Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

🎭🎭

06.02.2022. 11:15

»

fakts

Jā tikai 1000000 nopirks pa katrai o 3 elektroniskai grāmatai, tie ir vismaz 15


Lai taču Lapsa ir miljonārs. Tev žēl? Galvenais ka nelieti Ādamsonu atmaskojis.Kurš tad vēl to būtu izdarījis?

Atbildēt

fakts

06.02.2022. 10:06

Jā tikai 1000000 nopirks pa katrai o 3 elektroniskai grāmatai, tie ir vismaz 15
000000 euro. Lato Lapsa būs viens no Latvijas miljonāriem, ja vien jau nav.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

05.02.2022. 21:19

»

Kādi gan vajadzīgi pierādījumi komunista, čekista, koloboranta un stukača vainai, ja izdevēji to aprakstījuši grāmatā. Slinkums lasīt visu, spilgtākie piemēri šajā portālā. Neslinko, palasi, būs skaidrība...


"Savos grēkos vainot citus, tas bija padomijas propogandas pamats. Gan jau mājās pie sienas ļeņina un staļina portreti. Savos svētkos dziediet internacionāli."

Tavi komentāri to labi apliecina. Tu jau te visus citus vaino uz līdzenas vietas, bet faktu ta nav tikai tukša &iršana.

Atbildēt

Patriotiskais gars

05.02.2022. 19:16

»

Skat kā satraukušies komunisti, čekisti un koloboranti, kad viens no viņu vidus nonācis sen pelnītās nepatikšanās. Taču padomijas stila demagoģija nepalīdzēs, jo tā sen vairs nedarbojās. Pavļiks Morozovs nav vis varonis , bet stukačpuika kurš ņēma nelabu galu. Visi tie un tās, kas pienesa ziņas par "...


šitais nava vdd āgentstrollis,tā skribelē padumjie soroszombētie troļļuki,arī atsaldētie no nažuku rindām,avīželes ddd fāni--šiem bulduriem čekisti,deokupācija,lustrācija,pļustrācija,komunisms,sociālisms un tam līdzīgi murgi pēc 30 VEIKSMES gadiem,jo ir ļoti satraukušies---GALAKTIKA ĻOTI STRAUJI MAINĀS----LAIMES LAČUKU NEBŪS.vdd troļli slīpētāki--sotiets,skolnieciņš,ivo,delavers,tur meli,izdomājumi un lamu vārdi solīdāki,šēdošam arī pie televizora var likties kā RASAS PILINI,nevis urīns acēs.

Atbildēt

05.02.2022. 19:13

»

Zāra Mālīte

Kur fakti, biedri dežurant? Bez konkrētiem faktiem jūsu apgalvojumi ir vien bērnudārznieka līmeņa apsaukāšanās, vai delīrija izraisīti verbālie izkārnījumi...


Kādi gan vajadzīgi pierādījumi komunista, čekista, koloboranta un stukača vainai, ja izdevēji to aprakstījuši grāmatā. Slinkums lasīt visu, spilgtākie piemēri šajā portālā. Neslinko, palasi, būs skaidrība.
Bet veco padomjlaiku stiliņš lien ārā no katras vēles. Savos grēkos vainot citus, tas bija padomijas propogandas pamats. Arī tie vārdiņi no pašu vides pasprīks - biedrs; dežurants; poļitruks. Tikai zinātājs tā izsakās. Gan jau mājās pie sienas ļeņina un staļina portreti. Savos svētkos dziediet internacionāli. Bet tā paklusām, lai ādamsoni nedzird un kādam nenostučī.
Bet ādamsonus velti aizstāvi. Stukači, spiegi, komunisti, nodevēji, kangari, jūdas ir tādi jebkuros laikos un jebkurā vietā. Ādamsons ir kļuvis par izstumto un ādamsoni nokļūs vēstures mēslainē.

Atbildēt

Nebia ilūziju

05.02.2022. 17:46

Izlasīju. Citas daļas bija interesantākas. Vienīgais, kas pārsteidza, ka nelaiķa Pāvela Rebenoka slepkavību, pēc grāmatas versijas organizēja VDD, visticamākais, ar ārvalstu specdienestu vai Kaukāzā spietojošu organizētās noziedzības palīdzību.

Labi, ka es vairs nedzīvoju Latvijā. Nožēlojama, zududi valstele.

P.S.Pateicoties Valsts drošības dienestam (VDD), Latvija ir neizdevusies valsts.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

05.02.2022. 14:01

»

Zāra Mālīte

Kur fakti, biedri dežurant? Bez konkrētiem faktiem jūsu apgalvojumi ir vien bērnudārznieka līmeņa apsaukāšanās, vai delīrija izraisīti verbālie izkārnījumi...


Skaisti un precīzi pateikts! Cepur nost Zāra! Bet nav vērts tērēt savu laiku un talantu diskutējot ar VDD troļļiem, viņiem tāds darbs.

Atbildēt

Zāra Mālīte

05.02.2022. 10:54

Kur fakti, biedri dežurant? Bez konkrētiem faktiem jūsu apgalvojumi ir vien bērnudārznieka līmeņa apsaukāšanās, vai delīrija izraisīti verbālie izkārnījumi.

Īstenie komunisti, čekisti un kolaboranti, kā piem. prezidenta kancelejas vadītājs tagad ir sabiedrībā godājami ļaudis. Bet īsti patrioti, kas uzdrošinās nostātiet pret politmafiju, kā Gobzems vai Ādamsons, tiek burtiski vajāti.
Jūs pats esiet caucarēm īstens komunists, kas gatavs cilvēku bez tiesas sprieduma norakstīt, tikai aiz savas slimīgi iekaisušās pārliecības ka viņš ir citādāks.

Bet kur fakti, biedri poļitruk?

Atbildēt

04.02.2022. 20:27

»

Zāra Mālīte

Pilnīgi Jums piekrītu, biedri dežurant! Ādamsons ziņojot par nelikumībām un korupciju Saskaņas biedru rindās, ir apliecinājis, ka ir Goda Vīrs, kas nepaies garām un nenoskatīsies vienaldzīgi caur pirkstiem uz noziegumiem, pat ja tos ir pastrādājuši viņa paša partijas biedri un ilggadējie līdzgaitnieki...


Skat kā satraukušies komunisti, čekisti un koloboranti, kad viens no viņu vidus nonācis sen pelnītās nepatikšanās. Taču padomijas stila demagoģija nepalīdzēs, jo tā sen vairs nedarbojās. Pavļiks Morozovs nav vis varonis , bet stukačpuika kurš ņēma nelabu galu. Visi tie un tās, kas pienesa ziņas par "sociālisma valsts pamatu grāvējiem", " imperiālistisko valstu tīkojumiem" u.c čekas maisu iemītnieki nav vis godavīri vai godasievas, bet visparastākie jūdas. Un tāds ir arī b. Ādamsons. Tipisks komunists, čeksits, koloborants un jūda. Interesanti, vai viņš Pavļika Morozova stilā pienesa ziņas arī par sev tuvākajiem: māti;māsu; kādu no brāļiem, sievām vai meitām? Es noteikti nebrīnītos.
Cerams ka Lato Lapsa ar koandu b.Ādamsonu u.c. "biedrus ādamsonus" pamazām cels ārā no tumšajiem kaktiem, lai tie varētu stāties sabiedrības un tiesas priekšā. Lustrācijai kaut vēlu un pamazām, bet ir jānotiek.

Atbildēt

Solvita

04.02.2022. 14:17

»

Zāra Mālīte

Pilnīgi Jums piekrītu, biedri dežurant! Ādamsons ziņojot par nelikumībām un korupciju Saskaņas biedru rindās, ir apliecinājis, ka ir Goda Vīrs, kas nepaies garām un nenoskatīsies vienaldzīgi caur pirkstiem uz noziegumiem, pat ja tos ir pastrādājuši viņa paša partijas biedri un ilggadējie līdzgaitnieki...


Tāpēc jau tādiem ideālistiem kā Ādamsons nav vietas politikā un sistēma, ja nav gatavs pazemīgi rāpot un klusi pildīt pavēlēs.
Kā tur tā blondā blozga no Saskaņas teica, ka partijas biedri esot finansiāli atbalstījuši Jāņa ģimeni kamēr viņš ir ieslodzījumā un bez ienākumiem. Ar to vien, ka pēc tik daudziem politikā un Saeimā pavadītiem gadiem viņš uztur savu ģimeni no algas līdz algai, viņš ir uzskatāms par kristāltīru un godīgu cilvēku. Varbūt brīžiem viņš ir pastulbs, varbūt naivs, bet ne blēdis, ne zaglis un ne nodevējs. Turies Janka!

Atbildēt

Zāra Mālīte

04.02.2022. 13:17

»

Paldies autoriem un izdevējiem, kuri tik izteiksmīgi parādījuši Ādamsona stukača, nodevēja un koloboranta gaitas


Pilnīgi Jums piekrītu, biedri dežurant! Ādamsons ziņojot par nelikumībām un korupciju Saskaņas biedru rindās, ir apliecinājis, ka ir Goda Vīrs, kas nepaies garām un nenoskatīsies vienaldzīgi caur pirkstiem uz noziegumiem, pat ja tos ir pastrādājuši viņa paša partijas biedri un ilggadējie līdzgaitnieki.

Vainot Ādamsonu nodevībā un stučīšanā, vari tikai cilvēki/lopi ar perversu godīguma, taisnības un cieņas izpratni, vai tādi paši korumpanti un noziedznieki kā tie, ko Ādamsons ir centies vienmēr atmaskot un apturēt.

Atbildēt

epidemioloģisko jaunumu pārskats

03.02.2022. 23:22

"Saeima noraida priekšlikumu atteikties no Covid-19 sertifikāta izmantošanas"
"Ārsts: nepamatota sertifikātu atcelšana ar mērķi būvēt politisko kapitālu ir sodāma rīcība"

Atbildēt

Nav tomēr brāķis

03.02.2022. 22:58

»

Brāķis

Jānī Rozē e-grāmata ir brāķis, pēc 52.lpp. viss teksts atkārtojas. Naudu atgriezīsiet vai atsūtīsiet salabotu versiju


Izmēgināju citu programmu, viss aizgāja bez problēmām. Turpinu lasīt.

Atbildēt

pareizi

03.02.2022. 22:05

»

iļjuša

Šeit nekādas lētās Ķīnas preces netirgo


Šeit tirgo vietējos sesku sūdus ko pat ķīnieši nepirktu.

Atbildēt

Brāķis

03.02.2022. 20:57

Jānī Rozē e-grāmata ir brāķis, pēc 52.lpp. viss teksts atkārtojas. Naudu atgriezīsiet vai atsūtīsiet salabotu versiju?

Atbildēt

vemjamzāles

03.02.2022. 19:17

»

stalins

paldies


nostrādāja?

Atbildēt

Nesatraucies!

03.02.2022. 18:56

»

Labi

Jaatbalsta ir viss ,kas veicinas karinlevita klikes atstadinasanu no varas velesanu rezultata sa gada rudeni


Būs cits levits un kariņš. Būs viss pa vecam, gaudošana un svipšana turpināsies. Visi tiks nočipoti ar QR kodiem. Jo tā grib Jaunā pasaules valdība. Cilvēktiesības aizmirstiet pavisam!

Atbildēt

Nezinītis

03.02.2022. 18:29

Mēģināju pēc saites iegūt egrāmatu.Pirmkārt jau nav skaidrs kāda tā e grāmata ir . PDF vai kāds cits formāts.Attiecīgi nav skaidrs kādā ierīcē lasīšana būs iespējama. Tālāk nezin kādēļ man ir jānorāda visi personas dati pie iegādes. Kādēl ?? Vai tiešām nepietiek ja ar paypal apmaksā un novelk failu kā tas notiek civilizācijā ??? Šobrīd piedāvātā iegādes forma ir pilnīgi nejēdzīga un nekur nederīga

Atbildēt

Labi

03.02.2022. 17:16

Jaatbalsta ir viss ,kas veicinas karinlevita klikes atstadinasanu no varas velesanu rezultata sa gada rudeni !

Atbildēt

03.02.2022. 17:08

Paldies autoriem un izdevējiem, kuri tik izteiksmīgi parādījuši Ādamsona stukača, nodevēja un koloboranta gaitas.
Mediji nesen ziņoja, ka Ādamsons pienesis ziņas pat par partijas biedriem no Saskaņas, tāpēc ar nepacietību gaidīsim publikācijā minēto grāmatas turpinājumu.

Atbildēt

Ko nu?

03.02.2022. 17:04

Gaidīšanas svētki beigušies?

Atbildēt

stalins

03.02.2022. 16:58

paldies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...