Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tas kurš zina :D

09.06.2018. 12:21

Visu laiku briestu uzdrukāt stāstu par NMPD dzīvi reformu ēnā, bet faktu materiāls mainās nepārtraukti :D. Var sanākt neobjektīvi.
Par Gālandēru :D Hmmm, hmm, hmmm, kad konferencē dzirdēju/redzēju ka baumas ir tapušas par realitāti, tad padomāju - zeme atveries.... tendence bāzt visos NMPD kantora pakšķos savus ieliknīšus ir nedzēšama. Tiešām, kāpēc Lienīte neizravē katru otro kantoržurku, kura nespēj nodefinēt savas eksistences jēgu, bet rada vēl vienu nejēdzīgu amatu. Labāk būtu šīs amata vietas algu novirzījuši normālai darba apmaksai līnijbrigādēm.
NMPD NEVAJAG tik milzīgu administratīvo aparātu. Nafig mums vajag tik daudz piāristu? Pietiek ar B. kura prot labi izskatīties TV un muldēt pa pieci mēmi.
Un vispār - RRC - risiniet savas lokālās problēmas lokāli un liekat mierā reģionus, tur viss vairāk vai mazāk ir kārtībā, no RRC problēmām cieš viss pārējais dienests.

Atbildēt

Besī

06.06.2018. 10:43

Ko tas ononims var atgremot vienu un to pašu un n- to reizi pārpublicēt, laikam jau pašam ļoti mīļu Baranova birokrātisku vārsmu savārstījumu?

Atbildēt

viens no deģenerātiem

05.06.2018. 21:47

S.Āboltiņas dubultnieks, tomēr kāju durvju spraugā dabūja, līdz vēlamajam rezultātam tikai laika jautājums. Jo no tās pašas šlakas, izsper ar kā pa dē, bet šis pa logu vai skursteni lien atpakaļ. Laiku atpakaļ šis no sirds apraudājās, ka neļāva šim mantot tēva amatu.

Atbildēt

Skabarga

05.06.2018. 20:50

Vai tas ir tas džeks, kurš ar RF māsu gulēja darba vietā un nebrauca uz izsaukumiem,un kura suns pieķēzīja dienesta telpas?

Atbildēt

Ehh

05.06.2018. 19:54

Savējo būšanas ir visur, pat latviešos ārzemēs. Paskaties, kaz darās Minsteres latviešu centrā, tur vispār mātes un neitas, sievas un vīri visu pārmanto, un neviens neko nevar ietekmēt. Tas latvietiem asinîs.

Atbildēt

????

05.06.2018. 19:34

Kladzina apkārt ka šoferi jāatlaiž un mediķiem pašiem jāstūrē, lai optimizētu resursus, bet vadības māja kā ūdensgalva aug.Laikam vajadzēs veikt šuntēšanu, lai nejēgu L.C.izmēstu no NMPD ja jau bez svītas nespēj vadīt!

Atbildēt

Nevārna

05.06.2018. 18:25

»

vārna

Kas tie par vadības amatiem.Liekēžu rindas vairojās!Čakšas kundze, vai Jums ir komentārs par šo


Naivs vai labticīgās jautājums Čakšai, jo viņa to visu haosu medicīnā vada. Tik talantīga ministra mums vēl nav bijis - pārspēj visus līdzšinējos. Veselības aprūpei beidzot uzlikta vāks: ja izsauksi ātros, nepareizi bez medicīniskās izglītības nosakot reālo vajadzību, varēs teikt "nepamatots izsaukums". par to sods 56, 0 Eur. Ja neizsauksi, bet cietušais nomirs, pats vai radi būs vainīgi, jo izsauca novēloti tāpēc, ka neprata novērtēt stāvokļa nopietnību. Vienkārši virtuozi mums tie ministri - Čakša, Reizniece, utt.

Atbildēt

vārna

05.06.2018. 16:54

Kas tie par vadības amatiem.Liekēžu rindas vairojās!Čakšas kundze, vai Jums ir komentārs par šo?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....