Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šī te saite

05.10.2021. 09:30

»

Tā nu tas ir

Saite nobloķēta, tātas tā tas bija


nobloķēta:
https://youtu.be/uo6L49q3RJI

Atbildēt

kabala

17.09.2021. 19:29

Lielā Baringtonas deklarācija C 19 sakarā
https://gbdeclaration.org/#sign

Atbildēt

Es

13.09.2021. 06:11

»

Labojums-precizējums

Totalitāro (absolūto) melu pasaulē


Vai tevi pārsteidz nabagmājas vilkme uz neototalitārismu visos nabagmājas pakšos? Kā citādi to kleķa būdu var saturēt kopā?

Atbildēt

Labojums-precizējums

12.09.2021. 08:55

»

Secinājums

Dzīvojam totālu melu pasaulē


Totalitāro (absolūto) melu pasaulē.

Atbildēt

datoriķis

12.09.2021. 01:07

Tūlīt dzīvosim starpsektu sadursmju haosā, jo antivakceris var nebūt vegāns, bet tajā pašā laikā var būt gejs, kažokādu atbalstītājs, velonoliedzējs, antiabortists, benzīngalva, krišnaīts un vēl 100 sektu pielūdzējs. Kā tāds varēs sarunāties ar vegānu, vakceri, bet reizē geju, kažokādu atbalstītāju un ar visu citu vēl sakrītošo?

Atbildēt

nu, ānes raksts un viņas sekotāji

11.09.2021. 20:39

tibeta

Atbildēt

Beidzot katram latvietim jāizlasa Valdmaņa “Starp dzirnakmeņiem”

11.09.2021. 17:28

»

atbilde

Tikko beidzu lasīt Valdmaņa ,, STARP DZIRNAKMEŅIEM"- Skaidrāk vairs nevar uzrakstīt un skaidrāk vairs nevar parādīt, kas notiek ar tiem, kas grib cilvēkiem atvērt acis. Pēdējais piemērs Ārstu biedrības prezidente Aizsilniece. Paldies, ka esiet ar mani vienisprātis


Noskatieties cionistu terorisma vēsturi.

https://youtu.be/uo6L49q3RJI

Kā cionistu slepkavas apsargāja un uzspridzināja Manhetenas dvīņtorni.

Levita, Pabrika, Kariņa paziņojumi šajās dienās šai sakarā apliecina viņu cionismu,

Atbildēt

Roza Luksemburga

11.09.2021. 16:40

»

ESMAIJA

Kariņšnesen paziņoja jaunumu - katrs cilvēks valstij esot nenovērtējams dārgums, tādēļ viņu dzīvības sargāšana esot valdības galvenais uzdevums... apmēram tā. Skaisti vārdi. Gandrīz applausus prasītu - JA NEBŪTU CITAS PANDĒMIJAS, kur mirstība ir vēl lielāka. Piem. vēža slimnieki, kādēļ viņu ārstēšanai...


Vakcinacijas kampana atgadina veco saukli: ar dzelzainu roku iedzisim cilveci gaisaja komunisma nakotnee. Cilveks pretojas, bet vinu grib piespiest, jo ta tacu vinam bus labak. Un visus mus gaida saulaina vakcineto nakotne. Un protams, ka pretosanas tika gaidita , viss sis pasakums ir sen planots, pat simulacijas macibas Event 201 notika 2019. oktobri. Ja turesimies kopa pret so nepratu, varbut so 'saulaino nakotni' bus kaut ka vieglak parciest.

Atbildēt

Roza Luksemburga

11.09.2021. 16:20

»

Beta

Cik daudz bļauj par diktatoru Lukašenko, par to, ka viņš nepadodas globālistu spiedienam...


Es neatbalstu nevienu totalitaru rezimu, bet tiesam, tas ,kas notiek Latvija un citur ES vairs galigi nevelk uz demokratiju. Segregacija un fasisms vistirakaja veida. Ir japretojas, vienkarsi nav citas izejas. Talak bus tikai sliktak. Ka ebrejiem 3. Reiha: no sakuma aizliedza apsesties uz noteiktiem soliniem parka, nu nekas ir jau vel citi solini, vini teica, tad nelava iepirkties veikala lidz 17. Vakara, nu nekas, var jau aiziet ari velak , tad nelava stradat noteiktas profesijas un tad nelava iet pa ietvi, tikai pa noteku un tad jau ari gazes kameras bija klat.

