Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hroniskais Indriķis

12.12.2021. 20:12

Grāmatu veikalā pie ieejas drīkst prasīt lasītprasmes sertifikātu, visi valsts locekļi atsijātos vienā mirklī.

Atbildēt

Ha ha ha

12.12.2021. 00:03

»

pirms koridora

Nosaukt premjeru par izdzimteni var tikai garīgi slims cilvēks. Vai arī tāds, kurš pazaudējis pēdējā kauna paliekas.Bet nāves koridoram neviens garām nepaies... Arī dižais veselais 70 gadnieks, kurš izslimojis deltu taču nedzīvos mūžīgi...


Sākot ar Hitleru, varu nosaukt desmitiem valstu premjerministrus, kuriem apzīmējums "izdzimtenis" būtu kompliments. Laikam esmu zaudējis pēdējās kauna paliekas...

Atbildēt

gņida,

09.12.2021. 20:17

»

Pošol von,

gņida


Pošol von!

Atbildēt

Liana

09.12.2021. 16:30

lai tiktu veikalā ir jāuzrāda sertifikāts un pase vai ID karte. Kāds punkts nosaka, ka kaut kādas iestādes apliecība šobrīd ir pietiekama, lai tiktu veikalā? Ja nav ko teikt, tad klusējiet. Paši tak jau izsenis izlēmāt, ka pat vadītāja apliecība neder kā personu apliecinošs dokuments. Un provokācijas no valsts iestāžu puses ir dikti mīļas. Mani konkrēti divas dāmītes izprašņāja, viena pēkšņi veica kontrolpirkumu, kaut ko pirka, tad pārdomāja, kamēr otra turpināja vāvuļot. Nekļūdījos un vēl paskaidroju, ka VID darbiniecēm nav tiesību izmantot savu amatu, lai saņemtu bezmaksas profesionālu konsultāciju. Tādas pārbaudes bija visai populāras.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

09.12.2021. 15:47

»

kļimoviča aita

Interesanti, vai šiem provokātoriem maksā nemainīgu algu, vai arī tie saņem %%% no iekasētajām soda naudām


Pēdējos pāris gadus Rīgas domes budžetu neesmu skatījies, bet, kad vēl to darīju, pašvaldības policijai bija ieņēmumu plāns, kurš jāizpilda, nosaukts jau bija tīri neitrāli: "Ieņēmumi par pakalpojumiem", kaut kas ap 60k gadā. Dažos uzraugošos kantoros, piemēram, Valsts mežu dienestā, nevaru apgalvot, ka ir konkrēts ieņēmumu plāns, bet protokolu apjoms inspektoriem gan jāizpilda, citādi ar kāju pa piekto punktu par darba pienākumu nepildīšanu...

Atbildēt

pirms koridora

09.12.2021. 14:29

Nosaukt premjeru par izdzimteni var tikai garīgi slims cilvēks. Vai arī tāds, kurš pazaudējis pēdējā kauna paliekas.Bet nāves koridoram neviens garām nepaies... Arī dižais veselais 70 gadnieks, kurš izslimojis deltu taču nedzīvos mūžīgi...
Varbūt vienīgi kādreiz par citiem arī viņš varētu iedomāties. Parunāties ar sirdsapziņu, un tā.

Atbildēt

Izskatās , ka

08.12.2021. 18:48

reāli , bez liekā tas arī ir būtiskākais šajā laikā. Lai nu katrs to saredzētu .

Atbildēt

Failed state

08.12.2021. 18:04

Kādreiz bija jautājums, kur biji barikāžu laikā? Tagad prasīs, kurā pusē stāvēji kovidafēras laikā? Biji ar fašistiem, terorizēji cilvēkus, piekāsi Hipokrāta zvērastu? Vai tomēr paliki cilvēks? Nevajag ilūziju, ja izdzīvosim , tas būs uz liberastu un baidenistu kauliem. Šo pasauli tagad var glābt un iztīrīt tikai ar svinu. Nav vairs latviešu, krievu vai čigānu. Ir totalitāristi-infekcionisti un naturāļi-konservatori, kas grib izglābt planētu. Un būtu sāpīgi redzēt, ka daži simti banksteru un psihopātu noliktu uz ceļiem miljardus. Uz šī fona kaudze Vienotības un paristu līķu ir sīknauda lielā dīlā.

