Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautājums>jans

30.03.2024. 10:10

Ak-jūsu valstij? A ko tad tie cilvēki masveidā bēg prom no tās jūsu valsts, ja te tik devīgi darba devēji?
Ak, latviešu darba devēji? Tādi paši latvieši kā Šlesers, Skele, Lembergs un Co..Lai kas ar te nevaldīti-vienmēr līdīs klāt un nodarbosies ar kolaboracionismu...
Iznāk, jans-tev tie ir tie īstākie latvieši...A tie kas mežos cīnījās pret šādiem ''latviešu kolaborantiem''-tie tev nav nekas...

Atbildēt

janam

26.03.2024. 19:24

»

jans

..uzņēmums Preiļu siers ir viens no tiem kurš pieder vietējam uzņēmējam,nu apmētāt ar dubļiem kādu veiksmīgu uzņēmēju tas ir letiņu gaumē,lai tie mētātāji paši parāda ko labu devuši mūsu valstij...bet par medībām runājot,tas jau katra cilvēka brīvā laika hobijs


Kāda starpība, kam pieder uzņēmums. Ja vietējam, tātad var rīkoties neētiski un prieka pēc apšaut zvērus, kurus priekš šī uzņēmēja tiek speciāli atlasīti un turēti kādā noteiktā vietā, lai uzņēmējs ierastos un to nogalinātu

Atbildēt

Nu

26.03.2024. 16:57

»

Es

Pasaulē, iespējams, joprojām eksistē primitīvas ciltis, kurās joprojām praktizē cilvēkēšanu - citas, naidīgas cilts cilvēka apēšanu...


Dienvidāfrika nav ne nabadzīga, ne smagi korumpēta, kaut gan tā ir mainījusies uz slikto pusi kopš Pītera Botas laikiem. Kas tev par daļu? CITIES pret to neprotestē un viss ir likumīgi. Bļāva tikai, kad izsolīja vienu mello degunradzi.

Atbildēt

Es

26.03.2024. 10:53

»

Nu

Baltais degunradzis? Do figa, apmēram 17 500. Un to medīšanai izsniedz licences. Par tām iegūtā nauda tiek izmantota rezervātu uzturēšanai


Pasaulē, iespējams, joprojām eksistē primitīvas ciltis, kurās joprojām praktizē cilvēkēšanu - citas, naidīgas cilts cilvēka apēšanu.

Pēc tavas loģikas, jo vairāk izsniegs licences atlikušo tūkstošu apšaušanai, jo labāks rezervāts sanāks.

Degunraža grūtniecība norit 16 mēnešus, piedzimst viens mazulis, kam ir jāizdzīvo, pēc tam mātei ir 2-3 gadus ilga pauze.

Ja arī tev smadzenes nav taisītas no nonēsātas pastalu ādas, par ko jau ir šaubas, gan jau pats salīksi kopā šādas lietas un to ietekmi uz populāciju, kur nu vēl neizvēlīgas apšaušanas ietekmi.

Ja tu par piemēru citiem liec nabadzīgu, smagi korumpētu Āfrikas valstu rīcību, tad tie ir tavi piemēri un tava mēraukla. Kā 21. gs. eiropietis tu esi automātiski izgāzies, tikai kaut kāda iedzimta spītība un grūtgalvība neļauj to atzīt.

Atbildēt

Nu

25.03.2024. 16:09

Jāņem vērā, ka balto degunradžu medībām ir kvotas. uz licenci vēl rindā jāpagaida. Tā ka ja to degunradzi nenošaus ķengu objekts, nošaus kāds cits.

Atbildēt

Nu

25.03.2024. 15:28

»

Es

Retu, unikālu un aizsargājumu dzīvnieku malumedniekus...


Baltais degunradzis? Do figa, apmēram 17 500. Un to medīšanai izsniedz licences. Par tām iegūtā nauda tiek izmantota rezervātu uzturēšanai.

Kādas malu medības?

Atbildēt

Es

25.03.2024. 14:15

»

Nu

"atbalstīt aizsargājamu, retu un UNIKĀLU dzīvnieku malumedniekus


Retu, unikālu un aizsargājumu dzīvnieku malumedniekus.

Vēlreiz tādiem kā tu. Retu, unikālu un aizsargājumu dzīvnieku malumedniekus.

Cik pasaulē ir palicis degunradžu? Cik vēl tiem ārēji līdzīgu sugu dzīvnieku var atrast un nosaukt? Kāpēc degunradžiem organizē rezervātus, ja tie pēkšņi nav aizsargājami?

Vai Šlesera partijā ir arī kāds gudrāks diskutants atrodams?

Atbildēt

Es

25.03.2024. 14:11

»

Mežsargs

Daudzi bļāvēji nesaprot, ka lielākā daļa Āfrikas valstu ir organizējušas legālas lielo dzīvnieku medības par dārgu naudu, lai šo naudu izlietotu cīņ...


No dzeršanas ar malumedniekiem esi sācis raustīt valodu.
Ja par organizēšanu un šaušanu aizsardzībai, davai, organizējam sirsnīgu sišanu tev pa purnu, pa dārgo, lai večiem nebūtu jāsit savas sievas, "loģika" līdzīga. Tādus kā tu bija jāklapē jau mazus. Ir izaudzis padomju draņķis, kas, ticis pie naudas, spēcīgi ekspresēto kolhoznieka un alkoholiķa gēnu iespaidā gribētu pakārtot savām iegribām un kaprīzēm visu dzīvo. Vēlreiz - mēsls tu esi.

Atbildēt

Mežsargs

24.03.2024. 21:24

»

?!

šmucmanīt,mēlīti pievaldi,hlebalā sarīsi iepirkto


Re, kā parādās Putina dibena laizītāji...
Slava Ukrainai! Latvijā 5. kolona toni nenoteiks.

Atbildēt

Mežsargs

24.03.2024. 21:17

»

Es

Miezīšsarg, tad kā būs ar to tavu juristu...


Daudzi bļāvēji nesaprot, ka lielākā daļa Āfrikas valstu ir organizējušas legālas lielo dzīvnieku medības par dārgu naudu, lai šo naudu izlietotu cīņ
ņai ar vietējām nekontrolētām malumedībām. Katrs bagāts mednieks aizbraucot uz Āfriki dod ieguldījumu apdraudēto sugu aizsardzībai. Bļāvējiem ar intelektu... to pagrūti saprast. Legāli nemedī pilnīgi apdraudētas un izmirstošas sugas. Paldies ''Šnepstam par Preiļu sieriem, daudzām darba vietām un milzīgu nodokļu naudu Latvijas budžetā! Paldies arī par ieguldījumu Āfrikas valsttu ekonomikā un atbalstu apdraudēto dzīvnieku sugu aizsardzībā!

Atbildēt

Nu

24.03.2024. 17:06

»

Es

Diemžēl cilvēka mērauklas garums te ir mazs...


"atbalstīt aizsargājamu, retu un UNIKĀLU dzīvnieku malumedniekus"

Kurus no augstāk minētajiem objekts ir noslaktējis? Balto degunradžu medīšanai izsniedz licences, tā nav apdraudēta suga. Kur malu medniecība?

Atbildēt

?!

24.03.2024. 11:58

»

Mežsargs

Ja būs jānogalina okupanti, esmu gatavs. Pensionāri nebēgs. Labas patronas esmu iepircis


šmucmanīt,mēlīti pievaldi,hlebalā sarīsi iepirkto...

Atbildēt

Es

24.03.2024. 11:24

»

bet>Es

Raksta autors izskatās tāds pats kā raksta varonis un daudzi LPSR laika darboņi...Pie tiem noeteikti pieskaitāms Slesers, Skele, Savickis, Brigmanis, Lembergs un liela daļa osvoboditelu-miljonāru


Diemžēl cilvēka mērauklas garums te ir mazs.

