Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Talsu novada domes vadība izmisumā

Juris Kārkls no Talsiem
10.11.2016.
Komentāri (370)

Pievienot komentāru

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ekstrasense

02.12.2017. 01:18

Pienāks diena, kad ari Karkla kungs, t. I. Zelderis kļūdīsies. Kas notiek pašvaldībā, kur saucamais vergs kļūst par kungu. Tas noved agri vai vēlu pie kļūdīšanos.

Atbildēt

Vulkāns

29.05.2017. 08:39

Juris Kārkls ir tas pats Zelderis, kurš nodibināja partiju ,,Mēs-Talsiem un novadam". Žēl tos cilvēkus, kuri ir iesaistījušies jaunajā partijā nepazīstot šī cilvēka patiesos mērķus, kurš ir praktizējies Rīgas domē pie Ušakova, kas ir viņa tautietis no tēva puses. Jau partijas nosaukums vien, ja dziļāk paanalizē, liecina par to, ka iedzīvotāji būs lielā attālumā no domes pakalpojumu sniegšanas iedzīvotājiem ( tirgus nevajadzība), vienīgais šī cilvēka mērķis ir: nauda, nauda savā kabatā.Tāpēc Zelderim ir liela sāpe, ka it kā vairākos Talsu uznēmumos tiek ,,izšķērdēta" nauda. Ir bijuši vairāki mēģinājumi iesaistīties Talsos, vietās, kur apgrozās naudas summas, bet pateicoties cilvēku modrībai tas neizdevās. Talsinieki, novada iedzīvotāji, neizdariet lielāko kļūdu, ko pašiem nāksies nožēlot. Zelders ir gados jauns un ja gribiet piekrist, ka Lācarus ir piesavinājies naudas summas no domes līdzekļiem, tad gados jaunajam ,,tautas kalpam" būs vairāk jāpiesavinās, jo lielākas paša prasības un no soda palīdzēs izvairīties iegūtā prakse Rīgas domē un juridiskās zināšanas, kas apgūtas ar mērķi zaļi dzīvot uz citu asaru rēķina. ESIET APDOMĪGI SAVĀ RĪCĪBĀ. Neko šis censonis vairāk Talsiem neizdarīs, kā vien, būs tikai veloceliņi, bet kur tie velosipēdisti?

Atbildēt

Talsinieks

16.01.2017. 20:59

http://www.talsi.lv/izsoles

Atbildēt

gerbs

11.01.2017. 21:35

izrādās ka talsu pašvaldībai pieder lidmašīna kas atrodas netālu no statoela kurā iegūldījusi apmēram 30 tūlkstšus euro un ko tagad pa kluso grib pārdot izsolē par 1 tūlkstoti euro. jautājums Aldim Vilsonam kāpēc pašvaldības mājas lapā kur ir sadaļa izsoles nau nekāda informācija un cik par to tev samaksāja.

Atbildēt

KRĒJUMS SALDAIS

07.01.2017. 18:19

TALSU DOME SĀKUSI ĒST AR DIVĀM KAROTĒM,JĀPASPĒJ VĒL LĪDZ VĒLĒŠANĀM SAZAGT CIK VAR

Atbildēt

egle

01.01.2017. 11:19

LAI 2017 NES VIEGLAS SMILKTIS TNA

Atbildēt

Talsinieks

31.12.2016. 22:41

Šodien Spicajā Lācarus tāds tramīgs iepirkās. Nu viņa skatiens bija tik tiešām tāds, kā bērnam, kurš savārījis mēslus. Suns zina, ko ēdis :D

Atbildēt

Ej tu nost

25.12.2016. 21:18

Vēl šis onion tipa raksts turpina savu dzīvi.

Atbildēt

elfa

25.12.2016. 18:22

»

Rūķis

Kādam tautas musinātājam pat Ziemassvetku vakarā nav miera. Šis stāsts jau ir zināms un tas sākās tad kad konkrētā partija nemaz nepastāvēja. Kārtejais bonuss Kroķikam un Co...


