Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mindaugs

13.03.2022. 16:27

»

ha ha ha

Cik var bāzties ar saviem krieviem. Kurš tad nezin ka krieviem ar slāviem nav nekā kopīga, kā vien Staļina,Ļeņina un citu marazmātiķu izdomājumus


Krīvu krīvs.krīvaitis , ir dienvidbaltu cilts.
Viņu pēctečiem ir uzvārds Krēve ,ģenētiski apstiprināts . Koreiva-Krēve.
Tagad interesants jautājums ,par vārda ''Krievija ''izcelsmi ?!☺
https://www.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id 362af77c6ad145c8a4a5026a9177b945 👉 https://umap.openstreetmap.fr/en/map/ancient-human-dna_41837#6/51.000/2.000

Atbildēt

Mindaugs

13.03.2022. 16:17

»

to ha-ha

Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova...


nu ja ,nu ja,,,kāpec gan nepiemini krusta karus ,napoleonu ,austrijas ienākšanu 1 pas.kara laikā etnisko slāvu cilšu zemē Ukrainā ,Hitlera vērmahta armija sisrojumui pa slāvu zemēm ....tie visi vandāļi un zagļi labie ,,,bet slavi slikti .
Krievija ir sens ķeltu arhipelāgs ,,,slāvi ir ķeltu pēcteči lielā % ,,,un ārieši .
Sk.: Анатолий Клёсов ,происхождение славян .

Atbildēt

loģiski

01.01.2022. 15:02

»

dooo

Ādolfs Eihmanis pēc pases bija tīrs vācietis


Nacisti mēdz būt tikai humānas tautas. Ne nēģeri, ne čigāni, ne osetīni, ne abhāzi ne krievi nevar būt nacisti pēc definīcijas.

Atbildēt

dooo

01.01.2022. 01:33

»

Kas ir

Nacisti


Ādolfs Eihmanis pēc pases bija tīrs vācietis.

Atbildēt

Atbilde

31.12.2021. 18:51

»

mēslam

Jūs esiet slima, tumsonīga, asinskāra, sātanisma apsēsta un pederastijas pārņemta, visu nicināma varza, kur knapi velk savu pēdējo nožēlojamo, apkaunojošo un noziedzīgo desmitgadi. Krievu necilvēki ir aizsūtījuši uz elli vairāk savas sugas īpatņu, nekā visas humānās valstis, kopā ņemot un šodien bidlostāna...


Латвия потеряла свою независимость уже давно. вы в Еврожопе теперь, обложенные базами НАТО и поэтому живёте как на пороховой бочке. Америка и Европа вам всё диктует, сами ничего теперь не можете решить и сделать. Tāpēc tāda identitāte nevienam normālam cilvēkam nav vajadzīga, kur pa ielām staigā SS pēcteči un lepojas ar to.

Atbildēt

Taisnība

31.12.2021. 18:24

Kādi marķieri ? Kāda piederība ? Par ko jūs vispār runājat ? Neviens normāls cilvēks, kas ir savā prātā, negrib saukt sevi par piederošu šai Latviešu nācijai. Ar ko jūs lepojaties ? Kā atdevat savu valsti Eiropas savienībai, NATO, latvijas prezidentiem, kuri ir no Amerikas ? Pat premjers ir no Amerikas!

Atbildēt

youtube

31.12.2021. 13:21

Зато без НАТО: братва обложила данью российских военных

Atbildēt

mēslam

31.12.2021. 13:08

»

Patiesais

Jā!, varētu piekrist, ka krievi ir veidoti no dažādu tautu asinīma, - bet tāpēc tā ir tik stipra tauta- civilizācija, neviens ar to nespēj tikt galā, ne iznīcināt. Šai nācijai ir stabila nākotne atšķirībā no latviešiem. Latvieši strauji degradējas un tāpēc izzūd, palikuši vien 752 tūkstoši. Tā kā latviešiem...


