Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mindaugs

13.03.2022. 16:27

»

ha ha ha

Cik var bāzties ar saviem krieviem. Kurš tad nezin ka krieviem ar slāviem nav nekā kopīga, kā vien Staļina,Ļeņina un citu marazmātiķu izdomājumus


Krīvu krīvs.krīvaitis , ir dienvidbaltu cilts.
Viņu pēctečiem ir uzvārds Krēve ,ģenētiski apstiprināts . Koreiva-Krēve.
Tagad interesants jautājums ,par vārda ''Krievija ''izcelsmi ?!☺
https://www.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id 362af77c6ad145c8a4a5026a9177b945 👉 https://umap.openstreetmap.fr/en/map/ancient-human-dna_41837#6/51.000/2.000

Atbildēt

Mindaugs

13.03.2022. 16:17

»

to ha-ha

Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova...


nu ja ,nu ja,,,kāpec gan nepiemini krusta karus ,napoleonu ,austrijas ienākšanu 1 pas.kara laikā etnisko slāvu cilšu zemē Ukrainā ,Hitlera vērmahta armija sisrojumui pa slāvu zemēm ....tie visi vandāļi un zagļi labie ,,,bet slavi slikti .
Krievija ir sens ķeltu arhipelāgs ,,,slāvi ir ķeltu pēcteči lielā % ,,,un ārieši .
Sk.: Анатолий Клёсов ,происхождение славян .

Atbildēt

loģiski

01.01.2022. 15:02

»

dooo

Ādolfs Eihmanis pēc pases bija tīrs vācietis


Nacisti mēdz būt tikai humānas tautas. Ne nēģeri, ne čigāni, ne osetīni, ne abhāzi ne krievi nevar būt nacisti pēc definīcijas.

Atbildēt

dooo

01.01.2022. 01:33

»

Kas ir

Nacisti


Ādolfs Eihmanis pēc pases bija tīrs vācietis.

Atbildēt

Atbilde

31.12.2021. 18:51

»

mēslam

Jūs esiet slima, tumsonīga, asinskāra, sātanisma apsēsta un pederastijas pārņemta, visu nicināma varza, kur knapi velk savu pēdējo nožēlojamo, apkaunojošo un noziedzīgo desmitgadi. Krievu necilvēki ir aizsūtījuši uz elli vairāk savas sugas īpatņu, nekā visas humānās valstis, kopā ņemot un šodien bidlostāna...


Латвия потеряла свою независимость уже давно. вы в Еврожопе теперь, обложенные базами НАТО и поэтому живёте как на пороховой бочке. Америка и Европа вам всё диктует, сами ничего теперь не можете решить и сделать. Tāpēc tāda identitāte nevienam normālam cilvēkam nav vajadzīga, kur pa ielām staigā SS pēcteči un lepojas ar to.

Atbildēt

Taisnība

31.12.2021. 18:24

Kādi marķieri ? Kāda piederība ? Par ko jūs vispār runājat ? Neviens normāls cilvēks, kas ir savā prātā, negrib saukt sevi par piederošu šai Latviešu nācijai. Ar ko jūs lepojaties ? Kā atdevat savu valsti Eiropas savienībai, NATO, latvijas prezidentiem, kuri ir no Amerikas ? Pat premjers ir no Amerikas!

Atbildēt

youtube

31.12.2021. 13:21

Зато без НАТО: братва обложила данью российских военных

Atbildēt

mēslam

31.12.2021. 13:08

»

Patiesais

Jā!, varētu piekrist, ka krievi ir veidoti no dažādu tautu asinīma, - bet tāpēc tā ir tik stipra tauta- civilizācija, neviens ar to nespēj tikt galā, ne iznīcināt. Šai nācijai ir stabila nākotne atšķirībā no latviešiem. Latvieši strauji degradējas un tāpēc izzūd, palikuši vien 752 tūkstoši. Tā kā latviešiem...


Jūs esiet slima, tumsonīga, asinskāra, sātanisma apsēsta un pederastijas pārņemta, visu nicināma varza, kur knapi velk savu pēdējo nožēlojamo, apkaunojošo un noziedzīgo desmitgadi. Krievu necilvēki ir aizsūtījuši uz elli vairāk savas sugas īpatņu, nekā visas humānās valstis, kopā ņemot un šodien bidlostāna ar 40 slepkavībām uz 100 000 iedzīvotāju gadā, stabili turas starp pasaules līderiem. Krievi cietumos spīdzina un izvaro citus krievus un tas pats notiek armijā. Ja būs jāiet kaujā, zaldātiņš, pirms šaut uz "ienaidnieku", labāk nošaus savu komandieri, kas to drāzis pakaļā un "ģedus", kas viņu pazemojuši. Krievu bābas gaida ķīniešus, lai beidzot alkašu, narkošu un pederastu vietā, dabūtu sev vīriešus un drīz arī sagaidīs. Latviešu ir tik cik ir, bet jūs variet tikt aizsūtīti klausīties liso krievu pederastu, Kabzdonu, mēneša laikā. Aktivizēsiet karu pret Ukrainu, tas būs nākošgad, ja nē, tad izdosies vēl pasmirdēt uz Cilvēku planētas ilgāk.

Atbildēt

Patiesais

31.12.2021. 12:24

»

to ha-ha

Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova...


Jā!, varētu piekrist, ka krievi ir veidoti no dažādu tautu asinīma, - bet tāpēc tā ir tik stipra tauta- civilizācija, neviens ar to nespēj tikt galā, ne iznīcināt. Šai nācijai ir stabila nākotne atšķirībā no latviešiem. Latvieši strauji degradējas un tāpēc izzūd, palikuši vien 752 tūkstoši. Tā kā latviešiem ir jāvairojas no krieviem, nav citu variantu, jo citu valstu vīriešim latviešu sievietes nepiesaista.

Atbildēt

youtube

30.12.2021. 18:35

РУССКИЕ — ЭТО "ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ФИННСКОГО РОДСТВА"? Лекция историка Александра Палия

Atbildēt

nu nu

30.12.2021. 17:50

»

Patiesais

Var notikt tā, ka latvietības DNS ir lielākai daļai krievu, bet latviešiem to nav. Ko tad? Atkal latviešus uz Sibiriju pārcels? Varbūt latvietību noteiksim ar ideoloģiju. Tādā gadījumā Kristinai piestāvētu SS formas tērps. Komentāros slēptā plānā parādās cits nopietns jautājums,- kas ir cilvēciskums...


Krievi daļēji ir arī baltu asiņu nēsātāji, tāpat arī som-ugru, slāvu un tjurku, bet tomēr visvairāk tomēr mongoļu, tā kā mongoļu zaldātiņi tos taisīja 300 gadus.
Kristinai droši vien piestāvētu SS formas tērps, tāpat tas labi izskatītos uz daudziem, bet uz absolūtiem krieviem, jaukteņiem: Putina un Ai Jobenesa, tas izskatītos kā uz pērtiķiem uzmaukts. Tiem labāk derētu NKVD šinelis.

Atbildēt

to ha-ha

30.12.2021. 17:40

»

ha-ha

Krievu etnoss nav slāvi, austrumslāvi


Krievu "tautība" radīta tai skaitā arī no galējo degradācijas līmeni sasniegušiem latviešiem, jo pirms Pētera I tādus krievus vēl neviens nebija izdomājis. Krievs tā ir dažādu etnosu sajaukta degradētu īpatņu varza, kas zaudējusi savas saknes, vēsturi un valodu un sarunājoties lieto somu masona Lomonosova pirms 250 gadiem radīto feņu, kas savākta no ukraiņu, som-ugru un tatāru valodām. To nevar uzskatīt par tautu vispārpieņemtā nozīmē, bet gan drīzāk laupītāju, sadistu un slepkavu grupējumu.

Atbildēt

Ne viss ir zelts kas spīd

30.12.2021. 15:31

»

dooo

Kāpēc vispār LPSR veic tautību uzskaiti? PSRS un nacisti to izmantoja cilvēku sūtīšanai uz koncentrācijas nometnēm, un pēc otrā pas kara civilizētajā eiropā šī arhaiskā nejēdzība tika izbeigta


Tad arī vajag izbeigt arhaisko tradīciju nēsāt drēbēs, bet trusiki un krūšturi būtu aizliedzami ar likumu.

Atbildēt

dooo

30.12.2021. 00:08

Kāpēc vispār LPSR veic tautību uzskaiti? PSRS un nacisti to izmantoja cilvēku sūtīšanai uz koncentrācijas nometnēm, un pēc otrā pas kara civilizētajā eiropā šī arhaiskā nejēdzība tika izbeigta

Atbildēt

Es pats.

