Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

09.11.2022. 15:32

Paldies Kaspars!!!!!

Atbildēt

tikai

09.09.2022. 23:01

»

pilsone

Normāls raksts,kur cilvēks izsaka savu viedokli,pamatojoties uz visiem pieejamo informāciju, bet diemžēl verga dvēsele ir saglabājusies nu ļoti daudzos cilvēkos,kamēr tā netiks mainīta nekas arī nemainīsies mūsu valstī


Lai pamatojoties uz informāciju izveidotu viedokli, jābūt smadzenēm! Citādino informācijas, ka divi kvadrātā ir četri, rodas viedoklis, ka naudas dubultošanai to vajag ielikt kvadrātā.

Atbildēt

nu nu

09.09.2022. 19:15

»

Nevajag

sludināt citu vārdā.Tu vari savu viedokli paust tikai savā vārdā


Pudņiks jau arī runā visu vārdā. Ar ko tad viņš labāks?

Atbildēt

pilsone

09.09.2022. 18:35

»

atbalsts Kasparam

Malacis Kaspars Pudniks! Lūk piemērs, kādas erudīcijas cilvēkam jābūt par valstsvīru


Normāls raksts,kur cilvēks izsaka savu viedokli,pamatojoties uz visiem pieejamo informāciju, bet diemžēl verga dvēsele ir saglabājusies nu ļoti daudzos cilvēkos,kamēr tā netiks mainīta nekas arī nemainīsies mūsu valstī

Atbildēt

Reptīlis

09.09.2022. 18:02

šiziķis akal samurgojjis rakstu. Sametis visu ko pats saprot ar "enerģētiku" vienā kaudže. Un beigās tā ar neko nav pateicis vai ieteicis. Galvenā raksta ideja, ka visi ir jāsoda un viss ir slikti. Kāda jēga no šāda raksta. Lai citi suņi var pagaudot līdzi? Tas nav konstruktīvi.

Atbildēt

Atis Priedītis

09.09.2022. 17:42

Nākošais "Okupācijas stabs"

Kāds tas būs prognozēt ir grūti, jo iespējamie varianti ir vairāki. Viens no smagākajiem varētu būt Latvijas psihiatru asociācijas oficiāla atzīšanās, ka okupācijas laika praktizējošie psihiatri bija spiesti regulāri izpildīt VDK norādes un "ārstēt" arī psihiski pilnīgi veselus cilvēkus. Ja Krievijā tas jau ir atzīts ļoti sen, tad Latvijas psihiatri apgalvo, ka visi cilvēki, kurus viņi ir ārstējuši, tiešām ir bijuši psihiski slimi. Vismaz tā pašlaik tiek apgalvots tajās dažās publikācijās, kuras ir atrodamas lielajos masu medijos.

Ir tikai viens "bet". Psihiatri uzvedas tā, it kā viņi neko nav zinājuši par Zersetzung metodi un par to, ka šo metodi VDK darbinieki plaši lietoja arī Latvijā. Tās rezultātā VDK vajātie cilvēki, kuri neizdarīja pašnāvību vai negāja bojā "nelaimes gadījumā" nonāca psihiatru rokās. Tātad - tā nebija cilvēka pēkšņa psihiska saslimšana, bet gan ļoti rūpīga Zersetzung vajāšanu procesa galarezultāts.

Varbūt ir pienācis laiks sākt to visu atklāti atzīt. It sevišķi ņemot vērā to, ka ar šādiem notikumiem bija saistīti tie psihiatri, kuriem pašlaik ir virs 60 gadiem. Psihiatru jaunāka paaudze varētu kļūt pietiekami drosmīga un sākt par visu atklāti rakstīt. Kaut vai tāpēc, ka arī psihiatri savā starpā aktīvi apmainās ar informāciju un arī gados jaunākie psihiatri ir ļoti labi informēti par okupācijas laika notikumiem.

Atliek tikai gaidīt, kad arī šis "okupeklis" tiks nogāzts.

