Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tas notiek arī pie mums

Viesturs Ķerus
01.11.2020.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētupes

04.11.2020. 11:41

Rudens ir beidzies. Ziema jau klauvē pie mūsu namu durvīm. Vēsās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Pirmais sniegs vairs nav aiz kalniem. Tomēr kovid-19 sērga turpinās. Būsim apzinīgi un ievērosim visus valdības ierobežojumus, kā arī mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Nedrūzmēsimies! Bieži un rūpīgi mazgāsim rokas. Neaizmirsīsim par dezinfekcijas līdzekļiem! Lai pasargātu sevi un citus no saslimšanas, lietosim sejas maskas. Būsim atbildīgi par savu un apkārtējo drošību. Par spīti grūtībām, saglabāsim cerību savās sirdīs. Ticēsim labajam. Iedegsim uz palodzes zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni, Dabas Māte ir mūsu radītāja. Lūgsim Dabas Mātes svētību, lai Dabas Mātes viedums mūs pasargā no kovid-19 sērgas! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons patriec kovid-19 sērgu prom no mūsu mīļās zemītes! Lai ticība Pērkonam kalpo par zobenu mūsu rokās! Lūgsim Veļu Māti – Viņsaules Valdnieci – kaut ar kovid-19 sērgu sirgstošie drīz izveseļotos! Lūgsim Laimu – Likteņa Valdnieci – lai mums būtu labklājība un laimīga dzīvošana! Iekursim ugunskuru par godu Latvju Dieviem sava nama pagalmā! Kvēpināsim ugunskurā kadiķa zariņus un vērmeļu buntes. Ziedosim ugunskurā sauju monētu. Lūgsim Latvju Dievus – mūsu dzimtās zemītes aizstāvjus. Būsim atbildīgi saimnieki savā zemē, turēsim cieņā savu senču gudrības un senlatvju spēka zīmes. Lai Latvju Dievi mūs sargā šajā sūrajā laikā! Lai Latvju Dievi svētī Latviju! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
No sirds veselību un pārticību vēlot, Jūsu Skolnieciņš no svētupes [Latvju Skaudības Dievs]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#Skolnieciņš #kovid-19 #kroņvīruss #drošība #veselība #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #saticība #LatvjuDievi #PozitīvāDomāšana #LatvjuDievuSvētība #labklājība

Atbildēt

Ly

03.11.2020. 00:46

paldies Viesturam par rakstu!

Atbildēt

meža strazds

02.11.2020. 21:26

»

Sarkanais mēris

Nosauc datumu kad notika deokupācija un dekolonizācija? Datumu kad komunistiem un viņu pietuvinātajiem tika noliegta darbošanās politikā? Datumu kad tika demontēti PSRS drošības dienesti


Tā kā raksts par mežiem, tad atļaušos atgādināt, ka LPSR laikā mežu ministrija bija ļoti latviska iestāde. Tieši pateicoties viņiem, intitūtam Silava un vēl efektam no pierobežas joslas, mežsaimniecība LV šobrīd ir ļoti labā līmenī! Ja vēl pieskaita augstās kvalitātes priedes, kuru audzes ļoti labi tiek atjaunotas, atsevišķos jautājumos esam pasaules top3. Un skandināvi vairāk brīnās, kā mežrupnieki spēj sadzīvot ar striktajiem ierobežojumiem koku ciršanai, kas pie viņiem nav.
Putnu vīrs VĶ vienkārši godīgi atstādā naudu, ko saņem no aizrobežu finansētājiem un regulāri mēģina bāzt sprunguļus riteņos vienai no nozīmīgākajām valsts nozarēm :) Varu pačukstēt, ka nozarei ir arī daži būtiski sistēmiski trūkumi, bet tie kritikas rakstos neparādās. Secinājumi, vai nu autors ir plānā galdiņa urbējs vai arī apzināts kaitnieks, ka baidās norādīt uz reāliem trūkumiem, kurus izlabojot LV mežinieki kļūtu vēl labāki. :)

