Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tāpēc, ka C19 vispār nav iespējams izveidot tradicionālo vakcīnu,

22.10.2020. 12:48

»

Brazilija

kapec latvijas sorositu mediji un twiterotaja springe neraksta ,ka Brazilija mirusais voluntieris mira no britu/zviedru covid-19 vakcinas Astra-Zeneka testa izmeginajumiem


kādas ieguva līdz šim bioloģiski no vīrusa materiāla, iegūstot antivielas.

C19 ir radīts ar tādu nolūku, lai tas mainītos un ir jau atrastas desmitiem mutāciju. Tas nozīmē tikai vienu - tradicionālā veidā vakcīnu katram veidam miljoniem cietušo nevar nemaz radīt.

Radot un izplatot C19, ir jau radīta ASV izstrādātās firmas Astrogen vakcīna. To izstrādāja gada sākumā ar Trampa piešķirtajiem 1.9 miljardiem usd un B. Geita fonda atbalstu- vakcīna, rediģējot cilvēka genomu, iedarbojas tieši uz cilvēka šūnām, liekot izstrādāt antivielas.

Sagraujot cilvēka imūnsistēmu, tiek sagrauta cilvēka veselība ilgtermiņā ar riskiem attīstīties vēzim, citām vīrusu saslimšanām smagā formā, ttostarp letālu iznākumu.

LV likumdošana Latvijas iedzīvotājus neaizsargā no valsts faktiskās rīcības policijas un karadpēka klātbūnē veikt iedzīvotāju piespiedu vakcināciju.

Šis ir jautājums K. Kariņam un J. Bordānam..

Atbildēt

Reir, atkāpies

22.10.2020. 12:11

Tabakas nozares korupcijas atslēgvārds ir Jānis Reirs, tieši ar viņa gādību Latvijā notiek agresīvs tabakas kompāniju preču lobijs. Rezultātā slimo un mirst cilvēki, ārsti cīnās bezizejas apstākļos, kamēr viens komjauniešu izdzimtenis uztur savu bezbēdīgo ģimeni ASV.

Atbildēt

Brazilija

22.10.2020. 09:48

»

Kariņš ir “krievu vakcīna” Latvijai

Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas...


kapec latvijas sorositu mediji un twiterotaja springe neraksta ,ka Brazilija mirusais voluntieris mira no britu/zviedru covid-19 vakcinas Astra-Zeneka testa izmeginajumiem ?

Atbildēt

Vai Bergmanim ir "veezis"?

22.10.2020. 09:44

Diezgan apshaubaami. Kaadas daargas metodes reklaamas biedriiba.

Atbildēt

Terorizēt, sodīt, iznīcināt!

22.10.2020. 09:25

»

Vēl viens smags gadījums J. Bordāns

Ļaunprātīgi sejas masku nelietotāji ir jāsoda, uzskata ministrs 2...


Zviedrijā tādu likumu par masku lietošanu nav, jo ir civilizēta valsts, kas rekomendē, ciena un paļaujas uz sabiedrības viedokli.

Nebrīnīšos, ja kāds ieraudzīs sabiedrībā J. Bordānu bez aizsargmaskas, viņam salauzīs žokli un tas notika, rupji aizrādot par maskas nelietošanu Jelgavā. Arī K. Kariņs rupji brīdina, ka viedokļu dažādība ir kūdīšana pret masku nelietošanu. J. Bordāna un K. Kariņa izteikumi ir tieša naida kurināšana, kas nepaliks bez sekām.

Atbildēt

Vēl viens smags gadījums J. Bordāns

22.10.2020. 09:20

»

esi inficējies ar kariņu

smags gadījums psihiatrijā


Ļaunprātīgi sejas masku nelietotāji ir jāsoda, uzskata ministrs 2
SABIEDRĪBA Šodien 09:26 | Papildināts, šodien 09:46
  Jauns.lv / LETA

Šorīt LTV "Rīta panorāmā" šādu viedokli pauda tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP). Politiķa skatījumā, jāsoda būtu tieši ļaunprātīgi masku neletotāji.

Atbildēt

VB

22.10.2020. 08:55

Slimniek: kāpēc tad Tu nerunā par mūsu tabakas kvalitāti?!!! Tādu EU visp, manuprāt aizliegtu...
PS
Nu, vēl sliktāk bija 1991. gadā - pat uz laiku tmetu smēķēšanu...

Atbildēt

Guntis

22.10.2020. 07:33

Bergmaņa kungam vajadzētu pameklēt informāciju par nelikumīgas tabakas izstrādājumu aprites riskiem. Ja viņš pajautātu muitas dienesta analītiķiem, tad saņemtu izsmeļošu atbildi.

Atbildēt

Kariņš ir “krievu vakcīna” Latvijai

22.10.2020. 05:51

»

tranzits likvidets

antikvara kara tehnika iepirkta,bet senioriem 2020/2021 gada ziemas sezona pretgripas potes pilna apmera nodrosinat nevar,ta pazinoja,,brivas latvijas veselibas ministre vinkele


Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas.

Šo vakcīnu izstrādāja B. Geita fonds ar D. Trampa ASV finansējumu 1.9 miljardi USD finansējumu 2020. gada sākumā ASV vakcīnu firma Astrogen.

“Krievu vakcīnu” ar minēto ASV firmu Astrogen ražo Novosibirskā. Publiskās izrādes, kurās vakcinējas Žirinovskis, Putins, Šoigu, ir “cirks”.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, ir tikai viena vakcīna, kura rediģē cilvēka genomu- tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek izjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas veselības problēmas.

Jautājums ir cits - kāpēc Latvijas valdība nerada likumu, kas aizliegtu piespiedu iedzīvotāju vakcinēšanu ar policijas un karaspēka iesaistīšanu. Švecē jau ar likumu aizliegta piespiedu iedzīvotāju vakcinācija.

C19 izplatīšana, masveida testēšana, terorisms ar piespiedu masku lietošanu, nākošajā solī piespiedu vakcinācija ar iedzīvotāju sterilizāciju utml.

Astrogen radītā C19 vakcīna, iejaucoties cilvēka genomā, liekot šūnām izstrādāt antivielas, vienīgā der C19 vīrusa seku mazināšanai, jo C19 ir radīts tikai šādai vakcīnai. Tāpēc, ka C19 ir radīts tāds, kas mutē, tas ir mainīgs un jau atrasti desmitiem tā paveidu.

Latvijas valdības un globālās finansu korporokrātijas uzdevums ir samazināt planētas Zeme un Latvijas iedzīvotāju skaitu, pielietojot C19 izplatīšanu, testēšanu uz C19 ar piespiedu vakcināciju, izmantojot ASV un Novosibirskā ASV firmas saražoto Vakcīnu pret C19, kura rediģē cilvēka genomu, izsaucot veselības sarežģījumus un nāves gadījumus.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas, sekām. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē.


Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

madob

21.10.2020. 23:23

Prostatai vajag regulāri mīlēties, tad nevajadzēs cept rakstus ne par ko.

Atbildēt

ha-ha

21.10.2020. 20:21

»

M

Tabakas koruptīvo lietu jumtotājs ir Jānis Reirs, bet šis nav viņa vienīgais netīrais lauciņš


Tāds nu ir darba lauks okupantu ideologiem-graut tās valsts ekonomiku,kura viņiem maksā labāku algu,kā lielā Krievijā saviem ministriem.

Atbildēt

Mieriņš

21.10.2020. 19:09

Naudas esot vairāk kā jebkad, meži izzāģēti,purvi izrakti, sliedes pārdotas, rūpnīcas noārdītas, darbagaldi un kuģi nodoti čornij metal, bet naudas kā nav tā nav. Oi, pavisam piemirsu par 11miljardiem parādsaistībām, nu akurāt kā ienaidnieks būtu šeptējies, bet šīs karikatūras saka, okupācija bija, bet okupantu neesot.

Atbildēt

paradnieks

21.10.2020. 17:43

mes ar Karinu panaksim ,ka smeekees vairaak

Atbildēt

jaajaa

21.10.2020. 17:03

...kāds tam sakars ar akcīzi tabakai ?...valsts, kas kultūrai no IKP tērē tikpat, cik veselībai, ir "nepareiza" saknē...

Atbildēt

jāpavērtē šī partija

21.10.2020. 16:48

NA (Parādnieks un Co)tiek finansēta no tabakas industrijas, ir tabakas nozares lobētājpartija,

Atbildēt

Parastais Vinķellisms

21.10.2020. 16:44

Jo vairāk un ātrāk nomirs, jo VDK republikai labāk!

Atbildēt

M

21.10.2020. 16:41

Tabakas koruptīvo lietu jumtotājs ir Jānis Reirs, bet šis nav viņa vienīgais netīrais lauciņš.

Atbildēt

labāk nu noskaidro

21.10.2020. 16:39

kur aizveda tagad tās iekārtas un kur ražo nelegālo ...
Cik kontrabanda, kāpēc ir, veikalos daudz redzi, ka pirktu. Pavēro, man vispār nav laimējies redzēt pērkam...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....