Atbildēt

Roza

11.09.2021. 16:14

»

OK

Tev interesanta loģika, paņemt kaut kādu no pirksta izzīstu slimojušo skaitu un salīdzināt ar oficiāli konstatētu mirušo skaitu


Latvija ir oficiali izslimojusi ap 145000, nomirushi 2500, , sanak , ka mirusi. Ap 1,7 %. Ari nekas traks. Pie gripas ap 1%. Ta ir oficiala statistika. Un butu mirushi vel daudz mazak, ja nebutu arstiem uzspiesti protokoli. Kas ta vispar ir par arstesanu 21. Gadsimta: sediet majas, meriet temperaturu un gaidiet vai nepaliks sliktak. Sakuma pat ibuprofenu un aspirinu nelava dzert. Biedeja ar nezin kadam tur komplikacinam.Tos arstus, kas pret so iebilda, pasludinaja par sarlataniem, kaut gan kovidu labi arste ar ivermektinu u.c.

Atbildēt

atbilde

11.09.2021. 15:07

»

Es

Cilvēks te nav nekādā vērtē. Varneši (skazočnije dolbajobi) to demonstrē gadu gadiem. Rezultāts ir destrukcija, ierakumu veidošana un visu politikāņu automātiska uzskatīšana par esošajiem vai topošajie, valsts miesas parazītiem...


Tikko beidzu lasīt Valdmaņa ,, STARP DZIRNAKMEŅIEM"- Skaidrāk vairs nevar uzrakstīt un skaidrāk vairs nevar parādīt, kas notiek ar tiem, kas grib cilvēkiem atvērt acis. Pēdējais piemērs Ārstu biedrības prezidente Aizsilniece. Paldies, ka esiet ar mani vienisprātis!

Atbildēt

Es

11.09.2021. 13:32

»

atbilde

Jā es varu pastāstīt to, ko zinu.Pirmkārtman ir ar šo slimību slimojuši 2 tuvi cilvēki. Abiem ārsti ieteica zāles, kuras pielieto citās ēiropas valstīs bet pie mums nav dabūjamas. Nē tās nebija sevišķi dārgas - tikai 9 tūkstoši. Tikai ne vienam ne otram tādas naudas nebija kur ņemt un valsts viņu lūgumus...


Cilvēks te nav nekādā vērtē. Varneši (skazočnije dolbajobi) to demonstrē gadu gadiem. Rezultāts ir destrukcija, ierakumu veidošana un visu politikāņu automātiska uzskatīšana par esošajiem vai topošajie, valsts miesas parazītiem.

Vārds tai parādībai ir - tas ir Vienotības izcilāko garīgo kropļu un zagļu nopelns.

Atbildēt

atbilde

11.09.2021. 12:28

»

trollenei

Varbūt pastāstīsi uz cik cilvēkiem tās jaunās zāles izmēģinātas un cik ilgā laikā šie nomiruši. Citādi jau atkal visādi anti... bļaus par eksperimentālām zālēm un blakusparādībām


Jā es varu pastāstīt to, ko zinu.Pirmkārtman ir ar šo slimību slimojuši 2 tuvi cilvēki. Abiem ārsti ieteica zāles, kuras pielieto citās ēiropas valstīs bet pie mums nav dabūjamas. Nē tās nebija sevišķi dārgas - tikai 9 tūkstoši. Tikai ne vienam ne otram tādas naudas nebija kur ņemt un valsts viņu lūgumus palīdzēt, noraidīja un viņi abi aizgāja. Nupat internetā māte rakstīja par savas meitas likteni. Viņai uzsākta ārstēšana, bet tā neturpinājusies ilgi. Ārsti no tālākas palīdzības atteikušies. Viņa griezās pie valsts, lūdzot palīdzību sazināties ar citām valstīm - pat to atteica. Tad atrada palīgus un ar to palīdzību Vācijā atrada ārstus, kas uzņēmās ārstēšanu. .... Pat līdz turienei nokļūt nebija nekādas palīdzības... Nedomāju, ka pats neesat to lasījis, tādēļ tālāk nemaz neturpināšu. Te zem kājām tika sabradāta pat iespēja dzīvot...Jūsu jautājums ir bezkaunīgi provokatīvs, it kā es vienīgā redzētu, kādā cieņā pie mums tiek turēts cilvēks.

