Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

....beidzot radās vēlme KO pajautāt...

23.11.2022. 11:54

»

Karaļa Mindauga dzimta

Džugasvilli sionistu trockistu banda NAV RUSSKIJ MIR ! Iegreb to sev uz deguna un atceries...


nebūtu slikti Latvijas etnosiem vismaz drusciņ pastudēt TO, KAS pirms Kristus...?! Kā arī KĀPĒC tie saucamie daudzetniskie //žīdi// spēj visos atminamos ekonokaros spēj VISUS tik ĻOTI apbižot ???...un vēl, čībiņas nesmīdinam- par Ogres vadoņa //žīdiskajām ? līdzībām//....?!....pirkt vēlētājus ar OTKATIEM apgūst tepat Latvijas ter. jau 40 gadu d., tam labi kalpo PAŠV. IZLĪDZ. FONDS !

Atbildēt

pareizi teikts

22.11.2022. 12:46

»

KARAĻA MINDAUGA DZIMTA

Gan mēs paši ziāasim kur ,kad ziedot ,bez Helmaņa instrukcijām .Tu vari pārdot savu īpašumu ,auto ,un noziedot .Vēl tu vari pieteikties sava sugas brāļa Zeļenska armijā ,un apsargāt sinagogu Dņeprā ,jo šo karu izraisīja habads ukrainas ( Umaņas ) ,kuriem ir pa pilnam naudas ,lai viņi arī ziedo...


paskat tik uz helmaana ģīmi un darbiem. pēc ģīmja 100procentīgi radniecīgs Netanjahu un arī pēc darbiem Ogrē 100procentīgi radniecīgs tam, kā Netanjahu izrīkojas pret pamatiedzīvotājiem Izraēlā.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.11.2022. 12:27

»

tas ir normāli

izsisti stikli kāpņu telpās, izlauztas durvis, izlauzti lifti, saķēpātas ēku sienas....piecūkotas daudzstāvu ēku kāpņu telpas,izbradāts parku zāliens, utt-tas viss pieder pie dzīves veida : ruskii mir


Džugasvilli sionistu trockistu banda NAV RUSSKIJ MIR ! Iegreb to sev uz deguna un atceries !
Līdz sie kaukaza ( Noasa pēcteču ) zagļi ienaca Krievijas imperijā ,slāviem bija ļoti tradīcijām bagāts dzīvesveids . Dzīvoja 2 stāvīgās klētīs ,no guļbaļķiem ,ekoloģiskās un tīrā vidē .
Kā gan citādi varēja dzīvot Rjūrikiešu kņazistes ļaudis ?
Problēma tā ,ka Aleksandra 3 laikā ,žīdi sāka uzpirkt ierēdņus ,lai tos nesēdinatu vagonos un neizraidītu uz Palestīnu , jo viņu mērķis bija izspiet turīgos Krievijas ražotajus un tirgotājus no viņu zemes,biznesa . Te arī ir saknes korupcijai !
Un protams par cik žīdi ļoti uzcītīgi macās un lieto krievu valodu ,tad prakstiski nav iespejams atsķirt ,kuŗs ir tas cūka ,slavs vai klaidonis ebrejs ,kuram piedirst uz svešu zemi .Spilgts piemers ebreju valdība esošā Ukraina ,kāda tur korupcija ,netīri Dņepras ūdeņi ( ka zivis mirst), Černobiiļas katastrofa ,betr Cernobiļā hasīdu visvairāk dzīvoja ,bērnu alkoholisms pēc ANO datiem pirmajā vietā uz zemeslodes ,narkomānija ,ka pat Bidena dēls pārdozējās un nomira ,,,,,, tā ka tu sauc reāli savos vārdos lietas ,un nejauc russkij mir ( slāvus ) ar ebrejiem , jo katri meli ir grēks un tas būs jāizpērk slimības izteiksmē .
Jo no grēka sirdsapziņa neizbēgs ,tā ir mūsu lielākais soģis ,kura kā sekretāre pieraksta ik vienu mūža mirkli .
Cik ilgi melo ,tik ilgi tava sirdsapziņa turēs tevi šķīstītavā ,10,20,30,50 gadus ,gatavojies .
To ,ka tieši zīdi ir vislielākie apmelotāji ,korumpanti ,zagļi mēs redzam šos 30 gadus !
Turklāt Rīgas krievu tirgoņi ir būvējuši bijušo Planetāriju no saviem līdzekļiem ,tātad garīgums ,godīgums tiem augstā vērtē visos gadsimtos ,un nemēģiniet mūs dezinformet ,kurš citiem bedri rok ,pats tajā kritīs!
Protams nesaku ka starp latviešiem un slāviem nav pilnīgi neviena nekārtīga cilvēka vai meļa ,bet tā ir viņu darīšana ,ka savas mājās uzvedās .

.Cerebrālais sortings .

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.11.2022. 11:55

»

Gustavs>IM

Paldies par Jūsu viedokli, lai ar tas bija vienpusīgs-no sava izdevīguma viedokļaraugoties. Es rosinātu uz notikumiem raudzīties plašāk; No starptautisko tiesību, ne no spēka pozicijām...


PASKATIET TO ĢENERAĻU BIOGRĀFIJAS ,KURI ''IEBRUKA''UKRĀNIJĀ , REDZĒSIET ,KA VIŅI TUR IR DZIMUŠI ,OTRAI DAĻAI SIEVAM SENČI TUR DZĪVO - VIENA TAUTA !
TAS KA ZEĻENSKIJ ( NEZINU ĪSTI EBREJA UZVĀRDU ,BET IESPEJAMS NO MESOPOTAMIJAS UPES '' ZEĻ '' AREĀLA TAS CĒLIES ),NAV UKRAINIS ( SLAVU CILTIS ) ,VAI ARNEBIJAS EBREJS AVAKOVS- AVAGJANS ) NAV UKRAINIS IR SKAIDRS ,ARĪ ARESTOVIČŠ , UN PARĒJĀ ZĪDVARZA NAV UKRAIŅI .

Bet etnonīms ''Putino '' ir Ukrānijā ,kā arī Lukašenko dzimis Ukrānijā ,uz to arī uzvārda galotne norada (enko) .
To ka slaviem viss kartībā garīgajā plāksnē ,tradīcijās ar svecītēm es nešaubos ,jo tie tapat ka mēs esam ar senam bitenieku tradīcijām ,vaska rituļu veidošanu ( tirgošanu ) un sveču liešanu ,kaut vai pareizticīgo baznīcas apskatiet ,vai Taigas vecticībnieku dzīves stilu ,kur svecēm liela nozīme .Līdz elektrifikacijai senči izmantoja sveces . Jums iesaku tradīcijas ,paražas cittautu labāk izprast un nerakstīt muļķības. Te īpaši stulbu nav ,lai ticētu jūsu vervelējumam pret krieviem( krēvēm ,rutēņiem).

Atbildēt

KARAĻA MINDAUGA DZIMTA

22.11.2022. 11:45

Gan mēs paši ziāasim kur ,kad ziedot ,bez Helmaņa instrukcijām .Tu vari pārdot savu īpašumu ,auto ,un noziedot .Vēl tu vari pieteikties sava sugas brāļa Zeļenska armijā ,un apsargāt sinagogu Dņeprā ,jo šo karu izraisīja habads ukrainas ( Umaņas ) ,kuriem ir pa pilnam naudas ,lai viņi arī ziedo .
Atp...sies no latviešiem ,pret kuriem ar Bordānu -Levitu veicat 30 gadus genocīdu( ja neskaita kopš 12-13 gs .jūsu jūdu krustnešu 700 gadus ilgo genocīdu ar Ašeradenu priekšgalā ) .
Lasies uz savu Vāciju pie aškenazi ciltsbrāļiem ,kamēr vēl ir iespēja ,jo dzrīz ar NATO līdzdalību tīrīsim no jums savu sētu,vismaz tā man paziņoja šefs !

Atbildēt

Skolnieciņš

22.11.2022. 10:24

Latvju Dievu vārdā lai Latvija top dižena, ražena un varena! Svētīgi! 18.11.2022.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

tas ir normāli

20.11.2022. 10:37

»

sāk jau piegriezties !

