Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

14.12.2021. 12:32

»

Izsmiekls

Ko var čīkstēt? Aizej, savakcinējies un strādā. Tieši tik vienkārši. Un nestāsti savas glupības par čipiem, 5G starojumu un pārējo, kā dēļ tu "nevari" vakcinēties


Cik reizes Tu pats personīgi būu gatavs vēl vakcinēties, lai varētu strādāt ? Un ar kādu intervālu ?
Ak, ko es Tev vaicāju, Tu taču esi no tiem, kuri darīs ko un cik liks vai Panorāmā pateiks.

Atbildēt

GeorgeC

13.12.2021. 16:41

»

...

ENTITY un BODY.... sāc domāt


tam cepumam par daudz rozīnes galvā sakratījušās. Rullītim ar domāšanu nav sakara kā tik vien kā ne pārlieku oriģināls un vājš stand-up komedianta mēģinājums.

Ejiet pie saknēm!

Atbildēt

Izsmiekls

13.12.2021. 15:28

Ko var čīkstēt? Aizej, savakcinējies un strādā. Tieši tik vienkārši. Un nestāsti savas glupības par čipiem, 5G starojumu un pārējo, kā dēļ tu "nevari" vakcinēties.

Atbildēt

?????

13.12.2021. 11:00

»

Ugunsdzēsējs

Nodedziniet Rīgas pili ar visiem pederastiem iekšā


Pie kā tad Rīgas pils vainīga?

Atbildēt

Ugunsdzēsējs

13.12.2021. 10:12

Nodedziniet Rīgas pili ar visiem pederastiem iekšā!
Nevajag gaidīt ierodamies Ķīnas un Krievijas motostrēlniekus, pašiem taču arī ir rokas. Pielaiko šasiju, mērgli Kariņ! Baidena Amerika tevi gaida, jeņķu sūds!

Atbildēt

...

13.12.2021. 10:08

»

...

https://www.youtube.com/watch?v mxkIBloUpco


ENTITY un BODY.... sāc domāt...
Ar šo nosaukumu atradīsiet Intas Dižās rullīti.

Atbildēt

...

13.12.2021. 10:06

https://www.youtube.com/watch?v mxkIBloUpco
ENTITY un BODY.... sāc domāt...

Atbildēt

Man patīk stukači

13.12.2021. 01:10

»

tante Dusja

Kremlis un krievi mūs sanaido, Kremlis mūs indē! Tikai NATO un ASV mūs var glābt! Man ļoti patīk Levits, Kariņs, Dzintars un Baidens


Vislabāk tos prot tēlot Saskaņa un Nacionālā Apvienība - brāļu tautas vadoņi. Partiju biedri te "nepričom", visās partijās tā ir ne pie kā nevainīgā, no varas un ietekmes atstumtā tauta ar paņēmienu, lai saaicinātu stāties partijās, kur tautas daļu var labāk apmānīt, dresēt, ietekmēt, it kā viņiem dodot iespēju darboties partijā. Partijā partijas biedri ir nulles, šlaka, atzīti kā tumsoņas utt.

Atbildēt

Te pateikts viss

13.12.2021. 01:04

»

Ugunsdzēsējs bez darba

Nodedziniet nahuj to Vecrīgu rīt ar visiem Koalīcijas pederastiem! Negaidīsim zaļos cilvēciņus, rīkosimies paši! Atjaunosim Satversmi un brīvību Latvijā! Nāvi huntai


Raksts ir spilgti juridiskās taisnības garā, patiess un vienreizējs. PALDIES Mārcim Bendikam.

SVEŠLATVIEŠU "troikas" vara ir sataisījusi tādus mēslus, ko nevar izskaidrot,kam tas domāts, ko ar to tā slimā "troika" (EL, AKK un DP) grib panākt. Neviens normāls jurists to nesapratīs, jo skaidri zināms, ka vakcinētie izplata vīrusu vairāk, kā nevakcinētie un kur veselus cilvēkus dzen bada nāvē - atlaiž no darba, lai paši izmirst, pakaras vai aizbēg no valsts.


Nolādētā "TROIKA".

Atbildēt

Ugunsdzēsējs bez darba

12.12.2021. 22:33

Nodedziniet nahuj to Vecrīgu rīt ar visiem Koalīcijas pederastiem! Negaidīsim zaļos cilvēciņus, rīkosimies paši! Atjaunosim Satversmi un brīvību Latvijā! Nāvi huntai!

Atbildēt

tante Dusja

12.12.2021. 21:53

Kremlis un krievi mūs sanaido, Kremlis mūs indē! Tikai NATO un ASV mūs var glābt! Man ļoti patīk Levits, Kariņs, Dzintars un Baidens!

Atbildēt

?

12.12.2021. 20:58

Šodien pa Radio teica, ka deviņi miruši ar kovidu, pieci nav izgājuši pilnu potēšanas kursu, bet četri bija pilnīgi sapotēti. Kam tās herņas mums spiež potēt!? Pilnīgi idioti valsti vada?

Atbildēt

Pietiek lasītājs

12.12.2021. 19:58

»

Ja būs varēšana, tad okey...

Konsultanti, kas apkalpo varnešus, ir sevi izsmēluši. Baidīšana ar krieviem, pat ar Gobzemu vairs nestrādā. Cilvēkos arvien vairāk rodas pārliecība, ka esošie pūkainie "nacionālistu tēlotāji", ir nākamajās vēlēšanās jāpadzen. Laiks salasīt manatkas un tīties


Precīzi. Nacionālais Dombrava TV kamerās sācis spriedelēt, ka visiem, kas nonāk slimnīcās, jāiegrūž pote ribās.

