Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edis

06.02.2022. 20:45

»

Aitu gans

Visticamāk tu dzīvo Latvijā, kur publiskās tualetes ir apzināti iznīdētas, lai iedzīvotāji nejustu ienaidnieku klātbūtni. Bet neskaitāmajiem dabisko vajadzību kārtotājiem skvēros un šosejmalās, vienkārši nav iespēju atzīmēties ar trim burtiem. Arī kāpņu telpas (podjezdi) tagad slēgti šī paša iemesla...


Lidz 2007 gadam neviens majam durvis ciet nesledza.Uz ielas staveja grozi ar darzeniem,augliem,blakus dundzina.Katrs vareja panemt sev abolus,tomatus,pupas,zemenes un ielikt bundzina paris £.Un tad notika to ''patriotu''uzlidojums,kuri lidz tam ar putam uz lupam klaigaja,ka vini nu gan nekad,neparko savu setu nepametis.Tagad ir kartejais so memmesdelinu un nespejnieku uzlidojums.

Atbildēt

gunars

05.02.2022. 14:29

Par medicinisko aprupi Latvija. Dzivo divi pensionari, abi pilniba vakcinejusies. Vinai pacelas temperatura, visas pazimes uz haimoritu, kas ne reiz jau ir bijis. Vilkt garuma nedrikst, jo iekaisums var pariet galva. Zvanu gimenes arstam Pluss 5, Ludmilai Kotikovai. Visiem gimenes arstiem ir uzraditi telefoni, tikai vinai nav, jazvana uz registraturu. Skan muzika un liek gaidit, kad sanemu savienojumu mani savieno ar gimenes arstu, bet 42 minusu laika neviens necel klausuli. No konta ir nonemts 4.32 eiro. Meginu atkal un sanemu savienojumu ar masinu. Vajadzigas specialas zales, bet mani pat neklausas. Jums ir temperatura, neko mes nerakstisim, uz polikliniku nebraukt, mes jus pat ieksa nelaidisim, sediet majas un dzeriet paracetamolu un daleronu. Tas pie haimorita dabigi nepalidz. Nakosa diena veicu testu uz kovid, kas bija negativs. Zvanu atkal, atbrauksu, lai dabutu antibiotikas haimorita arstesanai. Mani nepienems un liek sedet majas. Zvanu atrai palidzibai, uzklausa un savieno ar arstu. Saruna nakam pie sledziena, ka ir haimorits, bet zales vina izrakstit nevar. Pec ilgam mokam panaku savienojumu ar polikliniku, bet savienojumu ar gimenes arstu atkal nevaru sanemt. Atkal no konta nonem 3.86 eiro. Caur pazisanos sanemu arsta viziti majas, kas maksaja 50 eiro. Diagnoze apstiprinajas un zales tika izrakstitas. Luk tada ir medicinas aprupe Latvija.

Atbildēt

Sturga

03.02.2022. 12:12

»

še tev

2013 - 28691


Tātad 2021 pāris tūkstoši ir miruši no kovida un vēl pieci tūkstoši no nesaņemtas medicīniskas palīdzības vai sociāla spiediena.

Atbildēt

Vecais opers

01.02.2022. 15:15

»

Interesanti.

Interesantas pārdomas šorīt raisīja VP priekšnieka Ruka intervija! Esot ierosinātas vairāk kā 50 lietas par sertifikātu viltošanu, un tagad pats interesantākais: sertifikāta viltošanas faktu var pierādīt ar testu/ analīzi par antivielu esamību vai neesamību.Ja tiešām tas tā ir, tad kāda mārutka pēc ...


