Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevajag tālu meklēt

22.07.2021. 13:32

»

garīgi slimajam deģenerātam

Leģitīmi smirdi tu. Tikai garīgi slims idiots var "nepamīt", ka Vjetnamā iebruka nevis krievi, bet amerikosi. Attīstās Vjetnama tāpēc, ka tur pie varas tāpat kā Ķīnā ir komunisti. Ja ASV būtu izdevies Vjetnamu okupēt, tad tur joprojām būtu atpalikusi korumpēta banānu republika, korumpēts koloniāls režīms...


1960. Singapūra un Kuba ekonomiski bija vienā līmenī. Šodien, Singapūra ir viena no pašām attīstītākām pasaules valstīm, bet Kuba viena no visatpalikušākām.
Kādreizējā Melnās jūras pērle, visas PSRS iemīļots kūrorts, Suhumi, pēc krievu fašistisko izdzimteņu iebrukuma, ir kļuvusi par graustu, bet kādreizējais zvejnieku ciematiņš un kara bāze, Batumi, pēc tam, kad no turienes aizgāja krievi, šodien izskatās līdzīgi kā Dubaija.
Ko tad komunistu Vjetnama tā nīkuļoja, kad tur saimniekoja krievu sadisti, marodieri un pederasti, ko tad neattīstījās? Nē, visu nicināmais civilizācijas atkritum, ja ASV būtu izdevies atbrīvot Vjetnamu, tā šodien būtu vismaz kā Malaizija.
Latvija ir izcils piemērs. Pat neskatoties uz visu drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar krievu necilvēkiem, mūsu minimālā alga ir trīs reizes lielāka, nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas vīrusologam un četras, nekā daudziem skolotājiem.
p.s. Ak jā, visa tā elektronika, sadzīves tehnika, automobīļi, kuģi, kas tā iecienīti visā pasaulē, ir amerikāņu Korejā ražoti.

Atbildēt

garīgi slimajam deģenerātam

22.07.2021. 09:11

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Palasīt tevi, varētu likties, ka krievi leģitīmi smird uz Cilvēku planētas


Leģitīmi smirdi tu. Tikai garīgi slims idiots var "nepamīt", ka Vjetnamā iebruka nevis krievi, bet amerikosi. Attīstās Vjetnama tāpēc, ka tur pie varas tāpat kā Ķīnā ir komunisti. Ja ASV būtu izdevies Vjetnamu okupēt, tad tur joprojām būtu atpalikusi korumpēta banānu republika, korumpēts koloniāls režīms kā Haiti vai kā citās ASV pārvaldītajās kolonijās. Piemērs ir arī Latvija, kur ASV tur savu karaspēku, kontrolē visus specdienestus un politiķus, bet Latvijas ekonomikā amerikosi nav ieguldījuši ne centu.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 20:44

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, slimais debīliķi šisoīd, visu laiku kaut ko dirs, ko nemaz nezini. Poļus kopā ar vācu zobenbrāļu ordeni mongoļu hana Batija karaspēks pilnībā sakāva lupatās kaujā pie Legnicas. Līdz ar to neko apturēt viņi nevarēja. Mongoļu ekspansija beidzās citu iemeslu dēļ. Un pašam tev cilvēka hromosomu vietā...


Palasīt tevi, varētu likties, ka krievi leģitīmi smird uz Cilvēku planētas.
Ja kas, vjetnamieši ir atbrīvojuši no krievu okupantiem visu valsti un tagad sadarbībā ar ASV un citām Rietumu valstīm attīstās kā neviena.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.07.2021. 20:01

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Esmu pārliecināts, kad pirmie bambusa dzinumi iedursies tavā mugurā, un vjetnamiešu bērni priecīgi tev lēkās apkārt, pārdomāsi par to, kas iebruka Korejā un Vjetnamā, tikai būs par vēlu...