Atbildēt

ESMAIJA

11.09.2021. 10:46

Kariņšnesen paziņoja jaunumu - katrs cilvēks valstij esot nenovērtējams dārgums, tādēļ viņu dzīvības sargāšana esot valdības galvenais uzdevums... apmēram tā. Skaisti vārdi. Gandrīz applausus prasītu - JA NEBŪTU CITAS PANDĒMIJAS, kur mirstība ir vēl lielāka. Piem. vēža slimnieki, kādēļ viņu ārstēšanai trūkst zāļu, kuras jau sen pielieto citās valstīs, bet ārstē - ja vispār ārstē - ar neefektīvām un sen no ārstēšanas izslēgtām zālēm?Tad šie cilvēki Kariņkungam tā kā neskaitās lielākie dārgumi. Vai tad Kariņkungs nav pamanījis kādos apstākļos dzīvo liela daļa pensionāru. it īpaši tie, kas aizgāja pensijā līdz 1996. gadam. Vai viņš ir kādreiz padomājis, vai šie cilvēki ir paēduši, vai spēj nopirkt medicīniska rakstura pakalpojumus? Vai viņš ir kaut reiz padomājis par tiem tūkstošiem, kas zaudējuši pajumti un nakšņo uz ielas? ŠAI VALSTIJ NEVIENU MIRKLI CILVĒKI NAV BIJUŠI DĀRGUMS! Bet nu - kas mainījies, lai šo pašu cilvēku it kā glābšanai tiek šķiesti miljons pēc miljona... Turklāt uzdodas par glābējiem arī tiem, kas to nemaz nevēlas! Ak nevēlas! Nu tad mēs darīsim visu, lai vēlētos!

Kad Kariņš parakstīja vienošanoe, ka nolikvidēs cilvēktiesības sevi aizstāvēt, tad vēl vīruss nebija savu uzvaras gājienu sācis. Tātad - izskatās - šī afēra jau bija smalki izstrādāta daudz agrāk? Un bija arī zināms, ka domājošā daļa visu sapratīs un pretosies... un, ka tiem cilvēktiesības tiks atņemtas... Vai tā? Vai es kaut ko nesaprotu?

Vakar biju šo komentāru uzrakstījusi, bet šorīt tas jau bija pazudis...

Ir zināms, ka Kariņkungs ir parakstījis atteikšanos neievērot cilvēktiesības> Vai tas nenotika tajā laikā, kad vēl vīruss nebija sācis savu uzvaras gājienu? Bet paraksts jau tapa, tātad viss jau bija saplānots pirms krīzes? Tātadjau bija jau zināms, ka nāksies pielietot varu, ,, glābt" tos ,, dārgumus"kuri nemaz nevēlas būt glābjami, kuri paši spēj sevi aizsargāt un zina, kā to darīt?

Atbildēt

Totalitārais valsts terorisms

11.09.2021. 10:26

»

Jauna valsts terorisma forma


Totalitārisma terorisms

SABIEDRĪBA Šodien 10:16, 2021. gada 10. septembrī
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija no aprīļa līdz augusta beigām reģistrējusi 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem, vēsta Valsts policija.
Policija strādā atbilstoši situācijai, vadoties pēc aktuālās informācijas, policija veic ierobežojumu ikdienas kontroli dažādās vietās, tajā skaitā pastiprinātus kontroles pasākumus tirdzniecības vietās, tādējādi no 7. aprīļa līdz 31. augustam reģistrējot 43 950 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem.
Tāpat periodiski tiek veiktas pēkšņas pārbaudes, kuru laikā policija pievērš uzmanību konkrētu ierobežojumu ievērošanai, piemēram, mutes un deguna aizsegu lietošanai publiskās vietās un sabiedriskajos transportlīdzekļos vai pulcēšanās ierobežojumu kontroli.

