Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Centra partija

30.07.2021. 14:22

Centra partija aicina parakstīt visas trīs referendumu iniciatīvas www.latvija.lv/pv

Visas ļoti labas un steidzami vajadzīgas.
Turklāt, tās visas trīs var nobalsot ar vienu referendumu - būs optimāli, mazi tehniskie izdevumi 🚀🚀🚀
Rīkojamies, lai liktu varai sākt cienīt tautu! ✅
Padalies ar šo info, lai pārvarētu Latvijas melu mēdiju blokādi!

Atbildēt

Piekrītu

29.07.2021. 12:36

visiem tiem, kuri nosoda tos pretīgos radījumus, kuri cenšas panākt, lai mūsu bērni un mazbērni ķļūtu par bezdzimuma būtnēm. Ceru, ka savāksim parakstus, bet neceru panākt pretdabisku personu vairošanos, jau tagad ar valdības atļauju vienīgais lielais publiskais pasākums Latvijā ir praids, tādēļ rīdzinieki krājat vecas olas............... Nedrīkstam vairs ne Dziesmu ne ne Deju svētkus rīkot - tie lūk neesot droši!

Atbildēt

Lythe1938

25.07.2021. 19:44

I have made 96,760 Buck just last month by working online from my home. I am a full time college student and just doing this in my free time for a few hours a week by using my laptop.Everyone can check this out and start making cash online in a very easy way by just following the instructions… ...

.COPY This Website .... HERE══════►►► 𝐰𝐰𝐰.𝐒𝐧𝐚𝐠𝟒.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

kasjauns

25.07.2021. 17:01

Vai tiešam neviens negrib parbaudit no kurienes varaviksnei ir tik daudz naudas? Nu nevar taa piārot un taisit tadus pasakumus bez finansiāla atbalsta

Atbildēt

otvechayu, Uasya...

25.07.2021. 10:54

referendums tieshaam nepiecieshams... Par tėmu:
Politisko partiju darbība Latvijā ir aizliegta... Un mees to panaaksim...

Atbildēt

Luci V

24.07.2021. 18:15

»

VNO

Vai tik šitā ŗudevska nav tā pati kaza, kurai "līgavaiņa skapja" turētājs Rasnačš samaksāja par kaut kādu nejēdzīgu savervēlējumu vairākus tīkstošus nodokļu maksātāju naudas


In Pandemic, Have a fun with family and do 0nline work without investing single penny. No limit of earn, earn as much as you spent time online. For more detail visit the given Link. Follow Instructions Here.......W­­­W­­­W.J­­­O­­­B­­­6­­­2.C­­­O­­­M

Atbildēt

VNO

24.07.2021. 12:21

Vai tik šitā ŗudevska nav tā pati kaza, kurai "līgavaiņa skapja" turētājs Rasnačš samaksāja par kaut kādu nejēdzīgu savervēlējumu vairākus tīkstošus nodokļu maksātāju naudas???

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.07.2021. 15:10

tikai info -

https://echrso.blogspot.com/

https://echrso.blogspot.com/2021/07/russia-must-legally-recognise-same-sex.html#more

in implementing their positive obligations under Article 8 the States enjoy a certain margin of appreciation and a number of factors must be taken into account when determining the breadth of that margin.

The Court reiterated that Article 8 enshrines the right to respect for private and family life and, as such, does not explicitly impose on the Contracting States an obligation to formally acknowledge same-sex unions.

Government has a margin of appreciation to choose the most appropriate form of registration of same-sex unions, taking into account its specific social and cultural context (for example, civil partnership, civil union, or civil solidarity act) but that the Government had overstepped that margin because no legal framework capable of protecting the applicants’ relationships as same-sex couples was available.

of the 47 Contracting States, as of June 2021, 16 States legally recognise and perform same-sex marriages, and 14 States legally recognise some form of civil union for same-sex couples).

Atbildēt

Labrīt...

23.07.2021. 13:07

»

Kollēga

Baibiņ, slimo cilvēciņ, dzīvo savu dzīvi un nenoraksti uz citiem savas neveiksmes! Ne LGBT kopiena tevi aiztiek, ne traucē. Tas, ka tu gadiem nevari nokārtot savu privāto dzīvi, nenozīmē, ka jāčakarē tā citiem. Geji/lezbietes ir, bija un būs un viņiem ir tiesības dzīvot ģimenes dzīvi, kas tev pašai ...


Piekrītu, viņiem ir tiesības dzīvot tā kā uzskata par pareizu, bet viņiem nav nekādu tiesību ar to uzbāzties pārējiem un uzdot to par kaut ko normālu. Ir cilvēki, kas kopojas ar dzīvniekiem, ir kas ar miroņiem utt. un ko - rīkosim viņiem arī gājienus, pasludināsim to par normu. Vai visas novirzes ir obligāti jāievieš sabiedrībā kā norma?

Atbildēt

Prieks....

23.07.2021. 13:04

Prieks par tādiem vīriem un šādu grupu kas organizējas! Šobrīd paskatoties Rīgā uz ielas paliek skumji par jaunekļiem - nāk pretī un nesaproti - jauna meitene vai puisis. Žēl ka paši ļaujam savus dēlus pataisīt par bezdzimuma būtnēm un uzskatam to par modes lietu. Mātes - audzināsim sev blakus vīriešus un neļausim ieskalot, ka tas ir moderni!

Atbildēt

IM

23.07.2021. 11:32

Parakstīšanās protams laba lieta, varbūt pat Satversmes izmaiņas kādam dos kādu papildus drošības izjūtu.
Jāsaprot ir viens - lai ko ar nerakstītu Satversmē slimie turpinās uzbrukt, turpinās uzbrukt vienalga kas tur tai Satversmē rakstīts, jo slimības ir tāda ka nepārtraukti ir jāuzbrūk. Uzbrukums ir slimības narkoze, slimības morfijs kas mazina slimības sāpes. Uzbrukums ir vainas pārnešana no slimajiem pie veselajiem. Nav uzbrukuma - vaina ir pie slimajiem un ir vainas sāpes. Uzbrukumā vainu uzliek uzbrūkamajiem un nav vairs arī slimības sāpes.
Jau 30 gadus notiek nepārtraukts uzbrukums, nemitīga cīņa. Tas pats būs vēl 30 gadus. Tas pats būs visu laiku kamēr vien to vardarbīgi nepārtrauks, nav ko lolot ilūzijas ka jautājumu var nokārtot. Jautājuma kā tāda vispār nav, ir tikai lietu nesakārtotība un bardaks.

Atbildēt

Secinājums

23.07.2021. 11:28

»

Hitlers

Nu tik būs manā garā. Visus, kas nav tradicionālā ģimene pakārsim, ja nepietiks šņores, tad šausim nost, indēsim un dedzināsim. Rases tīrība ir pāri visam


Vai nu provokators vai tāds pat psihiski slimais kā homseksuāļi.Slimniekiem ir jāārstējas.

Atbildēt

Nav divu domu

23.07.2021. 10:11

Pret osipovu jau sen ir jāsāk kriminālprocess

Atbildēt

Pilsonis

23.07.2021. 10:08

»

autorei

Kā ties.zin.doktore var būt tik tendencioza


Nu un? kāda starpība cik tur geju? Ne jau pret gejiem ir cilvēki, bet pret to puvekļu idioloģiju, kuru bīda pret mums un īpaši mūsu bērniem, piesedzoties ar gejiem.

Atbildēt

Beidzot laba iniciatīva

23.07.2021. 09:41

Es iešu balsot un visus sev apkārt pierunāšu to darīt. Neesiet slinki, ir jāiet balsot par tradicionālu ģimeni. Mēs esam krietnā vairākumā

Atbildēt

autorei

23.07.2021. 09:25

Kā ties.zin.doktore var būt tik tendencioza?
Cik tajā "vīru" biedrībā geju? Baidoties no lielākās sabiedrības daļas, viņi taču slēpjas aiz šādām biedrībām. Vai atceraties, ka šis ungāru deputāts izstrādāja likumprojektu pret gejiem, bet pats tusēja geju ballītēs?

Atbildēt

Hitlers

23.07.2021. 08:54

Nu tik būs manā garā. Visus, kas nav tradicionālā ģimene pakārsim, ja nepietiks šņores, tad šausim nost, indēsim un dedzināsim. Rases tīrība ir pāri visam!

Atbildēt

Kukū

23.07.2021. 08:50

Ir nu gan Latvijas eksistences problēma, kuras dēļ jāgrābstās ap Satversmi. Būtu jāiesaka palasīt Gulivera ceļojumus. Izglītība un tautsaimniecība iet uz grunti - nepaspēj apmierināt ātrāk pieaugošās prasības, bet šie idioti līdz putām uz lūpām strīdas par to no kura gala olu pārsist.

Atbildēt

lauķis

23.07.2021. 05:12

»

Nē, geji un lezbietes nebūs

Pienāks pavisam drīz tas laiks, kad visus gejus un lezbietes nometinās kolonijā uz salas Klusajā okeānā bez palmām un laivām.Vismaz visus LGTB karojošā spārna biedrus noteikti.Jo tā ir sērga, trakāka par lepru, tā ir sērga, kas agrsīvāka par Covid un arī nāvējošāka sabiedrībai kā Covid - tā drupina ...


Ja cilvēks nāk ar koku rokā tad stulbs suns metas virsū kokam,gudrs suns ķersies pie rīkles koka turētājam.
Nu liekat mierā tos deģenerātiņus,tie paši nosprāgs un nevairosies.
Jāvēršas pret tiem kas pieņem šos noziedzīgos un pretcilvēciskos likumus.

Atbildēt

lauķis

23.07.2021. 05:09

»

Palīdzība referenduma rīkošanai

Iniciatoriem vajadzētu atvērt ziedojumu kontu notāru algošanai, citādi būs grūti savākt 150 000 parakstu


Tieši uz to jau kolonijas pārvaldnieki liek cerības,cilvēki nesavāksies,toties viens otrs būs uzspodrinājis savu slapjo asti.
Es gan ierosinu refererendumu par kolonijas parvaldnieku saukšanu pie kriminālatbildības.Noziegumu saraksts ir gigantisks.

Atbildēt

Palīdzība referenduma rīkošanai

22.07.2021. 23:39

Iniciatoriem vajadzētu atvērt ziedojumu kontu notāru algošanai, citādi būs grūti savākt 150 000 parakstu.

Atbildēt

Nē, geji un lezbietes nebūs

22.07.2021. 23:28

Pienāks pavisam drīz tas laiks, kad visus gejus un lezbietes nometinās kolonijā uz salas Klusajā okeānā bez palmām un laivām.Vismaz visus LGTB karojošā spārna biedrus noteikti.Jo tā ir sērga, trakāka par lepru, tā ir sērga, kas agrsīvāka par Covid un arī nāvējošāka sabiedrībai kā Covid - tā drupina un iznīcina civilizāciju kā vēzis.

Atbildēt

Osipova vēl tiks sodīta

22.07.2021. 23:23

Osipova, šis Krievijas hibrīdkara instruments, krievene bez kauna un goda, uzpirktā mamzele un valts noziedzniece tiks vēl tiesāta un cerams, pakārta (pirms tam gan būs jāizbeidz šis nāvessodu moratorijs, bet arī līdz tam nonāks). Par Satversmes izķēmošanu pienākas nāves sods.

Atbildēt

IM

22.07.2021. 22:53

»

Zilgma

Lai Dievs piedod tavu tumsonību un atpestī tevi no ļauna


Gaismone Zilgma atnāca, nosmirdēja, un aizgāja pat ne stariņu neastāja, viltniece.

Atbildēt

norma

22.07.2021. 22:40

»

Poēc

Vīrieši maigojas, klāt tūlīt eju


Beizot Latvijā arī viens normāls dzejnieks.Citādi ir vesels bars,kas iegrimuši sava garīgā peģisma apcerē.

