Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tauta varēs pati lemt likumus: parakstīšanās būs

Biedrība Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā
17.09.2015.
Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

21.09.2015. 10:41

»

Alfred

Visvairāk uzjautrina elektroniskā parakstīšanās, kur samaksa būšot lētāka. Latvijas nabaga pensionārus, kam vispār nav elektroniskā paraksta, tas „uzjautrina” ne pa jokam...


Arī taisnība, ja neskaita, ka divi CVK vadītaji, "skaitot balsis", vēlāk "paši nošāvās".

Elektroniskais paraksts labs tikai VID vajadzībam, nopietniem cilvēkiem, izņemot valsts ierēdņus, tad nav, jo paraksts uz papīra ir oriģināls.Bet elektronisko var viltot.

Atbildēt

Alfred

21.09.2015. 01:11

Visvairāk uzjautrina elektroniskā parakstīšanās, kur samaksa būšot lētāka. Latvijas nabaga pensionārus, kam vispār nav elektroniskā paraksta, tas „uzjautrina” ne pa jokam..
===
Nu i paldies Dievam. Patiesībā par visu šo murgu 25 gadu garumā ir tieši atbildīgi pensionāri,kuri padomijā bija iedīdīti obligāti iet balsot ( savādāk būs slikti), nu i sabalsoja par visām smukajām frizūrām un kažoku nomainījušiem komunistiem

Atbildēt

20.09.2015. 11:08

»

no Jūrmalas

Referendumi ir bīstami Latvijas neatkarībai. Ir taču bijusi mācība-uzbrukums valsts valodai, mēģinājums panākt visiem nepilsoņiem pilsonību. BEZJĒDZĪGA VALSTS BUDŽETA NAUDAS TĒRĒŠANA, lai apmierinātu atseviššku politiķu ambīcijas...


Krievija atbalsta Asadu – Sīrijas valdnieku ar ieročiem. Šis Asads it kā karo ar Islāma valsti, bet patiesībā Krievija, Asads, Islāma valsts karo pret ASV un ES. .

Bēgļi uz ES un Latviju ir nekas cits kā Putina „zaļie cilvēciņi” , ar ko līdzīgi Krimas ieņemšanas perfektajā stratēģijā, Krima tika ieņemta bez neviena šāviena, pašai Krievijai nogremdējot vecu savu karakuģi, lai aizsprostotu stratēģisku kanālu, līdzīgi rīkojoties ar bēgļiem no Ziemeļāfrikas kā „zaļiem Putina cilvēciņiem” var apsveikt V.V.Putinu, apsteidzot savā militāri stratēģiskajā domāšanā gan NATO, gan ASV.

Ne NATO, ne ASV to nekad publiski neatzīs un šīs rindas melīgi uzskatīs par hibrīdkara sastāvdaļu.

4. maija kliķe, tostarp to uzticīgie sulaiņi – NA/VL, labi zinot faktus, ka bēgļi ir „Putina zaļie cilvēciņi”, gatava atcelt likuma grozījumus, ka tautai jāsavāc 155 000 parakstu, lai tā ar referendumiem ietekmētu tās lēmumus un gatava šo ietekmi atdot Latvijas tautai – SC vēlētājam, kurš ir jau pietiekami atbrīvots no pietiekami lielas latviešu tautas daļas, kas jau ir padzīta un tiek padzīta no Latvijas.

Putina zaļos cilvēciņus ar Vācijas kuģiem Latvijā ievedīs no Grieķijas. J.Urbanovičs tos sagaidīs un apmīļos. Latvieši Latvijā jau mazākumā, nav bīstami. Junkers ar bankām un Latvijas valdība bēgļus ar kredītiem nekustamiem īpašumiem piesaistīs Latvijai, lai tie nedodas uz Vāciju.

Atbildēt

no Jūrmalas

19.09.2015. 10:59

»

Kā tad nesaprotiet, ka mērķis 4. maija kliķei ir atcelt šos grozījumus, ar kuriem jāsavāc 155 000 parakstu, lai dotu tautai optimismu un ticību uz pašnoteikšanos, kādas vairs nevar vispār būt saskaņā ar līgumiem starp Latviju un ES un SVF/PB. Gaismu Latvijai tuneļa galā izslēdza I.Godmanis, glābjot ...


Referendumi ir bīstami Latvijas neatkarībai. Ir taču bijusi mācība-uzbrukums valsts valodai, mēģinājums panākt visiem nepilsoņiem pilsonību. BEZJĒDZĪGA VALSTS BUDŽETA NAUDAS TĒRĒŠANA, lai apmierinātu atseviššku politiķu ambīcijas.
Ne velti arī Iganijas prezidents Ilvess savulaik teica, ka referendumi rada tikai sabiedrības sašķeltību. Kaimiņu valstīs nenotiek tāda ņemšanās ap referendumiem.

Atbildēt

18.09.2015. 17:42

»

4.maija "kliķe'

Piedodiet, bet šajā biedrībā, maigi izsakoties, ir juridiski analfabēti...


Kā tad nesaprotiet, ka mērķis 4. maija kliķei ir atcelt šos grozījumus, ar kuriem jāsavāc 155 000 parakstu, lai dotu tautai optimismu un ticību uz pašnoteikšanos, kādas vairs nevar vispār būt saskaņā ar līgumiem starp Latviju un ES un SVF/PB. Gaismu Latvijai tuneļa galā izslēdza I.Godmanis, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas. Un variet brīnīties, bet savāks šos parakstus, jo tā vajag 4. maija kliķei – balsis saskaitīs un nopirks.

Iespēju dos krievvalodīgajiem – SC elektorātam. Putina „ zaļos cilvēciņus” ievedīs Latvija Vācijas kuģis no Grieķijas. J.Urbanovičs viņus sagaidīs un apmīļos. Latvieši ir padzīti no Latvijas un reālā mazākumā, nav bīstami.

Atbildēt

18.09.2015. 17:42

»

4.maija "kliķe'

Piedodiet, bet šajā biedrībā, maigi izsakoties, ir juridiski analfabēti...


Kā tad nesaprotiet, ka mērķis 4. maija kliķei ir atcelt šos grozījumus, ar kuriem jāsavāc 155 000 parakstu, lai dotu tautai optimismu un ticību uz pašnoteikšanos, kādas vairs nevar vispār būt saskaņā ar līgumiem starp Latviju un ES un SVF/PB. Gaismu Latvijai tuneļa galā izslēdza I.Godmanis, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas. Un variet brīnīties, bet savāks šos parakstus, jo tā vajag 4. maija kliķei – balsis saskaitīs un nopirks.

Atbildēt

4.maija "kliķe'

18.09.2015. 17:19

Piedodiet, bet šajā biedrībā, maigi izsakoties, ir juridiski analfabēti.
Viņi domā, ka valstij laikam nav naudu kur likt.
0,3 % pilsoņu nav tiesības tracināt visu tautu un tērēt bezjēdzīgi valsts budžeta naudu!
Valstij NAV jātērē 1 miljons eur, lai izdabātu atsevišku īpatņu vēlmēm.
Ja paši redisoni grib kādu referendumu, tad lai finansē - nupat klausos Redisonu, ka valsts "ejot bojā", pats nejēdz, par kādiem jautājumiem tad būtu jālemj referendumā.

Atbildēt

līdzdalībnieks

18.09.2015. 15:46

Diemžēl šos parakstus nesavāks. To pierāda iepriekšējā pieredze, pilsoniskās aktivitātes vērojumi un letiņu vairākuma melnbaltais pasaules uzskats Kaut gan es eletroniski domāju ierosinājumu parakstīt, jēgas tam nebūs. Letiņi joprojām ļaus savu likteni izšķirt tā sauktajai uz augšu uzpeldējušajai "elitei". Cik tā ir vērta un gudra, mēs redzam no pieredzes gan pašu tautsaimniecības veidošanas, gan starptautisko attieccību jomā, piemēram, Irākas, Lībijas un Sīrijas "demokratizācijas" pūliņu reālajos rezultātos.

Atbildēt

18.09.2015. 13:22

»

Hmm

tā arī nesapratu par ko būs grozījumi!! Lūdzu izskaidrot sīkāk par šo projektu un balsošanas jēgu


Krievija atbalsta Asadu – Sīrijas valdnieku ar ieročiem. Šis Asads it kā karo ar Islāma valsti, bet patiesība Krievija, Asads, Islāma valsts karo pret ASV un ES. .