Ruks tāpat kā Kariņa valdības re-čekisti nepasaka visu patiesību. Antivielas pēc vakcinācijas rodas tikai 90% cilvēku, 1 no 10 nerodas principā. Pārējiem pēc 6 mēnešiem tās paliek tikai 20%, bet pēc deviņiem nav nemaz. Skat Pfizer pašu izpētito vakcīnu efektivitātes %, tas nav bijis augstāks par 90%. Ja antivielu nav (10% gadījumu) vai to ir palicis tik maz, ka tās testos nevar konstatēt, tad policija kā padomju milicijas laikā vicina gar degunu aizdomās turamajam vai mirušā palicējiem ģimenē antivielu analīžu titru ciparus, bļaujot ka nav antivielu, un tādā veidā ar viltu un iebiedēsanu mēģina panākt kādu atzīties. Tie 50 kriminālprocesi ir galvenokārt par tiem, kas atzinušies. Daudz jau tādu cilvēku nav. Visi taču zina, kas Latvijā notiek, kad atzīstās. Bija tāds kukuļotājs Janita Rīgas domē, kas pats atzinās kukuļņemšanā un uzrādīja līdzdalibniekus. Viņam tiesa piesprieda 8 gadus, pārējiem daudz mazāk. Policijai ir svarīgi dabūt prēmijas par slēgtu lietu un atzīšanās vajadzīga, lai nekas vairs nav gadiem ilgi jāpierāda, un tad var prēmiju notriekt Maljorkā vai citā saulainā vietā. Es domāju, ka lielākajā daļā gadījumu nav bijusi nekāda kukuļdošana, jo normāli cikvēki savus mediķus nekad nenodos. Ar šprici vatē, izlietnēvai cīsiņā mediķi ir pasargājuši savus pacientus no Kariņa un Pavļuta iepirkto Pfizer ģenētiski modificēto vakcīnu šķidruma blaknēm, kas izraisa mokošas autoimūnas slimības un audzējus kā ikviena gēnu terapija, kad gēnu iedarbībā rodas mutācijas cilvēka DNS genomā.

Atbildēt

Viltnieks

01.02.2022. 14:09

»

Pomeranču Vainadziņš

Garantēti neredz NEKO


Varbūt pie mums arī neredz.
Varbūt mūsu galvenais milicis uzzinājis par šādu iespēju RU infotelpā un domā, ka redz arī šeit.
Kas zina …

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.02.2022. 11:51

»

Viltnieks

Tā ir Krievijas prakse- vektoru vakcīnas gadījumā ir antivielas pret vakcīnas vīrusu Sputņika gadījumā vienu/diviem cilvēka adenovīrusiem. Tad nu miliči šaubīgā sertifikāta turētājam paņem analīzi un garantēti redz- bija injekcija vai nebija...


Garantēti neredz NEKO.
Ir zināmi ļauži, kuriem pēc jonsona asinīs neparādās pilnīgi nekas.
Tās laikam tomēr ir katra indivīda reakcijas īpatnības gan pret pašu kovidu, gan pret špricēm.

Atbildēt

Aitu gans

01.02.2022. 10:35

»

Manā valstī publiskās tualetēs uz sienām izņemot higiēnas posterus nekā cita nav...


Visticamāk tu dzīvo Latvijā, kur publiskās tualetes ir apzināti iznīdētas, lai iedzīvotāji nejustu ienaidnieku klātbūtni. Bet neskaitāmajiem dabisko vajadzību kārtotājiem skvēros un šosejmalās, vienkārši nav iespēju atzīmēties ar trim burtiem. Arī kāpņu telpas (podjezdi) tagad slēgti šī paša iemesla dēļ. Rietumeiropā līdz 90.gadam neslēdza kāpņu telpas, bet pēc 90tā, lienošā gopņiku sērga sāka strauji pārņemt eiropu un nācās meklēt risinājumus.

Atbildēt

vice

01.02.2022. 10:34

»

še tev

2013 - 28691


Tīri aiz intereses: 2021.g.2022.g. mirstības pieaugums 5162 cilvēki, no Covid 2021.g. mira mazāk par 3800, (2020.g. aptuveni 700 covid mirušie).

Atbildēt

Viltnieks

01.02.2022. 09:12

»

Es 1984. gadā nokritu no velosipēda

Policejiska un autoritāri virzīta valsts, kurā daudziem patīk apzagties no valsts naudas, tāpēc arī izvairās no antivielām. Bet nupat viss brūk, kovidfašistiem būs jābēg


Tā ir Krievijas prakse- vektoru vakcīnas gadījumā ir antivielas pret vakcīnas vīrusu Sputņika gadījumā vienu/diviem cilvēka adenovīrusiem. Tad nu miliči šaubīgā sertifikāta turētājam paņem analīzi un garantēti redz- bija injekcija vai nebija.
Tāpat to vajadzētu redzēt arī citām vektoru vakcīnām- asterei un johnsonam. Kādreiz tika sludināts, ka LV šīs pārbaudes arī var izdarīt LIC laboratorijās.
Līdz ar to, fake asteres un johnsona sertifikātu turētājiem būtu jādreb, bet pfizer un moderna “klienti” var staigāt svilpodami, jo šie gēnu terapijas produkti ātri izvējojas un itkā nav nosakāmi.

