Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ilgi gaidītais brīdis beidzot ir pienācis – Indriķa Latvieša romāna “Nāve” („Bailes 4”) pirmā daļa, kas drukātā formā grāmatnīcās jau sen izpirkta, tagad ir iegādājama arī e-grāmatas formā. Visiem interesentiem, kas dod priekšroku šādas formas lasāmvielai, romāna „Nāve” e-grāmata jau ir pieejama Jāņa Rozes interneta grāmatnīcā.

J. Rozes interneta grāmatnīcā „Nāves” pirmā daļa e-grāmatas formā maksā 5,75 eiro, un tā atrodama e-grāmatu sadaļā vai arī, vienkārši iekopējot interneta pārlūkā šo saiti:

https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/citas-e-gramatas/bailes-4-nave-e-gramata.html

Faktiski vienlaikus e-grāmatas formā pie lasītājiem dodas nākamā Indriķa Latvieša grāmata „Ādamsona faili: valstiskais organizētās noziedzības grupējums”, kas pērn nomainīja „Nāvi” Latvijā pieprasītāko grāmatu sarakstu augšgalā.

J. Rozes interneta grāmatnīcā „Ādamsona failu” pirmā daļa e-grāmatas formā maksā 5,50 eiro, un tā atrodama e-grāmatu sadaļā vai arī, vienkārši iekopējot interneta pārlūkā šo saiti:

https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/citas-e-gramatas/adamsona-faili-e-gramata.html

Abas jaunās Indriķa Latvieša grāmatas stāsta par faktiski vienu un to pašu – par „caurcaurēm izdomātiem” cilvēkiem, puskriminālu un atklāti kriminālu interešu grupām un vēl ietekmīgākām organizācijām. Katrs no tiem cenšas nokampt savu gabalu no Latvijas pīrāga pats savās un savu saimnieku interesēs. Kā redzam no apkārt notiekošā, daudziem tas lieliski izdodas, taču jaunās grāmatas katra no sava skatu punkta demonstrē – kas ir šie kampēji un kas to saimnieki.

Ir dzirdēts, ka internetā jau klejo apjomīgs un detalizēts saraksts ar personām, kas varētu būt „Ādamsona failu” „varoņi”, lai gan daudziem diezgan skaidras līdzības varētu būt saskatāmas arī bez šādas priekšā teikšanas.

Interesanti, ka Jāņa Rozes internetveikalā atrodama vēl viena ļoti slavena e-grāmata, kuru daudzi lasītāji tā arī nespēja iegādāties grāmatnīcās un kuras otrais, papildinātais izdevums vēl joprojām tiek tikai solīts. Lato Lapsas un Kristīnes Bormanes grāmata „Viltvārdis” e-grāmatas formātā ir atrodama un iegādājama šajā saitē, tās cena – 6,30 eiro:

https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/citas-e-gramatas/viltvardis-e-gramata.html

Novērtē šo rakstu:

89
7

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft