Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

20.07.2021. 05:41

»

ha-ha

VDK vienmēr atradās PSKP pakļautībā un kontrolē.Pirmā roka pie esošās neatkarības organizēšanas kompartijai ar savu kaujas zobenu VDK.Ka okupantu ideologus un represivos orgānus saistīt ar brīvības un neatkarības atgūšanas un kā to vispār iespējams pieņemt par patiesu brīvību un neatkarību lai strīdās...


"kā to vispār iespējams pieņemt par patiesu brīvību un neatkarību lai strīdās teorētiķi tad,kad viņiem to ļaus darīt."

Var gadīties, ka pēc daudziem gadiem tika atklāti atzīts, ka nekādas Atmodas nebija. Bija ļoti rupja Tautas apkrāpšana un tie cilvēki, kuri to pārāk ātri saprata tika nežēlīgi vajāti. Es no LTF uzrakstot attiecīgu iesniegumu izstājos jau 1991.gadā. Tieši pēc tam arī sākās ļoti aktīvas manas vajāšanas izmantojot psiholoģisko teroru. Plus asi konflikti ar dažiem ļoti augsta ranga tā laika politiķiem. Viss pamazām top skaidrs.

Atbildēt

ha-ha

19.07.2021. 22:46

»

Atis Priedītis

Lai tautu sapulcētu vispirms ir jābūt kādai ļoti ilgi slēptai patiesībai, kurai tauta sāk ticēt. Atmodas laikā tie bija "Molotova - Ribentropa" pakts un atziņa par Latvijas okupāciju. Šobrīd tādā pašā līmenī varētu būt atziņa, ka Atmodu veica VDK ļoti veikli izmantojot tautā populārus cilvēkus. Plus...


VDK vienmēr atradās PSKP pakļautībā un kontrolē.Pirmā roka pie esošās neatkarības organizēšanas kompartijai ar savu kaujas zobenu VDK.Ka okupantu ideologus un represivos orgānus saistīt ar brīvības un neatkarības atgūšanas un kā to vispār iespējams pieņemt par patiesu brīvību un neatkarību lai strīdās teorētiķi tad,kad viņiem to ļaus darīt.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.07.2021. 13:20

»

Onto

Interesanta doma te raksta, pat tad, ja tā tauta ir pārdesmit cilvēku krastmalā. Te tā robeža ar marģinālismu netverama. "Tauta grib pārstāvjus un priekšstāvjus, kas to neuzskata par muļķiem"- tas ir kaut kāds Kremļa rupors-- katras vēlēšanas apliecina, ka tauta, kas nonāk līdz vēlēšanu urnām sabalso...


Lai Tautu pārstāvjus izvēlētos ir jābūt pilnai informācijai par viņiem. Ja lielie masu mediji šādu informāciju bloķē un kategoriski atsakās publiskot, tad skaidrs, ka tiek gatavota kārtējā tautas apkrāpšana.

Atbildēt

Onto

19.07.2021. 13:08

Interesanta doma te raksta, pat tad, ja tā tauta ir pārdesmit cilvēku krastmalā. Te tā robeža ar marģinālismu netverama. "Tauta grib pārstāvjus un priekšstāvjus, kas to neuzskata par muļķiem"- tas ir kaut kāds Kremļa rupors-- katras vēlēšanas apliecina, ka tauta, kas nonāk līdz vēlēšanu urnām sabalso aizvien nespējīgākas būtnes no populistu slakas.... jo tajā šļurā sen vairs nav pat par frizūru ko balsot Vienas bezcerīgas kāpostgalvas Tās pašas katra trešā iesaistīta kriminālprocesos, bet ;ipaso interšu lobisti vsu tautu redz tiai tādās krāsas un atbilstosi podziņas spieež. Tas nav pat daltonisms, ko nevienam nenovēlu

Atbildēt

Atis Priedītis

19.07.2021. 12:24

»

Nejauc galvas

Viņi, KGB neko nekontrolē. Jā, maisās un traumē viens otrs...