Atbildēt

Aģents 007

08.12.2021. 16:16

Cilvēki, kuri tagad ir uzņēmušies atbildību par mūsu pasauli ir gatavojuši mūs šai pārņemšanai gadu desmitiem, taču lielākā daļa cilvēku to nav pamanījuši vai viņiem tas nav rūpējis.
Vairums pilsoņu ir pamanījuši sīkumus, viņus ir kaitinājušas pārmaiņas mūsu sabiedrībā, kuru rezultātā birokrātija arvien pieaug un šķietami neizbēgama ir arvien stulbāku noteikumu ieviešana un arvien lielākas varas iegūšana.
Tikai pirms desmit vai diviem gadiem viss bija likumīgs, ja vien tas nebija īpaši aizliegts. Šodien situācija ir diezgan pretēja; šodien mēs virzāmies uz pozīciju, kurā viss ir aizliegts, ja vien tas nav īpaši atļauts.
Mums vairs nav daudz laika, lai pastāvētu par sevi.

Atbildēt

he he

08.12.2021. 15:52

Es ar' gribu pastrādāt par provokatoru!! Kur var pieteikties?

Atbildēt

kļimoviča aita

08.12.2021. 15:43

Interesanti, vai šiem provokātoriem maksā nemainīgu algu, vai arī tie saņem %%% no iekasētajām soda naudām?!?!?

Atbildēt

Pošol von,

08.12.2021. 15:26

»

fakts

Šodien reklāma rīt norma


gņida!

Atbildēt

Nesapratu

08.12.2021. 12:24

Vai tad VDI arī ir daļa par to kā grāmatnīca ievēro un apkaro vīrusu ? Tas tak tā kā līdz šim bija Veseluma ministrijas dažādo iestāžu kompetencē , nu varbūt policijas represīvo soda naudu ievācēju darba lauks ... Bet ja nu arī VDI ir covidnaudas apguvēju lokā tad tā arī vajag pateikt.
Un ko tad tā grāmatnīca pārkāpa ? Vēl nebija bankrotējusi ? Vai varbūt inspektori banāli vāca soda naudas Ziemassvētku prēmijām?

Atbildēt

paskat, tik,

08.12.2021. 11:11

kādu titulu sev piekārusi šī žurku kantora blakts - Sadarbības un attīstības nodaļas vadošā eksperte datu analīzes un statistikas jautājumos!

Atbildēt

nožēlojamā varas asinsuņu audzētavas

08.12.2021. 11:02

pārstāve ilze kalniņa nu taisnojas kā tāda pēdējā no pēdājām čekistēm

Atbildēt

pensionare

08.12.2021. 10:38

Paranoja!

Atbildēt

Aktiivie pasaakumi!

08.12.2021. 10:01

KGB pamatmetode...

Atbildēt

Nupat fīzeris paziņoja

08.12.2021. 09:56

ka fīzera balstvakcīna būs vajadzīga vairakus gadus tadejādi ato kredītu vergu vietā tautas daļa tiks padarīta par farmacijas miljardu peļņas vergiem

Atbildēt

Kariņaš guļ “nāves koridorā”

08.12.2021. 07:47

»

dalia

ar ko ir izskaidrots zaļais koridors, ja vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu


Nekādi koridori neko nenozīmē.

Kariņš iepriekš paziņoja, ka nevakcinētiem dzīves nebūs, kamēr novakcinēsies.

Man 70 gadu, izslimoju delta variantu, man ir zaļais sertifikāts. Es netaisos vakcinēties, man ir laba veselība, par ko rūpējos jau gadiem, bet lauzu galvu par to, kā šim izdzimtenim Kariņam pašam padarīt personīgi viņa dzīvi nepanesamu par draudiem man. Mani nebaida omikrons, bet Kariņš jau guļ “nāves koridorā”.

Atbildēt

dalia

07.12.2021. 23:51

ar ko ir izskaidrots zaļais koridors, ja vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu?

Atbildēt

Jūsmiņš

07.12.2021. 23:48

Nenoliedzami, ka pašlaik dzīvojam totālu melu un krāpšanas periodā.
Un krāpšanas notiek visur, uz ielas, veikalos, bankās un tagad jau arī policijā.
Jau kādu gadu atpakaļ rakstīju kādā veidā policija provocē autobraucējus uz CSN pārkāpumiem uz autoceļiem. Slēptais brauc lēni tad, kad apdzīt nevar, un palielina ātrumu tad, kad apdzīšana ir iespējama, vārdu sakot, ja gribi apdzīt - jāpārkāpj atļautais ātrums. Protams, ja esi pārkāpis - tad maksā.
Izskatās, ka tagad arī citi dienesti ir veiksmīgi apguvuši šo VP praksi, un, viss notiek. Jo viņi taču "pārbauda" jūsu lojalitāti! Vai tiem pašiem par sevi smiekli par tādu "pārbaudi" nenāk?
Protams - variet sūdzēties, vai tikai kreņķēties, tas valdoņiem kā kaķim zem astes.
Tā ka Latvija lēnām bet noteikti veidojas par valsti, kur valsts budžets tiek veidots no soda naudām - tad nav ko brīnīties, ka tā notiks arī turpmāk, un visticamāk nonāksim līdz situācijai, kad "proķiv loma ņet prijoma", ko īpaši gan negribētos, lai gan ļoti pēc tā prasās.
Atbalsts Vijai!

