Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

overbaums

25.12.2021. 16:42

Stulbais cilvēk, tu, kurš šodien ar degunu slienies mākoņos, bet rīt baltās čībās un uzvalkā bez kabatām tiec aprakts vai sadedzināts; tu gribi kādu sertificēt?! Tu kādam draudi?! Tu kādu gribi atstāt bez iztikas līdzekļiem?! Tikai tādēļ, ka tev gribas būt bagātam un tev ir vara?! Vai tu, muļķi, nesaproti, ka tā ir tava pārbaude, tavs eksāmens? Kas tu tāds esi? Vai tualetē pēc tevis smaržo pēc naktsvijolītēm?

Tu esi iedomājies sevi Dieva vietā? Tu gribi sertificēt būtnes, par kurām tu nezini gandrīz neko; kuras nav veidotas ar tavu palīdzību..

Atbildēt

viņu plāns līdz 2040gadam visus iedzīt nabadzībā

23.12.2021. 12:12

Valdošo ,,Elišu,, plāns ar pošu palīdzību aplaupīt ,,legāli,, cilvēkus iedzenot nabadzībā, atņemot darba iespējas atņemt jumtu virs galvas dēļ kaut kādas sūda potes.

Tas ir noziegums, kuru tumšās valdības šobrīd realizē ,,vilki,, jēru ādās...

Atbildēt

man tevi duraku nevajag

22.12.2021. 12:48

tikties vai netikties katrs lemj pats, atkal viens idiots sēž un bļāvā'!!!! ej pie darba, nodokļus nomaksā, dievs tevi vēro

Atbildēt

Pastala - dzīvojam mirušo ielenkumā

20.12.2021. 18:08

Viņiem jātop pakārtiem pēc starptautiskā tribunāla, ja vien agrāk kāds mednieks, kuram noslaktēta ģimene, ies pēdējās medībās skaidri zinot - ja gribi dzīvot, jāzin par ko mirt.
Mūsmāju pastalnieki skrējuši pakaļ visām varām, šis kovidskrējiens ir pēdējais, dzīvi distanci nesasniegs ne potētie, ne potētāji.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.12.2021. 16:44

Tā arī nebija īsti saprotams, ko stāsts vēstīja ?

Atbildēt

Viltnieks

20.12.2021. 16:02

Bravo!
Lielisks feļetons!

Atbildēt

Hroniskais indriķis

19.12.2021. 16:31

Nopietni apsverot satikšanās nepieciešamību - vecvecāki jaunāki nekļūst, no testētajiem ap 10% ir ar covidu, no mirušajiem apmēram tāpat. Viss normāli - nekāds papildu risks no satikšanās.

Atbildēt

Andris Akers

19.12.2021. 14:20

Stīvī Niks un Bekingems piedzīvoja kaut ko tuvu tam. Ak, jā, Delēzs par Laibnicu. Un tikai tur arī vajag dzīvot. Kā tur Bikovs teica - žēl, ka jūs neizvēlējāties kļūt par dzejnieci, jūs zinātu, ka nāves nav, jūds piedzīvotu milzīgas emocijas un iekultos absolūtās dzīves ķezās. Mums bija divas dzejnieces, kas saskaņoti pašnāvējās. Tur bija sarakste... lūk, tur arī vajag dzīvot.

Atbildēt

stulbi

19.12.2021. 14:12

bet tagad idiotu gadsimts

Atbildēt

Andris Akers

19.12.2021. 14:11

Bairons ieradās Venēcijā.... tas bija absolūts GREATNESS.

Atbildēt

Andris Akers

19.12.2021. 14:08

Tā ir Meraba frāze - 1989. gads, Prāga, krievu valdoas redakcija. Kas notiks ar padomju varu? Tas, kas nekad nav dzīvojis....

Ebreji sarīkoja kultūras uguņošanu. Tas bija visu laiku labākais radio. Amerikāņi deva nedaudz naudas, neko nekontrolēja. Un sabiedrības izspļāvēņi sarīkoja kaut ko skaistu. Raģio Svoboda, Tango....

Greta Garbo, Greta Garbo, vjse dumaļi, kakaja kakaja... - A ŅEKAKAJA.