Jūs esiet slima, tumsonīga, asinskāra, sātanisma apsēsta un pederastijas pārņemta, visu nicināma varza, kur knapi velk savu pēdējo nožēlojamo, apkaunojošo un noziedzīgo desmitgadi. Krievu necilvēki ir aizsūtījuši uz elli vairāk savas sugas īpatņu, nekā visas humānās valstis, kopā ņemot un šodien bidlostāna ar 40 slepkavībām uz 100 000 iedzīvotāju gadā, stabili turas starp pasaules līderiem. Krievi cietumos spīdzina un izvaro citus krievus un tas pats notiek armijā. Ja būs jāiet kaujā, zaldātiņš, pirms šaut uz "ienaidnieku", labāk nošaus savu komandieri, kas to drāzis pakaļā un "ģedus", kas viņu pazemojuši. Krievu bābas gaida ķīniešus, lai beidzot alkašu, narkošu un pederastu vietā, dabūtu sev vīriešus un drīz arī sagaidīs. Latviešu ir tik cik ir, bet jūs variet tikt aizsūtīti klausīties liso krievu pederastu, Kabzdonu, mēneša laikā. Aktivizēsiet karu pret Ukrainu, tas būs nākošgad, ja nē, tad izdosies vēl pasmirdēt uz Cilvēku planētas ilgāk.

Atbildēt

Patiesais

31.12.2021. 12:24

»

to ha-ha

Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova...


Jā!, varētu piekrist, ka krievi ir veidoti no dažādu tautu asinīma, - bet tāpēc tā ir tik stipra tauta- civilizācija, neviens ar to nespēj tikt galā, ne iznīcināt. Šai nācijai ir stabila nākotne atšķirībā no latviešiem. Latvieši strauji degradējas un tāpēc izzūd, palikuši vien 752 tūkstoši. Tā kā latviešiem ir jāvairojas no krieviem, nav citu variantu, jo citu valstu vīriešim latviešu sievietes nepiesaista.

Atbildēt

youtube

30.12.2021. 18:35

РУССКИЕ — ЭТО "ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ФИННСКОГО РОДСТВА"? Лекция историка Александра Палия

Atbildēt

nu nu

30.12.2021. 17:50

»

Patiesais

Var notikt tā, ka latvietības DNS ir lielākai daļai krievu, bet latviešiem to nav. Ko tad? Atkal latviešus uz Sibiriju pārcels? Varbūt latvietību noteiksim ar ideoloģiju. Tādā gadījumā Kristinai piestāvētu SS formas tērps. Komentāros slēptā plānā parādās cits nopietns jautājums,- kas ir cilvēciskums...


Krievi daļēji ir arī baltu asiņu nēsātāji, tāpat arī som-ugru, slāvu un tjurku, bet tomēr visvairāk tomēr mongoļu, tā kā mongoļu zaldātiņi tos taisīja 300 gadus.
Kristinai droši vien piestāvētu SS formas tērps, tāpat tas labi izskatītos uz daudziem, bet uz absolūtiem krieviem, jaukteņiem: Putina un Ai Jobenesa, tas izskatītos kā uz pērtiķiem uzmaukts. Tiem labāk derētu NKVD šinelis.

Atbildēt

to ha-ha

30.12.2021. 17:40

»

ha-ha

Krievu etnoss nav slāvi, austrumslāvi


Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova pirms 250 gadiem radīto feņu, kas savākta no ukraiņu, som-ugru un tatāru valodām. To nevar uzskatīt par tautu vispārpieņemtā nozīmē, bet gan drīzāk laupītāju, sadistu un slepkavu grupējumu.

Atbildēt

Ne viss ir zelts kas spīd

30.12.2021. 15:31

»

dooo

Kāpēc vispār LPSR veic tautību uzskaiti? PSRS un nacisti to izmantoja cilvēku sūtīšanai uz koncentrācijas nometnēm, un pēc otrā pas kara civilizētajā eiropā šī arhaiskā nejēdzība tika izbeigta


Tad arī vajag izbeigt arhaisko tradīciju nēsāt drēbēs, bet trusiki un krūšturi būtu aizliedzami ar likumu.

Atbildēt

dooo

30.12.2021. 00:08

Kāpēc vispār LPSR veic tautību uzskaiti? PSRS un nacisti to izmantoja cilvēku sūtīšanai uz koncentrācijas nometnēm, un pēc otrā pas kara civilizētajā eiropā šī arhaiskā nejēdzība tika izbeigta

Atbildēt

Es pats.

29.12.2021. 20:54

Diezgan muļķīga iniciatīva, jo tagad jau vispār pasē tautību norāda tikai, ja kāds pats izsaka speciālu vēlmi pēc šāda ieraksta.Taçu nekādas praktiskas nozīmes tam nav. Rakstiņa autore var nesatraukties - neskries tagad cittautiešu bari reģistrēt sevi par latviešiem - labi, ja kādi 2 - 3 dīvaiņi atradīsies, ne vairāk! Man it kā varētu būt kaut kāds pamats latviskoties, jo esmu krievs, bet dzīvē no manis neatkarīgu iemeslu dēļ sanācis tā, ka uzaugu kā latvietis un krieviski kaut cik sakarīgi sāku runāt tikai 30 gadu vecumā, kad jau kādu laiku biju nodzīvojis Rīgā. Kā krievs nekad neesmu juties. Bet vai tāpēc tagad skriešu ierakstīt sev latviešu tautību? Protams, ka nē! Kas man no tā tiks, ja dabūšu to ierakstu?! Nekas!

Atbildēt

Egīls

29.12.2021. 20:20

Šalom, mani mīļie! Visiem iezemiešiem pasē ir jāraksta gojs, bez izvēles iespējām. Tas būs vienādi taisnīgi un atbilstīgi patiesībai.

Atbildēt

Arī latgalis

29.12.2021. 17:55

»

Vidzemes latgalis

Es kā īsts latgalis dzīvoju Valmieras pusē! Tur no paudzes paaudzē dzīvojuši mani senči latgaļi. Kāpēc tu mani uzskati par kosmopolītu, kurš aizlaidies no savas tautas? Es latgaļus un latviešus neesnu nodevis! Kāpēc man, Vidzemes latgalim, būtu jāattīsta Latgale? Es attīstu Vidzemi un Valmieras pusi...


Nemuldi te!Istie latgaļi nāk no Desciema un Popes!90 gadu sākuma trīsstūri starp Topciemu,Desciemu un Popi veikti izrakumi un atrasti seni ieroči,rotaslietas un poda lauskas!Daudzi sižeti par to tajā laika tika radīti,ja nemaldos Picca TV.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 16:09

»

hm

Nolasīja gan latgaliski ... tikai pēcāk to pašu nācās nolasīt latviski. Latvieši taču "tautas etnogrāfiskās grupas" valodu nesaprot! Pazemoja etnogrupu? Atpalikuši, nejēdz pat lasīt...


Es kā īsts latgalis dzīvoju Valmieras pusē! Tur no paudzes paaudzē dzīvojuši mani senči latgaļi. Kāpēc tu mani uzskati par kosmopolītu, kurš aizlaidies no savas tautas? Es latgaļus un latviešus neesnu nodevis! Kāpēc man, Vidzemes latgalim, būtu jāattīsta Latgale? Es attīstu Vidzemi un Valmieras pusi!
Un iegaumē, ka latgaļi un latgalieši nav viens un tas pats! Latgalieši apdzīvo tikai Latgali. Latgaļi apdzīvo gan Vidzemi, gan Latgali! Katrā ziņā Vidzemes latgaļu valoda ir valsts valoda Latvijā, lai kā tas dažam jurītim nepatiktu.

Atbildēt

hm

29.12.2021. 16:02

Nolasīja gan latgaliski ... tikai pēcāk to pašu nācās nolasīt latviski. Latvieši taču "tautas etnogrāfiskās grupas" valodu nesaprot! Pazemoja etnogrupu? Atpalikuši, nejēdz pat lasīt!
"Vidzemes latgalis" no latgalieša viedokļa ir sūdabrālis - kosmopolīts, kurš aizlaidies no savas tautas labākas dzīves meklējumos un savā stulbumā ar to piedevām lielās.
Bet Latvija tā vietā, lai Latgalē celtu labklājības līmeni un šo reģionu attīstītu, to mērķtiecīgi asimilācijas nolūkā degradē. Jo vairāk būs šādu Vidzemes latgaļu, jo mazāk paliks latgaļu Latgalē.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 15:00

»

hm

Latgalē bēnus māca latgaliešu skolās, uzraksti, dažāda informācija un norādes latgaliešu valodā, tiek izdota prese un literatūra latgaliešu valodā, valsts institūcijās un apkalpes uzņēmumos tevi uzrunā latgaliski, bet cilvēki sabiedriskās vietās nekautrējas lietot šo valodu...


Latgalieši nav tauta! Latgalieši ir latviešu tautas etnogrāfiska grupa, tāpat kā vidzemnieki un zemgalieši.
Tam deputātam zvērestu latgaliski neļāva lasīt bijusī komuniste un šmara Jabločkina. Vēlāk jau laikam pie Mūrnieces zvērestu latgaliski nolasīja kādi 3 deputāti un škiet, ka 1 arī līvu valodā un nevienam nebija iebildumu.
Nezinu kā Latgalē, bet Vidzemē visi runā latgaliski. Šo tekstu es arī uzrakstīju latgaliski.

Atbildēt

ha-ha

29.12.2021. 14:54

»

Krievi nav slāvi. Cik var murgot


Krievu etnoss nav slāvi, austrumslāvi?
Tad varbūt krievu tautība radusies no latviešiem?
Tev vai nu izglītības, vai prāta deficīts, vai abi kopā.

Atbildēt

ha ha ha

29.12.2021. 13:23

»

Krievi nav slāvi. Cik var murgot


Cik var bāzties ar saviem krieviem. Kurš tad nezin ka krieviem ar slāviem nav nekā kopīga, kā vien Staļina,Ļeņina un citu marazmātiķu izdomājumus.

Atbildēt

Dzelzaviets

29.12.2021. 13:03

»

Vidzemes latgalis

Čangaļi un slātavieši ir visīstākie latvieši un vidzemnieki! Viņi apdzīvo Piebalgas pusi un ar to lepojas


Piekrītu!Savukart tie kuri Kurzemes pusē tie par daudz sajaukušies ar vāciem.Tur bez lustrācijas neiztikt!

Atbildēt

Ir jau ir

29.12.2021. 12:51

»

Vidzemes latgalis

Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras...


Latgaļi ar kvalitātes zīmi, tāpat kā viņu šmakovka;) Mani senči no Vidzemes un Zemgales, kas tad es esmu, ja no dzimšanas runāju Latvijas oficiālā valodā? Un nevienu tā kā netaisos asimilēt, bet latgaļi, kas atbrauc uz citu reģionu, sevišķi Rīgu, paši maina savu valodu.
Ja jau mēs tādi asimilētāji, tad agri vai vēlu asimilēsim tos slāvus ar'.
Slāviem tomēr ir cits valodas atzars, tur radniecīgi ir krievi, poļi, čehi, serbi un kas tik vēl ne.

Atbildēt

hm

29.12.2021. 11:52

»

Vidzemes latgalis

Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras...


Latgalē bēnus māca latgaliešu skolās, uzraksti, dažāda informācija un norādes latgaliešu valodā, tiek izdota prese un literatūra latgaliešu valodā, valsts institūcijās un apkalpes uzņēmumos tevi uzrunā latgaliski, bet cilvēki sabiedriskās vietās nekautrējas lietot šo valodu.
Dzīvē ir viss pretēji. Tāpēc jāsaka, ka latvieši ir asimilējuši visas tautas, kuras dzīvojušas šai teritorijā. Pašreiz notiek latgaliešu asimilācija. Kā tur palika ar deputātu, kuram neļāva lasīt zvērestu latgaliski? Latvieši ir asimilējuši arī prūšus un lībiešus.
Savukārt, pārsvarā visu šo tautu etniskā izcelsme - slāvi. Autore saka - baltslāvi. Kopīgs etnoss ar krieviem.
Tā, ka stāsti par kaut kādiem indoeiropiešiem atklīdušiem no Indijas ir blefs. Patiesībā jau tāds latviešu etnoss arī nemaz nepastāv. Jo tas ir samērā nesens un par kopīgu tā kultūru diezin vai var runāt.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 11:05

»

čangaļu laborOtOrijas

būs tās īstās. NODOKĻUS ZOG-NAV LATVIETIS. MUITĀ ZOG-NAV LATVIETIS U.T.T.T


Čangaļi un slātavieši ir visīstākie latvieši un vidzemnieki! Viņi apdzīvo Piebalgas pusi un ar to lepojas!

