Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

23.11.2019. 13:07

»

un ko tālāk?

Atlaidīsi Saeimu un ko liksi vietā? Vari nosaukt kaut pārdesmit cilvēku, kam būtu sajēga no valsts vadīšanas un kuri būtu labāki par esošajiem


Piekrītu,partijās ir tikai lielākie kretīni.Nevajag meklēt partijās ,paveries apkārt,lielākā daļa ir gudri un krietni cilvēki,tikai apzombēti.Bet ir arī viedi cilvēki.

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

23.11.2019. 13:06

»

ir

Gads rāda, ka tik nespējīgs valdības vadītājs un sen pēdējās ilūzijas dzēsoši ministri nav nekādi pieprāta vedami, izvēle jau nav liela. Ja saeimā sēdošie to nevēlas redzēst un ļauj tam postam tikai iet uz priekšu, tad Saeima ir jāatlaiž. Ja vasts gādā tiai par ierēdņiem, činavniekiem un to dižplanu...


Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskuma jautājumiem, "sociāli atbildīgu valsti", izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību. Protestos atskanēja aktīvs aicinājums atlaist Saeimu.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plānoja turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta arī aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā ka savulaik VP V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" no Vācijas, Minsteres laikiem, MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā.

Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu!

Atbildēt

ir

23.11.2019. 12:47

Gads rāda, ka tik nespējīgs valdības vadītājs un sen pēdējās ilūzijas dzēsoši ministri nav nekādi pieprāta vedami, izvēle jau nav liela. Ja saeimā sēdošie to nevēlas redzēst un ļauj tam postam tikai iet uz priekšu, tad Saeima ir jāatlaiž. Ja vasts gādā tiai par ierēdņiem, činavniekiem un to dižplanu atīstību un ne vairs par cilvēkiem un to nākotni.... ir jāparakstās

Atbildēt

tu i dumjš

23.11.2019. 12:27

»

100) lūdz Latviju uzņemt brālīgās Krievijas sastāvā


to valdības sataisīto sūdu ir tik daudz, ka normālam cilvēkam grūti pat uzskaitīt, kāds te sakars ar Krieviju - izņemot to, ka mūsu kangari no viņiem mācās genocīda paņēmienus

Atbildēt

Ripa

23.11.2019. 12:09

»

un ko tālāk?

Atlaidīsi Saeimu un ko liksi vietā? Vari nosaukt kaut pārdesmit cilvēku, kam būtu sajēga no valsts vadīšanas un kuri būtu labāki par esošajiem


Pārdesmit cilvēkus nosaukt varētu, daļa no viņiem ir dažādās partijās. Vārdus un uzvārdus nesaukšu, jo te tūlīt viņiem katru kauliņu apsūkās.

Kā arī būs aizraujoša priekšvēlēšanu cīņa - te nu spalvas putēs ne pa jokam. Arī tur būs ko izvēlēties.

Atbildēt

kulefāna celīte

23.11.2019. 12:03

»

Vai šai Saeimai ir cerība?

Tikai tad, ja tā...


Sapņi jau zuduši
Cerības irst
Vērojot Saeimu
Sagribas......raudāt

Atbildēt

jakas

23.11.2019. 11:57

Par Saeimas atlaišanu nav parakstījusies pat trešdaļa no Kaimiņa partijas vēlētājiem!

Atbildēt

un ko tālāk?

23.11.2019. 11:55

»

Ripa

Laikam nebiju pamanījis. Lai nu kā, šoreiz man tiešām gribas atlaist Saeimu un galīgi neinteresē to pajolu CV


Atlaidīsi Saeimu un ko liksi vietā? Vari nosaukt kaut pārdesmit cilvēku, kam būtu sajēga no valsts vadīšanas un kuri būtu labāki par esošajiem.

Atbildēt

tieši tā

23.11.2019. 11:50

»

Muļķība ir bezgalīga ,tā teica Einšteins

Kaut kā tie ļauži ,kas parakstās , paši savu atbildibu neredz...


Turklāt pirms vēlēšanām viņi vēl tos, kas viņiem uz to norādīja, saukāja par kliķes pakalpiņiem un citos "mīļvārdiņos" ko neatkārtošu, bet ko var izlasīt viņu komentāros pret tiem, kas tagad viņiem saka, ka parakstu vākšanai nav nekādas jēgas.

