Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mātes vārdu virtuozs

20.01.2023. 12:44

Lāsmiņ, iemāci man mīlestības runu!

Atbildēt

osvoboditel

20.01.2023. 11:43

bet mes te melus un naida runas neizpalatam: mes tikai izplatam savus ''patiesos'' uzskatus par musu vareno imperiju-Rossiju.

Atbildēt

Jānis

19.01.2023. 11:22

»

Līga

Kā rakstīts latviešu vārdnīcās - "Iepūt manā bālā dirsā


Vai , Līga, cik nesmuki! Varēji tak patēlot to nūģistu un nosauļot!

Atbildēt

Līga

19.01.2023. 11:14

»

Līgai

Nav smuki pielīst... bet jaunvārds pagaršs.... no kā Tu smelies iedvesmu


Kā rakstīts latviešu vārdnīcās - "Iepūt manā bālā dirsā!"

Atbildēt

Pārsteigtais

19.01.2023. 08:12

Pupainā Lāsmiņa pieslējusies voukismam un to tagad aktīvi propogandē?

Atbildēt

kancelēšanas kultūra nerullē

19.01.2023. 01:14

»

Viktors

Kultūra, sievasmāt , sākas ar mazmājiņu, tā kā ej nu vien


Kur lapsu dīriķis Viktors pabijis, tur cilvēkiem nav ko darīt...

Atbildēt

Viktors

18.01.2023. 19:28

»

tieši tas pats

attiecas uz kretīnu tavā vecumā


Kultūra, sievasmāt , sākas ar mazmājiņu, tā kā ej nu vien...

Atbildēt

tieši tas pats

18.01.2023. 18:57

»

Giluču Jezups

Sprauna tev tā meita,Olitiņ,bet dumja gan


attiecas uz kretīnu tavā vecumā.

Atbildēt

izsmēķis

18.01.2023. 12:51

»

Vispār

Nebija gan cits. Tās bija naida runas, ko vērsa pret cilvēkiem. Šos cilvēkus apsaukàja visos iespējamos veidos, kūdīja pret viņiem sabiedrību, pazemoja viņus. Un iemesls bija viņu atšķirīgais viedoklis, kuru starp ctu šie cilvēki spēja argumentēt, atšķirībā no covid pošu fanātiķiem...


Nu ja vārdisku caureju sauc par argumentāciju, tad varbūt. Nu un nosaukt muļķi par muļķi nav apsaukāšanās, bet nepieciešama rīcība, lai vēlāk nebūtu pārpratumu, un nevajadzētu brīnīties, ka neviens nebrīdināja.

Atbildēt

Giluču Jezups

18.01.2023. 10:53

»

Olita

Mana Lāsmiņa gan gudra meitene, paskat, ko uzrakstījusi


Sprauna tev tā meita,Olitiņ,bet dumja gan!

Atbildēt

Ar

18.01.2023. 08:01

»

Askēts

Planēta var izturēt 60-70 miljardus iedzīvotāju, bet tad jādzīvo godīgi, nedrīkst zagt un augļot. [Naida runa] pārstāvētie netautieši var pazaudēt profesijas atlīdzību


pāris rīsu saujām dienā katram, Zeme var uzturēt arī 80miljardus. Bet ne jau mūs- ar lielajiem iepirkuma ratiem veikalos, automašīnām sastrēgumos, milzīgiem mājokļiem un lidināšanos pa pasauli. Vai "aizved mani uz Munameģi" ar divām rīsu saujām pietiks?

Atbildēt

Kubas cukurs, krievu trubas, lai iet bojā, linu druvas.

18.01.2023. 07:43

»

Žēl gan,

ka mīnusu licēji nav sapratuši par ko Diāna uzrakstīja.Par LGTB piebildīšu,ka man viņi dzīvot netraucē....bet: sava ``gultas dzīve``nav jāliek publiskai apskatei. Šī kustība sākās,līdz iestājāmies ES,tas gan ir fakts.Līdz tam šie ļaudis dzīvoja savu ikdienas dzīvi,bet:tad atvēra robežas un šie ārzemju...


Vai tad kādam vairs noslēpums, kurējie finansēja liberālās pārmaiņas eiropā. Gādāja par bēgļu straumēm, frau Merkeles un Šrēdera labticību, Makrona smalkjūtību un Trampa triumfu.

