Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

31.03.2022. 22:10

Labi ir tas, ka vecā pasaule, tas ir -rietumu pasaule, nekad vairs neatgriezīsies iepriekšējā izskatā.

Atbildēt

Ana

29.03.2022. 19:36

interesanti ir vērot kā ušaks un citi okupantu sārtdirseņi saistībā ar 9. maiju cenšas izlīst caur adatas aci un izlocīties kā zuši...un apmest kažokus riņķī ....mums 5.kolonnas un viņu lobētāju cirks vēl ir priekšā

Atbildēt

jopcik

29.03.2022. 19:30

»

baigi interesanti būtu

salaist ringā Putinu ar Baidenu! Un kurš kuru nokautē, tas paņem Ukrainu


tas kremļa urla var tikai savā malnajā jostā pakārties...bet to jau arī viņam atņēma.ācimredzot to ar nebija godīgi ieguvis

Atbildēt

konstantīns

29.03.2022. 19:21

90-tajos gorbijam neviens neko nesolīja. Nevajag šeit klāstīt pasakas! Jo vairāk par saistībā ar NATO. Par to ir pietiekoši daudz dokumentālu liecību, kas un kā toreiz bija, kas tika runāts un solīts un par ko vienojās. Nevajag rašistu kremļa propogandu te dzīt!

Atbildēt

uzradusies ļoti zvērīga

29.03.2022. 17:28

žurku suga a.la Rattus norvegicus Vaideman

Atbildēt

Zbigņevs

29.03.2022. 08:29

»

Es

Aizliedzēji piemirst, ka kancelēt var arī otra puse. Un vēl kancelēšanas kultūrai nav raksturīga pieticība - var paredzēt cietumsodu pat tādiem kā tev par to, ka tu tikai piemini to, kas būtu jāaizliedz. Vara taču vienmēr pati visu zina labāk, kur tu lien


Ar valstī un tās pakaļlaižām, kuriem nav ne morālu, ne ģeogrāfisku robežu, citādāk nevar. Tikai aizliegumi un smagi sodi. Citādi viss, ko var neievērot un pārkāpt, tiks pārkāpts.

p.s. redzams, ka to ne vella nesaproti no krievu mentalitātes

Atbildēt

Gopņiks

28.03.2022. 19:07

Paldies Elita, par spožo rakstu!!! Krievija, ir vēsturē noiets etaps, tās agonija strauji progresē!

Atbildēt

Kas ir ekstrēmists

28.03.2022. 11:09

»

objektīvs novērtējums

Vaidemane ir klīniska idiotene un cilvēks ar IQ zem 80


Ekstrēmists ir "objektīvs novērtējums", slims, neārstējams, sociāli bīstams elements.Tā ir "psiholoģiskā pandēmija", kas plosa sabiedrību - viņiem ir ass, bet ar loģikas trūkumu, prāts. Izskatās ļoti gudrs un tos, kuri domā, ka vīņš, ekstrēmists ir slims un ja to pasaka, ekstrēmists tos gatavs iznīcināt, izska vārdus - "JA JEGO UBJU" vai - JEGO NADO UBITTSJ vai tml. Tas viņam skan tāpat kā nospļauties.
Ekstrēmisms - tā ir atkarība.

Ekstrēmists iebrūk Ukrainā, grib pakļaut citus, iznīcina viņu mantu, labumus, pilsētas un dārgumus. Cits ekstrēmists - atbalsta iebrukumu.

Un galvenais - ekstrēmisti savieno, izsaka nesavienojamus vai nereālus līdzekļus - liek apgūt ukraiņu valodu - to apzīmē kā genocīdu vai tml.
Sludina deokupāciju, kam nav reāla risinājuma un tml. Te meklējams arī atšķirības kas ir normāls, gudrs domu gājiens, kas ir ekstrēmisms.

Visi ekstrēmisti neatkarīgi no krāsas, ir vienādi bīstami. Bet nelaime ir tā, ka viņus nevar viegli atpazīt un savlaicīgi izolēt no politiskas aprites.