Bēgļi uz ES un Latviju ir nekas cits kā Putina „ zaļie cilvēciņi” , ar ko līdzīgi Krimas ieņemšanas perfektajā stratēģijā, Krima tika ieņemta bez neviena šāviena, pašai Krievijai nogremdējot vecu savu karakuģi, lai aizsprostotu stratēģisku kanālu, līdzīgi rīkojoties ar bēgļiem no Ziemeļāfrikas kā „zaļiem Putina cilvēciņiem” var apsveikt V.V.Putinu, apsteidzot savā militāri stratēģiskajā domāšanā gan NATO, gan ASV.

Ne NATO, ne ASV to nekad publiski neatzīs un šīs rindas melīgi uzskatīs par hibrīdkara satāvdaļu.

4. maija kliķe, tostarp to uzticīgie sulaiņi – NA/VL, labi zinot faktus, ka bēgļi ir „Putina zaļie cilvēciņi”, gatava atcelt likuma grozījumus, ka tautai jāsavāc 155 000 parakstu, lai tā ar referendumiem ietekmētu tās lēmumus un gatava šo ietekmi atdot Latvijas tautai – SC vēlētājam, kura ir jau pietiekami atbrīvota no pietiekami lielas latviešu tautas daļas, kas jau ir padzīta un tiek padzīta no Latvijas.

Atbildēt

Variants

18.09.2015. 13:22

Neticu. Ienaks islamisti- paatrinati tiks uztaisīti par pilsoņiem un tad gan viņi grozīs likumus!

Atbildēt

18.09.2015. 13:02

Ar šo akciju 4. maija kliķe galīgi tautai parādīs savu vietu, ja arī rezultāts būs negatīvs vai negatīvs. Likuma norma 155 000 parakstu nepieciešamība no starptautiska viedokļa sen bija nesamērīga, bet ieviesa to apzināti.. uz laiku. Nabadzīgie Latvijas iedzīvotāji nespēs atlicināt pat grašus sava paraksta apstiprināšanai, jo netic šai valstij un tās līgumiem ar ES.

Visvairāk uzjautrina elektroniskā parakstīšanās, kur samaksa būšot lētāka. Latvijas nabaga pensionārus, kam vispār nav elektroniskā paraksta, tas „uzjautrina” ne pa jokam..

4. maija komunistu kliķe noorganizēja valodu referendumu, izmantojot Lindermanu u.c. „ pajoliņus” savā labā, lai izmainītu preambulu, grozītu likumu, lai tauta nespētu ar referendumiem, kam jāsavāc 155 000 parakstu ietekmēt 4 maija kliķes lēmumus, latviešus padarot par saviem ķīlniekiem, turpinot realizēt pret latviešu tautu genocīdu..

Ja 4. maija kliķe ir izlēmusi mainīt likumu, kas noteic 155 000 parakstu nepieciešamību, tad tā to izdarīs – pareizi saskaitot balsis.. Visticamāk tāds arī tās mērķis, jo neatkarīgi no tā, galvenais rezultāts ir panākts – Latvijai iznīcināts LVL, tā ir pakļauta SVF/PB un ES līgumiem un nav izšķirības, kādas partijas turpmāk Latvijā būs valdībā. Nākošajiem Latvijas valsts prezidentiem un valdībām tāpat nākotnē jārēķinās ar šiem paverdzinošajiem tautai līgumiem.
Latviešu tautas maldināšana un iznīcināšana turpināsies.

Atbildēt

Hmm

18.09.2015. 01:20

tā arī nesapratu par ko būs grozījumi!! Lūdzu izskaidrot sīkāk par šo projektu un balsošanas jēgu

Atbildēt

kas ta nu?

17.09.2015. 17:23

Pirms dažām dienām Orols te, siekalas šķiezdams brēca, ka nekādu referendumu pret bēgļu izmitināšanu Latvijā neesot iespējams sarīkot, ka tam nepieciešami miljoni eiro, bet te izrādās, ka parakstus var savākt praktiski neiztērējot ne eiro.
Tātad skaidrs, ka visa histērija bijusi nevis par nespēju savākt parakstus finansiālu iemeslu dēļ, bet par to, ka lumpenparakstvācēji vairs nevar rīkot savas reklāmas kampaņas uz nodokļu maksātāju rēķina.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...