Nupat gan sanāca pārliecināties personīgi, ka moderna ir tīri laba manta.

Atbildēt

nu nu

01.02.2022. 09:08

»

Infektologs

""Pārlasīju šo tekstu un sabijos - vai nav tā - ja beigsies Covid-19, tad atsāksies kari


Ķirzaka atsūtīja vēstuli,ka esmu dalījusies ar viltus ziņu,man patika tā ziņa un es piekritu tekstam.Kā viņai nav kauna,vai mierīgi var gulēt naktīs?Kur to naudu liks,maita,ceps uz pannas?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.02.2022. 08:19

»

Karognesējs

Potencis uz pus sešiem


Tad vaina Tev nopietna, bet nevarēšu palīdzēt!

Atbildēt

Secinājums

01.02.2022. 08:14

»

še tev

2013 - 28691


Savlaicīgas medicīniskās palīdzības nesniegšana un potētie dod mirstības pieaugumu.Un kur nu vēl protokola pildīšana,slepkavības ar iepriekšēju nodomu.

Atbildēt

Žulis

01.02.2022. 06:20

"Patiesībā lielākā daļa no tiem, kas pārslimo Covid-19 viegli vai vispār bez simptomiem..."
Apiņa kungs, kāpēc Jūs šeit runājat tādas muļķības - pārslimot bez simptomiem? Es saprotu, ka kaut ko tādu mums stāsta "dižais mediķis" Pavļuts, bet ne cilvēks ar medicīnas izglītību. Vai tad Jums studiju laikā, mikrobioloģijas nodarbībās nelika ņemt paraugus no mutes gļotādas, izsēt uz barotnēm Petri trauciņos un pēc tam termostatā audzēt, lai redzētu kādas mikrobu kolonijas tur ir saaugušas? Aizmirsis esiet? Un ko tas nozīmē? Tas nozīmē tikai to, ka visas mūsu ādas un gļotādu virsmas ir pilnas ar vidažādākajiem mikrobiem un vīrusiem. Un ja kāds te muld par bezsimptomu Kovid izslimošanu, tad tik pat labi var teikt, ka mēs katru dienu bez simptomiem izslimojam desmitieem vidažādāko slimību.
Tādas muļķības var parādīties tikai tad, ja medicīnu pārņem politiķi.

Atbildēt

raivo

31.01.2022. 23:28

shii morda- ir briesmiigi smirrdīga piparu gāzes-
no abiem galiem.dievina nošpricētos, bet pārējie
aplipina. vecene smird pretiigi.

Atbildēt

Apini!!!

31.01.2022. 22:34

Pirms diviem gadiem Tu pats aicināji visus vakcinēties!!! Vai tagad Tu to noliedz??? Protams komentārus Tu nelasi, jo darbini propagandas mašīnu, un ne ar ko neesi labåks par re čekistiem. Vilks aitas kažokā.

Atbildēt

31.01.2022. 22:22

»

Aitu gans

Ahā atpazinu, tumsa ir tā, kas visas pasaules tualetēs raksta trīs burtus uz sienām


Manā valstī publiskās tualetēs uz sienām izņemot higiēnas posterus nekā cita nav.
Tajā valstī, kur pilsoņi jūt aicinājumu kaut ko rakstīt uz sienām un sētām, gaisma tiek rūpīgi un agresīvi cenzēta, bet jau no skolas sola indivīdiem borē, ka šī esot vislabākā, viscilvēcīgākā valsts.

Atbildēt

kross

31.01.2022. 21:56

APPPINI, EJ ĀRSTĒTIES! Garīgās slimības pašas no sevis nepāriet.