Atbildēt

Es

28.03.2022. 10:01

»

Zbigņevs

Vispār būtu jāaizliedz un jāparedz cietumsods par visu ar Krieviju saistīto simboliku - karogu, himnu, ģērboni, visu. Kamēr nepaies tās n-tās paaudzes, kuras spēs uz Krieviju paraudzīties citām acīm, ja tā būs mainījusies


Aizliedzēji piemirst, ka kancelēt var arī otra puse. Un vēl kancelēšanas kultūrai nav raksturīga pieticība - var paredzēt cietumsodu pat tādiem kā tev par to, ka tu tikai piemini to, kas būtu jāaizliedz. Vara taču vienmēr pati visu zina labāk, kur tu lien?

Atbildēt

Zbigņevs

28.03.2022. 09:14

Vispār būtu jāaizliedz un jāparedz cietumsods par visu ar Krieviju saistīto simboliku - karogu, himnu, ģērboni, visu. Kamēr nepaies tās n-tās paaudzes, kuras spēs uz Krieviju paraudzīties citām acīm, ja tā būs mainījusies

Atbildēt

pauts

28.03.2022. 00:11

»

Ana

Deviņdesmitajos, Rietumu līderi Gorbačovam apsolīja NATO nevirzīt uz austrumiem? Kur to par murgu? Varbūt mazāk vakag skatīties rašistu propogandas raid'jumus, bet pacensties noskaidrot kā patiesībā bija un par ko patiesībā toreiz vienojās PSRS ar rietumu līderiem? Ja esat par slinku lai ko noskaidrotu...


Un ko Krievija darīja ar savu daudz lielāku karaspēku pie Latvijas robežām pirms iestājās NATO? Laikam lasīja sēnes? Tā bija PSRS un nevis Krievija kam solīja, tāpat Krievija solīja garantēt Ukrainas teritorijas neaizskaramību un veikli uzmeta. Lielākus un zemiskākus kidalas par Krieviju grūti atrast.

Atbildēt

kuģis

28.03.2022. 00:05

»

starpība kāda?

tev skauž? Lai taču katrs svin to, ko viņš grib svinēt...


Tie vieni nev pareizāki, bet nav varmākas, okupanti un slepkavas, bet nepareizie tādi ir vismaz savā domu gājienā un vēlmēs.

Atbildēt

baigi interesanti būtu

27.03.2022. 20:06

salaist ringā Putinu ar Baidenu! Un kurš kuru nokautē, tas paņem Ukrainu!

Atbildēt

tev

27.03.2022. 15:11

»

Feģa

Krievnacists Pūķins ir publiski pakarams


pakaramais vēl nav izaudzis, banderlohnacist.

Atbildēt

Feģa

26.03.2022. 22:30

Krievnacists Pūķins ir publiski pakarams.

Atbildēt

mēslam

26.03.2022. 17:15

»

mēslam

Vai Putina sūdainā daikta sūkāšana neizsauc pretīguma sajūtu


tavas personīgās aktualitātes un sajūtas attiecas tikai uz tevi.

Atbildēt

Atgādinājums

26.03.2022. 16:39

»

objektīvs novērtējums

Vaidemane ir klīniska idiotene un cilvēks ar IQ zem 80


Ukraiņi paveiks to , ko somi 1940 gadā !

Atbildēt

salīdzinot.

26.03.2022. 15:36

»

objektīvs novērtējums

Vaidemane ir klīniska idiotene un cilvēks ar IQ zem 80


Gribi teikt, ka krieviem IQ ir zem 50?

Atbildēt

objektīvs novērtējums

26.03.2022. 15:34

Vaidemane ir klīniska idiotene un cilvēks ar IQ zem 80.

Atbildēt

nu nu

26.03.2022. 14:57

»

90

Izklausās pēc LV


LV ir tik laba dzīve un brīvība, ka netīrās asinskārās krievu cūkas labāk no rokas šķirtos, nekā atgrieztos raškā-paraškā un mīl to tikai no droša attāluma.

Atbildēt

.

26.03.2022. 14:55

»

ddd

Viņiem debesis atļāva vēl skaisti padziedāt un paglābt tautas un paslepkavot, lai pasaule 2022. gadā ieraudzītu ka krievu fašisms ir vēl briesmīgāks par vācijas fašismu


Vācu "fašisms" nedeva krievu necilvēkiem iznīcināt Eiropas civilizāciju. Ar Absolūto ļaunumu un tā smirdīgiem, pēc cilvēku asinīm izslāpušiem, nesējiem, nekas nav salīdzināms. Vācu "fašisti" par marodierismu un varmācību pret civiliedzīvotājiem lika pie sienas bez ierunām, krieviem tā skaitās normāla kara vešanas taktika.
Putins ir tāds pat monstrs kā Staļins, tikai ar atpalikušu bruņojumu un bez sabiedrotiem.

Atbildēt

ddd

26.03.2022. 14:06

»

.

Staļiniskās cūkas,"pieminētāji", leģitimizē fašistu krieviju, kurai pēc taisnības vēl 1942. gadā bija jāizbeidzas uz visiem laikiem


Viņiem debesis atļāva vēl skaisti padziedāt un paglābt tautas un paslepkavot, lai pasaule 2022. gadā ieraudzītu ka krievu fašisms ir vēl briesmīgāks par vācijas fašismu.

Atbildēt

zinta

26.03.2022. 14:03

»

Хм

Пара неудобных вопросов авторше...


iemācieties latviski rakstīt un runāt, ja uzskatāt, ka šeit kādam ir jums jāatbild!

Atbildēt

Monts

26.03.2022. 13:59

»

!!!!!

Tām pārdevējām ne tikai pūra lādēs bija izšūti linu naktskrekli, bet viņas tos lietoja arī ikdienā...


Tiem, kas piedzīvoju Latvijas okupāciju ir zināms fakts, ka tās neattīstītās un neizglītotās krievu okupantu duņas nekad nebija vispār sieviešu apkšveļu redzējušas. Viņas apakšsvārkus turēja par vakarkletām. Šie lopi bija tik neattīstīti ka ar emaljētiem naktspodiem gāja uz tirgu pēc krējuma. No dzīvokļu durvīm okupanti norāva misiņa pastkastītes. Virsnieki tās zaga un lika sev pie dzels gultām. Par kādām rūpnīcām šeit kāds vaimanā? Viņi sagrāba to, kas jau bija Latvijā. Ja arī ko cēla tad tikai lai varētu nodrošināt savu uzdzimteņu pārvietošanu uz okupētajām teritorijām. Un izglītības līmenis Latvijā bija tāds pats kā rietumu valstīs. Vienīgi okupantu rašisti bija tumsoņas par ko or neskaitāmas liecības un pierādījumi.Vienīgais ar ko rašisti ir izcēlušies visos laikos tā ir nebeidzamā slepkavošanas kāre, zagšana, melošana, krāpšanās un visa cilvēciskā iznīcināšna. Te nu gan jāsaka, ka šajā ziņā krieviem pasulē konkurences nav.

Atbildēt

kā tradīcija tā ir?

26.03.2022. 13:56

brīvu cilvēku iznīcināšana ir krievu tradīcija? jā, jā. to ļoti labi varēja redzēt kovid laikā, kurš bija tas brīvo cilvēku nicinātājs.
internetā atrodams "preses kluba" arhīvs pilns ar tā saucamajiem pie visa vainīgajiem tautas nīdējiem
- cilvēku (nabaga latviešu) brīvības iznīcinātājiem (krieviem)

Atbildēt

xxxx

26.03.2022. 13:33

»

Kāmim no izcilības centra

Kāmjiem ir vienalga kam zābakus bučot,ka tik zābaks


Un tādiem kā tu kremt ka lielākā daļa pasaulē izvēlas bučot ne to zābaku kuru tu jau sen esi apasiekalojis no laizīšans!

Atbildēt

Ana

26.03.2022. 13:30

»

IM

~Nekad nebūs iespējams piedot to ko Krievija tagad dara ar Ukrainu...


Deviņdesmitajos, Rietumu līderi Gorbačovam apsolīja NATO nevirzīt uz austrumiem? Kur to par murgu? Varbūt mazāk vakag skatīties rašistu propogandas raid'jumus, bet pacensties noskaidrot kā patiesībā bija un par ko patiesībā toreiz vienojās PSRS ar rietumu līderiem? Ja esat par slinku lai ko noskaidrotu, vismaz atturieties ar savām rašista gudrības pērlēm apmētāt citus!

Atbildēt

otrā fronte

26.03.2022. 13:24

Kamēr Putins slepkavo Ukrainas sievietes un bērnus,
Azerbaidžāna atbrīvos Kalnu Karabahu un pēc tam arī Armēniju no krieviem un prokrieviskiem izdzimteņiem: Карабахский цугцванг: для Кремля запахло «вторым фронтом» в Закавказье... /youtube/
Ir pienācis laiks Turcijai atbrīvot čerkesu zemi, kas tagad saucas Krasnodaras apgabals un iztīrīt to no krievu interventiem.

Atbildēt

mēslam

26.03.2022. 13:02

»

jautājums Vaidemaņkundzei

Vai jums no līšanas uz vēdera huntas priekšā naba nav pārāk noskrāpēta


Vai Putina sūdainā daikta sūkāšana neizsauc pretīguma sajūtu?

Atbildēt

dala aveniem ordeņus

26.03.2022. 11:48

»

papīra robeža

kur viņi sēdēja, tur arī palika sēdēt. ne tikai šinī, bet arī tajā pusē


par apmācību kā izzagt valsti

Atbildēt

jautājums Vaidemaņkundzei

26.03.2022. 11:14

Vai jums no līšanas uz vēdera huntas priekšā naba nav pārāk noskrāpēta?

Atbildēt

WWW

26.03.2022. 11:01

Jautājumi Veidemanes kundzei: cik Latvijā ir nelustrētu čekas aģentu? Cik bijušo komunistu un komjaunatnes funkcionāru sēž Latvijas valsts parlamentā, prezidenta kancelejā un citās valsts iestādēs?

Atbildēt

plānprātiņam

26.03.2022. 00:14

»

plānprātiņam

Kāpēc tu sevi tik skarbi kritizē un tik riebīgi apsaukā


ārprāts, es nemaz nepamanīju ka pats ar sevi sarnājos.......... dakter , dakter, nes zāles.......

Atbildēt

plānprātiņam

25.03.2022. 21:59

»

plānprātiņam

Tikai pavisam akls krievu garnizona maukas bērns to neredz un debils, nesaprot


Kāpēc tu sevi tik skarbi kritizē un tik riebīgi apsaukā?

Atbildēt

plānprātiņam

25.03.2022. 20:50

»

plānprātiņam

Kā tu to zini


Tikai pavisam akls krievu garnizona maukas bērns to neredz un debils, nesaprot.

Atbildēt

plānprātiņam

25.03.2022. 20:43

»

plānprātiņam

"Pizda" ir vairākas nozīmes. Viena no tām ir situācija, kādā nonākusi krievu pasaulīte


Kā tu to zini?
Droši vien esi krievu ietekmes aģents ar noslieci uz stučīšanu, vai parasts noderīgais idiots..

Atbildēt

to !

25.03.2022. 20:24

»

!

cubais bija cip agents Krievijas izlaupisana un izzagsana


Ja arī krievu virsp-idars Putins, kas turēja Čubaisu augstos amatos, ir CIP aģents, tad varbūt.

Atbildēt

"dirsā drāztais ierindas krievu kroplītis'

25.03.2022. 19:57

Līgo! Līgo! Līgo!

Atbildēt

patiesibas svetki

25.03.2022. 19:50

»

Līgo svētki

kādreiz aizliedza svinēt Līgo svētkus


tagad menti vazajas pa majam un mekle tos ,kuri skatas Krievijas televiziju un apmekle Krievijas internetresursus.

Atbildēt

plānprātiņam

25.03.2022. 19:44

»

pizda jums

tev pašai savu vairs nevajag


"Pizda" ir vairākas nozīmes. Viena no tām ir situācija, kādā nonākusi krievu pasaulīte.

Atbildēt

mēslam

25.03.2022. 19:35

»

mēslam

Čubais, kurš palīdzēja Putinam zagt, ir aizlaidies, bet viens no pretīgākiem Putina galma pederastiem, fašistiskais lops Gazmanovs, cerēja tikt uz Izraēlu, bet tur tik toksisku fekāliju nepaņēma pretī


tu lasīt neproti, nenormāli smirdošais fašistiskais lops viens no pretīgākajiem pederastiem toksiskā fekālija "rusoloģiskais pakaļplēsējmēsls"?

Atbildēt

vispār

25.03.2022. 19:12

»

Хм

А что вы так болезненно реагируете, когда вам и про свои грехи напоминают? Совесть мучает...


Ir neliela atšķirība vai kaut ko dara vai darīto atbalsta 70% iedzīvotāju vai 70 iedzīvotāji.

Atbildēt

sekosim milleram

25.03.2022. 18:59

Millers no Vaidemanes štāba ierosina: pēc izkārnīšanā jābrauca ar pakaļu pa zemi, atstājot brūnu svītru z burta veidā! Tā būšot mūsu sankcija Krievijai!

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...