Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevajag tālu meklēt

22.07.2021. 13:32

»

garīgi slimajam deģenerātam

Leģitīmi smirdi tu. Tikai garīgi slims idiots var "nepamīt", ka Vjetnamā iebruka nevis krievi, bet amerikosi. Attīstās Vjetnama tāpēc, ka tur pie varas tāpat kā Ķīnā ir komunisti. Ja ASV būtu izdevies Vjetnamu okupēt, tad tur joprojām būtu atpalikusi korumpēta banānu republika, korumpēts koloniāls režīms...


1960. Singapūra un Kuba ekonomiski bija vienā līmenī. Šodien, Singapūra ir viena no pašām attīstītākām pasaules valstīm, bet Kuba viena no visatpalikušākām.
Kādreizējā Melnās jūras pērle, visas PSRS iemīļots kūrorts, Suhumi, pēc krievu fašistisko izdzimteņu iebrukuma, ir kļuvusi par graustu, bet kādreizējais zvejnieku ciematiņš un kara bāze, Batumi, pēc tam, kad no turienes aizgāja krievi, šodien izskatās līdzīgi kā Dubaija.
Ko tad komunistu Vjetnama tā nīkuļoja, kad tur saimniekoja krievu sadisti, marodieri un pederasti, ko tad neattīstījās? Nē, visu nicināmais civilizācijas atkritum, ja ASV būtu izdevies atbrīvot Vjetnamu, tā šodien būtu vismaz kā Malaizija.
Latvija ir izcils piemērs. Pat neskatoties uz visu drausmīgo demogrāfisko piesārņojumu ar krievu necilvēkiem, mūsu minimālā alga ir trīs reizes lielāka, nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas vīrusologam un četras, nekā daudziem skolotājiem.
p.s. Ak jā, visa tā elektronika, sadzīves tehnika, automobīļi, kuģi, kas tā iecienīti visā pasaulē, ir amerikāņu Korejā ražoti.

Atbildēt

garīgi slimajam deģenerātam

22.07.2021. 09:11

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Palasīt tevi, varētu likties, ka krievi leģitīmi smird uz Cilvēku planētas


Leģitīmi smirdi tu. Tikai garīgi slims idiots var "nepamīt", ka Vjetnamā iebruka nevis krievi, bet amerikosi. Attīstās Vjetnama tāpēc, ka tur pie varas tāpat kā Ķīnā ir komunisti. Ja ASV būtu izdevies Vjetnamu okupēt, tad tur joprojām būtu atpalikusi korumpēta banānu republika, korumpēts koloniāls režīms kā Haiti vai kā citās ASV pārvaldītajās kolonijās. Piemērs ir arī Latvija, kur ASV tur savu karaspēku, kontrolē visus specdienestus un politiķus, bet Latvijas ekonomikā amerikosi nav ieguldījuši ne centu.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 20:44

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, slimais debīliķi šisoīd, visu laiku kaut ko dirs, ko nemaz nezini. Poļus kopā ar vācu zobenbrāļu ordeni mongoļu hana Batija karaspēks pilnībā sakāva lupatās kaujā pie Legnicas. Līdz ar to neko apturēt viņi nevarēja. Mongoļu ekspansija beidzās citu iemeslu dēļ. Un pašam tev cilvēka hromosomu vietā...


Palasīt tevi, varētu likties, ka krievi leģitīmi smird uz Cilvēku planētas.
Ja kas, vjetnamieši ir atbrīvojuši no krievu okupantiem visu valsti un tagad sadarbībā ar ASV un citām Rietumu valstīm attīstās kā neviena.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.07.2021. 20:01

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Esmu pārliecināts, kad pirmie bambusa dzinumi iedursies tavā mugurā, un vjetnamiešu bērni priecīgi tev lēkās apkārt, pārdomāsi par to, kas iebruka Korejā un Vjetnamā, tikai būs par vēlu...


Tu, slimais debīliķi šisoīd, visu laiku kaut ko dirs, ko nemaz nezini. Poļus kopā ar vācu zobenbrāļu ordeni mongoļu hana Batija karaspēks pilnībā sakāva lupatās kaujā pie Legnicas. Līdz ar to neko apturēt viņi nevarēja. Mongoļu ekspansija beidzās citu iemeslu dēļ. Un pašam tev cilvēka hromosomu vietā ir ar cūkas mēri slimas cūkas hromosomas. Turklāt tu nezini tādas elementāras lietas, ka Vjetnama bija Francijas kolonija un, kad vjetnamieši franču ārzemnieku leģionu sakāva, ieviest kārtību dumpīgajā kolonijā devās ASV karaspēks. ASV tur nometa tūkstošiem tonnas bumbas ar napalmu, nogalināja simtus tūkstošus vjetnamiešus, bet tas nelīdzēja. ASV pēc vairāku gadu nesekmīga kara no Vjetnamas tika ar negodu padzītas. Pēdējie amerikosi aizlaidās ar helikopteri no ASV vēstniecības teritorijas, kad vjetnamieši jau bija gandrīz atbrīvojuši no ASV okupantiem visu Saigonu.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 17:45

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, kropli smirdīgais slikti zini vēsturi. 1918.gadā nevis Krievija uzbruka Polijai, bet Polija iebruka Krievijā, okupēja Viļņu, Ļvovu, Kijevu un c. bijušās Krievijas impērijas zemes. Polijas mēŗkis bija atjaunot Reču pospoļitu 1772.gada robežās. Tas boļševikiem no vienas puses bija militārs trieciens...


Esmu pārliecināts, kad pirmie bambusa dzinumi iedursies tavā mugurā, un vjetnamiešu bērni priecīgi tev lēkās apkārt, pārdomāsi par to, kas iebruka Korejā un Vjetnamā, tikai būs par vēlu.
Nevajag arī aizmirst, ka līdz 16. gs. Moskovija (Tartārija) bija atpalikusi Zelta Ordas nomale, kad Lietuvas liekņazistē, kuras sastāvā bija Ukraina, Baltkrievija un Polija, kas apturēja Zelta Ordu, jo tur dzīvoja brīvi cilvēki, jau plauka zinātne un māksla.
Tas, ka sacēlās Habarovska, nav nekāds brīnums, jo tur dzīvo daudzi izsūtītie poļi un ukraiņi, kuriem vēl nav izveidojies noturīgs krievu verga gēns ar 47 hromosomām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.07.2021. 17:22

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Kustība Taleban ir valsts vara Afganistānā un tūlīt būs pilnībā atjaunota un tā pārņems arī Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu. Man viņi ne uz ko nav jāaicina, viņi paši pietiekoši labi zina, kas darāms ar 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskiem slepkavām...


Tu, kropli smirdīgais slikti zini vēsturi. 1918.gadā nevis Krievija uzbruka Polijai, bet Polija iebruka Krievijā, okupēja Viļņu, Ļvovu, Kijevu un c. bijušās Krievijas impērijas zemes. Polijas mēŗkis bija atjaunot Reču pospoļitu 1772.gada robežās. Tas boļševikiem no vienas puses bija militārs trieciens, bet no otras puses veiksme, jo, redzot kā Polija uzbrūk bijušajām Krievijas impērijas zemēm, cara armijas virsnieki, kas bija pametuši armiju dēļ boļševiku nākšanas pie varas, masveidīgi atriezās armijā. Tad arī reāli tika izveidota Sarkanā armija. Polijas - Krievijas kara rezultāti neapmierināja nevienu no pusēm. Tāpēc rēķinus šīs valstis turpināja kārtot 1938.gadā. Vēsture ir ļoti politizēta un melo visi. PSRS pievienoja sev atpakaļ nevis zemes līdz līnijai, par kuru vienojās Staļins un Ribentrops, bet līdz līnijai, ko Versaļas miera konferencē 1920.gadā nosprauda Lielbritānijas ārlietu ministrs lords Kerzons. Tā kā PSRS Polijā neiebruka. Vēsture ir citāda. Nevajag arī aizmirst, ka līdz 1918.gadam Polija bija Krievijas impērijas sastāvā. Un tās zemes, par kurām Polija karoja ar PSRS, nebija nekāds poļu, bet gan ukraiņu, baltkrievu un lietuviešu apdzīvotās zemes. Un starp citu Korejā, Vjetnamā, Lībijā, Afganistānā, Irākā un c. iebruka nevis PSRS, bet ASV. Ļooti slikti zini vēsturi, turklāt esi vēl garīgi slims.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 15:42

»

slimajam šizoīdam

Jā, protams, Taleban turpmāk sodīs nevis par Korāna pārkāpumiem, bet par noziegumiem pret cilvēci. Pirmkārt, vai tu, deģenerāt, vispār saproti, kas ir noziegumi pret cilvēci. Raksti, bet pats nesajēdz, par ko vispār raksti. Otrkārt, neesmu nekādos noziegumos piedalījies, bet tu gan visu laiku izdari...


Kustība Taleban ir valsts vara Afganistānā un tūlīt būs pilnībā atjaunota un tā pārņems arī Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu. Man viņi ne uz ko nav jāaicina, viņi paši pietiekoši labi zina, kas darāms ar 1,5 miljonu afgāņu civiliedzīvotāju zvēriskiem slepkavām.
Atšķirībā no Kremļa algotām IGIL, al-Qaeda un Hesbola, Taleban nav nekādi teroristi, gluži otrādi viņi savā valstī pret Kremli pārstāvošiem teroristiem cīnās.
Noziegums pret cilvēci ir iebrukums citās valstīs un civiliedzīvotāju fiziska iznīcināšana, ko krievi dara 100 gadus, sākot ar 1918. gada decembra iebrukumu Polijā. Talibi neiebruka ne Korejā, ne Vjetnamā, ne Gruzijā, ne Ukrainā, ne Sīrijā, ne Angolā, ne Ēģiptē, ne Jemenā, ne Lībijā, ne CAR, ne arī kur citur.
Ja tu esi nolādēto izdzimteņu pusē, tad esi līdzvainīgs un rēķinies ar sekām.

Atbildēt

slimajam šizoīdam

21.07.2021. 13:56

»

staļiniskam kroplim, putinososam

Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma un izdzimteņi, kuri aizstāv noziedzniekus, uzkrauj uz sevi viņu vainu un attiecīgi tiks sodīti


Jā, protams, Taleban turpmāk sodīs nevis par Korāna pārkāpumiem, bet par noziegumiem pret cilvēci. Pirmkārt, vai tu, deģenerāt, vispār saproti, kas ir noziegumi pret cilvēci. Raksti, bet pats nesajēdz, par ko vispār raksti. Otrkārt, neesmu nekādos noziegumos piedalījies, bet tu gan visu laiku izdari noziegumus atbildība par kuru paredzēta Krimināllikuma 78.pantā Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana, un Krimināllikuma 79-1. pantā Terorisma attaisnošana un aicinājums uz terorismu, jo Taleban ir teroristiska organizācija un tu aicini viņus uz rasismu un terorismu, bet, spriežot pēc taviem tekstiem, tu esi nepieskaitāms, jo tu esi garīgi slims. Tāpēc tevi nevar sodīt, bet tā vietā tevi ir jāārstē, un jāārstē steidzami, un piespiedu kārtā, jo redzams, ka tavi slimā suņa murgi iet arvien plašumā.

Atbildēt

staļiniskam kroplim, putinososam

21.07.2021. 11:26

»

slimajam

Slimais šizoīd, man nekas nedraud, bet tevi gaida durka un piespiedu ārstēšana. Tu pats neapjēdz, cik slims esi, bet nekas, gan jau arī tevi izārstēs


Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma un izdzimteņi, kuri aizstāv noziedzniekus, uzkrauj uz sevi viņu vainu un attiecīgi tiks sodīti.
Pirmo atmaksu gaidiet no Taleban!

