Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevajag tālu meklēt

22.07.2021. 13:32

»

garīgi slimajam deģenerātam

Leģitīmi smirdi tu. Tikai garīgi slims idiots var "nepamīt", ka Vjetnamā iebruka nevis krievi, bet amerikosi. Attīstās Vjetnama tāpēc, ka tur pie varas tāpat kā Ķīnā ir komunisti. Ja ASV būtu izdevies Vjetnamu okupēt, tad tur joprojām būtu atpalikusi korumpēta banānu republika, korumpēts koloniāls režīms...


1960. Singapūra un Kuba ekonomiski bija vienā līmenī. Šodien, Singapūra ir viena no pašām attīstītākām pasaules valstīm, bet Kuba viena no visatpalikušākām.
Kādreizējā Melnās jūras pērle, visas PSRS iemīļots kūrorts, Suhumi, pēc krievu fašistisko izdzimteņu iebrukuma, ir kļuvusi par graustu, bet kādreizējais zvejnieku ciematiņš un kara bāze, Batumi, pēc tam, kad no turienes aizgāja krievi, šodien izskatās līdzīgi kā Dubaija.
Ko tad komunistu Vjetnama tā nīkuļoja, kad tur saimniekoja krievu sadisti, marodieri un pederasti, ko tad neattīstījās? Nē, visu nicināmais civilizācijas atkritum, ja ASV būtu izdevies atbrīvot Vjetnamu, tā šodien būtu vismaz kā Malaizija.
Latvija ir izcils piemērs. Pat neskatoties uz visu drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar krievu necilvēkiem, mūsu minimālā alga ir trīs reizes lielāka, nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas vīrusologam un četras, nekā daudziem skolotājiem.
p.s. Ak jā, visa tā elektronika, sadzīves tehnika, automobīļi, kuģi, kas tā iecienīti visā pasaulē, ir amerikāņu Korejā ražoti.

Atbildēt

garīgi slimajam deģenerātam

22.07.2021. 09:11

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Palasīt tevi, varētu likties, ka krievi leģitīmi smird uz Cilvēku planētas


Leģitīmi smirdi tu. Tikai garīgi slims idiots var "nepamīt", ka Vjetnamā iebruka nevis krievi, bet amerikosi. Attīstās Vjetnama tāpēc, ka tur pie varas tāpat kā Ķīnā ir komunisti. Ja ASV būtu izdevies Vjetnamu okupēt, tad tur joprojām būtu atpalikusi korumpēta banānu republika, korumpēts koloniāls režīms kā Haiti vai kā citās ASV pārvaldītajās kolonijās. Piemērs ir arī Latvija, kur ASV tur savu karaspēku, kontrolē visus specdienestus un politiķus, bet Latvijas ekonomikā amerikosi nav ieguldījuši ne centu.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 20:44

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, slimais debīliķi šisoīd, visu laiku kaut ko dirs, ko nemaz nezini. Poļus kopā ar vācu zobenbrāļu ordeni mongoļu hana Batija karaspēks pilnībā sakāva lupatās kaujā pie Legnicas. Līdz ar to neko apturēt viņi nevarēja. Mongoļu ekspansija beidzās citu iemeslu dēļ. Un pašam tev cilvēka hromosomu vietā...


Palasīt tevi, varētu likties, ka krievi leģitīmi smird uz Cilvēku planētas.
Ja kas, vjetnamieši ir atbrīvojuši no krievu okupantiem visu valsti un tagad sadarbībā ar ASV un citām Rietumu valstīm attīstās kā neviena.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.07.2021. 20:01

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Esmu pārliecināts, kad pirmie bambusa dzinumi iedursies tavā mugurā, un vjetnamiešu bērni priecīgi tev lēkās apkārt, pārdomāsi par to, kas iebruka Korejā un Vjetnamā, tikai būs par vēlu...


