»

PILSETNIECE

,,,,,,,,Multikulturāla vide ir lieliska augsne labklājībai, un multikulturāla vide tādējādi ir liela bagātība


nav saprotams, kāpēc latvietim obligāti ir jābūt smirdošam stulbenim kā šī portāla trollim Žulim- latviešu paraugidiotam. Šausmīgi riebīgs tārps.

Atbildēt

PILSETNIECE

28.03.2016. 18:15

,,,,,,,,Multikulturāla vide ir lieliska augsne labklājībai, un multikulturāla vide tādējādi ir liela bagātība.,,,,,
Kaa var shaadus murgus skriceleet,,,
Cionisti no augshas buus ieteukushi :),
kaa tumshie speeki !!

Atbildēt

ren.tv

28.03.2016. 02:16

»

derdz

mes visi piedzimstam un nomirstam,un grîbi teikt ka ta nav atkariba no ka augstaka! Ja taa gribas dzivot un ilgak,jo daudz ko var macities utt un darit labus darbus


Ja jūs būsiet pietiekoši daudz izlasījis šādus tekstus un izdomāsiet padarīt sev galu, tad vainot tajā citus spēkus nebūs iemesla. Kaut gan - ja eksistē kaut kādi augstāki spēki, kas jūs vada(un atbrīvo jūs no jebkādas atbildības par jūsu darbiem... un arī vārdiem), viņiem būtu laiks pakārties, jo jūs esiet bezcerīgs gramatikas un interpunkcijas ziņā.

Atbildēt

ren.tv

27.03.2016. 18:12

Šo rakstu lasot radās iespaids, ka autors ir pārskatījies REN-TV, kur raidījumā par dažādām interesantām tēmām kā anekdotē par studentu, kas iemācījies vienu tēmu, vienmēr nonāk pie NLO, āriešiem, pareģojumiem par Krievijas spožo nākotni un tamlīdzīgu sviestu, kas domāts lai izskalotu smadzenes.

Ir diezgan stulbi iedomāties ka eksistē Visuma saprāts un atdalīt cilvēkus, kā ārpus esošu saprātu... vai nu tāds eksistē un pilnīgi loģiski ka cilvēkiem, kā saprātīgām būtnēm ir tiesības būt daļai no šāda Visuma saprāta vai arī nekas tāds neeksistē un nepiesārņosim smadzenes ar pseidozinātni... bez tumšās matērijas eksistē arī tumšā enerģija un tā eksistence ir hipotētiska - jo pagaidām nav iespējams izskaidrot kas un kāpēc satur kopā matēriju Visumā un veido galaktikas un melnos caurumus, tāpēc vai melnā matērija pastāv - ir vēl jautājums, nevis pierādīts fakts.


ES tika izveidota par pamatu ņemot Kārļa Lielā impēriju, kuŗai absolūti nav nekāda sakara ar austrumeiropiešu identitāti - arī latviešiem. ES drīzāk ir vairāk kopīga ar Trešo Reihu - vāciešiem jau bija pieredze dzīvojot līdzīgā projektā - Svētās Romas impērijas sastāvā.


Latvieši ģenētiski ir 40% somugri un 40% austrumeirāzieši(pie kuriem pieder balti un skiti un pārējie jaukteņi) - pārējie 20% - mazākā daļa ir semītiem ģenētiski tuva atzara atliekas, ko eirāzieši piebeidza, ierodoties Eiropā un eirāziešu pirmā viļņa pēcteči, kas tagad apdzīvo rietumeiropu. Pat neņemot vērā austrumbaltu(latviešu un lietuviešu) ģenētisko piejaukumu, kas notika pirms 1500 gadiem Latvijas un Lietuvas iedzīvotāju ģenētiskajā materiālā(un neskāra Igaunijas somugriskotos baltus), jau tagad balti Latvijā ir absorbējuši vairāk kā 50% svešos pēdējo pāris tūkstošu gadu laikā.

Ideja par to, ka daba koriģē veselas dzīvu būtņu grupas un ka dzīvām būtnēm ir sava ģenētiska programma nav jauna. Ja tā ir, tad latvieši jau sastāv no dažādiem cilvēkiem ar dažādām ģenētiskām programmām un katrai no tām ir sava programma. Pat ja fatālisms ir kādu grupu programmu pamatā, tad tomēr uz visiem latviešiem vai pat visiem eiropiešiem to gan nevar attiecināt, nemaz neņemot vērā to, ka katram cilvēkam ir sava - atsevišķa programma. Netaisīsim paniku.

Kas attiecas uz vairošanos - nu ir tāda taktika atstāt pēc iespējas vairāk pēcteču tiem kas nespēj saviem pēctečiem atstāt gudras smadzenes. Ilgtermiņā un tuvākā nākotnē tā nav priekšrocība. Zinātne uz doto brīdi ir sasniegusi iespējas iznīcināt masveidā cilvēkus ar selekciju, balstoties uz ģenētiskajām atšķirībām un ja nav nekādu garantiju, ka musulmaņi neuztaisa kādu kodolspēkstacijas katastrofu vai ka neuztaisa kādu ISIS reģionu Eiropā, bet nav arī nekādu garantiju, ka nesekotu pretreakcija. Uz reakciju vienmēr ir pretreakcija un pagaidām vienkārši nav nekādu iemeslu un attaisnojuma lai sistemātiski veiktu efektīvu pretinieku iznīcināšanu. Par maz asiņu.

