Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris

10.05.2019. 16:46

(sun)Ltv 24 Raidījumā 8.05. 2019.g.-, kuru vadīja G.Bojārs un piedalījās V.V.Freiberga-kā Augsta Masonu Madrides kluba vadītāja, Latvijas Ministru kabineta eksprezidents un Aizsardzības eksministrs E.Repše un Igaunijas valsts militārpersona. E. Repše -pirmo reizi atklāti Sabiedriskā MSL Raidījumā atgādināja- varbūt pat atklāja, ka Krievijas Vara ar saviem Militāriem spēkiem 2014.g. bija ""Projekts""-okupēt Latviju. Pēc E.Repšes teiktā-visi klātesošie šo informāciju noklausījās vienā mierā kā jau to iepriekš zinot.- Bet, tā kā Latvija un latviešu tauta tiek aizsargāta ar Kosmiskiem Spēkiem-par ko tad arī tika brīdināti Krievijas Varas pārstāvji-ar tiešo tekstu,-KA JEBKURA UZBRUKUMA GADĪJUMĀ NO MASKAVAS PĀRI PALIKS TIKAI TUKSNESIS ! Par to es jau sabiedrību informēju jau tai pašā 2014.g. Un tikai pēc toreizējās Informācijas atklāsmes- fakt sākās NATO Kontingenta ievešana Latvijā. NATO organizatori saprata, ka VIŅI šeit jau ir DROŠĪBĀ-, bet iegūst sev lielu prestižu.Bet tā kā Krievijas Militārā Mašinērija jau fakt.bija PALAISTA un Sarkanās Armijas oficieriem vajadzēja atskaitīties par iztērētiem līdzekļiem un saņemt Ordeņus un Medaļas- tad tā ""pārsviedās"" un daļēji realizējās UKRAINĀ,.Un kur nu Judokristīgie bārdainie batjuški. Tie būtu piegādājuši Jūdu melnās biorobotu maģijas Sistēmai atkal Cilvēku visvērtīgāko- DVĒSELES.Un par to no Vienotās Krievijas Varas Dāvanās saņemtu jaunas AUTOMAŠĪNAS un NODOKĻU NEMAKSĀŠANU, un Judokristīgās -JAU NORIETOŠĀS VARAS MAZU konvulsiju PAILDZINĀŠANOS.Jo Krievijas Vara jau 1000 gadus ir pakļauta Biorobotu Jūdu izveidotai melnās maģijas pretcilvēcīgajai noziedzīgajai Sistēmai.
F-2-2020

Atbildēt

Andris

02.05.2019. 15:28

Rakstam piekrītu, izņemot šo tēzi: "Tauta bez valsts, tautas garīgā kuratora, iet bojā. Tautai vairs nav interese ne par kultūru, ne par dabu."

Teikumā it kā valsts garīgais kurators. Nepiekrītu. Valsts ir labāka iespēja, valsts var būt viens no mērķiem, bet valsts ir drīzāk pazīme, kas raksturo tautu, nevis priekšnoteikums tautas pastāvēšanai.

Cita liet - tautas garīgais kurators. Tas patiešām trūkst un tas trūkums patiešām ir eksistenciāls drauds. Garīgais kurators var būt cilvēks, bet var būt grāmata, teikums vai pat tikai tēls. Nav, un valdošie ļoti cenšas, lai neparādītos publiskā vidē.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

30.04.2019. 16:54

»

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

tev atkal ikdienišķā plānprātības lēkme? Ar visām trakomājas stiprajām tabletēm un špricēm


Izrādaas, ka Rīgas lapsām garršo kaki!
jauns.lv, nra.lv, 08.2018.

Arvien biežāk Rīgā var sastapt lapsas. Kā pareizi rīkoties, tiekoties ar šiem četrkājaiņiem? Lapsām klāt labāk neiet un vienkārši iet garām, bet, ja dzīvnieks traucē, to var aizdzīt – lēni tuvoties tai un radīt troksni.