Tu, slimais debīliķi šisoīd, visu laiku kaut ko dirs, ko nemaz nezini. Poļus kopā ar vācu zobenbrāļu ordeni mongoļu hana Batija karaspēks pilnībā sakāva lupatās kaujā pie Legnicas. Līdz ar to neko apturēt viņi nevarēja. Mongoļu ekspansija beidzās citu iemeslu dēļ. Un pašam tev cilvēka hromosomu vietā ir ar cūkas mēri slimas cūkas hromosomas. Turklāt tu nezini tādas elementāras lietas, ka Vjetnama bija Francijas kolonija un, kad vjetnamieši franču ārzemnieku leģionu sakāva, ieviest kārtību dumpīgajā kolonijā devās ASV karaspēks. ASV tur nometa tūkstošiem tonnas bumbas ar napalmu, nogalināja simtus tūkstošus vjetnamiešus, bet tas nelīdzēja. ASV pēc vairāku gadu nesekmīga kara no Vjetnamas tika ar negodu padzītas. Pēdējie amerikosi aizlaidās ar helikopteri no ASV vēstniecības teritorijas, kad vjetnamieši jau bija gandrīz atbrīvojuši no ASV okupantiem visu Saigonu.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 17:45

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, kropli smirdīgais slikti zini vēsturi. 1918.gadā nevis Krievija uzbruka Polijai, bet Polija iebruka Krievijā, okupēja Viļņu, Ļvovu, Kijevu un c. bijušās Krievijas impērijas zemes. Polijas mēŗkis bija atjaunot Reču pospoļitu 1772.gada robežās. Tas boļševikiem no vienas puses bija militārs trieciens...


Esmu pārliecināts, kad pirmie bambusa dzinumi iedursies tavā mugurā, un vjetnamiešu bērni priecīgi tev lēkās apkārt, pārdomāsi par to, kas iebruka Korejā un Vjetnamā, tikai būs par vēlu.
Nevajag arī aizmirst, ka līdz 16. gs. Moskovija (Tartārija) bija atpalikusi Zelta Ordas nomale, kad Lietuvas liekņazistē, kuras sastāvā bija Ukraina, Baltkrievija un Polija, kas apturēja Zelta Ordu, jo tur dzīvoja brīvi cilvēki, jau plauka zinātne un māksla.
Tas, ka sacēlās Habarovska, nav nekāds brīnums, jo tur dzīvo daudzi izsūtītie poļi un ukraiņi, kuriem vēl nav izveidojies noturīgs krievu verga gēns ar 47 hromosomām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.07.2021. 17:22

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Kustība Taleban ir valsts vara Afganistānā un tūlīt būs pilnībā atjaunota un tā pārņems arī Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu. Man viņi ne uz ko nav jāaicina, viņi paši pietiekoši labi zina, kas darāms ar 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskiem slepkavām...


Tu, kropli smirdīgais slikti zini vēsturi. 1918.gadā nevis Krievija uzbruka Polijai, bet Polija iebruka Krievijā, okupēja Viļņu, Ļvovu, Kijevu un c. bijušās Krievijas impērijas zemes. Polijas mēŗkis bija atjaunot Reču pospoļitu 1772.gada robežās. Tas boļševikiem no vienas puses bija militārs trieciens, bet no otras puses veiksme, jo, redzot kā Polija uzbrūk bijušajām Krievijas impērijas zemēm, cara armijas virsnieki, kas bija pametuši armiju dēļ boļševiku nākšanas pie varas, masveidīgi atriezās armijā. Tad arī reāli tika izveidota Sarkanā armija. Polijas - Krievijas kara rezultāti neapmierināja nevienu no pusēm. Tāpēc rēķinus šīs valstis turpināja kārtot 1938.gadā. Vēsture ir ļoti politizēta un melo visi. PSRS pievienoja sev atpakaļ nevis zemes līdz līnijai, par kuru vienojās Staļins un Ribentrops, bet līdz līnijai, ko Versaļas miera konferencē 1920.gadā nosprauda Lielbritānijas ārlietu ministrs lords Kerzons. Tā kā PSRS Polijā neiebruka. Vēsture ir citāda. Nevajag arī aizmirst, ka līdz 1918.gadam Polija bija Krievijas impērijas sastāvā. Un tās zemes, par kurām Polija karoja ar PSRS, nebija nekāds poļu, bet gan ukraiņu, baltkrievu un lietuviešu apdzīvotās zemes. Un starp citu Korejā, Vjetnamā, Lībijā, Afganistānā, Irākā un c. iebruka nevis PSRS, bet ASV. Ļooti slikti zini vēsturi, turklāt esi vēl garīgi slims.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 15:42

»

slimajam šizoīdam

Jā, protams, Taleban turpmāk sodīs nevis par Korāna pārkāpumiem, bet par noziegumiem pret cilvēci. Pirmkārt, vai tu, deģenerāt, vispār saproti, kas ir noziegumi pret cilvēci. Raksti, bet pats nesajēdz, par ko vispār raksti. Otrkārt, neesmu nekādos noziegumos piedalījies, bet tu gan visu laiku izdari...


Kustība Taleban ir valsts vara Afganistānā un tūlīt būs pilnībā atjaunota un tā pārņems arī Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu. Man viņi ne uz ko nav jāaicina, viņi paši pietiekoši labi zina, kas darāms ar 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskiem slepkavām.
Atšķirībā no Kremļa algotām IGIL, al-Qaeda un Hesbola, Taleban nav nekādi teroristi, gluži otrādi viņi savā valstī pret Kremli pārstāvošiem teroristiem cīnās.
Noziegums pret cilvēci ir iebrukums citās valstīs un civiliedzīvotāju fiziska iznīcināšana, ko krievi dara 100 gadus, sākot ar 1918. gada decembra iebrukumu Polijā. Talibi neiebruka ne Korejā, ne Vjetnamā, ne Gruzijā, ne Ukrainā, ne Sīrijā, ne Angolā, ne Ēģiptē, ne Jemenā, ne Lībijā, ne CAR, ne arī kur citur.
Ja tu esi nolādēto izdzimteņu pusē, tad esi līdzvainīgs un rēķinies ar sekām.

Atbildēt

slimajam šizoīdam

21.07.2021. 13:56

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma un izdzimteņi, kuri aizstāv noziedzniekus, uzkrauj uz sevi viņu vainu un attiecīgi tiks sodīti


Jā, protams, Taleban turpmāk sodīs nevis par Korāna pārkāpumiem, bet par noziegumiem pret cilvēci. Pirmkārt, vai tu, deģenerāt, vispār saproti, kas ir noziegumi pret cilvēci. Raksti, bet pats nesajēdz, par ko vispār raksti. Otrkārt, neesmu nekādos noziegumos piedalījies, bet tu gan visu laiku izdari noziegumus atbildība par kuru paredzēta Krimināllikuma 78.pantā Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana, un Krimināllikuma 79-1. pantā Terorisma attaisnošana un aicinājums uz terorismu, jo Taleban ir teroristiska organizācija un tu aicini viņus uz rasismu un terorismu, bet, spriežot pēc taviem tekstiem, tu esi nepieskaitāms, jo tu esi garīgi slims. Tāpēc tevi nevar sodīt, bet tā vietā tevi ir jāārstē, un jāārstē steidzami, un piespiedu kārtā, jo redzams, ka tavi slimā suņa murgi iet arvien plašumā.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 11:26

»

slimajam

Slimais šizoīd, man nekas nedraud, bet tevi gaida durka un piespiedu ārstēšana. Tu pats neapjēdz, cik slims esi, bet nekas, gan jau arī tevi izārstēs


Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma un izdzimteņi, kuri aizstāv noziedzniekus, uzkrauj uz sevi viņu vainu un attiecīgi tiks sodīti.
Pirmo atmaksu gaidiet no Taleban!

Atbildēt

slimajam

20.07.2021. 21:44

»

plosies vien nevarībā!

Kad tava kārta, smirdīgais putinosos, pienāks, apskaudīsi tos, kas jau klausās ellē Kabzdonu


Slimais šizoīd, man nekas nedraud, bet tevi gaida durka un piespiedu ārstēšana. Tu pats neapjēdz, cik slims esi, bet nekas, gan jau arī tevi izārstēs.

Atbildēt

slimajam sunim

20.07.2021. 20:57

»

sapņo vien!

Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija...


Tu, trakais cūkas suns, ārstējies! Tev murgi rādās un rakstās bezsakarīgi un paranoiski. Esi garīgi slims idiots. Iespējams, neārstējams un turklāt vēl esi bīstams sabiedrībai. Tevi vajag dezinficēt.

Atbildēt

?!

20.07.2021. 17:00

»

sapņo vien!

Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija...


kā tādi latvanu apdauzītie tiek pie ll,droši drauģeļi un šis smaidā līksmo,reizēm,daudzreiz diemžēl par ll īpatni un viņa vietni apšaubāmas DOMAS---pielastie un atļāvējs-----varbūt ĀRSTĒT i ABUS.Tikai kas---defenziva?

Atbildēt

sapņo vien!

20.07.2021. 15:27

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, slimais utainais un smirdīgais cūkveidīgais suns, cik gadus atpakaļ krievi aizgāja no Afganistānas, vai tu to maz apjēdz? Veselai paaudze jau nomainījusies. Afgāņi krievu okupācijas laikus, salīdzinot ar ASV un sabiedroto okupāciju, atceras, kā zelta laikus. Viņiem tagad ir naids uz amerikosiem, ...


Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija rīkoja, vai vismaz piedalījās.
Nezinu, kā citi, bet esmu drošs, ka japāņi, korejieši un vjetnamieši pret jums izmantos izsmalcinātu nāves sodu, kā izaudzēt jums cauri bambusu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.07.2021. 09:44

»

nu nu

Neatceros, ka krievu pederasti, panikā bēgot no Afganistānas, būtu paņēmuši līdz kolaborantus, kas palīdzēja tiem slepkavot civiliedzīvotājus


Tu, slimais utainais un smirdīgais cūkveidīgais suns, cik gadus atpakaļ krievi aizgāja no Afganistānas, vai tu to maz apjēdz? Veselai paaudze jau nomainījusies. Afgāņi krievu okupācijas laikus, salīdzinot ar ASV un sabiedroto okupāciju, atceras, kā zelta laikus. Viņiem tagad ir naids uz amerikosiem, bet ne uz krieviem. Tāpēc Talibi uzreiz pēc amerikosu kaunpilnās aizbēgšanas brauca uz Maskavu vest sarunas ar reģionā ietekmīgāko kaimiņu.

Atbildēt

nu nu

20.07.2021. 09:27

»

ASV protektorāts Latvija

Amerikosi aizbēga no Afganistānas tāpat kā aizbēga no Vjetnamas un pameta tur savus sabiedrotos. Tāpat viņi aizlaidīsies no Latvijas un aprobežotie rusofobi kasīkļi varēs karot ar krieviem ar grābekļiem


Neatceros, ka krievu pederasti, panikā bēgot no Afganistānas, būtu paņēmuši līdz kolaborantus, kas palīdzēja tiem slepkavot civiliedzīvotājus.

Atbildēt

Zane L

19.07.2021. 17:01

Ja talibs saka, ka nāk ar mieru, grūti noticēt, ne? Tikko kā visiem mulām tika pavēlēts iesniegt sarakstus ar 15-gadīgo meiteņu vārdiem, šīs ar steigu esot jāizprecina modžahediem, tas laikam ir jāsaprot kā piemaksa pie algas katram talibu mežonim par mierīgo civilizēto cilvēku iznīcināšanu.

Atbildēt

grozies kā gribi!

19.07.2021. 14:13

»

ASV protektorāts Latvija

Visiem, kas sadarbojās ar ASV okupantiem, uz rokām ir nevainīgu mierīgo iedzīvotāju asinis. Tāpēc Taliban karoja ar ASV okupantiem un turpinās ar viņiem karot


Krievu sadisti, marodieri un pederasti, kā jau tas viņus dabā, zvēriski noslepkavoja 1,5 miljonus Afganistānas civiliedzīvotāju un to neviens nav aizmirsis un tāpēc Kremlī visi ir panikā. Taleban, tā nav pāris miljonu liela tauta, ko var iznīcināt helikopteru uzbrukumos, kā krievi savulaik noslaucīja no zemes neskaitāmus afgāņu ciemus. Tā ir kustība, kas visā drīzumā pārņems Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu un tagad, kad Kremļa pederasti ir naidā ar visu pasauli, tos neviens neglābs.
Vismazākie zaudējumi gaidāmi, ja krievi pieteiksies kļūt par NATO protektorātu, ar visām no tām izejošām sekām un talibu nomierināšanai izdos viņiem miljonu savus zvēriskākos militāristus, čekistus, popus un feodāļus, otrs variants ir ar Ķīnu, bet tā kā ķīnieši jūs vispār neatzīst par cilvēkiem, tas variants nebūs daudz labāks, kā nāve no musulmaņu rokām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.07.2021. 13:53

»

neuztraucies

Tie, kuri sadarbojās ar ASV, pievienosies Taleban, jo uz viņu rokām nav mierīgo afgāņu asinis, kā tiem, kas kalpoja krieviem un visi kopā griezīs krievu necilvēkus, ka asinis šķīdīs


Visiem, kas sadarbojās ar ASV okupantiem, uz rokām ir nevainīgu mierīgo iedzīvotāju asinis. Tāpēc Taliban karoja ar ASV okupantiem un turpinās ar viņiem karot.

Atbildēt

neuztraucies

19.07.2021. 13:17

»

Patriotiskais gars

hačik krūm,lai nekavējoties no tevis būtu raksts,kad Latvija sāks uzņemt otaniešu okupācijas 20 gadu režīma Afganistānā sabiedrotos-kolobarantus,jo tiem pie talibiem moku nāve!?krūmiņ,esi godīgs,nelec krūmos


Tie, kuri sadarbojās ar ASV, pievienosies Taleban, jo uz viņu rokām nav mierīgo afgāņu asinis, kā tiem, kas kalpoja krieviem un visi kopā griezīs krievu necilvēkus, ka asinis šķīdīs.

Atbildēt

to Q

19.07.2021. 13:14

»

Q

Talibi ,tas ir ASV projekts, tagad Krievijai vajadzēs ASV slepkavu piedirsto Afganistānu, gluži kā Sīriju. paldies Dievam ,ka ir tādi krievi, pasaulei mierīgāka dzīve


Par krieviem īpaši nepriecājies! Talibi un Bayraktar to Cilvēku planētas samilzušo problēmu ātri atrisinās.

Atbildēt

hi hi

19.07.2021. 13:10

»

daudz trakāk

Mums ir tādas kuces, kuras nolaižas līdz kopošanās ar zemākiem primātiem - krieviem


tu takš pirmais no primātiem,bet neapdz,sorosisti "izēduši" pelēko vielu!?

Atbildēt

Patriotiskais gars

19.07.2021. 13:08

hačik krūm,lai nekavējoties no tevis būtu raksts,kad Latvija sāks uzņemt otaniešu okupācijas 20 gadu režīma Afganistānā sabiedrotos-kolobarantus,jo tiem pie talibiem moku nāve!?krūmiņ,esi godīgs,nelec krūmos?

Atbildēt

tā ir

19.07.2021. 13:04

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


Lai arī dramatiski krītoties krievu pirktspējai, tie Afganistānas heroīna vietā vairāk lieto nesalīdzināmi lētākos Ķīņas sintētiskos opiātus, krievija ar Irānu joprojām dala 1/2 vietu heroīna patēriņa ziņā.

Atbildēt

ir

19.07.2021. 12:59

»

nav

jau tautības-krievs. Ir krievvalodīgi vācieši/mongoloidi. Kam krievija piederēja? Kam tagad pieder


Tie, kuri zaudējuši savas saknes un cilvēku sejas un sarunā lieto vergu feņu, tie visi, neatkarīgi no to izcelšanās, ir krievi.
Gan Soigu, kura tēvs bija tuvietis, gan nēģeris Ai Jobeness, gan žīdenes Šelomovas dēls, Putins, visi ir īsti krievi, visīstākie.

Atbildēt

Blondīne

19.07.2021. 12:49

»

jucis

Dārgais "Gačo Krūm!" vai kā tevi tur īstenībā sauc- kāpēc tev ..."iedomājoties par afgāņu sieviešu un meiteņu drūmo nākotni, dusmās sariešas asaras, un rīkle saraujas kamolā"...? Kāpēc tev nedoties uz Afganistānu un necīnīties pret Talliban


Tiešām! Man kļūst bēdīgi, ka latviešu sievietes un meitenes aizbraukušas uz UK, Īriju, tur apprecas ar pakistāņiem, ar aizbēgušajiem no Āfrikas utt. un viņu bērni ir zuduši Latvijai! Diemžēl viņas ir devušās prom, jo Latvijā neredzēja savu nākotni.

Atbildēt

jucis

19.07.2021. 12:37

Dārgais "Gačo Krūm!" vai kā tevi tur īstenībā sauc- kāpēc tev ..."iedomājoties par afgāņu sieviešu un meiteņu drūmo nākotni, dusmās sariešas asaras, un rīkle saraujas kamolā"...? Kāpēc tev nedoties uz Afganistānu un necīnīties pret Talliban?

Atbildēt

?!

19.07.2021. 12:15

»

dzīvo un ceri

lai dzīvē kam deri


ielēcies atejā,pajol,tava"skaņplāte" pieēdusies!

Atbildēt

ar mongoļiem jau gulējāt

19.07.2021. 11:43

kas apturēja ordu?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.07.2021. 10:54

»

hi hi

hačik krūm,kāpēc tu un tavējie tā bauro par Krieviju,Putinu;kāpēc tāda interese un kāda daļa par Krievijas politiku!!??Raksti,kā janki aizlaidās bēgot pa nakti no Bagramas bāzes,kā nāvei no talibiem atstāja savus sabiedrotos,kā 20 ameru okupācijas gados uzplauka narkotirgus,cik Latvija(bija okupācijas...