Atbildēt

Sarah

31.01.2022. 21:49

»

Karognesējs

Potencis uz pus sešiem


Izlasiet šo ziņojumu, lai uzzinātu, kā vientuļa mamma ar 3 bērniem varēja gūt 89 844 $ gada ienākumus, strādājot brīvajā laikā tiešsaistē no mājām, neko nepārdodot... 𝐖­𝐰­𝐰­.­𝐉­­𝐨­­𝐛­­𝐍­­𝐞­­𝐰­­𝐬­­𝟏­­.­­𝐜­­𝐨­­𝐦­­­­

Atbildēt

Karognesējs

31.01.2022. 21:34

»

Pomeranču Vainadziņš

Protams


Potencis uz pus sešiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

31.01.2022. 21:17

»

japāņi

non-clinical research


Protams!
Līdz ar to nepalīdz arī tad, ja palīdz :))))))

Atbildēt

kļimoviča aita

31.01.2022. 21:15

»

Zuze

Diemžēl, izceļaties ar savu nekompetenci, nekad Apinis nav bijis huntas vakcinatoru atbalstītājs. Vienam gan nepiekrītu- joprojām nav pārliecinošu pierādījumu, ka vakcinētajiem slimības gaita ir vieglāka. Jo to nav iespējams pārbaudīt! Individuāls organisms nespēj būt vienlaicīgi potēts un nepotēts, ...


Ja viena apiņu pētera personības daļa "vakcinē" savu ķermeni un aicina to darīt arī citus, bet otra personības daļa (kā mēs nupat uzzinājām) ir pret "vakcinēšanas", tad kā gan sauc šādu PERSONĪBAS DALĪŠANOS?!?
;)

Atbildēt

vice

31.01.2022. 21:06

»

nunu

Nebūsiet gluži informēts par daudzajiem inficētajiem bērniem, kas (pat 7 mēn. vecs zīdainis) ar Covid izraisītu pneimoniju atrodās BKUS


Nevis nav inficēti, bet nav smagi slimi! Un BKUS ir vairāk par 5? Pēc oficiālās statistikas (publiski pieejamās) stacionāros vecuma grupa 0-10 gadi ir mazāk par 10!! Atgādinu, ka viņiem NAV vakcīnas! Šodien stacionāros 899.

Atbildēt

Infektologs

31.01.2022. 20:59

""Pārlasīju šo tekstu un sabijos - vai nav tā - ja beigsies Covid-19, tad atsāksies kari?"
Nesāksies, Pēter!
Izķersim morāli defektīvās personas, nodosim korekcijā. Bet Recheckas raganas sadedzināsim uz sārta. Pārāk liela sociālā bīstamība.

Atbildēt

Zuze

31.01.2022. 20:58

»

Ja tu pats (bez norādēm no malas) nevari atpazīt tumsu un tās simptomus, tevi audzināt jau par vēlu


Diemžēl, izceļaties ar savu nekompetenci, nekad Apinis nav bijis huntas vakcinatoru atbalstītājs. Vienam gan nepiekrītu- joprojām nav pārliecinošu pierādījumu, ka vakcinētajiem slimības gaita ir vieglāka. Jo to nav iespējams pārbaudīt! Individuāls organisms nespēj būt vienlaicīgi potēts un nepotēts, lai to secinātu! Izskatās, visas šīs šļirces ir tāda placebo ūdentiņa līmenī!

Atbildēt

Es 1984. gadā nokritu no velosipēda

31.01.2022. 20:50

»

Interesanti.

Interesantas pārdomas šorīt raisīja VP priekšnieka Ruka intervija! Esot ierosinātas vairāk kā 50 lietas par sertifikātu viltošanu, un tagad pats interesantākais: sertifikāta viltošanas faktu var pierādīt ar testu/ analīzi par antivielu esamību vai neesamību.Ja tiešām tas tā ir, tad kāda mārutka pēc ...


Policejiska un autoritāri virzīta valsts, kurā daudziem patīk apzagties no valsts naudas, tāpēc arī izvairās no antivielām. Bet nupat viss brūk, kovidfašistiem būs jābēg.