Lapsas pilsētā neienāk no meža – tās šeit dzīvo, jo pilsētās mēdz būt šiem zvēriem piemēroti apstākļi, lai veidotu alu, radītu un audzinātu pēcnācējus. Izsalkuma apmierināšanai lapsa var noķert kādu grauzēju vai citu sīkāku dzīvnieku, turklāt arī atkritumu tvertnēs var atrast ēdamo.

Lapsas mīt tur, kur tām ir piemēroti dzīves apstākļi, šiem dzīvniekiem nepastāv stingri noteiktas robežas, kur ir viņu apdzīvotā vide, bet kur – cilvēku teritorija. Pilsētas kapi, parki, atkritumu tvertnes un dažādas pažobeles lapsas pilnībā apmierina. Tāpat ir zināmi gadījumi, kad lapsas ierīkojušas midzeņus zem siltumtrasēm, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmos vai pat iekštelpās, pagrabos.

Visbiežāk, dzimušas kā "rīdzinieces", lapsas tādas arī paliek līdz dzīves beigām – ēdiena pietiek, ir diezgan kokiem un krūmiem apaugušu teritoriju. Kopumā lapsu populācija Rīgā nekļūst ne lielāka, ne mazāka. Jau sen ir zināms termins "urbanizētas lapsas", attiecībā uz pilsētām tas nav nekas neparasts.

Tikai pasakās lapsas pārtiek vienīgi no zaķiem. Patiesībā tās ir visēdājas, kaut arī šo plēsoņu uzturā priekšroka ir gaļai, lapsas ir arī maitēdājas. Brīvā dabā lapsas medī putnus, grauzējus, mēdz izpostīt ligzdas, bet lapsas "pilsētnieces" labprāt izēdīs kaķiem nolikto barību un ne tikai – tām garšo arī paši kaķi. Veselīgu runci lapsa nespēj pieveikt, taču ar slimu, vecu kaķi vai mazu kaķēnu šai plēsoņai nav problēmu izrēķināties.

Ja lapsa droši tuvojas cilvēkam, rodas pamatotas bažas, ka kaut kas nav kārtībā – jārēķinās, ka šis dzīvnieks nereti slimo ar trakumsērgu. Tāpat arī, ja lapsa sakodusi kaķi vai citu mājdzīvnieku, būtu jāpārbauda, vai tas pēc lapsas uzbrukumiem nav saslimis ar trakumsērgu. Tāpēc nevajag mēģināt noķert vai piejaucēt lapsu, jo šis dzīvnieks var sāpīgi iekost, kā arī mēdz slimot ar trakumsērgu, ar ko var inficēt arī cilvēkus.

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

29.04.2019. 22:45

»

Induli Durka?

Kā tu tis sūdes ēd? Uz maizes vai kā


tev atkal ikdienišķā plānprātības lēkme? Ar visām trakomājas stiprajām tabletēm un špricēm?!

Atbildēt

Latvis

29.04.2019. 15:43

Zilacainie, blondie romieši masveidā neizmira, neaizlaidās uz Bizantiju, bet nodzērās, garīgi pagrima izvirtībās un vienkārši izbeidza vairoties. Viņu vietu ieņēma ievestie barbari, kas savairojās Romā un palika par Romiešiem, kādi tie ir mūsdienu Itālijā. Arī barbaru uzbrukumam Romai, pēc nodedzināšanā, pretīm stājās tādi paši barbari, tikai Romieši, jo īsto gaišmataino vairs nebija.

Atbildēt

kroplim autoram

29.04.2019. 10:06

"Piemēram, Romas impērijas bojāeja nekādā gadījumā nenoslēdzās ar romiešu masveida nāvi."
--------------
Protams nē, uz Bizantiju aizmuka tikai pederasti, kuri pēc tam, kad Osmaņi sagrāva to vergturu, sātanistu, sadistu un pederastu midzeni, pārcēlās uz Krieviju.
Kā teica viens no Putinam vispietuvinātākiem pederastiem, Volodins: "Nebūs Putina, nebūs Krievijas", ko var papildināt: "Nebūs Krievijas, nebūs krievu pasaules un nolādēto krievmīļu nebūs". Gatavojies.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.04.2019. 00:13

Lato, vai Jums nav iespējas patīrīt komentārus? Tas, kas te notiek, vairs nav normāli. Jūs taču negribiet pārvērst savu lapu tikai par garīgi nestabilu indivīdu tikšanās vietu, vai ne? Ne jau tāpēc Jūs šo lapu uzturat.

Atbildēt

HA !

28.04.2019. 17:55

Ir jābūt maniakālas šizofrēnijas apsēstam, lai nesaprastu, ka Latvija tuvojas savai beigu fāzei. Tāpat kā tie subjekti, kuriem pasē ierakstīts "Latvietis". Diemžēl viņi ar sajūsmu atbalstīja šo okupācijas uzspiesto tautības ierakstu. Nav nākotnes latviešu populācijai dēļ nespējas saprast savas darbības sekas, labprātīgi iznīcinot atjaunoto valsti. Tam pamatā ir vergu gēni un tumsonība, nemitīgi kašķojoties un meklējot ienaidniekus.

Atbildēt

Latvis

28.04.2019. 17:47

Ka mēs degradējamies ir katram domāt spējīgam redzams, bet kā no tā izkļūt? Tur nekādas ārzemju organizācijas nepalīdzēs. Pašiem būtu jāizdomā, bet kurš uzrakstīs šādu "ceļa karti". Šeit to var darīt! Saits tak atļauj izteikt domas, kas nesakrīt ar varas nostādnēm un pārējo šļuru, kā regulām, direktīvām.

Atbildēt

L. Grantiņu no latviešu atriebības

28.04.2019. 11:41

»

Priedītis ir maita

Runā par protestiem, kurus būtu jāveic "muļķa tautai", neko nesaniedzot ar sūdzībām un protestiem. Priedītis Pietiek komentāros regulāri lamā tos, kas patiesi un ar argumentiem pierāda komunistu, čekistu, cionistu un masonu korporotatīvo genocīda politiku pret Latvijas un latviešu tautu. Grantiņš no...


pasargā vien L. Grantiņa Vācijas pilsonība. Vācijas krimināltiesības aizsargā vācu pilsoņus pret citu valstu personu izvirzītām apsūdzībām, ja vien nepastāv aizdomas un pierādījumi, kad Vācijas pilsonis būtu veicis kriminālnoziegumu pret Vācijas pilsoni.

Atbildēt

Priedītis ir maita

28.04.2019. 11:33

»

antons mikoss

Priedīt! Stukač un kremļa kurmi...


Runā par protestiem, kurus būtu jāveic "muļķa tautai", neko nesaniedzot ar sūdzībām un protestiem. Priedītis Pietiek komentāros regulāri lamā tos, kas patiesi un ar argumentiem pierāda komunistu, čekistu, cionistu un masonu korporotatīvo genocīda politiku pret Latvijas un latviešu tautu. Grantiņš no "LRTT trakuča" ar Priedīti ir draugos, kad iedzēris "vācu ārsta izrakstītu tabletīti". Saprātīgi cilvēki no "trakā" VDD provokatora L.Grantiņa izvairās. CIP, visticamāk, ar ASV Kongresa starpniecību izvilka Grantiņu no LPSR cietuma, lai viņš Minsterē ar žīdu gādību turpinātu graut latviešu eventuāli nacionālo kustību.

Atbildēt

antons mikoss

28.04.2019. 11:23

»

kura inteliģence bija vesela?????

tā smirdoņa vēl tagad smird, paskatiet skoltāju 'produktu


Priedīt! Stukač un kremļa kurmi!
Neru ir teicis, ka postkolonialisma periodā vislielākā nelaime ir kolonialisma laika inteleģence. AP viss ir otrādi un vienā putrā. LC komunistiskā un Rietumu inteleģence ar G. Meirovicu un E. Levitu viņu vidū noveda Latviju līdz nabagmājai ar milzīgu krievu armijas(200 000) planktonu. Ko nu plātīzeri AP ar saviem murgiem? Tu murgosi par žīdismu vai sāksi analizēt padarīto? Tieši padarītā dēļ kremļa kurmi kremļa kurmja dēlu, pataloģisku meli E. Levitu nedzīkst likt saulītē. Nevis piederības dēļ kādai tautībai!