29.12.2021. 20:54

Diezgan muļķīga iniciatīva, jo tagad jau vispār pasē tautību norāda tikai, ja kāds pats izsaka speciālu vēlmi pēc šāda ieraksta.Taçu nekādas praktiskas nozīmes tam nav. Rakstiņa autore var nesatraukties - neskries tagad cittautiešu bari reģistrēt sevi par latviešiem - labi, ja kādi 2 - 3 dīvaiņi atradīsies, ne vairāk! Man it kā varētu būt kaut kāds pamats latviskoties, jo esmu krievs, bet dzīvē no manis neatkarīgu iemeslu dēļ sanācis tā, ka uzaugu kā latvietis un krieviski kaut cik sakarīgi sāku runāt tikai 30 gadu vecumā, kad jau kādu laiku biju nodzīvojis Rīgā. Kā krievs nekad neesmu juties. Bet vai tāpēc tagad skriešu ierakstīt sev latviešu tautību? Protams, ka nē! Kas man no tā tiks, ja dabūšu to ierakstu?! Nekas!

Atbildēt

Egīls

29.12.2021. 20:20

Šalom, mani mīļie! Visiem iezemiešiem pasē ir jāraksta gojs, bez izvēles iespējām. Tas būs vienādi taisnīgi un atbilstīgi patiesībai.

Atbildēt

Arī latgalis

29.12.2021. 17:55

»

Vidzemes latgalis

Es kā īsts latgalis dzīvoju Valmieras pusē! Tur no paudzes paaudzē dzīvojuši mani senči latgaļi. Kāpēc tu mani uzskati par kosmopolītu, kurš aizlaidies no savas tautas? Es latgaļus un latviešus neesnu nodevis! Kāpēc man, Vidzemes latgalim, būtu jāattīsta Latgale? Es attīstu Vidzemi un Valmieras pusi...


Nemuldi te!Istie latgaļi nāk no Desciema un Popes!90 gadu sākuma trīsstūri starp Topciemu,Desciemu un Popi veikti izrakumi un atrasti seni ieroči,rotaslietas un poda lauskas!Daudzi sižeti par to tajā laika tika radīti,ja nemaldos Picca TV.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 16:09

»

hm

Nolasīja gan latgaliski ... tikai pēcāk to pašu nācās nolasīt latviski. Latvieši taču "tautas etnogrāfiskās grupas" valodu nesaprot! Pazemoja etnogrupu? Atpalikuši, nejēdz pat lasīt...


Es kā īsts latgalis dzīvoju Valmieras pusē! Tur no paudzes paaudzē dzīvojuši mani senči latgaļi. Kāpēc tu mani uzskati par kosmopolītu, kurš aizlaidies no savas tautas? Es latgaļus un latviešus neesnu nodevis! Kāpēc man, Vidzemes latgalim, būtu jāattīsta Latgale? Es attīstu Vidzemi un Valmieras pusi!
Un iegaumē, ka latgaļi un latgalieši nav viens un tas pats! Latgalieši apdzīvo tikai Latgali. Latgaļi apdzīvo gan Vidzemi, gan Latgali! Katrā ziņā Vidzemes latgaļu valoda ir valsts valoda Latvijā, lai kā tas dažam jurītim nepatiktu.

Atbildēt

hm

29.12.2021. 16:02

Nolasīja gan latgaliski ... tikai pēcāk to pašu nācās nolasīt latviski. Latvieši taču "tautas etnogrāfiskās grupas" valodu nesaprot! Pazemoja etnogrupu? Atpalikuši, nejēdz pat lasīt!
"Vidzemes latgalis" no latgalieša viedokļa ir sūdabrālis - kosmopolīts, kurš aizlaidies no savas tautas labākas dzīves meklējumos un savā stulbumā ar to piedevām lielās.
Bet Latvija tā vietā, lai Latgalē celtu labklājības līmeni un šo reģionu attīstītu, to mērķtiecīgi asimilācijas nolūkā degradē. Jo vairāk būs šādu Vidzemes latgaļu, jo mazāk paliks latgaļu Latgalē.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 15:00

»

hm

Latgalē bēnus māca latgaliešu skolās, uzraksti, dažāda informācija un norādes latgaliešu valodā, tiek izdota prese un literatūra latgaliešu valodā, valsts institūcijās un apkalpes uzņēmumos tevi uzrunā latgaliski, bet cilvēki sabiedriskās vietās nekautrējas lietot šo valodu...