Tu, slimais debīliķi šisoīd, visu laiku kaut ko dirs, ko nemaz nezini. Poļus kopā ar vācu zobenbrāļu ordeni mongoļu hana Batija karaspēks pilnībā sakāva lupatās kaujā pie Legnicas. Līdz ar to neko apturēt viņi nevarēja. Mongoļu ekspansija beidzās citu iemeslu dēļ. Un pašam tev cilvēka hromosomu vietā ir ar cūkas mēri slimas cūkas hromosomas. Turklāt tu nezini tādas elementāras lietas, ka Vjetnama bija Francijas kolonija un, kad vjetnamieši franču ārzemnieku leģionu sakāva, ieviest kārtību dumpīgajā kolonijā devās ASV karaspēks. ASV tur nometa tūkstošiem tonnas bumbas ar napalmu, nogalināja simtus tūkstošus vjetnamiešus, bet tas nelīdzēja. ASV pēc vairāku gadu nesekmīga kara no Vjetnamas tika ar negodu padzītas. Pēdējie amerikosi aizlaidās ar helikopteri no ASV vēstniecības teritorijas, kad vjetnamieši jau bija gandrīz atbrīvojuši no ASV okupantiem visu Saigonu.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 17:45

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, kropli smirdīgais slikti zini vēsturi. 1918.gadā nevis Krievija uzbruka Polijai, bet Polija iebruka Krievijā, okupēja Viļņu, Ļvovu, Kijevu un c. bijušās Krievijas impērijas zemes. Polijas mēŗkis bija atjaunot Reču pospoļitu 1772.gada robežās. Tas boļševikiem no vienas puses bija militārs trieciens...


Esmu pārliecināts, kad pirmie bambusa dzinumi iedursies tavā mugurā, un vjetnamiešu bērni priecīgi tev lēkās apkārt, pārdomāsi par to, kas iebruka Korejā un Vjetnamā, tikai būs par vēlu.
Nevajag arī aizmirst, ka līdz 16. gs. Moskovija (Tartārija) bija atpalikusi Zelta Ordas nomale, kad Lietuvas liekņazistē, kuras sastāvā bija Ukraina, Baltkrievija un Polija, kas apturēja Zelta Ordu, jo tur dzīvoja brīvi cilvēki, jau plauka zinātne un māksla.
Tas, ka sacēlās Habarovska, nav nekāds brīnums, jo tur dzīvo daudzi izsūtītie poļi un ukraiņi, kuriem vēl nav izveidojies noturīgs krievu verga gēns ar 47 hromosomām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.07.2021. 17:22

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Kustība Taleban ir valsts vara Afganistānā un tūlīt būs pilnībā atjaunota un tā pārņems arī Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu. Man viņi ne uz ko nav jāaicina, viņi paši pietiekoši labi zina, kas darāms ar 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskiem slepkavām...


Tu, kropli smirdīgais slikti zini vēsturi. 1918.gadā nevis Krievija uzbruka Polijai, bet Polija iebruka Krievijā, okupēja Viļņu, Ļvovu, Kijevu un c. bijušās Krievijas impērijas zemes. Polijas mēŗkis bija atjaunot Reču pospoļitu 1772.gada robežās. Tas boļševikiem no vienas puses bija militārs trieciens, bet no otras puses veiksme, jo, redzot kā Polija uzbrūk bijušajām Krievijas impērijas zemēm, cara armijas virsnieki, kas bija pametuši armiju dēļ boļševiku nākšanas pie varas, masveidīgi atriezās armijā. Tad arī reāli tika izveidota Sarkanā armija. Polijas - Krievijas kara rezultāti neapmierināja nevienu no pusēm. Tāpēc rēķinus šīs valstis turpināja kārtot 1938.gadā. Vēsture ir ļoti politizēta un melo visi. PSRS pievienoja sev atpakaļ nevis zemes līdz līnijai, par kuru vienojās Staļins un Ribentrops, bet līdz līnijai, ko Versaļas miera konferencē 1920.gadā nosprauda Lielbritānijas ārlietu ministrs lords Kerzons. Tā kā PSRS Polijā neiebruka. Vēsture ir citāda. Nevajag arī aizmirst, ka līdz 1918.gadam Polija bija Krievijas impērijas sastāvā. Un tās zemes, par kurām Polija karoja ar PSRS, nebija nekāds poļu, bet gan ukraiņu, baltkrievu un lietuviešu apdzīvotās zemes. Un starp citu Korejā, Vjetnamā, Lībijā, Afganistānā, Irākā un c. iebruka nevis PSRS, bet ASV. Ļooti slikti zini vēsturi, turklāt esi vēl garīgi slims.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 15:42