Atbildēt

Bet Kariņš

02.11.2020. 13:22

»

Juris

Kāds ir ļoti tālu no zināšanām par dabas procesiem. Tikai piemērs par purviem pie Rīgas. Dabīgie purvi ir vieni no lielākajiem emisiju avotiem. Par tādām neeksistējošām lietām, kā kāpu norakšanu nemaz nerunājot. Un klimata izmaiņām, kas radītu Latvijā tuksnesi, vajag Zemes ass nobīdes...


Bet Kariņš ausis izkāris tādus Viesturus klausās un neļauj ministriem balsot par uzlabojumiem meža atjaunošanas noteikumos

un atjaunošanas cirsmu veidošanā, sakārtot sistēmu tā, lai mazinātos korupcijas riski un saimnieciskajos mežos saimniekotu saimnieciski

Atbildēt

Juris

02.11.2020. 13:02

»

Purvu un mežu valsts

Nav jāpierāda, ka purvi un meži uztur mikroklimatu Latvijā - izcērtot mežu masīvus, lielos stādītos priežu mežus un pēc tam norokot smilšu kāpas, izstrādājot kūdras purvus - vietā nāks tuksnesis. Nebrīnīsimies, ka Latvijā klimats mainās, tā ir apzināta izvēle. Tīrelis un purvi Pierīgā ir Rīgas plaušas...


Kāds ir ļoti tālu no zināšanām par dabas procesiem. Tikai piemērs par purviem pie Rīgas. Dabīgie purvi ir vieni no lielākajiem emisiju avotiem. Par tādām neeksistējošām lietām, kā kāpu norakšanu nemaz nerunājot. Un klimata izmaiņām, kas radītu Latvijā tuksnesi, vajag Zemes ass nobīdes.

Atbildēt

jautaajums

02.11.2020. 12:19

»

P.

> tagad, kad sausums nav tikai teorētisks drauds klimata pārmaiņu prognozēs, bet pavisam reāla parādība


Vai par jonizāciju,atmosfēras blīvumu,skābekļa saturu atmosferā ar ko esi dzirdējis?Turklāt,dabā notiek netikai fizikāli procesi,notiek arī ķīmiski un bioloģiski procesi.Viss ir viens un viens ir viss.

Atbildēt

autoram

02.11.2020. 11:39

Vairums politiķu ir ļoti tuvredzīgi un nespēj domāt vidi saudzējošās kategorijās. Viņus ietekmē kobvenciālās lauksaimniecības/mežsaimniecības pārstāvji - lielie zemes īpašnieki, kuriem vides aizsardzība ir "pofig"
Liela daļa sabiedrības ir merkantila, lai domātu par vides saglabāšanu.

Atbildēt

Augsne

02.11.2020. 11:18

»

P.

> tagad, kad sausums nav tikai teorētisks drauds klimata pārmaiņu prognozēs, bet pavisam reāla parādība


Augsne, melnzeme ir dabas bagātība, resurss, ko npienācīgi nesargājam, necienam. Pierīgā tā tiek izsaimniekota, apberot ar būvgružīem un veicot apbūvi. Un, cik zināms, tusnešu vietā kādreiz bija meži.

Atbildēt

P.

02.11.2020. 11:03

> tagad, kad sausums nav tikai teorētisks drauds klimata pārmaiņu prognozēs, bet pavisam reāla parādība

Autors dzīvo kaut kādā paralēlā visumā ar alternatīvu fiziku. Mūsu Visumā, ja kļūst siltāks, iztvaikošana pieaug, un gaisā jau tas ūdens nepaliek. Siltāks mitrāks.

Atbildēt

Simtgadīgās alejas

02.11.2020. 10:10

Vēl viena alkatība - veloceliņu ierīkošana, norokot un izbetonējot augsni gar koku alejām. Eiropas naudas apgūšana, apcērtot koku saknes, neatmaksāsies un nokaltušie koki nesagādās prieku veloceliū lietotājiem. Bet ierīkojot celiņus tradicionālā veidā un respektējot stādījumus, acīmredzot, near apgūt līdzekļus. Skats pie Gaujas Mujāņos ir dramatisks un tas nav izņēmus.

Atbildēt

tā ir

02.11.2020. 10:06

»

Purvu un mežu valsts

Nav jāpierāda, ka purvi un meži uztur mikroklimatu Latvijā - izcērtot mežu masīvus, lielos stādītos priežu mežus un pēc tam norokot smilšu kāpas, izstrādājot kūdras purvus - vietā nāks tuksnesis. Nebrīnīsimies, ka Latvijā klimats mainās, tā ir apzināta izvēle. Tīrelis un purvi Pierīgā ir Rīgas plaušas...


Lavija bija ļoti labi izveidota proporcija mežiem, laukiem, jo taču sena kultūrvalsts un zemes īpašnieki gribēja dzīvot un pelnīt mūžīgi. Pāraugušie koki jāizcērt, nav šaubu, bet tā kā dara daži sarkanie-murgs. Pie kam koksne aiziet bez nodokļiem, skandināvi ļoti brīnās par mums. Oranži esam un paliekam. Tagad plus vēl violetie kaķopēji.

Atbildēt

Purvu un mežu valsts

02.11.2020. 10:00

Nav jāpierāda, ka purvi un meži uztur mikroklimatu Latvijā - izcērtot mežu masīvus, lielos stādītos priežu mežus un pēc tam norokot smilšu kāpas, izstrādājot kūdras purvus - vietā nāks tuksnesis. Nebrīnīsimies, ka Latvijā klimats mainās, tā ir apzināta izvēle. Tīrelis un purvi Pierīgā ir Rīgas plaušas un to norakšana ir noziegums.

Atbildēt

iespējams.

02.11.2020. 09:39

Bils Geits klimata un dabas aizsardzības konferencē teica, ka vakcīnas risināšot šīs problēmas.

Atbildēt

fhffgh

02.11.2020. 09:37

Ak vai,tie sliktie MĒS. Tā nu ir sanācis, ka esam savairojušies un gribam dzīvot, pie tam labi! Iesaku autoram aizbraukt uz attsevišķiem Indijas štatiem, Dienvidsudānu vai Nigērijas ziemeļdaļu un paskatīties, kas tur palicis no neskartās dabas, mums Eiropā vēl ir paradīze.

Atbildēt

No

02.11.2020. 09:29

No šitiem politiķiem neko labu Dabas aizsardzībā sagaidīt nevarēs, tikai turpināt iznīcību!

Atbildēt

Dzintars

02.11.2020. 09:11

»

nepļūti šķidru

Sarkanais mēris beidzās pirms 30 gadiem


Mēs tagad esam neatkarīgi un brīvi, varam laimē diet un 18.novembrī upmalā pulcēties ar svecītēm rokās!! Olē!!!

Atbildēt

zīle

02.11.2020. 06:33

Vai šis raksts ir jau tapis par Sabiedrības integrācijas fonda izblēdīto projekta naudu?

Atbildēt

Nīderlande

02.11.2020. 01:22

»

Nīderlande

Ko gribu, to meklēju un man nevienam nav jāatskaitās par to, ja nevēlos. Esmu Nīderlandē pašnodarbinātais, skaidrs? Pelnu normāli...


Lai gan, dažam labam nīderlandietim vēl līdz dzīvnieka attīstības līmenim ir tikai augt un augt. Tāpēc Animal Planet varētu arī visu par Nīderlandi un visiem nīderlandiešiem arī pilnībā neatspoguļot.