Atbildēt

Zinot komunistu/stukaču mīlestību pret PSRS okupantiem

22.07.2021. 21:52

Jūs ko, par kādu tautas nobalsošanu runājat, ja vara ir 100% krievu okupantu kontrolēta un no Latvijas nav repatriēti simtiem tūkstoši šeit mītošie PSRS kolonisti un militāristi.
Šajā situācijā pilnīgi reāli var nobalsot par pievienošanos krievija vai arī krievu karaspēka izvietošanu Latvijā.

Atbildēt

Zilgma

22.07.2021. 21:51

»

Poēc

Vīrieši maigojas, klāt tūlīt eju


Ārstējies!

Atbildēt

viss ir vienkārši

22.07.2021. 21:07

»

hmm

Kur balsot pret


Kur gribi, tikai netraucē normāliem cilvēkiem.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

22.07.2021. 20:57

Cik sīkumaini, grozīt pa vienam pantam. Kāds sprogains viesstrādnieks veselu preambulu piestiķēja Satversmei un nekādu referendumu nevajadzēja.

Atbildēt

hmm

22.07.2021. 20:53

Kur balsot pret?

Atbildēt

Poēc

22.07.2021. 20:07

Vīrieši maigojas, klāt tūlīt eju
Beidzot es redzēšu darbībā gejus !
Pieeju tuvāk - viss ir tik prasti:
Tie tak tie paši pederasti !

Atbildēt

'tiesa'

22.07.2021. 19:10

pārraksta Satversmi bez referenduma. LU juristi.

Atbildēt

IM

22.07.2021. 19:04

»

Kollēga

Baibiņ, slimo cilvēciņ, dzīvo savu dzīvi un nenoraksti uz citiem savas neveiksmes! Ne LGBT kopiena tevi aiztiek, ne traucē. Tas, ka tu gadiem nevari nokārtot savu privāto dzīvi, nenozīmē, ka jāčakarē tā citiem. Geji/lezbietes ir, bija un būs un viņiem ir tiesības dzīvot ģimenes dzīvi, kas tev pašai ...


Nu jā, ar papīriem vai bez papīriem bet vienalga tā jūsu gejiskā un lezbiskā ģimenes dzīve tāpat viens izsmiekls vien būs. Un lai nu Dievs dod ka Latvijā jums tas papīrs ar netiks dots. Paši esat sačakarējuši savu dzīvi tā ka neviena Baibiņa neko nemaz nevar vairs klāt pielikt.

Atbildēt

999

22.07.2021. 18:49

»

666

Vpizdu tos pedjikus


Čtob ti zdoh!

Atbildēt

Baložu Marija(47)

22.07.2021. 18:49

Augustā Rīgā notiks Baltijas praida pasākumi un uz jautājumu, kādus riskus viņa saredz, iekšlietu ministre norāda: “Riski pastāv vienmēr, bet tas no kā gribētos izvairīties, ir agresijas, vardarbības un naida pieaugums sabiedrībā. Tieši tāpēc es uzskatu, ka ir nepieciešams savlaicīgi sagatavot policiju tam, lai atpazītu, ka pastāv reāls naida noziegumu risks.”

Atbildēt

Kollēga

22.07.2021. 18:48

Baibiņ, slimo cilvēciņ, dzīvo savu dzīvi un nenoraksti uz citiem savas neveiksmes! Ne LGBT kopiena tevi aiztiek, ne traucē. Tas, ka tu gadiem nevari nokārtot savu privāto dzīvi, nenozīmē, ka jāčakarē tā citiem. Geji/lezbietes ir, bija un būs un viņiem ir tiesības dzīvot ģimenes dzīvi, kas tev pašai tā arī neizdevās ar n-tajiem piegājieniem.

Atbildēt

IM

22.07.2021. 18:38

Skumji ka tik gari, plaši un smagi jāaizsargājas. Pret ko? Pret meliem un maldināšanu. Labāks būtu uzbrukums. LGTB un tādas organizācijas Latvijā aizliegt. Par sadzīves lietu kārtības jaukšanu, un par meliem un maldināšanu par diskrimināciju, no kuras realitātē nav ne tik cik melns aiz naga.

Atbildēt

666

22.07.2021. 17:52

Vpizdu tos pedjikus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....