Atbildēt

Ja būs varēšana, tad okey...

19.12.2021. 00:13

»

Akmentiņš

Laiks mētāt jokus ir pagājis.Šī kategorija saprot bruģakmeņus un skrotis


Vai atradīsies, kam bikses netrīc?

Atbildēt

Farmakologu sveiciens svētkos

18.12.2021. 21:52

Farmokologu Ziemassvētku sveiciens - netikties svētkos un labāk nekad vairs nevienam ne ar vienu netikties ir tāds maigs pirmsvētku pīkstiens.

Jau sen visi ir pieslēgti pie vadiem un nav nekādas nepieciešamības VISPĀR jelkad iziet no mājām.

Lielveikali raustās pirmsnāves konvulsijās liekulīgi aicinot pirkt svētku dāvanas nolūkā vienam otru apdāvināt. Neatgriezeniski izzūd klātienes kontakti it visās jomās, Apdāvināt " savus mīļos" ar ledusskapi , jaunu skārienjūtīgo spēļmantiņu vai citu Jaungada mantu var arī pa vadiem.


Nepieciešamība apmeklēt DARBU , skolas, veikalus, valsts iestādes, tiesas (jo būs elektroniskās - tiesas) - atmirs. Tuvā nākotnē būs arī elektroniskās dzemdības, elektroniskie zobārsta pakalpojumi, elektroniskie cietumi, nesmejaties, tas būs..

Iestāsies savdabīga komunisma utopija ; jāstrādā vispār vairs nebūs un , cik jauki, cilvēki veģetēs savās " alās" pieslēdzot savu APZIŅU pie datora vadiem.
Komunismā bija tada smieklīga likuma norma: par nestrādāšanu - parazītisku dzīves veidu lika cietumā, bet tagad valsts pati aicina cilvēkus nestrādāt algotu darbu, sēdēt mājās .

Pašreizējā, 2021,.2022., 2023.utt. gada dzīves jēga un mērķis jau skaidri redzama : nodrošināt un kāpināt farmācijas biznesa miljardu peļņu, padarot cilvēkus par vakcīnatkarīgiem līdz brīdim, kad pasauli pāršalks jauns izaicinājums - vēl jaukāks un skaistāks bacīlis, kura dēļ cilvēce piedzīvos aizvien jaunu tehnoloģiju progresu un, diemžēl, cilvēcisko attiecību galu.

Atbildēt

Gada stulbākais ūdenputns

18.12.2021. 16:06

Dihotomija “vakcinēts”- “nevakcinēts” ļoti noder apstākļos, kad “latvietis-krievs” un “krievi nāk” vairs nestrādā.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.12.2021. 00:03

Tāpēc visus,tur augšā esošos,vēl pa virsu peldošos,jāgulda atpūtā,lai Pastarā tiesā neierastos,itkā nekad nebūtu miruši!!!

Atbildēt

Akmentiņš

17.12.2021. 22:13

Laiks mētāt jokus ir pagājis.Šī kategorija saprot bruģakmeņus un skrotis.

Atbildēt

Marika

17.12.2021. 20:38

Šāda vēstule pie mums cirkulē, izprintē un iesniedz saviem vietējiem priekšstāvjiem. Cienījami cilvēki parakstījušies. Mēs esam vairākums, kas nepadosies.
https://renz-law.com/renzletter/

Atbildēt

Naivais

17.12.2021. 20:22

»

Derdz

DUMP KUR IR VĪRUSS, KUR DZĪVOT, KUR AUG UN PEĻ,.. VARBŪT PAMATSKOLAS MĀCĪBU STUNDA BIOLOĢIJA SPĒS SNIEG SAPROTAMU INFO


Gribi sajust vīrusu sevī, satiekamies, man tāds neliels vīrusiņš ir priekš tādiem, kā Tu.