...valstsp. bloķeņu graustos pa sadrupušajām un sapūdētajām sienām nāk iekšā sals un mitrums ! ...labiekārtotie dzīvokļi atkal nav piemēroti normālai veselībai un dzīvei ! ....KO un KĀ svinēt Latvijas tautas pašas zinās,sevišķi JAU TO sapratīs BARIKĀŽU dalīb., kuru tuvinieki tika represēti un nomocīti...


izsisti stikli kāpņu telpās, izlauztas durvis, izlauzti lifti, saķēpātas ēku sienas....piecūkotas daudzstāvu ēku kāpņu telpas,izbradāts parku zāliens, utt-tas viss pieder pie dzīves veida : ruskii mir.

Atbildēt

sāk jau piegriezties !

20.11.2022. 08:05

...valstsp. bloķeņu graustos pa sadrupušajām un sapūdētajām sienām nāk iekšā sals un mitrums ! ...labiekārtotie dzīvokļi atkal nav piemēroti normālai veselībai un dzīvei ! ....KO un KĀ svinēt Latvijas tautas pašas zinās,sevišķi JAU TO sapratīs BARIKĀŽU dalīb., kuru tuvinieki tika represēti un nomocīti sibīrijā bada nāvē .....!

Atbildēt

ha-ha

19.11.2022. 20:30

Patriots savā ogrenetā publicē slavas rakstu kādam nelatvietim,kurš 1939,gadā ar visiem ordeņiem aiztinās uz savu tēvzemi pēc Ādolfa aicinājuma,bet dēlēns skaitījās čekas aģentos un draugos ar kādu citu čekas kaimiņu.Jocīgi patrioti un tādu slavinātāji.

Atbildēt

videjais pirksts

19.11.2022. 19:33

»

pilnīgas muļķības

Tu pats uzprasīsjies rakstot savas Kremļa bolševiku muļķības. Tevi te pie latviešiem neviens nav aiciņājis ciemoties


ar sorosa,levita,zelenska tautiesiem un atbalstitajiem diskusijas neielaizos.

Atbildēt

vesturiskam pamulkim

19.11.2022. 19:25

»

pilnīgas muļķības

Tu pats uzprasīsjies rakstot savas Kremļa bolševiku muļķības. Tevi te pie latviešiem neviens nav aiciņājis ciemoties


tiesi latviesu sarkanie strelnieki,saklausijusies ebreju trocka un blanka -uljanova (lenina) mulkibas stuteja kremla bolseviku rezimu.

Atbildēt

var arī trešādi

19.11.2022. 19:19

»

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

¿..Laiks taupīt, un laiks svinēt? Tā tas varētu būt. Lai svinētu, vispirms ir jātaupa. Var arī otrādi, vispirms svinēt un tad taupīt. Tātad - jo lielāka taupība, jo jaudīgāk var svinēt un uguņot


kā dara šis ogres mēris - baptistu parazīts - svin un vēl nopelna uz nodokļu maksātāju rēķina, bet taupa uz sava rēķina. un vēl savu nekrietnību attaisno ar dievvārdiem, ,kurus viņam noteikti uzraksta ogres baptistu draudzes mācītājs.

Atbildēt

ha-ha

19.11.2022. 19:19

Televīzijā uzstājās cilvēki un netieši saka paldies Putinam,ka viņš ar raķetēm intensīvi Ukrainu apšaudījis tikai vienu dienu.Tāda pati pateicība,kuru nu par visu varu pierādīs,tiek izteikta Putinam par to,ka viņš nav bombardējis, kā solījis,Poliju.Tāpat ar acim redzamu nožēlu tiek runāts par krievu armijas negācijam,kuras traucē gaidito uzvaras gājienu.Jautājums-kurā pusē mēs īstenībā esam?

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

19.11.2022. 18:58

»

Ļ.cien. E. Helmaņa kungam.

Jūsu davana cilvēkiem valsts svētkos bija tieši tāda, kādu vairums valsts iedīvotāju būtu vēlējušies! Jūs ar svētku salūtu radījāt prieku! Tieši šajā gadalaikā, rūpēs slīgstošiem cilvēkiem tā bija vislabākā dāvana. Atzīšos, arī mūsu ģimene meklēja internetā, kurā pilsētā būs svētku salūts,lai uz to ...