Atbildēt

slimajam

20.07.2021. 21:44

»

plosies vien nevarībā!

Kad tava kārta, smirdīgais putinosos, pienāks, apskaudīsi tos, kas jau klausās ellē Kabzdonu


Slimais šizoīd, man nekas nedraud, bet tevi gaida durka un piespiedu ārstēšana. Tu pats neapjēdz, cik slims esi, bet nekas, gan jau arī tevi izārstēs.

Atbildēt

slimajam sunim

20.07.2021. 20:57

»

sapņo vien!

Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija...


Tu, trakais cūkas suns, ārstējies! Tev murgi rādās un rakstās bezsakarīgi un paranoiski. Esi garīgi slims idiots. Iespējams, neārstējams un turklāt vēl esi bīstams sabiedrībai. Tevi vajag dezinficēt.

Atbildēt

?!

20.07.2021. 17:00

»

sapņo vien!

Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija...


kā tādi latvanu apdauzītie tiek pie ll,droši drauģeļi un šis smaidā līksmo,reizēm,daudzreiz diemžēl par ll īpatni un viņa vietni apšaubāmas DOMAS---pielastie un atļāvējs-----varbūt ĀRSTĒT i ABUS.Tikai kas---defenziva?

Atbildēt

sapņo vien!

20.07.2021. 15:27

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, slimais utainais un smirdīgais cūkveidīgais suns, cik gadus atpakaļ krievi aizgāja no Afganistānas, vai tu to maz apjēdz? Veselai paaudze jau nomainījusies. Afgāņi krievu okupācijas laikus, salīdzinot ar ASV un sabiedroto okupāciju, atceras, kā zelta laikus. Viņiem tagad ir naids uz amerikosiem, ...


Ne tikai par Afganistānu. Jūs, civilizācijas atkritumi samaksāsiet arī par asiņainā Koļana rīkotiem Japānas un WWI, ko visi krievi uztvēra ar lielu gandarījumu, par Tuvas republikas iznīcināšanu, par karu pret Spāniju, par WWII, par Korejas, Vjetnamas un desmitiem citu karu, kurus Krievijas Pederastija rīkoja, vai vismaz piedalījās.
Nezinu, kā citi, bet esmu drošs, ka japāņi, korejieši un vjetnamieši pret jums izmantos izsmalcinātu nāves sodu, kā izaudzēt jums cauri bambusu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.07.2021. 09:44

»

nu nu

Neatceros, ka krievu pederasti, panikā bēgot no Afganistānas, būtu paņēmuši līdz kolaborantus, kas palīdzēja tiem slepkavot civiliedzīvotājus


Tu, slimais utainais un smirdīgais cūkveidīgais suns, cik gadus atpakaļ krievi aizgāja no Afganistānas, vai tu to maz apjēdz? Veselai paaudze jau nomainījusies. Afgāņi krievu okupācijas laikus, salīdzinot ar ASV un sabiedroto okupāciju, atceras, kā zelta laikus. Viņiem tagad ir naids uz amerikosiem, bet ne uz krieviem. Tāpēc Talibi uzreiz pēc amerikosu kaunpilnās aizbēgšanas brauca uz Maskavu vest sarunas ar reģionā ietekmīgāko kaimiņu.

Atbildēt

nu nu

20.07.2021. 09:27

»

ASV protektorāts Latvija

Amerikosi aizbēga no Afganistānas tāpat kā aizbēga no Vjetnamas un pameta tur savus sabiedrotos. Tāpat viņi aizlaidīsies no Latvijas un aprobežotie rusofobi kasīkļi varēs karot ar krieviem ar grābekļiem


Neatceros, ka krievu pederasti, panikā bēgot no Afganistānas, būtu paņēmuši līdz kolaborantus, kas palīdzēja tiem slepkavot civiliedzīvotājus.

