Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Padoms

09.05.2021. 11:15

Nelasiet TVnetu un delfus. Katrs pats ar savu ikdienas rīcību var samazināt viņu apmeklējumu statistiku ar to padarot šīs vietnes par neaktuālām šauru margināļu vietnēm, kas nevienu neinteresē.

Atbildēt

IM

07.05.2021. 02:12

Visas maukas un visi maukuļi, neatkarīgi no orientācijas, atpakaļ skapī, un visdziļākajā tā stūrī. Netiklības iznākšanu no skapja normāla sabiedrība nekad neakceptēs un tai tas nemaz nav jāakceptē. Vispārēju maucību neviens te nedabūs, un homoseksuālisti it īpaši. Lai nemaz nesapņo, un lai uzvedas tā kā sabiedrībā jāuzvedas, skapja lietas risinot savos skapjos neuzmācoties visai sabiedrībai. Ne viens te nenosargās tos kas paši ar savu uzvedību atklāti uzprasās.

Atbildēt

deģenerātam

06.05.2021. 17:19

»

gatavojies svetkiem 9 maija !

https://sputniknewslv.com/Latvia/20210506/15619758/Uzvaras-diena-Riga-bus-Piekluve-Uzvaras-piemineklim-netiks-slegta.html


Man neinteresē rietumnieku praidi, bet vēl jo mazāk WWII noziedznieku: krievu sadistu, marodieru un pederastu praidi. Padomā, fašistiskais izdzimteni, ka tev tas vienreiz var būt pēdējais, tāpat kā vienam čekas mērglim, savas tautas nodevējam gadījās.

УБИЙСТВО АХМАДА КАДЫРОВА. КАК ВСЁ БЫЛО. ТЕРРАКТ. ЧЕЧНЯ /youtube/

Īpaši patika, kā šakāļi pārmīzuši sāka šaudīties un triecoties cauri pūlim mašīnās mukt.

Atbildēt

krievsam

06.05.2021. 16:58

»

daunim

raksti par covid-19 slimnieku skaitu latvija,kas ir 10 lielaks katru dienu neka Krievija ,rekinot uz 100000 iedzivotajiem,vel vari gatavoties pederasta kasera ,,kazam,,par razu Krievija gan neuztraucies


Jūs, kritušās nicināmās civilizācijas pabiras, uzskaita mazāk rūpīgi, nekā trušus Austrālijā.
Jau sen bija viedoklis, ka Sputņičok speciāli radīts, lai atbrīvotu teritoriju no jums, bioatkritumiem, jo nav līdzekļu, lai visiem pietiktu tehniskie palmu tauki, tagad tas ir apstiprinājies:
"Подтвердилось то, о чем предупреждали: Российская вакцина оказалась опасной для жизни и здоровья" /www.kavkazcenter.com/russ/

Atbildēt

daunim

06.05.2021. 16:42

»

lasīju

Ar ražām krieviem galīgi dirsā un arī normālu nākamo ražu nav ko gaidīt. Strādāt vajag, nicināmie lopi, nevis vienam otru pakaļot. Drīz, pidrillas sāksiet savus ciltsbrāļus medīt gaļai, kā tas ierasts gadsimtu gaitā, ja vien paši nekļūsiet par medījumu


raksti par covid-19 slimnieku skaitu latvija,kas ir 10 lielaks katru dienu neka Krievija ,rekinot uz 100000 iedzivotajiem,vel vari gatavoties pederasta kasera ,,kazam,,par razu Krievija gan neuztraucies !

Atbildēt

reptilis

06.05.2021. 16:20

LU gatavo propogandistus...un kadrus valsts ierēdniecībā.

Atbildēt

lasīju

06.05.2021. 16:01

»

tev sovasar tikai natru zupina azaida !

Krievija savasar lidz septembrim latvijai grikus nepiegadas !gaidi kukuruzas valites no savas sapnu zemes asv ,ko pasukat


Ar ražām krieviem galīgi dirsā un arī normālu nākamo ražu nav ko gaidīt. Strādāt vajag, nicināmie lopi, nevis vienam otru pakaļot. Drīz, pidrillas sāksiet savus ciltsbrāļus medīt gaļai, kā tas ierasts gadsimtu gaitā, ja vien paši nekļūsiet par medījumu.

