Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

02.07.2019. 20:01

Mēs to komunistu/VDK izveidoto valsti neesam sakārtojuši, kas tiek veiksmīgi darīts KF. Pat pilnīgi pretēji, tā attīstās savā noziedzībā. Mēs esam tāda kalpu tauta, kas bez svešā kunga nevar. Tas laikam to 700 gadu verdzības iespaidā. Lietuvā tā nav. Pie mums ir apmēram tā pat kā Ukrainā, šiem arī maz ir bijusi neatkarība un vēl komunistu salikta valsts no dažādām teritorijām, kas nekad nav bijusi Ukraina. Vienīgais labums, ka pie mums nav karošana.

Atbildēt

forcemajeure

02.07.2019. 11:30

domas ilustrācijai: te tikko vienā portālītī bija ziņa par Jordānas! karali

Atbildēt

forcemajeure

02.07.2019. 11:30

A.P. vienk nezina, kā strādā masmēdīkļi. darbā paņemti studenteļi (skat žurnālistu darba sludinājumus - var būt pēdējo kursu students). tādiem var maz maksāt. tad viena daļa tulko no angļu avotiem, otra - no krievu. angliski te mums ienāk reuter, AP, krieviski rian un interfax. angliskie brauc virsū Krievijai, krieviskie slavina savas pseidozvaigznes. rezultātā rodas tāda it kā idejiska putra, bet visam pamatā ir redaktoru aprobežotība

Atbildēt

VB

02.07.2019. 08:32

»

trollis

Ļoti labi par rusofobiju, par Klimovičiem


Jā! Un tiešām: "Pēc PSRS sagraušanas obligāti nebija jārada kaut kas antihumāns, amorāls, nacionāli katastrofāls, cilvēciski zemisks un pazemojošs."

Atbildēt

Indulis

01.07.2019. 13:50

Vislielākie rusofobi ir paši krievi 21.gadsimtā atdzīvinot Čingishana instinktus kas viņus pašus arī iznīcinās kā impēriju

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 22:17

»

Apmelot

var visus. Un nolamāt. Kur pamatojums par represijām


P.S.

Interesanti, patiešām – tieši kurus "visus" (represētājus, tātad) un tieši par ko personīgi es būtu atļāvies "nepamatoti apmelot un nolamāt"?

Jo – ņemot vērā to, ka šis paudums (publisks apvainojums nepamatotā apmelošanā u.t.t.) ir tapis adresēts personīgi man, neapšaubāmi runa ir par konkrētiem "apmelojumiem un nolamājumiem (it kā bez) pamatojuma par represijām" konkrēti manā izpildījumā – un, līdz ar to, attiecībā uz tik pat konkrētiem "nepamatoti apmelotajiem un nolamātajiem" attiecīgi saistītajiem personāžiem t.i. represētājiem.

Tātad –

"Kas tie tādi, kas raudāja",
piekāst-komas onlainā ~
"Apmeloti & nolamāti",
Represiju sakarā?…

Jau iepriekš – tencinājums par pilnvērtīgi patiesi un konkrēti uzrādītu pamatojumu šim personīgi man adresētajam publiskajam apvainojumam. Vai arī – tev "SLABO" tomēr, kā parasti? :/

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 20:00

»

Apmelot

var visus. Un nolamāt. Kur pamatojums par represijām


Nu, rau - tieši tā (arī, t.sk., bet ne tikai, protams) izpaudās represijas tā dēvētajā "publiskajā telpā" - vairākus gadus "ilgtspējīgi" un teju ikdienišķi regulāri tiražējot lojālpatrEJotiski orientētos masmēdītājos klajus apmelojumus un truli kretīnisku nolamāšanu. Protams, ieskaitot šo lapsas w-lapu, kā vienu no sevišķi proaktīviem "oficiālās" varas turētāju "īpašo vajadzību" apkalpotājiem. Tostarp arī lapsai tradicionāli demonstratīvi atbalstot un protežējot šādu (14:03) un taml. tizlu izpildīšanos komentāru sadaļās - par ko nepārprotami liecina kaut vai aktuālās publikācijas komentāru sadaļas attiecīgas "orientācijas" izkārnījumi.

