Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vestnieciba

08.08.2022. 08:10

»

Bens

Kāpēc drošības dienesti nemeklē viņu paslēptos ofšoros miljonus


Believe me we know everything

Atbildēt

R.O:

06.08.2022. 21:56

jurašu tandēms ar sparāniem, kas izveidojās bez toreizējās Saeimas priekšsēdētājas darbības S. Āboltiņas priekšgalā, jo viņa viņus lobēja un politiski atbalstīja, daudzi lasītāji labi zina, kādus noziegumus pastrādājis J. Jurašs, šeit ir daži no viņiem skaļi, advokāta P. Rebenoka slepkavība, ieņem Skonto stadionu, iebruka viesnīcā pie Gulama Gulami Vecrīgā ar viltotu dokumentu palīdzību, piemēram, ekspertīzi no Ukrainas, pamatojoties uz dokumenta kopijām, nav leģitimitātes ES tritorijai, pat ja tur bija kopijas no ORIGenāla, Arī Juraša līdzdalībnieks, Bordāns kā tieslietu ministrs palīdzēja Jurašam izņemt uzņēmuma komercķīlu reģistru par Sia 966 kapitāla daļu bez maksas com par labu Gulamai Gulami, arī šie noziedznieki regulāri un bez bailēm nodarbojās ar kontrabandas cigarešu tirdzniecību, legalizējot noziedzīgi iegūto naudu, ar cita bīstama noziedznieka A.Sozinova palīdzību bez pamata un motivācijas safabricēja un pasūtīja krimināllietas pret. ne tautas vainas dēļ šodien Sozinovs tiek izmeklēts, Jurašs bēg un drīz jau tiesāšanas tiesības un likuma varu visus šos bandītus nolikt vietā, kur jābūt un vēl ilgus gadus.

Atbildēt

Bens

06.08.2022. 17:07

Kāpēc drošības dienesti nemeklē viņu paslēptos ofšoros miljonus.

Atbildēt

06.08.2022. 14:00

»

Tiešām nožēlojami

Ja jau viss rakstītais ir taisnība, tad kāpēc viņi vēl uz brīvām kājām? Vairāk izskatās pēc melnā PR


Sākums īpaši smieklīgs, tipa, kaimiņiene pastāstīja, ka ilgstošā laika periodā, uz soliņa pie mājas un citās vietās komunicējot ar dažādām personām, ir saņēmusi dažāda rakstura informāciju par tiesībaizsardzības iestāžu darbinieku iespējamām pretlikumīgām darbībām, kaimiņu krimināliem un administratīviem pārkāpumiem un gatavotiem uzbrukumiem Zemei.

Atbildēt

Tiešām nožēlojami

05.08.2022. 21:32

Ja jau viss rakstītais ir taisnība, tad kāpēc viņi vēl uz brīvām kājām? Vairāk izskatās pēc melnā PR.

Atbildēt

Bosiks

05.08.2022. 19:54

Jurcikam ar Bordeli patīk puisītis

Atbildēt

skepse

05.08.2022. 08:15

Zin kā, kaut kas līdzīgs kā ar ekstrasensiem - rinķī apkārt, bet nekā konkrēta, nekā sensacionāla. Sevišķi "ticami" politiskā konkurenta zaļzemnieka Kučinska pieņēmumi:) Teikšu tā - baumas var uzcept par katru. Sevišķi pirms vēlēšanām.

Atbildēt

Fui

04.08.2022. 20:06

Bordāns pīpē !

Atbildēt

JKP ir labi tikai beigti

04.08.2022. 19:46

»

JKP- bandītu mudzenis no starta

Kauns skatīties uz JKP idiotu izkārtajiem plakātiem, bet tie šoreiz nelīdzēs ievēlēties.Banditu dziesmiņa nodziedāta


Nedabūs šie deģenerāti vēlētāju balsis.Noslēpums ir citur.Kuras no jaunajām partijām kontrolē nolādētie Jenoti?

Atbildēt

Jānis

04.08.2022. 19:26

»

Ok

Tulīt pēc P.Rebenoka slepkavības tika nosaukts iespejamais pasūtītājs, tas bija rakstā minētais personāžs


Rebenoka draugs arī nosauca Bordānu un Jurašu kā iespējamos slepkavības organizētājus.