Atbildēt

Kopš

09.09.2022. 16:18

»

Naivais

kopš kura laika erudīciju mēra ar elektronu mikroskopu, kura tev nav


uzradušies egocentriski narcisi, kuri iedomājas no sevis nācijas glābējus. Bet intelekta ir tieši tik daudz, lai atkārtotu krievijas melu lavīnas - pat visvienkāršāko, par Amerikas pirmiedzīvotāju apkaušanu, bet par Ivana Bargā, Pētera 1 karaspēka izdarībām un zvērībām pat pret savējiem, kaut kā nav informēti - ka vienā Vidzemes apgabalā pēc karavadoņa Šerementjeva izdarībām nebija palikuši pat gaiļi, kur nu vēl cilvēki.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

09.09.2022. 15:24

»

Huntas trollis

...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

primātu paranoja

09.09.2022. 15:15

»

Pirātu partija

Karš beigsies 27.septembrī ar raškas armijas sagrāvi...


atkal sliktu zāli sapīpējusies..

Atbildēt

Lautenbahs

09.09.2022. 15:06

»

Jūsmiņš

Paldies Kasparam...


Protams, protams, tik par tiem, kas te rautin raujās pie siles. Tie tik būs tie īstākie darītāji! Diemžēl, vairāk par klaigāšanu viņi neko nespēj.

Atbildēt

Jūsmiņš

09.09.2022. 14:32

Paldies Kasparam!
Rakstā pateiktais viss 100% ir patiesība. Arī tas, ka parādi sataisīti, saimnieciskie mēsli ir kalniem savārīti - tikai nez kāpēc atbildīgo nav?
Laiks ir pāriet no politiskās bezatbildības uz materiālo un kriminālatbildību, pie kam nekavējoties.
Un jāmēģina kādiem saprast, ka nevis antivakseri ir milzīgo valsts izdevumu cēlonis covid sakarā, bet tieši pretēji, tie ir vakseri, kuru dēļ iepirka vakcīnas, taisīja skaistu, derīgu meiteņu vakcinēšanās birojus, un papļūts izdarīja daudzus visādi citādi nelietderīgus pirkumus.
Rezultāts - daudzi sapotētie jau ir miruši - tas arī vēl, daudz vairāk par mirušajiem ir kas cīnās ar dabūtajām blaknēm.
Nez kā ar pieneņgalvas klavierēm - arī tās jau nopirktas?
Tā ka vēlēšanās domājiet par ko balsot! Vai par kārtējiem diviem miljardiem pie valsts parāda klāt, vai tomēr pie varas sakarīgākus lēmējus, nevis šos mēslu vārītājus.

Atbildēt

Tauta turēsies

09.09.2022. 13:49

Interesanti, ka gandrīz visi antivakseri ienīst valsti, valstsvīrus, raud, ka būs bads un iznīcība, ka visi zog utt. Un beigās: tauta,saturās! Jā, Pudnik, tauta turēsies bez jūsu raudām un šādiem vārstījumiem. Nevajag mums Jūsu padomus, ekspertiņ!

Atbildēt

09.09.2022. 12:24

»

Precīzi!

Tikko gribēju rakstīt, ka Pudnika IQ šito nevar dabūt gatavu


Pudņika līmenis ir čigāt vijoli un kazas bārstīt seklus jokus.

Atbildēt

Smieklīgi

09.09.2022. 12:22

»

Tiešām smieklīgi.

No tevis tikai atkarājas


Tukšs un debils apgalvojums. Jo tu mani nepazīsti.

Atbildēt

Tiešām smieklīgi.

09.09.2022. 12:02

»

Smieklīgi

No manis nekas neatkarājas. No manis ir atkarīgs


No tevis tikai atkarājas.

Atbildēt

Pirātu partija

09.09.2022. 10:58

»

Huntas trollis

...


Karš beigsies 27.septembrī ar raškas armijas sagrāvi.
Krievijā visus carus, kas zaudē karus, likvidē.
puķins nebūs izņēmums!
Kara Baltijā nebūs!
Pasaulē būs vēl vairaki militāri konflikti.
WW3 nebūs, jo nākošais gads, dabas kataklizmu gads.
Pazudīs no kartes daudzas valstis.
Viena no tām būs Izraēla, nevajadzēja izmānīt no nabaga latviešiem 40.jūdas grašus. Atmaksa būs cieta.

Atbildēt

Nordpool un ES smird

09.09.2022. 10:41

Sen senos laikos, kad Latvijā bija rūpniecība, Hesu jaudas gandrīz pietika. Tagad- iedzīvotāju skaits mīnus 50% un nekādas lielražošanas. Un Hesu vairs nepietiek? Savādi. Varbūt tāpēc, ka Hesu enerģija aiziet uz Nordpool? Ja pie sienas ar maisu galvā nostādītu kaut 3 augstus funkcionārus, atlikušie izdzīvojušie 5 minūtēs visu sakārtotu.Kaitnieki un diversanti ir aizpildījuši visu varas vertikāli.Laiks retināt.

Atbildēt

Pudniks nezina, kas apzog tautu

09.09.2022. 10:07

»

Vecā Alma

Lai Dies' nogrābstās, šito gaudotāju par valstsvīru...lai čīgā savu vijoli un driķelē gaudu rakstus , tas ir viņa līmenis


Ar NA bijušā Tieslietu ministra Dzintara Rasnača likumu paredzēts no tautas nabadzīgākās daļas, kurā ir 110 000 ģimenes vai vidēji 320 000 cilvēku, ar viltību un it kā labdarības nolūkā novērst dalītā īpašuma anomālijas, Dzintara Rasnača likums paredz no tautas kabatas par labu "piespiedu nomas zemes" īpašnieku - zemes uzpircēju, "balto baronu" labā paņemt ap 200 -300 MILJONU. Ieskatieties rakstā, arī citos Pietiek.com rakstos par šo tēmu. Arī MONIKA Zīle, līdzīgi tāpat kā Kaspars Pudniks, sūkstās par vienu tēmu un raksta: PAR KO BASOT (ir par ko balsot)? bet neredz, KAS APZOG TAUTU, te ir tie absurdi, kur zemei zem ēkām un būvēm SLĒPJ apgrūtinājumus un šo zemi VZD vērtē kā neapbūvētu, tirgus zemi un saceļ kadastrālo vērtību līdz astronomiskām summām, pieņēma likumu uz nepabeigtas privatizācijas haosa pamata. Absurds, absurda galā, ieskaties, rakstu nelasi, tev tas par garu:
https://pietiek.com/raksti/vai_pandemijas_aizsega_vara_meginas_izstumt_feodalu_likumu_un_kadastralo_vertibu

Atbildēt

tač nebalso

09.09.2022. 08:30

»

Pareizi

Ir jābalso,no tevis atkarājas.Jā,kas tad no tevis atkarājas?Te var ļaut vaļu fantāzijai,kas nu kuram karājas.Balsosim par savām verga važām


,tevi kāds ar varu velk aiz pautiem uz urnas pusi,ko?? :D Nobalsos ar uzviju krievsi un kliķisti un alles klār!!

Atbildēt

Pareizi

09.09.2022. 07:57

»

Smieklīgi

Pilnmēness...pudnikam grafomānijas lēkme piemetusies. Tādu te pilns, manels raujas vaiga sviedros, cenšoties nodrošināt sev vietu pie siles, kadiršs arī neatpaliek, agitedams nebalsot . Klauni


Ir jābalso,no tevis atkarājas.Jā,kas tad no tevis atkarājas?Te var ļaut vaļu fantāzijai,kas nu kuram karājas.Balsosim par savām verga važām.

Atbildēt

Smieklīgi

09.09.2022. 07:22

Pilnmēness...pudnikam grafomānijas lēkme piemetusies. Tādu te pilns, manels raujas vaiga sviedros, cenšoties nodrošināt sev vietu pie siles, kadiršs arī neatpaliek, agitedams nebalsot . Klauni.

Atbildēt

Vecā Alma

09.09.2022. 07:13

Lai Dies' nogrābstās, šito gaudotāju par valstsvīru...lai čīgā savu vijoli un driķelē gaudu rakstus , tas ir viņa līmenis.

Atbildēt

Mazā zeme

09.09.2022. 06:22

Atdodu zobu, bet Pudniks nu pats šo tekstu nav sacerējis! Uz tādu domu lidojumu viņš nav spējīgs. Laikam jau tāpat kā Brežņevam viņam ir savs galma rakstnieks.

Atbildēt

Sīkā Mindža

08.09.2022. 23:54

Ir pilnīgi skaidrs, ka visi Kaspara Pudnika un viņa komandas kritiķi un nomelnotāji ir valdības partiju algoti troļļi. Tas tikai apliecina, ka valdošie ir sajutuši savas ēras pulsējošo galu, kam likumsakarīgi sekos visu pastrādāto noziegumu rūpīga izmeklēšana un PELNĪTS SODS! Un ļoti labi, ka viņi to jūt un izprot, kā tautas paruna saka – kaķis zina ko ēdis. Tikko tika nojaukts tik ļoti politikāņu ierindās ienīstais Uzvaras Parka piemineklis Latvijas atbrīvotājiem, drīz varēs atjaunot reiz aizsākto tradīciju, tur sodīt manas TAUTAS pāridarītājus ar publisku un atklātu nāvessodu, tos pakarot.
Kaspars Pudniks – būs atjaunotās Latvijas (neatkarīgās un sociālistiskās) Republikas vēsturē visjaunākais un spēcīgākais PREZIDENTS!

Atbildēt

Sīkā Mindža

08.09.2022. 23:52

»

atbalsts Kasparam

Malacis Kaspars Pudniks! Lūk piemērs, kādas erudīcijas cilvēkam jābūt par valstsvīru


100% manas domas!! Tieši tā! Visām šeit komentējošām intelekta skudrām Kaspara viedums ir nesaprotams kā kosmoss sūdu mušām.

Atbildēt

Huntas trollis

08.09.2022. 23:39


Cik ilgi turpināsies karš? Kas Ukrainai vajadzīgs, lai deokupētu Krimu? Kāda partneru palīdzība var mainīt kara gaitu? Bruņoto spēku virspavēlnieks ģenerālis Valērijs Zaļužnijs un VRU Nacionālās drošības, aizsardzības un izlūkošanas komitejas priekšsēdētāja pirmais vietnieks ģenerālleitnants Mihailo Zabrodskis atbildēja uz šiem jautājumiem kopīgā tekstā Ukrinform.
Forbes piedāvā saīsinātu un rediģētu versiju.

Kara ilgums Ukrainā
Krievijas Federācijas 24. februārī uzsāktais karš pret Ukrainu jau sen ir noraidīts kā vietējs vidējas intensitātes konflikts. Tas attiecas uz telpiskajiem rādītājiem, iesaistīto militāro spēku skaitu un iznīcināšanas līdzekļu sarakstu.


Kara ilgums Ukrainā jau mērāms mēnešos. Un ir pamats uzskatīt, ka šis laika posms šķērsos 2022. gada kalendāra robežas. Tāpēc ir vērts apsvērt nākamā gada izredzes ne tikai prognožu un pieņēmumu formātā, bet ar konkrētiem soļiem.


Krievijas plāni

Ienaidnieka darbības izredzes var redzēt Izyum un Bakhmut virzienos. Šādas darbības iespējamais galamērķis varētu būt Doņeckas apgabala administratīvās robežas sasniegšana. Izredzes virzīties uz priekšu Zaporožjes virzienā ir vēl pievilcīgākas ienaidniekam. Tas nodrošina turpmākas darbības uz ziemeļiem un tiešu Zaporožžas un Dņepro pārņemšanas draudu radīšanu, kas novedīs pie tā, ka Ukrainas puse zaudēs kontroli pār lielu daļu Ukrainas Kreisā krasta.


Nav izslēgta atgriešanās pie Kijevas ieņemšanas plāna un karadarbības atjaunošanas draudi no Baltkrievijas Republikas teritorijas.