»

slimajam šizoīdam

Jā, protams, Taleban turpmāk sodīs nevis par Korāna pārkāpumiem, bet par noziegumiem pret cilvēci. Pirmkārt, vai tu, deģenerāt, vispār saproti, kas ir noziegumi pret cilvēci. Raksti, bet pats nesajēdz, par ko vispār raksti. Otrkārt, neesmu nekādos noziegumos piedalījies, bet tu gan visu laiku izdari...


Kustība Taleban ir valsts vara Afganistānā un tūlīt būs pilnībā atjaunota un tā pārņems arī Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu. Man viņi ne uz ko nav jāaicina, viņi paši pietiekoši labi zina, kas darāms ar 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskiem slepkavām.
Atšķirībā no Kremļa algotām IGIL, al-Qaeda un Hesbola, Taleban nav nekādi teroristi, gluži otrādi viņi savā valstī pret Kremli pārstāvošiem teroristiem cīnās.
Noziegums pret cilvēci ir iebrukums citās valstīs un civiliedzīvotāju fiziska iznīcināšana, ko krievi dara 100 gadus, sākot ar 1918. gada decembra iebrukumu Polijā. Talibi neiebruka ne Korejā, ne Vjetnamā, ne Gruzijā, ne Ukrainā, ne Sīrijā, ne Angolā, ne Ēģiptē, ne Jemenā, ne Lībijā, ne CAR, ne arī kur citur.
Ja tu esi nolādēto izdzimteņu pusē, tad esi līdzvainīgs un rēķinies ar sekām.

Atbildēt

slimajam šizoīdam

21.07.2021. 13:56

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma un izdzimteņi, kuri aizstāv noziedzniekus, uzkrauj uz sevi viņu vainu un attiecīgi tiks sodīti


Jā, protams, Taleban turpmāk sodīs nevis par Korāna pārkāpumiem, bet par noziegumiem pret cilvēci. Pirmkārt, vai tu, deģenerāt, vispār saproti, kas ir noziegumi pret cilvēci. Raksti, bet pats nesajēdz, par ko vispār raksti. Otrkārt, neesmu nekādos noziegumos piedalījies, bet tu gan visu laiku izdari noziegumus atbildība par kuru paredzēta Krimināllikuma 78.pantā Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana, un Krimināllikuma 79-1. pantā Terorisma attaisnošana un aicinājums uz terorismu, jo Taleban ir teroristiska organizācija un tu aicini viņus uz rasismu un terorismu, bet, spriežot pēc taviem tekstiem, tu esi nepieskaitāms, jo tu esi garīgi slims. Tāpēc tevi nevar sodīt, bet tā vietā tevi ir jāārstē, un jāārstē steidzami, un piespiedu kārtā, jo redzams, ka tavi slimā suņa murgi iet arvien plašumā.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 11:26

»

slimajam

Slimais šizoīd, man nekas nedraud, bet tevi gaida durka un piespiedu ārstēšana. Tu pats neapjēdz, cik slims esi, bet nekas, gan jau arī tevi izārstēs


Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma un izdzimteņi, kuri aizstāv noziedzniekus, uzkrauj uz sevi viņu vainu un attiecīgi tiks sodīti.
Pirmo atmaksu gaidiet no Taleban!