Atbildēt

Zane L

19.07.2021. 17:01

Ja talibs saka, ka nāk ar mieru, grūti noticēt, ne? Tikko kā visiem mulām tika pavēlēts iesniegt sarakstus ar 15-gadīgo meiteņu vārdiem, šīs ar steigu esot jāizprecina modžahediem, tas laikam ir jāsaprot kā piemaksa pie algas katram talibu mežonim par mierīgo civilizēto cilvēku iznīcināšanu.

Atbildēt

grozies kā gribi!

19.07.2021. 14:13

»

ASV protektorāts Latvija

Visiem, kas sadarbojās ar ASV okupantiem, uz rokām ir nevainīgu mierīgo iedzīvotāju asinis. Tāpēc Taliban karoja ar ASV okupantiem un turpinās ar viņiem karot


Krievu sadisti, marodieri un pederasti, kā jau tas viņus dabā, zvēriski noslepkavoja 1,5 miljonus Afganistānas civiliedzīvotāju un to neviens nav aizmirsis un tāpēc Kremlī visi ir panikā. Taleban, tā nav pāris miljonu liela tauta, ko var iznīcināt helikopteru uzbrukumos, kā krievi savulaik noslaucīja no zemes neskaitāmus afgāņu ciemus. Tā ir kustība, kas visā drīzumā pārņems Centrālāziju, Kaukāzu un Pievolgu un tagad, kad Kremļa pederasti ir naidā ar visu pasauli, tos neviens neglābs.
Vismazākie zaudējumi gaidāmi, ja krievi pieteiksies kļūt par NATO protektorātu, ar visām no tām izejošām sekām un talibu nomierināšanai izdos viņiem miljonu savus zvēriskākos militāristus, čekistus, popus un feodāļus, otrs variants ir ar Ķīnu, bet tā kā ķīnieši jūs vispār neatzīst par cilvēkiem, tas variants nebūs daudz labāks, kā nāve no musulmaņu rokām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.07.2021. 13:53

»

neuztraucies

Tie, kuri sadarbojās ar ASV, pievienosies Taleban, jo uz viņu rokām nav mierīgo afgāņu asinis, kā tiem, kas kalpoja krieviem un visi kopā griezīs krievu necilvēkus, ka asinis šķīdīs


Visiem, kas sadarbojās ar ASV okupantiem, uz rokām ir nevainīgu mierīgo iedzīvotāju asinis. Tāpēc Taliban karoja ar ASV okupantiem un turpinās ar viņiem karot.

Atbildēt

neuztraucies

19.07.2021. 13:17

»

Patriotiskais gars

hačik krūm,lai nekavējoties no tevis būtu raksts,kad Latvija sāks uzņemt otaniešu okupācijas 20 gadu režīma Afganistānā sabiedrotos-kolobarantus,jo tiem pie talibiem moku nāve!?krūmiņ,esi godīgs,nelec krūmos


Tie, kuri sadarbojās ar ASV, pievienosies Taleban, jo uz viņu rokām nav mierīgo afgāņu asinis, kā tiem, kas kalpoja krieviem un visi kopā griezīs krievu necilvēkus, ka asinis šķīdīs.

Atbildēt

to Q

19.07.2021. 13:14

»

Q

Talibi ,tas ir ASV projekts, tagad Krievijai vajadzēs ASV slepkavu piedirsto Afganistānu, gluži kā Sīriju. paldies Dievam ,ka ir tādi krievi, pasaulei mierīgāka dzīve


Par krieviem īpaši nepriecājies! Talibi un Bayraktar to Cilvēku planētas samilzušo problēmu ātri atrisinās.

Atbildēt

hi hi

19.07.2021. 13:10

»

daudz trakāk

Mums ir tādas kuces, kuras nolaižas līdz kopošanās ar zemākiem primātiem - krieviem


tu takš pirmais no primātiem,bet neapdz,sorosisti "izēduši" pelēko vielu!?

Atbildēt

Patriotiskais gars

19.07.2021. 13:08

hačik krūm,lai nekavējoties no tevis būtu raksts,kad Latvija sāks uzņemt otaniešu okupācijas 20 gadu režīma Afganistānā sabiedrotos-kolobarantus,jo tiem pie talibiem moku nāve!?krūmiņ,esi godīgs,nelec krūmos?