Latgalieši nav tauta! Latgalieši ir latviešu tautas etnogrāfiska grupa, tāpat kā vidzemnieki un zemgalieši.
Tam deputātam zvērestu latgaliski neļāva lasīt bijusī komuniste un šmara Jabločkina. Vēlāk jau laikam pie Mūrnieces zvērestu latgaliski nolasīja kādi 3 deputāti un škiet, ka 1 arī līvu valodā un nevienam nebija iebildumu.
Nezinu kā Latgalē, bet Vidzemē visi runā latgaliski. Šo tekstu es arī uzrakstīju latgaliski.

Atbildēt

ha-ha

29.12.2021. 14:54

»

Krievi nav slāvi. Cik var murgot


Krievu etnoss nav slāvi, austrumslāvi?
Tad varbūt krievu tautība radusies no latviešiem?
Tev vai nu izglītības, vai prāta deficīts, vai abi kopā.

Atbildēt

ha ha ha

29.12.2021. 13:23

»

Krievi nav slāvi. Cik var murgot


Cik var bāzties ar saviem krieviem. Kurš tad nezin ka krieviem ar slāviem nav nekā kopīga, kā vien Staļina,Ļeņina un citu marazmātiķu izdomājumus.

Atbildēt

Dzelzaviets

29.12.2021. 13:03

»

Vidzemes latgalis

Čangaļi un slātavieši ir visīstākie latvieši un vidzemnieki! Viņi apdzīvo Piebalgas pusi un ar to lepojas


Piekrītu!Savukart tie kuri Kurzemes pusē tie par daudz sajaukušies ar vāciem.Tur bez lustrācijas neiztikt!

Atbildēt

Ir jau ir

29.12.2021. 12:51

»

Vidzemes latgalis

Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras...


Latgaļi ar kvalitātes zīmi, tāpat kā viņu šmakovka;) Mani senči no Vidzemes un Zemgales, kas tad es esmu, ja no dzimšanas runāju Latvijas oficiālā valodā? Un nevienu tā kā netaisos asimilēt, bet latgaļi, kas atbrauc uz citu reģionu, sevišķi Rīgu, paši maina savu valodu.
Ja jau mēs tādi asimilētāji, tad agri vai vēlu asimilēsim tos slāvus ar'.
Slāviem tomēr ir cits valodas atzars, tur radniecīgi ir krievi, poļi, čehi, serbi un kas tik vēl ne.

Atbildēt

hm

29.12.2021. 11:52

»

Vidzemes latgalis

Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras...


Latgalē bēnus māca latgaliešu skolās, uzraksti, dažāda informācija un norādes latgaliešu valodā, tiek izdota prese un literatūra latgaliešu valodā, valsts institūcijās un apkalpes uzņēmumos tevi uzrunā latgaliski, bet cilvēki sabiedriskās vietās nekautrējas lietot šo valodu.
Dzīvē ir viss pretēji. Tāpēc jāsaka, ka latvieši ir asimilējuši visas tautas, kuras dzīvojušas šai teritorijā. Pašreiz notiek latgaliešu asimilācija. Kā tur palika ar deputātu, kuram neļāva lasīt zvērestu latgaliski? Latvieši ir asimilējuši arī prūšus un lībiešus.
Savukārt, pārsvarā visu šo tautu etniskā izcelsme - slāvi. Autore saka - baltslāvi. Kopīgs etnoss ar krieviem.
Tā, ka stāsti par kaut kādiem indoeiropiešiem atklīdušiem no Indijas ir blefs. Patiesībā jau tāds latviešu etnoss arī nemaz nepastāv. Jo tas ir samērā nesens un par kopīgu tā kultūru diezin vai var runāt.

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 11:05

»

čangaļu laborOtOrijas

būs tās īstās. NODOKĻUS ZOG-NAV LATVIETIS. MUITĀ ZOG-NAV LATVIETIS U.T.T.T


Čangaļi un slātavieši ir visīstākie latvieši un vidzemnieki! Viņi apdzīvo Piebalgas pusi un ar to lepojas!

Atbildēt

Vidzemes latgalis

29.12.2021. 11:03

»

ha-ha

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars...


