Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Republika

17.04.2021. 22:55

»

Līga

Par korupciju runājot - sāc nu, Gobzem, ar sevi un saviem tuvākajiem


Gobzems nerunā par atsevišķām personām.

Atbildēt

Līga

15.04.2021. 12:49

Par korupciju runājot - sāc nu, Gobzem, ar sevi un saviem tuvākajiem!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

15.04.2021. 07:05

Kovid-19 (covid-19) krīze ir nogurdinājusi ļaužu prātus. Mūsu sabiedrība ir nogurusi no ilgstošās kovid-19 (covid-19) krīzes. Daži no mums ir zaudējuši ticību mūsu valdībai. Daži no mums ir nikni gan uz sevi, gan uz valdību, gan uz apkārtējo sabiedrību. Par spīti iekšējiem pārdzīvojumiem, saglabāsim mieru. Neviens no mums nav ideāls, taču mēs savā ikdienā cenšamies sasniegt savu ideālu. Šad tad gadās pieļaut kļūdas. Mēs visi esam cilvēki, kļūdīties ir cilvēcīgi. Tāpēc savāksim visu savu drosmi dūrē un piedosim mūsu valdībai tās kļūdas, nepilnības un neveiksmes. Piedosim visiem 13. Saeimas deputātiem! Piedosim 13. Saeimas Prezidijam: Inārai Mūrniecei, Marijai Golubevai, Andrejam Klementjevam, Dagmārai Beitnerei-Le Gallai, Inesei Lībiņai-Egnerei! Piedosim Ministru kabinetam: Arturam Krišjāņim Kariņam, Artim Pabrikam, Jānim Bordānam, Edgaram Rinkēvičam, Jānim Vitenbergam, Jānim Reinam, Sandim Ģirģenam, Ilgai Šuplinskai, Naurim Puntulim, Ramonai Petravičai, Tālim Linkaitam, Danielam Pavļutam, Kasparam Gerhardam, Artūram Tomam Plešam! Piedosim Valsts prezidentam Egilam Levitam! Piedosim Valsts prezidenta kancelejas vadībai: Andrim Teikmanim, Irēnai Kucinai un Lailai Jurcēnai! Piedosim Valsts prezidenta padomniekiem: Solveigai Silkalņai, Jānim Plepam, Jānim Kažociņam, Aivai Rozenbergai, Alisei Pīkai, Ievai Ilvesai, Sarmītei Ēlertei, Rolandam Lappuķem, Ievai Siliņai, Jurģim Klotiņam! Piedošana padarīs mūsu dzīvi vieglāku, tā atvērs mūsu sirdis sentēvu Dieviem. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Dzīvosim ar cerību un mīlestību sirdīs. Būsim iecietīgi un saprotoši pret līdzcilvēkiem. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā, māla svečturītī uz galda. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkons pasargā mūsu valsti no naidniekiem! Lūgsim Pērkoņtēvu – mūsu sentēvu Dievu – ar visu savu sirdi un dvēseli! Aizlūgsim Pērkonu par mūsu valdību! Lai Pērkons mūs svētī! Lai godāts, visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar lepnumu pret Tēvzemi, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Drošu un uzticamu informāciju par Kovid-19 (Covid-19) pandēmijas norisi Latvijas Republikā var atrast šeit: covid19.gov.lv. Oficiālu informāciju par Kovid-19 (Covid-19) pandēmijas dēļ valstī noteiktajiem drošības pasākumiem un atsevišķiem ierobežojumiem var atrast šeit: mk.gov.lv/lv/covid-19.
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #valdība #MinistruKabinets #13.Saeima #ValstsPrezidents #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētupe

Atbildēt

nebļausties

14.04.2021. 00:31

ej uz Eiropas tiesu!!!!!!!!!! Mja, bet sistēmu nevar iznīcināt jo>>>>>>>>>>>>>>pašam to vajadzēs...
Un tā tie č rejas un rejas un 30 gadus laimīgi zog. Kā jau psrs.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

13.04.2021. 22:23

Ukrainā noris konflikts
starp prezidentu un Konstitucionālo tiesu.

Vispirms prezidents gribēja atlaist
visus Konstitucionālās tiesas tiesnešus,
tad izdeva dekrētu, ar kuru atlaida 2,
t. sk. Konstitucionālās tiesas priekšsēdētāju, kuru

apsardze neielaida darba vietā.

Konstitucionālās tiesas priekšsēdētājs
paziņoja, ka prezidenta dekrēts ir nelikumīgs
un vēl uz priekšu arī kas cits ...

Atbildēt

Lamekins

13.04.2021. 17:10

Pajoliņš pārliecināts, ka viss jāsāk no nulles. Tik tiešām. Sāc, Aldi, sāc kā nekad. Un neliecies traucēties.

Atbildēt

motorhead 1916

13.04.2021. 16:05

Jaamaina. Viss jaamaina. Bet jaasaak ar vienkaarshaakaam lietaam, ar mazuminju. Piemeeram, ar ZEKJEEM. Aldi, skaties tu man, uzpasee sierinjus, labi? ;-)

Atbildēt

beta

13.04.2021. 14:11

»

betai

un kas bija sprūdam pretējās puses advokāti


Es runāju par Karīnu Sprūdi, to ar Rollex...

Atbildēt

betai

13.04.2021. 13:43

un kas bija sprūdam pretējās puses advokāti....

Atbildēt

ha-ha

13.04.2021. 13:14

Tā ir fašistiska valsts,kuru izveidojuši padomju okupantu izveidotā pašvaldïbu,ideoloģiskà,represīvà nomeklatūra,nomainot kreisi totalitäro ideoloģiju pret labėjo jeb fašistisko ideoloģiju,kuras blaknės arï iekļaujās autora uzskaitïtäs negäcijas.Arī staļiniskā konstitücija rietumu pasaulē tika vėrtėta pozitïvi,täpat kā tagadėjo labėjo partiju satversme,bet kuras ir dekoratïvs aizsegs kreisajam un labėjam totalitärismam,jo realitatē notiek pavisam kas cits,jo pärsaucot kreiso totalitärismu par demokrätiju nemainot kadrus,sanäk tagadėjais absurds.

Atbildēt

Jā...

13.04.2021. 11:47

1.Ko vara gribēt,ja pašā sākumā ieprogramēja,brīvi kaut pastalās!
2.Ja man dzimušam Latvijā bija jāpierāda,ka man ir tiesības būt pilsonin.
3.Tatāla prihvatizācija.
4.Tautas intelektuālā potenciāla pa......šana.
5.Lauku iznīcināšana,degredēšana,tas ir mazo skolu iznīcināšana.
6.Pilnīga neatkarības pazaudēšana ES un NATO,svešžemju karaspēks Latvijā.
7.Nepilsoņu esamība 220000....
Veiksmi Aldi lai izdodas! Pretestība būs liela,turies.

Atbildēt

viedoklis

13.04.2021. 11:36

Valsts, kurā daļa vientiesīgu vēlētāju, cerot uz Leiputriju, balso par šādu nekauņu, blēdi, meli un nelieti.

Atbildēt

dzejas cienītājs

13.04.2021. 11:30

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Lūk,patiesi īsts A.G. atbalstītājs.Būtu tādu vairāk.Kretīni laimē dietu!

Atbildēt

beta

13.04.2021. 10:47

Gobzems aizstāvēja Sprūdi. Ar to viss pateikts. Būs tāds pats kā citi...

Atbildēt

tu aizmirsi

13.04.2021. 08:36

Aldi, tu aizmirsi vienu lietu: jāpanāk Latvijas deokupācija: lai jāizvācas ASV un NATO no Latvijas!

Atbildēt

Atis Priedītis (Andris Marts)

13.04.2021. 07:46

Es un mani "čekisti"
Nesen uzrakstīju oficiālu iesniegumu Latvijas Nacionālajam Arhīvam. Vēlos uzzināt par visām dokumentālajām liecībām, kuras ir par manām vajāšanām saglabājušās. Var gadīties, ka pilnīgi viss ir iznīcināts vai izvests uz Krieviju. Tieši šādu versiju man izdevās pirms vairākiem gadiem izlasīt internetā. Cilvēku vajāšanas ar psiholoģiskā terora metodi "Zersetzung" metodi esot bijušas nelikumīgas arī pēc tā laika likumdošanas un tāpēc visi dokumentālie pierādījumi esot ļoti rūpīgi iznīcināti.

Otrs variants - ir saglabājies pietiekami daudz dokumentālu pierādījumu - "stukaču ziņojojumu" par mani. Šajā gadījumā es, iespējams, sāktu rakstīt jaunu grāmatu ar nosaukumu "Es un mani "čekisti"". Nolēmu publicēt nelielu šādas grāmatas fragmentu izmantojot internetā atrodamo informāciju par VDK darbību un safantazētu stukača ziņojumu par mani.

Teksts varētu būt apmēram šāds.

80.to gadu beigās, jūtot, ka tieku pakļauts VDK vajāšanām ar psiholoģiskā terora metodi, mēģināju atrast iespēju pretoties šādām vajāšanām. Par šādu iespēju kļuva meditācijas apgūšana. Kā pamācību grāmatu izmantoju psihologa Levi grāmatu "Autogēnais treniņš". Patiesībā gan zem šī nosaukum slēpās termins "Meditācija", bet šo vārdu publikācijās nelietoja jo pati par sevi meditācijas tehnika skaitījās aizliegta. Varbūt tieši šis arī bija viens no iemesliem pastiprinātai VDK interesei par mani.

Pavisam nesen internetā izlasīju, ka VDK visus cilvēkus kuri ir patstāvīgi sākuši nodarboties ar meditāciju ir ņēmuši savā uzskaitē un sākuši viņu novērošanu. Kāpēc čekistiem no meditācijas bija tādas bailes, varu izteikt tikai savus pieņēmumus. Viens no tiem - cilvēku, kurš nodarbojās ar meditāciju pakļaut un iebiedēt bija ļoti, ļoti grūti jo meditācijas tehnika deva iespēju "nodzēst" baiļu sajūtu un satraukumu un iztikt bez nervus nomierinošo medikamentu lietošanas.

To, ka es nodarbojos ar meditāciju es ne no viena neslēpu un reizēm paziņām kaut ko arī par to
pastāstīju. Un tagad sekos mans safantazētais "stukača" brīvā formā uzrakstītais ziņojuma teksts.

"Priedītis ir uzsācis nodarboties ar meditāciju. To viņš apgūst pilnīgi patstāvīgi pēc grāmatas "Autogēnais treniņš". Sekas šādai darbībai ir tādas, ka viņš vairs nereaģē uz mūsu darbībām viņa dzīvoklī un izturas dīvaini mierīgi.". - ziņotājs "Janka".

Grāmatu rakstīšu šādā stilā, lai cilvēki, kuri piedalījās manās vajāšanās pārāk nesatrauktos. Viņu uzvārdi nosaukti netiks, arī "stukaču" segvārdus nomainīšu pret safantazētiem.

Var gadīties, ka saņemot informāciju no Latvijas Nacionālā arhīva šādu grāmatu tiešām sākšu rakstīt.

Atbildēt

Fakts uz sejas

12.04.2021. 19:12

Valsts , kur prasts reiders (Pilsētprojekts) grib vadīt mūsu valsti!

Atbildēt

kāds teļš reinkarnējies šajā pļāpā?

12.04.2021. 19:11

»

ROFLMAO

Un ar ko gobzdems būtu savādāks


Pēc Markūzes "likums un kārtība" ir tiekšanās nodrošināt esošo lietu kārtību.Bet Aldiņš,protams,gudrāks,viņš-mācīts LAtvjas jurists.

Atbildēt

ROFLMAO

12.04.2021. 18:53

Un ar ko gobzdems būtu savādāks?

Atbildēt

Janis

12.04.2021. 18:20

Gribas ticēt ka Gobzema kungs var apliecināt ka masu iesaukuma laikā partija ir uzņēmis tikai godīgus cilvēciņus .

Atbildēt

Valdis

12.04.2021. 18:13

Visām opozīcijas grupām, ieskaitot Alda partiju, ir jāapvienojas pamatuzdevumam- izdzit un likvidēt neoliberālos spēkus un viņu doktrīnu. Parādīt šis doktrīnus nejēdzību un kaitīgumu. Esmu šī mērķa labā gatavs strādāt kopā ar šimpanzēm, Ļaundrāžu civilizāciju no Centaura alfas, Gaismas Tīmekli, rteptiloīdiem, Rubiku un Vides klubu.

Atbildēt

Vārdnīca

12.04.2021. 18:05

Labi, simto reizi noklausījāmies, izlasījām AG sludināto. Ta viņš šai tāšu taurītē pūš jau - kuru gadu? Un? Tālāk? Vai šīs kārtējo reizi atgremotās patiesības ir kaut kas konstruktīvs? Vai vēlme pierausties tuvāk silei?

Atbildēt

jautaajums

12.04.2021. 17:52

»

Kravā čemodānu

Sarunāts, pēc deokupācijas un dekolonizācijas, latvieši atgriezīsies savā tēvu zemē


Tikai nav saprotams kur atgriezties nātoviešiem,nu nav tādas valsts vai zemes.Laikam tiem būs jāpārceļas uz kādu citu planētu.

Atbildēt

Kravā čemodānu

12.04.2021. 17:44

»

?

Irakas,Afganistanas ,Mali korojosos latvijas algotnus deportes atpakal uz latviju vai internes kada cita valsti


Sarunāts, pēc deokupācijas un dekolonizācijas, latvieši atgriezīsies savā tēvu zemē.

Atbildēt

Jēcis

12.04.2021. 17:11

»

Kidy Spiegs

Mani vispār neinteresē citu cilvēku viedoklis par Aldi. Es Aldi uztveru tā, ka viņš būtu super premjerministrs Latvijā. Viņš ir tiešs, gudrs un saprātīgs. Vārdu sakot Aldis ir super cilvēks


Idejiski es parakstos gandrīz zem katra vārda, taču tikai bēbji tic, ka Gobzems patiešām grib kaut ko mainīt. Nē, dārgie naivuļi un citi sektanti, Aldis raujas pie siles, lai tur ietraustos ar visām četrām kājām, šņukuru un asti. Kad viņš to izdarīs, tad visi solījumi aizmirsīsies, tāpat kā daudzreiz Aldim jau tie ir aizmirsušies, tāpat kā tos aizmirst visi kaimiņi, bordāni, petravičas un citi dzīvnieki.

Atbildēt

Kidy Spiegs

12.04.2021. 16:29

»

Paija - papildinu

Valsts, kurā ir dokumentāli pierādāmas aizdomas par nopietniem ētikas normu, tiesneša neitralitātes un pat rupjiem likumu pārkāpumiem tiesnešu darbā...


Mani vispār neinteresē citu cilvēku viedoklis par Aldi. Es Aldi uztveru tā, ka viņš būtu super premjerministrs Latvijā. Viņš ir tiešs, gudrs un saprātīgs. Vārdu sakot Aldis ir super cilvēks.

Atbildēt

?

12.04.2021. 16:11

»

Ne kangars Gobzems to darīs

Jāmaina arī pašus pamatus un jāsāk ar Ženēvas Konvenciju, kas paredz kolonistu repatriāciju un okupācijas režīma demontāžu


Irakas,Afganistanas ,Mali korojosos latvijas algotnus deportes atpakal uz latviju vai internes kada cita valsti ?

Atbildēt

AGo

12.04.2021. 15:24

Valsts, kurā slims indivīds var murgot ko grib !
Veselības ministrija to galīgi palaida pašplūsmā -
mani neārstē, stacionārā terapija nav vajadzīga , ambulatorā nav indicēta /jo es taču esmu kompensēts t.i. ar nazi nevienam neuzbrūku /.

Atbildēt

Ne kangars Gobzems to darīs

12.04.2021. 15:09

Jāmaina arī pašus pamatus un jāsāk ar Ženēvas Konvenciju, kas paredz kolonistu repatriāciju un okupācijas režīma demontāžu.

Atbildēt

Paija - papildinu

12.04.2021. 14:39

Valsts, kurā ir dokumentāli pierādāmas aizdomas par nopietniem ētikas normu, tiesneša neitralitātes un pat rupjiem likumu pārkāpumiem tiesnešu darbā.

Valsts, kurā ir dokumentāli pierādāmas aizdomas par iespējamām koruptīvām saitēm, nelikumīgu un neētisku rīcību tieslietu un iekšlietu sistēmā arī visaugstākajā līmenī.

Valsts , kurā advokāti spēj atrast "pareizos" tiesnešus , lai sarunātu advokātiem vajadzīgo spriedumu, pat tādu spriedumu, kur tiesnešiem advokāti diktē vajadzīgo sprieduma tekstu.

Valsts, kurā tiek saskaņota tiesvedības taktika starp tiesnešiem un advokātiem, nelikumīga prokuroru un policistu rīcība...

Līdzīga situācija aprakstīta jau 2007.gadā apollo.lv un citās vietnēs, bet nekas nav mainījies , tikai vēl dziļāk Latvija grimst patvaļā un likumu ignorēšanā.

God. prof. K.Torgāna, kurš bija izteikts teorētiķis, zinātniskie darbi domāti tikai studentiem, kuri nav saskārušies ar korupciju tiesās, prokuratūrā un iekšlietu sistēmā.

Atbildēt

?

12.04.2021. 14:24

»

lauķis

Virsarakstam nepiekrītu,tieši pamati jāmaina,tie ir sapuvuši...


ko tad mainit atlaus asv vestnieciba un nato okupacijas karaspeks mulku zeme latvija ?

Atbildēt

Nākotne

12.04.2021. 14:23

Sekmīgi valsti var veidot tikai neignorējot šādu tēzi:
15. Ārā paliek suņi, burvji, netikļi, slepkavas, elku kalpi un visi, kas mīl un runā melus.
Jebkura cita rīcība būs tikai kārtēja atkārtošanas un aizvien tuvāks ceļš Latvijas bojā ejai.

Atbildēt

!!

12.04.2021. 13:56

ĀMEN!

Atbildēt

lauķis

12.04.2021. 13:46

Virsarakstam nepiekrītu,tieši pamati jāmaina,tie ir sapuvuši.
To ka nav valsts,Gobzems labi zina,bet klusē,jo pats ir šī globālās korporācijas komercuzņēmuma LV darbonis(es nodefinēju Latvijas statusu juridiski pareizi).Var arī Latviju definēt kā koloniju ar koloniālu pārvaldi,nepareizi nebūs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...