Ak tu, rūķi, klauns esi patiesībā! Krotovu no amata pirms vēl pilnvaru beigām noēda tieši šīs, vēl nedibinātās (tolaik Tautas partijas) grupa domē. Esmu tālu no pašvaldības varenajiem, bet dažas pieredzētās lietas liek domāt ka 1)Krotovs ir varbūt naivs, bet ne negodīgs, 2)tolaik viņam bija tāda opozīcija, ka lēmumus noteica TP grupa nevis priekšsēdētājs vai citu partiju deputāti. Ceru, ka cilvēki sapratīs - mēs, Talsu novada godprātīgie ļaudis, neesam pelnījuši šos uzdzīvotājus par novada budžeta līdzekļiem vēl vienu termiņu.

Atbildēt

Rūķis

25.12.2016. 13:04

»

tna

Sveicam visus svētkos, un kā dāvana jums- nākošajā gadā mīļie būs 800000 euro jāatmaksā par neveiksmīgo ūdensprojektu Talsos. Centāmies to neafišēt, bet jūs esat to pelnījuši zināt savus varoņus. priekā


Kādam tautas musinātājam pat Ziemassvetku vakarā nav miera. Šis stāsts jau ir zināms un tas sākās tad kad konkrētā partija nemaz nepastāvēja. Kārtejais bonuss Kroķikam un Co:
KP izmeklēšanu uzsāka, veicot iepirkumu dokumentu analīzi Talsu novada pašvaldības būvdarbu iepirkumos. Lietas izpētes laikā KP atklāja aizliegtas vienošanās pazīmes starp iepirkumu pretendentiem Talsu novada pašvaldības iepirkumos 2011. gadā un 2013. gadā un Kuldīgas novada pašvaldības iepirkumos 2013. gadā.

Atbildēt

1

25.12.2016. 10:48

»

tna

Sveicam visus svētkos, un kā dāvana jums- nākošajā gadā mīļie būs 800000 euro jāatmaksā par neveiksmīgo ūdensprojektu Talsos. Centāmies to neafišēt, bet jūs esat to pelnījuši zināt savus varoņus. priekā


Visss tas tna biznesa projekts ir viena liela afera un neko labu Talsu novadam nav devis un nedos! Aicinu visus talsiniekus nakama gada velesanas nebalsot par siem purniem! Laimigi un prieka!

Atbildēt

tna

24.12.2016. 12:37

Sveicam visus svētkos, un kā dāvana jums- nākošajā gadā mīļie būs 800000 euro jāatmaksā par neveiksmīgo ūdensprojektu Talsos. Centāmies to neafišēt, bet jūs esat to pelnījuši zināt savus varoņus. priekā!

Atbildēt

Novadnieks

21.12.2016. 12:50

»

novada ziņa

Bet talsu vēstis arī rakstija, ka tie ir meli! Tad jau iznāk, ka viņi arī ir melojuši mums? Kam ticēt, te ar sarakstīti brīnumi- par vienu otru ne pārāk glaimojoši. Neko nesaprotu. Aivars varētu zināt taisnību? Vajadzētu pie viņa aiziet pajautāt, bet nēerti traucēt


Nekas, trauce aivaru drosi, vinam vel tikai pusgads atlicis, ko rauties novadnieku labaa- vins ar lielako prieku izlidzes un visu izstastis!:) bet nu daudz ko arii negribes stastit vai telos mulki, ka neko nezin!

Atbildēt

novada ziņa

21.12.2016. 00:12

»

1

Tici tik tna:))))) Karkls nemelo


Bet talsu vēstis arī rakstija, ka tie ir meli! Tad jau iznāk, ka viņi arī ir melojuši mums? Kam ticēt, te ar sarakstīti brīnumi- par vienu otru ne pārāk glaimojoši. Neko nesaprotu. Aivars varētu zināt taisnību? Vajadzētu pie viņa aiziet pajautāt, bet nēerti traucēt!

Atbildēt

nāra

20.12.2016. 15:07

»

Grinčs

Vai tad Usmas SPA dežurantēm un darbiniekiem ir atļauts izpaust klientus? Kādai laikam negribas strādāt


Ne tu pieņēmi, ne atlaidīsi. Kādu laiku jau tur nēesmu.

Atbildēt

novada ziņa

19.12.2016. 21:39

Likās, ka juris kārkls klaji melo par traģisko situāciju talsu namsaimniekā, bet izlasot jaunajā novada avīzē ka ziņas ir puspatiesība, var izrādīties pēc pāris mēnešiem ka visssss rakstītais ir patiesība! Nu kam lai tic?

Atbildēt

Bijusais

19.12.2016. 10:51

»

Aculiecinieks

Šoreiz slikts piemērs


Te nav runa par to, vai cilveks ir sakarigs vai ne, bet gan, ka Lacars izbida vietu savejam radam pasvaldibas uznemuma! Ta vini strada!

Atbildēt

nāra

19.12.2016. 00:53

»

?

Pastāsti ko vairāk, ja jau tik zinošs


Nu ko tur slēp, zintītis pēcpusdienā atvizināja ar vīgantes firmas busu dažas balzaka vecuma un rembranta paskata būtnes uz ūdens procedūrām. Spriežot pēc spīguļiem, drēbes kas mugurā, un izturēšanās manierēm nebija apkopējas vai sētnieces un kultūras vai izglītības darbinieces ne tik. Ar 3h ūdens peldi pietika, arī darbalaiks nāca viņām uz beigām, bet gardi paēst un šampīti uzlakt pa virsu neliedza neviena. Pēčāk zintīts bij pakaļ un relaksētās dāmas aizvizināja prom. Par to regularitāti tad jājautā zintim, jo mēs ta kā maiņas cilvēki šo to palaižam garām.

Atbildēt

Aculiecinieks

18.12.2016. 23:44

»

Bijusais

Lacars savukart sakartoja savam znotam siltu vietu namsaimnieka! Ieprieksejo skaisti paludza atstat vietu, lai znotinam tiktu! Malacis , Aivar, kartigs saimnieks, kurs domaa par savejiem


Šoreiz slikts piemērs -
Čalis patiešām sakarīgs, par interešu konfliktiem neņemos spriest, neesmu jurists :)

Atbildēt

Juozs

16.12.2016. 10:16

»

Ha ha haa :)

Sūniņas kantoris :) labs joks. No sekretāres par vadītāju. Tas ir jāmāk! #talsivar


Šai mājai nekompetenti vadītāji ļoti vēlami,jo gudrie darbotos ar prātu, bet šie- kā kungi diktēs. Un tiem kungiem pašiem ar to prātiņu tā ir, kā ir.

Atbildēt

kurinātājs

15.12.2016. 21:45

»

kurmis

"Baltās mājas" lakstīgalas jau pie...pogojušas Talsu Novada ziņas ar apsūdzībām, ka Krotova priekšsēdēšanas laikā Stendes ūdenssaimniecības projekts radījis 30 000 eiro zaudējumus. Diezvai lēmumi tika pieņemti vienpersoniski, bez domes ziņas. 13,5 tūkstošus, ko Sūniņas kantoris apsolīja Dižmāras tirgus...


Tas tāds manevrs uzmanības novēršanai, dažiem tikai vajadzētu mutu puspavērt un tā lavīna visus nonestu. Stendes namu pārņemšana vispār viens liels metiens bij, par nozāģēto mežu kurš aizbrauca nezināmā virzienā arī klusums, šķiet talsu dome necēla prasību, ka būtu radušies zaudējumi, koncerts ozolos 13000 x3 ar tā patrekni izskatās, un varētu turpināt un turpināt.

Atbildēt

kurmis

15.12.2016. 19:03

»

slieka

Kurmīša laikā bij konkrēts bardaks, bija jāizstrebj iepriekšējā klauna sū.i. krotovam varam pateikties par slimnīcu, jo utopiju ko bij paredzēts būvēt pie tirgus iedzīvotājiem jau tā izmaksāja 1 miljon


"Baltās mājas" lakstīgalas jau pie...pogojušas Talsu Novada ziņas ar apsūdzībām, ka Krotova priekšsēdēšanas laikā Stendes ūdenssaimniecības projekts radījis 30 000 eiro zaudējumus. Diezvai lēmumi tika pieņemti vienpersoniski, bez domes ziņas. 13,5 tūkstošus, ko Sūniņas kantoris apsolīja Dižmāras tirgus koncertšovam, un dome apmaksāja, "aizmirsa" pieminēt.

Atbildēt

slieka

15.12.2016. 18:21

»

ZB

Vispār jau tu aizmirsi pieminēt arī to, ka tajā laikā novadam vispār netika piesaistīts nakāds ES finansējums! Un visus darbus novadā darīja tikai 2 uzņēmumi


A tie ūdeņvadi pilsētā un pagastos pa krievijas naudu tika sarakti? Vai eiropas zelta monētām?

Atbildēt

ZB

15.12.2016. 13:33

»

slieka

Kurmīša laikā bij konkrēts bardaks, bija jāizstrebj iepriekšējā klauna sū.i. krotovam varam pateikties par slimnīcu, jo utopiju ko bij paredzēts būvēt pie tirgus iedzīvotājiem jau tā izmaksāja 1 miljon


Vispār jau tu aizmirsi pieminēt arī to, ka tajā laikā novadam vispār netika piesaistīts nakāds ES finansējums! Un visus darbus novadā darīja tikai 2 uzņēmumi.

Atbildēt

slieka

14.12.2016. 23:07

»

Yo

Nu un vai tad ieprieksh Krotova laikaa bija labaak


Kurmīša laikā bij konkrēts bardaks, bija jāizstrebj iepriekšējā klauna sū.i. krotovam varam pateikties par slimnīcu, jo utopiju ko bij paredzēts būvēt pie tirgus iedzīvotājiem jau tā izmaksāja 1 miljon.

Atbildēt

baners

14.12.2016. 22:15

»

Spamers

Tagad tu pats redzi kaa ir, kad nomelno kaadu publiski. Kaapeec izlikt kaartis tikai par TNA, tad jau varam runaat par visiem, lai tauta uzzin visu


Tādēļ, ka tna nosaka toni, bet pārējie pozīcijā sēdošie tik piebalso. Lielākoties visi ieliktenīši kuri ir sasmērējušies ir bijuši tna virzīti un lobēti.

Atbildēt

Spamers

14.12.2016. 21:08

»

Talsinieks

Vai man kāds var paskaidrot, kāpēc kāds raksta SBE un BWG vārdā šos viens-otra nomelnojošos komentārus? Ko cenšās šie spameri panākt


Tagad tu pats redzi kaa ir, kad nomelno kaadu publiski. Kaapeec izlikt kaartis tikai par TNA, tad jau varam runaat par visiem, lai tauta uzzin visu!

Atbildēt

Purchiks

14.12.2016. 21:04

»

soģis

vajdzēt to mēsl Rērih papētīt vairāk, kur tas dzērājs ticis pie tāds teritorijas un uzņēmuma ar savu pliko pakaļu. viņš pat savai mašīnai apskat nevar iziet jo nav naudas


Pieturā tantes runāja, ka rērihs pārāk daudz zina to, ko nevajadzētu viņam zināt par ktb "pārdošanu", tāpēc arī ir iecelts tur, kur ir šobrīd.

Atbildēt

Talsinieks

14.12.2016. 20:58

Vai man kāds var paskaidrot, kāpēc kāds raksta SBE un BWG vārdā šos viens-otra nomelnojošos komentārus? Ko cenšās šie spameri panākt.

P.S. Feisbukā pilns ar propogandas "laikiem" un "share" par TNA pārtiju Ķīvīškrogā. Āksti....

Atbildēt

14.12.2016. 20:25

»

soģis

vajdzēt to mēsl Rērih papētīt vairāk, kur tas dzērājs ticis pie tāds teritorijas un uzņēmuma ar savu pliko pakaļu. viņš pat savai mašīnai apskat nevar iziet jo nav naudas


Zeldž, papēti, kurā kriminālprocesā šobrīd ir iesaistīts galvenais novada komersants Rērihs. Noteikti interesanti būs visiem palasīt.

Atbildēt

Ha haa

14.12.2016. 19:23

»

nepohuj

Izklausās ka esi uzrakstījis projektu pa 5 milj, izsitis to cauri liaa, vai lad, sameklējis materiāla piegādātāju par milj m3 gadā piegādi un atradis kur to granulu nogrūst, secinu ka laikam esi ventspils rūpnīcas īpašnieks. Bet- kā teica godmaņpaps- tev nepieder nekas! Tevi nomoka mazvērtības kompleksi...


Tas "gudrākais" un "veiksmīgākais" būtu tas Jurītis?? Ko tad viņš ir sasniedzis? Neko! Lai vispirms dabū starptautiski atzītu sertifikātu un tad tik sāk tirgot tās savas s*da granulas bez siltumspējas, citādi drīz vairs nebūs neviena klienta. Par novada iepirkumu nemaz nerunājot....

Atbildēt

SBE

14.12.2016. 19:17

»

komersant klubs

Rērih krūmi ir tavā galvā, lai atvērtu rūpnīcu ir nepieciešamas smadzenes kuras tev diemžēl nav


Un to ūķi Villās jūs saucat par rūpnīcu? :) Labs joks, bet vispār man jūsu ir žēl, ka aprobežojaties ar tik zemu līmeni. Laikam neko vairāk par burkānu neesat redzējuši savās dzīvēs!

Atbildēt

soģis

14.12.2016. 14:50

»

Ansīts

Tas Rērih vēl dabūs trūkties pamatīgi, maitas gabals


vajdzēt to mēsl Rērih papētīt vairāk, kur tas dzērājs ticis pie tāds teritorijas un uzņēmuma ar savu pliko pakaļu. viņš pat savai mašīnai apskat nevar iziet jo nav naudas

Atbildēt

kurinātājs

14.12.2016. 14:46

»

Pohuj

BWG vispār neko nepārdod ar papīriem! Nosaukums jau grandiozs, bet nekur tālāk par Talsu novadu arī nav tikuši. Tā rūpnīca vispār kaut kādā pamestā angārā galīgos pāķos


tas pamulķs Rērihs sūda starpnieks stāsta ka tirgo bwg granulas cilvēkiem, bet te ņem un ķengājas. varbūt sāc tos komentārus skaidrā prātā rakstīt

Atbildēt

komersant klubs

14.12.2016. 14:37

»

Zābaciņ,

Tādas krūmu ražotnes var atvērt jebkurš idiots! Kad iemācīsieties strādāt un maksāt nodokļus, tad parunāsim


Rērih krūmi ir tavā galvā, lai atvērtu rūpnīcu ir nepieciešamas smadzenes kuras tev diemžēl nav!!!

Atbildēt

diemžēl

14.12.2016. 13:49

»

Bijusais

Lacars savukart sakartoja savam znotam siltu vietu namsaimnieka! Ieprieksejo skaisti paludza atstat vietu, lai znotinam tiktu! Malacis , Aivar, kartigs saimnieks, kurs domaa par savejiem


Nēesi ne pirmais ne pēdējais, tādas kadru mainības pa šiem 4 gadiem bija daudz. Kā godā to speciālistu, lai tauta zin savus varoņus.

Atbildēt

Bijusais

14.12.2016. 13:17

»

chepman

Vilsons atbalsta tikai savejo kabatu piebasanu, svesiem neko nedod! Un tas viss ar tautpartijnieka atbalstu...lielisks tandems te Talsu navada


Lacars savukart sakartoja savam znotam siltu vietu namsaimnieka! Ieprieksejo skaisti paludza atstat vietu, lai znotinam tiktu! Malacis , Aivar, kartigs saimnieks, kurs domaa par savejiem!!

Atbildēt

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kariņa valdībai inficēšanās ar COVID-19 darba pienākumu pildīšanas laikā nav nelaimes gadījums darbā

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž neizpratni un sašutumu par valdības lēmumu neatzīt darba pienākumu pildīšanas laikā notikušu inficēšanos ar COVID-19 par nelaimes gadījumu darbā.
Lasīt visu...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

Daudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas...

Foto

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

Viņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt...

Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...