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 11:03

»

ha-ha

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars...


Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras!
Latvieši neasimilē latgaļus, jo latvieši ir latgaļi! Taču latvieši ir iznīcinājuši un asimilejuši sevī kuršus, zemgaļus un sēļus.

Atbildēt

Fdyggggg

29.12.2021. 10:02

Es par valts apmaksātiem DNS un ģeonoloģijas testiem un to datu ievadīšana pasē/eID. Tas arī palīdzētu risināt nelegālo.imigrantu problēmas, vismaz pēc DNS varēs noteikt atpakaļaygriešanas reģionu.

Un arī jautajums par to kas būs vai nebùs pasē jāraksta atrisināsies. Katvijā dzīvojoš Latvietis, vai Latvijā dzīvojoš Mongolis, vai Mongolis ar Latviešu gēniem. Manuprāt ideāks veids kā veicināt tautu draudzību - atdzīstot voens otra ģenetiskā mantojuma unikalitāti.

Atbildēt

?

29.12.2021. 10:01

»

Tālavas taurētājs

Tad nu gan noslēpumu atklāji, pilnīgi ar tādu piktumu, it kā amata meistarība aizskarta


Pats saprati ko sarakstīji? Jeb pilnīgs idiots esi? Vienreiz raksti tā, otreiz pilnīgi pilnīgi pretējo un vēl noslēpumu atklāji!

Atbildēt

čangaļu laborOtOrijas

29.12.2021. 09:28

būs tās īstās. NODOKĻUS ZOG-NAV LATVIETIS. MUITĀ ZOG-NAV LATVIETIS U.T.T.T
ČANGAĻIEM MAZ LATVIEŠU

Atbildēt

Patiesais

29.12.2021. 08:00

Var notikt tā, ka latvietības DNS ir lielākai daļai krievu, bet latviešiem to nav. Ko tad? Atkal latviešus uz Sibiriju pārcels? Varbūt latvietību noteiksim ar ideoloģiju. Tādā gadījumā Kristinai piestāvētu SS formas tērps. Komentāros slēptā plānā parādās cits nopietns jautājums,- kas ir cilvēciskums? Rasisms viennozīmīgi tiek noraidīts, un tas jau ir labi.

Atbildēt

Хм

29.12.2021. 01:31

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Всё интереснее и интереснее. Так если СССР бы незаконно образован, так получается, и Латвия тоже, ведь это Ленин развалил российскую империю. А в Российской империи никаких планов по независимой Латвии не было.

Atbildēt

Хм

29.12.2021. 01:27

»

Tālavas taurētājs

PSRS okupācijas laikā, nelikumīgi iepludinātās naidīgās masas atšķirība nav tautība, ko tik ļoti cenšas akcentēt krievu okupanti un desmitiem tūkstošu kolaborantu, bet gan likumīga piederība vai nepiederība Latvijas valstij. Piederība valstij ir tiesisks termins un tiesiki risināms deokupācijas/dekolonizācijas...


Ух ты какой накат на патриотов и в том числе на президента- всё коллаборанты) кстати, многие русские потомки тех русских до 1940, тоже голосуют за Согласие)

Atbildēt

Elfs

29.12.2021. 01:00

»

izvēlies ko vēlies

Zinātnieki secinājuši, ka viena no Eirāzijas kontinenta pirmiedzīvotāju tautām – čukči – pirms aptuveni pieciem, sešiem tūkstošiem gadu nodalījusies no baltiešiem un ir ar Baltijas tautām raksturīgo ģenētisko profilu, Latvijas Radio raidījumā “Zināmais nezināmajā” stāstīja Latvijas Universitātes asociētais...


Līdz šim nekas idiotiskāks nebija dzirdēts, ka pirms 5-6 tūkstošiem gadu bijušas tautības. Un vispār ģenētikai ir stipri nosacīts sakars ar tautību, tik pat labi kādam var atrast šakāļa gēnu un ko tad ...? Tautas veidojās daudz vēlākos laikos un piederība tai vai citai tautībai ir daudzu priekšnosacījumu summa, ne kāda asins grupa vai kādas ģenētiskas īpatnības.

