Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Tauta varēs pati lemt likumus: parakstīšanās būs

Biedrība Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā
17.09.2015.
Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

21.09.2015. 10:41

»

Alfred

Visvairāk uzjautrina elektroniskā parakstīšanās, kur samaksa būšot lētāka. Latvijas nabaga pensionārus, kam vispār nav elektroniskā paraksta, tas „uzjautrina” ne pa jokam...


Arī taisnība, ja neskaita, ka divi CVK vadītaji, "skaitot balsis", vēlāk "paši nošāvās".

Elektroniskais paraksts labs tikai VID vajadzībam, nopietniem cilvēkiem, izņemot valsts ierēdņus, tad nav, jo paraksts uz papīra ir oriģināls.Bet elektronisko var viltot.

Atbildēt

Alfred

21.09.2015. 01:11

Visvairāk uzjautrina elektroniskā parakstīšanās, kur samaksa būšot lētāka. Latvijas nabaga pensionārus, kam vispār nav elektroniskā paraksta, tas „uzjautrina” ne pa jokam..
===
Nu i paldies Dievam. Patiesībā par visu šo murgu 25 gadu garumā ir tieši atbildīgi pensionāri,kuri padomijā bija iedīdīti obligāti iet balsot ( savādāk būs slikti), nu i sabalsoja par visām smukajām frizūrām un kažoku nomainījušiem komunistiem

Atbildēt

20.09.2015. 11:08

»

no Jūrmalas

Referendumi ir bīstami Latvijas neatkarībai. Ir taču bijusi mācība-uzbrukums valsts valodai, mēģinājums panākt visiem nepilsoņiem pilsonību. BEZJĒDZĪGA VALSTS BUDŽETA NAUDAS TĒRĒŠANA, lai apmierinātu atseviššku politiķu ambīcijas...


Krievija atbalsta Asadu – Sīrijas valdnieku ar ieročiem. Šis Asads it kā karo ar Islāma valsti, bet patiesībā Krievija, Asads, Islāma valsts karo pret ASV un ES. .

Bēgļi uz ES un Latviju ir nekas cits kā Putina „zaļie cilvēciņi” , ar ko līdzīgi Krimas ieņemšanas perfektajā stratēģijā, Krima tika ieņemta bez neviena šāviena, pašai Krievijai nogremdējot vecu savu karakuģi, lai aizsprostotu stratēģisku kanālu, līdzīgi rīkojoties ar bēgļiem no Ziemeļāfrikas kā „zaļiem Putina cilvēciņiem” var apsveikt V.V.Putinu, apsteidzot savā militāri stratēģiskajā domāšanā gan NATO, gan ASV.

Ne NATO, ne ASV to nekad publiski neatzīs un šīs rindas melīgi uzskatīs par hibrīdkara sastāvdaļu.

4. maija kliķe, tostarp to uzticīgie sulaiņi – NA/VL, labi zinot faktus, ka bēgļi ir „Putina zaļie cilvēciņi”, gatava atcelt likuma grozījumus, ka tautai jāsavāc 155 000 parakstu, lai tā ar referendumiem ietekmētu tās lēmumus un gatava šo ietekmi atdot Latvijas tautai – SC vēlētājam, kurš ir jau pietiekami atbrīvots no pietiekami lielas latviešu tautas daļas, kas jau ir padzīta un tiek padzīta no Latvijas.

Putina zaļos cilvēciņus ar Vācijas kuģiem Latvijā ievedīs no Grieķijas. J.Urbanovičs tos sagaidīs un apmīļos. Latvieši Latvijā jau mazākumā, nav bīstami. Junkers ar bankām un Latvijas valdība bēgļus ar kredītiem nekustamiem īpašumiem piesaistīs Latvijai, lai tie nedodas uz Vāciju.

Atbildēt

no Jūrmalas

19.09.2015. 10:59

»

Kā tad nesaprotiet, ka mērķis 4. maija kliķei ir atcelt šos grozījumus, ar kuriem jāsavāc 155 000 parakstu, lai dotu tautai optimismu un ticību uz pašnoteikšanos, kādas vairs nevar vispār būt saskaņā ar līgumiem starp Latviju un ES un SVF/PB. Gaismu Latvijai tuneļa galā izslēdza I.Godmanis, glābjot ...


Referendumi ir bīstami Latvijas neatkarībai. Ir taču bijusi mācība-uzbrukums valsts valodai, mēģinājums panākt visiem nepilsoņiem pilsonību. BEZJĒDZĪGA VALSTS BUDŽETA NAUDAS TĒRĒŠANA, lai apmierinātu atseviššku politiķu ambīcijas.
Ne velti arī Iganijas prezidents Ilvess savulaik teica, ka referendumi rada tikai sabiedrības sašķeltību. Kaimiņu valstīs nenotiek tāda ņemšanās ap referendumiem.

Atbildēt

18.09.2015. 17:42

»

4.maija "kliķe'

Piedodiet, bet šajā biedrībā, maigi izsakoties, ir juridiski analfabēti...


Kā tad nesaprotiet, ka mērķis 4. maija kliķei ir atcelt šos grozījumus, ar kuriem jāsavāc 155 000 parakstu, lai dotu tautai optimismu un ticību uz pašnoteikšanos, kādas vairs nevar vispār būt saskaņā ar līgumiem starp Latviju un ES un SVF/PB. Gaismu Latvijai tuneļa galā izslēdza I.Godmanis, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas. Un variet brīnīties, bet savāks šos parakstus, jo tā vajag 4. maija kliķei – balsis saskaitīs un nopirks.

Iespēju dos krievvalodīgajiem – SC elektorātam. Putina „ zaļos cilvēciņus” ievedīs Latvija Vācijas kuģis no Grieķijas. J.Urbanovičs viņus sagaidīs un apmīļos. Latvieši ir padzīti no Latvijas un reālā mazākumā, nav bīstami.

Atbildēt

18.09.2015. 17:42

»

4.maija "kliķe'

Piedodiet, bet šajā biedrībā, maigi izsakoties, ir juridiski analfabēti...


Kā tad nesaprotiet, ka mērķis 4. maija kliķei ir atcelt šos grozījumus, ar kuriem jāsavāc 155 000 parakstu, lai dotu tautai optimismu un ticību uz pašnoteikšanos, kādas vairs nevar vispār būt saskaņā ar līgumiem starp Latviju un ES un SVF/PB. Gaismu Latvijai tuneļa galā izslēdza I.Godmanis, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas. Un variet brīnīties, bet savāks šos parakstus, jo tā vajag 4. maija kliķei – balsis saskaitīs un nopirks.

Atbildēt

4.maija "kliķe'

18.09.2015. 17:19

Piedodiet, bet šajā biedrībā, maigi izsakoties, ir juridiski analfabēti.
Viņi domā, ka valstij laikam nav naudu kur likt.
0,3 % pilsoņu nav tiesības tracināt visu tautu un tērēt bezjēdzīgi valsts budžeta naudu!
Valstij NAV jātērē 1 miljons eur, lai izdabātu atsevišku īpatņu vēlmēm.
Ja paši redisoni grib kādu referendumu, tad lai finansē - nupat klausos Redisonu, ka valsts "ejot bojā", pats nejēdz, par kādiem jautājumiem tad būtu jālemj referendumā.

Atbildēt

līdzdalībnieks

18.09.2015. 15:46

Diemžēl šos parakstus nesavāks. To pierāda iepriekšējā pieredze, pilsoniskās aktivitātes vērojumi un letiņu vairākuma melnbaltais pasaules uzskats Kaut gan es eletroniski domāju ierosinājumu parakstīt, jēgas tam nebūs. Letiņi joprojām ļaus savu likteni izšķirt tā sauktajai uz augšu uzpeldējušajai "elitei". Cik tā ir vērta un gudra, mēs redzam no pieredzes gan pašu tautsaimniecības veidošanas, gan starptautisko attieccību jomā, piemēram, Irākas, Lībijas un Sīrijas "demokratizācijas" pūliņu reālajos rezultātos.

Atbildēt

18.09.2015. 13:22

»

Hmm

tā arī nesapratu par ko būs grozījumi!! Lūdzu izskaidrot sīkāk par šo projektu un balsošanas jēgu


Krievija atbalsta Asadu – Sīrijas valdnieku ar ieročiem. Šis Asads it kā karo ar Islāma valsti, bet patiesība Krievija, Asads, Islāma valsts karo pret ASV un ES. .