Taču tālāka virzība Dienvidu Buzkas virzienā no operatīvā placdarma Dņepras labajā krastā paver vislielākās iespējas. Panākumi dienvidos, ja tie tiek izmantoti ātri un uzticīgi, var radīt dubultu efektu. No vienas puses, Mikolaja un Odesas apgūšanas izredzes ir diezgan reālas.


No otras puses, draudoša virziena izveide Krivij Rihas virzienā, un nākotnē - draudi Ukrainas centrālajiem un rietumu reģioniem.
Bruņotajiem spēkiem situācija būs sarežģīta kontaktlīnijas faktiskās pozīcijas, resursu un kaujas gatavības spēku komplekta kombinācija un iniciatīvas atrašana ienaidnieka rokās.

No Ukrainas puses viedokļa kontaktlīnijai ir ārkārtīgi nelabvēlīga konfigurācija Izyum un Bakhmut virzienos. Ienaidnieka ievērojamie ķīļi traucē Ukrainas karaspēkam veikt jebkādus operatīvus manevrus, un tā ierobežošanai ir nepieciešams dubults spēku komplekts. Īpaši asi tas jūtams ugunsgrēka postījumu un pretgaisa aizsardzības līdzekļu trūkuma dēļ.

Situācija dienvidos un austrumos ir sarežģīta. Jau tika minēts par ienaidnieka virzīšanās draudiem Zaporožžas virzienā. Pastāv draudi, ka ienaidnieks gūs daļējus panākumus no Guļaipoles virziena, kas var radīt draudus aptvert visu Ukrainas karaspēka grupu austrumos.

Kas nepieciešams bruņoto spēku pretuzbrukumiem

Vienīgais veids, kā radikāli mainīt situāciju, ir 2023. gada laikā sākt vairākus secīgus un ideālā gadījumā vienlaicīgus bruņoto spēku pretuzbrukumus.

Ar nosacījumu, ka Krievijas spēku smaguma centrs ir kontrole pār Krimu, ir loģiski plānot 2023. gada operācijas vai operāciju sēriju pussalas sagrābšanai.

Šādai plānošanai, pirmkārt, būtu jānodrošina nepieciešamā karaspēka komplekta pieejamība. Un mēs noteikti nerunājam par militārajām vienībām un bruņoto spēku vienībām, kas jau darbojas 2500 km frontē no Hersonas līdz Kovelai.

Lai sagatavotu ofensīvas kampaņu, ir jāizveido viena vai vairākas operatīvi stratēģiskas grupas, kas sastāv no 10 līdz 20 apvienotām militārām brigādēm – atkarībā no Ukrainas pavēlniecības plāna un ambīcijām.

To var izdarīt, tikai nomainot galvenos ieroču veidus pret modernajiem, ko nodrošina Ukrainas partneri, un saņemot no tiem papildu skaitu raķešu un munīcijas, artilērijas sistēmas, raķešu sistēmas, elektroniskās kara iekārtas utt.

Ukrainas stratēģija ir tieši atkarīga no pieejamajiem resursiem un tikai no tiem. Un, ja situācija ar kadru skaitu bruņotajiem spēkiem, iespējams, izskatīsies diezgan laba, tad par smagajiem ieročiem un munīciju to nevar teikt.

Bet politiskās gribas klātbūtnē, plānojot, izmantojot pasaules vadošo valstu ražošanas bāzi un rezerves, šādas grupas izveide un aprīkošana bruņoto spēku sastāvā ir absolūti reāla.

Par Krimas zaudēšanu agresoram

Pieņemsim, ka bruņotie spēki guva pilnīgus panākumus 2023. gada kampaņā un pārņēma savā kontrolē Krimu.

Krievijas Federācija zaudē Melnās jūras flotes bāzi, lidlauku tīklu, ievērojamu daudzumu materiālo resursu krājumu un, visticamāk, ievērojamu skaitu personāla un aprīkojuma.

Tajā pašā laikā nekas nevar traucēt sāpīgajai, bet ļoti reālajai Melnās jūras flotes pārvietošanai uz Novorosijskas jūras spēku bāzi Melnās jūras austrumu piekrastē. Agresora militārā klātbūtne reģionā tiks saglabāta līdz ar raķešu trieciena draudiem.

To pašu var pieņemt par Krievijas aviācijas izmantošanu, piemēram, Primorsko-Ahtarskas un Jeiskas lidlaukiem. Ievērojama apjoma materiālo resursu krājumu zaudēšanai Krievijas Federācijas bruņotajiem spēkiem būs pagaidu efekts. Personāla un aprīkojuma zudumus skaita ziņā krievi laika gaitā var papildināt.

Tas ir, pēc 2023. gada mēs varam runāt tikai par jaunu konfrontācijas posmu - nepārtrauktu konfliktu, dzīvību zaudēšanu, resursu patēriņu un neskaidru gala rezultātu.
Tiek piedāvāta cita pieeja Krievijas spēku smaguma centra un pašas kara būtības noteikšanai.

Kā izlīdzināt Ukrainas un Krievijas spēju atšķirības

Visspilgtākā ir atšķirība iznīcināšanas līdzekļu galīgajā sasniedzamībā. Ja Krievijas Federācijas bruņotajiem spēkiem tas ir līdz 2000 km, ņemot vērā gaisa spārnoto raķešu lidojuma diapazonu, tad Ukrainas bruņotajiem spēkiem tas ir ierobežots līdz 100 km ar raķešu lidojuma attālumu un novecojušā OTRK sākuma pozīciju atrašanās vietas dziļums.

Tas ir, Ukrainas bruņoto spēku iznīcināšanas līdzekļu darbības rādiuss ir gandrīz 20 reizes mazāks nekā ienaidniekam. Tas nozīmē, ka bruņotie spēki var sist ar novecojušiem ieročiem tikai līdz ienaidnieka operatīvās aizmugures dziļumam. Tajā pašā laikā ienaidnieks spēj nesodīti dot precīzus triecienus mērķiem visā valsts teritorijas dziļumā.
Kamēr šī pozīcija tiek saglabāta, šis karš var turpināties gadiem ilgi.

Kā to izdarīt?

Pretoties ienaidnieka spējai rīkoties līdzīgi un līdzīgā diapazonā. Runa nav tikai par konkrētiem apzīmējumiem, piemēram, Himars MLRS raķetei MGM-140B ATACMS Block 1A. Jāpiemēro visaptveroša pieeja Ukrainas Bruņoto spēku artilērijas, raķešu spēku, taktiskās aviācijas un Jūras spēku aprīkošanai.

Diskusijai vajadzētu būt par spēju veidošanu, nevis tikai par ieroču un ekipējuma apjomu brigādēm, kuras paredzēts pāraprīkot.
Tikai šajā gadījumā ir iespējams apspriest ietekmi uz Krievijas Federācijas patieso smaguma centru šajā karā.

Ukrainas darbības un stratēģiskās perspektīvas 2023. gadam atbilstošu līdzekļu saņemšanas gadījumā izskatīsies pavisam citādas nekā šodien. Pašu Ukrainas bruņoto spēku draudu klātbūtne, izmantojot atbilstoša diapazona iznīcināšanas līdzekļus, liks Krievijas Federācijai citādi apsvērt mūsu konfrontācijas būtību, gaitu un iznākumu.

Partneru militārā un tehniskā palīdzība
Ir divi būtiski faktori, kas kopš agresijas sākuma ietekmē lēmumu pieņemšanu, termiņus un ienākumu apjomu.

Pirmais no tiem ir maldīgs priekšstats par Krievijas un Ukrainas kara vērienu. Neskatoties uz pietiekamu
informācijas daudzumu, mūsdienu paaudzei, pasaulei un eiropiešiem ir grūti iedomāties kaujas operācijas Otrā pasaules kara stilā.

Lielvaras agresijas atvairīšana no Ukrainas prasa un prasīs ievērojamus materiālos resursus un finansiālas izmaksas vēl ilgu laiku.
Otrs faktors ir tiešie Krievijas Federācijas draudi, izmantojot taktiskos kodolieročus. Militārās darbības Ukrainas teritorijā jau ir pierādījušas, cik lielā mērā Krievijas Federācija atstāj novārtā globālās kodoldrošības jautājumus.
Nevar pilnībā izslēgt iespēju pasaules vadošajām valstīm tieši iesaistīties "ierobežotā" kodolkonfliktā, kas liek domāt par Trešā pasaules kara perspektīvu.

Paturot prātā tik sarežģītu un neviennozīmīgu faktoru kombināciju, ir jāapsver 2023. gada militārās kampaņas izredzes.

Atbildēt

Reāli

08.09.2022. 22:49

Jaunais kosmiskais tarifs 140 JAU ir NEPACEĻAMS, vienkārši TAUTA snauž un to vēl neapzinās jeb naivi cer ka valsts nokompensēs.

Atbildēt

vēl lielāks humors

08.09.2022. 20:52

Dobeles gāzes krātuve nodrošināšot neatkarību no ārējiem resursiem.

Atbildēt

humors

08.09.2022. 20:50

Autoram pašam vajadzētu ņemt vērā tajā pievienotā klipa pirmajā minūtē pateikto un pašam kļūt pašpietiekamam un beigt gaudot, ka kāds viņam kaut ko nenodrošina.

Atbildēt

ņau ņau

08.09.2022. 19:47

»

diemžēl

Ne jau visiem mājās stāv elektronu mikroskopi, lai saskatītu autora lielo erudīcijas līmeni


Cepuri nost! Asprātīgi par to erudīciju zem EM!

Atbildēt

Naivais

08.09.2022. 19:35

»

diemžēl

Ne jau visiem mājās stāv elektronu mikroskopi, lai saskatītu autora lielo erudīcijas līmeni


kopš kura laika erudīciju mēra ar elektronu mikroskopu, kura tev nav?

Atbildēt

diemžēl

08.09.2022. 19:30

»

atbalsts Kasparam

Malacis Kaspars Pudniks! Lūk piemērs, kādas erudīcijas cilvēkam jābūt par valstsvīru


Ne jau visiem mājās stāv elektronu mikroskopi, lai saskatītu autora lielo erudīcijas līmeni.

Atbildēt

Nu

08.09.2022. 19:27

un,kas mainaas no raksta un komentaariem piilju diikjii? Piilju karavaana peld taalaak.Gadi rit ,kalendaari mainaas ,bet ...

Atbildēt

VG

08.09.2022. 19:17

»

VID

Puikiņ Pudņik, ja tu kārtīgi kā patriots samaksātu nodokļus no savām kāzu haltūrām, tad vizmaz kāds pensionārs saņemtu lielāku pensiju


Nepietiktu viss, 18 reižu lielākais valsts aparāts kā citās valstīs, aprīs da jeb kādu budžetu.

Atbildēt

VID

08.09.2022. 18:39

Puikiņ Pudņik, ja tu kārtīgi kā patriots samaksātu nodokļus no savām kāzu haltūrām, tad vizmaz kāds pensionārs saņemtu lielāku pensiju.

Atbildēt

lauķis

08.09.2022. 17:45

»

Latvija - neizdevusies valsts

Arī amatpersonu retorika valsts TV kanālos ir maldinoša, jo stāsti, ka tas viss ir tādēļ, ka mēs dzīvojam kara apstākļos, neiztur nekādu kritiku. Latvijā NAV kara


Ir karš arī Latvijā,kars notiek pret visiem cilvēkiem,pret visu civilizāciju.Diemžēl cilvēciņi nesaprot ka visas tās amat/personas ir pilnīgi liekas,parazīti.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.09.2022. 17:41

Arī amatpersonu retorika valsts TV kanālos ir maldinoša, jo stāsti, ka tas viss ir tādēļ, ka mēs dzīvojam kara apstākļos, neiztur nekādu kritiku. Latvijā NAV kara

Kara nav, bet ir Kariņš. Ar to pietiek, lai viss būtu sēžamvietā.

Atbildēt

atbalsts Kasparam

08.09.2022. 17:19

Malacis Kaspars Pudniks! Lūk piemērs, kādas erudīcijas cilvēkam jābūt par valstsvīru!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....