Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ievērojamais krievu padomju laiku smadzeņu speciālists S.Saveļjevs

16.06.2019. 10:35

»

patiesībā

Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms


profesors piedāvāja Krievijai izstrādāt slepenu smadzeņu skeneri, kurš būtu desmitreiz jaudīgāks par esošo, lai noteiktu potemciāli visapdāvinātākās personas, kras iesaistīt valsts attīstības programās, tostarp ieroču izstrādē. Zināms, ka Krievija cionista Putina vadība no tā atteicās. Pašlaik no tā dēvētajiem dabiskajiem talantīgajiem ģēnijiem caur videvējību radītiem standartiem no desmit izlaužoties realizējas viens. Savulaik Staļins izmantoja savu talantu, lai atrastu talantus un izvirzītu vadošos amatos PSRS interesēs. Pašlaik, nozogot šo ideju, Ķīnas valdība realizē šāda skenera izstrādi savas ekonomikas un armijas attīstības interesēs.

Atbildēt

Precīzi sacīts - "doinējoši"

16.06.2019. 05:08

»

patiesībā

Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms


Jo nekā cita nav, daži instinkti - izdzīvošanas, vairošanās un dominēšana. Katram smadzenes no ieņemšanas brīža attīstās dažādi. Dažādi lauki virssmadzenēs utt. Notikumus līdz 2 g.v. cilvēks neatceras. Skolā faktiski jāiet no 7-8 g.v., bet sūta ātrāk, lai būtu ar ko papildināt armiju. Dažādu lauku lielums var atšķirties pat 40 reižu. Citi var pat iztrūkt. Majakovskim pieres daivā viens iztrūka, viņš, rakstot dzeju, to kopensēja ritma veidošanā, sacerot soļojot. Pārnācis mājās, visu pierakstīja. Vācu zinātnieki, pētit Ļeņina smadzenes, tās nesačakarēja, bet Einšteina iznīcināja... :)

Atbildēt

paga paga

16.06.2019. 00:36

Varbūt ne par tēmu, bet tomēr. Katru gadu Latvijas universitāti beidz filozofi, bet ko viņi dara, nav zināms. Tieši filozofiem būtu jāraksta un jāanalizē aktuālas norises, gudri izglītojot lasītajus. Zinu tikai pāris filozofu, kas ļoti labi uzstājas un analizē mūsu laiku. Piemēram, Stefan Molyneux, Slavoj Zizek… Tieši mūsdienās no jauna cilvēkiem vajadzētu skaidrot, kas ir rasisms, populisms, nacionālisms utt. vārdi ar kuriem nepareizi bārstās gan politiķi, gan daudzi cilvēki. Bet kur ir Latvijas filozofi, jaunie filozofi, kur???!!! Nekur.

Atbildēt

patiesībā

16.06.2019. 00:16

»

Cilvēki atšķiras

tikai ar smadzenēm


Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms.

Atbildēt

patiesībā

16.06.2019. 00:15

»

Globāli ņemot,

dzīvojam taču pasaules ekonomikas globalizācijas laikā.. neitrāla komentēšana bez naida kurināšanas utt. ir ezotērika, kas nerada sekas, tukša izklaide. Pilnīgi tukša izklaide. Pat ne sabiedriskās domas virzīšana vai bremzēšana. Arī visas Pietiek publikācijas ir izklaide. Pietiek izklaides...


Attiecībā uz "globalizācijas laiku" - laiki mainās, arvien drudžaini straujāk un atbilstoši nekontrolējamāk (zināmu iemeslu, tostarp galvenokārt "cilvēciskā faktora" dēļ). Atšķirībā no cilvēkiem, kuri "pēc noklusējuma" jeb "pa lielam" principiāli nemainās nu jau vairākas tūkstošgades, vai arī mainās tikai pozitīvi dialektiski (jeb "attīstās pa augšuptiecošos spirāli", kā savulaik ir tapis formulēts). Izšķiroši ir tas, vai un kā (uz kuru +/- pusi un cik būtiski) laiku maiņa ietekmē tos divkājaiņus, kas izrādās nespējīgi noturēties uz pozitīvās dialektikas "spirāles" un, līdz ar to, zināmās izpratnēs / izpausmēs "aiziet pa pieskari". Diemžēl, demonstrējot nepārvaramu tendenci arvien pārliecinošāk regresēt uz četrkājainu kustoņu gaužām necilo garīgo "saturu", bet dīvainā kārtā saglabājot "tehniski" divkājainu "formātu" - līdz ar to transformējoties (un atļaujoties publiski "prezentēties") visnotaļ nepievilcīgi monstrozā biogaļas izstrādājumā (faktiski - kautķermenī jeb bezgalvainā [jo bezsmadzeņu] gaļasrumpī). Ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm jeb SEKĀM, dabiski. Un, diemžēl (vēlreiz) - nākas max. objektīvi konstatēt un pastāvīgi apzināties, ka šajā pašreizējā pseido "valstī" tādu arvien straujāk regresējošu jeb (paš)deģenerējošos biogaļas izstrādājumu "kritiskā masa" nu jau ir ne tikai sasniegusi, bet patiešām reāli bīstami pārsniegusi absolūtā vairākuma "Rubikonu". Tieši tāpēc (galvenokārt) arī "esam tur, kur esam, un ārā netiekam" (t.i. vismaz NE paši saviem spēkiem, nu jau vairs).

Attiecībā uz visu pārējo – par "tukšiem izklaides komentāriem" skat.vied.iepr.: "Katram savs, kā zināms, tieši proporcionālā atkarībā no intelektuālās kapacitātes (galvenokārt)." Savukārt, par "Pietiek izklaides publikācijām" – skat.turp.: "Cita starpā, smadzenes var izmantot arī kā subproduktu pārtikas ražošanā, nevis ("pēc noklusējuma") priekš +/- lietderīgas domāšanas. Nu ja, katram savs, tā jau vi'š i'..."

Atbildēt

Cilvēki atšķiras

15.06.2019. 22:49

»

QQ

Nu ja, nu ja...


tikai ar smadzenēm.

Atbildēt

Globāli ņemot,

15.06.2019. 22:47

»

QQ

Nu ja, nu ja...


dzīvojam taču pasaules ekonomikas globalizācijas laikā.. neitrāla komentēšana bez naida kurināšanas utt. ir ezotērika, kas nerada sekas, tukša izklaide. Pilnīgi tukša izklaide. Pat ne sabiedriskās domas virzīšana vai bremzēšana. Arī visas Pietiek publikācijas ir izklaide. Pietiek izklaides.

Atbildēt

QQ

15.06.2019. 20:57

»

HH

Komentēšana ir izklaide


Nu ja, nu ja. ;)

No metāla, piemēra pēc, var gan pa prasto štancēt naglas un dzeloņdrātis (vai, salīdzinoši "labākajā" gadījumā, ražot makšķerāķus, tūristu cirvīšus / lāpstiņas, grilaverķus un taml. "plašpatēriņu sportam & izklaidei"), gan arī – konstruēt un būvēt ekskluzīvas kvalitātes atslēgas un ieročus, tāpat kā dažādus (t.sk. arī metālapstrādes) smalkmehānikas instrumentus un agregātus, vai vēl par biezu kārtu lietderīgākus (tostarp IKT un taml. "plaukta") "attīstības viedproduktus".

Katram savs, kā zināms, tieši proporcionālā atkarībā no intelektuālās kapacitātes (galvenokārt). Cita starpā, smadzenes var izmantot arī kā subproduktu pārtikas ražošanā, nevis ("pēc noklusējuma") priekš +/- lietderīgas domāšanas. Nu ja, katram savs, tā jau vi'š i'... ;)

Atbildēt

Latvis

15.06.2019. 18:48

Sakarīgi komentāri reti aiziet un pietiek.com nav izņēmums.

Atbildēt

LL

15.06.2019. 12:32

»

Pietiek

Nu tā jau labāk, nevis lamāties! Vai ne


tu saki? Iespējams, ka tev varētu būt taisnība, vismaz šajā ziņā, ja to liecina tava pieredze.
Nekad nav tik labi, lai nevarētu būt vēl labāk! Vai ne? Un arī otrādi, tu jau to zini. Vai ne?

Atbildēt

Pietiek

15.06.2019. 11:25

»

Ontūns Mazpusāns© (lit. pseidonīms)

Tencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co...


Nu tā jau labāk, nevis lamāties! Vai ne?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit. pseidonīms)

15.06.2019. 11:04

»

Par sevi...


Tencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co. ;)

Patiess gandarījums konstatēt (kārtējo reizi) un apzināties, ka sabiedrība nemainīgi akceptē (un regulāri aktualizē) savus reiz izvēlētos un joprojām respektētos t.d. "viedokļu līderus" – pat riskējot ar gluži reālu iespēju "parakstīties" uz attiecīgām "audzinoši profilaktiskām" sankcijām par šādu (u.c. taml. "informatīvi reprezentatīvu") publiski demonstrētu atbalstu šajā pašreizējā "valsts" parodijā krampjaini agonējošu zināmas silei pietuvinātu cūklopu pasugas zombiju visnotaļ "ilgtspējīgi" truli nīstam, histēriski maniakāli vajātam un nu jau arī sistēmiski "oficiāli" politiski represētajam brīvdomātājam.

Ir sacīts: "Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod man spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /

Un, arī: "Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

Pilncieņā (visiem Normāliem Cilvēkiem) ~ Ontūns Mazpusāns© (lit. pseidonīms).

Atbildēt

stalins

15.06.2019. 07:04

Paldies par rakstu! Man ljoti iepatikas salidzinajums :"pelekie zvirbuli".. Simpatiski, nudien simpatiski.Nu tie gara milzi gan mani neinterese. Mes , komunisti ar viniem ilgi nerotalajamies, vesture mums nebija devusi tik daudz laika.

Atbildēt

Kaatad

14.06.2019. 23:52

Saucamās izdevušās tautas no citām atšķiras ar to, ka vispār ļoti maz interesējas par - "ko domās pasaulē" :) Vidējais vācietis vispār lāga nezinās ka tāda Latvija kaut kur ir :)

Atbildēt

tev, stulbā lapsa no pietirstcomas pidarskapja,

14.06.2019. 22:05

»

Par sevi...


atkal zvērīgi skauž tas, uz ko pati nekad neesi spējusi un nekad arī nebūsi spējīga?
Samierinies un neķer kreņķi, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza.:)))

Atbildēt

Nemīz, Eggmaŗ Kakedaj,

14.06.2019. 21:58

»

Par sevi...


izdrāz sevi zem astes kārtējo reizi, piecirst-komas plānpŗātiņ.

Atbildēt

14.06.2019. 21:52

»

Nemocies, Priedīt!

Striķi sev ieziepē


Par sevi:
Par mani?... Ko gan kāds var pateikt par sevi (objektīvi)?;))) Ja nu patiešām kādam būtu interese kaut ko konkrētu / personīgu uzzināt - var ievērtēt to, kas atrodams šajā linkā: http://www.dialogi.lv/article.php?s 361&id 1464&lang 2 P. S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv . Pilncieņā ~

Atbildēt

vai tiešām

14.06.2019. 21:28

»

Gatis

Priedīti, vai tiešam domā, ka latvieši lasa čekas mēsla sacerējumus


specdienestu provokators ar aģenta palamu "gatis" cer, ka viņš domā, nevis atvemj zombējuma mēslus?

Atbildēt

Gatis

14.06.2019. 20:55

Priedīti, vai tiešam domā, ka latvieši lasa čekas mēsla sacerējumus?

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

14.06.2019. 20:08

»

Barmalejs

Kur tik nekonkrētu murgu var sarakstīt? 2/3 raksta izskatās kā masturbēšana uz sevīm spogulī, priecājoties cik pats ir garīgs un citi ne. Ja jau nav konkrētu lietu par ko rakstīt, tad varbūt ar nevajag rakstīt


plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

patiesībā

14.06.2019. 17:51

»

A.P.

Tas ir pareizi! Garīgi apveltīti cilvēki ir oponenti bezgarīgumam. Taču viņi ir arī garīgās bojāejas klienti. Garīgā bojāeja nevar attiekties uz tiem, kuriem ar garīgumu ir problēmas. Garīguma bojāejas klienti var būt tikai garīguma subjekti, kuri, neapšaubāmi, oponē bezgarīguma invāzijai, jo tas graujoši...


Un tomēr (ja ļauts precizējoši oponēt jeb "paskaldīt matus"):

1. Tātad – "tautas garīgās bojāejas OPONENTI" – tie ir jebkurā izpratnē / izpausmē Normāli Cilvēki, kuri vēl atlikuši (absolūtajā mazākumā uz kopējā "titulnācijas fōna") šajā pašreizējā "valsts" parodijā "eurolatvānijā". Un kurus, kā garīgi (intelektuāli, morāli un taml.) pilnvērtīgus Normālus Cilvēkus, "pēc noklusējuma" NEVAR ietekmēt nekādi garīgi "orientēti" destruktīvi procesi / norises, tostarp arī aktuālajā publikācijā visnotaļ atbilstoši uzrādītā un pierādītā neapšaubāmi "uz sejas" esošā tautas garīgā (garīguma) bojāeja. Pretējā gadījumā – nebūtu taču nekāda objektīva pamata uzskatīt TIK prasti (galvenokārt – pa lēto angažējamu neatgriezeniski degradējušos masmediju zombējuma) ietekmējamus subjektus par PILNVĒRTĪGI Normāliem Cilvēkiem.

2. Kur pretī "klienti" – tradicionāli tie ir (salīdzinoši) vairāk vai mazāk inerti un zināmām iniciatīvām / norisēm pakļāvīgi personāži. Tostarp, aktuālajā kontekstā – arī elementāri manipulējami, ietekmējami, zombējami, uzrīdāmi un taml. prasti ekspluatējami īpatņi, kam viena no raksturīgākajām un dominējošākajām "sugas" (identifikācijas) pazīmēm ir tā dēvētais "bara instinkts", tostarp inerti pakļaujoties bezcerīgi trulai "jābūtībai" un taml. garīgo draņķību zombējumam.

3. Visticamāk, tieši spēja "noturēt (garīgo, intelektuālo) stāju" un "izturēt sitienu" (t.sk. arī masmediju zombējuma, pūļa linčotāju noriešanas, "ķēķa tiesiskuma" sistēmas politekonomisko represiju izpratnē / izpausmē) ir tas principiāli izšķirošais kritērijs (jeb "pārbaudes akmens" / "lakmusa papīrs"), kas liecina (vai tomēr neliecina) par personāža atbilstību PILNVĒRTĪGI Normāla Cilvēka nominācijai. Un, līdz ar to, par jebkura attiecīgā personāža atbilstību "klienta" (absolūtajā vairākumā) VAI "oponenta" (absolūtajā mazākumā) statusam arī saistībā ar tautas garīguma bojāejas "mūsdienu apokalipsi".

P.S. Protams, taml. (terminoloģiskas) nianses, lai arī principiāli "jūtīgas", tomēr nekādi neietekmē tēmas "konceptuālo" būtību, kas arī šajā aktuālajā publikācijā ir tradicionāli visnotaļ atbilstoši identificēta un respektējami "izķidāta". Paldies! ;)

Atbildēt

A.P.

14.06.2019. 16:16

Tas ir pareizi! Garīgi apveltīti cilvēki ir oponenti bezgarīgumam. Taču viņi ir arī garīgās bojāejas klienti. Garīgā bojāeja nevar attiekties uz tiem, kuriem ar garīgumu ir problēmas. Garīguma bojāejas klienti var būt tikai garīguma subjekti, kuri, neapšaubāmi, oponē bezgarīguma invāzijai, jo tas graujoši atsaucas uz viņu esamību.