Atbildēt

tā ir

19.07.2021. 13:04

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


Lai arī dramatiski krītoties krievu pirktspējai, tie Afganistānas heroīna vietā vairāk lieto nesalīdzināmi lētākos Ķīņas sintētiskos opiātus, krievija ar Irānu joprojām dala 1/2 vietu heroīna patēriņa ziņā.

Atbildēt

ir

19.07.2021. 12:59

»

nav

jau tautības-krievs. Ir krievvalodīgi vācieši/mongoloidi. Kam krievija piederēja? Kam tagad pieder


Tie, kuri zaudējuši savas saknes un cilvēku sejas un sarunā lieto vergu feņu, tie visi, neatkarīgi no to izcelšanās, ir krievi.
Gan Soigu, kura tēvs bija tuvietis, gan nēģeris Ai Jobeness, gan žīdenes Šelomovas dēls, Putins, visi ir īsti krievi, visīstākie.

Atbildēt

Blondīne

19.07.2021. 12:49

»

jucis

Dārgais "Gačo Krūm!" vai kā tevi tur īstenībā sauc- kāpēc tev ..."iedomājoties par afgāņu sieviešu un meiteņu drūmo nākotni, dusmās sariešas asaras, un rīkle saraujas kamolā"...? Kāpēc tev nedoties uz Afganistānu un necīnīties pret Talliban


Tiešām! Man kļūst bēdīgi, ka latviešu sievietes un meitenes aizbraukušas uz UK, Īriju, tur apprecas ar pakistāņiem, ar aizbēgušajiem no Āfrikas utt. un viņu bērni ir zuduši Latvijai! Diemžēl viņas ir devušās prom, jo Latvijā neredzēja savu nākotni.

Atbildēt

jucis

19.07.2021. 12:37

Dārgais "Gačo Krūm!" vai kā tevi tur īstenībā sauc- kāpēc tev ..."iedomājoties par afgāņu sieviešu un meiteņu drūmo nākotni, dusmās sariešas asaras, un rīkle saraujas kamolā"...? Kāpēc tev nedoties uz Afganistānu un necīnīties pret Talliban?

Atbildēt

?!

19.07.2021. 12:15

»

dzīvo un ceri

lai dzīvē kam deri


ielēcies atejā,pajol,tava"skaņplāte" pieēdusies!

Atbildēt

ar mongoļiem jau gulējāt

19.07.2021. 11:43

kas apturēja ordu?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.07.2021. 10:54

»

hi hi

hačik krūm,kāpēc tu un tavējie tā bauro par Krieviju,Putinu;kāpēc tāda interese un kāda daļa par Krievijas politiku!!??Raksti,kā janki aizlaidās bēgot pa nakti no Bagramas bāzes,kā nāvei no talibiem atstāja savus sabiedrotos,kā 20 ameru okupācijas gados uzplauka narkotirgus,cik Latvija(bija okupācijas...


Amerikosi aizbēga no Afganistānas tāpat kā aizbēga no Vjetnamas un pameta tur savus sabiedrotos. Tāpat viņi aizlaidīsies no Latvijas un aprobežotie rusofobi kasīkļi varēs karot ar krieviem ar grābekļiem.

Atbildēt

hi hi

19.07.2021. 09:51

hačik krūm,kāpēc tu un tavējie tā bauro par Krieviju,Putinu;kāpēc tāda interese un kāda daļa par Krievijas politiku!!??Raksti,kā janki aizlaidās bēgot pa nakti no Bagramas bāzes,kā nāvei no talibiem atstāja savus sabiedrotos,kā 20 ameru okupācijas gados uzplauka narkotirgus,cik Latvija(bija okupācijas daļas) uzņems afgāņu sabiedroto(kolobarantu),ta ka lasies savos KRŪMOS-ekcperds Krievijas jautājumos!