No 7. aprīļa līdz 31. augustam valstī kopumā reģistrēti 2203 administratīvā pārkāpumu procesi, kas saistīti ar "Covidpass" sistēmu, savukārt 5436 administratīvā pārkāpumu procesi par citiem Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma pārkāpumiem.
Šajā laikā reģistrēti pārkāpumi par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Tāpat, piemēram, konstatēti 704 pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumi, kā arī konstatēti 243 pārkāpumi tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās.

Gatavojas terorizēt tautu, liedzot protestus, ar operācijas nosaukumu “pūlis”

Apstiprina reaģēšanas plānus
SABIEDRĪBA Šodien 2021. gada 8. septembrī 09:59
  Jauns.lv

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Teroristi par savu uzbrukumu mērķiem pārsvarā izvēlas viegli pieejamas publiskas vietas, kur pulcējas liels skaits cilvēku, vai masu pasākumus, veicot ātrus un tiešus uzbrukumus cilvēkiem un tādējādi mēģinot radīt iespējami lielāku upuru skaitu. Plāns nosaka atbildīgo dienestu rīcību pēc publiskā vietā notikuša teroristiska uzbrukuma, kas veikts, izmantojot transportlīdzekli, aukstos ieročus, šaujamieročus, improvizētas spridzināmās ietaises vai šo darbības veidu kombinācijas.
VDD iepriekš bija izstrādājis atbildīgo dienestu rīcības vadlīnijas gadījumam, ja noticis teroristisks uzbrukums cilvēku masveida pulcēšanās vietā. Minētajās vadlīnijās iekļautie pamatprincipi tika pārbaudīti nacionāla mēroga pretterorisma mācībās gan 2018. gadā Lucavsalā (“Pūlis 2018”), gan 2019. gadā Mežaparkā (“Pūlis 2019”). Balstoties mācību laikā gūtajos secinājumus, uz vadlīniju pamata izstrādāts pretterorisma plāns “Pūlis”.
Reaģēšanas plāni paredzēti pretterorisma pasākumos iesaistītajiem dienestiem un nav publiski pieejami.

VDD ir atbildīgā institūcija valstī, kas koordinē valsts un pašvaldību institūciju, kā arī citu juridisko personu darbību pretterorisma jomā.Apstiprina reaģēšanas plānus
SABIEDRĪBA Šodien 2021. gada 8. septembrī 09:59
  Jauns.lv

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Atbildēt

awn456

11.09.2021. 09:48

No Experience Needed, No Boss Over il Your FD Shoulder… Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots.

Check This…….www.works51.com

Atbildēt

Jauna valsts terorisma forma

11.09.2021. 08:38


“Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK”
Marika Zelča-Čerāne

Atbildēt

Kopš 2001. gada 11. septembra dvīņutorņu uzspridzināšanas

11.09.2021. 08:33

»

Fēlis

Ne tikai melu. Tas kas pašlaik notiek, ir vāji maskēts totalitārisms, fašisma, boļševisma, sauciet kā gribat, dzimšana. Ja nav pretargumentu, tiek izmantots spēks, piespiešana ar varu. Pie varas šobrId ir tikuši mazintelektuāli neoboļševiki un it nemaz nekautrējas no savām metodēm. Iespējams, paši sev...


ASV iebrukuma Irākā un Afganistānā daudz ūdeņu aiztecējuši.

Izvēršot “aizsardzību pret terorismu”, ASV kļuvusi par fašistisku un ar terora totalitāru varu, kuru finansē Federālā rezervju sistēma, kas pieder ebreju cionistiem ar “naudas drukāšanas mašīnu”, pasaulei uzspuežot usd - ebreju naudu.

ASV ir neskaitāmas valstiskas organizācijas, kas it kā cīnās ar terorismu, lai gan terorisms ir cionistu ebreju galvenā ideoloģijas sastāvdaļa.

