Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žulis

16.12.2014. 13:39

»


Norauj ūdeni, ej pēc tamdi..rst ar savām latviešu peršām..MUĻĶI!

Atbildēt

Žukis

16.12.2014. 13:38

»


Norauj ūdeni, ej pēc tamdi..rst ar savām latviešu peršām..

Atbildēt

Klavedg

16.12.2014. 13:27

Labs raksts, pēdējā laba ideja ar olu apmētāšnu. :)

Atbildēt

Porcijs

16.12.2014. 13:14

»

Alfonso

Nu tad - visi pie ieročiem un "cīņai sveiks...


Balso par NA/VL - Rasnaču, Zīli, Dzintaru, izvirtuli Parādnieku, uzpūteni Stūrnieci..!

Vai nebalso un neesi līdzvainīgs un līdzatbildīgs..visus ar dziesmām un dejām neopirkt!

Atbildēt

Alfonso

16.12.2014. 11:52

Nu tad - visi pie ieročiem un "cīņai sveiks"!
Bet tā nenotiks, Latvijas tūdalini tikai padancās un viss būs čikeniekā. Tādi cilvēki ir radīti, lai drāztu. Pārmest neko tur nevar, jo kur nu vēl labāku vergu par latvāni atradīsi? Nekur. tāpēc viss rit savu gaitu. Latvija ir norakstīta, galvenais pašiem savu dzīvi sakārtot.

Atbildēt

Žulis

16.12.2014. 11:01

Jūs te sākāt, ka mēs ( tauta)paši tādus deputātus ievēlējām. Kādas muļķības! Ne jūs tos deputātus izvirzījāt, ne jūs tos vēlēšanu sarakstus stādījāt, ne jūs tiem deputātu kandidātiem to melīgo priekšvēlēšanu reklāmu taisījāt, ne jūs to Vēlēšanu likumu izdomājāt, ne 5% barjeru noteicāt.
Ko jūs izdarījāt?
Aizgājāt un kastē caur spraudziņu iesviedāt vienu no tām priekšā sarakstītajām papīra lapiņām, kuras jums pirms tam iespieda saujā. Toties tagad jūs esiet kļuvuši līdzvainīgi visās nejēdzības, kas te Latvijā notiek.
Kāds no tā secinājums? A, ko jūs tur gājāt? Ko meklējāt? Es tur negāju un mana sirdsapziņa ir tīra. TIe nav MANI ievēlētie deputāti. Tie nav arī citu (47%) vēlēšanu balagānā nepiedalījušos balsstiesīgo vēlētāju ievēlētie deputāti. Tie ir tikai JŪSU deputāti. Tie ir to cilvēku deputāti, kuriem vienalga par ko balsot, bet ka tikai nobalsot. (Jūsu lozungs "nav jau par ko balsot, bet jābalso ir".) Tie ir to cilvēku deputāti, kuri apzināti balso par ļaunumu Latvijai ( kaut arī paši saka, ka tas esot "mazākais ļaunums") Tie ir to cilvēku deputāti, kuri ar savu piedalīšanos atbalsta un stiprina šo Latvijā nodibināto ļaunuma uzturēšanas sistēmu. Tāpēc arī vajag teikt to, kā ir, nevis runāt par "slikto tautu", kas ievēlējusi sliktus deputātus.

Atbildēt

by mr. R.Pauls

16.12.2014. 10:58

»

Porcijs

A.Kaimiņam deputāta palīgs par valsts naudu ir Atis Zakatistovs.., filosofs un kosmopolīts, – abi no Boom FM spirta un vīna izplatīšanas projekta, kas arī ir runu sacerētājs A.Kaimiņam, kurš kā aktieris to spēj nolasīt izteiksmīgi no Saeimas tribīnes, bet M.Bondars ir tāds, kāds arī palicis – bijušā...


Viņš, nu tas Artus, kā tur bija - pārtaisīja to savu vārdu ārzemju iespaidā.. jeb Arturs Kaimiņš.. tur raujās, ja, pa to Zolitūdes komisiju..ja..