Atbildēt

Ripa

23.11.2019. 11:50

»

ja neesi pamanījis

Tie pajoli vāc parakstus par Saeimas atlaišanu katru gadu, kad to atļauj likums


Laikam nebiju pamanījis. Lai nu kā, šoreiz man tiešām gribas atlaist Saeimu un galīgi neinteresē to pajolu CV.

Atbildēt

Muļķība ir bezgalīga ,tā teica Einšteins

23.11.2019. 11:12

Kaut kā tie ļauži ,kas parakstās , paši savu atbildibu neredz ?

Vai tad tie nebijāt jūs ,kas spieda politikus melot pirms velēšanam ?
Nopietni ,ne jūs ?
Jūs taču balsojat par meliem !
Un politiķi to zinaja ,ka jums vajag melus .

Paši gribejāt balsot par lielam algām ,par OIK atcelšanu ,par to ,ka dzivosim kā Zviedrijā.
Par to ,ka pensijas vecumā nauda birs no debesīm.

Atbildēt

23.11.2019. 11:05

»

Vai šai Saeimai ir cerība?

Tikai tad, ja tā...


100) lūdz Latviju uzņemt brālīgās Krievijas sastāvā.

Tik tālu vairumam bija slinkums lasīt.

Atbildēt

Smaids pa visu ģīmi

23.11.2019. 11:04

»

CVK

Tikko Centra partija iesniegs 155 000 parakstus, 1-2 mēnešu laikā notiks referendums


Un pec zaudētā referenduma centra partija atmaksās nodokļu maksātājiem 3 miljonus eiro ?

Atbildēt

CVK

23.11.2019. 10:54

Tikko Centra partija iesniegs 155 000 parakstus, 1-2 mēnešu laikā notiks referendums.

Atbildēt

Vīruss

23.11.2019. 10:39

Arī es parakstījos par Saeimas atlaišanu, kaut arī strādāju valsts pārvaldē (un man ir kauns par to).

Tomēr atkārtoti pie katra raksta gribas kliegt - Saeimas atlaišana neko nedos tad, ja pēc tam atkal balsosim par tām pašām zagļu bandām, ko sauc par partijām.

Ir jālabo Satversmes kļūdas - ir jāmaina vēlēšanu sistēma PAR CILVĒKIEM, un jāparedz deputātu atbildība par savu solījumu nepildīšanu. Savādāk "kā var nesolīt" cirks turpināsies, lai cik saeimas mēs ievēlētu...

Atbildēt

bratka

23.11.2019. 10:35

Patreizējā valdība ir viena no stabīlākām valdībām,Krievijā 1985.g. tika izdota brošūras veidā gramatiņa,,Naši vrjagi,,tur teikts sagrausim PSRS iekārtu,1.Tiks izlaupīts valsts īpašumi,veidos pasaules valdību.2.ES pēc 30. tiks sagrauta,to mēs redzam ar Anglīju.Tākā parakstu vācēji ir saslimuši ar kaimiņvalsts slimību.Pensionāri labak dzivo kā krievijā,krieviijā pensionārs sanem 129.eiro,Latvijā 360.eiro -vidējā.

Atbildēt

Ripa

23.11.2019. 10:15

Parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu ir jānosaka kā norma - tā katrreiz automātiski ir jāuzsāk 1 gadu pēc kārtējās Saeimas ievēlēšanas un kalpos par Saeimas un valdības darba kvalitātes indikatoru. Šis pasākums palīdzēs pieņemt izsvērtus lēmumus un novērsīs neapdomīgu vai tukšu diršanu. Ja parakstu maz - čaļi strādā labi un nostrādās līdz sasaukuma beigām, ja taisa sūdus - pēc gada būs uz ielas.

Atbildēt

Cucmex

23.11.2019. 09:54

»


Gluži vienkārši - šie pelēkie zvirbuļi tika nekaunīgi, caur meliem un solījumiem, piekrāpti.
Un nu, par to šiem meļiem un krāpniekiem arī būs jāatbild.
Nerunājot jau nemaz par meļu un krāpnieku bezkompromisa iegrābšanos, savām vajadzībām, mūsu naudā.

Atbildēt

vecie rukši grib atpakaļ pie siles

23.11.2019. 08:47

ZZS deputāts Viktors Valainis, kurš ir arī Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors, no Saeimas tribīnes meloja, ka likvidēšot 80% skolas. Pilnīgs āksts.

Atbildēt

Pilsonis

23.11.2019. 08:18

»


Priedīša k-gs, visu cieņu Jūsu garajiem un filozofiskajiem komentāriem, bet es tos nesaprotu. Es saprotu ko citu: ka 5 Saeimas koalīcijas partijas ir apzagušas tautu, medmāsas, bērnu auklītes, skolotājus, darbu zaudējušos cilvēkus un pat, kāda nelietība un visatļautība, arī nolēmušas skolniekus stundās badoties, Latvijas valstij atņemot maziem bērniem brīvpusdienas. Par šo vienkāršajai tautai un pat bērniem nekaunīgi nozagto naudu šie paši Saeimas deputāti sev izkārtojuši 3000 eiro algu katru mēnesi un 85,000 eiro piemaksu katru gadu (izdalot 4.5 miljonus uz 57 nobalsojušo “bezkompromisa tiesiskuma” deputātu galvām, šāda summa sanāk), kā arī sacerējušies dabūt vēl arī mūža pensijas 75% no Saeimas algas katru mēnesi, ko cits pašu pieņemts likums paredz, ja deputāts nostrādā pilnu Saeimas sasaukuma laiku 4 gadus. Es par šīm dzīrēm mēra laikā vairs neesmu gatavs maksāt OIK un deputātu pensiju nodokļus, jo ne jau deputāti ārstēs mani vai skolos manus bērnus. Ja Saeima un valdība pilna ar parazītiem, tad man šādu Saeimu un valdību vairs nevajag. Līdzīgi domā jau vairāki desmiti tūkstoši pilsoņu, kas priecē - pārmaiņas būs, tās ir jūtamas gaisā, cilvēku sarunās, un redzamas arī Latvija.lv.

Atbildēt

uzkrītoši, rakstā par ZZS nav taisnība

23.11.2019. 08:09

21.novembris, Leta: Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs, Saeimas opozīcijas deputāts Armands Krauze (ZZS) aicina pilsoņus būt aktīviem, realizēt Satversmē nostiprinātās tiesības un parakstīties par 13.Saeimas atsaukšanas referenduma ierosināšanu, aģentūrai LETA sacīja politiķis.

Atbildēt

Priedīt!

23.11.2019. 07:51

»


Jūs esat no cilvēku kategorijas, kuru ir izkropļojusi PSRS, jums naivi ticot PSRS propogandai, bet jūsu pataloģiskais naids pret latviešu tautu vnk provocē jūs fiziski iznīcināt! Klusējiet un ejiet pie psihoterapeita! Klusē, tu glābsi sev dzīvību!

Atbildēt

tā ir

23.11.2019. 07:47

atlaidēji ne lasīt ne rakstīt, ne prpgrammas, putins nav uzrakstījis: kļūda

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā izskatās

23.11.2019. 07:23

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju" ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

lauķis

23.11.2019. 07:18

Tikai nav jau nekāda zobena,pārgrupēsies,sagrupēsies,un sadomazohistiskie baleliņi atkal ies balsot par savām važām.

Atbildēt

Atlaist un likvidēt ierēdņu korupcijas astoņkāji.

23.11.2019. 07:09

Izmest vecos zagļus un politiskās prostitūts atlaižot saimu. Bet ar nosacijumu kad dokumentos ieraksta tiesības zaudējis kandidēt un ieņemt amatus Latvijā. Pielikt bez kompensăciju saņemšanas zaudējot amatus un mantas konfiskāciju. Tautas neuzticība lai šos parazītus iznīcina kā ņirgājās tā saņem pretī.

Atbildēt

Cyril

23.11.2019. 06:19

Учителя и врачи хотят есть практически каждый день!

Atbildēt

Q

23.11.2019. 04:49

Kolonijā briest dumpis!Drīz atskanēs sauciens, gluži kā uz bruņukuģa "Potjomkins", zēni zupā tārpi un tad sāksies tautas atmoda!

Atbildēt

papildus

23.11.2019. 02:39

»

Vai šai Saeimai ir cerība?

Tikai tad, ja tā...


Atcel skaidras naudas lietosanas ierobezojumus !

Atbildēt

Kaatad

23.11.2019. 02:38

Dīvaini, ka vadoņiem un dažāda līmeņa ekspertiem neienāk prātā, ka cilvēki ir arī emocionālas būtnes.Ar taisnīguma izjūtu. Kad visas tās tabulas, procenti, racionālie meli kļūst par neko. Ārstu tēma ir vien katalizators stāstā par kopējo, ilggadējo cūcību.Jo tie ļaudis,karjeristi, uzpūtīgie dumiķi, bijušie komuņaki,dažādu partiju mainītāji, pielīdēji jebkam, vnk jau noriebušies kā suga..Lai ko teiktu , solītu. Laiks nomainīt, laiks citai paaudzei.

Atbildēt

+

23.11.2019. 02:36

»

Vai šai Saeimai ir cerība?

Tikai tad, ja tā...


likvide nevienam nevajadzigo parlamentaro sekretaru parazitu amatus uz visiem laikiem.

Atbildēt

Spoks

23.11.2019. 00:11

Rakstā minēts, ka Saeimas opozīcijas partijas parakstu vākšanu neatbalsta. Par šo teikumu, kas minēts arī rakstiskajā presē, es ar savu politisko oponentu strīdoties nonācām pie secinājuma: kļūdās tie, kas mūsu politiskos grupējumus sauc par partijām. partijas veidojas uz ideoloģiska pamata. Mūsu koalīciju veido pie siles piekļuvušās partijas, bet par opozīciju mēs saucam pie siles nepielaistās partijas. Viņiem nav idejisku domstarpību, bet tikai mantiskas domstarpības, ko aizsedz ar vajadzīgajiem lozungiem. Līdz ar to padzīšana no Saeimas nav izdevīga ne ZZS ne Saskaņai, kas arī tikai apliecina, kā tās nav īstas partijas, kas gribētu ko mainīt pēc būtības.

Atbildēt

SEMS

23.11.2019. 00:04

»

Vai šai Saeimai ir cerība?

Tikai tad, ja tā...


Jūs asat izcils, vienkārši izcils!!

Atbildēt

naudassiena

23.11.2019. 00:01

»

a411

Vislabākais Dāmokla zobens ir Moneywall. Es te varu kļūdīties ar anglicismiem, bet taisnība viņiem ir


Tas Liepiņš jau , iespējams, mauj par to, kurš vairāk maksā, bet, tā dzirdēju, tas nav mans viedoklis...

Atbildēt

Par Auguli nav jābrīnās

22.11.2019. 23:10

Ja Saeima tiks atlaista,viņš diez vai tiks bīdīts uiz nākamo-trešo ministriju pēc kārtas!

Atbildēt

a411

22.11.2019. 23:03

Vislabākais Dāmokla zobens ir Moneywall. Es te varu kļūdīties ar anglicismiem, bet taisnība viņiem ir!

Atbildēt

Otto

22.11.2019. 21:50

Neviens neko nepārvērtēs , nekāds Damokla zobens nevienu nebaida. Visus laukā , ministrijas iztīrīt un samazināt , 10 gadus visi bijušie pie siles nedrīkst strādāt valsts sektorā

Atbildēt

kaķa smiekli

22.11.2019. 21:24

»

Andris Upenieks

Izsvērti, loģiski, bez liekas nervozitātes. Vienkārši, domājoši un grūti apgāžami


Tikai teikums par Krievijas neiejaukšanās iespējamo iemeslu gan bija lieks, jo Krievija ir pavisam cita vēlēšanu sistēma un domāju, ka Liepiņš nezina visas Krievijas vēlēšanu likuma nianses. Bet, zinot autora nedaudz slimīgo noslieci, būtu brīnums, ja nepacenstos par šādā tēmā nozākāt Krieviju.

Atbildēt

Vai šai Saeimai ir cerība?

22.11.2019. 21:24

Tikai tad, ja tā:
1) atsakās no algām, piemaksām un kompensācijām,
2) likvidē visus palīgu, padomnieku u.c. papīržurku amatus,
3) pieņem jaunu vēlēšanu likumu, kas aizliedz balsot par partiju sarakstiem,
4) pieprasa prezidenta atkāpšanos,
5) atsauc ES deleģētās valsts pārvaldes funkcijas,
6) atjauno Latvijas finansiālo patstāvību, atjaunojot valsts nacionālo valūtu latu,
7) pieprasa un panāk visu valsts un tautas īpašuma izlaupīšanas un iznīcināšanas aktīvistu (Godmanis, Dombrovskis, Āboltiņa, Ušakovs, Ameriks u.t.t.) tiesāšanu un sodīšanu...
8)..., 9)..., 10)... - 100)...

Atbildēt

Andris Upenieks

22.11.2019. 21:21

Izsvērti, loģiski, bez liekas nervozitātes. Vienkārši, domājoši un grūti apgāžami.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft