Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Sūrā nolemtība

Arturs Priedītis
25.03.2016.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekādi

28.03.2016. 22:16

»

PILSETNIECE

,,,,,,,,Multikulturāla vide ir lieliska augsne labklājībai, un multikulturāla vide tādējādi ir liela bagātība


nav saprotams, kāpēc latvietim obligāti ir jābūt smirdošam stulbenim kā šī portāla trollim Žulim- latviešu paraugidiotam. Šausmīgi riebīgs tārps.

Atbildēt

PILSETNIECE

28.03.2016. 18:15

,,,,,,,,Multikulturāla vide ir lieliska augsne labklājībai, un multikulturāla vide tādējādi ir liela bagātība.,,,,,
Kaa var shaadus murgus skriceleet,,,
Cionisti no augshas buus ieteukushi :),
kaa tumshie speeki !!

Atbildēt

ren.tv

28.03.2016. 02:16

»

derdz

mes visi piedzimstam un nomirstam,un grîbi teikt ka ta nav atkariba no ka augstaka! Ja taa gribas dzivot un ilgak,jo daudz ko var macities utt un darit labus darbus


Ja jūs būsiet pietiekoši daudz izlasījis šādus tekstus un izdomāsiet padarīt sev galu, tad vainot tajā citus spēkus nebūs iemesla. Kaut gan - ja eksistē kaut kādi augstāki spēki, kas jūs vada(un atbrīvo jūs no jebkādas atbildības par jūsu darbiem... un arī vārdiem), viņiem būtu laiks pakārties, jo jūs esiet bezcerīgs gramatikas un interpunkcijas ziņā.

Atbildēt

ren.tv

27.03.2016. 18:12

Šo rakstu lasot radās iespaids, ka autors ir pārskatījies REN-TV, kur raidījumā par dažādām interesantām tēmām kā anekdotē par studentu, kas iemācījies vienu tēmu, vienmēr nonāk pie NLO, āriešiem, pareģojumiem par Krievijas spožo nākotni un tamlīdzīgu sviestu, kas domāts lai izskalotu smadzenes.

Ir diezgan stulbi iedomāties ka eksistē Visuma saprāts un atdalīt cilvēkus, kā ārpus esošu saprātu... vai nu tāds eksistē un pilnīgi loģiski ka cilvēkiem, kā saprātīgām būtnēm ir tiesības būt daļai no šāda Visuma saprāta vai arī nekas tāds neeksistē un nepiesārņosim smadzenes ar pseidozinātni... bez tumšās matērijas eksistē arī tumšā enerģija un tā eksistence ir hipotētiska - jo pagaidām nav iespējams izskaidrot kas un kāpēc satur kopā matēriju Visumā un veido galaktikas un melnos caurumus, tāpēc vai melnā matērija pastāv - ir vēl jautājums, nevis pierādīts fakts.


ES tika izveidota par pamatu ņemot Kārļa Lielā impēriju, kuŗai absolūti nav nekāda sakara ar austrumeiropiešu identitāti - arī latviešiem. ES drīzāk ir vairāk kopīga ar Trešo Reihu - vāciešiem jau bija pieredze dzīvojot līdzīgā projektā - Svētās Romas impērijas sastāvā.


Latvieši ģenētiski ir 40% somugri un 40% austrumeirāzieši(pie kuriem pieder balti un skiti un pārējie jaukteņi) - pārējie 20% - mazākā daļa ir semītiem ģenētiski tuva atzara atliekas, ko eirāzieši piebeidza, ierodoties Eiropā un eirāziešu pirmā viļņa pēcteči, kas tagad apdzīvo rietumeiropu. Pat neņemot vērā austrumbaltu(latviešu un lietuviešu) ģenētisko piejaukumu, kas notika pirms 1500 gadiem Latvijas un Lietuvas iedzīvotāju ģenētiskajā materiālā(un neskāra Igaunijas somugriskotos baltus), jau tagad balti Latvijā ir absorbējuši vairāk kā 50% svešos pēdējo pāris tūkstošu gadu laikā.

Ideja par to, ka daba koriģē veselas dzīvu būtņu grupas un ka dzīvām būtnēm ir sava ģenētiska programma nav jauna. Ja tā ir, tad latvieši jau sastāv no dažādiem cilvēkiem ar dažādām ģenētiskām programmām un katrai no tām ir sava programma. Pat ja fatālisms ir kādu grupu programmu pamatā, tad tomēr uz visiem latviešiem vai pat visiem eiropiešiem to gan nevar attiecināt, nemaz neņemot vērā to, ka katram cilvēkam ir sava - atsevišķa programma. Netaisīsim paniku.

Kas attiecas uz vairošanos - nu ir tāda taktika atstāt pēc iespējas vairāk pēcteču tiem kas nespēj saviem pēctečiem atstāt gudras smadzenes. Ilgtermiņā un tuvākā nākotnē tā nav priekšrocība. Zinātne uz doto brīdi ir sasniegusi iespējas iznīcināt masveidā cilvēkus ar selekciju, balstoties uz ģenētiskajām atšķirībām un ja nav nekādu garantiju, ka musulmaņi neuztaisa kādu kodolspēkstacijas katastrofu vai ka neuztaisa kādu ISIS reģionu Eiropā, bet nav arī nekādu garantiju, ka nesekotu pretreakcija. Uz reakciju vienmēr ir pretreakcija un pagaidām vienkārši nav nekādu iemeslu un attaisnojuma lai sistemātiski veiktu efektīvu pretinieku iznīcināšanu. Par maz asiņu.

Atbildēt

reptilis

26.03.2016. 12:29

taisni neticās....labs raksts,ja nebūtu iepīts Visuma saprāts un tumšā matērija sevišķi nebūtu ,kur piekasīties....,tad būtu sanācis īsāk un kodolīgāk:))

Atbildēt

Eduards Lunis

26.03.2016. 10:33

---LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
NOTIKS-2016.G.4.MAIJĀ,PL-14-OS, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA, ESOŠĀS , SATVERSMEI NEATBILSTOŠĀS PARTIJU VARAS NOMAIŅA AR SAPULCĒ IZVIRZĪTO UN APSTIPRINĀTO PAGAIDU VALDĪBU!
AICINĀTI VISI LATVIJĀ DZĪVOJOŠIE UN DOMĀJOŠIE PAR LATVIJAS NĀKOTNI!
Latvijas Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

kā teiktu senie ļaudis

26.03.2016. 09:12

D...ā ir ar to globalizāciju. Vai tiešām Briselē to nesaprot?

Atbildēt

lauķis

26.03.2016. 07:38

»

līdzdalībnieks

Tādu naivu pieņēmumu par Visuma prātu es pat no Priedīša k-ga negaidīju. Jeb vai Visuma prāts ir tikai metaforisks apzīmējums vadošo oligarhu sazombēto vientiesīgo ļautiņu stulbumam


Ir daudzas lietas kuras pastāv neatkarīgi no mūsu ticības vai neticības.Var šīs lietas izzināt un var piekopt strausa ,, politiku,, , dibens gaisā un galva smiltīs.Kamēr neviens to dibenu neurķē tikmēr jūtamies droši , kad kāds tanī dibenā ir ko iespraudis ir jau parvēlu.

Atbildēt

līdzdalībnieks

25.03.2016. 23:09

Tādu naivu pieņēmumu par Visuma prātu es pat no Priedīša k-ga negaidīju. Jeb vai Visuma prāts ir tikai metaforisks apzīmējums vadošo oligarhu sazombēto vientiesīgo ļautiņu stulbumam?