Te nu ir, varat izlasīt..kas no tā visa sagaidāms..


http://apollo.tvnet.lv/zinas/raimonds-pauls-nosauc-latvijas-politiku-melno-sarakstu/674420


Pēc maestro Raimonda Paula domām partijas «Vienotība» biedri Valdis Dombrovskis, Solvita Āboltiņa, Andris Vilks un Jānis Reirs savulaik «pielikuši roku» tam, lai «pazustu parlamentārā komisija, kas izmeklēja «Latvijas Krājbankas» lietu». Pauls esot pārliecināts, ka šie cilvēki «gremdēs» arī divas jaunizveidotās parlamentārās komisijas, kas izmeklē Zolitūdes traģēdiju un bankas «Citadele» pārdošanu. Lūk, viņu uzvārdi- Dombrovskis, Āboltiņa, Vilks, finanšu ministrs Reirs, kurš toreiz vadīja Saeimas budžeta un finanšu komisiju un [Daugavpils mērs Jānis] Lāčplēsis, kas bija galvenais šajā izmeklēšanas komisijā,» paziņoja Pauls. Jau ziņots, ka maestro Raimondam Paulam «Krājbankā» bija aptuveni 700 000 latu, no kuriem atgūti tikai 70 000 latu.

Atbildēt

Porcijs

16.12.2014. 10:53

A.Kaimiņam deputāta palīgs par valsts naudu ir Atis Zakatistovs.., filosofs un kosmopolīts, – abi no Boom FM spirta un vīna izplatīšanas projekta, kas arī ir runu sacerētājs A.Kaimiņam, kurš kā aktieris to spēj nolasīt izteiksmīgi no Saeimas tribīnes, bet M.Bondars ir tāds, kāds arī palicis – bijušā VVF sulaiņa formā un attīstības pakāpē.A.Kaimiņš ir ļoti nervozs, kā suns, kuram nav saimnieka, vai kā tāds, kas nav uzsmēķējis..iespējams, ka zālīti..Tāds suns nejūtas drošs un katram piesienas..Savā videoblogā A.Kaimiņš piekopj apollo, tvnet, delfi taktiku – manipulē ar balsojumiem, dzēš sev nepatīkamus komentārus, nobano.. cerot, ka izveidos sev tautai tīkamu un labi pārdodamu imidžu.Drīz A.Kaimiiņš pīpēs zāli Saeimas tualetē un pats sevi filmēs, ar to arī beigsies.

Atbildēt

Andris Ozols

16.12.2014. 10:33

Churaa staavus, A.Kaimin! Taa, kaa soliiji prieksveeleeshanu kampaņaa aarzemju latviehiem!

Atbildēt

Porcijs

16.12.2014. 10:14

Čurā stāvus, A.Kaimiņ!

Atbildēt

imis

16.12.2014. 09:29

Neko jau jaunu nepateikšu bet Krievijā kādā guberņā viens gubernators ieviesis sistēmu ka katram deputātam jāstājas pie Melu detektora...ļoti demokrātiska un manuprāt apsveicama ideja un galvenais ka tiem kas to nedara siltā,pēdiņās,vietiņa jāatstāj...

Atbildēt

johns danis vains

16.12.2014. 05:30

gudrajiem kuri šeit sūdzās neko vēl nav redzējuši pagaidiet kad rūdolfs plēpis tiks saeimā tad tikai viss sāksies pārāki ...

Atbildēt

johns danis vains

16.12.2014. 05:29

gudrajiem kuri šeit sūdzās neko vēl nav redzējuši pagaidiet kad rūdolfs plēpis tiks saeimā tad tikai viss sāksies pārāki ...

Atbildēt

normāli darbojas saeimas kungi

16.12.2014. 03:56

vienīgi tomēr galvenais lai vismaz saeimas sēžu laikā viņi nevemj uz grīdas un nečurā stūros tad viss pieņemami ...

Atbildēt

normāli darbojas saeimas kungi

16.12.2014. 03:55

vienīgi tomēr galvenais lai vismaz saeimas sēžu laikā viņi nevemj uz grīdas un nečurā stūros tad viss pieņemami ...

Atbildēt

gunfulis

16.12.2014. 02:36

saeima ir liela suņu būda un kaimiņš tur jūtas kā mājās protams ...

Atbildēt

gunfulis

16.12.2014. 02:36

saeima ir liela suņu būda un kaimiņš tur jūtas kā mājās protams ...

Atbildēt

problēma ir bet paši mēs galā nekādi netiksim ....

16.12.2014. 02:31

varbūt putina kungs var kaut kādos veidos mums palīdzēt ...

Atbildēt

problēma ir bet paši mēs galā nekādi netiksim ....

16.12.2014. 02:31

varbūt putina kungs var kaut kādos veidos mums palīdzēt ...

Atbildēt

Skumja Izskata Bruņinieks

16.12.2014. 00:44

Lembergs kopā ar pārējiem politiķiem Latviju jau sen ir pārvērtuši par "suņu būdu". Kaimiņš tajā būdā labi iederās un cenšās attaisnot vēlētāju uzticību. Kaimiņa teicienu "vai Jūs ziniet, kas es esmu" mēs jau esam dzirdējuši visus šos gadus no mūsu politiķiem. Varbūt ar vārdiem, tik tieši, kā Kaimiņš, viņi to nepasaka. Toties mūsu politiķu darbos var skaidri saredzēt to pašu Kaimiņa teikto - "vai Jūs ziniet, kas mēs esam?
Izsvītrotā Āboltiņa, uzpērkot Junkuru, ar viltu, nekaunīgi ielīda Saeimā un visiem pateica - "vai Jūs ziniet, kas es esmu?"
Izsvītrotais Kampars, tika ievēlēts par Vienotības genseku un mēs uzreiz uzzinājām, kas viņš ir..
Optimizētājs Zaķis pēc Vienotības valdes lēmuma kļuva par Saeimas frakcijas vadītāju un mēs "zinām, kas Vienotība ir."

Mums Lembergs jau divdesmit gadus visiem saka - " Vai Jūs ziniet, kas es esmu?"

Atbildēt

Jaunie

16.12.2014. 00:39

ir vislielākie mēsli no latviešiem mēsliem. Tas ir aksioms.Ar latviešiem ir cauri vienreiz uz visiem laikiem.

Atbildēt

par aleju

16.12.2014. 00:17

Par kauna aleju - Jā!!!! Un tieši latviešu bāleliņus tur jāliek. Mums kandidātu vesels bars.
Bet par jaunajiem - mums jau ir Olšteins, Upenieks, Junkurs u.c. kas tika pie varas, bet labāk nevajadzēja, bet tauta ticēja un cerēja. Veltīgi.Tieši viņi degradēja ideju par jaunajiem politiķiem. Kaimiņam es vēl ticu. Pagaidām. Lai viņam izdodas tikt pāri šim paklupienam. Vienu deputātu es redzēju Saeimas sēdē riktīgi iedzērušu - tas bija iepriekšējā sasaukumā. Bet uz naktsklubiem taču cilvēki iet drusku baudīt arī kādu dzēriena glāzi.Artuss taču ir jauns, brīvs cilvēks.

Atbildēt

pamela

15.12.2014. 23:28

Kolēģi,nu Dieva dēļ skataties biežāk spogulī !!
KURŠ tad ievēlējs un ar lieliem plusiem šos pitekantropus??Un tas taču notiek pašā Saeimas SĀKUMĀ!!KAS notiks,kad šie cilvēkveidīgie iejutīsies deputātu statusā riktīgi,ja jau tagad nevis lai kaunētos,bet tieši otrādi savu pretīgo alkaša uzvedību Kaimiņš policijai attaisno piebāžot viņiem degunā deputāta apliecību.
KUR TĀLĀK?Un cik abi vareni veči no reģionu partijas bija žurnālistu priekšā/ arī Liepiņš!!/
Vēl jau neesot nevienu noslaktējis un izrādās neko pretlikumīgu nav darījis!TĀTAD ne Kaimiņš,ne Liepiņš NAV izlasījuši NOLIKUMU par deputāta uzvedību!Lai Kaimiņš plātās ar BOMŽA ausveisu !!
Mēnesi strādā Saeima,bet jau PIECI SKANDĀLI !!!
UN kāds vēl te grib iestāstīt,ka Prezidentu jāvēl tautai?! NEDOD DIEVS !!

Atbildēt

derdz

15.12.2014. 22:51

Dalu no deputatiem neuzskatu par deputatiem bet vairak kaa locekli

Atbildēt

Udox

15.12.2014. 21:42

Vispār jau kaut ko darīt nav problēma. Un tas ir iespējams. Cita lieta - ka paši latvieši neko negrib. Tikai muldēt par to, kā būtu, ja būtu.

Atbildēt

Itendants

15.12.2014. 21:41

Apbrīnojams naivums cerēt uz jaunatni, kas savā dzīvē vēl nav piedzīvojusi gadījumu, kad valsts varas nelietīga izmantošāna kādam sistēmai piederošam būtu beigusies ar secinājumu, ka nevajadzēja zagt, melot, krāpt. Kamēr jaunatne nepiedzīvos, ka zaglim sazagtais ir jāatdod ( to nesauc par nacionalizāciju), kamēr parazitēšana uz tautas rēķina netiks pārtraukta (ŠĶēle, Lembergs un visu pārējie "uzņēmēji"), nekas nemainīsies.

Atbildēt

enģelis pāri latvijai

15.12.2014. 21:35

artuss jau nav tur no viņiem briesmīgākais vismaz viņš nezog ... pagaidām ...


a cik zog viņa partijas biedri ??? aaaavavavvauuuuu ...

Atbildēt

enģelis pāri latvijai

15.12.2014. 21:35

artuss jau nav tur no viņiem briesmīgākais vismaz viņš nezog ... pagaidām ...


a cik zog viņa partijas biedri ??? aaaavavavvauuuuu ...

Atbildēt

pindzele

15.12.2014. 21:06

Uz šīs zemes esot apm. 8% cilvēki,pārējie ļaužu bars latvieš......

Atbildēt

pincete

15.12.2014. 19:43

»

skabarga

Autoram...


Pēdējam teikumam Jūsu komentārā galīgi nevar piekrist. Viens ir karotājs un tā nav veltīga mutes dzesēšana! Par Junkuru, Olšteinu u.c. taisnība. Tas nozīmē, ka ne jaunatnē vai "vecatnē" vaina, bet gan konkrētajā cilvēkā.

Atbildēt

skabarga

15.12.2014. 19:14

Autoram
Uzrakstiet iesniegumu Rīgas domei par šo aleju.
Un pastāstiet, kādu atbildi saņēmāt.
Jaunatne... tā sauktie olšteinieši taču ir jaunatne. Nevarēja vien amatus pie siles sadalīt.
Junkurs - arī jaunatne. Kur viņš ir šodien?
Atkārtošos - kādi vēlētāji, tādi ievēlētie.
Viens laukā nav karotājs, un ir absolūti veltīgi "muti dzisināt" jeb klaviatūru spaidīt.

Atbildēt

Kabanovs

15.12.2014. 19:09

Nošaut!

Atbildēt

niks

15.12.2014. 19:06

BEIDZOT VIENS KAUT NELIELS DROSMĪGS DOMU SĀKUMS:KO MUMS DARĪT, UN VAI ILGI MĒS ĻAUSI SEV ČURĀT UZ GALVAS??? NU BŪSIM EIROPAS PREZIDĒJOŠĀ VALSTS! TAS BŪS LAIKS, KAD VARAM KAUT KO DAARĪT- IET UN RUNĀT , PROTESTĒT PIE NU JAU SLĒGTĀS JAUNĀS BIBLIOTĒKAS (TUR IEEJA AR DOKUMENTIEM UN TIKAI CAUR DIENESTA IEEJU)
MAINĪT VAJAG! DOSIM ZIŅU PASAULEI KĀ SPĀŅI, PORTUGĀĻI UN CITI, KAS NEĻAUJ SEVI ČAKARĒT. VAI MĒS VARAM VIENS OTRU TIKAI E VIDĒ ANONĪMI APRIET??? LAI TAS , KAS APMIERINĀTS AR VALDOŅIEM, TĀ ARĪ UZRAKSTA!!!

Atbildēt

Mja

15.12.2014. 18:11

Bija jau jaunā politiķu paaudze - olšteina banda - super jauno politiķu paraugstunda.

Atbildēt

Zilo viepli

15.12.2014. 18:07

ievēlēja rīdzinieki - 40481 punkti; 17 455 plusi; lūk, kur dzīvo debīlākie latvieši ar savu debīlo fanu!!!

Atbildēt

tauta

15.12.2014. 17:29

Tagad ir izveidojusies "jaunā tauta"latvieš.....,kas dzer,melo ,slepkavo,pareizi raksta u.t.t.
Filozofs,ievērojams,Bērtranda Rasela teiciens,ka tāda radība kā cilvēks turpina eksistēt.

Atbildēt

Woldemārs

15.12.2014. 17:12

Par Kaimiņu - tas vienkārši ir audzināšanas jautājums. Viņam liekas, ka tā var, viņam liekas, ka viņš ir varonis. Žēl, jo kā aktieris viņš ir ļoti labs. Vai Kaimiņš izaugs par labu politiķi un sapratīs, ka viņa darbs tagad ir atbildīgi pieņemt lēmumus, kas ir svarīgi valstij, nezinu. Jācer, ka Kaimiņu nepiemeklēs Ķīļa liktenis - gribēja daudz ko mainīt, reformēt, bet nevienam to nevajadzēja...

Atbildēt

Tālavs

15.12.2014. 16:55

Nu Alfrēd, kur turpinājums ?!

Atbildēt

Tālavs

15.12.2014. 16:50

vIEDAIS Alfrēds jau ir klāt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Es

15.12.2014. 16:49

teiktu, ka nav ko muldēt: Kauna alejā ir jāliek visi latvieši un nav ko nodalīt seimas idiotus no pārējiem labiem cilvēkiem, jo visi ir mēsli. Ja tā nebūtu, tad tā nebūtu, ka visur ir tikai zagšana un idiotisms.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...