Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Khm

30.05.2017. 13:59

Palasīju izlases veidā 3-4 viņa komentārus. Normāls latviešu puika ar stingru nostāju, kas negrib, lai mūsu zemē nāk visādi imigranti, vairojas pederasti u.c. t.s. minoritātes, ir pret okupantu pabirām u.t.t. Malacis, kaut vairāk tādu Latvijā būtu!

Atbildēt

maris

23.04.2015. 09:50

Ukrainaa pie varas shobriid ir daudz iesalnieku. Laikaa vinjus neaptureeja. Ari LV nacikji no NA ir taadas pashas bezsmadzenju buutnes.

Atbildēt

14.04.2015. 18:33

»


dumš kā zābaks.

Atbildēt

AG

14.04.2015. 18:29

KĀ „PAREIZI” KRITIZĒT VISU LATVIJAI ?
Kāds kungs J.Liekmanis, kurš definē sevi kā „DDD” pastāvīgo lasītāju, avīzes 10.04.2015. numurā izsaka pretenzijas pret t.s. „nekonstruktīvo” kritiku attiecībā uz partiju „VL-TB/LNNK”, kas nākot it kā no manis un L.Inkina kunga. Kas attiecas uz pēdējo, tad varu atzīmēt, ka, vismaz manuprāt, šis cilvēks pret šo nožēlojamo viltusnacionāļu partijeli ir pat ļoti iecietīgs, arī savā triloģijā „Neizmantoto iespēju laiks” izvairās bilst asāku vārdu par Raivi Dzintaru un viņa rokaspuišu kompāniju. Tāpat arī A.Garda pret šiem darboņiem, manuprāt, ir nepamatoti iecietīgs. Salīdzinot ar viņiem abiem, es, protams, kritizēju tā dēvēto „NA” daudz nesaudzīgāk, taču nedomāju, ka tas būtu „nekonstruktīvi”. Nekonstruktīva kritika manā uztverē ir tāda, ka cilvēks noliedz kādu parādību vai personību, bet kārtīgi nepamato, kādēļ to dara un arī nepiedāvā alternatīvu risinājumu vietā. Starp citu, tieši no „VL” darboņu puses pret A.Gardu un sevi esmu jutis bieži izteiktu nepamatotu, nekonstruktīvu kritiku, balstītu nereti uz tādiem argumentiem kā „…bet viņam ir garš deguns un atkārušās ausis… u.tml.”. Pats turpretī nekad nekasos pie cilvēku fiziskajiem parametriem un esmu gatavs piedot viņiem arī pagātnes kļūdas, ja viņi paši tās atzīst un nožēlo, tomēr ideālu nodevību un dotā vārda neturēšanu nekad nepiedodu, lai kādu cēlu mērķu vārdā tas it kā tiktu darīts. Tāpēc uzskatu, ka mana kritika vienmēr ir bijusi pamatota un konstruktīva gan pret „NA”, gan pret jebkuru citu kritizējamo objektu.
Bieži izskan jautājumi, kāpēc vairāk kritizēju tieši viltusnacionāļus, nevis atklātus mūsu tautas ienaidniekus. Uz to varu atbildēt īsi un skaidri – tieši tāpēc arī nekritizēju, ka tie ir ATKLĀTI, un tāpat visiem praktiski ir skaidrs, kas tie ir par ļaudīm, kādi ir viņu darbības mērķi un kam viņi kalpo. Visskaidrāk tas ir manāms „SC” politikā, arī „Vienotība” un „ZZS” maz ar ko no tā ārēji atšķiras. „NA” turpretī tēlo no sevis Patriotus, ar to aizmiglojot prātiņu daudziem panaiviem onkulīšiem un tantiņām. Un tieši ar to viņi arī ir bīstami, jo pat Bībelē ir teikts, ka visvairāk ir jāsargājas tieši no tiem vilkiem, kas tērpjas avju drānās. Reālajā darbībā viņi dara praktiski to pašu, ko visas pārējās Saeimā pārstāvētās partijas, proti, iznīcina mūsu tautu, neaizmirstot gan demagoģiski taisnoties, ka tas esot vienīgais ceļš, kā rīkoties, ka citādāk nevarot, ka pretējā gadījumā būšot vēl sliktāk… utt. u.tjp. Un naivi cilvēciņi, kas nemīl īpaši sasprindzināt savas smadzenītes, bet kā papagaiļi atgremo to, ko viņiem saka priekšā, sajūsmā sit plaukstas un saka: „Vai kādi malači tie puiši no „VL”, ko mēs darītu, ja viņu nebūtu…!”. Labi, var saprast, ja tā dara kāds apdauzīts (vārda tiešā nozīmē) gailis no Minsteres, bet normāliem ļaudīm gan vajadzētu būt gudrākiem un iemācīties beidzot domāt pašiem ar savu galvu.
Gribētos pajautāt tiem lielajiem „VL” draugiem un aizstāvjiem – ko labu šī kompānija ir izdarījusi Saeimas namā, atrazdamies tajā jau no 2010.gada? Nosauciet vismaz 5 labus darbus, ko viņi ir paveikuši! Es pat 3 tādus nezinu… Vēl – nosauciet tādas 5 pazīmes, ar kurām šī partijele atšķiras no pārējām Saeimā esošām! Es tikai vienu zinu – NOSAUKUMU, tikai to un neko citu! Bet laikam jau dažam labam „prātvēderam” ar to arī pietiek – ja jau viņi saucas „Nacionālā apvienība”, tātad viņi ir nacionāli (citādāk taču tā nesauktos!), un ja viņi ir nacionāli, tad viņu nedrīkst kritizēt… Beigās gan J.Liekmanis nonāk faktiski pretrunā pats ar sevi, atzīstot, ka „NA” jo tālāk, jo vairāk degradējas, un arī I.Mūrnieces paustie „argumenti”, atbildot uz manis uzdotajiem jautājumiem, neiztur nekādu kritiku, tomēr viņš nez kādēļ uztur iluzoru cerību, ka ar laiku šī kompānija (pati no sevis? – A.G.) mainīšoties un varbūt pat sākšot atbalstīt dekolonizāciju. Te nu man jālieto J.Lapinska mīļākais izteiciens – kāds naivums tādā vecumā! Es personīgi vispār neceru, ka šie radījumi varētu mainīties, jo viņi jau ir ar savu darbību skaidri parādījuši, ka viņiem svēta ir tikai vara un nauda, tomēr, ja grib cerēt uz kādām pozitīvām izmaiņām, tad tautai ik dienu, ik stundu, ik minūti ir atklāti jārāda, ka tā nav mierā ar noteiktu politiķu rīcību, nevis jābaidās muti pavērt, lai, pasarg’ Dievs, „nebūtu vēl sliktāk”. Atcerēsimies, ka vēl pavisam nesen vislatvieši aģitēja nepiedalīties 16.marta pasākumos, tā vietā aicinot ziedot asinis un ko tik vēl ne darīt, taču gājienā gan neiet… Un tikai manot, ka tauta tomēr gājienā iet, un, to noliedzot, viņi riskē sabojāt savu „nacionālistu” reputāciju, tagad viņi ir „mainījuši ādu”, un vismaz tie, kas nav valdībā un neieņem augstus amatus Saeimā, sakostiem zobiem pievienojas gājiena dalībniekiem… Lūk, tāpat ir ar dekolonizāciju! „Vislatvjatkas” (un varbūt pat, ka ne tikai viņi) sāks to atbalstīt tikai tad, ja redzēs, ka tauta to grib, ka tauta ir gatava par to cīnīties, nevis gļēvi klusē, kā tas ir patlaban!
Atcerēsimies, ka ne tik senā pagātnē Rīgas mērs bija nevis okupants Ušakovs, bet gan latvietis-„nacionālis” J.Birks! Vai latvietim Rīgā toreiz dzīve bija labāka? Nebūt nē, tos pašus 16.marta pasākumus toreiz apkaroja vēl centīgāk! Ar to es, protams, negribu teikt, ka Ušakovs ir labs, gribu tikai atgādināt, ka Birks arī bija slikts, neskatoties uz to, ka izlikās par Patriotu un nacionāli. Pēc viņu darbiem vērtējiet cilvēkus, nevis vārdiem! Esmu jau agrāk teicis un varu vēlreiz atkārtot – visus „NA” deputātus varētu mierīgi Saeimā aizstāt ar „SC” deputātiem, un nekas būtisks valsts dzīvē tādēļ nemainīsies – labāk, protams, nekļūs, bet īpaši sliktāk arī nē. Tāpat pašreizējo Daugavpils mēru J.Lāčplēsi, „Vienotības” ielikteni (lai nezaimotu Latviešiem svētus jēdzienus, Īsteni Patrioti savā starpā šo tipu dēvē par Di-splēsi) mierīgi varētu nomainīt, piemēram, žīds-okupants A.Mirskis (Vinckovičs), kurš guva šai pilsētā lielu atbalstu nesenajās Eiroparlamenta vēlēšanās, no tā nekas būtiski nemainītos, taču vismaz būtu mazāk pretīgi apzināties, ka prettautisku politiku pret pamatnāciju realizē nevis degradējies tautietis ar izcili latvisku vārdu un uzvārdu, bet gan tipisks PSRS laika ieklīdenis – sveštautietis. Un tie, kam vēl ir kādas ilūzijas par „NA”, izlasiet, lūdzu, bēdīgi slavenā J.Iesalnieka kārtējo „grēku nožēlu”, kurā viņš jau atkal un atkal nožēlo „jaunības dienu maksimālismu” un solās turpmāk būt eiropeisks un tolerants. (http://www.delfi.lv/news/national/politics/pec-soctiklotaju-sumesanas-iesalnieks-atvainojas-par-jaunibas-dullumu.d?id=45800507) Ļoti iespējams, ka pēc gadiem 10 viņš līdzīgi vērtēs arī savu pašreizējo politisko nostāju.
Vārdu sakot, lai saka, ko grib J.Liekmanis un viņam līdzīgi domājoši tipi, bet es „VL” īsto seju saskatīju jau 2002.gadā un turpināšu to atmaskot līdz pēdējam sirdspukstam un elpas vilcienam. Ja man šai lietā palīdzēs, piemēram, A.Garda un L.Inkins, būs labi, ja nē – iztikšu bez viņiem. Stulbie „VL” vadoņi, protams, domā, ka man par viņu kritiku kāds maksā, un es nemaz netaisos šos pārliecināt par pretējo, jo parasti jau visi cilvēki par citiem spriež pēc sevis paša rīcības. Bet uz jautājumu – ko tad darīt? – varu atbildēt skaidri un nepārprotami: radīt beidzot patiesi nacionālu partiju, reālu konkurentu deģenerātiem „VL-TB/LNNK”! Lūk, šajā darbā aicinu iesaistīties arī pašu J.Liekmani, ja viņš uzskata tiešām sevi par Patriotu, kam pirmkārt rūp Latvija, un tad tikai vēdera un naudas maka piepildīšana!
PAR PATIESI NACIONĀLU LATVIEŠU LATVIJAS VALSTI CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!
14.04.2015. Aivars Gedroics

Atbildēt

ak vai

13.04.2015. 17:09

Sastrēgumstundā bija vesels bars zilzeķu. Ja ļatvijas sievietes turpinās tā uzvesties, tad kur gan mēs nonāksim? Varbūt patiešām pie nacionālsociālisma? (man gan no tā bail)

Atbildēt

omg

13.04.2015. 11:53

nevar teikt, ka būtu korekti likt iekšā visādus citātus, nogriežot laiku, kad tas noticis.

Atbildēt

ghj

13.04.2015. 00:16

Kas notiks ar Latviju;(? Sausmas...

Atbildēt

AG

11.04.2015. 21:45

NAV TE NEKĀ ĪPAŠI RADIKĀLA, BET SIEKALNIEKS NAV NE PIRMAIS NE PĒDĒJAIS, KURU NOPĒR AR VARU UN NAUDU !!!

Atbildēt

ku kū ku kū

11.04.2015. 19:58

»

kukū

Cienītais, geju klapēšana ir citā rakstā. Ja tev nav, ko teikt par konkrēto tēmu, tad nepiesārņo ēteru. Starplaikā vari padomāt, ko Iesalnieks dara Saeimā


Un ko tad viņš dara Saeimā?Ne viņš ir bijis Saeimas deputāts,ne ir.Tālab nevajag rakstīt dumjības.

Atbildēt

Ārprāts

11.04.2015. 13:27

Sviestainais sēklinieks!

Atbildēt

11.04.2015. 12:47

»

Nekandidēs Bērziņš, bet tas nenozīmē, ka vecie komunisti, kam pielaide valsts noslēpumam.. to līdzskrējēji nesaglabās prezidenta vietu - lembergiāde, berziņiāde, āboltiņiāde, levitāte nav beigusies...


Nekandidēs Bērziņš, bet tas nenozīmē, ka vecie komunisti, kam pielaide valsts noslēpumam.. to līdzskrējēji nesaglabās prezidenta vietu - lembergiāde, berziņiāde, āboltiņiāde, levitāte nav beigusies.
Būtu racionāli, ja uz prezidenta vietu Latvijā nekandidētu arī vecie komunisti un to līdzskrējēji - Levits, Āboltiņa, rektors M.Auziņš, ko izvirza it kā NA.. S.Āboltiņa, tak, sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..tagad ar krāpšanu raušas krēslē, šī vecā komuniste, bij. pad. laiku krāmu veikala direktore.

Lai kādus noziegumus pret valsti un tautu neizdarītu politiķi, neviens Latvijā uz viņiem uguni neatklāj.Viņus pārņem nesodāmības sajūtas un noziegumi turpinās. Āboltiņa sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..
S.Āboltiņa tagad ir galvenā, kam no politiķiem visaugstākā pielaide valsts noslēpumam, no kā atkarīga jaunā prezidenta kandidatūra. Āboltiņa, neatdos šo prezidenta amatu citam, bet paturēs sev visiem spēkiem.Viņa arī krievvalodīgiem darījusi pakalpojumus - ieviesusi preambulu, kas ļauj ar Saeimas balsojumu mainīt preambulu un ieviest otru valsts valodu. Tā ka Saskaņa ir par Ābotiņu, veco intriganti.
Vecie komunisti neatdos varu citiem. S.Āboltiņa, kas regulāri ir ņirgājusies pat tautu, reāli arī to turpina darīt - melo vienā laidā.. kā vecu mantu tirgotavā..

Vienīgie konkurenti viņai ir Riekstiņš, NATO pārstāvis un Auziņš, lektors, vecs komunists un marionete, kauns Latvijai... Levits arī ir Āboltiņas marionete, tāds pat noziedznieks kā Bērziņš, Āboltiņa, kas kopā ieviesa preambulu un grozīja likumdošanu par referenduma rosināšanu - tautai jāsavāc 155 000 parakstu par savu naudu, lai iebilstu pret otru valsts valodu.
S.Āboltiņa ir ieinteresēta otras valsts valodas ieviešanā Latvijā, vai spekulācijās ar tās ieviešanu, mānot Saskaņu. Visos variantos S.Āboltiņa kā politiķe ir noteicošā figūra ..pašlaik..

Vai nākošais Latvijas prezidents būs prezidents no „čekas maisa” ?

Atbildēt

11.04.2015. 08:00

»

tieši tā!

Negribu būt pie latvānijas "valsts" siles truli rijošs cūklops iesalnieks


Nekandidēs Bērziņš, bet tas nenozīmē, ka vecie komunisti, kam pielaide valsts noslēpumam.. to līdzskrējēji nesaglabās prezidenta vietu - lembergiāde, berziņiāde, āboltiņiāde, levitāte nav beigusies.

Būtu racionāli, ja uz prezidenta vietu Latvijā nekandidētu arī vecie komunisti un to līdzskrējēji - Levits, Āboltiņa, rektors M.Auziņš, ko izvirza it kā NA.. S.Āboltiņa, tak, sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..tagad ar krāpšanu raušas krēslē, šī vecā komuniste, bij. pad. laiku krāmu veikala direktore.

Lai kādus noziegumus pret valsti un tautu neizdarītu politiķi, neviens Latvijā uz viņiem uguni neatklāj.Viņus pārņem nesodāmības sajūtas un noziegumi turpinās. Āboltiņa sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..

Atbildēt

tieši tā!

10.04.2015. 20:24

»

tieši tā!

Tu esi Iesalnieks


Negribu būt pie latvānijas "valsts" siles truli rijošs cūklops iesalnieks!!!!

Atbildēt

tieši tā!

10.04.2015. 20:22

»

tieši tā!

Tu esi Iesalnieks


Negribu būt latvāņu nacistu urlēns iesalnieks!!!!

Atbildēt

tieši tā!

10.04.2015. 20:21

»

tieši tā!

Tu esi Iesalnieks


Negribu būt nacistu lumpenis iesalnieks!!!!

Atbildēt

10.04.2015. 18:57

Nekandidēs, bet tas nenozīmē, ka vecie komunisti, to līdzskrējēji nesaglabās prezidenta vietu - lebergiāde, berziņiāde, āboltiņiāde, levitāte nav beigusies.

Būtu racionāli, ja uz prezidenta vietu Latvijā nekandidētu arī vecie komunisti un to līdzskrējēji - Levits, Āboltiņa, rektors M.Auziņš, ko izvirza it kā NA..Āboltiņa, tak, sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..tagad ar krāpšanu raušas krēslē, šī vecā komuniste, bij. pad. laiku krāmu veikala direktore. Lai kādus noziegumus pret valsti un tautu neizdarītu politiķi, neviens Latvijā uz viņiem uguni neatklāj.Viņus pārņem nesodāmības sajūtas un noziegumi turpinās. Āboltiņa sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..

Atbildēt

tieši tā!

10.04.2015. 18:50

»

tieši tā!

Bet tu esi homofīls pasīvais pederasts un rasists


Tu esi Iesalnieks!

Atbildēt

tieši tā!

10.04.2015. 18:41

»

tieši tā!

Bet tu esi homofobs un nacists


Bet tu esi homofīls pasīvais pederasts un rasists!

Atbildēt

tieši tā!

10.04.2015. 18:24

»

dumš kā zābaksu pāris


Bet tu esi homofobs un nacists!

Atbildēt

tieši tā!

10.04.2015. 18:06

»

Siska

Latvieši prezidentos ir pelnījuši tikai pederastus. Jau bija pederasta māte, tagad ir jābūt īstam pederastam. Latvieši neko citu nav pelnījuši - tikai pederastu un viss


Kārlis Ulmanis bija pederasts. Bet viņš diemžēl nebija īsts prezidents - viņš pie varas nāca apvērsuma rezultāta pēc uzvaras pār tumsoņām. Saeima nekad nav balsojusi par Kārli Ulmani kā prezidentu, jo Ulmanis homofobo un homoseksuālistus diskriminējošo Saeimu atlaida.
Bet tagad vajadzīgs īsts prezidents piders, jo piemēram piders Ulmanis pēc pasaules ekonomiskās krīzes beigām veiksmīgi radīja zelta un bagātības laikmetu, kas ilga no 1934.-1940.gadam. Tauta vēlas Ulmaņlaiku jeb piderlaiku atgriešanos.
Pidaru par prezidentu! Latvieši tikai tādus ir pelnījuši! Ja Saeima neatbalstīs Edgariņu, tad tautai homofobo Saeimu jāatlaiž!!

Atbildēt

I.V.

10.04.2015. 17:27

»

I.V.

Edgaram Rinkēvičam ir pilns 41 gads. Viņš nepaspēja būt ne komjaunatnē, ne komunistu partijā un viņš arī nestātos, jo tā nav viņa ideoloģija. Šī iemesla dēļ viņam ir tīra pagātne un nav nekādu slēpjamo "skeletu" skapī. Edgaru par prezidentu


Patoloģiski persversajam edgaram rinkēvičam ir pilns 41 gads. Viņš nepaspēja būt ne komjaunatnē, ne komunistu partijā un viņš arī nestātos, jo tā nav viņa homoseksuālā orientācija, kas vēl pavisam nesenajos padomju laikos bija attiecīgi sodāms kriminālnoziegums. Bet viņš paspēja publiski "ar lepnumu izsmirdēt no skapja", lumpeniski prasti plātīdamies ar savu piederību "netradicionāli orientētu radījumu seksminoritātei", un ir paguvis regulāri savās "kritiskajās dienās" publiski apķēzīt visu un visus. Šī iemesla dēļ viņam ir bezcerīgi netīra pagātne un nav nekādu slēpjamo "skeletu" skapī, izņemot viņa paša pretīgi smirdošo "netradicionālo" prevresitāti un tieksmi regulāri publiksot savu bābiski histērisko izpildīšanos. Pidaru par prezidentu!

Atbildēt

I.V.

10.04.2015. 16:26

»

Būtu racionāli, ja uz prezidenta vietu Latvijā nekandidētu arī vecie komunisti un to līdzskrējēji - Levits, Āboltiņa, rektors M.Auziņš, ko izvirza it kā NA..Āboltiņa, tak, sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..tagad ar krāpšanu raušas krēslē, šī vecā komuniste, bij. pad. laiku krāmu veikala direktore...


Edgaram Rinkēvičam ir pilns 41 gads. Viņš nepaspēja būt ne komjaunatnē, ne komunistu partijā un viņš arī nestātos, jo tā nav viņa ideoloģija. Šī iemesla dēļ viņam ir tīra pagātne un nav nekādu slēpjamo "skeletu" skapī. Edgaru par prezidentu!

Atbildēt

10.04.2015. 16:12

»

Žulis

Latvijā valdošais pārkrāsotais padomju režīms cenšas visiem spēkiem nomelnot un diskreditēt katru, kurš uzdrošinās neiekļauties tā izveidotajā sistēmā.Šādi visām sistēmas skrūvītēm tiek skaidri un nepārprotami pateikts - vai nu tu darīsi visu to, ko tev liks un kā tev liks darīt, vai arī piedzīvosi ...


Būtu racionāli, ja uz prezidenta vietu Latvijā nekandidētu arī vecie komunisti un to līdzskrējēji - Levits, Āboltiņa, rektors M.Auziņš, ko izvirza it kā NA..Āboltiņa, tak, sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..tagad ar krāpšanu raušas krēslē, šī vecā komuniste, bij. pad. laiku krāmu veikala direktore. Lai kādus noziegumus pret valsti un tautu neizdarītu politiķi, neviens Latvijā uz viņiem uguni neatklāj.Viņus pārņem nesodāmības sajūtas un noziegumi turpinās. Āboltiņa sacīja, ka nekandidēs uz prezidenta amatu..

Atbildēt

Juris

10.04.2015. 15:09

»

???

Viņš ar šaviem neofašistu uzskatiem NA labāks par Rinkeviču


Manuprāt interesantākais jautājums ir par to,kāpēc šos 10gadus vecos jauniības maksimālisma laika izteikumus kāds tieši šodien cenšas aktualizēt. It kā paši nemaz laika gaitā savus uzskatus nemainītu. Varbūt pie reizes celsim gaismā arī to,ko kāds ir darījis bērnudārza un pamatskolas laikā.
Starp citu tagadējais NATO ģenerālsekretārs studentu gados esot ASV vēstniecības logos metis akmeņus,taču amerikāņi šodien vairāk interesējas par viņa šodienas pienesumu sabiedrībai.
Vai arī mums vairāk nevajadzētu diskutēt par J.Iesalnieka šodienas praktisko darbību nevis novērst sabiedrības uzmanību šausminoties par sen pagājušu jaunieša filozofēšanu.
Tajā pat laikā E.Rinkevičs savus valsti apkaunojošos izteikumus publicē nevis jaunības karstgalvībā,bet gan esot ES prezidējošās valsts Ārlietu ministrs.

Atbildēt

paldies

10.04.2015. 14:43

»

Galdnieks

Palasīju Iesalnieka tekstus...


piekrītu 100%

Atbildēt

sakarsēts komunists

10.04.2015. 14:13

»

lol

Kas tas vēl par atsaldētu nacistu atraugu


Beidz apvainot jauno Latvijas prezidentu Edgaru Rinkēviču! Lai viņam veicas un lai viņš ātrāk nomaina Andri Bērziņu!

Atbildēt

.

10.04.2015. 14:13

»

lol

Kas tas vēl par atsaldētu nacistu atraugu


nacisti ir agresīvie pidari
homonacisti

Atbildēt

lol

10.04.2015. 14:09

Kas tas vēl par atsaldētu nacistu atraugu?

Atbildēt

Ilze Viņķele

10.04.2015. 13:52

»

Dimants

Žuli par valsts prezidentu! Lettiem prezidents būs Žulis


Edgaru Rinkēviču par prezidentu! Vinam ir tāds vecums, ka jau var ieņemt Latvijas valsts prezidenta amatu. Ar Rinkēviču kā prezidentu būsim progresīvākā un demokrātiskākā valsts pasaulē - uz Latviju brauks tūristi straumēm! Nevis jātirgo uzturēšanās atļaujas, bet Latvijai jāpiesaista homoseksuālos tūristus, kuri gadā ienesīs 500 miljonus gan viesnīcām, gan kafejnīcām, gan naktsklubiem, gan slimnīcām. Nevis Šlesers, bet homoseksuāls valsts prezidents Latvijai tūrisma un citām nozarēm katru gadu piesaistīs miljonus un nākotnē miljardus!