Terorisms ar CIP (ASV) un MI 60 (Lielbritānija), un Mossad (Izraēla) tiek izplatīts pasaulē kvidafēras formā pret tautām un valstīm, paradoksāli (stratēģiski ģeniāli) tautas, kas protestē pret kovidafēras teroristiem, cionistu metastāzēs valstu pārvaldībās (Levits, Kariņš, Pavļuts, Viņķele u.c.), kā pūļi tiek uzskatītas par teroristiem. Tautas un nācijas tiek uzskatītas par pūli bez savām cilvēktiesībām. Pūlis, kas protestē pret teroristu kovidafēru valsts pārvaldības formā, ir teroristu grupējums. Jo protestiem noteikta forma - 15 cilvēki. Īsta teroristu grupa!!! Savukārt, “etniskie teroristi” valsts varas terorustu ieskatā ir tie, kas iestājas par nācijvalsts tiesībām, kad tautas intereses un cilvēktiesības pārstāv un aizstāv pati valsts.

Atbildēt

Fēlis

11.09.2021. 07:03

»

Secinājums

Dzīvojam totālu melu pasaulē


Ne tikai melu. Tas kas pašlaik notiek, ir vāji maskēts totalitārisms, fašisma, boļševisma, sauciet kā gribat, dzimšana. Ja nav pretargumentu, tiek izmantots spēks, piespiešana ar varu. Pie varas šobrId ir tikuši mazintelektuāli neoboļševiki un it nemaz nekautrējas no savām metodēm. Iespējams, paši sev viņi liekas visuvareni un tiesīgi darīt visu, kas ienāk prātā, pat neaizdomājoties, ka pēc laika mēs viņus tiesāsim par valstsnoziegumiem un genocīdu pret savu tautu. Jau tas vien, ka opozīcijas deputātiem tiek atslēgti mikrofoni, lai netiktu sadzirdēts pretējais viedoklis, ir kaut kas infernāls un par tādiem izgājieniem boļševiki būtu jāpadzen ar sūdainu slotu un jāizvārta darvā un spalvās.

Atbildēt

viesis

11.09.2021. 00:33

»

idiotam

Eksistenciāli nāvējošs cilvēcei nav nekas, kas nogalina mazāk par 99,99% cilvēku


Padomāsim loģiski- ja Latvijā ir izslimojuši apmēram 23-25% iedzīvotāju, tas ir- virs 380000 cilvēku. Oficiālais mirušo skaits ir 2598. Tātad, rupji rēķinot, mirstība ir aptuveni 0,7%, katrā gadījumā, noteikti zem 1%. Te arī ir redzama vērtība visiem apgalvojumiem par "dabisko atlasi" un "nāvējošo pandēmiju".

Atbildēt

viesis

11.09.2021. 00:22

»

Izsmiekls

Nu jau esam tik tālu degradējušies, ka vairs nezinam, kas ir pareizi un, kas nav. Pēkšņi visi "viedokļi" kļūst līdzvērtīgi un līdztiesīgi diskutējami. Ārsti un eksperti var iet mājās. Diagnozes uzstādīsim un ārstēsim feisbukā ar komentāriem. Jo nav tak tāda "viena pareizā" viedokļa. Ir jānodrošina viedokļu...


Degradējas tā sabiedrības daļa, kura nedomā, nemeklē informāciju, neanalizē informāciju, faktus, bet akli tic visam ko stāsta sabiedriskās televīzijas ziņās. Degradējas cilvēki, kuri nicina homeopātiju, jo viņi to nesaprot un nespēj izskaidrot. Bet attiecībā uz Aizsilnieces viedokli, starp citu- ASV virkne zinātnieku- epidemologu, sabiedrības veselības speciālistu, medicīnas speciālistu, iestājas pret ierobežojumiem, cilvēku dalīšanu, obligāto vakcināciju... tikai- cilvēki, kuri tic Kariņam, Dumpim un sabiedriskās TV ziņām, protams, neko nav dzirdējuši, ka starp zinātniekiem ir viedokļu dažādība par visu šo histēriju, un ir zinātnieki, kuri nespēj saprast, kādēļ vispār šāda histērija ir sacelta...

Atbildēt

18.09.2021.

10.09.2021. 18:17

»

Jūsmiņš

Atbalsts Aizsilnieces kundzei...