Amerikosi aizbēga no Afganistānas tāpat kā aizbēga no Vjetnamas un pameta tur savus sabiedrotos. Tāpat viņi aizlaidīsies no Latvijas un aprobežotie rusofobi kasīkļi varēs karot ar krieviem ar grābekļiem.

Atbildēt

hi hi

19.07.2021. 09:51

hačik krūm,kāpēc tu un tavējie tā bauro par Krieviju,Putinu;kāpēc tāda interese un kāda daļa par Krievijas politiku!!??Raksti,kā janki aizlaidās bēgot pa nakti no Bagramas bāzes,kā nāvei no talibiem atstāja savus sabiedrotos,kā 20 ameru okupācijas gados uzplauka narkotirgus,cik Latvija(bija okupācijas daļas) uzņems afgāņu sabiedroto(kolobarantu),ta ka lasies savos KRŪMOS-ekcperds Krievijas jautājumos!

Atbildēt

Blondīne

19.07.2021. 09:49

»


Es arī brīnos, ka mums izrādās ir tādi "krūmi" , kas visu par talibiem, afgāņiem, utt zin vairāk nekā nekā vispār iespējams zināt. Tas jau nekas, ka vispār tur nekad nav bijis, nevienu nepazīst un tā saucamās pieejas noslēpumiem arī nav.

Atbildēt

Q

19.07.2021. 09:38

Talibi ,tas ir ASV projekts, tagad Krievijai vajadzēs ASV slepkavu piedirsto Afganistānu, gluži kā Sīriju. paldies Dievam ,ka ir tādi krievi, pasaulei mierīgāka dzīve!

Atbildēt

paldies dievam

19.07.2021. 08:33

ASV kongress pamodies, neļaus baidenam un merkelei iztirgot Ukrainu
pavisam jau apdulluši hitlerstaļini, galvās tikai gāze

Atbildēt

precīzi

19.07.2021. 08:22

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


un kuram riebjas sava tauta?

Atbildēt

Čoga Mūkrs

19.07.2021. 07:55

"Netici talibam, tas saka vienu, bet Allāhs liek darīt, ko citu." - vai tiešām tava vecāmāte tā teica?!?!

Tad kas bija tava vecāmāte, un kas esi tu pats???

Jo normālas latviešu vecāsmātes tā nerunā...

Atbildēt

Bez vārdiem

19.07.2021. 07:52

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


https://www.bbc.com/news/world-us-canada-47861444

Atbildēt

Traktorists

19.07.2021. 07:46

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus?

Atbildēt

kur

19.07.2021. 06:20

krievijas nauda?

Atbildēt

?

19.07.2021. 06:17

puķins sen viņus finansē, tās nav bijušas klačas

Atbildēt

Henrijs Kisindžers

19.07.2021. 06:14

»


Ja politikā kaut kas notiek tad tā nav nejaušība,tas ir plānveida darbības rezultāts.Lai to saprastu tad ar masu melu mediju izlieto kanalizāciju nepietiks.Lai gan,nav svarīgi no kurienes nāk informācija,svarīgi kādus secinājumus no tā izdara.Tomēr domāsana ir vissmagākais darbs.

Atbildēt

to bnf

19.07.2021. 03:59

»

bnf

Loti zel, ka pindosi pamet afganistanu! It ipasi zel ir tagad Graubem, bijusajam nbs komandierim, kurs ari sutija pastaldaunus demokratiju celt afganistana. Nu ko, pec vairak neka 10 gadiem nato afganistana varam uzgavilet


Domāju gan, ka tev žēl, jo tagad Taleban griezīs jūs, smirdīgās lapķjubidlas, kā trušus. Netaisnīgi, kas tā diena nav 20 gadus ātrāk, jo tad jūsu problēma jau sen būtu atrisināta.

Atbildēt

bnf

19.07.2021. 00:01

Gaco Krums ir jaunais aizvietotajs, sikstajiem taisnibas cinitajiem pret krieviem. Turies gaco, tava cina tikai sakas, ja vel iedomajos, ka tev katrs suda gabals ir jasaista ar krievijas izgasanos, tas nav viegli!

Atbildēt

bnf

18.07.2021. 23:54

Loti zel, ka pindosi pamet afganistanu! It ipasi zel ir tagad Graubem, bijusajam nbs komandierim, kurs ari sutija pastaldaunus demokratiju celt afganistana. Nu ko, pec vairak neka 10 gadiem nato afganistana varam uzgavilet!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....