Atbildēt

to Q

06.05.2021. 15:52

»

Q

Re Latvijas pederastu biedrības biedrs ierukšķējās


Nezinu par tādu, ja vien to nevada jūsu, Latvijas krievu pederastu, līderis Ušakovs.
Man prieks, ka ne tikai, Krasovskis un Ušakovs iznākuši no skapja, bet visa Krievijas Pederastija, arī, par ko atklāti pateica Krasovskis.
Ne jau no zila gaisa izcilais rusologs S. Meļņikoff, jūs nosauca par "nacija peģerast".

Atbildēt

tev sovasar tikai natru zupina azaida !

06.05.2021. 15:46

»

kas jauns

Jau krietni sen no skapja iznākušais AIDS slimais pederasts, RT žurnaļjuga Krasovskis, nesen nāca atklātībā, ka Krievijā ir viņu (pederastu) vara...


Krievija savasar lidz septembrim latvijai grikus nepiegadas !gaidi kukuruzas valites no savas sapnu zemes asv ,ko pasukat !

Atbildēt

kas jauns

06.05.2021. 15:36

»

anti soross

visos latvijas sorositu medijos reklama par pederasta kasera ,,kazam,, katru dienu !seviski izcelas kasjauns.lv


Jau krietni sen no skapja iznākušais AIDS slimais pederasts, RT žurnaļjuga Krasovskis, nesen nāca atklātībā, ka Krievijā ir viņu (pederastu) vara.

Антон Красовский. Это наша власть и мы вам ее не отдадим /youtube/

Agrāk, neskatoties uz to, ka valsts galva, Putins un augstākās amatpersonas ir pederasti, par to atklāti neviens nerunāja.

Atbildēt

fakts

06.05.2021. 14:33

»

delfu degradacija

https://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/kasers-ar-ligavaini-jani-parcel-kazu-datumu.d?id 53163147


Kāzas jeb vedības ir ceremonija, kuras laikā tiek noslēgta laulība. Dažādām tautām un etniskām grupām kāzu tradīcijas un rituāli ir atšķirīgi. Pirms kāzām vīrieti sauc par līgavaini, sievieti — līgavu, pēc kāzām viņi attiecīgi pārtop par vīru un sievu.
Pederastiem vai lezbietēm nekādas kāzas būt nevar,pēc definīcijas,tapat ka nevar būt ģimenes un bērnu,pēc definīcijas.
Tur nav par ko diskutēt.

Atbildēt

delfu degradacija

06.05.2021. 14:29

https://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/kasers-ar-ligavaini-jani-parcel-kazu-datumu.d?id 53163147

Atbildēt

anti soross

06.05.2021. 14:25

»

ROFLMAO

Ja kādu kristieti nodedzinātu, tā būtu kristietības propaganda


visos latvijas sorositu medijos reklama par pederasta kasera ,,kazam,, katru dienu !seviski izcelas kasjauns.lv.

Atbildēt

Aj

06.05.2021. 14:24

»

ROFLMAO

Ja kādu kristieti nodedzinātu, tā būtu kristietības propaganda


"Policija viennozīmīgi paziņoja, ka jaunietis aizdedzināja sevi pats, bet es uzstāšu, ka noticis uzbrukums." - dirsējs no interneta.

Atbildēt

ROFLMAO

06.05.2021. 13:58

Ja kādu kristieti nodedzinātu, tā būtu kristietības propaganda?
Ja kādu ķīnieti novestu līdz pašnāvībai, tā būtu Ķīnas propaganda?

Atbildēt

??

06.05.2021. 13:42

Te rodas jautājums, kāpēc blakus publikācijā tiek sludināts, ka LL ir vērsies policijā par prokurores izteikumiem par Kindzuli? Vai arī LL ir geju propogandists, ja tā tiešām izdarījis?

Atbildēt

Kcx

06.05.2021. 13:01

Ir tik vienkārša lieta nedot darbu un neizmantot viņu pakalpojumus ātri vien visi buus Barselonā uttt

Atbildēt

psihologs

06.05.2021. 12:13

Kamdēļ tik daudz ņemās ap slimiem cilvēkiem? Lai taču viņi tur kopojās savā perversā veidā, bet liek normāli orientētiem mieru.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...