Ar VDK varēja būt saistīti cilvēki, kuriem šobrīd ir nedaudz virs 55 gadiem. Matemātiski 25 + 30. Tā ir politiski visaktīvākā un viss ietekmīgākā politiķu un vadošos darbos strādājošo cilvēku daļa. Tie kas jaunāki patiesībā ir tikai "kafijas krūzītes" pienesēji. Visu izlemj un nosaka "vecie buki".

Atbildēt

Nejauc galvas

19.07.2021. 12:13

»

Atis Priedītis

Citāts: "Starp citu, VDK ir 10 reizes gudrāki par tevi un 10 reizes gudrāki par Arti PRIEDĪTI...


Viņi, KGB neko nekontrolē. Jā, maisās un traumē viens otrs.
Šodien vada un kontrolē alkatība un nauda, korupcija - kopumā ORGNIZĒTĀ NOZIEDZĪBA, kurā tiek iesaistīti tieši un netieši ļoti daudzi, arī visi tie masu mediji, kuri pelna SĀTANA GRAŠUS no melnās kases vai Putina kapeikas.

Daudz Latvijā ir to, kuri darbojas pretvalstiski no sveštautiešu puses, kuri ir apvainoti, ka vairs nesaņem okupantu privilēģijas, nevar saņemt tos labumus, kurus pa tiešo un ar kukuļiem saņēma: bezmaksas diētisko ēdināšanu, kūrorta bezmaksas zīmes, automašīnas, citas visas deficīta preces, dzīvokļus utt, nevar plātīties kā atbrīvotāji, ka viņi atnesa Latvijai bagātības, kultūru un attīstību.

Tie kuri piesauc čekistus, komunistus kā vainīgos, tie paši ir stukači, nodevēji, piesedzas ar uzbrukumu tiem, lai sevi maskētu - kas ir ļoti prasta, nemākulīga rīcība, kura atsedz pašu mērķus un stulbumu.
ATI, beidz ārdīties.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.07.2021. 12:07

»

Kā jau lauķis - MURGO

Kā jau lauķis - kājslauķis. Cilvēki var iziet ielās ar prasībām, bet tām jābūt sakoncentrētām. Lai organizētu tautas sapulci, ir jāizveido ĒNU KABINETS, kas gatavs pārņemt varu, ja "TAUTAS SAPULCE" to lemtu. Tautas sapulce var būt tikai tā, kuru pārstāv tauta no visiem novadiem izvirzīti pārstāvji. ...


Lai tautu sapulcētu vispirms ir jābūt kādai ļoti ilgi slēptai patiesībai, kurai tauta sāk ticēt. Atmodas laikā tie bija "Molotova - Ribentropa" pakts un atziņa par Latvijas okupāciju. Šobrīd tādā pašā līmenī varētu būt atziņa, ka Atmodu veica VDK ļoti veikli izmantojot tautā populārus cilvēkus. Plus atziņa, ka šie tautā populārie cilvēki visu to zināja un labprātīgi veica tautas apkrāpšanas misiju. Kamēr tauta to nesapratīs nekādas sapulces nav iespējamas.

Atbildēt

Kā jau lauķis - MURGO

19.07.2021. 12:00

»

lauķis

Vai tad Cilvēks bez organizācijas nedrīkst izteikt savu brīvo gribu?Man tada Saeima un koloniju pārvaldnieki nav noteicēji


Kā jau lauķis - kājslauķis. Cilvēki var iziet ielās ar prasībām, bet tām jābūt sakoncentrētām. Lai organizētu tautas sapulci, ir jāizveido ĒNU KABINETS, kas gatavs pārņemt varu, ja "TAUTAS SAPULCE" to lemtu. Tautas sapulce var būt tikai tā, kuru pārstāv tauta no visiem novadiem izvirzīti pārstāvji. Noteikts dalības reglaments, pārstāvjus izvirza novadu sapulcēs, kurās piedalās vismaz puse no visiem novada iedzīvotājiem - TĀ APMĒRAM.
Citādi Daugavmalā tā nav sapulce, bet sakot krieviski - "SBROD". Tā ka nevajag degradēt TAUTAS SAPULCES jēgu.
Par TAUTAS SAPULCI bija uzskatāma sanāksme Daugavas stadionā, LTF laikā, kad sapulcējās visu līmeņu deputāti.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.07.2021. 11:56

»

Tu pats sūdu spogulis

Tauta ir tauta un nesalīdzini ar korumpēto varu, ar alkatīgo varu...