Bēgļi uz ES un Latviju ir nekas cits kā Putina „ zaļie cilvēciņi” , ar ko līdzīgi Krimas ieņemšanas perfektajā stratēģijā, Krima tika ieņemta bez neviena šāviena, pašai Krievijai nogremdējot vecu savu karakuģi, lai aizsprostotu stratēģisku kanālu, līdzīgi rīkojoties ar bēgļiem no Ziemeļāfrikas kā „zaļiem Putina cilvēciņiem” var apsveikt V.V.Putinu, apsteidzot savā militāri stratēģiskajā domāšanā gan NATO, gan ASV.

Ne NATO, ne ASV to nekad publiski neatzīs un šīs rindas melīgi uzskatīs par hibrīdkara satāvdaļu.

4. maija kliķe, tostarp to uzticīgie sulaiņi – NA/VL, labi zinot faktus, ka bēgļi ir „Putina zaļie cilvēciņi”, gatava atcelt likuma grozījumus, ka tautai jāsavāc 155 000 parakstu, lai tā ar referendumiem ietekmētu tās lēmumus un gatava šo ietekmi atdot Latvijas tautai – SC vēlētājam, kura ir jau pietiekami atbrīvota no pietiekami lielas latviešu tautas daļas, kas jau ir padzīta un tiek padzīta no Latvijas.

Atbildēt

Variants

18.09.2015. 13:22

Neticu. Ienaks islamisti- paatrinati tiks uztaisīti par pilsoņiem un tad gan viņi grozīs likumus!

Atbildēt

18.09.2015. 13:02

Ar šo akciju 4. maija kliķe galīgi tautai parādīs savu vietu, ja arī rezultāts būs negatīvs vai negatīvs. Likuma norma 155 000 parakstu nepieciešamība no starptautiska viedokļa sen bija nesamērīga, bet ieviesa to apzināti.. uz laiku. Nabadzīgie Latvijas iedzīvotāji nespēs atlicināt pat grašus sava paraksta apstiprināšanai, jo netic šai valstij un tās līgumiem ar ES.

Visvairāk uzjautrina elektroniskā parakstīšanās, kur samaksa būšot lētāka. Latvijas nabaga pensionārus, kam vispār nav elektroniskā paraksta, tas „uzjautrina” ne pa jokam..

4. maija komunistu kliķe noorganizēja valodu referendumu, izmantojot Lindermanu u.c. „ pajoliņus” savā labā, lai izmainītu preambulu, grozītu likumu, lai tauta nespētu ar referendumiem, kam jāsavāc 155 000 parakstu ietekmēt 4 maija kliķes lēmumus, latviešus padarot par saviem ķīlniekiem, turpinot realizēt pret latviešu tautu genocīdu..

Ja 4. maija kliķe ir izlēmusi mainīt likumu, kas noteic 155 000 parakstu nepieciešamību, tad tā to izdarīs – pareizi saskaitot balsis.. Visticamāk tāds arī tās mērķis, jo neatkarīgi no tā, galvenais rezultāts ir panākts – Latvijai iznīcināts LVL, tā ir pakļauta SVF/PB un ES līgumiem un nav izšķirības, kādas partijas turpmāk Latvijā būs valdībā. Nākošajiem Latvijas valsts prezidentiem un valdībām tāpat nākotnē jārēķinās ar šiem paverdzinošajiem tautai līgumiem.
Latviešu tautas maldināšana un iznīcināšana turpināsies.

Atbildēt

Hmm

18.09.2015. 01:20

tā arī nesapratu par ko būs grozījumi!! Lūdzu izskaidrot sīkāk par šo projektu un balsošanas jēgu

Atbildēt

kas ta nu?

17.09.2015. 17:23

Pirms dažām dienām Orols te, siekalas šķiezdams brēca, ka nekādu referendumu pret bēgļu izmitināšanu Latvijā neesot iespējams sarīkot, ka tam nepieciešami miljoni eiro, bet te izrādās, ka parakstus var savākt praktiski neiztērējot ne eiro.
Tātad skaidrs, ka visa histērija bijusi nevis par nespēju savākt parakstus finansiālu iemeslu dēļ, bet par to, ka lumpenparakstvācēji vairs nevar rīkot savas reklāmas kampaņas uz nodokļu maksātāju rēķina.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...