Atbildēt

Harmonija ar sātanistiem

18.01.2023. 07:22

Ko tad gribēji dzirdēt, ja izvaroto latviešu tautu ar izvarotājiem salaulā piespiedu kārtā, bet bērniem spriež mainīt orientāciju uz austrumu ordas kriminālajām vērtībām.

Atbildēt

Uznes mani kalnā

18.01.2023. 05:20

»

elementāri

naida runa vienmēr sākas tur, kur paustais nesakrīt ar manu viedokli, ar mana ego vēlmēm un ideālā varinatā vēl pastiprinātām ar analogām kolektīvā ego iegribām


Lietderīgi ir kritizēt nevis cilvēkus, bet amatpersonas. Deputātiem, t.sk. caurkritušiem lietderīgi skaidrot cēloņus kāpēc LTGB kustības attīstās un kas sagaidāms nākotnē. Skaidrs, ka 8 miljardus patērētāju sabiedrības planēta Zeme nevar panest, sākas dabiskie regulācijas procesi

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

18.01.2023. 01:57

»

Pirātu partija

Interesanti, Diāna Zande tiešam tā domā, vai tas ir pasūtījuma rakstiņš no zilo mafijas...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

(…)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tā viš i

18.01.2023. 01:44

»

Dagnija toreiz...

Kāda smuka, gudra meitene, bet kad izauga, nu kļuva par ko nu kļuva... Žēl, ka pate to neapzinās, ka prāts nenāk reizē ar vecumu


jaunībā Džīna šķita daudz prātīgāka, bet L(PS)R "izglītība" un "brīvās" Latvijas zocializācija dara savu...

Atbildēt

Pirātu partija

18.01.2023. 01:21

Interesanti, Diāna Zande tiešam tā domā, vai tas ir pasūtījuma rakstiņš no zilo mafijas?
Parasti tādas bābas ar maziņu IQ, kā lietderīgus idiotus izmanto kāds daudz gudrāks.
Raksta tendence ir labi saprotama, aizbāst muti katram, kas kaut ko netīkamu pasaka pret kādu no sociālām grupām.
Sociālās grupas var būt, jehovas liecinieki, katoļi, menti, pie siles esošie, zilie vai jebkuri savādāk domājošie vai runājošie.
Tomēr ir satversmes 100.pants, kā rakstiņa autore iedomājās to apiet? Jau ir panti par goda un cieņas aizskaršanu, duročkai ar to pa maz?
Internets, sociālie tīkli ir vieta, kur cilvēki var izteikties.
Nepatīk, tad variet skatīties panorāmu, tur neko apstrīdēt un pateikt nevar.
Tomēr ja izvēlās publiskus avotos, jārēķinās ka par "īpašu gudrību" var pasūtīt trīs mājas tālāk un tas ir normāli. Tāpēc ir admini, kas dzēš klajas rupjības.
P.S. Kaut kā pie siles esošie un globālisti ļoti satraukušos par "visatļautību" internetā. TV zombēšana vairs nestrādā, fakcinācija izgāzās dēļ naida runām, kovididioti tika izsmieti internetā, tāpēc līdz nākošai fakcinācijai visiem jāaizbāž mutes.
Tāda tendence nav tikai Latvijā, daudzās valstīs.
Pat putleriskā raškā par naida runām pret mentiem, deputātiem ,karu, provoslavonaftiem un citiem režīma pakalpiņiem, liek uzreiz cietumā.
Interesanti Diāna Zande cik reizes ir sadurta? Blaknes vēl nesākās? Parasti 14.nedēļā pēc pēdējā busterīša.

Atbildēt

Vienkāršais cilvēks

17.01.2023. 23:51

Par šo ANO definīciju naida runai par fizisko veselības stāvokli esmu patīkami izbrīnīts. Vai raksta autore ir domājusi Kariņu? Viņš man ienāca prātā kā pirmais. Daudzi nobalsoja par Kariņu kā “mazāko ļaunumu”, aizmirstot, ka Kariņš vispirms publiski meloja tautai, ka Latvijā piespiedu vakcinācijas nebūšot, bet pēc tam organizēja naida runas par personu fizisko veselības stāvokli MK un Saeimā un piespieda 2/3 fiziski veselos latviešus kā vakserus sapotēties ar steigā uzražotu Kariņa ministru par kādiem 80 miljoniem iepirktu Pfizer gēnu terapijas medikamentu kā “vakcīnu”, kas atšķirībā no īstām vakcīnām imunitāti pret Covid nerada un nemaz neaptur vīrusa izplatību, bet ģenētiski veicina audzējus un izraisa pēkšņas sirds slimības. Lai šo Pfizer “vakcīnu” injekciju upuri daudz par sekām savai veselībai nedomātu, Kariņa valdība četrkāršoja elektrības un siltuma cenas. Šis manā skatījumā kabatas partijas Vienotības melis un naida runu organizētājs pret pārējiem 1/3 ar Pfizer gēnu devām nesapotētajiem fiziski veselajiem latviešiem, kurus Kariņa ministri un Saeimas deputāti naidīgi nosauca par antivakseriem, ar savu kabatas partiju 14.Saeimā tomēr iekļuva arī pēc Covid laika naida runām. Šoreiz, kā es secinu, biedējot salstošos un slimojošos tautiešus ar pasaku par to, ka pie citas mazpartijas būšot vēl sliktāk, 26% vēlētāju izraisot naidu pret citām partijām. Neaaprotu, ko man tagad darīt - sūdzēties par Kariņu ANO vai uzmeklēt raksta autori, lai viņa konkrēti tad arī uzraksta par Kariņu kā zināmāko naida runu man publisku naida runu un tautas sanaidošanas veicinātāju Latvijā?

Atbildēt

Dagnija toreiz...

17.01.2023. 23:31

»

Olita

Mana Lāsmiņa gan gudra meitene, paskat, ko uzrakstījusi


Kāda smuka, gudra meitene, bet kad izauga, nu kļuva par ko nu kļuva... Žēl, ka pate to neapzinās, ka prāts nenāk reizē ar vecumu!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

17.01.2023. 23:08

Gandrīz jāsāk domāt, ka Diāna Zande čurā odekolonu. Nevar būt nekāda tolerance pret nekauņu vai nelieti!!! Cūka nav tas pats, kas rozā siventiņš. Vecs onkulis, kurš mūžā nezināja krievu lamuvārdus, spēja pateikt, viņaprāt, vien tādu rupjību jeb lāstu kā: Tu govs dēls, tu amerikāņu špiegs, tu nezini kā rudzu maize garšo! Ja no Saeimas tribīnes atskan: "Šis valsts nodevējs vai noziedznieks"- tā ir uzruna vai aizskārums (fizisks kontakts)!?? KAM CEPURE DER- LAI VALKĀ!!!

Atbildēt

elementāri

17.01.2023. 22:45

naida runa vienmēr sākas tur, kur paustais nesakrīt ar manu viedokli, ar mana ego vēlmēm un ideālā varinatā vēl pastiprinātām ar analogām kolektīvā ego iegribām

Atbildēt

Līgai

17.01.2023. 22:38

»

Līga

Paldies, Diāna Zande! Kaut vairāk būtu tādu viedokļrakstu


Nav smuki pielīst... bet jaunvārds pagaršs.... no kā Tu smelies iedvesmu?

Atbildēt

Līga

17.01.2023. 22:30

Paldies, Diāna Zande! Kaut vairāk būtu tādu viedokļrakstu!

Atbildēt

Demokrāts

17.01.2023. 22:29

»

Tu ir

demokrāts? nesmīdini


Protams! Demokrātiskā valstī trakos ārstē! Viņiem neļauj skraidīt pa ielām nepieklājīgi ģērbušiem ar varavīksnes karogiem. Šie karogi nav LV karog. Ar svešiem karogiem skraidā tie, kas vēlas gāst Latvijas valdību, mainīt pastāvošo iekārtu!

Atbildēt

vv

17.01.2023. 22:07

Vispār jau mēs ir baigi zolīdi, līdz Ukrainas radai augt un gaut, pat neviens vēl misenē nav iemests, un kautiņus ar netaisa, mīkstie tie mūsu 100, gribās asumiņu, varbūt ja kāds pa tauri dabūtu, gudrākus lēmumus pieņemtu.

Atbildēt

HT

17.01.2023. 20:12

Es turpināšu naida runas pret huntu tikām, kamēr hunta publiski neatvainosues par tās izdomāto un pazemojošo apzīmējumu “antivakseris”. Kamēr hunta neatdos 13.03.2020 atņemtās cilvēktiesības. Naids, kas man radies pret huntu ir pašas huntas radīts. Man dziļi sāpīgi iespiedies atmiņā K. Kariņa publiskais naida paziņojums, ka “pensionāriem, kas nevakcinēsies, viņš dzīvi padarīs nepanesamu”, ko arī realizēja ar represējošu MK noteikumu izdošanu, ejot vien PVO bezatbildīgo rekomendāciju pamatā. Naids, ko rada hunta, ir neaizmirstams un sodāms. Jo vairo naidu sabiedrībā.

Atbildēt

Naivais

17.01.2023. 19:58

»

Arnolda Zandes cigarete

Tas bija kas cits


Līdzīgi, kā tas, ko mums tagad var teikt par kādas nācijas piederīgajiem?

Atbildēt

IM

17.01.2023. 19:31

Cilvēki jau dalās cilvēkos un homofobos. Cilvēki var runāt brīvi, homofobi nē.

Atbildēt

Vispār

17.01.2023. 19:24

»

Arnolda Zandes cigarete

Tas bija kas cits


Nebija gan cits. Tās bija naida runas, ko vērsa pret cilvēkiem. Šos cilvēkus apsaukàja visos iespējamos veidos, kūdīja pret viņiem sabiedrību, pazemoja viņus. Un iemesls bija viņu atšķirīgais viedoklis, kuru starp ctu šie cilvēki spēja argumentēt, atšķirībā no covid pošu fanātiķiem.

Atbildēt

to arī

17.01.2023. 19:22

kundze laikam nav pamanījusi,ka vārds"lops"izlasāms gandrīz vai katru dienu kādā no portāliem,kuros kāda persona valsts prezidentu,piemēram, dēvē par "žīdu lopu".Visas "muciņas"'tiek veltas uz vienu konkrētu cienījamu Saeimas deputātu.Būtu labāk pavērojusi savas partija izdarības un izteikumus.Un tai līdzīgas tādas pašas partijas Progresīvie darbības un tekstus.

Atbildēt

Olita

17.01.2023. 19:12

Mana Lāsmiņa gan gudra meitene, paskat, ko uzrakstījusi!

Atbildēt

būtu nu kaunējusies

17.01.2023. 19:11

rakstīt savas gudrības,Kaut vai to,ka "lielākā daļa sabiedrības nelieto tādus vārdus kā žīds,čigāns,pederasts,nēģeris" un ka šie vārdi aizvaino cilvēkus.Lielāko daļu sabiedrības ne nu aizvaino,nekā.Gan jau pati arī kādu no tiem lieto.Paldies Dievam,ka netika Saeimā.

Atbildēt

Oki

17.01.2023. 18:50

Vai tikko Diāna vērsās pret aizskarošas runas un naida runas paudējiem ? Vai tā nav aizskaroša un naida runa , tikai citā virzienā ? Vai viņa nezina (vēl nav sapratusi) , ka aizskarošas un naida runas paušana ir bioloģiski noteikta iezīme ?

Atbildēt

Interesanti

17.01.2023. 18:40

Kā D.Zande vērtē valdības u.c. izteikumus par tiem cilvekiem, kuri gribēja paši lemt par savu ķermeni un negribēja covid potes. Tas bija vai nē naida runas?

Atbildēt

Žēl gan,

17.01.2023. 18:22

ka mīnusu licēji nav sapratuši par ko Diāna uzrakstīja.Par LGTB piebildīšu,ka man viņi dzīvot netraucē....bet: sava ``gultas dzīve``nav jāliek publiskai apskatei. Šī kustība sākās,līdz iestājāmies ES,tas gan ir fakts.Līdz tam šie ļaudis dzīvoja savu ikdienas dzīvi,bet:tad atvēra robežas un šie ārzemju ``brīnumi``sāka ``spiest``uz šo ``grupu``--ei,ko jūs tur pa kaktiem....ejiet ielās un t.t.Kad notika 1.praids-no rīta tie ārzemnieki brauca ar 22.autobusu uz Lidostu....neticēsiet-savās varavīksnes``parpalās,izkrāsojušies pohaini,pretīgu uzvedību,gramstīdamies viens gar otru....cilvēki pārsēdās tālāk no viņiem...Tāpēc,ka esam ES,mums jāmērķaķojās līdzi????Nē!Bet Diāna uztvēra pareizi to,kas ir tagad-kā mūsu sabiedrība attiecās viens pret otru.

Atbildēt

Demokrāts

17.01.2023. 18:05

Nevar būt nekādas sociālās līdztiesības pret cilvēces padibenēm LGBT savienības deģenerātiem! Nu nedrīkst!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...