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

07.12.2021. 23:41

Aizliedziet visu aizliegt un nebūs vajadzīgi pārbaudītāji !

Atbildēt

Haralds Kalns

07.12.2021. 23:39

Raisās asociācias ar anekdoti par čangaļu partizānu,kuram pēc nodevības kļičku Kņobis mainīja uz Dirsa! Šitā šmara arī ir kārtīga dirsa!

Atbildēt

Ivetiņa

07.12.2021. 23:28

»

art

Provokatore cenšas attaisnoties. Kāda nekauņa


Bet man reiz bija tāds parfīms Agent Provocateur!Puisis teica-ļoti erotiskas!

Atbildēt

Es

07.12.2021. 22:53

»

Kārlis Streips

Es biju žurnālists, bet tagad esmu TV huligāns - apsaukāju visus, kas ir pret pederastiem, mēdos pret ASV prezidentu Donaldu Trampu, apsaukāju deputātu Aldi Gobzemu un padariet man kaut ko, esmu ticis pie TV, saraktu savas peršas un rauju vaļā vienā laidā, lasu no ekrāna aizelsdamies, kā idiots, ņirgājos...


Ar šo indivīdu ir reālas problēmas. To, ko presē atļaujas liberasti un pederasti, vairs (kopš Trampa prezidentūras) nevar uzskatīt par žurnālistiku, tas ir emuārs, salipināts no naida un ventilatorā iemestiem sūdiem. Pat par Trampa sievu un bērniem. Liberasti ir dziļi zemiski.

Atbildēt

Kārlis Streips

07.12.2021. 22:46

Es biju žurnālists, bet tagad esmu TV huligāns - apsaukāju visus, kas ir pret pederastiem, mēdos pret ASV prezidentu Donaldu Trampu, apsaukāju deputātu Aldi Gobzemu un padariet man kaut ko, esmu ticis pie TV, saraktu savas peršas un rauju vaļā vienā laidā, lasu no ekrāna aizelsdamies, kā idiots, ņirgājos

K'\arlis Streips kļuvis par neattīstītu palīgskolas skolnieka 5.klsases līmeņa "žurnālistu".

Es rekstu lasu vienā laidā, bez intonācijas un bez pārtraukuma, ka jau man raustās valodā, nepaspēju izlasīt, aizrijos.

Tā es par jums ņirgāšos, man neko nepadarīsiet.

Atbildēt

Protams,

07.12.2021. 22:03

»

Domātājs

Ja ir veikali zaļajā zonā, kur var ieiet tikai potētie, tad kāpēc nav veikalu kur var ieiet tikai nepotētie? Un vai vajadzīga tāda sarkanā zona, kur var iet visi, viens otru aplipinot? Domāju, ka nav ievērotas cilvēktiesības


Viens huntas barvedis Kariņš pateica skaidri, ka nevakcinētiem dzīves nebūs!

Nu kur vēl skaidrāk! Esmu nevakcinēts, 70 g v , pārslimoju, veselība mēnesi pēc pārslimošanas ir ideāla!

Es netaisos vakcinēties un omikrons mani nebaida. Es lauzu galvu par to, kā dzīvi nepanesamu padarīt Kariņam pēc viņa draudiem man. Pienāks brīdis un viņš saņems sodu par saviem draudiem man. Reāli!

Atbildēt

es

07.12.2021. 20:34

nožēlojamie pielīdēji, tagad grib pielīst arī grāmatnīcas darbiniewku viedoklim

Atbildēt

Domātājs

07.12.2021. 20:12

Ja ir veikali zaļajā zonā, kur var ieiet tikai potētie, tad kāpēc nav veikalu kur var ieiet tikai nepotētie? Un vai vajadzīga tāda sarkanā zona, kur var iet visi, viens otru aplipinot? Domāju, ka nav ievērotas cilvēktiesības.

Atbildēt

Es neticu Ilzes Kalniņas notikuma interpretācijai

07.12.2021. 19:54

Valsts amatpersonai bija jāuzrāda ID karte kā ikvienam ar QR kodu.

Es ticu, ka tā bija provokācija - operatīvās darbības.

Atbildēt

art

07.12.2021. 19:03

Provokatore cenšas attaisnoties. Kāda nekauņa!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

07.12.2021. 19:01

Grāmatnīcas darbinieku rīcībā taču ir videoieraksti. Nopludiniet tos netieši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....