Sociālie tīkli nesen ir bijuši diezgan ciniski, izsakoties par t.s. oligarhu atvašu intelektuālajām spējām. Vienmēr esmuu uzskatījis, ka tas ir nepareizi - mēģināt ieriebt tēvam vai mātei caur bērnu aplikšanu.

Taču šis raksts tomēr parāda, ka cilvēkam garīgais briedums vēl tikai priekšā. Bēdīgi, ja vēl kāds tajā partijā tā domā, vēl bēdīgāk, ka neizvēlējās vienkārši paklusēt pie tik sensitīva temata, bet atbalstīt aizsargājamu, retu un UNIKĀLU dzīvnieku malumedniekus. Karma.

Atbildēt

Es

24.03.2024. 11:18

»

Mežsargs

Ar pāvestu viss kārtībā. 1993. gadā biju orgkomitejā, kas Aglonā uzņēma Jāni Pāvilu II. Vizītes laikā divas reizes tikos. Indulgenci nesaņēmu, bet medaļu gan atsūtīja. Esmu mednieks jau gandrīz 50 gadus. Tāpēc uztraucos, kā cilvēki zaudē vēsturisko kultūras līmeni. Kauns par tādiem prātvēderiem, kuri...


Miezīšsarg, tad kā būs ar to tavu juristu?

Par kādām saknēm tu MURGO saistībā ar kroplību -retu un aizsargājamu dzīvnieku slaktēšanu izpriecas pēc? No kādiem mēsliem sastāv tavas pāvestu redzējušās smadzenes, ka tu vairāku ierakstu garumā nespēj uztvert lietas, kas ir skaidras pat mūsdienu pamatskolniekam? Arī tas nav īpaši apgrūtināts ar domāšanu, tupot telefonā.

Diemžēl kaut kur jāpiekrīt tiem, kas gaida padomju pastalnieku aizvākšanos no šīs pasaules. Kamēr šie parazīti te būs, attieksme pret lietām uz labo pusi nemainīsies.

Atbildēt

Mežsargs

23.03.2024. 21:57

»

Es

Miežsarg, kā normāls anonīmais dirsējs, pārrunā visu, kas dzērumā ienāk prātā, ne tikai ar advokātu, arī ar pāvestu. Varbūt viņš tev, pamuļķim, iedod kādu indulgences rakstu


Ar pāvestu viss kārtībā. 1993. gadā biju orgkomitejā, kas Aglonā uzņēma Jāni Pāvilu II. Vizītes laikā divas reizes tikos. Indulgenci nesaņēmu, bet medaļu gan atsūtīja. Esmu mednieks jau gandrīz 50 gadus. Tāpēc uztraucos, kā cilvēki zaudē vēsturisko kultūras līmeni. Kauns par tādiem prātvēderiem, kuri ir atrauti no savām saknēm, dabas lauku dzīves un savas dzimtas. Nokaunies!

Atbildēt

Nu

23.03.2024. 19:12

»

bet

cilvēki pareizi raksta: Tie kas iet nogalināt zvērus-tie kad vajadzēs nogalinās ar cilvēkus-kā krievi ukrainā


Uz šādu ticību balstās visa Latvijas aizsardzības koncepcija. Bet tas ir valsts noslēpums.

Atbildēt

bet>Es

23.03.2024. 15:35

»

Es

Man nav daļas arī tad, kad kāds manā apkaimē, sadzēries kā malumednieks ar traktorista intelekta un kolhoznieka tuvas asinsradniecības gēnu, sava prieka dēļ lauž jaunos kociņus. Sastādīs jaunus! Mana nauda tur nav tērēta...


Raksta autors izskatās tāds pats kā raksta varonis un daudzi LPSR laika darboņi...Pie tiem noeteikti pieskaitāms Slesers, Skele, Savickis, Brigmanis, Lembergs un liela daļa osvoboditelu-miljonāru.

Atbildēt

he-hee

23.03.2024. 15:13

»

visiem darba ņēmējiem

Lūk-kam prasiet darba algas, ne Kariņam


Šie te tam par stulbiem: Viņiem pie visa vainīgs Kariņs....

Atbildēt

bet

23.03.2024. 15:12

»

Nu

Ko tu te ārdies? Tavu degunradzi nomiedza? Vai tu esi šo ķengu pasūtītājs? Degunradzi apēda. Un ziloni arī apēda. Kas tev par daļu


cilvēki pareizi raksta: Tie kas iet nogalināt zvērus-tie kad vajadzēs nogalinās ar cilvēkus-kā krievi ukrainā....

Atbildēt

Es

23.03.2024. 14:24

»

Nu

Ko tu te ārdies? Tavu degunradzi nomiedza? Vai tu esi šo ķengu pasūtītājs? Degunradzi apēda. Un ziloni arī apēda. Kas tev par daļu


Man nav daļas arī tad, kad kāds manā apkaimē, sadzēries kā malumednieks ar traktorista intelekta un kolhoznieka tuvas asinsradniecības gēnu, sava prieka dēļ lauž jaunos kociņus. Sastādīs jaunus! Mana nauda tur nav tērēta.

Vēl tev, nāpsli, piemērus? Lai lauž kociņus, sit pieturvietās stiklus, iepazīstas uz ielas barā ar tavu sievu un paņem viņas rokassomiņu par piemiņu! Kur tur mana cūka?

Truli, bet par savu "taisnību" pārliecināti caunes un citi grūsnu stirnu un retu degunradžu šāvēji, citu valodu nesaprot, kā tikai pa muti, bez garām sarunām.

Neviens ar jums, dzērājiem-malumedniekiem ar bisi, pēc šādiem paziņojumiem, ka šaut retus dzīvniekus tīras izpriecas pēc ir baigi ok, neies runāt kā ar kungiem, tikai kā ar mēsliem.

Raksta varonis ir izdarījis lielu lāča pakalpojumu arī savai partijai. Nepiekrītu, ka kāds no LP1 tagad būtu ievēlams EP.

Atbildēt

visiem darba ņēmējiem

23.03.2024. 12:03

Lūk-kam prasiet darba algas, ne Kariņam!

Atbildēt

Es

23.03.2024. 11:47

»

Mežsargs

Ārprāts, cik daudz Latvijā ir izaudzis plāno galdiņu urbēju, kuri ir atrāvušies no dabas, nezina vēsturi, tīrie mīkstie! Ja būs Dzimtene jāaizstāv, muks kā velni no krusta. Labākais variants būtu, ja drošības dienesti atseparētu stulbākos lamātājus un nodotu tiesai, Optimālais spiedums būtu piespiedu...


Pirmais, ko paņems pirmās līnijas noturēšanai, būs tāds stroibats rezervē kā tu, karstā gaisa pūsli. Tiesa, tur būs jāmāk šaut, un arī tev dienišķo šņabja devu drosmei var neizsniegt.

Pazīstu vairākus vecās paaudzes mediniekus. Viennozīmīgi, pirmkārt, tie ir alkoholiķi. Dzer kā sūkļi, diemžēl arī medību izbraukumi ir iesmaržināti līdzīgi ikdienai. Otrkārt, degunradzim, mudak, nav nekādas saistības ar gaļas pārprodukciju (īsti nevajag, bet esmu mērkaķis un šauju barā).

Tā nu ir sanācis, ka miežsarga "izglītības" man, par laimi nav. Paņem rokās savas kataraktas skartās acis un izlasi beidzot, ka raksts ir par RETAJIEM DZĪVNIEKIEM un par tādiem mēsliem kā tu, kas atbalstītu pēdējo reto dzīvnieku izšaušanu prieka un sporta pēc. Par stulbu?

Atbildēt

Mežsargs

23.03.2024. 11:20

»

Es

Trakākais, ka tādi dzērāju-malumednieku drauģeļi kā tu nekādi mežsargi nav, labākajā gadījumā tādi paši plenči un zaglīgu shēnu dalībnieki, kā apjāt kādu vientuļāku un lētticīgāku pensionāru ar mežu...


No publicētā komentāra ir skaidri redzams ar kāda intelekta līmeņa "dabas draugiem"mums ir darīšana. Isā komentārā vairākas reizes nolamāja mani, nosaucot par meli, zagli kurš apzog meža īpašniekus un cūku. Ar to bija par maz. Vēl ķērās klāt manai mātei. Ceru, ka drošības dienesti šo komentāru neatstās neievērotu. Pārrunāšu ar advokātu, vai ir vērts griezties policijā ar iesniegumu. Barbūt labāk ziņot mediķiem?

Atbildēt

Es

23.03.2024. 00:01

»

Skaļāk , skaļāk

Zaļie zālēdāji dara visu, lai piebeigtu vēl vienu vietējo uzņēmumu. Dikti sailgojušies pēc Polijā vai Lietuvā ražotā plastmasas-kazeīna siera


Jebkurš jebkurā vietā Francijā ražots siers (un to ir tik daudz, ka jauna šķirne pietiek katrai gada dienai) ir kosmiskā attālumā no Latvijā ražotās gumijas produkcijas. Ir arī pilnīgi skaidrs, ka tikai tādi kā tu pazīst parastā, līdz Latvijai nonākušā, lēti iepirkta un dārgi pārdota poļu "siera" garšu un īpašības. Kaut cik sieru pazīstošs cilvēks pusi no produkta jēgas un vērtības nolasa jau pēc izskata vien. Tā ka ceri vien kādu te ar saviem ieprirkšanās paradumiem pārsteigt. Rīgā ir daudz iespēju nopirkt labu sieru - un tas nebūs ne no Polijas, ne no Latvijas. No malumedniekiem ne tik.

Atbildēt

Es

22.03.2024. 23:55

»

Nu

Viņi domā, ka humāni ir vistas sist ar elektrību. Daudzas nenosit uzreiz, viņas tur paliek, pusbeigtas, uz konveijera raustoties, bet tie ir sīkumi :) Bet šitas jau ir parasts pasūtījums. Nebūtu upuris iesaistījies politikā, neviens vispār pat neiepīkstētos. Bet ja nu zaķis ar pāris putniem ir šaušalīgi...


Klau, pastalnieks var arī nebūt domas gigants, kā tu, pietiek ar dzērāju un malumednieku, bet tomēr, kāda būtu tā ķēdīte, kur no utilitāras vistas kombinātā tu nonāc līdz degunradzim, zilonim utt.? Atver savu muti vēlreiz un aplaimo nezinātājus.

Atbildēt

Es

22.03.2024. 23:54

»

Mežsargs

Ārprāts, cik daudz Latvijā ir izaudzis plāno galdiņu urbēju, kuri ir atrāvušies no dabas, nezina vēsturi, tīrie mīkstie! Ja būs Dzimtene jāaizstāv, muks kā velni no krusta. Labākais variants būtu, ja drošības dienesti atseparētu stulbākos lamātājus un nodotu tiesai, Optimālais spiedums būtu piespiedu...


Trakākais, ka tādi dzērāju-malumednieku drauģeļi kā tu nekādi mežsargi nav, labākajā gadījumā tādi paši plenči un zaglīgu shēnu dalībnieki, kā apjāt kādu vientuļāku un lētticīgāku pensionāru ar mežu.

Tev, melsēj, būtu bijībā jāskatās uz tik retu dabas parādību kā degunradzis. Unikālu. Kā uz dzīvnieku, kas nekad nav ticis audzēts gaļai.

Tā vietā tu, cūka, aizstāvi deģenerātu, kam no degunradža nevajag pat ķīniešu pseidomedicīnā izmantoto ragvielu - ragu (tā arī nav redzēts neviens 200 gadus vecs ķīnietis,ap 70 gadiem sāk mirt arī šie šarlatānisma skartie).

Tev vārds ir, lubrak? Jā, zinām, tava māte jaunībā bija atsaucīga, bet kādu no piegulētājiem taču par tēvu izvēlējās? Vārdu tev, bastardam, iedeva.