¿..Laiks taupīt, un laiks svinēt? Tā tas varētu būt. Lai svinētu, vispirms ir jātaupa. Var arī otrādi, vispirms svinēt un tad taupīt. Tātad - jo lielāka taupība, jo jaudīgāk var svinēt un uguņot.

Atbildēt

pilnīgas muļķības

19.11.2022. 18:11

»

!

tu savu asv pindosu propogandu vari stastit tv panoramas melu skatitajiem


Tu pats uzprasīsjies rakstot savas Kremļa bolševiku muļķības. Tevi te pie latviešiem neviens nav aiciņājis ciemoties.

Atbildēt

latvija nav ne brivibas,ne demokratijas ,ne cilvektiesibu

19.11.2022. 17:01

»

Ludis

Par kādu brīvību ir runa? Brīvību no kā, no ES un Briseles, kurai uzčurāt uz tādu LV, no ciniskajiem provokatoriem un tautu slepkavām ASV(NATO), kuras vasaļi mēs esam, pateicoties korumpētajiem mūsu pašu politiķiem...


zviedru un pindosu bankas atsaka latvietim Latvija tiesibas atvert bankas kontus,par kadu brivibu jus aptauretie zilidzelteno lupatu vicinataji un kiniesu ugunslapu staipitaji murgojat ?

Atbildēt

nelej udeni,pindosu slavinataj !

19.11.2022. 16:58

»

Mjā

Nu labi aizdomājos un secināju. Tāpēc ka krievi ienīst visu un visus, tāpēc ka krievi nav tauta un nav etnoss, bet mākslīgi selekcionēti dažādu tautu vispretīgākie un zaglīgākie indivīdi, kam no cilvēka palicis vairs tikai izskats un milzu talants notēlot "savējos"- baltos un pūkainos. Tiesa gan ar ...


Krievija atskiriba no mulku zemes latvijas skaidras naudas lietosana nav aizliegta,tas ir runajot par brivibu.vispretigakie pasaule ir hoholi ,kuri sodien terorize visu pasauli.

Atbildēt

Ļ.cien. E. Helmaņa kungam.

19.11.2022. 16:47

Jūsu davana cilvēkiem valsts svētkos bija tieši tāda, kādu vairums valsts iedīvotāju būtu vēlējušies! Jūs ar svētku salūtu radījāt prieku! Tieši šajā gadalaikā, rūpēs slīgstošiem cilvēkiem tā bija vislabākā dāvana. Atzīšos, arī mūsu ģimene meklēja internetā, kurā pilsētā būs svētku salūts,lai uz to dotos. Diemžēl Ogre bija par tālu, lai vakarā uz turieni brauktu. Domās bijām kopā ar Jums visiem ogrēniešiem un domājām, cik ļoti Jums visiem paveicies ar pašvaldības vadītāju! Laiks taupīt, un laiks svinēt. Valsts Dzimšanas dienā ir jābūt salūtam, svētku kūkai un priekam. Paldies Jums, ka Jūs to sapratāt!

Atbildēt

Mjā

19.11.2022. 14:16

»

...

Staļins un Hitlers bija tikai izkārtnes tāpat ka tagad Putins un Zeļonka,lai gan krievi atkal ir galvenā lielgabalgaļa.Der aizdomāties kāpēc


Nu labi aizdomājos un secināju. Tāpēc ka krievi ienīst visu un visus, tāpēc ka krievi nav tauta un nav etnoss, bet mākslīgi selekcionēti dažādu tautu vispretīgākie un zaglīgākie indivīdi, kam no cilvēka palicis vairs tikai izskats un milzu talants notēlot "savējos"- baltos un pūkainos. Tiesa gan ar āprāta meliem tas tiek panākts.