Atbildēt

Tuncis

04.08.2022. 18:48

Točs Kremļa propogandists Latvijā! Nu vismaz darbojās līdzīgi! Kā pieriebušies šie tukšie Pietiek.com raksti!!!!! Raksta tikai diršanas pēc! Pretīgi!

Atbildēt

Tuncis

04.08.2022. 18:44

Tas pastulbais, klibais Točmans jau sen bij jāizolē no sabiedrības, nomelnošanas lietpratējs! Te viens nav labs, te itrs!!! Cik var laizīt pakaļu Šleseram! Liek galdā pierādījumus un lieta darīta, bet te izskatās, ka notiek viena nemitīga di…..na!!!! Vienkārši nomelno tie citus, kuri paši sazagušies un apd…..šies!

Atbildēt

Opaps

04.08.2022. 16:53

»

Lotgola

Nesapratu. Vai tad kaads NEZINAAJA, ka Jurashs ir cigareshu kontrabandas krustteevs? Tak vienmeer ir bijis, kopshs Sports ( Vashkevics ) pameta nozari. Iesaku PAMOSTIES


Izņemot viena tante teica, nekā arī vairāk nav. Nav skaidrs, kas īsti jāsaprot. Jau smieklīgi paliek.

Atbildēt

ČIKĀGA 30.-TIE

04.08.2022. 16:32

...BET filmā //Krusttēvs// ...ļoti skaista mūzika... un atkal jau...paldies L.L. k-gs !

Atbildēt

Vēlēšanas

04.08.2022. 14:54

Te rādās, ka raksta autors ir labāk informēts nekā SAB direktors un Drošības policjas priekšnieks, abus kopā ņemot. Nemaz neizskatās pēc neatkarīgas un objektīvas žurnālistikas. Ņemot vērā tuvojošās vēlēšanas, pasūtījuma raksts.

Atbildēt

grūti noticēt

04.08.2022. 14:14

bet cīņa ne pa jokam

Atbildēt

Pēteris

04.08.2022. 13:03

»

hi hi

tu izpildītājs vai zakažčiks,tāpēc smiekliņi pedar


Kremlinzombētie latvanduriki arī sarosījušies.

Atbildēt

Duten pule

04.08.2022. 12:28

Tas viss ne raizi viss jau rakstīts, bet blokbasters "Sparāns Vaškēviča spridzināšanas vietā" jau tā visiem apnicis, ka neko vairāk kā smieklus neizsauc.

Atbildēt

Tiesiskums

04.08.2022. 11:15

»

Profesionāla pierādījumu iegūšana bez baiļu radīšanas

Pierādījumu iegūšanā citas labākas metodes, ne kā pie mums- iebiedētu cilvēku liecību iegūšana. Kā jau redzams praksē, liecības tiek mainītas tiesā, pamatojot ar iebiedēšanu. Bet tam nepieciešamāks augstāks intelekts par nopratināšanas protokolu rakstīšanu. T.sk. datu analīze, savstarpējā pierādījumu...


nemurgo pajol,aukstāk minētiem visrafinetākās metodes cilvēku nomelnošanā,dedilizēšanā,zombēšanā,"demokrātijas un vērtību" iedzīšanas galvenē aplaimotiem plebejiem.Mērgļi vienvārd sakot.borjka padzīts,makrons būs atkāpies,dragi aizdragāja,aknu desa 00000.

Atbildēt

Profesionāla pierādījumu iegūšana bez baiļu radīšanas

04.08.2022. 10:00

»

hi hi

cip,mi-6;5,mossad,defenziva,bespeka savus āgentu tīklus neveido un metodes "citas",ha ha ha


Pierādījumu iegūšanā citas labākas metodes, ne kā pie mums- iebiedētu cilvēku liecību iegūšana. Kā jau redzams praksē, liecības tiek mainītas tiesā, pamatojot ar iebiedēšanu. Bet tam nepieciešamāks augstāks intelekts par nopratināšanas protokolu rakstīšanu. T.sk. datu analīze, savstarpējā pierādījumu cēloņsakarības, utt. Kurā augstskolā to māca?

Atbildēt

Dunduru11 Vanja

04.08.2022. 09:33

»

Anka

Policijas akadēmijas daudzi absolventi ,savlaik tika savervēti krievijas specdienestiem. Kuri tagad strādā valsts iestādes augstos amatos :policija, VID ,pašvaldibās


Juras montiku saverveja un Parnema Winston Cartel Pal mal malboro razotnes
Viesnicu Gulami un Citu reiderisms Samuse/ Jurasu paris/Sparans/Sozinovs/Tomasev//kuzis

Atbildēt

Dzintars

04.08.2022. 09:19

Labdien.
Godāt mni Dzintars Akinfovs , Latvijas Republikas pilsonis, lūdzu Jums , kāpēc tā notiek.
Tiesa uzskata, ka ar apstākļiem, kas izklāstīti prasībā, un pierādījumiem, kas pievienoti prasībai, ir pierādīts, ka Krājbankas valdes locekļi ar savu darbību vai bezdarbību ir radījuši likvidējamai AS Latvijas Krājbanka zaudējumus.”runa ir par Māriņs Bondars, kāpēc un kāds sakars manam rakstam ar Lato Lapsas rakstīto par Jurašu, Lūdzu.
Latvijas Republikas Saeimas atbilde uz manu iesniegumu.
Rīgā 2022. gada 14. aprīlī
Nr. 511.13/1-17-13/22


Dzintaram Akinfovam


Saeimā ir saņemts Jūsu 2022. gada 11. aprīļa iesniegums, kurā lūdzat sniegt atbildes uz vairākiem jautājumiem par 13. Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru. Saeimas sekretāra biedres uzdevumā atbildi uz Jūsu iesniegumu sniedz Saeimas Juridiskais birojs. Atsaucoties uz Jūsu lūgumu, atbildes tiek sniegtas, tās numurējot uzdoto jautājumu secībā.
1. Attiecībā uz Jūsu iesniegumā uzdoto pirmo jautājumu, skaidrojam, ka Mārtiņš Bondars ir 13. Saeimas deputāts un viņš Saeimā ir ievēlēts Latgales vēlēšanu apgabalā no partiju apvienības “Attīstībai/Par” saraksta.
2. Mārtiņš Bondars šobrīd ir ievēlēts un strādā Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā, pie tam viņš ir ievēlēts par šīs komisijas priekšsēdētāju. Mārtiņš Bondars šobrīd ir ievēlēts un strādā arī Pieprasījumu komisijā, un viņš ir šīs komisijas priekšsēdētāja biedrs. Tāpat Mārtiņš Bondars strādā Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijā un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijā.
3. Attiecībā uz jautājumu par to, vai Latvijas Republikas Saeima ir tikusi informēta, ka Mārtiņš Bondars tiek apsūdzēts Latvijas Krājbankas novešanā līdz bankrotam, skaidrojam ka Juridiskā biroja rīcībā nav ziņu par šādas informācijas saņemšanu Saeimā.
4. Darām zināmu, ka lēmumu ar Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ir pieņēmusi Saeima 2018. gada 20. novembrī. Savukārt atbilstoši Saeimas Kārtības rullim (152. pants), lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju 2018. gada 20. novembrī pieņēma Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ievēlētie deputāti. Lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Pieprasījumu komisijā Saeima pieņēma 2019. gada 31. janvārī.
5. Kā jau tas skaidrots atbildē uz ceturto jautājumu, lēmumu par deputāta ievēlēšanu Saeimas komisijā pieņem Saeima ar balsu vairākumu. Tādējādi deputāti, balsojot par šo lēmumu, vērtē arī attiecīgās kandidatūras piemērotību šim darbam.
6. Attiecībā uz Jūsu iesniegumā uzdoto sesto jautājumu skaidrojam, ka saskaņā ar Rīgas Apgabaltiesas 2011. gada 23. decembra lēmumu, AS “Latvijas Krājbanka” ir pasludināta par maksātnespējīgu un par tās administratoru apstiprināta “KPMG Baltics” AS. Saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 161. panta pirmo daļu pēc kredītiestādes pasludināšanas par maksātnespējīgu administratoram ir visi likumos un kredītiestādes statūtos paredzētie pārvaldes institūciju un to vadītāju pienākumi, tiesības un pilnvaras. Jautājumi, kas saistīti ar konkrētas kredītiestādes maksātnespējas procesa ietvaros veicamajām darbībā, tostarp to skaidrošana ir ārpus Saeimas kompetences.Cieņā

Juridiskā biroja vadītājas vietniece Anita Kozlovska
Izlasot atbildi , ir saprotams , ka Saeima un Saeimā ievēlētajām partijām , šāds ''zaglēns''; ir labs esamm un ne Latvijas Republikas Saeima ne kāda cita partija (pozīcija) neiebilda , ka tautsaimniecības budžeta komisijā tiek izvēlēts darbonis pret kuru ir uzsākts proces par bankasķrājbankas'' novešanu līdz bankrotam.
Saldais ēdiens- Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas 2019.gada 18.aprīļa sprieduma civillietā Nr.C30601515 , atzina šo darboni ''Mārtiņs Bondars '' par vainīgu , un pateicība par ši (mārtiņs bondars) atzišanu par vainīgu , šamējo (mārtiņs bondars)Darām zināmu, ka lēmumu ar Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ir pieņēmusi Saeima 2018. gada 20. novembrī. Savukārt atbilstoši Saeimas Kārtības rullim (152. pants), lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju 2018. gada 20. novembrī pieņēma Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ievēlētie deputāti. Lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Pieprasījumu komisijā Saeima pieņēma 2019. gada 31. janvārī.
Lūdzu skaidrojums kāpēc tā ir - vai tā notiek, BET GALVENAIS MANĀ RAKSTĀ IR mārtiņs bondars pārstāv un tika ievēlēts no tādas partijas '-ar nosaukumu''Atīstība Par'' lūdzu mums Latvijas Republikas pilsoņiem viela pārdomām par , vai par šādiem ''morāliem kropļiem'' ir jābalso.
Latvijas Republikas pilsonis(nevis dubultpilsonis0
Dzintars Akinfovs.

Atbildēt

Ok

04.08.2022. 09:04

Tulīt pēc P.Rebenoka slepkavības tika nosaukts iespejamais pasūtītājs, tas bija rakstā minētais personāžs.

Atbildēt

Anka

04.08.2022. 08:36

Policijas akadēmijas daudzi absolventi ,savlaik tika savervēti krievijas specdienestiem. Kuri tagad strādā valsts iestādes augstos amatos :policija, VID ,pašvaldibās.

Atbildēt

Tiesiskums

04.08.2022. 08:33

»

Infa

Strīķes labākais skolnieks


Sen teicu,Vašķevičs ir alibabas lāde,pat alladina lampa,ja šaks runāt---atvērs pandoras lādi latvaniem.

Atbildēt

Kaupēns

04.08.2022. 08:30

»

Patiesais

Jurašs, Bordāns, Strīķe ( mirusi) laba trijotne


jābūt četriem......

Atbildēt

VB

04.08.2022. 08:27

»

Arī

Putins bez KGB ietekmes aģentu tīkla visā pasaulē ir 0. Bailes un Maslova piramīda šobrīd vada pasauli


Jā, ja es tur varētu ko ietemet, baidītosdaudz vairāk, tas tiesa. Vienīgi, Ukrainas karā ASV baidās, Taivānas gadījumā nē, kas tom. dīvaini: Ukrainas gag var pazaudēt arī visu Eiropu, kamēr 1 sala ir tikai 1 sala, ne īpaši vairāk + nav dzirdēts, ka viņu saražoto elektoniku viņi arī projektē / rada no jaunu tikai kopē...
Vai kāds var paskaidrot, kur kļūdos?

Atbildēt

Infa

04.08.2022. 08:20

Strīķes labākais skolnieks.
Vaškevičs varētu ļoti daudz pastāstīt. Tagad vīņam visdrošāka vieta, kur paglābties ir Krievija.
Strīķes&Juraša biogrāfijas varētu sākt pētīt ar Ļiscova slepkavību.

Atbildēt

Arī

04.08.2022. 08:14

»

VB

"KGB skolas paņēmieni - veidot aģentu tīklu


Putins bez KGB ietekmes aģentu tīkla visā pasaulē ir 0. Bailes un Maslova piramīda šobrīd vada pasauli.

Atbildēt

Patiesais

04.08.2022. 07:41

Jurašs, Bordāns, Strīķe ( mirusi) laba trijotne.

Atbildēt

JKP- bandītu mudzenis no starta

04.08.2022. 07:27

Kauns skatīties uz JKP idiotu izkārtajiem plakātiem, bet tie šoreiz nelīdzēs ievēlēties.Banditu dziesmiņa nodziedāta!