Atbildēt

Aģents 007

17.12.2021. 19:32

"Es domāju, ka grāmatas daļas, kas cilvēkus patiešām interesēs, ir Tonija Fauči vēsture," Roberts Kenedijs jaunākais sacīja Bremonam Housam stundu garajā intervijā.
"Tā vietā, lai sniegtu medicīnisku atbildi uz medicīnisko krīzi, mums bija militarizēta reakcija, un mums bija monetizēta atbilde," sacīja Kenedijs.
"Visa Fauci politika tika izstrādāta, lai veicinātu sabiedrības uzskatu, ka vakcīnas ir vienīgā izeja no pandēmijas, un pēc tam tika izmantotas organizētas bailes kā propaganda. Iespiest cilvēkus mājas arestā un izraisīt stāvokli, ko sauc par Stokholmas sindromu, kas liek cilvēkiem būt pateicīgiem saviem sagūstītājiem un ticēt viņiem, ka vienīgais veids, kā izdzīvot, vienīgā izeja no krīzes, ir pilnīga paklausība pēc sagūstītāja pavēlēm."
Taču, iespējams, šokējošākā atklāsme lielākajai daļai Kenedija grāmatas lasītāju būs lieta, ko viņš vērš pret ASV valdības izlūkošanas aģentūrām, jo tās jau pirms laika ir izstrādājušas visu reakciju uz vīrusu.
"Viena no lietām, ko es domāju, ka es parādu, kas pārsteigs cilvēkus, ir izlūkošanas aģentūru dziļā iesaistīšanās. Ne tikai saistībā ar funkciju finansējuma ieguvei Uhaņā un ļoti dīvainajām partnerattiecībām, kas viņiem bija ar Ķīnas militārajiem zinātniekiem, bet arī par to, kā izlūkošanas kopiena, jo īpaši CIP, sazvērējās ar Toniju Fauci, lai izmantotu pandēmiju kā izlikšanos, lai uzspiestu totalitārās kontroles, lai iznīcinātu tiesību aktu ne tikai ASV, bet arī demokrātijās visā pasaulē.
Kenedija pētījumi atklāja faktu, ka 68 procenti no Fauci algas nāk no bioieroču pētījumiem.

Atbildēt

mr-swabs

17.12.2021. 19:31

Pēdējais laiks ir izvērtēt vai dumpi un ūrīti svētku sajūtai nevajag iesēdināt Ziemsvētku eglītēs - tādās paškidrās un nomizotās ar uzasinātiem galiņiem. Nešaubos, ka laiks, kad sapnis kļūs par īstenību, nav aiz kalniem, bet Ziemsvētki tā būtu jaukāki.

Atbildēt

jā, bet...

17.12.2021. 19:01

Miljoniem cilvēku mirst tā arī nedzīvojuši. Šeit būt vēl nenozīmē šeit dzīvot.

Atbildēt

vaccine detox

17.12.2021. 17:56

duckduckgo

Atbildēt

millers

17.12.2021. 17:21

lops karelis un mesls pluts, nospragstiet

Atbildēt

Derdz

17.12.2021. 17:18

DUMP KUR IR VĪRUSS, KUR DZĪVOT, KUR AUG UN PEĻ,.. VARBŪT PAMATSKOLAS MĀCĪBU STUNDA BIOLOĢIJA SPĒS SNIEG SAPROTAMU INFO.

Atbildēt

Kariņš jau guļ “nāves koridorā uz morgu”

17.12.2021. 17:18

Nekas vairs viņu neapdraud. Ne ceturtā, ne trešā vai entā pote!

Spriedums nav pārsūdzams.

62 000 ir bijuši spiesti atstāt darbu un reģistrēties bezdarbniekos. Ja kādam no viņiem kā tādiem, kas atsakās savu ķermeni pakļaut eksperimentiem ar vakcināciju, par kuras sekām pašam jāparakstās, valsts nodarbinātības dienests piedāvās divus darbus un, ja viņi joprojām nebūs vakcinējušies, Kariņa valdība šos cilvēkus atstās bez darba un iztikas minimuma ienākumiem. Atstās vispār bez ienākumiem, kas neatbilst cilvēktiesībām - tiesībām uz darbu un ienākumiem.

Kariņa MK valdība izvērš sociālo segregāciju un veicina sociālo protestu aktivizēšanos, kurinot naidu starp vakcinētiem un nevakcinētiem, kurinot naidu pret valsts iekārtu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....