Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RRR

30.04.2017. 07:56

»

švamme

citāts: "iespējams, mēs beidzot uzzināsim, vai kāds klausās, kad runā tauta...


Angliski nerunaajoshajiem Latvieshiem tas vareetu buut noderiigi!
Un arii citiem!

Atbildēt

Precīzi

28.04.2017. 18:28

Iekasēt IIN no vienīgā īpašuma tiešām ir izsmiekls!

Atbildēt

Balts etniskais

27.04.2017. 20:30

Ja iet runa par Kangarismu? Kangari ir psihiski slimi cilvēki-deģenerāti! Sātanam ir tūkstošiem veidu alibi, inkognito. Dzīvē mēdz visu sagrozīt! Deģenerācija sākās no sabiedrības Augšas. Un tas ir visās valstīs. Latvijā valda Homoseksuāļu valdības! Tātad Masoni. Sākiet ar pašu sākumu 1990.gadu un paanalizējiet. Mārupē, Rīgas Domē un t.t. Tie ir deģenerātu ģimene!Ko no tādiem var sagaidīt? Skrieniet un vēliet vēl par partijām! Jau no 1990.gada nav ievērota Latvijas Satversme. Domājiet!!!

Atbildēt

mitjka

26.04.2017. 04:38

p.s. savu karjēru deniņa kungs ir sācis tā sauktajā valmieras grupā,pie andra :):):)

Atbildēt

Žulis

25.04.2017. 14:39

Tiem, kam interesē demokrātijas tēma un kuri prot krievu valodu, iesaku noskatīties šo materiālu:
https://www.youtube.com/watch?v=7eu7xLE1M7w

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

25.04.2017. 12:55

Piemēram, ASV ~3000 sertificētu arhitektu un inženieru pieprasa veikt 11. septembra teroraktu izmeklēšanu, balstoties uz iegūtajiem pierādījumiem, kas liecina, ka oficiālā versija ir slima suņa murgi. Un ko? Viņos kds ieklausās?
Lielākajā daļā ASV karos tauta ir pret, kas kādreiz tauta ieklausās?
Francijā pret pederastizācijas mītiņā savācās vairāk par miljons cilvēku, kas kāds tautā ieklausījās?
Ja vadošajās rietumu valstīs tautā neieklausās, tad ko var gribēt piesmietajā kolonijā, kur vietējās elites pilda kangaru funkcijas, apkalpojot starptautisko mega-oligarhu interese.
Ja, kāds sāk kautko skandināt par demokrātiju, tad vai nu viņš ir muļķis vai ari blēdis.
Pat pie mums kangari nemitīgi pieņem lēmumus pret tautas vairākuma gribu. Demokrātijas citadelē prezidentu var ievēlēt ar balsu mazākumu.
Nesaprotu ko tu tur murgo profesor?
Jautajums nav par valsts iekārtu, bet par dzīves organizācijas koncepciju. Praktiski, visur pasaulē tā ir sātaniska, kura tiek maskēta visādās "demokrātijās", monarhijās, "cilvēku tiesībās".
Kas, piemēram, tiesu sistēma pie mums nav izveidota tā, ka to droši var nosaukt par sātanisku?

Atbildēt

Par demokrātiju un sūdiem

25.04.2017. 06:24

»

kļims

Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā...


Ja mēs kaut ko ceļam, tad svarīgs ir tas celtniecības materiāls, no kā mēs šo "kaut ko" ceļam. No šķidriem sūdiem māju neuzcelsi. Šķidri sūdi nav piemērots materiāls māju celšanai. Tik pat nepiemērots materiāls demokrātijas celšanai ir partijas. Tomēr no partijām mēs to demokrātiju visu laiku stūrgalvīgi cenšamies uzbūvēt. Mēs paklausīgi ejam pie vēlēšanu urnām, lai arī ar savu roku iemūrētu saujiņu sūdu mūsu kopējās demokrātijas celtnes sienā. Tomēr nekas vairāk kā djermorātija (no krievu vārda "djermo") mums nesanāk. Un nesanāk tādēļ, ka nevar sanākt. Un tomēr, mēs turpinām mēģināt. Mēs esam pārliecināti, ka kaut kad noteikti sanāks. Un arī masu saziņas līdzekļos nepārtraukti tiek mums stāstīts, ka tūlīt, tūlīt viss izdosies, vēl tikai nedaudz jāpaciešas, zināmi panākumi jau ir sasniegti. Un ja mums līdz šim nav izdevies, tad tas tikai tādēļ, ka tie sūdi nav pareizi samaisīti. Nākamajā celtniecības etapā (vēlēšanās), mums būs iespēja ņemt rokās no jauna pareizāk samaisītus sūdus un tad gan noteikti mēs to kopējo demokrātijas māju sev uzbūvēsim. Un tā nu visi mēs atkal ar jaunu degsmi un entuĀZISMU, ņemam rokās tos sūdus un mūrējam. Un tikai retais pa šiem vairāk kā divdesmit darba gadiem ir sapratis, ka no šķidriem sūdiem māju nevar uzcelt. Tāpēc labāk nesmērēt rokas.