Atbildēt

slimajam

20.07.2021. 21:44

»

plosies vien nevarībā!

Kad tava kārta, smirdīgais putinosos, pienāks, apskaudīsi tos, kas jau klausās ellē Kabzdonu


Slimais šizoīd, man nekas nedraud, bet tevi gaida durka un piespiedu ārstēšana. Tu pats neapjēdz, cik slims esi, bet nekas, gan jau arī tevi izārstēs.

Atbildēt

slimajam sunim

20.07.2021. 20:57

»

sapņo vien!

Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija...


Tu, trakais cūkas suns, ārstējies! Tev murgi rādās un rakstās bezsakarīgi un paranoiski. Esi garīgi slims idiots. Iespējams, neārstējams un turklāt vēl esi bīstams sabiedrībai. Tevi vajag dezinficēt.

Atbildēt

?!

20.07.2021. 17:00

»

sapņo vien!

Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija...


kā tādi latvanu apdauzītie tiek pie ll,droši drauģeļi un šis smaidā līksmo,reizēm,daudzreiz diemžēl par ll īpatni un viņa vietni apšaubāmas DOMAS---pielastie un atļāvējs-----varbūt ĀRSTĒT i ABUS.Tikai kas---defenziva?

Atbildēt

sapņo vien!

20.07.2021. 15:27

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, slimais utainais un smirdīgais cūkveidīgais suns, cik gadus atpakaļ krievi aizgāja no Afganistānas, vai tu to maz apjēdz? Veselai paaudze jau nomainījusies. Afgāņi krievu okupācijas laikus, salīdzinot ar ASV un sabiedroto okupāciju, atceras, kā zelta laikus. Viņiem tagad ir naids uz amerikosiem, ...


Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija rīkoja, vai vismaz piedalījās.
Nezinu, kā citi, bet esmu drošs, ka japāņi, korejieši un vjetnamieši pret jums izmantos izsmalcinātu nāves sodu, kā izaudzēt jums cauri bambusu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.07.2021. 09:44

»

nu nu

Neatceros, ka krievu pederasti, panikā bēgot no Afganistānas, būtu paņēmuši līdz kolaborantus, kas palīdzēja tiem slepkavot civiliedzīvotājus


Tu, slimais utainais un smirdīgais cūkveidīgais suns, cik gadus atpakaļ krievi aizgāja no Afganistānas, vai tu to maz apjēdz? Veselai paaudze jau nomainījusies. Afgāņi krievu okupācijas laikus, salīdzinot ar ASV un sabiedroto okupāciju, atceras, kā zelta laikus. Viņiem tagad ir naids uz amerikosiem, bet ne uz krieviem. Tāpēc Talibi uzreiz pēc amerikosu kaunpilnās aizbēgšanas brauca uz Maskavu vest sarunas ar reģionā ietekmīgāko kaimiņu.

Atbildēt

nu nu

20.07.2021. 09:27

»

ASV protektorāts Latvija

Amerikosi aizbēga no Afganistānas tāpat kā aizbēga no Vjetnamas un pameta tur savus sabiedrotos. Tāpat viņi aizlaidīsies no Latvijas un aprobežotie rusofobi kasīkļi varēs karot ar krieviem ar grābekļiem


Neatceros, ka krievu pederasti, panikā bēgot no Afganistānas, būtu paņēmuši līdz kolaborantus, kas palīdzēja tiem slepkavot civiliedzīvotājus.

Atbildēt

Zane L

19.07.2021. 17:01

Ja talibs saka, ka nāk ar mieru, grūti noticēt, ne? Tikko kā visiem mulām tika pavēlēts iesniegt sarakstus ar 15-gadīgo meiteņu vārdiem, šīs ar steigu esot jāizprecina modžahediem, tas laikam ir jāsaprot kā piemaksa pie algas katram talibu mežonim par mierīgo civilizēto cilvēku iznīcināšanu.