Savukārt, attiecībā uz atkārtotu, nu jau uzstājīgi pieprasītu "pamatojumu par represijām" - skat. iepr. (ja jau atkal ar vienu reizi tomēr nav "piešķīlis uz palikšanu", kā parasti): "Vai varētu, lūdzu, pienācīgi argumentēti pamatot šādu "tuvāku" interesi un / vai šādas sensitīvas un taml. visnotaļ specifiskas informācijas objektīvu nepieciešamību (pie tam vēl - aicinot to tiražēt publiskajā telpā)?" Tātad, citējot tizleņklasiku – "kur pamatojums (jau iepriekš palūgtais!) šādai interesei (nu jau atkārtotai, pie tam vēl uzstājīga pieprasījuma formā) par visnotaļ sensitīvas un taml. diskrētas informācijas iegūšanu, pie tam vēl pieprasot to tiražēt publiskajā telpā un, savdabīgā kārtā, tieši šajā lapsas w-lapā?

Atbildēt

lida

30.06.2019. 15:59

Labs raksts to vajadzētu pasniekt aukskolās.Es iesaku izlasīt internātā rakstu IDIĀLA DZIVE NOGALINA kur dzīvnieku pēdējā degradācijas stadija ir pederastija tā pat kā cilvēku.

Atbildēt

gura

30.06.2019. 15:45

»

Mārcis Plūmesķirsis

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas


Kāpēc visi atbalsta ASV kā žandarmu kas iejaucas visu valstu iekšējās lietās.

Atbildēt

Spulga Vijolīte

30.06.2019. 12:56

pat bail iedomāties, ka tā sauc masmed. sāks skalot smadzenes slāvu val. nezinošajiem par dramatiskajiem notikumiem Ukrainā. Mūsmēdiju sadistiem nāves un kara apjūsmošana pie kaimiņiem neizraisa vairs prieku, 5g. jau pagājuši -vajag kautko jaunu.Labi noderēs pašu neizglītotie bērni-mērkaķi, kas pat latv. val. nespēj 3 vārdus saviknēt loģiskā secībā ...

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

30.06.2019. 02:39

»

Vai nevarētu, lūdzu,

tuvāk par 2. punktā minētām represijām


Vai varētu, lūdzu, pienācīgi argumentēti pamatot šādu "tuvāku" interesi un / vai šādas sensitīvas un taml. visnotaļ specifiskas informācijas objektīvu nepieciešamību (pie tam vēl - aicinot to tiražēt publiskajā telpā)?

Atbildēt

Vai nevarētu, lūdzu,

30.06.2019. 01:11

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

Varētu, protams – tomēr ar pāris "atrunām...


tuvāk par 2. punktā minētām represijām?

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

29.06.2019. 18:19

»

Ārkārtīgi precīzi!

Vairāk nevarētu, lūdzu


Varētu, protams – tomēr ar pāris "atrunām":

1) ja vien TAM būtu pietiekama jēga un adekvāta motivācija (jebkurā attiecīgajā izpratnē / izpausmē);

2) ja PAR TO jau iepriekš (t.i. pirms dažiem gadiem aizsākoties un vēl joprojām turpinoties zināmām "sankcionālām norisēm", t.sk. "ķēķatiesiski procesuālā" shēmojumā) uz savas / savu tuvinieku (!!?!!) privātādas nebūtu bijis "jāizbauda" visi iespējamie šajā pašreizējā "valstī" politiski represētiem "izstrādes figurantiem" tradicionāli garantētie "labumi un jaukumi, pēc pilnas programmas un pa pilnu spektru".

Atbildēt

Ārkārtīgi precīzi!

29.06.2019. 17:06

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Vairāk nevarētu, lūdzu?

Atbildēt

gan jau Livonijas tikumi piebeigs

29.06.2019. 14:50

vitebskas guberņas netikumus....................

Atbildēt

trollis

29.06.2019. 12:36

Ļoti labi par rusofobiju, par Klimovičiem...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2019. 09:17

»

Ne ne

Avàriju cèlonis ir steiga. Steiga ir pieradums, kas mainàms. Steigu veicinošos faktorus rada laika trūkums, pārslodze darbā, finansu krīze, ģimenes krīze, jaunas neizpildāmas prasības pielāgojoties haotiskajai likumdošanai.. tas viss tiek radīts, lai visaptveroši iznīcinātu ģimeni, iedzītu personu parādos...


Steiga noteikti ir faktors, neapšaubāmi.
Tomēr steigas ierobežošana uz ceļiem ar CSN neko nedod - ierobežojoši noteikumi tiek pieņemti nemitīgi, tak avāriju skaits vienalga palielinās!

Paradokss (patiesībā gan nē, tas mehānisms apakšā ir gana skaidrs), ka uz katru jaunu ierobežojumu kāda ļaužu grupa atsaucas uz sevis ierobežošanu vēl vairāk. Kādreiz apdzīvotās vietās ātruma ierobežojums bija 60, šī grupa brauca uz 50. Kad ierobežoja līdz 50, šamie brauc uz 40. Līdzīgi uz šosejām, kur šie čubina uz 70. Pie divjoslu šosejām (un vispārējās steigas, protams) šamie kopā ar fūrēm rada briesmas.

BMW atsaldeņi gan bija, ir un būs vienmēr

Atbildēt

Ne ne

29.06.2019. 09:02

»

Pomeranču Vainadziņš

Autoavāriju skaita pieauguma galvenais iemesls ir nevis uzspļaušana CSN, bet gan LV ceļi kā tādi kombinācijā ar transportlīdzekļu skaita pieaugumu. Nezinu, vai ir vēl kāda ES valsts, kur visas galvenās maģistrāles ir ar tikai 2 braukšanas joslām - katru savā virzienā; katrs apdzīšanas manevrs satur ...


Avàriju cèlonis ir steiga. Steiga ir pieradums, kas mainàms. Steigu veicinošos faktorus rada laika trūkums, pārslodze darbā, finansu krīze, ģimenes krīze, jaunas neizpildāmas prasības pielāgojoties haotiskajai likumdošanai.. tas viss tiek radīts, lai visaptveroši iznīcinātu ģimeni, iedzītu personu parādos...iznīcinātu.. kas beidzas ar avārijām, to letāliem iznākumiem. Tāda ir stratēģija, atbrīvojoties no liekajiem cilvēkiem, tautām, valstīm..

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2019. 06:57

»

Jozis

Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams...


Autoavāriju skaita pieauguma galvenais iemesls ir nevis uzspļaušana CSN, bet gan LV ceļi kā tādi kombinācijā ar transportlīdzekļu skaita pieaugumu. Nezinu, vai ir vēl kāda ES valsts, kur visas galvenās maģistrāles ir ar tikai 2 braukšanas joslām - katru savā virzienā; katrs apdzīšanas manevrs satur palielinātu avārijas risku, salīdzinot ar parastu braukšanu pa savu joslu.

Protams, BMW grūtgalvīši ir un paliek avāriju problēmas neatņemama sastāvdaļa, taču primārs, manuprāt, ir iepriekšminētais iemesls.

Atbildēt

Kaatad

29.06.2019. 01:57

Priedīškunga kaisle, pieņemu, ar piebildēm, daudziem tuva, saprotama..:) Tikai jautājums, vai desmitiem gados, nav bijis vērtīgāk kādu burkānu dobi izaudzēt, pielabot jumtu, nez ko vēl.., nu, tā perosnīgi.. Jo, kā redzami- milzīgam enerģijas tēriņam jēga tuvu nullei. Vai kas ir mainījies, kādi atjēgušies, apgaismoti pilsoņi dodas savā dzīvē ko mainīt? Taču ne. Un pat negrasās. Tad ko vērtas šis peršas,ja neskaita autora- uff, kā atkal pateicu..,norunāju nost.. :) Nesaku, ka tā noteikti ir, bet šķiet, autoram tīk vien visu vārdiski demontēt "pa tīro", vienlaikus nedarot it neko. Laimībai jānotiek, acīmredzot, kā "un pēkšņi uzausa gaisma" stilā :)Bet, tā jau interesanti, vietām informatīvi, paldies :)

Atbildēt

nu kurš tad to nezin

28.06.2019. 23:56

»

Morāle

10/10


nozombētiem naciķiem nav morāles. vispār nekādas. 0/00

Atbildēt

Cyril

28.06.2019. 21:58

»

Jozis

Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams...


полный дурак

Atbildēt

Да да

28.06.2019. 21:33

»

jautaajums

Vai priedīts raksta par Izraēļa tutu


Priedîc skTas uz savu siev ebrejiet un rakst rakstus. Visi dumi sanàk.

Atbildēt

Jozis

28.06.2019. 21:21

»

Žulis

Čekas aģents Priedītis nespēj (negrib) saprast, ka tas viņa šeit sludinātais „jānusisms” ir bijis pamatā tieši viņa dievinātajai padomju impērijai. Atcerēsimies – šis impērijas ideoloģija bija Marksisms – Ļeņinisms. Tā ir materiālismu slavinoša, Dievu noliedzoša, antinacionāla ideoloģija. Padomju cilvēkam...


Precīzāk par Žuli vairs nav iespējams.
Skumji ir tikai fakts, ka debilizācija Latvijā vēršas plašumā, vislabākā liecība tam ir autoavāriju skaita straujais pieaugums. Ja uzskatām ka CSN ir likums, tad iedomājieties, ja variet, kādas masas, katru dienu, visrupjākā veidā uzspļauj šis likumam, un, uzspļāvēju skaits tiem nositoties nevis samazinās, bet otrādi - top lielāks. Šis tiesiskais nihilisms kļūst šaušalīgs!

Atbildēt

Žulis

28.06.2019. 20:28

Čekas aģents Priedītis nespēj (negrib) saprast, ka tas viņa šeit sludinātais „jānusisms” ir bijis pamatā tieši viņa dievinātajai padomju impērijai. Atcerēsimies – šis impērijas ideoloģija bija Marksisms – Ļeņinisms. Tā ir materiālismu slavinoša, Dievu noliedzoša, antinacionāla ideoloģija. Padomju cilvēkam vajadzēja būt pārliecinātam materiālistam, apzināties, ka šis īsais viņa dzīves brīdis beigsies ar pilnīgu iznīcību un vienlaikus būt gatavam šo vienreizējo esības mirkli ziedot komunisma ideju vārdā kaut kādai gaišai nākotnei, kuru varbūt kādreiz piedzīvos viņa mazbērni. Padomju cilvēkam savu tautu un Tēvzemi vajadzēja uzskatīt par kaut ko otršķirīgu, bet vienlaikus vajadzēja dedzīgi mīlēt un slavināt lielo padomju impēriju un padomju tautu. Vienkāršajam padomju cilvēkam, protams. Kas tad tas ir, ja ne visīstākais „jānusisms”?! Un šis „jānusisms” izpaudās visā PSRS valsts iekārtā un sadzīvē. Tie, kuri sludināja vienlīdzību, pieticību un sevis ziedošanu komunisma ideāliem, paši iepirkās specveikalos, ārstējās specslimnīcās un atpūtās tikai viņiem domātās sanatorijās un atpūtas namos. Ne velti tauta par viņiem ar ironiju teica: „Tie jau tie mūsu lielie, nabadzīgie proletārieši. Viņiem nekā nav. Viņiem visu dod valsts. Gan greznus dzīvokļus, mājas, vasarnīcas, mašīnas, pat šoferus un istabenes...” Jo veiklāks „jānusists” kāds bija (vienlaikus raušot un baudot materiālus labumus, veiklāk mācēja notēlot ticību un uzticību komunisma ideāliem), jo lielākas karjeras iespējas viņam pavērās. Tā tad arī bija tā izlase, kas gadu gaitā veidoja padomju varas eliti. Tie vis nebija „Maskavas PSKP/VDK augstākās nomenklatūras morālie kastrāti”, kā šeit viņus dēvē Priedītis. Tie bija paši izcilākie „jānusi”, kas no vienas puses bija uzticīgi materiālisma un ateisma egoistiskajai patērētāju kulta morālei, bet no otras puses, tautai sludināja vienlīdzību, humānismu, tautu draudzību un stāstīja pasaciņu par gaišo nākotni komunismā. Ir jāsaprot, ka pati komunisma ideoloģija sevī slēpj pretrunas. Nu nevar būt cilvēks vienlaicīgi materiālists un ideālists! Rupji sakot, nevar cilvēkam mācīt, ka viņš ir no mērkaķa radusies dabas rotaļa un vielaikus prasīt, lai šis cilvēks ziedotu sevi kaut kādiem cēliem ideāliem un ievērotu augstas morāles normas. Komunisma ideoloģija bija tikai instruments, ko „jānusi” izmantoja, lai parazitētu uz paverdzināto padomju impērijas tautu rēķina. Kad komunisma ideoloģija sāka traucēt viņu arvien pieaugošajām ambīcijām un dzīves baudīšanas vērienam, tā kā tāds nederīgs cimds tika vienkārši atmesta. Tagad šie „jānusi” ir ieceļojuši kapitālismā. Tagad viņiem kā instruments tautu paverdzināšanai ir globālisma ideoloģija. Tiek stāstīta pasaciņa par to, cik jauka dzīve būs, kad valstu robežas tiks noārdītas un kad mēs visi būsim pasaules pilsoņi bez tautības un pat bez noteikta dzimuma. Latvijas masu komunikācijas „jānusisms” nepiestāv latviešu tautas šodienas sejai, kā to apgalvo Priedītis. Latvijas masu komuniskācijas „jānusisms” ir padomju varas „jānusisma” turpinājums. To visu vada, virza un regulē tie paši pārkrāsotie kompartijas „jānusi” un viņu pēcnācēji. Pārliecināti materiālisti un Dieva noliedzēji, kam nav svēta un dārga ne sava tauta, ne Tēvzeme Ne jau latviešu tauta šeit ir kāda noteicēja. Latviešu nacionālo valsti iznīcināja padomju okupācija un tā vēl līdz šim brīdim nav atjaunota