Atbildēt

jautaajums

14.06.2019. 16:07

Vai priedīts būtu pieskaitāms latviešu inteliģencei?Diemžēl inteliģences viedoklis netiek publicēts,publicēts tiek visādu samazgu viedoklis,kuri piesavinājuši inteliģences nosaukumu,piemēram,priedīts.
Vienam gan piekrītu,visi partijnieki ir deģenerāti,un kriminālnoziedznieki.

Atbildēt

patiesībā

14.06.2019. 15:49

Aktuālajā cien. A.P. publikācijā ar apzīmējumu "garīgās bojāejas klienti" identificētie subjekti neatbilst šī apzīmējuma sastāvdaļas "klienti" būtībai - visticamāk (kā arī turpmākajam šo subjektu izvērstajam raksturojumam atbilstošāk), gana adekvātāks būtu apzīmējums "oponenti". T.i. - "tautas garīgās bojāejas OPONENTI".

Atbildēt

Patriotiskais gars

14.06.2019. 15:07

par kādu suverenetāti gejropā runa--tā arī nesapratu,bla bla bla.Kāda suverenetāte ar vaļģisiem bebrovskiem,nē nē smieklu nav-----jāvaid un jābirina asaras,kā gadus atpakaļ vaļģis,kad no siles "aizgāja" šajā SAULES MŪŽA ZEMĒ,bet lielāku sili dabūja par "labi padarītu ar gandarījumu darbu".

Atbildēt

Barmalejs

14.06.2019. 14:53

Kur tik nekonkrētu murgu var sarakstīt? 2/3 raksta izskatās kā masturbēšana uz sevīm spogulī, priecājoties cik pats ir garīgs un citi ne. Ja jau nav konkrētu lietu par ko rakstīt, tad varbūt ar nevajag rakstīt.

Atbildēt

Arturs Priedītis

14.06.2019. 14:51

Latviešu garīgā sabrukuma (deģenerācijas) jaunākā liecība un reizē viena no visgrandiozākajām liecībām ir Finansu ministra Reira inciatīvas juridiskā nostiprināšana likumā. 2019.gada 5.jūnijā medijos bija lasāma ļoti neparasta ziņa: “Reirs rosina FKTK vadībai izmaksāt kompensāciju par atkāpšanos no amata”. Izrādās, “ja Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes priekšsēdētājs Pēteris Putniņš un viņa vietniece Gunta Razāne atkāpsies no amatiem līdz šā gada 1. augustam, viņiem plānots izmaksāt vienreizēju kompensāciju 80% apmērā no viņa gada mēnešalgas”. Saprotams, tiekamies ar nepārprotamu korupciju. Amatpersonu un politisko darbinieku piekukuļošanu normāli cilvēki dēvē par korupciju. Taču tieslietu ministrs Reirs tā neuzskata. Normāls cilvēks ministra krēslā nekad necenstos piekukuļot amatpersonas, kuras jāatbrīvo no darba. Ja P.Putniņš un G.Razāne slikti strādātu, tad normāls ministrs viņus atbrīvotu no amata, bet nevis solītu izmaksāt kompensāciju, ja viņi brīvprātīgi atstās savus kabinetus. Šajā deģenerācijas sižetā kulminācija tika sasniegta 2019.gada 13.jūnijā. Saeima attiecīgajā likumā fiksēja nenormālā ministra priekšlikumu par “kompensāciju”. Tādējādi latvieši ieguva deģenerātu parlamentu. Tagad pret Saeimu nākas izturēties kā pret deģenerācijas kantori. Saeima korupcijai piešķīra likuma spēku. Tā var rīkoties vienīgi deģenerāti, kuri gatavojas apspriest arī Uzvaras pieminekļa likteni. Un vispār latvieši nedrīkst sūdzēties par deģenerātu deficītu. Deģenerāti ir visur un ne tikai starp “tautas kalpiem”. Tūlīt nāks latviešu komentāru deģenerāts Žulis, lai ar “Pietiek” komentāru pievemšanu apstiprinātu latviešu tautas cēlāko sasniegumu.
Vēl skat.: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/02/tauta.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...