Atbildēt

Japāņi par ivermektīnu

31.01.2022. 20:48

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/japans-kowa-says-ivermectin-effective-against-omicron-phase-iii-trial-2022-01-31/

Atbildēt

protams

31.01.2022. 20:46

»

Marika

Vai Pēteris, skatoties atpakaļ uz pagājušo gadu, var pateikt kādēļ viņš šo ar neapbruņotu aci redzamo afēru sauc par "pandēmiju...


Ja kāds tev pārgrieztu rīkli, tad tas būtu tikai nepilni 0,000000013% no pasaules iedzīvotāju skaita. Vai būtu jēga tērēt resursus lietas izmeklēšanai?

Atbildēt

Haralds Kalns

31.01.2022. 20:35

Varbūt arī Latvijā pienāks tādi laiki, par kādiem uzzināju pirms 1/2 gada ASV ziņās krievu valodā! Uzraksts pie ieejas privātā klīnikā: JA TĀ IR JŪSU PRASĪBA, MŪSU PERSONĀLS JŪS APKALPOS MASKĀS!

Atbildēt

Interesanti.

31.01.2022. 20:18

Interesantas pārdomas šorīt raisīja VP priekšnieka Ruka intervija! Esot ierosinātas vairāk kā 50 lietas par sertifikātu viltošanu, un tagad pats interesantākais: sertifikāta viltošanas faktu var pierādīt ar testu/ analīzi par antivielu esamību vai neesamību.Ja tiešām tas tā ir, tad kāda mārutka pēc ar antivielu esamību nevar pierādīt pārslimošanas faktu???? Cilvēku var krimināli vajāt , bet pārslimošanas sertifikātu piešķirt nevar. Lietuvā gan to dod uz 3 mēnešiem, ja pierādās antivielas testā!

Atbildēt

:):):):):):)

31.01.2022. 20:09

»

Dr. Kabacis

A ko viņš mēģina pateikt? Kaut kā pietrūkst skaidru secinājumu un plāna kā rīkoties turpmāk. Vismaz viedoklis par šo viņam nav. Viņš arī nav ārsts un COVID nodaļās nav bijis, tāpēc visu ko muld. Miruši vairāk nekā 5000 pacientu - tā ir realitāte. Pārējais pasakas, viedokļi un murgi...


2 gadu laikā miruši 5000 Covid pacientu? Lai viņiem vieglas smiltis! Cik pacientu 2 gadu laikā (derētu salīdzinājums ar iepriekšējiem 2 gadiem) miruši ar: vēzi, infarktu, insultu u.c. slimībām?

Atbildēt

ha-ha

31.01.2022. 20:00

Kaut kā atceros,kā agrāk, okupācijas laikos,bērnus potēja pret dažādām slimïbām pirmos,kā visvairāk aizsargājamos,bet tagad cenšās aizsargāt,bet varbūt ko citu,seniorus,kas dažiem senioriem šķiet visai savādi.

Atbildēt

Marika

31.01.2022. 19:53

Vai Pēteris, skatoties atpakaļ uz pagājušo gadu, var pateikt kādēļ viņš šo ar neapbruņotu aci redzamo afēru sauc par "pandēmiju"?????
Statistika - sorry, man slikums tulkot:
I would like to remind everyone of a few important statistics.

Of the entire world population of 7,872,081,535 people, there have been 287,204,392 allegedly confirmed cvd cases.

That’s barely 4 percent.

5,451,958 people on planet earth have died with/because of cvd (or so they say).

That’s 0.07 percent.

4,580,187,162 people globally have taken the cvd shot.

That’s 58 percent.

In other words, almost 60 percent of the world’s population were tricked into taking an experimental shot for a disease akin to the common flu that only 4 percent of the world’s population contracted and 99.93 percent of that 4 percent survived.

Atbildēt

nunu

31.01.2022. 19:52

»

vice

Apini! Piepūt vaigus un tīri zinātniski paskaidro , kādēļ 100% antivakceru grupā bērni 0-5 gadi (nav vakcīnas vispār) mirušie 0, smagi slimie 0, stacionāros


Nebūsiet gluži informēts par daudzajiem inficētajiem bērniem, kas (pat 7 mēn. vecs zīdainis) ar Covid izraisītu pneimoniju atrodās BKUS.
Jebkurš “plaušu karsonis” spēj atstāt neatgriezeniskas sekas uz plaušu audiem.