Atbildēt

Nīderlande

02.11.2020. 01:17

»

Usne

Bet ko tu tur meklē? Kāda tev daļa kā viņi dzīvo? Kas tu tāds vispār tur esi


Ko gribu, to meklēju un man nevienam nav jāatskaitās par to, ja nevēlos. Esmu Nīderlandē pašnodarbinātais, skaidrs? Pelnu normāli.

Starp citu, nesen meklēju TV, lai varētu skatīties Dutch kanālus. Mans kaimiņš teica, ka viņa aplikācija nerādīšot Dutch kanālus. Vienkārši TV pieslēgums 50€ mēnesī, priekš kam to maksāt, ja aplikācija rāda par velti?

Es tā padomāju, ka vispār taču var arī ieslēgt tikai Animal Planet un tur taču principā viss par Dutch un Dutch Kingdom arī būs. Tā kā, TV jaunu nepirkšu un neabonēšu viņu kanālus!

Atbildēt

Sarkanais mēris

02.11.2020. 00:36

»

nepļūti šķidru

nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu


Beidz jel visus mērīt pēc savas mērauklas, jūsu laiks beidzas un to saprotot kviecat kā aizkautas cūkas.

Atbildēt

lielās bungas

01.11.2020. 23:39

Tukša muca jau tālu skan.... vienalga cik politiskās skaņās.... visas tās jau tikai pēc naudas un naudas

Atbildēt

Sarkanais mēris

01.11.2020. 19:12

»

Autoram ķīselis galvā,

jo nejūt atšķirību starp kolchoziem un LR zemkopības ministriem


Ķīsēlis galvā ir tiem,kam izglītību apliecina korumpētu augstskolu papīri nevis zināšanas

Atbildēt

Sarkanais mēris

01.11.2020. 19:07

»

jautaajums

Ko saražo,pārtiku vai pārtikai līdzīgus surogātus?Diemžēl cenas nosaka kaut kādas mistiskas biržas,nevis ražotājs,brīvais tirgus ir ilūzija


Birža ir vieta, kur valstis tirgo savu lieko produkciju. Elektrību paši ražojam nepietiekošos apjomos un vienmēr esam iepirkuši no ārpuses. Tad kādēļ mūsu ražotā elektrība ir biržā, no kurienes ar broķeru uzcenojumu pērkam to atpakaļ. Kādēļ latvenergo vispār ir sadalīts? Pateikšu, lai sarkanais mēris varētu baroties, visi tie, kuri paaudzēm nezin kas ir strādāt.

Atbildēt

Autoram ķīselis galvā,

01.11.2020. 19:06

jo nejūt atšķirību starp kolchoziem un LR zemkopības ministriem.

Atbildēt

Sarkanais mēris

01.11.2020. 18:57

»

nepļūti šķidru

Sarkanais mēris beidzās pirms 30 gadiem


Nosauc datumu kad notika deokupācija un dekolonizācija? Datumu kad komunistiem un viņu pietuvinātajiem tika noliegta darbošanās politikā? Datumu kad tika demontēti PSRS drošības dienesti ???

Atbildēt

Derdz.

01.11.2020. 18:32

Piekrītu. Bet vai saucamā eiropa ļaus lv tā, ja pieņemsim tādu lēmumu ej eiropa, tad viņi pateikts a benzīnu jums laikam nevajag vairs, jo izrādīsies, ka viņiem pieder vara sviras, ko tad, lv saimnieciba kirdik, tad ceļš kur un jo ņemt benžu, vai lv taisam alternativu degvielu, bet vai resursu pietiktu un zināšanu, utt

Atbildēt

nepļūti šķidru

01.11.2020. 18:31

»

Sarkanais mēris

Kādēļ lai okupācijas režīms un okupanti rūpētos par svešas zemes problēmām


Sarkanais mēris beidzās pirms 30 gadiem.

Ar ko pašreizējais 30 gadus ilgtspējīgais varavīksnes mēris ir labāks?