Atbildēt

kļims

24.04.2017. 20:20

Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā?
Ja Satversme – Valsts Pamatlikums neko nesaka par partijām un koalīcijām, bet skaidri norāda, ka “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”, bet tā kā tautas suverenitāte ir nedalāma un partija pārstāv tikai tautas daļu, tad kā iespējams, ka likums tiek pārkāpts un mūs pārvalda neliela ļaužu grupa?
Un šī ir atbilde autora jautājumam.

Atbildēt

ps

24.04.2017. 18:53

Therefore, under Libertarian ideals - any tax system must be minimalist and FAIR. By fair, it means leaving some choice and control for the tax liability incurred in the hands of the taxpayer. In other words - a purely consumption-based tax system - since the consumer can decide what to consume or whether or not to consume in the first place. Thus, if you don't want to pay a tax on something - don't buy it. Buy something cheaper, replace your items less frequently, or build it yourself - then you pay no tax - it's your choice. This has inherent fairness.
Any other form of tax - property tax, tax on labor compensation, etc. - is extortion. For in order to FORCE people to pay such taxes, requires that the body levying the tax can take upon itself the authority to confiscate property, or deprive you of your freedom - for non-payment of the tax. That indeed constitutes criminal extortion - which is in fact every form of tax we currently pay.
My "Libertarian" viewpoint is that the tax reform we require, is to simply employ the system of taxation that is already mandated by the US Constitution (the corrupt 16th amendment notwithstanding), and that our government do what it is supposed to - and live within its means. The OTHER tax to which we are all subject, is the inflation tax that comes as a consequence of government's deficit spending - which itself is only enabled by our also Unconstitutional fiat monetary system. If we eliminated the Fed, and restored Sound money - the government would not have any facility to allow deficit spending - and by restoring a LEGAL and CONSTITUTIONAL tax system that prohibits imposing capitation, taxes on labor compensation, and taxes on residential property - we would only then be operating in compliance with The Constitution - and the American People would for the first time since 1913, finally once again have meaningful property rights.

Atbildēt

Dabas bērns

24.04.2017. 18:38

Nez, vai šis būtu tas pats kungs?

http://deputatiuzdelnas.lv/lv/arhivs/kandidatu-arhivs/andris-denins.html

Ja jā, par viņa darbošanos Liepājas Metalurga izšiverēšanā kopā ar citiem [ne]kungiem leģendas klīst.

Atbildēt

švamme

24.04.2017. 18:35

citāts: "iespējams, mēs beidzot uzzināsim, vai kāds klausās, kad runā tauta?!"

nezinu kā šim augsti skolotajam profesoram, bet man jau sen skaidrs, ka NEVIENS neklausās, jo nav vajadzības, nav kosekvenču, nav un nekad nav bijis atbildības par savu ieguldījumu, NEKAD, NEVIENAM no viņiem.

un re kur viens no viņiem jau atzīmējies "interesanti"(nejaukt ar šizo "eseju autoru"), viņam nekas nakad nebūs saistošs.

Par nodokļiem: Nekāda darbs darba atalgojums nav uzskatāms par ienākumu (LABOR COMPENSATION - IS NOT INCOME - since it constitutes no gain.- speciālisti var ieteikt kā tulkot "income" vs "gain") , ASV tas tika iesākts iekasēt 1913.g., kā arī nodoklis par nekustamo īpašumu nav atbilstošs ne ASV konstitūcijai ne arī LV satversmei:

Most people believe that the 16th Amendment, authorized the Federal Government to tax people on their earnings, in ways that were not authorized prior to the 16th.
The 16th Amendment was passed by Congress in 1913. For the 125 year period from the Constitution's Ratification in 1789, until 1913's 16th Amendment - there was NO TAX on individual labor in America. The 16th Amendment states: "The Congress shall have power to lay and collect taxes on incomes, from whatever source derived, without apportionment among the several States, and without regard to any census or enumeration."
Now, what 99.9% of Americans do NOT understand, is that this Amendment, did not re-define, what constitutes "income."
Income, was, and is defined as, "a gain on corporate activity." The Supreme Court, in Stratton's Independence, Ltd. v. Howbert
231 U.S. 399 (1913); the Supreme Court held that income - constituted a gain - such as a dividend on a stock, or a capital gain on an asset sold for a higher price than its basis, but LABOR COMPENSATION - IS NOT INCOME - since it constitutes no gain.
You see, when you WORK for a WAGE, SALARY, OR TIP; you are trading some hours of your life (hours which you will NEVER get back) in return for some money. This is an exchange of value - a property exchange. Your labor - is your property.

Atbildēt

Biedrība "Ausma"

24.04.2017. 17:55

»

interesanti

Kāpēc gan būtu jāpilda nepilnu 2% Latvijas balstiesīgo vēlētāju iegribas, bet jāignorē pārējo 98% viedoklis


Uzmanību! Atrisināsim jautājumu par patiesu un
teisnīgu KADASTRĀLO VĒRTĪBU, ko nesaprot tautā, ar ko tiek maldināta tauta, jo tā nav vērtība, bet verdzības uzbrukums.
LASI un paraksties, savāksim 100 000 parakstu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Portālā „Manabalss.lv” publicēta tautas likumu ierosināšanas iniciatīva portālā „PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU”. Bez tautas iniciatīvas valsts vara ir nedzirdīga un mūsuprāt nežēlīga. Tautas iniciatīvu var izveidot arī jebkurā citā jautājumā, kas ir Saeimas kompetencē, jebkurš Latvijas pilsonis no 16 gadiem.
Lai likumprojektu iesniegtu Saeimā izskatīšanai, nepieciešams ar internetbanku savākt ne mazāk kā 10 000 parakstu,
Atbalstīšanai ar parakstiem portālā „ManaBalss” piedāvājam šādu likumprojektu:
Grozījumi likumā "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likums"
Izdarīt likumā "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likums ("LV", 205 (3363), 22.12.2005., Ziņotājs, 1, 12.01.2006.), 14.02.2008. likums ("LV", 35 (3819), 04.03.2008.) [stājas spēkā ar 18.03.2008.,12.06.2009. likums ("LV", 96 (4082), 19.06.2009.) [stājas spēkā ar 01.07.2009., 01.12.2009. likums ("LV", 200 (4186), 21.12.2009.) [stājas spēkā ar 01.01.2010., 17.06.2010. likums ("LV", 106 (4298), 07.07.2010.) [stājas spēkā ar 21.07.2010.], 08.03.2012. likums ("LV", 50 (4653), 28.03.2012.) [stājas spēkā ar 11.04.2012.] šādus grozījumus:
Papildināt likumu ar 71.1 pantu šādā redakcijā:
711.pants. (1)Kadastrālo vērtību zemei zem daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām aprēķina, ņemot vērā šādus Kadastra informācijas sistēmā reģistrētos datus: 1) dzīvojamās mājas kadastrālo vērtību; 2) dzīvojamās mājas raksturojošos datus; 3) zemes zem dzīvojamās mājas lietošanas mērķus; 4) zemes zem dzīvojamās mājas apgrūtinājumus.
(2) Līdz laikam, kad dzīvojamā māja un dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes platība tiks apvienota vienā nekustamā īpašumā, zemes zem dzīvojamās mājas novērtējums kadastrā, ja tā netiek izmantota peļņas gūšanai, ir 1,5 % no dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašuma un citu mājai piesaistīto saimniecisko būvju kopējās kadastrālās vērtības summas.
Ko iegūs sabiedrība ar taisnīgu kadastrālās vērtības noregulējumu?
Ar piespiedu nomas zemes taisnīgu kadastrālās vērtības noregulējumu, pazeminot zemes kadastrālo vērtību, sabiedrība iegūs: - samērīgu nomas maksu; - sekmēs daļēju izlīgumu starp dzīvokļu īpašniekiem (Rīgā ap 200 000) un zemes īpašniekiem (Rīgā ap 1700); - novērsīs spekulatīvos darījumus ar piespiedu nomas zemi; - radīs p
riekšnosacījumus māju, būvju īpašniekiem iespēju izpirkt zemi par pieņemamu un samērīgu cenu; - sekmēs Civillikuma 968.panta darbības atjaunošanu un veicinās šī panta iedibinātās un absurdās izņēmuma normas atcelšanu, spēka zaudēšanu un dalītā īpašuma pašlikvidēšanos; - mazinās pamatojumu strīdiem par pienākumu veikt maksājumus par mājai funkcionāli piesaistīto zemi, tajā skaitā arī it kā par "lieko", nevienam nevajadzīgo atgriezumu; - tiks sasniegts viens no dzīvojamās mājas pārvaldīšanas principiem, ka dzīvojamās mājas pārvaldīšanas izdevumu veidošana ir samērojama ar dzīvojamās mājas īpašnieku maksātspēju, kas noteikts likumā "Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas likums" 4.panta 2.punktā un kas kopumā atbildīs Latvijas Republikas Satversmē deklarētajiem cilvēktiesību pamatprincipiem; - ar šo likumprojektu tiks atjaunots tiesiskums, kas paredzēts likumā “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās“ 3, panta 1.daļā, kur noteikts, ka reformas uzdevums ir veidot tiesisku pamatu zemes attiecību regulēšanā un zemes īpašnieku un lietotāju tiesību aizsardzībā un pienākumu ievērošanu.


