Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alla

07.03.2021. 14:15

Pirmais likums - jāievieš nāvessods par korupciju! Un steidzamības kārtā!

Atbildēt

Hope

07.03.2021. 06:23

Šķirta māte ar 4 bērniem pandēmijas laikā zaudēja darbu, taču ar internetā atrastu tiešsaistes pētījumu viņai izdevās noturēties augšgalā, nepārtraukti bankā ieguldot 15 000 ASV dolāru nedēļā. Tas ir viegli, vienkārši izpildiet mājas lapā sniegtos norādījumus, uzmanīgi izlasiet no sākuma līdz beigām Pārbaudīt informāciju ......--- >>> https://bit.ly/3rgMKrL

Atbildēt

kļimoviča aita

06.03.2021. 21:20

Grūti no tās bildes saprast, kā tur īsti ir.

Ja galva ir maziņa, tad arī slīpais kaķis nebūs nekāds lielais.

Ja galva ir normāla, nu, tad varam sacīt, ka kaķim vēl vairāk augt nevajadzētu. Ja nu vienīgi pagarināt divas kājas, lai nostātos vertikāli.

Atbildēt

vajadzīgi murgu palagi!

06.03.2021. 21:05

»

Idiotiem noteikti

vajadzīgi murgu palagi


tādiem ibiotiem kā tev!

Atbildēt

Idiotiem noteikti

06.03.2021. 19:28

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


vajadzīgi murgu palagi!

Atbildēt

Un latviešu nemācās un nedomā

06.03.2021. 16:00

»

Barons von Rodšilds

Nenovel mūsu mērķus uz žīdiem! Tevi uz žīdiem mēs gan sarīdījām


kā Bendiks par savu latviešu tautu. Lai gan pats esmu latvietis, es viņiem nevaru palīdzēt, jo ir “stulbi un stūrgalvīgi, “zemnieciski prasti” pat ar trim augstskolu diplomiem, doktorgrādiem utml, sorry!

Atbildēt

Man pohuj par žīdiem!

06.03.2021. 15:56

»

Barons von Rodšilds

Nenovel mūsu mērķus uz žīdiem! Tevi uz žīdiem mēs gan sarīdījām


Viņi ir jāuzmana. Hasīdi sašķeļ Izraēlu un plāni ir jaunā Hazārija un jaunā Izraēla Krimā uz paša Ķīnas zīda ceļa - “viens ceļš, viena josta”, žīdu cionistiem plānojot uz šī ceļa vūt “laupījumu” - apkalpot valūtas, enerģijas un cilvēkkapitāk plūsmu. Līdzīgi žīdam Lembergam savulaik kontrolējot eksporta plūsmu caur Venspils ostu.

Atbildēt

Brazīlijas Covid-19 variants!

06.03.2021. 15:33

https://youtu.be/L4pk8pm-6I0


No Pfizer vakcīnas Spānijā inficējas 78 cilvēki, uzreiz mirst 7.

Atbildēt

Bendika vēstījums

06.03.2021. 14:17

»

beta

Cienītais, argumenti no sērijas “pats muļķis”, neko labu par Jums nevēsta. Cilvēkam jāpiemīt veselīgai pašapziņai, citādi vien atliks rakstīt anonīmus komentārus zem citu pašapzinīgāku indivīdu veikumiņa...


ir sšauram politiķu vai politikāņu lokam. Negribas pat iedziļināties, kurš kuram no cionistu galda nozadzis. Cionistu mērķis ir sarīdīt, sašķelt un valdīt haosā.

Cionistu mērķi un māksla atrodama Torā. Šie te ar Bendiku ņemas pa puņķiem slidīgiem, nemaz nav spējīgi redzēt vai nojaust cionistu stratēģiju. Šiem te, kas ņemaz pa puņķiem, stratēģijas nav.

Atbildēt

mednieks

06.03.2021. 12:36

kā ir, vai briedi ar nočņiku drīkst naktī medīt?

Atbildēt

Gūts

06.03.2021. 10:45

»

Feiss!

Netipiski Bendikam! Smird pēc Jaunupa un co! Vai naudiņas saņēmi, Bendik


Lasīt nemāki vai. Tak skaidri uzrakstīts arī par Jaunpupu un Maximu.

Atbildēt

Pēteris

06.03.2021. 10:34

»

Latvietītis

Zini Mārci, kas skaidri domā, tas arī skaidri un saprotami raksta! Tavs rakstu darbs varbūt pēc būtības arī kaut ko izsaka, bet pēc stila tev vēl tāls ceļš, lai tava lasāmviela būtu baudāma. Šī vārdu koplietošanas metode ir novecojusi un stulba, tāpēc bez saspringuma ir grūti saprotama...


Ģirt, uzmeti lūpu? Kad un kur būs jaunas investīcijas? Tu taču sevi sauc par investīciju baņķieri. Vienīgais visā Latvijā, kuram nav ne bankas ne naudas. Tikai liels vēders ar ambīcijām un skaidām no prudentiem...

Atbildēt

Jā, bet

06.03.2021. 10:03

»

Latvietītis

Zini Mārci, kas skaidri domā, tas arī skaidri un saprotami raksta! Tavs rakstu darbs varbūt pēc būtības arī kaut ko izsaka, bet pēc stila tev vēl tāls ceļš, lai tava lasāmviela būtu baudāma. Šī vārdu koplietošanas metode ir novecojusi un stulba, tāpēc bez saspringuma ir grūti saprotama...


"Šī vārdu koplietošanas metode ir novecojusi un stulba"??? Jā, tagad modernie komentāru rakstītāji iztiek ar dažām frazēm, kurām pievieno veselu kaudzi ikoniņu ar ģīmīšiem. Un tas nekas, ja tās frazes ir visai nesakarīgas. Jo stulbāk, jo medernāk. Savējie sapratīs.

Atbildēt

beta

06.03.2021. 09:56

»

Bendika izpausme ar tekstiem

ir pašidentificēšanās, socializācija un savas nozīmības uzturēšana. Citādi viņš nevienam vairs nav vajadzīgs. Emocijas un satraukta reakcija uz “sabiedrības notikumu putekļiem” izraisa šķavas - daudzvārdīgas emocionālas un nekontrolējamas vārdu tirādes...


Cienītais, argumenti no sērijas “pats muļķis”, neko labu par Jums nevēsta. Cilvēkam jāpiemīt veselīgai pašapziņai, citādi vien atliks rakstīt anonīmus komentārus zem citu pašapzinīgāku indivīdu veikumiņa.

Bet saprotu Jūsu nolūku. Saduļķot tēmu un pārvērst par savstarpēju kašķi, lai aizmirstas Bendika vēstījums.

Atbildēt

beta

06.03.2021. 09:47

»

beta

Paldies, ļoti pārliecinoši


Kāds labais cilvēks mani klonē. Te tā pieņemts?
Komentārs nav mans, bet kopumā atbalstāms. Covidafēra izpleš taustekļus. Tā ir kā vēzis sabiedrības apziņā.

https://mainampasauli.news/wp-content/uploads/2021/03/Vestule-arstiem.pdf

Atbildēt

Bendika izpausme ar tekstiem

06.03.2021. 09:35

»

Latvietītis

Zini Mārci, kas skaidri domā, tas arī skaidri un saprotami raksta! Tavs rakstu darbs varbūt pēc būtības arī kaut ko izsaka, bet pēc stila tev vēl tāls ceļš, lai tava lasāmviela būtu baudāma. Šī vārdu koplietošanas metode ir novecojusi un stulba, tāpēc bez saspringuma ir grūti saprotama...


ir pašidentificēšanās, socializācija un savas nozīmības uzturēšana. Citādi viņš nevienam vairs nav vajadzīgs. Emocijas un satraukta reakcija uz “sabiedrības notikumu putekļiem” izraisa šķavas - daudzvārdīgas emocionālas un nekontrolējamas vārdu tirādes.

Bendiks ir pārstājis attīstītues un mācīties - tāda ir daudzu pašapzinīgo nelaime, viņiem pietiek ar dīķī sakultām dūņām, tās filtrējot un patērējot.

Atbildēt

Vakcinācija pret Covid-19 ir masu slepkavības

06.03.2021. 09:21

»

15. vai 20. marta Latvijā viennozīmīgi uz mēnesi tiks ieviests pilns lokdauns ekonomikas bloķēšanai.

No The New York Times 17/02/21 (fake news...


Pfizer ar Izraēlas Veselības ministriju noslēgusi komercnoslēpumu saturošu līgumu uz 15 gadiem.

Uzreiz jautājums par LV Veselības ministrijas vai valdības slepeniem līgumiem ar vakcīnu ražotājiem. Atbilžu nav.

Tikai daži skaitļi - Izraēlā privilēģijas vakcinēties piešķīra uzreiz visvēcākajiem cilvēkiem no 85 g v. Tad, lūk, statistika.

2020. gadā (pirms masveida vakcinācijas) “ar Covid-19”, nevis “no Covid-19” no 85 g v nomira 851 cilvēks, bet 2021. gadā pēc tikai vakcinācijas četrdesmit dienu laikā nomira 930 cilvēki (vakcinējās 87 procenti no vecuma grupas pēc 85).

Citās grupās 75-84 un 65-74 mirušo proporcijas ir līdzīgas.

Tas izsauc šaubas par ebreju intelektu. Gudri cilvēki parasti mācās no citu pieredzes.

Izskaidrojums mirstības pieaugumam pēc vakcinācijas ir pavisam vienkāršs. Kā zināms, vakcīnas, ar kurām vakcinē, ir paredzētas vienam noteiktam Covid-19 celmam, bet, kā zināms, Covid-19 celmu (mutāciju) var būt tūkstošiem.

Dabiskā imunitāte, nonākot kontaktā ar jebkuru Covid-19 mutāciju izstrādā konkrētas antivielas konkrētam kovid celmam, kas saglabājas neilgi - trīs līdz sešiem mēnešiem. Nonākot kontaktā ar Covid- 19 citu mutāciju, organisms izstrādā atkal citas konkrētas antivielas. Izvairīties no Covid-19 var infekcijas var izolējoties no sabiedrības un rūpējoties par imunitāti.


Pfizer vakcīna līdzīgi citām pretkovida vakcīnām pēc vakcinācijas liek organisma šūnām mākslīgi izstrādāt antivielas, pret konkrētu kovid celmu, bet kuras mākslīgi saglabājas līdz gadam.
Mākslīgi izsauktās antivielas, nonākot saskarē ar citu Covid-19 mutāciju, cilvēkam inficējoties, mākslīgi izstrādātās antivielas nereaģē pret šo mutācijas variantu un atver vīrusam ceļu šūnu inficēšanai, jo dabisko imunitāti ir nomākusi mākslīgi radītās antivielas, tā rezultātā iestājas “citokīnu vētra”, dabiskās imunitātes pārspīlēta reakcija, kas cilvēku var īsā laikā novest nāvē.

Aprēķini pierāda, ka 70 g v nevakcinētai personai izredzes iet bojā autokatastrofā ir vienādas ar izredzēm nomirt no kādas Covid-19 mutācijas, ja vien cilvēks nevakcinējas pret Covid-19.

Ne velti B. Geits teica, ka no Covid-19 nomirs 70 procentu pasaules iedzīvotāju, Merkele un Džonsons jau “pandēmijas” sākumā ziņoja - “mirs miljoni”. Imunitātes pases prasība būs būt vakcinētiem, sagraujot dabisko imunitāti, veicinot masveida mirstību pie masveida testēšanas un valsts mediju propagandas, katru dienu kā koncentrācijas nometnē ziņojot par “saslimušajiem ar Covid- 19 un mirušajiem”.


Tas nozīmē, jo vairāk reižu katra persona vakcinēsies- “tāpēc ar veselības pasi kodēto prasība būs pēc mākslīgi izstrādātām antivielām”, jo lielākas cilvēku masas vakcinēsies, jo straujāk lineāri pieaugs masveida mirstība no jaunā (nezināma - vēl slepkavu nepaziņota) Covid-19 varianta, bet faktiski ar vakcinācijas rezultātā iznīcināto dabisko imunitāti!!!!

Tātad masveida vakcinācija ir slēpta masveida slepkavība ar vakcīnām kā bioloģisko ieroci, labprātīgas pašnāvības, piekrītot vakcinēties!

https://youtu.be/xXY0gAZGpQ8

Atbildēt

Ģertrūdei

06.03.2021. 09:12

ir laba aura. Daudzi ceļotāji mums veiksmīgi. Kad ar 18 vācu draudzēm vecajā Ģertrūdē nebija vietas, latvju draudzes uzcēla jauno Ģertrūdi. Domas veidotājiem arī jāaug, citādi nauda kā āža kāja lien ārā no lētām akcijām un copypaste plaģiātiem. Autors progresē, veidojas savs stils, paldies par atklātību. Rajevskim un citiem vairāk paškritikas, saspēle ar ministrēm Kārtības rullī bija pasekla domājot par slēpto peļņu. Puče arī progresē. Turās!

Atbildēt

Latvietītis

06.03.2021. 09:06

Zini Mārci, kas skaidri domā, tas arī skaidri un saprotami raksta! Tavs rakstu darbs varbūt pēc būtības arī kaut ko izsaka, bet pēc stila tev vēl tāls ceļš, lai tava lasāmviela būtu baudāma. Šī vārdu koplietošanas metode ir novecojusi un stulba, tāpēc bez saspringuma ir grūti saprotama.
Ceru ka manu rakstīto musturi, ja gadījumā tu lasi, tu sapratīsi viegli, aumež bez liekas piepūles.

Atbildēt

beta

06.03.2021. 08:46

Izzinošs gabaliņš. Patiesībā nekādu milzu pārsteigumu, bet tas ir kā teātra izrādē palūrēt, kas ir aiz kulisēm.
Notikumu attīstības dialektika nosaka, ja ir liels katls ar strebekli, samērā brīvi pieejams, tad drīz ap to pulcēsies visdažādāko kalibru strēbēji... un kaut kad sāksies grūstīšanās ar elkoņiem. Ko, spriežot pēc Bendika vēstījuma, mēs redzam.
P.S. Par izklāsta stilu, atsevišķs liels PALDIES! Pateicoties mūsdienu izglītībai, nekā līdzīga vairs nebūs...

Atbildēt

Kreiso diktatūra

06.03.2021. 07:59

»

wow

Izpildvaras iestādēm jāaizliedz iepirkt PR pakalpojumus, izņemot mēdiju treniņus


Pilnīgi piekrītu, tā tagad kļuvusi par milzīgu barotavu un tiek iegūts milzīgs miljonu resurss un piebaroti līdzskrējēji, lai tautai skalotu smadzenes. Atgānina boļševiku laikus, kad ar propogandas skrejlapām, plakātiem un uzsaukumiem nobēra Maskavas ielas. Tagad līdzekli citi, bet principi paliek. Ja TP vajadzēja iztērēt miljonu pirms vēlēšanām no ziedotāju kabatām, tad šeit miljoni nāk no mūsu kabatām. Es par šīm idejām nekad neesmu balsojis un nebalsōšu, kapēc man to nesēji ir kā nodokļu maksātājam jādotē?????

Atbildēt

Hrens

06.03.2021. 07:27

Tikai Aibe, Lats un Lidl!

Atbildēt

wow

06.03.2021. 04:06

Izpildvaras iestādēm jāaizliedz iepirkt PR pakalpojumus, izņemot mēdiju treniņus.

Atbildēt

Andris Marts

05.03.2021. 23:35

»

pasažieris pircējs

Paspaidīts 15.trolejbusā,gribu paflirtēt ar pārdevēju mazā veikalā.Jo marts uzplaukst jo vairāk


Kaut kad jau būs nākamais
Mākonis, putns, ko debesīs šaut.
Tāds kā vārds vai pat teikums, ko neatļaut!
Un vienmēr, tāpat kā tu, tāpat kā es ar savu dziesmu - kāds
Pārsteigums.

Atbildēt

15. vai 20. marta Latvijā viennozīmīgi uz mēnesi tiks ieviests pilns lokdauns ekonomikas bloķēšanai.

05.03.2021. 23:30

»

pasažieris pircējs

Paspaidīts 15.trolejbusā,gribu paflirtēt ar pārdevēju mazā veikalā.Jo marts uzplaukst jo vairāk


No The New York Times 17/02/21 (fake news)

Jaunu vīrusu variantu parādīšanās pagājušo mēnesi ir padarījusi īpaši postošu. Visvairāk lipīgais B.1.1.7 variants, kas vispirms tika identificēts Lielbritānijā, tagad Izraēlā veido līdz pat 80 procentiem gadījumu.


Saskaņā ar ebreju tradīciju apbedīšanai līķus sagatavo ebreju apbedīšanas biedrība jeb “chevra kadisha”. Biedrības biedri nomazgā līķi, ietērpj to apbedījumu drēbēs un pārklāj ar “drobu”. Pirms apbedīšanas “drobu” īslaicīgi atver, lai radinieki varētu apstiprināt identitāti.

Pandēmija ir mainījusi pat šo svēto procesu.

Tagad vīrusu upuru līķi tiek mazgāti atsevišķās vietās no pārējiem līķiem. Pirms nogādāšanas uz bērēm ķermeņus apsmidzina ar dezinfekcijas līdzekli un aizlīmē caurspīdīgā neilona audumā. Aptinumu zem neilona, ​​pirms apbedīšanas vāku nevar atvērt. Lai identificētu mirušo, radiniekiem tā vietā ir jāpaļaujas uz biedrības biedru fotogrāfijām mazgāšanas procesā. Ebreju apbedīšanas biedrības centrā uz dienvidiem no Telavivas, kas ir galvenā koronavīrusa upuru līķu sagatavošanas vieta Izraēlas vidienē, pieaugošā darba slodze ir radījusi finansiālus zaudējumus darbiniekiem, īpaši pēdējā trešā vīrusa viļņa laikā.

Atbildēt

!!!

05.03.2021. 21:40

Garīgi slims stulbenis ! Kaķis iekakājis galvā ,kam smadzenēs ir viena kroka - tā pati ...mēs jau zinām kur...Pat kauns izteikties ! Piedodiet ! Tai maizes rikai līda pakaļā un ārā netiek....fotogrāfs !!!

Atbildēt

A/P

05.03.2021. 21:36

pat komentēt riebjas

Atbildēt

pasažieris pircējs

05.03.2021. 21:33

Paspaidīts 15.trolejbusā,gribu paflirtēt ar pārdevēju mazā veikalā.Jo marts uzplaukst jo vairāk.

Atbildēt

Tak ņem to lāpstu un

05.03.2021. 20:27

»

he

Tak ņem to lāpstu un dari kaut ko lietderīgi. Raksts ir pārdomas, diemžēl reālas


noroc sprāgoņlapsu izgāztuvē pie citiem atkritumiem? Tad būsi reāli izdarījis vismaz kaut ko lietderīgu?

Atbildēt

nu, nu...

05.03.2021. 20:20

Tā valstiņa tiek izzagta uz nebēdu. Bet vēl jau lielākai tautas daļai pietiek ko ēst un arī kādas lupatas vēl ir ko uzvilkt mugurā. Tāpēc pagaidām vēl tauta ir mierīga. Snauž un gaida, kad viss atkal būs labi. Tautas klusēšana neliešus iedrošina un šie zog arvien nekaunīgāk un atklātāk. Viņi domā, ka tā būs vienmēr, jo tiesas, prokuratūra, policija, visi kontroles un uzraudzības dienesti ir viņiem kabatā. Bet tā nebūs, jo tā nevar turpināties mūžīgi. Pienāks laiks, kad tautai vairs nebūs ko ēst un ko vilkt mugurā. Un tad tauta pamodīsies un meklēs vainīgos. Un nelīdzēs tad nekādi attaisnojumi, paskaidrojumi, ekspertu viedokļi un likumu panti... Tautas dusmas, kad tā pamostas ir briesmīgas. Tāpat kā ūdens straumes spēks, kad tā pārrauj aizsprostu.

Atbildēt

Granīta slīpētājs

05.03.2021. 20:03

»

pietiek lasītājs

Labais,un vietā un laikā aprauts,lai gaidītu nākošo


Gaidu valdības krisšanu , lai varētu nopirkt marķieri , pašvaldība vēl nav pietiekami izgāzusies , lai strādā!

Atbildēt

Vai nesamu, ka nelietderīgas

05.03.2021. 20:02

»

he

Tak ņem to lāpstu un dari kaut ko lietderīgi. Raksts ir pārdomas, diemžēl reālas


tukšas pārdomas?

Atbildēt

Valsts drošības dienests sabiedrības drošības interesēs

05.03.2021. 20:01

»

Antiglobālists

Padzeniet to vemjotības audzēju. Parakstieties beidzot par saeimas atlaišanu


ir radījis Vienotību, Saskaņu un NA. Vai neredzat, ka arī KPVLV utt? Vai tad vDD un KNAB neredzēja, ka KPVLV finansē Meroni ar 200 000 €? Ja neredzēja, vai negribēja tedzēt, jālikvidē KNAB un VDD! Vai neredzēja, kā Daskaņ Rīgas domes naudu izsaimneko ar nanoūdeņiem? Neredzēja? Jāatlaiž visa VDD vadības vecie kadri! Redzēja, bet neko nedarīja!

Atbildēt

05.03.2021. 19:30

Nu tauta, skaties un brīnies kā tev uz kakla sēdošie parazīti taisa rebes!

Atbildēt

Antiglobālists

05.03.2021. 18:45

Padzeniet to vemjotības audzēju. Parakstieties beidzot par saeimas atlaišanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...