Atbildēt

Nu

22.03.2024. 17:39

»

Mežsargs

Ārprāts, cik daudz Latvijā ir izaudzis plāno galdiņu urbēju, kuri ir atrāvušies no dabas, nezina vēsturi, tīrie mīkstie! Ja būs Dzimtene jāaizstāv, muks kā velni no krusta. Labākais variants būtu, ja drošības dienesti atseparētu stulbākos lamātājus un nodotu tiesai, Optimālais spiedums būtu piespiedu...


Viņi domā, ka humāni ir vistas sist ar elektrību. Daudzas nenosit uzreiz, viņas tur paliek, pusbeigtas, uz konveijera raustoties, bet tie ir sīkumi :) Bet šitas jau ir parasts pasūtījums. Nebūtu upuris iesaistījies politikā, neviens vispār pat neiepīkstētos. Bet ja nu zaķis ar pāris putniem ir šaušalīgi briesmu darbi, tad ar to jau objekts kaut kā samierināsies. Nu slepkava, tāda daba. Rinkēvičs arī nevar pret dabu cīnīties :)

Atbildēt

Mežsargs

22.03.2024. 15:42

Ārprāts, cik daudz Latvijā ir izaudzis plāno galdiņu urbēju, kuri ir atrāvušies no dabas, nezina vēsturi, tīrie mīkstie! Ja būs Dzimtene jāaizstāv, muks kā velni no krusta. Labākais variants būtu, ja drošības dienesti atseparētu stulbākos lamātājus un nodotu tiesai, Optimālais spiedums būtu piespiedu darbs 2 nedēļas vai 10 dienas gaļas kombināta kautuvē. Vārbūt smadzenes noskaidrotos un sāktu piedalīties medībās, vismaz dzinējos.

Atbildēt

Grīns

21.03.2024. 20:40

»

Nu

Vai Šņepsts ir pārkāpis likumu? Vai ir pierādījumi, ka viņš nošautos dzīvniekus izmet atkritumos, nevis izlieto pārtikā? Ar tādiem pašiem panākumiem var visus medniekus noķengāt. Bet briežus vispār vajag šaut ar automātiem. Savairojušies kā sērga, visu nograuž


Redzot šo ārprātu nākas smagi sagrēkot, jo pirmā doma - kaut viņš mokās nosprāgtu. Tik ārprātīgi ir tie foto ar supermaniaku - monstru. Tik slikti protams domāt nedrīkst, tas tikai parāda paša vājumu. Reālajā dzīvē Preiļu siers ir zaudējs daudzus pircējus, jo maniaka ražotu sieru normāli domājošie rokās vairs neņems. Tas izdzimtenis ir absolūts ļaunums.

Atbildēt

Nu

21.03.2024. 17:51

Vai Šņepsts ir pārkāpis likumu? Vai ir pierādījumi, ka viņš nošautos dzīvniekus izmet atkritumos, nevis izlieto pārtikā? Ar tādiem pašiem panākumiem var visus medniekus noķengāt. Bet briežus vispār vajag šaut ar automātiem. Savairojušies kā sērga, visu nograuž.

Atbildēt

Ēdiet paši šo vietējo krāpnieku produkciju!

21.03.2024. 15:29

»

Skaļāk , skaļāk

Zaļie zālēdāji dara visu, lai piebeigtu vēl vienu vietējo uzņēmumu. Dikti sailgojušies pēc Polijā vai Lietuvā ražotā plastmasas-kazeīna siera


Es jau ilgāku laiku - kādus gadus trīs, iepērkos tikai Polijā un Lietuvā. Apzināti nepērku šo resno, alkatīgo, noziedzīgo vietējo lauksaimnieku, tādu kā Šņepsts, saražoto produkciju! Polijā, starp citu tāda izvļe, ka Latvijas šņepstu siereļi līdzās nestāv. Un cenas lētākas. Arī manas draugu ģimenes dara tāpat. Polijā un Lietuvā arī degvielu pie reizes paņemam. To darām APZINĀTI!

Atbildēt

Skaļāk , skaļāk

21.03.2024. 14:44

»

Mednieks

Paldies, ka izvēlieties Latvijas preci - Preiļu siera ražojumus! Šo garšīgo preci vajag dūšīgāk pirkt un dūšīgāk jāatbalsta latviešu uzņēmējus


Zaļie zālēdāji dara visu, lai piebeigtu vēl vienu vietējo uzņēmumu. Dikti sailgojušies pēc Polijā vai Lietuvā ražotā plastmasas-kazeīna siera...

Atbildēt

Es

21.03.2024. 14:36

»

Phe, nu, kur

tik atpalicis esi gadījies?! Medību problēma Latvijā ir liels, vecs, smirdīgs kloāks. Kauna traips šai valstij. Pagrīdes bizness, kas tieši tāds ticis kultivēts un uzturēts visus 30 gadus, kopš tādu kā šņepstu, krištopanu, šmidru, barviku,kazinovsku, broku, bondaru, u.c. izkurtējušo vietējo "baronu" ...


Pēdējais gadījums, kur viens dzērājs - vilkatis uzplečos noblieza citu dzērāju bez uzplečiem, neko neiemācīja ne dzērāju-mednieku kolektīviem, ne tiem, kas varētu lemt par šīs "ekskluzīvās" slepkavošanas ierobežošanu, pielaižot tai garīgi veselos, nevis kuru katru vepri ar piķi un vēlmi šaudīties, kā caune vai šņepsts.

Līdz ar to ir pamats domāt, ka medības tiek izmantotas kādām citām neafišētām lietām un funkcijām. Ieskaitot malumedniecību un totālu dzeršanu.

Atbildēt

viedokis

21.03.2024. 12:33

Kretīns!

Atbildēt

va vellos

21.03.2024. 10:19

»

jans

..uzņēmums Preiļu siers ir viens no tiem kurš pieder vietējam uzņēmējam,nu apmētāt ar dubļiem kādu veiksmīgu uzņēmēju tas ir letiņu gaumē,lai tie mētātāji paši parāda ko labu devuši mūsu valstij...bet par medībām runājot,tas jau katra cilvēka brīvā laika hobijs


Viņš dod valstij, jo valsts ņem pati! Viņš dod darbu apkārtējiem, jo citādāk nevar! Ja papildus vēl uzvedas pieklājīgi, tā ir viņa paša darīšana.
Bet tu, jaņķeli, izbeidz lietot prasīšanu, kas ko un kam devis! Kurš tevi par uzskaitvedi iecēla?!

Atbildēt

Ilmārs

21.03.2024. 07:51

Tekstiņa autoram ir problēmas ar latviešu valodas elementāru gramatiku, kuru parasti apgūst jau pamatskolā...

Atbildēt

edis

20.03.2024. 20:19

»

hi hi

Par apsaukāšanos Lapsas video nobloķējuši Youtube, bet pats par to pat tā kā priecājās. Cik gan viņam tas prātiņš un uztvere sačakarēti


Isti nesapratu.Par apsaukasanos?Tas ir,ka?Ja manuprat kads stavustaigajos primats,kurs uzskata sevi par radibas kroni tads nebut nav un es ta ari pasaku-tu esi nelietis,melis,tu esi merglis...Vai ta ir,vai nav lamasanas?Protams,var jau pateikt ari savadak-tas pilsonis nav pietiekosi konstruktivs,vins nedaudz niveleti izturas pret visparpienemto normu ieverosanas labutigo atversanos sajos sarezgitajos un grutajos laikos,kad jabut vienotiem un ...

Atbildēt

edis

20.03.2024. 20:06

Instinkti ir un bus,bet ir tak ari smadzenes.Medit,lai pabarotu sevi un savu gimeni ir viens.Nogalinat Degunradzi,lai palepotos ar to-''a vot es to varu,man redzi kada sautenite,ka vina bliez!''ir,kas pavisam cits.Tas tiesam ir degeneratisms.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...