Atbildēt

KGB skola tiek nodota nākamām paaudzēm

04.08.2022. 05:13

Daudziem operatīvajiem darbiniekiem ir raksturīgi KGB skolas paņēmieni - veidot aģentu tīklu. Tad katrs ar savu aģentu tīklu veido cilvēku biedēšanas sistēmas. Sajūtas kā pēc KGB materiālu publicēšanas - pēc konferences katrs zinātnieks uzrakstījis ziņojumu KGB par pārējiem saviem kolēģiem. Kā tiesiski šie pierādījumi ir nederīgi, bet kā iebiedēšanas un naudas izspiešanas sistēma darbojas labi.

Atbildēt

Strīķe bija kuratore, Kremļa roka

04.08.2022. 05:05

»

Kur skatījās VP vadiba?

Juraš kureja robežas, lai varētu ienākt cigaretes, Sozinovs nodarbojas ar realizācijas jautājumiem Rīgas reģiona un ne tikai


Sozinovs, Jurašs un citi tikai realizēja. Slēpjoties zem kliķes amatu pagoniem.

Un tad debilais Bordāns, Strīķe un Jurašs taisīja partiju. Strīķi likvidēja, jo izgaismojās kā FSB aģente. Kārta Jurašam un Bordānam… ja nedarīs, ko liks CIP un Mossad vai žīdu nacists, cionists Latvits Rīgas pilī. Kurš aicina atteikties ziemā no apkures.

Atbildēt

Kur skatījās VP vadiba?

03.08.2022. 23:47

Juraš kureja robežas, lai varētu ienākt cigaretes, Sozinovs nodarbojas ar realizācijas jautājumiem Rīgas reģiona un ne tikai.

Atbildēt

Pahans, no lumpeņiem...

03.08.2022. 23:06

Jurašs, ir "nacionālais varonis"! Viņa sieva vien ir ko vērta, viņa grupējumā? Ar šiem kadriem, mēs tālu tiksim, ja vien būs pietiekošs daudzums idiotu, kas par viņiem nobalsos! Kādi nācijas glābēji ir cēlušies pēdējai kaujai, smani, kramiņi, krištopāni, šleseri, govzemi, viņu tik daudz, ka pat visus nevar prātā paturēt...

Atbildēt

Hujņas trollim

03.08.2022. 22:12

»

Huntas trollis

Notikumu apraksts ir saprotams. Labi saprotams...


Tadi ir musu tautieši,
nevajag dirst Hujņas trolli

Atbildēt

Haralds Kalns

03.08.2022. 22:00

Bezkompromisa tiesiskuma, valsts līmeņa augstākā pilotāža!!! Viss iztrūkstošas kontroles dēļ, jo cilvēks, savā tikumiskajā stājā, ir vājš, kā arī mēdz kļūdīties. Bet, visas šīs ekvibliristikas, cēlonis ir Tiesu varas impotence (iztrūkums), kas, savukārt, sekmē un vairo nesodāmības sajūtu kā paraugu pārējiem!

Atbildēt

Kaupēns

03.08.2022. 21:31

»

Apinis

Jurašs īsts razbainieks


…mēs pavisam bijām četri…

Atbildēt

Huntas trollis

03.08.2022. 20:55

Starptatisjaiem CIP un Mossad oziedzīgajiem specdienestu grupējumiem J. Jurašs ir noderīgs vietējais idiots. Ar kaudzi kompromātu. Politikā kopā ar Bordānu veiks cionistu “revolūciju” tiesību sistēmā uz pirmo pirdienu!

Atbildēt

Apinis

03.08.2022. 19:59

Jurašs īsts razbainieks.

Atbildēt

Ko var pļurkstēt :/

03.08.2022. 19:53

Iesūdz taču tiesā un pieliek punku!
Laikam jau raksts melo, ja neko nebīda tālāk.

Atbildēt

Lotgola

03.08.2022. 19:43

Nesapratu. Vai tad kaads NEZINAAJA, ka Jurashs ir cigareshu kontrabandas krustteevs? Tak vienmeer ir bijis, kopshs Sports ( Vashkevics ) pameta nozari. Iesaku PAMOSTIES!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...