Atbildēt

Galdnieks

10.04.2015. 12:57

Palasīju Iesalnieka tekstus.
Daudzām lietām piekrītu, piemēram, šīm:
1) par feminismu (es pat esmu radikālāks par Iesalnieku un uzskatu, ka fašistiskais feminisms ir ļoti kaitīgs);
2) par imigrāciju - to ir jāaptur, jāaptur arī uzturēšanās atļauju tirdzniecība (bet pirms 10 gadiem UTA vēl nebija un tāpēc Iesalnieks par to nerakstīja);
3) 100% piekrītu par savu uzņēmumu protekcionismu;
4) piekrītu, ka tautai jāspēj ietekmēt lēmumus - tagad dzīvojam pseidodemokrātijā un manabalss.lv demokrātijā (vienīgi nepatīk, ka arī NA pielika roku pie tā, lai referendumu ierosināšanai iepriekšējo 10 000 parakstu vietā nu jāsavāc 150 000);
5) peikrītu Iesalnieka rakstītajam - "Tolerance pret praidistiem nav latviešu garā" - vairums latviešu ir pret homoseksuālisma ideoloģijas sludināšanu (izņemot Viņķeli, Rinkēviču, biedrību "Mozaīka");
6) piekrītu rakstītajam, ka mums ir savas tradīcijas un mums nevajag uzspiest svešas. Man riebjas, ka mums paklusām un pamazām uzpiež gan krievu, gan rietumu, gan amurikāņu bezkulturālo popkultūru.

Atbildēt

ētera piesārņotājs

10.04.2015. 12:33

»

kukū

Cienītais, geju klapēšana ir citā rakstā. Ja tev nav, ko teikt par konkrēto tēmu, tad nepiesārņo ēteru. Starplaikā vari padomāt, ko Iesalnieks dara Saeimā


Un ko garīgi slimais Rinkēvičs dara Ārlietu ministrijā? Viņam vieta psihenē!

Atbildēt

kukū

10.04.2015. 12:24

»

Garīgi slimajam ministram ir jāatkāpjas!

Toties pederasts un deģenerāts Rinkēvičs jau cīnās pret citādi domājošajiem, it īpaši tiem, kuri ir par tikumiskajām vērtībām...


Cienītais, geju klapēšana ir citā rakstā. Ja tev nav, ko teikt par konkrēto tēmu, tad nepiesārņo ēteru. Starplaikā vari padomāt, ko Iesalnieks dara Saeimā.

Atbildēt

Žulis

10.04.2015. 12:21

Latvijā valdošais pārkrāsotais padomju režīms cenšas visiem spēkiem nomelnot un diskreditēt katru, kurš uzdrošinās neiekļauties tā izveidotajā sistēmā.Šādi visām sistēmas skrūvītēm tiek skaidri un nepārprotami pateikts - vai nu tu darīsi visu to, ko tev liks un kā tev liks darīt, vai arī piedzīvosi nepatikšanas. Un lielākā daļa skrūvīšu to ir ļoti labi sapratušas un paklausīgi iekļaujas šajā sistēmā un tai kalpo. Tikpat paklausīgi, kā kādriz komunistu laikos šādas skrūvītes noliktajās dienās vicināja sarkanos karodziņus, staigāja "darbaļaužu demonstrācijās", studēja PSKP plēnuma lēmumus un kaislīgi slavināja Ļeņina "mūžam dzīvās" idejas.
Jā, un tāpat kā komunistu laikos šādas skrūvītes visus tos, kas kas apšaubīja vai cīnījās pret komunistu iedibināto kārtību lamāja par fašistiem, nacistiem, tumsoņiem, disidentiem un atpakaļrāpuļiem, tā arī šodien viņi lamā visus tos, kas nav apmierināti ar šo sistēmu.
Tā sistēma pakļauj cilvēkus un piespiež tos strādāt savā labā!

Atbildēt

Viņķeles uzskati

10.04.2015. 12:09

Labklājības ministre Ilze Viņķele ir ieinteresēta, lai no Satversmes pazustu pants par to, ka laulība ir savienība starp vīrieti un sievieti(...).

"Viņai pašai taču ir trīs bērni, viņa ir precējusies. Mēs runājām par to, ka jāveicina, lai ģimene un laulība būtu pamats un lai valsts to atbalstītu. Viņa atbildēja, ka tas ir arhaisms. Ka laulības institūcija ir novecojusi un ka valsts to atbalstīt nedrīkst" - tā par Viņķeli.

Atbildēt

Garīgi slimajam ministram ir jāatkāpjas!