Atbildēt

Prof. Hadsons

25.03.2016. 21:31

Dievs, visuma prāts - nē, tas ir neprāts, murgs un plānprātība, jo nekas pār mums nevalda, Ja valda, tad tās ir sātana domas mūsu galvās. Šie valdnieki - prātnieki, ja tā domāt, ir kaitnieki sev un citiem. Procesi sabiedrībā veidojas nekontrolēti, pēc sazvērestības teorijas, pēc nerakstītiem likumiem, stihiski.

Atbildēt

yoda

25.03.2016. 19:30

Archie, stupid you are, breed you should not!

Atbildēt

deniss, sveta, oļegs, irina un goša

25.03.2016. 19:28

»

Tagad Priedītis ir arī Oļegs un Irīna? Šie jūsu joki, Priedīt, jau sen zināmi


Pats raksta, pats komentē. Kaut kāda personības dalīšanās profesoram.

Atbildēt

25.03.2016. 19:05

»

Kādai slimā apsēstībai jābūt, lai producētu šādus murgus - ilgstoši un neatlaidīgi


beidz vienreiz murgot, tu smagi slimiņais plānprātiņ..

Atbildēt

Fēlis

25.03.2016. 18:34

Labs raksts, tikai manuprāt šo procesu inspirētāji nav meklējami kosmosa dzīlēs, bet gan daudz tuvāk. Kad sionisti ar stulbās un alkatīgās eiropiešu vadības rokām tiks galā ar baltajiem, tad sāks domāt, kā tikt galā ar pārējiem.

Atbildēt

Oļegs un Irina

25.03.2016. 18:04

Paldies, pasniedzēj! Turpinām domāt par izlasīto. Latviešu komentētāji kā parasti savas tumsonības augstumos...Žēl, ka šis nav slēgts portāls.

Atbildēt

Andris

25.03.2016. 18:01

Man pietrūka pacietības visu izlasīt :)

Autoriem un pārējiem varu ieteikt http://www.conceptualpower.com/

Atbildēt

25.03.2016. 17:19

Kādai slimā apsēstībai jābūt, lai producētu šādus murgus - ilgstoši un neatlaidīgi?
Deniss - A.P. - viss vēl nav pateikts!

Atbildēt

hm

25.03.2016. 17:15

Par migrantiem.
1. straume, kura plūst no ZĀfrikas uz Itāliju - tie ir āfrikāņu kultūras pārstāvji, kurus Kadafi savulaik nelaida uz Eiropu.
2. straume caur Grieķiju un Balkāniem, kuru pamatā veido kurdi (!!!)
Sīrieši (feniķieši) tik pat kā neietilpst šajā bēgļu plūsmā. Viņiem ir sava gadu tūkstošos kopta kultūra. Jā, vēstures peripetiju rezultātā, viņiem ir arī izveidojušās apmetnes Anglijā, ASV, Argentīnā, bet ne Eiropā (GB =sala). Un viņu ārvalstu kopienās dzīves standarts ir ļoti augsts.
Bet kurdu apmetnes Vācijā bija jau iepriekš. Un viņi raksta saviem radiem, ka Vācijā jāstrādā nav, ka Vācijā naudu maksā tāpat. Un kurdi, bēgot no kara, brauc!
Austrumi nav tikai arābi, Austrumus apdzīvo dažādas tautas, ticības, kultūras. Un mūsu izpratne šajā jautājumā nesniedzas tālāk par kādreiz un arī pašreiz Rietumos sastopamo - ā, latvieši, nu tie paši krievi!

Atbildēt

Daunis Aurs

25.03.2016. 16:26

Es vienmēr priecājos par katru vingrinājumu tautai atrast nākotni. Es neticu tiem, kuri saka, ka latviešu tautai nevar būt nākotne zem Saules. Tā tas nav. Nākotne noteikti būs aiz Saules.

Atbildēt

lauķis

25.03.2016. 15:56

Iemeslu zina vienīgi Visuma prāts.

IEMESLU ZINA ARĪ PASAULES GRĀMATVEŽI.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...