Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Latvijas Slimnīcu biedrība
30.05.2020.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Leiputrija ierēdņiem

03.06.2020. 11:16

Slimnīcu līmeņi ir tik pat neizdevies eksperiments,kā kārtējā veselības apdrošināšanas sistēma un e-veselības neveiksmīgais projekts,kurā jau ieguldīta milzu nauda,jo nevienam nekad atbildēt nevajadzēs-ne ierēdņiem,ne ministriem!

Atbildēt

Šai krīzei vajadzētu likvidēt bezjēdzīgos dziedātāju un dejotāju barus grupās

01.06.2020. 04:06

»

!

atnemiet ierednus,sorositu mediju bandu un profesionalos sportistus


sportistus - futbolistus, basketbolistus - kas “aizstāv” klubu un valstu titulus utt. Hokejs arī kļuvis bezjēdzīgs - vicina nācijvalstu karogus, bet spēlētāji algotņi, nācijvalsts nodevēji no “patiesības ministrijas” viedokļa.

Nejēdzīgi pašvaldību štati ar milzīgiem nepamatotiem izdevumiem uz sabiedrības vispārīgās labklājības rēķina. Pārāk daudz politikāņu - aktieru un klaunu, lai gan partokrātiju vada un kontrolē VDD.


Bezjēdzīgi daudz visādu valsts finansētu mediju, kuri atražo valsts pasūtījumu - nepārtraukti melojot sabiedrībai.

Nav palikusi neviena sfēra, kuru nebūtu sabojājusi nauda. Žīdu ebreju FRS saražotā. Pašlaik Ķīna, Krievija, ES un ASV pastiprināti izlaiž apgrozībā lielas savas naudas masas. Starptautiskā norēķinu banka ar grūtībām uztur dažādu kursu attiecības starp naudu vērtībām. Neviens nezin ar ko tas beigsies.

Atbildēt

Zelta stunda

01.06.2020. 03:52

»

Agnese

Nav jēga pacientu vest uz klīnikām, kur tāpat nevar sniegt palīdzību, jo nav konkrētas specialitātes ārsta, resp., nestrādā brīvdienās, piemēram, vai gadījums izrādās komplicēts un tāpat jāved uz augstāka līmeņa stacionāru pēc iespējas ātrāk. Nevis jāsaņem telefoniskas konsultācijas un tik ,,jāārstē...


Piekrītu Jūsu viedoklim. Zinu, reti kad gadās speciālists uz vietas, neskaitot terapeitu, steidzamas asinsanalīzes, varbūt vēl dežūrējošais ķirurgs.

Pacientu visos veidos atsvešina no valsts - samazina finansējumu, nesamazinot administratīvos izdevumus. Valsts par sevi, tauta par sevi.

Cik reižu nav bijis, ka “ātrajiem” galvenais “fiksi dabūt pacientu uz slimnīcu uzņemšanā” un miers. Labākā gadījumā uztaisita kardiograma. Kādreiz aizbrauca, īpaši naktī krīzes stundās asinspiedienam uz rīta pusi - cilvēks mirst, ierodas, iešpricē papaverīnu un dibazolu, kupē stāvokli līdz nākošajai reizei. Tagad, cik zinu, papaverīnu un dibazolu nepraktizē.Lai gan bija labi rezultāti. Strīdīgi viedokļi.

Atbildēt

!

31.05.2020. 21:45

»

atņemiet administrācijas barus

cik cilvēku pie mums vispār rada materiālas vērtības


atnemiet ierednus,sorositu mediju bandu un profesionalos sportistus !

Atbildēt

Agnese

31.05.2020. 20:00

»

Zelta stunda

Vienmèr bijis svarīgi ātrās palīdzības slimnīcā pacientu nogādāt stundas laikā pie speciālista...


Nav jēga pacientu vest uz klīnikām, kur tāpat nevar sniegt palīdzību, jo nav konkrētas specialitātes ārsta, resp., nestrādā brīvdienās, piemēram, vai gadījums izrādās komplicēts un tāpat jāved uz augstāka līmeņa stacionāru pēc iespējas ātrāk. Nevis jāsaņem telefoniskas konsultācijas un tik ,,jāārstē" tālāk.

Atbildēt

ha-ha

31.05.2020. 14:41

Viss notiek likumsakarīgi,jo iedzenot bailes palielinās mūsu galvenās,bet nu jau izsīkstošās ,eksportpreces virzība uz donorvalstīm.Samazinoties ārstu apmeklējumu skaitam ir samazinājusies mirstība,kas arī ir rādītājs veselības aprūpes kvalitātei un politikai un izsauc varas satraukumu.Ir radušies ierēdņu darbībai ideāli apstākļi,kurus ierēdniecība labprāt saglabātu,bet vienlaicīgi parāda ierēdņu skaita absolūto absurdumu.

Atbildēt

jautaajums

31.05.2020. 13:45

»

nē, tie ir tie

kas parazitēšanu pielikuši pie cilvēktiesībām...cērme ir humanizēta, 74 000 bezdarbnieku, laukos darbus nav kas dara...kur vēl ēnu ekonomikas cērmes...ja nav kauns būt cērmei, ar ko sarunāties


Vai tie ir deputāti,vai domāti visi partijnieki?Laukos tiešām vairs nav kam īsti strādāt,bet tas atkal ir biedru partijnieku nopelns.