Atbildēt

Redzu, ka tev grūta galva

28.04.2019. 10:21

»

pensija 100€

Vai tikai man tev nebūs jāmaksā mīnus nauda :) Ja to to spēj saprast


Izlasi vēlreiz un neiedomājies, ākst, ka nav zemākas par 100€. Parēķini un pamēģini uzminēt. Ja tavai pensijai pieliktu 20 €, tad tikai puse no mūsu pensiju starpības, ja gribētu mūsu pensijas izlīdzināt, un tu to piedāvāji, būtu 5 €.

Palīdzēšu nedaudz. Neņemot vērā indeksācijas nianses, pieņemot, ka visas pensijas indeksē vienādi, tad loģiski, ka ari mana pensija būtu par 20 € lielāka.

Atbildēt

pensija 100€

28.04.2019. 09:49

Vai tikai man tev nebūs jāmaksā mīnus nauda :) Ja to to spēj saprast.

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 08:55

»

pensija 100€

Cik man tev jāmaksā, lai tu aizvērtos


Piemaksā man tik, lai mums būtu vienādi. Ja vēl spēj rēķināt!

Atbildēt

Rīts uzausis

28.04.2019. 06:54

»

Muļķu zemē viss pa vecam!

Aiziet Induli Duka Mikropisan! Pie darba LRTT censoni


Bet Indulis Durka Mikropisans vel neko nav pietirsis! Come on baster! Vai ridam akmeņlauzim un krantiņkunkam, un Līdumniekam Māmuļniekam no LRTT vien jāpis Pietiek slejas!? Aiziet!

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 06:46

»

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam atkal plānprātības lēkme!

Trakumsērga jeb Egmāra Sūdēdāja patoloģija...


Aiziet Induli Duka Mikropisan! Pie darba LRTT censoni!

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 01:35

»

Interesanti!

Muļķu zemē viss pa vecam


Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal plānprātības lēkme!

Atbildēt

Interesanti!

27.04.2019. 19:37

»

Tautas pēdējā fāze

Indulis Duka no LRTT Līdumnieka (V. Freimentāla) trakuča


Muļķu zemē viss pa vecam!

Atbildēt

Tautas pēdējā fāze

27.04.2019. 19:36

»

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam atkal plānprātības lēkme!

Egmārs Sūdēdājs-Sūkātājs Dolbojobelšteinz aptaisījies atkal...


Indulis Duka no LRTT Līdumnieka (V. Freimentāla) trakuča?

Atbildēt

Kas ir Indulis Duka?

27.04.2019. 19:04

»

Vaindulis Duka Mikropisans

no LRTT


Vai no LRTT komandas?

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj Dolbojobelšteinz

27.04.2019. 16:55

»

Indulis Duka Mikropisans

...


Cui, laps(p)istu pasugas stukaču kuce, padod vēl balsi! :D:D

Atbildēt

Jānis RUBIKIS

27.04.2019. 15:23

Visās valstīs kur liberāļi tika pie varas kā Krievijā,Ukrainā,Latvijā sākās masveida tautas gegrdācija Liberāļi pārvērta tautu par aitu baru jo visi var izteikties par visu ,bet patiesība nevienu neintresē tā pieder degrādetajiem.Specāli tiek veidota naunatnes degradācija caur internetu Agrāk senči priekš seksa izmantoja vienu caurumu tagat māca kāizmantot visus trīs

Atbildēt

Debilais Indulis Durka

27.04.2019. 14:56

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas w-bedres piedtirst-com īpašniece un pieķēzīttāja lažto lapsa...


Mikropisāns pat sajucis ne par tēmu. Visi aiziet pa fāzi ar Priedīti vadīā.

Atbildēt

Tā vien šķita,

27.04.2019. 14:54

ka priedīti interesē latvju liktenis, kā nu tā, vairs neprotestēs un nemītiņos? Gandrīz izdevās paņirgāties. Neizdevās. "Norāvās" un sāka žīda lēkmē lamāt žuļus un visus, kas piemin cionistu un masonu ietekmi Latvijā.

Atbildēt

A.P.

27.04.2019. 12:20

»

A.P.

Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas...


Portāls "Pietiek" ir ļoti piemērota platforma latviešu neattīstības kritikai. Šī portāla komentāru saimnieks psihiski slimais "trollis" Žulis operatīvi apstiprina ar saviem tipiska latviešu izdzimteņa izdalījumiem jebkuras kritiskās tēzes pareizību. Faktiski neierobežotā latviskā stulbuma, ārprātīgās nekaunības un nelietības pamatojumam nav vajadzīgi citi piemēri. Atliek vienīgi gaidīt šī reti kroplā latviešu lopiņa komentārus.

Atbildēt

Varbūt iemesls ir cits

27.04.2019. 11:28

Elementāra nekaunība un negodīgums. Kopumā cilvēki turpina jūsmot par tiem, kuri "godīgā ceļā" ir sazagušies miljonus un lepni bauda masu mediju sajūsmu. Tieši arī tas ved tautu uz iznīcību. Tā vietā lai celtu godā tos, kuri visu sasnieguši neprihvatizējot un neizzogot valsti, masu mediji turpina apjūsmot neliešus. Un tas jau paliek kā paraugs, kuram visiem būtu jālīdzinās. Nevis godīgi strādāt, bet gan "ģeniāli" zagt, ņemt kukuļus, 10 vai 20 procentu otkatus u.t.t.

Atbildēt

Cik ilgi vārīsies PSarS domāšanas čekista sulā?

27.04.2019. 10:40

»

A.P.

Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas...


Kāpēc patoloģiskais neliešu nelietis A.P. nekad nerunā par cionismu un masonismu, pārnacionālo korporokrātiju ietekmi LR varas gaiteņos? Patiesi izliekas par infantilu, vai pats ir cionistu un žīdsātanistu sargsuns, kurš tracina tautu, ņirgājoties par to? Ņirgājas suns Priedītis un lok savas sieva židenes menstruālās asinis naidā pret latvisko.

Atbildēt

A.P.

27.04.2019. 10:27

Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas kriminālā kapitālisma vērtējumos neiederējās eifēmismi – vārdi vai teicieni, kurus lieto kāda rupja vārda vietā. Tagad, kad bezjēdzīgajā praktiskajā darbībā katru dienu sevi apliecina “6.oktobra paaudze”, konkrēti atspoguļojot savu fundamentālo nevērtību valsts lietās un, visnepatīkamākais, nepārtraukti demonstrējot savu morāli netikumisko seju, par elementāri pieklājīgu valodu vairs nekādā gadījumā nevar būt runas. Vēl trakāk visu sakāpina parlamenta vēlēšanās atbalstīt aprobežoto un nekaunīgo ebreju viņa līšanā uz Rīgas pili. Ja tiks ievēlēts ebrejs, tad terminoloģiskajai nesaudzībai vairs nebūs nekādu šķēršļu. Arī attiecībā uz latviešu tautu, kura kā jēru bars noskatījās uz nacionālo nodevēju kārtējo nodevību. Lietas un parādības tiks sauktas visnesaudzīgākajos vārdos, kādus drīkst lietot publiskajā telpā, neizmantojot vienīgi necenzētu leksiku. Tāpat atklāti un nesaudzīgi ir jāraksturo latviešu tautas kolektīvais stāvoklis. To liek darīt “6.oktobra paudze” un tās atbalstītāju masas. Nekādā gadījumā vairs ilgāk nedrīkst ignorēt to apstākli, ka latviešu tauta tagad sastāv no vienas pilnīgi nevērtīgas paaudzes, vienas pusnevērtīgas paaudzes un tikai no vienas paaudzes, kuras darbībā, uzvedībā un komunikācijā ir saglabājusies cilvēciski cienījama stāja. Terminoloģiskā divkosība, terminoloģiskā demagoģija, terminoloģiskā neprecizitāte un amoralitāte var vienīgi pasliktināt latviešu tautas stāvokli.

Atbildēt

Edge

27.04.2019. 10:06

»

A.P.

Vai ir gaidāmi protesti - piketi, tautas sapulces u.c. protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents var būt cittautietis un pie tam ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura ebreju tauta ir sen jau novērsusies un kurš jau tagad demonstrē šausmīgu savas ebreju tautas necieņu...


Kas ir Jūsu ieteiktais kandidāts? Beidziet tak' vienreiz šito veco perestroikas laiku auseklīšu dziesmu par protestiem. Pietiks jau lauzt un ārdīties - laiks tā kā būtu sākt domāt, lai kaut ko spētu izveidot?

Atbildēt

Te jau nav cita varianta

27.04.2019. 10:01

»

A.P.

Vai ir gaidāmi protesti - piketi, tautas sapulces u.c. protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents var būt cittautietis un pie tam ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura ebreju tauta ir sen jau novērsusies un kurš jau tagad demonstrē šausmīgu savas ebreju tautas necieņu...


Cukura lieta nav atriebta, žīds Levits pārvaldīs LR ar citiem žīdiem! Tieši un nepadtarpināti kā pēc 1917. g. Krieviju līdz Staļina laikiem. Būs citiem žīdiem jauni amati.

Atbildēt

A.P.

27.04.2019. 09:28

Vai ir gaidāmi protesti - piketi, tautas sapulces u.c. protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents var būt cittautietis un pie tam ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura ebreju tauta ir sen jau novērsusies un kurš jau tagad demonstrē šausmīgu savas ebreju tautas necieņu, lai tiktu ievēlēts? Tik reti nekaunīgs un nelietīgs kandidāts vēl nav bijis Latvijā. Latviešu ierēdņu, biznesmeņu, zagļu miljons neprotestēs, jo redz, ka ebreju bīda priekšniecība. Kā vienmēr latviešiem, pielīšana priekšniecībai būs svarīgāka par protestēšanu pret tautas pašcieņas zākāšanu un nacionālo nodevību. Studenti arī neprotestēs, jo zina, ka nekaunīgo ebreju atbalsta profesūra. Pensionāri arī neprotestēs, jo nekas taču nemainās - himna paliek, karogs paliek...Protesti būtu ne tikai tautas goda aizstāvēšana, bet arī vēršanās pret LKP/VDK morālo kastrātu un viņu sulaiņu ("levitu") varu. Levits ir viens no šīs varas sulaiņiem jau no 80.gadiem. Viņa ievēlēšana ir LKP/VDK morālo kastrātu varas kārtējā leģitimācija, kas atkal notiks, pateicoties latviešu tautas politiskai un morālajai impotencei, samierinoties ar jebkura veida nacionālo pazemojumu.

Atbildēt

Artūrs

27.04.2019. 06:59

Prūšus izsūtīja uz DDR Hruščeva laikā 1958 gadā. 1960 gadā, Karalaučos nebija neviena prūša! Bija tikai karaspēka daļas un virsnieku ģimenes!


Arī Latviešus iznīcina, kā arāju tautu. No 273 642 zemnieku saimniecībām ir palikušas tikai ap 4 000. L. Straujuma apgalvoja, ka pietiks ar 2 000.

Tā, lūk tiek zeme - latviešu tautas pamats, izputināts!!!

Atbildēt

Gatis

27.04.2019. 00:50

Tā vien liekas, ka daunis un čekas ziņotājs ir viens un tas pats...

Atbildēt

čekas rupors PIETIEK.COM

26.04.2019. 22:39

Ak,nemuldi,"Ulbergs",piektdiena iestāsies arī bez Jums.Ej,palaisti zālīti un paklusē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....