Atbildēt

izvēlies ko vēlies

29.12.2021. 00:10

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Zinātnieki secinājuši, ka viena no Eirāzijas kontinenta pirmiedzīvotāju tautām – čukči – pirms aptuveni pieciem, sešiem tūkstošiem gadu nodalījusies no baltiešiem un ir ar Baltijas tautām raksturīgo ģenētisko profilu, Latvijas Radio raidījumā “Zināmais nezināmajā” stāstīja Latvijas Universitātes asociētais profesors, biologs Indriķis Krams

Atbildēt

6. palātas sanitārs

29.12.2021. 00:08

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.12.2021. 00:04

»

!

Iegaumē! Kremlis nekad neko nefinansē. Kremlis iemāca savai aģentūrai iegūt naudu valstī kurā tie darbojas


Tad nu gan noslēpumu atklāji, pilnīgi ar tādu piktumu, it kā amata meistarība aizskarta :))
Lasīt un izprast uzrakstīto, tomēr ir dažādas lietas, kaut gan saprotu, darba patreiz informatīvajā karā ir pilnas rokas.

Atbildēt

!

28.12.2021. 22:00

»

Tālavas taurētājs

Jāpievērš uzmanība, ka šis liberālisma murgs sākās īsi pirms PSRS sabrukuma un nebrīnīšos, ka ir kremļa finansēts un slepeni realizēts pasaules iekarošanas projekts (kā jau visas lielkrievu utopijas). Labi atceros kā 80to gadu beigās, kādā raidījumā "Labvakar" čekists Inkēns ar neviltotu patosu paziņoja...


Iegaumē! Kremlis nekad neko nefinansē. Kremlis iemāca savai aģentūrai iegūt naudu valstī kurā tie darbojas.
Ja Tu to nezini, tad viss pārējais tavs sarakstītājs ir murgs, un nav vajadzības to lasīt, tērēt laiku!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 21:42

»

ha-ha

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars...


Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat mākslīgi radītu tautu, kura sagrābstīta okupējot un izslepkavojot apkārtējās tautas un valstis, savu krieviskumu (russkij mir) izveidojot uz izcilāko neliešu un slepkavu bāzes.
Ne velti mēs no levita dzirdam tādas pērles kā "visu tautību latvieši" kas principā ir genocīda paveids, bet tajā pašā laikā, tik ļoti pašsaprotami ordas pārstāvjiem.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 21:21

»

tautības maiņa ir stulbums

tur jau līdz dzimuma maiņai nav tālu


Jāpievērš uzmanība, ka šis liberālisma murgs sākās īsi pirms PSRS sabrukuma un nebrīnīšos, ka ir kremļa finansēts un slepeni realizēts pasaules iekarošanas projekts (kā jau visas lielkrievu utopijas). Labi atceros kā 80to gadu beigās, kādā raidījumā "Labvakar" čekists Inkēns ar neviltotu patosu paziņoja, ka tagad varot izvēlēties kādu vien tautību iegribas un viņš būšot arābs.
Visai eiropai uzspiestā pilsonības dalīšana bez maz vai katram tūristam, bija nesaprotama vairākumam, bet aizbāza mutes ar melīgiem saukļiem. Tajā skaitā arī Latvijai uzspieda okupantus aprīkot ar pilsonību, kas bija pretrunā ar starptautiskajām cilvēktiesībām un Ženēvas Konvenciju, bet toties tajā bija ļoti ieinteresēti paši okupanti un komunistu/čekistu režīms, jo pretējā gadījumā varēja nākties nostāties tiesas priekšā, par kara noziegumiem un okupācijas laikā veikto genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

ha-ha

28.12.2021. 21:02

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars.
Ja runājam par tautībām, tad latvieši ir viena nelietīga nācija, kura iznīcināja un asimilēja lībiešus, šodien to pašu vēlas darīt ar latgaļiem. Krievu un žīdu pieminēnēšana saistībā ar Latvijas zemi daudziem ir, kā vērsim sarkanā lupata. Nelaime, kuru viņi negrib un nevēlas ieraudzīt, ka sakarā ar zemo dzimstību drīz paši iznīks.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...