Atbildēt

Latvija BIJA ļoti pareizi apsainiekota

01.11.2020. 18:23

pa visu teritoriju izklīda sarkanie plukatas, savvaļas kaķu audzētāji, kas vispār nejēdz, kā zemi kopj.
Viņiem esot dabīgas pļavas un kas vēl ne...Latvijā dabīgi ir nepārtraukti IR TIKAI jauktie meži, purvi. Kas nav mežs vai purvs, tas viss ir kopts.
Zemi jau viņi nekopj, visu cieņu, tiem, kas kopj un kopj labi.
Tie izzog mežus, uzpērk...zog

Atbildēt

Sarkanais mēris

01.11.2020. 18:20

Kādēļ lai okupācijas režīms un okupanti rūpētos par svešas zemes problēmām.

Atbildēt

enchante

01.11.2020. 18:01

Paldies! Reti kur šodien var atrast kaut ko bez covid un nodokļiem. Papildinājumā aizkustinošs info no "dabas draugu" formāta, viņi pie telefona staba rapšu laukā pienaglojuši putnu būrīti vietā, kur spārnotajam nav ko ēst! Un tālāk viņi dodas izcirst krūmus un vecos kokus, kur tiek vītas ligzdas, tiek perēta jaunā paaudze un kas ir putnu restorāns. Alkatīgā dzīšanās pēc bagātības, izdevīguma un nenormālā "racionalitāte" cilvēci pazudinās un iznīcinās pilnībā agri vai vēlu, jo attapšanās nav paredzēta. Pandēmija ir diezgan nevainīgs sākums

Atbildēt

jaajaa

01.11.2020. 16:21

...piebilde par subsidēto lauksaimniecību...pašlaik Latvija saražo 7-8 reizes vairāk pārtikas (subsidētas), nekā patērējam mēs paši sev... vai ir vērts visai Eiropas sabiedrībai piemaksāt, lai kaut kur Āfrikā un Āzijā būtu lētāka pārtika(kas attiecīgi veicina homo sapiens populācijas palielināšanos) ?...

Atbildēt

Nīderlande

01.11.2020. 16:13

Nīderlande ir piemērs bezsmadzeņu uzdzīvei, neiedomājamai mantkārībai, egoismam, cilvēku diskriminēšanai un izmantošanai. Noteikta daļa Nīderlandes sabiedrības ir incestos darināto pēcteči un būsim atklāti - tas ir atstājis sekas uz viņu vidējo intelekta līmeni. Nīderlandieši pagātnē incestoja, jo bija tik skopi, ka negribēja ar svešiem dalīt savas ģimenes bagātības, ko droši vien, viņi ieguva nežēlīgi paverdzinot cilvēkus un vēl tikai nesenā pagātnē.

Katru vakaru pie visiem "coffeeshop" stāv rinda laimīgo, bet kā viens mans dienvidu zemes draugs raksturo - "d**kheads", pēc marihuānas. Dienas pirms svētkiem, kad egoistiskā nīderlandiešu virsnācija atkal sapīpējusies, no katras desmitās garām braucošās mašīnas smird pēc marihuānas un man ir atkal jābaidās braukt ar riteni.

Ja redzu Tinder, Badoo etnisko holandieti - spiežu pa kreisi vismaz 90% gadījumu, bez variantiem. Priecē, ka Nīderlandē ir ļoti daudz imigrantu, tik daudz, ka lielajās pilsētās etniskā virsnācija jau ir nonākusi mazākumā, atšķaidot viņu egoismu, nedraudzīgumu, mantkārīgumu un zemāk par vistulbākajiem dzīvniekiem vērtējamo uzvedību visās tās drausmīgākajās izpausmēs.

Šis nav par visu nīderlandiešu sabiedrību, bet daudziem.

Atbildēt

Pilnīgi pohuj!

01.11.2020. 15:05

Ka Pietiek nepievienoja komentāru!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....