Atbildēt

ja tas bizness draugu. ir pat izdevīgi

19.11.2022. 13:53

svētkus svi, ja sirds priecājas, ja nav par ,ko priecāties, tad nav. Nosprāgs sadista puķina banda,tad par visu naudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Ludis

19.11.2022. 13:31

»

jautajums

Kāpēc ir jābūt iecietīgiem pret ukraiņiem, kuriem šādi trokšņi un uguņošana rada problēmas? Kāpēc būt solidārime un taupīt pašvaldības (nodokļu maksātāju) līdzekļus? Kāpēc sevi pretstarīv visai valstij


Par kādu brīvību ir runa? Brīvību no kā, no ES un Briseles, kurai uzčurāt uz tādu LV, no ciniskajiem provokatoriem un tautu slepkavām ASV(NATO), kuras vasaļi mēs esam, pateicoties korumpētajiem mūsu pašu politiķiem?
Kāpēc man jācieš no kaut kādas Ukrainas, kuras dzeltenzilās lupatas "izgrezno" manu valsti? Ukraiņiem nekad nav bijusi sava zeme un valsts, tas ir mākslīgs veidojums, jo Krievijas zemi tajā vietā dēvēja par "u kraja" (pie malas jeb nomale) tāpat kā amerikāņiem. Nav tādas tautības-amerikānis. Lasiet vēsturi, tūdaliņi!

Atbildēt

hi hi

19.11.2022. 13:30

»

ммм

Kāda mums darīšana gar to, ko pārdzīvojuši krievi, kuru nepilnvērtīgais vadonis Staļins kopā ar Hitleru uzsāka karu


latvanpastala,tu tač vis laiku pārdzīvo,tiešām NEPILNVĒRTĪGAIS.

Atbildēt

...

19.11.2022. 13:28

»

ммм

Kāda mums darīšana gar to, ko pārdzīvojuši krievi, kuru nepilnvērtīgais vadonis Staļins kopā ar Hitleru uzsāka karu


Staļins un Hitlers bija tikai izkārtnes tāpat ka tagad Putins un Zeļonka,lai gan krievi atkal ir galvenā lielgabalgaļa.Der aizdomāties kāpēc.

Atbildēt

pēteris karlovs

19.11.2022. 12:59

viens naivais zudijās par 96 eiro par kubu ūdens, nesaprotot, kas tas ir nieks salīdzinājumā ar 7000 eiro par Kariņu.

Atbildēt

jautajums

19.11.2022. 11:43

Kāpēc ir jābūt iecietīgiem pret ukraiņiem, kuriem šādi trokšņi un uguņošana rada problēmas? Kāpēc būt solidārime un taupīt pašvaldības (nodokļu maksātāju) līdzekļus? Kāpēc sevi pretstarīv visai valstij?

Atbildēt

paskaidrojums

19.11.2022. 11:18

»

klusums

Uguņošana nav ne garīga, ne pārlaicīga vērtība


Ja daudziem naudas papilnam un tie nezina ko ar to iesākt-tad tas tikailiecina par valsts politiskās vadības vājumu, bezatbildību, un strādāšanu to labā, kuriem tās naudas papilnam..visbiežak ne ar darbu..bet ar blēdīšanos. ja valsts vara to pieļauj, tad tā ir vāja valsts.

Atbildēt

Gustavs>IM

19.11.2022. 11:15

»

IM

Te jau nu tā, ja latviešiem būtu jāpārdzīvo viss tas ko nācās pārdzīvot krieviem Tēvijas kara laikā, diez vai latvietis spētu likt svecītes, gan jau ka drīzāk tāpat ņemtu un piedzertos. Pārāk liela un vēl arī svaiga trauma krievam. Tas tā, pārdomām, vai varētu būt otrādi, kad krievi liktu svecītes bet...


Paldies par Jūsu viedokli, lai ar tas bija vienpusīgs-no sava izdevīguma viedokļaraugoties. Es rosinātu uz notikumiem raudzīties plašāk; No starptautisko tiesību, ne no spēka pozicijām.
Es te nevēlos izvērst sarunu-kas bija vainīgs pie 2. pasaules kara, bet par tiem krievu pārdzīvojumiem.. Var jaubūt, ka krieviem tā tas ir kā rakstiet, tikai kas latviešiem un citām tautām daļas gar krievu pārdzīvojumiem> Krieviem tak ar nav daļas gar citu tautu pārdzīvojumiem, citādi tak nebūti iebrukuši citās valstīs..Redziet-pašiem jums ar sevi vispirms jātiek galā....Tas ir jūsu pašu, ne kādu citu problēmas..Ja Jums vadītāji ir slepkavas-tad tur citas tautas nav pie vainas. Ja Jūsu valsti vada agresori vai politiski muļķi, tad citi tur nav pie vainas...