Atbildēt

grozies kā gribi!

19.07.2021. 14:13

»

ASV protektorāts Latvija

Visiem, kas sadarbojās ar ASV okupantiem, uz rokām ir nevainīgu mierīgo iedzīvotāju asinis. Tāpēc Taliban karoja ar ASV okupantiem un turpinās ar viņiem karot


Krievu sadisti, marodieri un pederasti, kā jau tas viņus dabā, zvēriski noslepkavoja 1,5 miljonus Afganistānas civiliedzīvotāju un to neviens nav aizmirsis un tāpēc Kremlī visi ir panikā. Taleban, tā nav pāris miljonu liela tauta, ko var iznīcināt helikopteru uzbrukumos, kā krievi savulaik noslaucīja no zemes neskaitāmus afgāņu ciemus. Tā ir kustība, kas visā drīzumā pārņems Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu un tagad, kad Kremļa pederasti ir naidā ar visu pasauli, tos neviens neglābs.
Vismazākie zaudējumi gaidāmi, ja krievi pieteiksies kļūt par NATO protektorātu, ar visām no tām izejošām sekām un talibu nomierināšanai izdos viņiem miljonu savus zvēriskākos militāristus, čekistus, popus un feodāļus, otrs variants ir ar Ķīnu, bet tā kā ķīnieši jūs vispār neatzīst par cilvēkiem, tas variants nebūs daudz labāks, kā nāve no musulmaņu rokām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.07.2021. 13:53

»

neuztraucies

Tie, kuri sadarbojās ar ASV, pievienosies Taleban, jo uz viņu rokām nav mierīgo afgāņu asinis, kā tiem, kas kalpoja krieviem un visi kopā griezīs krievu necilvēkus, ka asinis šķīdīs


Visiem, kas sadarbojās ar ASV okupantiem, uz rokām ir nevainīgu mierīgo iedzīvotāju asinis. Tāpēc Taliban karoja ar ASV okupantiem un turpinās ar viņiem karot.

Atbildēt

neuztraucies

19.07.2021. 13:17

»

Patriotiskais gars

hačik krūm,lai nekavējoties no tevis būtu raksts,kad Latvija sāks uzņemt otaniešu okupācijas 20 gadu režīma Afganistānā sabiedrotos-kolobarantus,jo tiem pie talibiem moku nāve!?krūmiņ,esi godīgs,nelec krūmos


Tie, kuri sadarbojās ar ASV, pievienosies Taleban, jo uz viņu rokām nav mierīgo afgāņu asinis, kā tiem, kas kalpoja krieviem un visi kopā griezīs krievu necilvēkus, ka asinis šķīdīs.

Atbildēt

to Q

19.07.2021. 13:14

»

Q

Talibi ,tas ir ASV projekts, tagad Krievijai vajadzēs ASV slepkavu piedirsto Afganistānu, gluži kā Sīriju. paldies Dievam ,ka ir tādi krievi, pasaulei mierīgāka dzīve


Par krieviem īpaši nepriecājies! Talibi un Bayraktar to Cilvēku planētas samilzušo problēmu ātri atrisinās.

Atbildēt

hi hi

19.07.2021. 13:10

»

daudz trakāk

Mums ir tādas kuces, kuras nolaižas līdz kopošanās ar zemākiem primātiem - krieviem


tu takš pirmais no primātiem,bet neapdz,sorosisti "izēduši" pelēko vielu!?

Atbildēt

Patriotiskais gars

19.07.2021. 13:08

hačik krūm,lai nekavējoties no tevis būtu raksts,kad Latvija sāks uzņemt otaniešu okupācijas 20 gadu režīma Afganistānā sabiedrotos-kolobarantus,jo tiem pie talibiem moku nāve!?krūmiņ,esi godīgs,nelec krūmos?

Atbildēt

tā ir

19.07.2021. 13:04

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


Lai arī dramatiski krītoties krievu pirktspējai, tie Afganistānas heroīna vietā vairāk lieto nesalīdzināmi lētākos Ķīņas sintētiskos opiātus, krievija ar Irānu joprojām dala 1/2 vietu heroīna patēriņa ziņā.

Atbildēt

ir

19.07.2021. 12:59

»

nav

jau tautības-krievs. Ir krievvalodīgi vācieši/mongoloidi. Kam krievija piederēja? Kam tagad pieder


Tie, kuri zaudējuši savas saknes un cilvēku sejas un sarunā lieto vergu feņu, tie visi, neatkarīgi no to izcelšanās, ir krievi.
Gan Soigu, kura tēvs bija tuvietis, gan nēģeris Ai Jobeness, gan žīdenes Šelomovas dēls, Putins, visi ir īsti krievi, visīstākie.

Atbildēt

Blondīne

19.07.2021. 12:49

»

jucis

Dārgais "Gačo Krūm!" vai kā tevi tur īstenībā sauc- kāpēc tev ..."iedomājoties par afgāņu sieviešu un meiteņu drūmo nākotni, dusmās sariešas asaras, un rīkle saraujas kamolā"...? Kāpēc tev nedoties uz Afganistānu un necīnīties pret Talliban


Tiešām! Man kļūst bēdīgi, ka latviešu sievietes un meitenes aizbraukušas uz UK, Īriju, tur apprecas ar pakistāņiem, ar aizbēgušajiem no Āfrikas utt. un viņu bērni ir zuduši Latvijai! Diemžēl viņas ir devušās prom, jo Latvijā neredzēja savu nākotni.

Atbildēt

jucis

19.07.2021. 12:37

Dārgais "Gačo Krūm!" vai kā tevi tur īstenībā sauc- kāpēc tev ..."iedomājoties par afgāņu sieviešu un meiteņu drūmo nākotni, dusmās sariešas asaras, un rīkle saraujas kamolā"...? Kāpēc tev nedoties uz Afganistānu un necīnīties pret Talliban?

Atbildēt

?!

19.07.2021. 12:15

»

dzīvo un ceri

lai dzīvē kam deri


ielēcies atejā,pajol,tava"skaņplāte" pieēdusies!

Atbildēt

ar mongoļiem jau gulējāt

19.07.2021. 11:43

kas apturēja ordu?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.07.2021. 10:54

»

hi hi

hačik krūm,kāpēc tu un tavējie tā bauro par Krieviju,Putinu;kāpēc tāda interese un kāda daļa par Krievijas politiku!!??Raksti,kā janki aizlaidās bēgot pa nakti no Bagramas bāzes,kā nāvei no talibiem atstāja savus sabiedrotos,kā 20 ameru okupācijas gados uzplauka narkotirgus,cik Latvija(bija okupācijas...


Amerikosi aizbēga no Afganistānas tāpat kā aizbēga no Vjetnamas un pameta tur savus sabiedrotos. Tāpat viņi aizlaidīsies no Latvijas un aprobežotie rusofobi kasīkļi varēs karot ar krieviem ar grābekļiem.

Atbildēt

hi hi

19.07.2021. 09:51

hačik krūm,kāpēc tu un tavējie tā bauro par Krieviju,Putinu;kāpēc tāda interese un kāda daļa par Krievijas politiku!!??Raksti,kā janki aizlaidās bēgot pa nakti no Bagramas bāzes,kā nāvei no talibiem atstāja savus sabiedrotos,kā 20 ameru okupācijas gados uzplauka narkotirgus,cik Latvija(bija okupācijas daļas) uzņems afgāņu sabiedroto(kolobarantu),ta ka lasies savos KRŪMOS-ekcperds Krievijas jautājumos!