Citāts: "Starp citu, VDK ir 10 reizes gudrāki par tevi un 10 reizes gudrāki par Arti PRIEDĪTI.
VDK stukači - tas ir cits līmenis un cita suga ar savu kaitniecības pakāpi.".

Stipri šaubos vai viņi ir 10 reiz gudrāki. Viņu ir vienkārši ļoti, ļoti daudz un viņi šobrīd pilnībā kontrolē ne tikai masu medijus, bet visu kas notiek Latvijā. Cilvēki šo baiso patiesību tā arī vēl joprojām nav sapratuši.

Atbildēt

Tu pats sūdu spogulis

19.07.2021. 11:48

»

autoram

"Tauta ir tāda, kāda tā ir. "- saeima un valdība ir tautas spogulis


Tauta ir tauta un nesalīdzini ar korumpēto varu, ar alkatīgo varu.
Vara ar meliem, kampaņām, reklāmām apmāna tautu un ievēl tos, kurus grib ievēlēt. Daļa tautas neko nesaprot, kā balsot un par ko balsot.

Salīdzināt tautu ar Saeimu, valdību ir ŠIZOFRĒNISKS MURGD, tāds pat kā tavu smadzeņu izvirduma vai Ata Priedīša smadzeņu izvirduma līmenis.
Starp citu, VDK ir 10 reizes gudrāki par tevi un 10 reizes gudrāki par Arti PRIEDĪTI.
VDK stukači - tas ir cits līmenis un cita suga ar savu kaitniecības pakāpi.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.07.2021. 11:39

Kamēr cilvēki turpinās par varoņiem uzskatīt pat ar VDK saistītos cilvēkus, nekādi jauni varoņi un vadoņi neradīsies. Viņi vienkārši šobrīd nav vajadzīgi. Savukārt tie, kurus par vadoņiem mēģina iesmērēt lielie masu mediji, vairāk atgādina klaunus nekā patstāvīgi domājošus, gudrus cilvēkus.

Atbildēt

Kasiņš

19.07.2021. 09:54

Kāpēc nevar mudakam mīnusu ielikt?

Atbildēt

autoram

19.07.2021. 07:54

"Tauta ir tāda, kāda tā ir. "- saeima un valdība ir tautas spogulis.

Atbildēt

Bet saimnieki

19.07.2021. 07:50

grib manipulējamus kretīnus .

Atbildēt

Karš

19.07.2021. 07:41

Ir šeit. Toreiz Krastmalā bija visi tie, kas zināja, ka tās nav " maskas uz 5 min". Tagad daudzi saprot plānu.Un saprot to, ka valsts ir sadrupināta, tās vairs nav.Ievēlēto nav- ir ienaidnieki, kurus uzpērk sveša, globāla vara savu sātanisko mērķu realizācijai.Koalīcija ir šis zoomorfs jeb Svešais,kas ir izēdis parlamentārisma ķermeni un izliekas par to.Latvija ir kara stāvoklī,brīvība ir jāatgūst.Citādi mūs iznīcinās un sapūdēs lokdaunos.Domāju, ka šobrīd jau arī ne īpaši gudrie saprot, ka vīrusa psihoze nav saistīta ar medicīnu, zinātni vai virusoloģiju, bet globālu pasaules pārveidi fašisma un verdzības virzienā. Kurai vēļ pagaidām var pateikt stingru nē, padzenot uzurpatorus.

Atbildēt

lauķis

19.07.2021. 05:23

»

COVID - idiotu sapulce?

Šāda sapulce - nav nopietni. Tā nebija "tautas sapulce", bet bars klaidoņu un nejēgu. Tautas sapulcei vajag organizāciju, vadību un sagatavotību, ar pamatjautājumiem, par valsts attīstību, par Satversmes ievērošanu - neievērošanu valdībā un Saeimā utt...