Atbildēt

klusums

19.11.2022. 10:26

Uguņošana nav ne garīga, ne pārlaicīga vērtība.
Parasti uguņo tie, kuri sirgst ar mazvērtības kompleksiem. Dažos pagalmos jaungada naktī to var redzēt. Nauda ir papilnam un var šaut to gaisā, jo ir gan troksnis gan uguns, bet galvenais - tālu dzird un redz.

Atbildēt

jaajaa

19.11.2022. 02:14

»

to teica

Solovjovs


...Kas ir solovjovs....un kāpēc tu tici solovjovam?..

Atbildēt

IM

18.11.2022. 23:38

»

tas

kā nu kuram: Vieniem svētki ir dzert 9.maja barā kā lopiem-citiem svētki likt svecītes par godu brīvības cīnitājiem


Te jau nu tā, ja latviešiem būtu jāpārdzīvo viss tas ko nācās pārdzīvot krieviem Tēvijas kara laikā, diez vai latvietis spētu likt svecītes, gan jau ka drīzāk tāpat ņemtu un piedzertos. Pārāk liela un vēl arī svaiga trauma krievam. Tas tā, pārdomām, vai varētu būt otrādi, kad krievi liktu svecītes bet latvieši piedzertos.

Atbildēt

jurisx

18.11.2022. 23:34

Par kādu ,,brīvību,, vispār iet runa??? Acu aizmālēšana vien ir...

Atbildēt

>apriori

18.11.2022. 22:31

»

apriori

2 idioti viens otru apsveic,ar to ka 9 menesos mulku zemes iedzivotaju skaits samazinajies vel par 10 000 personam


kam kas ir idioti: Vieniem tie ir tie kas te iebrauca okupācijas laikā un slavē valsti no kuras paši aizbēga, citiem tie ir kremļa agresosi, vēl citiem latviijci-osvoboditeli tepat netā..

Atbildēt

tas

18.11.2022. 22:29

»

asv kolonija svetki ?

to ka gaulaiteri karins un levit dzied un piedzeras par svetkiem saukt nevar


kā nu kuram: Vieniem svētki ir dzert 9.maja barā kā lopiem-citiem svētki likt svecītes par godu brīvības cīnitājiem..

Atbildēt

to teica

18.11.2022. 22:27

»

jaajaa

...kā tu to zini


Solovjovs

Atbildēt

jaajaa

18.11.2022. 21:26

»

ja ja

kur tev samazinājums ja 40 tūkstoši krievu iebraukuši


...kā tu to zini...?..

Atbildēt

asv kolonija svetki ?

18.11.2022. 21:15

»

Sveiciens svētkos.

Nu katrs varēja pārliecināties pēdējos gados cik brīvi mēs esam. Kāda mums te ir teikšana. Atcerēsimies


to ka gaulaiteri karins un levit dzied un piedzeras par svetkiem saukt nevar .

Atbildēt

Sveiciens svētkos.

18.11.2022. 20:33

Nu katrs varēja pārliecināties pēdējos gados cik brīvi mēs esam. Kāda mums te ir teikšana. Atcerēsimies.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

18.11.2022. 20:31

---ierobežot savus ikdienas tēriņus, vēlmes un ērtības, lai ietaupīto ziedotu Ukrainai. Piemēram, atteikties no savas automašīnas, pārvietoties ar velosipēdu, mašīnu ziedojot Ukrainas armijai!.........................................Nu Tak Helman ziedo savu BMW ukrijas armijai,pats brauc ar velosipeedu.

Atbildēt

apriori

18.11.2022. 20:08

»

JKL

Viena no sakarīgākām domām šodien te. Paldies par apsveikumi: Sveicu arī Jūs, Kira


2 idioti viens otru apsveic,ar to ka 9 menesos mulku zemes iedzivotaju skaits samazinajies vel par 10 000 personam.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...