Senatnē tikai latgaļus sauca par latviešiem! Latgaļi ir latvieši ar kvalitātes zīmi! Pārējie latvieši, kas cēlušies no zemgaļiem, kuršiem un sēļiem - ir otrās šķiras!
Latvieši neasimilē latgaļus, jo latvieši ir latgaļi! Taču latvieši ir iznīcinājuši un asimilejuši sevī kuršus, zemgaļus un sēļus.

Atbildēt

Fdyggggg

29.12.2021. 10:02

Es par valts apmaksātiem DNS un ģeonoloģijas testiem un to datu ievadīšana pasē/eID. Tas arī palīdzētu risināt nelegālo.imigrantu problēmas, vismaz pēc DNS varēs noteikt atpakaļaygriešanas reģionu.

Un arī jautajums par to kas būs vai nebùs pasē jāraksta atrisināsies. Katvijā dzīvojoš Latvietis, vai Latvijā dzīvojoš Mongolis, vai Mongolis ar Latviešu gēniem. Manuprāt ideāks veids kā veicināt tautu draudzību - atdzīstot voens otra ģenetiskā mantojuma unikalitāti.

Atbildēt

?

29.12.2021. 10:01

»

Tālavas taurētājs

Tad nu gan noslēpumu atklāji, pilnīgi ar tādu piktumu, it kā amata meistarība aizskarta


Pats saprati ko sarakstīji? Jeb pilnīgs idiots esi? Vienreiz raksti tā, otreiz pilnīgi pilnīgi pretējo un vēl noslēpumu atklāji!

Atbildēt

čangaļu laborOtOrijas

29.12.2021. 09:28

būs tās īstās. NODOKĻUS ZOG-NAV LATVIETIS. MUITĀ ZOG-NAV LATVIETIS U.T.T.T
ČANGAĻIEM MAZ LATVIEŠU

Atbildēt

Patiesais

29.12.2021. 08:00

Var notikt tā, ka latvietības DNS ir lielākai daļai krievu, bet latviešiem to nav. Ko tad? Atkal latviešus uz Sibiriju pārcels? Varbūt latvietību noteiksim ar ideoloģiju. Tādā gadījumā Kristinai piestāvētu SS formas tērps. Komentāros slēptā plānā parādās cits nopietns jautājums,- kas ir cilvēciskums? Rasisms viennozīmīgi tiek noraidīts, un tas jau ir labi.

Atbildēt

Хм

29.12.2021. 01:31

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Всё интереснее и интереснее. Так если СССР бы незаконно образован, так получается, и Латвия тоже, ведь это Ленин развалил российскую империю. А в Российской империи никаких планов по независимой Латвии не было.

Atbildēt

Хм

29.12.2021. 01:27

»

Tālavas taurētājs

PSRS okupācijas laikā, nelikumīgi iepludinātās naidīgās masas atšķirība nav tautība, ko tik ļoti cenšas akcentēt krievu okupanti un desmitiem tūkstošu kolaborantu, bet gan likumīga piederība vai nepiederība Latvijas valstij. Piederība valstij ir tiesisks termins un tiesiki risināms deokupācijas/dekolonizācijas...


Ух ты какой накат на патриотов и в том числе на президента- всё коллаборанты) кстати, многие русские потомки тех русских до 1940, тоже голосуют за Согласие)

Atbildēt

Elfs

29.12.2021. 01:00

»

izvēlies ko vēlies

Zinātnieki secinājuši, ka viena no Eirāzijas kontinenta pirmiedzīvotāju tautām – čukči – pirms aptuveni pieciem, sešiem tūkstošiem gadu nodalījusies no baltiešiem un ir ar Baltijas tautām raksturīgo ģenētisko profilu, Latvijas Radio raidījumā “Zināmais nezināmajā” stāstīja Latvijas Universitātes asociētais...


Līdz šim nekas idiotiskāks nebija dzirdēts, ka pirms 5-6 tūkstošiem gadu bijušas tautības. Un vispār ģenētikai ir stipri nosacīts sakars ar tautību, tik pat labi kādam var atrast šakāļa gēnu un ko tad ...? Tautas veidojās daudz vēlākos laikos un piederība tai vai citai tautībai ir daudzu priekšnosacījumu summa, ne kāda asins grupa vai kādas ģenētiskas īpatnības.