Atbildēt

reptilis

26.03.2016. 12:29

taisni neticās....labs raksts,ja nebūtu iepīts Visuma saprāts un tumšā matērija sevišķi nebūtu ,kur piekasīties....,tad būtu sanācis īsāk un kodolīgāk:))

Atbildēt

Eduards Lunis

26.03.2016. 10:33

---LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
NOTIKS-2016.G.4.MAIJĀ,PL-14-OS, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA, ESOŠĀS , SATVERSMEI NEATBILSTOŠĀS PARTIJU VARAS NOMAIŅA AR SAPULCĒ IZVIRZĪTO UN APSTIPRINĀTO PAGAIDU VALDĪBU!
AICINĀTI VISI LATVIJĀ DZĪVOJOŠIE UN DOMĀJOŠIE PAR LATVIJAS NĀKOTNI!
Latvijas Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

kā teiktu senie ļaudis

26.03.2016. 09:12

D...ā ir ar to globalizāciju. Vai tiešām Briselē to nesaprot?

Atbildēt

lauķis

26.03.2016. 07:38

»

līdzdalībnieks

Tādu naivu pieņēmumu par Visuma prātu es pat no Priedīša k-ga negaidīju. Jeb vai Visuma prāts ir tikai metaforisks apzīmējums vadošo oligarhu sazombēto vientiesīgo ļautiņu stulbumam


Ir daudzas lietas kuras pastāv neatkarīgi no mūsu ticības vai neticības.Var šīs lietas izzināt un var piekopt strausa ,, politiku,, , dibens gaisā un galva smiltīs.Kamēr neviens to dibenu neurķē tikmēr jūtamies droši , kad kāds tanī dibenā ir ko iespraudis ir jau parvēlu.

Atbildēt

līdzdalībnieks

25.03.2016. 23:09

Tādu naivu pieņēmumu par Visuma prātu es pat no Priedīša k-ga negaidīju. Jeb vai Visuma prāts ir tikai metaforisks apzīmējums vadošo oligarhu sazombēto vientiesīgo ļautiņu stulbumam?

Atbildēt

Prof. Hadsons

25.03.2016. 21:31

Dievs, visuma prāts - nē, tas ir neprāts, murgs un plānprātība, jo nekas pār mums nevalda, Ja valda, tad tās ir sātana domas mūsu galvās. Šie valdnieki - prātnieki, ja tā domāt, ir kaitnieki sev un citiem. Procesi sabiedrībā veidojas nekontrolēti, pēc sazvērestības teorijas, pēc nerakstītiem likumiem, stihiski.

Atbildēt

yoda

25.03.2016. 19:30

Archie, stupid you are, breed you should not!

Atbildēt

deniss, sveta, oļegs, irina un goša

25.03.2016. 19:28

»

Tagad Priedītis ir arī Oļegs un Irīna? Šie jūsu joki, Priedīt, jau sen zināmi


Pats raksta, pats komentē. Kaut kāda personības dalīšanās profesoram.

Atbildēt

25.03.2016. 19:05

»

Kādai slimā apsēstībai jābūt, lai producētu šādus murgus - ilgstoši un neatlaidīgi


beidz vienreiz murgot, tu smagi slimiņais plānprātiņ..

Atbildēt

Fēlis

25.03.2016. 18:34

Labs raksts, tikai manuprāt šo procesu inspirētāji nav meklējami kosmosa dzīlēs, bet gan daudz tuvāk. Kad sionisti ar stulbās un alkatīgās eiropiešu vadības rokām tiks galā ar baltajiem, tad sāks domāt, kā tikt galā ar pārējiem.

Atbildēt

Oļegs un Irina

25.03.2016. 18:04

Paldies, pasniedzēj! Turpinām domāt par izlasīto. Latviešu komentētāji kā parasti savas tumsonības augstumos...Žēl, ka šis nav slēgts portāls.

Atbildēt

Andris

25.03.2016. 18:01

Man pietrūka pacietības visu izlasīt :)

Autoriem un pārējiem varu ieteikt http://www.conceptualpower.com/

Atbildēt

25.03.2016. 17:19

Kādai slimā apsēstībai jābūt, lai producētu šādus murgus - ilgstoši un neatlaidīgi?
Deniss - A.P. - viss vēl nav pateikts!

Atbildēt

hm

25.03.2016. 17:15

Par migrantiem.
1. straume, kura plūst no ZĀfrikas uz Itāliju - tie ir āfrikāņu kultūras pārstāvji, kurus Kadafi savulaik nelaida uz Eiropu.
2. straume caur Grieķiju un Balkāniem, kuru pamatā veido kurdi (!!!)
Sīrieši (feniķieši) tik pat kā neietilpst šajā bēgļu plūsmā. Viņiem ir sava gadu tūkstošos kopta kultūra. Jā, vēstures peripetiju rezultātā, viņiem ir arī izveidojušās apmetnes Anglijā, ASV, Argentīnā, bet ne Eiropā (GB =sala). Un viņu ārvalstu kopienās dzīves standarts ir ļoti augsts.
Bet kurdu apmetnes Vācijā bija jau iepriekš. Un viņi raksta saviem radiem, ka Vācijā jāstrādā nav, ka Vācijā naudu maksā tāpat. Un kurdi, bēgot no kara, brauc!
Austrumi nav tikai arābi, Austrumus apdzīvo dažādas tautas, ticības, kultūras. Un mūsu izpratne šajā jautājumā nesniedzas tālāk par kādreiz un arī pašreiz Rietumos sastopamo - ā, latvieši, nu tie paši krievi!

Atbildēt

Daunis Aurs

25.03.2016. 16:26

Es vienmēr priecājos par katru vingrinājumu tautai atrast nākotni. Es neticu tiem, kuri saka, ka latviešu tautai nevar būt nākotne zem Saules. Tā tas nav. Nākotne noteikti būs aiz Saules.

Atbildēt

lauķis

25.03.2016. 15:56

Iemeslu zina vienīgi Visuma prāts.

IEMESLU ZINA ARĪ PASAULES GRĀMATVEŽI.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...