Atbildēt

vice

31.01.2022. 19:46

Apini! Piepūt vaigus un tīri zinātniski paskaidro , kādēļ 100% antivakceru grupā bērni 0-5 gadi (nav vakcīnas vispār) mirušie 0, smagi slimie 0, stacionāros

Atbildēt

vice

31.01.2022. 19:28

Atgādinu, ka bērniem 0-5 gadi NAV vakcīnas!!!

Atbildēt

vice

31.01.2022. 19:26

Pēc būtības: tāds pats demagogs kā re čekists! !
Kā visi valdības uzpirktie vai iebaidītie mediķi nespēj atbildēt uz paradoksu; 100% antivakseri bērni 0-5 gadi: 0 miruši, 0 smagi slimi, stacionāros

Atbildēt

Aitu gans

31.01.2022. 19:23

»

Ja tu pats (bez norādēm no malas) nevari atpazīt tumsu un tās simptomus, tevi audzināt jau par vēlu


Ahā atpazinu, tumsa ir tā, kas visas pasaules tualetēs raksta trīs burtus uz sienām.

Atbildēt

31.01.2022. 19:17

»

Aitu gans

Vai varētu konkrētāk definēt kas ir tumsa un kā to atpazīt


Ja tu pats (bez norādēm no malas) nevari atpazīt tumsu un tās simptomus, tevi audzināt jau par vēlu.
Bet Pēteris tiešām laikam nojautis, ka "slava vakcīnu dievam" ar steigu jānomaina uz pretējo.
Profesionāls demagogs un kažoku apmetējs.

Atbildēt

Aitu gans

31.01.2022. 19:05

»

kļimoviča aita

Par ko gan ir šis raksts...


Vai varētu konkrētāk definēt kas ir tumsa un kā to atpazīt.

Atbildēt

Intresanti

31.01.2022. 19:05

Pēter ,kāpēc tu ne vārda par vakcīnas sastāvu vai vakcinēto problēmām ar imunitāti.

Atbildēt

Vārds

31.01.2022. 19:04

vietā! Tagad Apīņa kungam , kā ārstam , jānovēl spēks lielākai cīņai - cīņai pret alkohola lietošanas postu.

Atbildēt

kļimoviča aita

31.01.2022. 18:41

Par ko gan ir šis raksts?

apiņu pēterītis, profesionāls demagogs un vienkārši cilvēks-mēsls, cenšas gūt lētticīgās tautas simpātijas. Kā? Pavisam vienkārši - gānoties uz citiem tautā nīstamiem mēsliem, pērkamajiem sorosītu neradījumiem.

Un šis paņēmiens strādā! Vientieši pēterītim plusiņus liek!

Būtu šis mēsls tautai īsi, vienkārši un saprotami pastāstījis, kā tika izmainītas pandēmijas un vakcīnu definīcijas, kas ir īstās, klasiskās vakcīnas, un ar ko no tām atšķiras eksperimentāli preparāti, kurus pašos pamatos melīgi dēvē par "vakcīnām"!
Bet nē! Mēsls ikkatrā savā rakstā apmuļļā jau sen visiem zināmas patiesības un atšķaida tās ar savu sūdu devu - aicinājumu "vakcīnēties"! Tagad jau sāk lavierēt projām pats no sevis teiktā... Cik cilvēku veselības un dzīvības ir uz tavas sirdsapziņas, mēsls?

sorosa padauzas atbildēs par padarīto - ja ne šajā, tad Aizsaulē! Atbildēsi arī tu, Pēterīt!

ŠIS IR LAIKS, KAD TIEM, KURI IR "VAKCINĒJUŠIES", NEVAJAG CĪNĪTIES AR "NEVAKCINĒTAJIEM"!
Sarīdīt cilvēkus - tieši tas ir tas, ko vēlas valdošā kliķe!
Pārfrāzējot Raini - "ŠIS IR LAIKS, NE TAUTA PRET TAUTU KAD KAROS, BET VISAS KOPĀ PRET TUMSU!"

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...