Atbildēt

izvēlies ko vēlies

29.12.2021. 00:10

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Zinātnieki secinājuši, ka viena no Eirāzijas kontinenta pirmiedzīvotāju tautām – čukči – pirms aptuveni pieciem, sešiem tūkstošiem gadu nodalījusies no baltiešiem un ir ar Baltijas tautām raksturīgo ģenētisko profilu, Latvijas Radio raidījumā “Zināmais nezināmajā” stāstīja Latvijas Universitātes asociētais profesors, biologs Indriķis Krams

Atbildēt

6. palātas sanitārs

29.12.2021. 00:08

»

Tālavas taurētājs

Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.12.2021. 00:04

»

!

Iegaumē! Kremlis nekad neko nefinansē. Kremlis iemāca savai aģentūrai iegūt naudu valstī kurā tie darbojas


Tad nu gan noslēpumu atklāji, pilnīgi ar tādu piktumu, it kā amata meistarība aizskarta :))
Lasīt un izprast uzrakstīto, tomēr ir dažādas lietas, kaut gan saprotu, darba patreiz informatīvajā karā ir pilnas rokas.

Atbildēt

!

28.12.2021. 22:00

»

Tālavas taurētājs

Jāpievērš uzmanība, ka šis liberālisma murgs sākās īsi pirms PSRS sabrukuma un nebrīnīšos, ka ir kremļa finansēts un slepeni realizēts pasaules iekarošanas projekts (kā jau visas lielkrievu utopijas). Labi atceros kā 80to gadu beigās, kādā raidījumā "Labvakar" čekists Inkēns ar neviltotu patosu paziņoja...


Iegaumē! Kremlis nekad neko nefinansē. Kremlis iemāca savai aģentūrai iegūt naudu valstī kurā tie darbojas.
Ja Tu to nezini, tad viss pārējais tavs sarakstītājs ir murgs, un nav vajadzības to lasīt, tērēt laiku!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 21:42

»

ha-ha

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars...


Latvieši nevar būt atzars tiem, kas nav tauta vai tautību apzīmējošs nosaukums. Apzīmējums krievs/русский var būt jebkuras tautības pārstāvim, kas apzināti vai neapzināti pievienojas Staļina izdomātai (~1932.gads) militarizētai bandai. Pati PSRS jau bija nelikumīgi izveidota mākslīga valsts ar tikpat mākslīgi radītu tautu, kura sagrābstīta okupējot un izslepkavojot apkārtējās tautas un valstis, savu krieviskumu (russkij mir) izveidojot uz izcilāko neliešu un slepkavu bāzes.
Ne velti mēs no levita dzirdam tādas pērles kā "visu tautību latvieši" kas principā ir genocīda paveids, bet tajā pašā laikā, tik ļoti pašsaprotami ordas pārstāvjiem.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.12.2021. 21:21

»

tautības maiņa ir stulbums

tur jau līdz dzimuma maiņai nav tālu


Jāpievērš uzmanība, ka šis liberālisma murgs sākās īsi pirms PSRS sabrukuma un nebrīnīšos, ka ir kremļa finansēts un slepeni realizēts pasaules iekarošanas projekts (kā jau visas lielkrievu utopijas). Labi atceros kā 80to gadu beigās, kādā raidījumā "Labvakar" čekists Inkēns ar neviltotu patosu paziņoja, ka tagad varot izvēlēties kādu vien tautību iegribas un viņš būšot arābs.
Visai eiropai uzspiestā pilsonības dalīšana bez maz vai katram tūristam, bija nesaprotama vairākumam, bet aizbāza mutes ar melīgiem saukļiem. Tajā skaitā arī Latvijai uzspieda okupantus aprīkot ar pilsonību, kas bija pretrunā ar starptautiskajām cilvēktiesībām un Ženēvas Konvenciju, bet toties tajā bija ļoti ieinteresēti paši okupanti un komunistu/čekistu režīms, jo pretējā gadījumā varēja nākties nostāties tiesas priekšā, par kara noziegumiem un okupācijas laikā veikto genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

ha-ha

28.12.2021. 21:02

Citiem vārdiem - etniski latvieši ir krievu atzars.
Ja runājam par tautībām, tad latvieši ir viena nelietīga nācija, kura iznīcināja un asimilēja lībiešus, šodien to pašu vēlas darīt ar latgaļiem. Krievu un žīdu pieminēnēšana saistībā ar Latvijas zemi daudziem ir, kā vērsim sarkanā lupata. Nelaime, kuru viņi negrib un nevēlas ieraudzīt, ka sakarā ar zemo dzimstību drīz paši iznīks.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....