10.04.2015. 11:28

»

Ha

Vai tad kāds šaubījās par šitā fašistsmurguļa uzskatiem un gatavību citādi domājošos pasludināt par deģenerātiem un cīnīties pret tiem "ar mietiem...


Toties pederasts un deģenerāts Rinkēvičs jau cīnās pret citādi domājošajiem, it īpaši tiem, kuri ir par tikumiskajām vērtībām.
Rinkēvičs vairākus cilvēkus, kuri ir pret homoseksuālismu, savā prātā ir gatavs noslepkavot (viņam ir tipisks slepkavas skatiens), bet tā kā šis baidās sēdēt cietumā, tad viņš cilvēkus, kuri neatbalsta homoseksuālistus, ieliek melnajā sarakstā vai arī šādiem cilvēkiem uzsūta drošības iestādes.
Rinkēvičs ir ļoti atriebīgs un neieredz citādi domājošos.

Atbildēt

Papardes zieds

10.04.2015. 11:21

Toties Viņķele sacīja: "Ja kādam 5 gadus vecam puikam nepatīk meitenes, tad viņš ir gejs un šim puikam jau no mazotnes jāpievēršas geju kultūrai, lai jau kādos 15-18 gados varētu normāli kopoties ar vīriešiem un šādā veidā pasaulē vairotu mīlestību".

Atbildēt

Ha

10.04.2015. 10:40

Vai tad kāds šaubījās par šitā fašistsmurguļa uzskatiem un gatavību citādi domājošos pasludināt par deģenerātiem un cīnīties pret tiem "ar mietiem"?!

Tas kas vairāk satrauc ir, ka šitais fašistšmurgulis ir vienas no Latvijas varas partijām redzams politiķis un acīmredzot viņa partijas biedriem šādi uzskati ir pieņemami!

Atbildēt

:))

10.04.2015. 09:52

»

!

Nu kārtējais virtuves un zemsegas pirdejs ar zvaigžņu slimību par savu "gudrību


pirdējs ne pirdējs, bet nu jau Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs - persona, kuras darba pienākumos ir koordinēt par tiesiskumu atbildīgās ministrijas sadarbību ar Saeimu, kas dod viņam tiesības runāt arī no Saeimas tribīnes, ko viņš arī dara. Tā kā - kāda valsts, tādā gaisā arī dzīvojam...

Atbildēt

!

10.04.2015. 09:31

Nu kārtējais virtuves un zemsegas pirdejs ar zvaigžņu slimību par savu "gudrību"
Civilizētā valstī, tādu dārzeni nākošā dienā no valsts amata patriektu, bet tikai ne Latvijā vai Krievijā

Atbildēt

10.04.2015. 09:20

Jauna cilvēka tukša vāvuļošana. neviens taču šitādam tukšpaurim un runu kalvim nedos naudu, lai kaut ko mainītu par labu latviešu kultūrai. Pēc izteikumiem jau redzams, ka latviešu fundamentālisti vispirms ar viņu aprunātos un, ja nemainīsies, tad lai tek līdzi uz karātavām kopā ar R.Zīli, Dz. Rasnaču u.c.

Atbildēt

Bitāns

10.04.2015. 08:56

Līdz ar Dzintara Rasnača un Jāņa Iesalnieka atnākšanu Tieslietu ministrijā, atsākās ņirgāšanās par tiem pašiem cietušajiem latviešiem. Bija ļoti īss periods, kad Bordāns un Broka kaut nedaudz bija panākuši, ka uz cilvēku sūdzībām ierēdņi meklēja risinājumu. Tagad tā vairāk neva. Rasnačs un Iesalnieks pēc būtības ir pēdējie nelieši.

Atbildēt

John Doe

10.04.2015. 08:32

Iesalnieks ir vnk debils, tads pats ka vina fanu klubs. Ziile arii tagad megina chali atmazgat, bet izlieto nesasmelsi - saka, ka jaunibas dulluma visu sho sarunajis. Kas, vinjsh tagad opis ir ar 20 gadu politikas bagazhu? Ne tachu. Tas pats antinjsh, pilns ar naidu, bet tagad ancuka ieterpts. Nu nav vinjam vietas politika.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.04.2015. 08:15

Jā tā sastrēguma stunda bija laba. Smējos kad tie kangari viens otru apvainoja kalpošanai Putinam

Atbildēt

antinacists nacistam

10.04.2015. 05:23

Sūds vienmēr ir bŗūns ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...