Vai tad Cilvēks bez organizācijas nedrīkst izteikt savu brīvo gribu?Man tada Saeima un koloniju pārvaldnieki nav noteicēji.
Cik zinu tad Satversmes nav,tātad šie kolonijas pārvaldnieki nav leģitīmi.

Atbildēt

Karote

19.07.2021. 02:35

Latvijā nekad ,simtiem gadu nav bijuši ievērojami protesti. Kauguru nemieros nosvila dažas muižnieku būdas, bet tas bij ap Līgo laiku. Mentalitāte ir- izdzīvot, pagaidīt, paciesties, pielāgoties. Latvjiem var kaut katru mēnesi PVN palielināt, papukstēs anonīmi, iekaustīs kaķi, un turpinās ciest.Jeb, aizbrauks. Kad tik projām no jau demografiski bezcerīgas zemes. Un, otrā pusē- Dziesmu Svētki!..Kad to vairs nebūs, Latvija būs beigusies.

Atbildēt

rolex likums&taisnība

19.07.2021. 00:00

»

jautaajums

Cik procentu no balstiesīgajiem savēlēja Saeimu?Vai tā ir visa tauta


Sēdi mājās,un pird dīvānā,skaitļu bijātāj!Ievēlēji Al.Gobzemu,nu tad ejakulē!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

18.07.2021. 23:20

Viedokļu dažādība nav tas pats, kas stulbuma demonstrēšana okupētājvalsts krievijas un noziedznieku karteļu interesēs.

Atbildēt

nu un

18.07.2021. 23:16

»

un

cik lielu tautas daļu pārstāv koalīcijā esošie deputāti? Kādi 12%- 15% sanāks


Cik lielu daļu pārstāv tie klauni krastmalā 0,00...%?

Atbildēt

Novēlotas blēņas

18.07.2021. 23:05

Viss, kas demokrātisks, labs. Policija bija diskomfortā.

Atbildēt

COVID - idiotu sapulce?

18.07.2021. 22:33

»

Mura

Tauta ir tāda, kāda tā ir - mazizglītota


Šāda sapulce - nav nopietni. Tā nebija "tautas sapulce", bet bars klaidoņu un nejēgu. Tautas sapulcei vajag organizāciju, vadību un sagatavotību, ar pamatjautājumiem, par valsts attīstību, par Satversmes ievērošanu - neievērošanu valdībā un Saeimā utt.
Par lupatu likšanu - nelikšanu COVIDa izvirdumu priekšas - to dara lupatas, cCOVIDIOTI.

Atbildēt

baidenc

18.07.2021. 21:56

tēju un zupu.... pastāst to Francijā, ar akmeņiem nomētās, nav jau Kijeva, kur bulciņas dalīja, no amreikas atvetsas.

Atbildēt

Murģis Kurpniekš

18.07.2021. 21:00

Noderīgu muļķu un deģenerātu slavinājums nonācis pareizajā vietā

Atbildēt

Fakts uz sejas

18.07.2021. 20:55

Pļaviņa ūdeni dzeru , nelīdz!

Atbildēt

nevajag tautas vārdā

18.07.2021. 20:43

.................

Atbildēt

un

18.07.2021. 20:35

»

jautaajums

Cik procentu no balstiesīgajiem savēlēja Saeimu?Vai tā ir visa tauta


cik lielu tautas daļu pārstāv koalīcijā esošie deputāti? Kādi 12%- 15% sanāks?

Atbildēt

Mura

18.07.2021. 19:41

Tauta ir tāda, kāda tā ir - mazizglītota...

Atbildēt

jautaajums

18.07.2021. 19:40

»

suņuburkšķa pelavas

Tauta grib,un tauta ievēl.Autoram tas laikam pārsteigums.Laikam KPV lv vēlētājs


Cik procentu no balstiesīgajiem savēlēja Saeimu?Vai tā ir visa tauta?

Atbildēt

suņuburkšķa pelavas

18.07.2021. 19:32

Tauta grib,un tauta ievēl.Autoram tas laikam pārsteigums.Laikam KPV lv vēlētājs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...