Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jo neparādīs Kiseļ TV

25.08.2021. 13:38

Провалы российского оружия. Как Путин, Шойгу и Рогозин развалили армию. Сармат, Ил-112В, Булава /youtube/

Atbildēt

vienkārši apbrīnojami

24.08.2021. 21:20

В шоке даже Эрдоган! Посрамленная "авиационная сверхдержава" хочет помочь Турции делать беспилотники
Pēc tam, ka Bayraktar ar krievu prestižu Kalnu Karabahā noslaucīja pakaļu, tie piedāvā Turcijai sadarboties bezpilota lidaparātu ražošanā!

Atbildēt

ko nerādīs Kiseļ TV

24.08.2021. 19:46

»

ukrainu prapori ir labakie !

nozagt un pardot ukrainas kara transportlidmasinu ,kas bija ieradusies Kabula pec asv koloborantiem ukrainiem ,lai izvestu tos uz dzimto ukrainu no asv specvienibu apsargata un kontroleta lidlauka var tikai ukrainas praporsciki.pec paris nedelam pazinojot ,ka lidmasinu ir aizdzinusi teroristi uz Iranu...


ПУТИНУ ОПЯТЬ НЕ ПОДАЮТ РУКУ - ОБИЖЕННЫЙ ПУТИН /youtube/
Ne tikai civilizētās pasaules līderi, bet pat Kims Čonins nicina mazo paranoidālo smerdeli, visu krievu pielūgto pedofīlu Putinu. Protams, spiest roku pederastam, tas ir pazemojums sev.

Atbildēt

ukrainu prapori ir labakie !

24.08.2021. 19:15

»

varens notikums

Nokrita 3 afgāņi


nozagt un pardot ukrainas kara transportlidmasinu ,kas bija ieradusies Kabula pec asv koloborantiem ukrainiem ,lai izvestu tos uz dzimto ukrainu no asv specvienibu apsargata un kontroleta lidlauka var tikai ukrainas praporsciki.pec paris nedelam pazinojot ,ka lidmasinu ir aizdzinusi teroristi uz Iranu.

Atbildēt

varens notikums

24.08.2021. 19:03

»

+3

3 nokrita no begosas asv lidmasinas sasijas nodalijuma,nespedami notureties pie asv lidmasinas riteniem


Nokrita 3 afgāņi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pederastu un sadistu krievijai nedēļas laikā nokrita 2 lidmašīnas un viena sadega tāpat.

Atbildēt

to slimais krievs

24.08.2021. 18:44

»

Baltkrievijas tranzits atstaj lietuvu un latviju !

https://sputniknewslv.com/20210818/lietuva-zaudes-miljoniem-dolaru-baltkrievija-vienojas-ar-kf-par-mineralmeslu-parkrausanu-18038057.html


Kāds tranzīts, kad pret Baltkrieviju ir sankcijas un tā neko neeksportē un nav par ko importēt un krievijai arī ekonomika ir beigusies? Drīz tavas sugas īpatņi, WWII noziegumu mantinieki, būs norijuši pēdējos makaronus un izies ielās meklēt barību. Būs bezprecedenta bada dumpji, degs visās malkās un asinis plūdīs straumēm.

Atbildēt

Baltkrievijas tranzits atstaj lietuvu un latviju !

24.08.2021. 16:18

»

ko nerādīs Kiseļ TV

Вслед за авиацией Россия "теряет" танки. Газманов радуется пожарам. МиГ-29 ВВС РФ просто сгорел /youtube


https://sputniknewslv.com/20210818/lietuva-zaudes-miljoniem-dolaru-baltkrievija-vienojas-ar-kf-par-mineralmeslu-parkrausanu-18038057.html

Atbildēt

ko nerādīs Kiseļ TV

24.08.2021. 14:58

Вслед за авиацией Россия "теряет" танки. Газманов радуется пожарам. МиГ-29 ВВС РФ просто сгорел /youtube/

Atbildēt

to !

24.08.2021. 14:06

»

!

Krievija atstaja Afganistanu ar cienu, muzikas pavadijuma un karogiem plivojot ,nevis ka pindosi pa kaklu un galvu bega, visu pametot aizbega savus koloborantus pametot izmisuma Kabulas lidosta


Kad lielu daļu tev zināmo krievu talibi jau būs izgriezuši, varēsi atcerēties, kā "ar cieņu, mūzikas pavadījumā, karogiem plīvojot, afgāņu pionieriem dziedot PSRS himnu, bet oktobrēniem vicinot PSRS karodziņus", atstāja Afganistānu.

Atbildēt

Vērotājs

24.08.2021. 13:49

»

!

Krievija atstaja Afganistanu ar cienu, muzikas pavadijuma un karogiem plivojot ,nevis ka pindosi pa kaklu un galvu bega, visu pametot aizbega savus koloborantus pametot izmisuma Kabulas lidosta


Krievija atstaja Afganistanu ar cienu, muzikas pavadijuma un karogiem plivojot, kopā ar 200-kravu kopskaitā 15 000 10 gadu laikā, kamēr ASV zaudēja 2000 20 gadu laikā un afgāņu kolaboranti pakļāva sevi riskam būt pakārtiem no Talibu rokām kā Nadžibula nekā mukt uz laimes zemi Krieviju.

Atbildēt

!

24.08.2021. 13:34

»

pavisam īsi

Kā tad bija ar krievu sadistu, marodieru un pederastu armiju, ko modžahedi 1989. padzina no Afganistānas...


Krievija atstaja Afganistanu ar cienu, muzikas pavadijuma un karogiem plivojot ,nevis ka pindosi pa kaklu un galvu bega, visu pametot aizbega savus koloborantus pametot izmisuma Kabulas lidosta.

Atbildēt

līdzīgais

24.08.2021. 13:33

»

tev un tev lidzigajiem

Pasaule pieaugs Krievijas graudaugu cenas !https://www.youtube.com/watch?v CE9izmchWPA


Pat ja/kad pasaules lielākais prostitūtu eksportētājs, Krievijas Pederastija, aiztaisītu/aiztaisīs robežas, tas globāli neietekmēs seksuālo pakalpojumu cenas.
Graudaugus cenas, krievijas, kas mūžīgi ir bijusi badā, kur drīz dzimtcilvēki, norijuši pēdējos makaronus ar tehniskiem palmu taukiem, izies ielās medīt savus ciltsbrāļus gaļai, bēdīgā raža, nekādi neiespaidos.
Jums, lopi netīrie, ir uzmaukusies pizda!

Atbildēt

pavisam īsi

24.08.2021. 13:20

»

raksti isak !

kaunpilna pindosu un vinu pakalpinu,latviesu algotnu begsana no Afganistanas 2021 gada ar zelta burtiem bus ierakstita asv zaudeto karu saraksta


Kā tad bija ar krievu sadistu, marodieru un pederastu armiju, ko modžahedi 1989. padzina no Afganistānas?
Jums, civilizācijas atkritumiem, labāk būtu tikt pakārtiem vai nošautiem starptautiskā kara tribunālā, par 1,5 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju noslepkavošanu, nekā tikt talibu rokās. Tie jūsu meitas nodos harēmiem, jūsu dēli - kastrāti tur kalpos par einuhiem, jūsu sievas tur mazgās grīdas, bet jūs pašus un jūsu vecākus visbaisākā veidā, kā tikai jūsu senči - NKVDešņiki prata, aizsūtīs uz klausīties Kabzdonu.
Nolādēsi, netīrais lops, Pēteri I, kas jums laupīja saknes un vēsturi un nozīmēja jūs par krieviem, somu masonu, Lomonosovu, kas radīja jūsu vergu feņu un savu māti, mauķeli, kas tevi laida pasaulē.

Atbildēt

tša ir

24.08.2021. 11:12

»

se tev Nastja,perc gaili !

https://sputniknewslv.com/20210823/eksperti-atzime-augu-ellas-risu-un-darzenu-sadardzinasanos-latvija-18121715.html


Inflācija sadārdzina pārtikas produktu cenas visā pasaulē, kas civilizēto valstu iedzīvotājiem liks tērēt pārtikai par 2-3% vairāk, bet pederastu, marodieru un sadistu nācijai, krieviem, no augu eļļas, rīsiem un dārzeņiem būs jāatsakās pavisam.

Atbildēt

Ex-seržants

24.08.2021. 10:00

Šeit sarakstītais nebūt nenozīmē, ka NBS dalība Afganistānas misijā bija kļūda no LV valdības puses un tur kritušie vai sakropļotie LV pilsoņi bija veltīgs upuris. Par drošības garantijām ir jāmaksā un profesionāla karavīra pienākums ir pildīt pavēles, bet nevis tās apspriest. Profesionālā dienestā ar varu neviens nedzen un misijās braukt arī ne. Domāju, ka drošības garantijas, ko LV saņem no NATO un pirmkārt jau no ASV, šos upurus atsver, it īpaši tagad, kad Kremlī pie varas ir kriminālu noziedznieku banda. Kāds pateiks- kādas tur drošības garantijas, ja Rietumiem nebūs izdevīgi iesaistīties, tad uzmetīs. Attiecībā uz tā saucamajām vecajām Eiropas NATO dalībvalstīm tas tā varētu būt, ja pavēro cik cītīgi patreiz Makrons un frau Merkele cenšas uzspiest Ukrainai Minskas vienošanos Maskavas versijā. Un tas nav nekāds brīnums, ņemot vērā Merkeles komjaunatnes funkcionāres biogrāfiju bijušajā VDR un arī par bijušo Rothschild & Cie Banque investīciju banķieri Makronu Kremļa čekistiem gan jau arī ir kāds kompromats sarakts. Bez tam, jāņem vērā arī vecās Eiropas valstu ekonomiskie sakari ar Krieviju un uzņēmēju lobija spiediens. Savādāk ir ar ASV. Krievijas tirgus Amerikai ir nenozīmīgs, arī savu energoresursu tai pietiek atliektiem galiem un pat tad, ja prezidenta amatā nokļūst tāds neadekvāts subjekts kā Tramps, kurš, kā to rāda nesen presē nonākušie dokumenti, varētu būt VDK projekts vēl no PSRS laikiem, tas nebūt nenozīmē ,ka ASV atteiksies no savām saistībām, jo ir vēl Kongress, kas var atstādināt prezidentu, neatkarīga tiesu vara un vēl viena vara- no valsts neatkarīgi mediji, kā jau tas demokrātiskai valstij pienākas. Krievijā viss ir otrādāk, tāpēc kremlini slapināja biksēs aiz sajūsmas pēc Trampa ievēlēšanas, jo nespēja saprast , ka citur var būt arī savādāk. Protams, Kremlim arī ASV ir savi valdībai pietuvināti ietekmes aģenti, nopirkti atsevišķi mediji un dažādi specdienestu kontrolēti blogeri no krievu emigrantu vidus, tomēr tas ir par maz , lai būtiski ietekmētu ASV politiku. Vienlaikus, ir jāsaprot, ka ASV garantijas var nebūt mūžīgas un tā var sākt piekopt neiejaukšanās politiku, ja tāda būs tautas vairākuma griba, kā tas bija 20. gadsimtā starpkaru periodā, tādēļ ir jābūt rezerves variantam- jāveido militāras savienības un jāizstrādā kopīgi aizsardzības plāni ar valstīm, kuras izjūt līdzīgu apdraudējumu kā baltieši gadījumam, ja NATO līguma 5.pants nenostrādā un tās varētu būt Austrumeiropas NATO dalībvalstis, pirmkārt jau Polija. Mani izbrīna tas, ka līdz šim nekas nav darīts šajā virzienā. Ir saprotams, ka ierēdņiem no Rinkeviča un Pabrika resoriem ir interesantāk doties iknedēļas tūrisma braucienos uz Briseli vai Vašingtonu par nodokļu maksātāju naudu nevis uz Eiropas nomali, bet šad un tad varētu pastrādāt arī valsts interesēs.
Starp citu, rakstā pieminētais eks-spiegs J.Švecs ir veicis apjomīgu pētījumu par Trampa sakariem ar Kremli un ar to var iepazīties šeit-
https://youtu.be/5vPb5aklcrAanās
https://youtu.be/fWAnvkiHR3os

Atbildēt

Nu beigsim....

24.08.2021. 08:52

Nu beigsim blefot. Kāda demokrātija? Afganistānā 70 tika atrastas lielas derīgo izrakteņu atradnes, par ko arī sākās cīņa ar Krieviju. Vienkārši Afganistānas teritorijā. Šitās muļķības par demokrātiju, jau izklausās mazliet slimīgi. Amerikāņiem pašiem šobrīd līdz demokrātijai kā līdz mēnesim. Un katrai tautai ir tiesības dzīvot saskaņā ar savām vērtībām un kultūru. Kādas tiesības ir citai valstij ienākt otras valsts teritorijā un sākt mācīt kā dzīvot. Nu beidziet taču stāstīt šīs pasakas, nu jau ir patiesības laiks un viss jau ir acīmredzams!

Atbildēt

se tev Nastja,perc gaili !

24.08.2021. 06:55

»

es uztraucos

Ja talibi aizies līdz Valdaja augstienei, Daugava mums nesīs asiņainu ūdeni un krievu ķermeņu daļas, kamēr tur viss nebūs beidzies. Jācer gan, ka tālāk par Moskobadu viņi neies


https://sputniknewslv.com/20210823/eksperti-atzime-augu-ellas-risu-un-darzenu-sadardzinasanos-latvija-18121715.html

Atbildēt

Kompots 0.07 rub.

23.08.2021. 23:15

Nekas netika neitralizēts, 2005.g. Londonā un daudz kur citur vēl turpināja spridzināt. Persijas līča valstīs vēl 50 gadu beigās arī bija tādi paši viduslaiki kā Afganistānā, tiklīdz atrada naftu un parādījās nauda, tā ātri vien ieviesa civilizāciju, sabūvēja debesskrāpjus, uzbēra salas utt.

Šveca zinības ir sen novecojušas, un apstājušās lampu televizoru laikmetā, viņa atklāsmes ir sagrābstītas internetā baumas, atšķaidītas 1/20 ar tukšu demagoģiju un bezjēdzīgu liekvārdību. Tādi paši kā mūsu 3x burtu dienesta ikgadējās atskaites. Kā nekā viena skola.

Atbildēt

gatavojies mēsls!

23.08.2021. 22:18

»

h..i gnu

Gribu piedzīvot kā tevi smirdīgo utaino pedarasu kastrātu talibi uzsēdinās uz mieta un izliks apskatei sodīto ASV koloborantu alejā. Neceri, ka tev izdosies aizbēgt. Pienāks arī tava kārta, smirdīgais deģenerāt


Neviens krievu pidars to nepiedzīvos. Pat nespēj iedomāties, kas ar jums, visiem krieviem būs, kad talibi būs pārņēmuši varu vienā Tadžikistānā, bet tas būs tikai sākums.

Atbildēt

Kremliniekiem neizdevusies saspēle

23.08.2021. 20:51

»

to reptilis

Švecs ir čekas iesūtītais kazačoks, tā kā lai arī viņš ir izstāstījis daudz interesanta par krievu pederastu virsaiti, ar ķļičku "okurok", Čvecu nopietni nevajag uztvert, jo nezini, kad tas dezinformē


Re kas sagaida "visu zemju okupantus"
Да здравствует новый правитель сибирской провинции Китая Господин Си!

Atbildēt

h..i gnu

23.08.2021. 20:32

»

nu nu

Kamēr talibi izgriezīs visus 40-45 miljonus atlikušos krievu vīriešu kārtas īpatņus un apgūs visas krievenes, paies laiks. Katrā ziņā, pat ja arī pienāktu kārta ASV sabiedrotiem, visi civilizācijas atkritumi jau sen klausīsies Kabzdonu, tā kā tev krievu militārista - deģenerāta un maukas atvasei, to...


Gribu piedzīvot kā tevi smirdīgo utaino pedarasu kastrātu talibi uzsēdinās uz mieta un izliks apskatei sodīto ASV koloborantu alejā. Neceri, ka tev izdosies aizbēgt. Pienāks arī tava kārta, smirdīgais deģenerāt.

Atbildēt

tik tiešām

23.08.2021. 18:25

»

fakts

Afganistāna pirms krievu okupantu iebrukuma


Kamēr kremlis nebija sarīkojis asiņainu valsts apvērsumus 1978. Afganistānā, tur bija puslīdz normāla dzīve, bet pēc 1979. gada apvērsumiem Irānā un Irākā, tur arī iedzīvotājiem dzīve tika padarīta par elli. Krievu sub-human vienkārši beidzas nost, ja apkārtējie dzīvo kā cilvēki, tāpēc arī bija iebrukumi Gruzijā un Ukrainā.
Nav lielas izvēles, vai nu viņi, vai mēs, cilvēki.

Atbildēt

to reptilis

23.08.2021. 18:17

»

reptilis

It kā jau pareizi ...,bet biedrs Švecs ir Krievijas dubultaģents ASV


Švecs ir čekas iesūtītais kazačoks, tā kā lai arī viņš ir izstāstījis daudz interesanta par krievu pederastu virsaiti, ar ķļičku "okurok", Čvecu nopietni nevajag uztvert, jo nezini, kad tas dezinformē.

Atbildēt

nu nu

23.08.2021. 18:14

»

ASV protektorāts Latvija

Un izgriezīs arī visus tos, kas piedalījās Afganistānas okupācijā kopā ar ASV. Tā kā baidies! Pienāks arī tava kārta, slimais idiot


Kamēr talibi izgriezīs visus 40-45 miljonus atlikušos krievu vīriešu kārtas īpatņus un apgūs visas krievenes, paies laiks. Katrā ziņā, pat ja arī pienāktu kārta ASV sabiedrotiem, visi civilizācijas atkritumi jau sen klausīsies Kabzdonu, tā kā tev krievu militārista - deģenerāta un maukas atvasei, to nekad nepiedzīvot.

Atbildēt

fakts

23.08.2021. 17:30

Afganistāna pirms krievu okupantu iebrukuma
https://www.barnorama.com/afghanistan-1970s/

Atbildēt

reptilis

23.08.2021. 16:37

It kā jau pareizi ...,bet biedrs Švecs ir Krievijas dubultaģents ASV.

Atbildēt

...

23.08.2021. 16:29

talibi jau izteikušies, viņi nevienam neuzbruks, bet zogošus valdnielus novākt palīdzēs, tā dievs liek darīt

Atbildēt

Fakts

23.08.2021. 16:19

Amerikas prezidents Baidens ir diktators.Vinsh vienpeersoniski izlem izvest karaspeeku no Afganistaanas un taa arii izdara.

Atbildēt

Leo

23.08.2021. 16:07

Amerikāņi NEKAD nav bijusi gudra tauta. Visu diktē tikai nauda, precīzāk - dolārs. Visus tuvos un tālos austrumus šī valsts ir sačakarējusi, bet bēgļus uzņem Eiropa. Peļņa kam - protams ASV!!! Pēdējais prezidents ko "gudrie amerikāņi" ievēlēja, ir vispār ... piedodiet - bet parodija.
Neesmu Putina fans - nemaz, Bet viņš par ameriku ļoti pareizi izteicās .... pameklējiet www, sapratīsiet.

Atbildēt

ko nepieļaus, slimais?

23.08.2021. 13:24

»

ha-ha

Visas pasaules žïdi to nepieļaus!Velti priecājies nacistiņ


Pasaules žīdi iztiks bez jums, kas strauji atgriežas viduslaikos.

Atbildēt

es uztraucos

23.08.2021. 13:21

»

Uztraucies un raksti par Latviju !

https://sputniknewslv.com/20210821/nelegali-skolenu-vieta-ka-izskatas-toposa-beglu-nometne-latvija-18086689.html


Ja talibi aizies līdz Valdaja augstienei, Daugava mums nesīs asiņainu ūdeni un krievu ķermeņu daļas, kamēr tur viss nebūs beidzies. Jācer gan, ka tālāk par Moskobadu viņi neies.

Atbildēt

pēc taisnības

23.08.2021. 13:18

»

Nav afgāņu tautas!

Ir musulmaņu savatarpēji karojošie musulmaņi par ietekmi. Vienus algo ASV, citus Ķīna. Vēl citi ir mācījušies PSRS karaskolās...


ASV aizgāja, tāpēc, ka viņu pienākums nav sargāt nepateicīgās krievu cūkas, civilizācijas atkritumus. Lai talibi tos izgriež visus līdz pēdējam smirdīgam asinskāram organismam.
Es paļaujos uz to, ka idiots, Bušs, kuru "draugs" Putins ievilināja Afganistānā, par iebrukumu tiks bargi sodīts.

Atbildēt

nu nu

23.08.2021. 13:10

»

ASV protektorāts Latvija

Amerikosi kļūdaini domā, ka visu var nopirkt par naudu. Kas ir Taliban? Taliban ir nacionālā atbrīvošanās kustība, kas cīnās pret svešzemju iebrucējiem. ASV kopā ar saviem satelītiem, arī Latviju, iebruka un okupēja Afganistānu. Izveidoja tur savu marionešu valdību līdzīgi kā pašreiz Latvijā un savu...


Talibiem simpatizē visi apspiestie musulmaņi, tāpēc kustība drīz būs plaši pārstāvēta Centrālāzijā, Ziemeļkaukāzā un Pievolgā un ne visiem krievu sadistiem un pederastiem, kuri zvērīgi noslepkavoja 1,5 miljonus mierīgo Afganistānas iedzīvotāju izdosies savām kājām pamest zemes, kur tie neleģitīmi smirdēja. Vēl šogad visi krievi no Tadžikistānas, Uzbekistānas, Turkmenistānas un, iespējams, arī Kirgizstānas būs atgriezušies mājās Cargo 200 saldētājvagonos.
Ar jūsu, nedabeigto staļisko izdzimteņu, putinososu, pasaulīti, ir cauri.
Nelieniet svešās zemēs, kaut gan neviens cm2 uz Cilvēku planētas nav jūsu!

Atbildēt

Nav afgāņu tautas!

23.08.2021. 11:59

»

ASV protektorāts Latvija

Amerikosi kļūdaini domā, ka visu var nopirkt par naudu. Kas ir Taliban? Taliban ir nacionālā atbrīvošanās kustība, kas cīnās pret svešzemju iebrucējiem. ASV kopā ar saviem satelītiem, arī Latviju, iebruka un okupēja Afganistānu. Izveidoja tur savu marionešu valdību līdzīgi kā pašreiz Latvijā un savu...


Ir musulmaņu savatarpēji karojošie musulmaņi par ietekmi. Vienus algo ASV, citus Ķīna. Vēl citi ir mācījušies PSRS karaskolās.

ASV “aizgāja” no Afganistānas, lai ieviestu haosu.

Trams iepriekš arī solīja izvest ASV karaspēku no Afganistānas.

Vadāmajam haoss ar ekonomiku iznīcināšanu ir jākalpo ASV interesēm. ES ekonomika nav izņēmums. Nekas nedrīkst slikti ietekmēt ASV kultūru un ekonomiku.

LV karavīri, ko nošpricē obligāti ir drauds nacionālas valsts Latvijas atjaunošanai, apdraudot ASV varenību. NATO ari jānošpricē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.08.2021. 11:42

»

tik tiešām

Apspiestās Centrālāzijas, Kaukāza un Pievolgas musulmaņu tautas, pret Taleban attiecas ar lielām simpātijām un drīz talibu kustība būs arī pie viņiem un visi tur smirdošie krievi nomēslos musulmaņu zemes


Krievijas musulmaņi ir lojāli Maskavai, bet visi pasaules musulmaņi draudzīgi ienīst ASV. Viņi uzspridzināja ASV simbolus - Ņujorkas dvīņu torņus 11.spetmebrī (starp citu drīz būs šī diženā notikuma gadadiena) un, ja ASV arī turpmāk turpinās iebrukt viņu valstīs un jaukties viņu iekšējās lietās, ASV agresori un viņu atbalstītāji var sagaidīt vēl vienu 11.septembri.

Atbildēt

nuja

23.08.2021. 11:40

»

ehhh

nu reti muļķīgs rakstiņš


kā parasti. lai sanāktu labāk, ir nepieciešamas smadzenes.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.08.2021. 11:35

Amerikosi kļūdaini domā, ka visu var nopirkt par naudu. Kas ir Taliban? Taliban ir nacionālā atbrīvošanās kustība, kas cīnās pret svešzemju iebrucējiem. ASV kopā ar saviem satelītiem, arī Latviju, iebruka un okupēja Afganistānu. Izveidoja tur savu marionešu valdību līdzīgi kā pašreiz Latvijā un savu marionešu armiju. Taču, ak vai, diemžēl afgāņu tautas vairākums negribēja pilsoņu karu- negribēja karot ar ASV marionešu izveidoto armiju, bet labprāt tūlīt pēc ASV okupācijas karaspēka aiziešanas pārgāja Taliban pusē. Kāda mācība? Nevajag līst svešās zemēs un nevajag domāt, ka visu var nopirkt par naudu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...