Atbildēt

Kas zog vairāk?

24.04.2017. 17:43

»

Arturs Nagliņš

Interesanta situācija: visapkārt latviešiem dažādi "maidāni" gāž mēslu varu, bet latvieši no citiem neko nemācās un pacieš mēslus. Šodien vairs nav vajadzīgs Sarkanais Terors. Pietiek ar "maidanu". Nemaz nevajag 26 vai 20 tūkst.: "Tas pats jautājums attiecināms arī uz Latviju, kur Saeimas komisijā “...


Kas zog vairāk, kuri vairāk korumpēti, tas ir, kurās partijās nav korupcijas skandālu, kurās tā pārpārēm?
Un kā ar viltus "sociāldemokrātiem" SaSkaņu? Tā nezog, tajā nav korupcijas? NA - nav Maksātnespējas administrācijas, kura it kā pat kaitējumu valstij esot nodarījusi par 200 miljonu?
Administrācija, kuru daži banķieri nosauca pat bandītiem TV 24 raidījumā?

Tagad atšifrē, kurā partijā nav korupcijas skandālu un kuru visvairāk par to, ka nav korupcijas - nīst un skandina kā sliktāko?

Atbildēt

interesanti

24.04.2017. 17:28

Kāpēc gan būtu jāpilda nepilnu 2% Latvijas balstiesīgo vēlētāju iegribas, bet jāignorē pārējo 98% viedoklis?

Atbildēt

sēlis

24.04.2017. 16:23

Tie 100 lopi taču pēc ievēlēšanas paliek kurli un akli, redze un dzirde atgriežas tikai pirms vēlēšanām, cilvēkiem to vajadzētu ņemt vērā un atkārtoti par nevienu no šiem parazītiem un viņu kriminālgrupējumiem , jeb partijām nebalsot!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

24.04.2017. 16:22

Interesanta situācija: visapkārt latviešiem dažādi "maidāni" gāž mēslu varu, bet latvieši no citiem neko nemācās un pacieš mēslus. Šodien vairs nav vajadzīgs Sarkanais Terors. Pietiek ar "maidanu". Nemaz nevajag 26 vai 20 tūkst.: "Tas pats jautājums attiecināms arī uz Latviju, kur Saeimas komisijā “pazuda” 26 000 iedzīvotāju viedoklis par dzīvniekiem cirkā. Kur paliks 20 000 cilvēku viedoklis (iespējams pat vairāk, jo balstu vākšana turpinās) par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam?". Nevajag vākt balsis, bet vajag organizēt "maidanu". Protams, protams, visi "maidani" tiek organizēti no viena "centra". Bet šeit nevajag šī "centra". Vajag izmantot "centra" iedibināto tehnoloģiju, un viss. Latviešiem patīk būt pirmajiem pasaulē. Tāpēc latviešiem ir lieliska iespēja noorganizēt "maidanu" bez slavenā "centra" līdzdalības. Bet vai tā notiks? Saprotams, nenotiks! Pārāk daudzi var nesodīti zagt. Latviešiem ar to pietiek.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...