Atbildēt

Jo priedītis grib izteikties gudrāk,

28.06.2019. 18:46

»

Pomeranču Vainadziņš

Bet Priedīšpap...


jo sanāk stulbāk. Kam mums viņš jāaudzina par normālu cilvēku? Uz palīgskolu to muļķi!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.06.2019. 18:37

Bet Priedīšpap!
Attiecībā uz II Pasaules kara izraisīšanu – varbūt tomēr iedziļinies Viktora Suvorova “Ledlauzī” rakstītajā?
Saprotu, ka tur atspoguļotais grauj iesakņojušās paradigmas un tāpēc tas tiek atmests “tāpēc, ka tā nav!”; tak tomēr ar loģiku vajag draudzēties.

Atbildēt

Puse raksta sacerēta skaidrā

28.06.2019. 18:19

»

Mārcis Plūmesķirsis

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas


Tad iedzerts šnabis un raksts pabeikts. Nevis pabeigts.

Kārtējie šizi murgi. No kurienes? No ekonomikas "attīstības", no plānprātiņa skatījuma uz šodienas lietām. Svešvārdu kokteilis, neizprotot situāciju. Murgi, murgi un murgi. Tā šodiena atspoguļojas bij. čekista smadzenēs.

Atbildēt

jautaajums

28.06.2019. 17:41

Vai priedīts raksta par Izraēļa tutu?

Atbildēt

:)

28.06.2019. 16:31

»

Gatis

Izskatās, ka LPSR VDK vervēja, maigi izsakoties, plānprātiņus


Paškritika ir laba lieta, bet nevajadzētu publiski.

Atbildēt

Igors

28.06.2019. 16:02

Krievu aplamātājiem šis raksts nepatiks.

Atbildēt

Gatis

28.06.2019. 15:31

Izskatās, ka LPSR VDK vervēja, maigi izsakoties, plānprātiņus.

Atbildēt

Mārcis Plūmesķirsis

28.06.2019. 15:21

Labs un savlaicīgs raksts,tā janki "vērtību" atdarināšana ir uz vājprāta robežas?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...