Atbildēt

Blondīne

19.07.2021. 09:49

»

Viedais Manels

Jauni literārie pseidonīmi, bet dziesma vecā. Cilvēki, kas neko nejēdz globālā politika vāvuļo, to kas šiem ielikts mutē. Turklāt savas aprobežotības dēļ komiski


Es arī brīnos, ka mums izrādās ir tādi "krūmi" , kas visu par talibiem, afgāņiem, utt zin vairāk nekā nekā vispār iespējams zināt. Tas jau nekas, ka vispār tur nekad nav bijis, nevienu nepazīst un tā saucamās pieejas noslēpumiem arī nav.

Atbildēt

Q

19.07.2021. 09:38

Talibi ,tas ir ASV projekts, tagad Krievijai vajadzēs ASV slepkavu piedirsto Afganistānu, gluži kā Sīriju. paldies Dievam ,ka ir tādi krievi, pasaulei mierīgāka dzīve!

Atbildēt

paldies dievam

19.07.2021. 08:33

ASV kongress pamodies, neļaus baidenam un merkelei iztirgot Ukrainu
pavisam jau apdulluši hitlerstaļini, galvās tikai gāze

Atbildēt

precīzi

19.07.2021. 08:22

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


un kuram riebjas sava tauta?

Atbildēt

Čoga Mūkrs

19.07.2021. 07:55

"Netici talibam, tas saka vienu, bet Allāhs liek darīt, ko citu." - vai tiešām tava vecāmāte tā teica?!?!

Tad kas bija tava vecāmāte, un kas esi tu pats???

Jo normālas latviešu vecāsmātes tā nerunā...

Atbildēt

Bez vārdiem

19.07.2021. 07:52

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


https://www.bbc.com/news/world-us-canada-47861444

Atbildēt

Traktorists

19.07.2021. 07:46

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus?

Atbildēt

kur

19.07.2021. 06:20

krievijas nauda?

Atbildēt

?

19.07.2021. 06:17

puķins sen viņus finansē, tās nav bijušas klačas

Atbildēt

Henrijs Kisindžers

19.07.2021. 06:14

»

Viedais Manels

Jauni literārie pseidonīmi, bet dziesma vecā. Cilvēki, kas neko nejēdz globālā politika vāvuļo, to kas šiem ielikts mutē. Turklāt savas aprobežotības dēļ komiski


Ja politikā kaut kas notiek tad tā nav nejaušība,tas ir plānveida darbības rezultāts.Lai to saprastu tad ar masu melu mediju izlieto kanalizāciju nepietiks.Lai gan,nav svarīgi no kurienes nāk informācija,svarīgi kādus secinājumus no tā izdara.Tomēr domāsana ir vissmagākais darbs.

Atbildēt

to bnf

19.07.2021. 03:59

»

bnf

Loti zel, ka pindosi pamet afganistanu! It ipasi zel ir tagad Graubem, bijusajam nbs komandierim, kurs ari sutija pastaldaunus demokratiju celt afganistana. Nu ko, pec vairak neka 10 gadiem nato afganistana varam uzgavilet


Domāju gan, ka tev žēl, jo tagad Taleban griezīs jūs, smirdīgās lapķjubidlas, kā trušus. Netaisnīgi, kas tā diena nav 20 gadus ātrāk, jo tad jūsu problēma jau sen būtu atrisināta.

Atbildēt

Viedais Manels

19.07.2021. 03:06

Jauni literārie pseidonīmi, bet dziesma vecā. Cilvēki, kas neko nejēdz globālā politika vāvuļo, to kas šiem ielikts mutē. Turklāt savas aprobežotības dēļ komiski.

Atbildēt

bnf

19.07.2021. 00:01

Gaco Krums ir jaunais aizvietotajs, sikstajiem taisnibas cinitajiem pret krieviem. Turies gaco, tava cina tikai sakas, ja vel iedomajos, ka tev katrs suda gabals ir jasaista ar krievijas izgasanos, tas nav viegli!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....