Atbildēt

Blondīne

19.07.2021. 09:49

»

Viedais Manels

Jauni literārie pseidonīmi, bet dziesma vecā. Cilvēki, kas neko nejēdz globālā politika vāvuļo, to kas šiem ielikts mutē. Turklāt savas aprobežotības dēļ komiski


Es arī brīnos, ka mums izrādās ir tādi "krūmi" , kas visu par talibiem, afgāņiem, utt zin vairāk nekā nekā vispār iespējams zināt. Tas jau nekas, ka vispār tur nekad nav bijis, nevienu nepazīst un tā saucamās pieejas noslēpumiem arī nav.

Atbildēt

Q

19.07.2021. 09:38

Talibi ,tas ir ASV projekts, tagad Krievijai vajadzēs ASV slepkavu piedirsto Afganistānu, gluži kā Sīriju. paldies Dievam ,ka ir tādi krievi, pasaulei mierīgāka dzīve!

Atbildēt

paldies dievam

19.07.2021. 08:33

ASV kongress pamodies, neļaus baidenam un merkelei iztirgot Ukrainu
pavisam jau apdulluši hitlerstaļini, galvās tikai gāze

Atbildēt

precīzi

19.07.2021. 08:22

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


un kuram riebjas sava tauta?

Atbildēt

Čoga Mūkrs

19.07.2021. 07:55

"Netici talibam, tas saka vienu, bet Allāhs liek darīt, ko citu." - vai tiešām tava vecāmāte tā teica?!?!

Tad kas bija tava vecāmāte, un kas esi tu pats???

Jo normālas latviešu vecāsmātes tā nerunā...

Atbildēt

Bez vārdiem

19.07.2021. 07:52

»

Traktorists

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus


https://www.bbc.com/news/world-us-canada-47861444

Atbildēt

Traktorists

19.07.2021. 07:46

Talibi savam opijam meklē jaunus tirgus?

Atbildēt

kur

19.07.2021. 06:20

krievijas nauda?

Atbildēt

?

19.07.2021. 06:17

puķins sen viņus finansē, tās nav bijušas klačas

Atbildēt

Henrijs Kisindžers

19.07.2021. 06:14

»

Viedais Manels

Jauni literārie pseidonīmi, bet dziesma vecā. Cilvēki, kas neko nejēdz globālā politika vāvuļo, to kas šiem ielikts mutē. Turklāt savas aprobežotības dēļ komiski


Ja politikā kaut kas notiek tad tā nav nejaušība,tas ir plānveida darbības rezultāts.Lai to saprastu tad ar masu melu mediju izlieto kanalizāciju nepietiks.Lai gan,nav svarīgi no kurienes nāk informācija,svarīgi kādus secinājumus no tā izdara.Tomēr domāsana ir vissmagākais darbs.

Atbildēt

to bnf

19.07.2021. 03:59

»

bnf

Loti zel, ka pindosi pamet afganistanu! It ipasi zel ir tagad Graubem, bijusajam nbs komandierim, kurs ari sutija pastaldaunus demokratiju celt afganistana. Nu ko, pec vairak neka 10 gadiem nato afganistana varam uzgavilet


Domāju gan, ka tev žēl, jo tagad Taleban griezīs jūs, smirdīgās lapķjubidlas, kā trušus. Netaisnīgi, kas tā diena nav 20 gadus ātrāk, jo tad jūsu problēma jau sen būtu atrisināta.

Atbildēt

Viedais Manels

19.07.2021. 03:06

Jauni literārie pseidonīmi, bet dziesma vecā. Cilvēki, kas neko nejēdz globālā politika vāvuļo, to kas šiem ielikts mutē. Turklāt savas aprobežotības dēļ komiski.

Atbildēt

bnf

19.07.2021. 00:01

Gaco Krums ir jaunais aizvietotajs, sikstajiem taisnibas cinitajiem pret krieviem. Turies gaco, tava cina tikai sakas, ja vel iedomajos, ka tev katrs suda gabals ir jasaista ar krievijas izgasanos, tas nav viegli!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....