Atbildēt

Jā, bet

31.05.2020. 10:26

»

treknis

"katram";piesmiet/ierēkt-normāls liberastu troļļa stils,bet,ne par trolli...


Ko Viņķele var darīt? Varbūt labāk padomā, ko Viņķele varētu nedarīt? Izlasi šajā pat portālā publicēto rakstu “Viņķele piemet savam atbalstītājam Rajevskim vēl 40 tūkstošus – Veselības ministrijai esot nepieciešams piedalīties „ZZ čempionātā”. KO citas amatpersonas šajā kovid situācijā varētu nedarīt? Izlasi šajā portālā publicēto rakstu “Šuplinskas cīņa pret Muižnieku izmaksājusi 20 000 eiro: ar paslepus noslēgtu vienošanos no nodokļu maksātāju kabatas iztērēti vēl papildus gandrīz 7000 eiro” Ja vēl interesē tēma “Ko mūsu valstsvīri varētu nedarīt?” vari painteresēties par tiem vairāk kā 200 miljoniem, kas tikko ar vieglu roku ir iegrūsti “Air Baltic”. Tādu piemēru ir cik tik uziet!

Atbildēt

treknis

31.05.2020. 09:40

"katram";piesmiet/ierēkt-normāls liberastu troļļa stils,bet,ne par trolli:
1.bet ko Viņķele var izdarīt,ja resursu ir tik cik ir, bet Covid "apkarošanai"esošie resursi tiek pāradresēti uz Covid.
2.papildus ekonomija uz citu rēķina-slikta ziņa-būs vēl kāds Covid vilnis (IZM arī filozofē ,ko darīt rudenī , ja būs atkal "pandēmija")
3.vara , kura uzskata,ka izglītība un veselības aprūpe ir pakalppojums ir tikai vara,kura prot tikai"uzvārīties".

Atbildēt

atņemiet administrācijas barus

31.05.2020. 09:01

cik cilvēku pie mums vispār rada materiālas vērtības????????????????
saucas 'ekonomika'

Atbildēt

nē, tie ir tie

31.05.2020. 08:59

»

jautaajums

Vai tie ir tie izcilības centra švonderi


kas parazitēšanu pielikuši pie cilvēktiesībām...cērme ir humanizēta, 74 000 bezdarbnieku, laukos darbus nav kas dara...kur vēl ēnu ekonomikas cērmes...ja nav kauns būt cērmei, ar ko sarunāties

Atbildēt

jautaajums

31.05.2020. 02:40

»

mja, švonderi jau vaimanā

varbūt vajag mazāk dzert un rīt


Vai tie ir tie izcilības centra švonderi?

Atbildēt

Q

31.05.2020. 02:37

Vai tad nav skaidrs, ka sorosītei viņķelei dots uzdevums iznīdēt latviešu tautu , ko arī viņa veiksmīgi dara. liedzot tai mediķu palīdzību!

Atbildēt

mja, švonderi jau vaimanā

31.05.2020. 00:30

varbūt vajag mazāk dzert un rīt.............

Atbildēt

Jā, bet

30.05.2020. 23:01

"Latvijas Slimnīcu biedrība aicina politikas veidotājus lēmumu par slimnīcu līmeņu pārskatīšanu nepieņemt sasteigti."
Nekas nav sasteigts. Viss ir smalki izplānots. Vai tiešām kāds to vēl nav sapratis? Ja kāds grib par to sīkāk uzzināt, sameklējiet un palasiet Googlē skaidrojumu jēdzienam "genocīds".

Atbildēt

Čekas troika

30.05.2020. 22:34

Levits, Kariņš, Viņķele.

Atbildēt

!

30.05.2020. 21:36

sorosa diskoteka aborigeniem !

Atbildēt

?

30.05.2020. 21:33

»

labvēlis

Žesti norāda visu


vinkele iemacijas no dela,vai dels no mates ?

Atbildēt

labvēlis

30.05.2020. 20:03

Žesti norāda visu...

Atbildēt

Zelta stunda

30.05.2020. 19:54

Vienmèr bijis svarīgi ātrās palīdzības slimnīcā pacientu nogādāt stundas laikā pie speciālista.

Rakstā nav neviena lieka vārda. Katrs uzrakstītais vārds ir cilvēka dzīvības vērts iepretim valsts politikas attieksmei.

Tas, ka valsts politika ir samazināt visos veidos iedzīvotāju skaitu, nesniedzot kvalitatīvu valsts veselības aprūpi, ir pat skaidrs no E. Levita attieksmes pret likumu. E. Levits kā VP ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu. Ja tiesa soda likumpārkāpējus, vai nav cita tiesa, kas adekvāti sodītu E. Levitu par noziegumu pret tautas vispārējo veselības aprūpi? Vai tiešām Latvijā nav neviena drosmīgā, kas sodītu E. Levitu tā, lai visa latviešu tauta to uzzin?

Atbildēt

kā vēl iznīcināt Latviju

30.05.2020. 19:50

??????????????????????????????????????
priekšļikumi būtu

Atbildēt

katram savu slimnīcu, skolu, pašvaldību, universitāti

30.05.2020. 19:49

stadionu, baseinu, pabalstus.............un brīvu ēnu ekonomiku...............

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....