Vienkārši Latvijā ir pārāk daudz komunistu, kas, lai arī maskējas zem liberāļu izkārtnes, vēlētos, lai atkal būtu vienīgā pareizā varas partija, kas slēgtā lokā izlemtu, kā tad ir pareizi visiem un panāktu tā izpildi ar diktātu.

Atbildēt

Jūsmiņš

10.09.2021. 18:04

Atbalsts Aizsilnieces kundzei!
Jūs esat uzņēmusies grūtu misiju, iet pret netīro melu straumi, tādējādi tiekot apmētāta ar šīs straumes netīrajām šļakatām.
Vēlu izturību, jo nebūs viegli runāt pretī lielai naudai, kas ir pieradusi savā ceļā noslaucīt visu, kas tai nepatīk.
Lai kā valdīklām nepatīk, taču arvien vairāk rodas cilvēku, kuriem viss Latvijā notiekošais jau sāk piegriezties. Taču vēl būs jāpaiet laikam, lai sāktos patiešām masu kustība pret šeit notiekošo.
Taču iezīmes, ka tā pamazām notiek, jau ir.

Atbildēt

Kaža

10.09.2021. 17:10

Diemžēl arī es grēkoju un joprojam esmu dzīvs,jo cenšos ievērot tādu dzīves režīmu,kādu dikte slimība,kura,kā jau arodslimība ir ārstu un politiķu nicināta.aizliegta,atzīta par neārstējamu un tādēļ,atbilstoši labējai politikai neeksistejoša.Šajā valstī jābūt sociāldemokrātiskai politikas ievirzei,ne komunistiskai,ne socialistikai,ne fašistiskai,ka tagad,bet sociāldemokrātiskai,ka Zviedrijā,Vācijā un visās plaukstošajās valstīs,kuru baltiešu fašistijeb ekskomunisti cenšās iznīdēt.

Atbildēt

Nelāgas ziņas !

10.09.2021. 16:51

https://youtu.be/WcJv1pnH5cY

Atbildēt

skats no (m)alas

10.09.2021. 16:21

»

Izsmiekls

Nu jau esam tik tālu degradējušies, ka vairs nezinam, kas ir pareizi un, kas nav. Pēkšņi visi "viedokļi" kļūst līdzvērtīgi un līdztiesīgi diskutējami. Ārsti un eksperti var iet mājās. Diagnozes uzstādīsim un ārstēsim feisbukā ar komentāriem. Jo nav tak tāda "viena pareizā" viedokļa. Ir jānodrošina viedokļu...


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par vērtīgu, ikviena muļķība pasludināta par viedokli, kurā jāieklausās. Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

Atbildēt

NON

10.09.2021. 15:19

bet, tā jau nav medicīna , tas ir viens nežēlīgs alkatīgs bizness. Ja kāds to vēl šobrīd nav sapratis, tad tā ir viņa problēma

Atbildēt

Izsmiekls

10.09.2021. 14:37

Nu jau esam tik tālu degradējušies, ka vairs nezinam, kas ir pareizi un, kas nav. Pēkšņi visi "viedokļi" kļūst līdzvērtīgi un līdztiesīgi diskutējami. Ārsti un eksperti var iet mājās. Diagnozes uzstādīsim un ārstēsim feisbukā ar komentāriem. Jo nav tak tāda "viena pareizā" viedokļa. Ir jānodrošina viedokļu daudzveidība un lēmumi jāpieņem ar balsu vairākumu. Ja soc tīkli teica, ka kovida nav, tad kovida nav un ko te kaut kādi ārsti vai speciālisti ar savu kaut kādu tur zinātni bāžas. Re, kur ir homeopāte Aizsilniece ar savu viedokli. Kuru interesē cik un ar ko tas ir pamatots? Tagad vajag demokrātiski izlemt - ticam Aizsilniecei vai neticam. Lūk arī visa diskusija. Un, ja ticam, tad sūtam visus ārstus un zinātniekus dillēs, jo mums ir tiesības uz savu viedokli!

Atbildēt

Savulaik, krievulaikā

10.09.2021. 14:04

»

Ap

Ilze Aizsilniece - turieties stipri pretlatvijā valdošo politiski policejisko mafijas astoņkāji


Profesors, vīrietis, apskatījis pacientu vīrieti - uzreiz - vajag operāciju, izgriezt kakla dziedzerus, lai sistemātiski neslimotu ar kakla iekaisumu, kas jau kluvis hronisks.

Cita daktere, sieviete - vīriešiem kaklu jāārstē. kakala dziedzerus nevajag operēt, var radīt sekas ar sievietēm.

Bet ... tik vienkārša diagnoze, ko uzzināja nejauši, kā, patiesi, viena tante pateica, kad darba vietas ēdnīcā pirka zemesriekstus - tie rada kakla iekaisumu.

Pārtrauca riekstu ēšanu, ko sistemātiski pirka komisijas veikalā un šos, ko darbā nopirka un gadu gadiem kakls "vesels" kā rutks - ORZ (krievu burti) "pazuda".

Atbildēt

Komsomolka Beta

10.09.2021. 13:55

»

Beta

Tā nu īsti nav. Merkele sašāvusi sev visas kājas (viņas partijai vēsturiski sliktākais reitings), Makrons mauc pilnā sparā


Kas par dirsumu ? Makaronam otrais termins nespid ,vélésanas aprili. Ir divi stipri kandidàti konkurenti. Viens no kandidàtiem antivaxer. Jums komsomolka Beta neklàjas jaukt sejas masku ar prezervativu

Atbildēt

ja vadlīnijas rakstīs pauļuts

10.09.2021. 13:54

vadlīnijas ir ļoti laba lieta, BET kas nu tās rakasta

Atbildēt

Ap

10.09.2021. 13:40

Ilze Aizsilniece - turieties stipri pretlatvijā valdošo politiski policejisko mafijas astoņkāji!

Atbildēt

Beta

10.09.2021. 13:25

»

Haralds Kalns

Paldies autorei par taisnu muguru patiesības vārdā! Pat Klauss Švābe savā grāmatā saka,ka vīruss nav eksistenciāli nāvējošs cilvēcei,toties labs palīgs jaunās pasaules kārtības izveidei! Iespējami lielākā cieņa Inesei Vaiderei! Nesaprotu politisko pašnāvnieciskumu. Citās valstīs politiķi,kuri domā par...


Tā nu īsti nav. Merkele sašāvusi sev visas kājas (viņas partijai vēsturiski sliktākais reitings), Makrons mauc pilnā sparā.
Tiko paziņa bija Francijas kūrortā, bez kovidpases nevar paēst arī uz terases... Uz ielām jānēsā maskas.
Tā, ka mums ir vēl uz ko tiekties...

Atbildēt

Beta

10.09.2021. 13:22

Cik daudz bļauj par diktatoru Lukašenko, par to, ka viņš nepadodas globālistu spiedienam.
Bet Baltkrievijā nebija un nebūs lokdaunu, maksas nēsā kurš grib un potējas arī... Bērni 1.septembrī kopā ar vecākiem stāvēja svinīgajos pasākumos.

Bet Baltkrievijā ir diktatūra... interesanti, kā sauc to, kas tagad ir pie mums?
Un, jā, procesi, kas sākušies, paši no sevis nebeigsies. Cilvēktiesību un vārda brīvības ierobežošana rada ērtu eksistēšanu visāda veida ar prātu apdalītajiem, bet mūsu pašu pielaistajiem pie vadības kloķiem.

Atbildēt

Haralds Kalns

10.09.2021. 13:18

Paldies autorei par taisnu muguru patiesības vārdā! Pat Klauss Švābe savā grāmatā saka,ka vīruss nav eksistenciāli nāvējošs cilvēcei,toties labs palīgs jaunās pasaules kārtības izveidei! Iespējami lielākā cieņa Inesei Vaiderei! Nesaprotu politisko pašnāvnieciskumu. Citās valstīs politiķi,kuri domā par vēlēšanām,nešauj sev kājā! Latvijā jampampiņi katru dienu gvelž un strādā muļķības,bet domā,ka ļaudis tos dievina!

Atbildēt

Adata

10.09.2021. 13:01

Cienījamie mediķi, labi padomājiet par savu reputāciju līdz atbalstiet kovid afēru. Reputācija jūs ietekmēs visu turpmāko darba mūžu. Tauta jūs atcerēsies un neuzticēsies.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....