Skuju taku šādai pattijai, kuras līderi dara visu, lai nopotētu savu tautu ar ģenētiski modificētajām Pfizer /Moderna vakcīnām.

Zinātnieki pierādījuši, ka tieši šo vakcīnu sastāvā iekļautais Covid S pīķa proteīna gēns ir ģenētiska mRNS inde, kas sabojā cilvēka genomu un adaptīvo B un T šūnu imunitāti.

Tāds Dombrava laikam pats ir sapotējies ar rādu, un tagad nevar pārdzīvot, ka daļa latviešu tautas izrādījusies gudrāka par Kariņa-Levita valdības vakcīnu dīleriem. Nu jau runā kā fašists Rancāns, kas arī visus grib par katru cenu ar šīm toksiskajām gēnu terapijas vakcīnām sapotēt.

https://pietiek.com/raksti/ja_zinatne_tiek_politizeta,_mirst_cilveki!/

Atbildēt

Šalom

12.12.2021. 19:31

»

Aģents 007

Apvienotās Karalistes komanda cilvēku vārdā 2021. gada 6. decembrī ir iesniegusi sūdzību Starptautiskās Krimināltiesas prokuroram par Apvienotās Karalistes valdības amatpersonu un starptautisko pasaules līderu pastrādātajiem noziegumiem par dažādiem Nirnbergas kodeksa pārkāpumiem, noziegumiem pret cilvēci...


Nu pat kā kremļa urki pieņēmuši lēmumu, pagarināt noslepenojumu 1937.gada NKVD bendēm. Tā ir kā zaļā gaismai rītdienas nagu maucējiem, jo vecie ir miruši un slepenība tiem vairs nav vajadzīga, bet jaunajiem dod garantiju, ka kremļa russkij mir gopņiki savējos neizdod.

Atbildēt

Aģents 007

12.12.2021. 19:25

Apvienotās Karalistes komanda cilvēku vārdā 2021. gada 6. decembrī ir iesniegusi sūdzību Starptautiskās Krimināltiesas prokuroram par Apvienotās Karalistes valdības amatpersonu un starptautisko pasaules līderu pastrādātajiem noziegumiem par dažādiem Nirnbergas kodeksa pārkāpumiem, noziegumiem pret cilvēci, kara noziegumiem un agresijas noziegumiem, kas pastrādāti pret Apvienotās Karalistes tautām.

Atbildēt

Sarkanais mēris

12.12.2021. 17:39

Īstenais biedrs sācis par tiesiskumu pļurkstēt, bet kad 30 gadus komunisti ar okupantiem turpināja valdīt okupācijas tradīcijās un izlaupīt Latviju, tad gan nekas.
Vienīgais ko 4.maija kliķe vēl nepaspēja, tas ir deokupācijas un dekolonizācijas rēķina, izraidīt no Latvijas visus, kas nav samierināmi ar krievu okupantiem.

Atbildēt

reptilis

12.12.2021. 16:59

»

reptiloidu vārdnīca

viensreizs potētie...divreizs potētie..repopotētie...reptilrepotētie


Man pašreiz ir tikai viensreizs potētā statuss...:((..,jā līdz dieva un nemirstīgā statusam vēl garš ceļš ejams:(((

Atbildēt

Ja būs varēšana, tad okey...

12.12.2021. 16:54

»

Žulis

Jā, arvien vairāk paklausīgo un padevīgo sāk kasīt pakaušus un prātot, ka kaut kas šeit tomēr nav īsti tā kā vajag. Vēl jau tās domas ir tādas neskaidras, ar ticību demokrātijai un cilvēktiesībām atšķaidītas. Bet gan jau valdība parūpēsies, lai visas neskaidrības zustu pat visgrūtākajās galvās...


Konsultanti, kas apkalpo varnešus, ir sevi izsmēluši. Baidīšana ar krieviem, pat ar Gobzemu vairs nestrādā. Cilvēkos arvien vairāk rodas pārliecība, ka esošie pūkainie "nacionālistu tēlotāji", ir nākamajās vēlēšanās jāpadzen. Laiks salasīt manatkas un tīties!

Atbildēt

ko tad

12.12.2021. 15:55

ja pat potētie sāks saprast, ka no daudzkārtīgas potēšanās spēj paglābt tikai Gobzems?

Atbildēt

reptilis

12.12.2021. 15:27

Var tikai piekrist rakstam...un paturpinot - kas notiks,kad beigsies šo potēšanas sertifikātu derīguma termiņi un cilvēki vairs nepotēsies??? Tad bus sadalījums - nepotētie...viensreizs potētie...divreizs potētie..repotētie...rerepotētie ...un statuss - potēšanās dievs:)))

Atbildēt

jaja, dasistfantastiš

12.12.2021. 15:16

»

nu kas te neskaidrs

Visas cūcības mums sagādā Kremlis caur abu uzpirkto viesstrādnieku launprātīgo darbību


Kremlis vainīgs, ka latvānija ir muļķuzeme!!

Atbildēt

nu kas te neskaidrs

12.12.2021. 15:09

Visas cūcības mums sagādā Kremlis caur abu uzpirkto viesstrādnieku launprātīgo darbību!

Atbildēt

Žulis

12.12.2021. 14:50

Jā, arvien vairāk paklausīgo un padevīgo sāk kasīt pakaušus un prātot, ka kaut kas šeit tomēr nav īsti tā kā vajag. Vēl jau tās domas ir tādas neskaidras, ar ticību demokrātijai un cilvēktiesībām atšķaidītas. Bet gan jau valdība parūpēsies, lai visas neskaidrības zustu pat visgrūtākajās galvās.

Atbildēt

Ak, skaistais

12.12.2021. 14:50

cionistu žīdeļa Levita un tā pakalpiņu haoss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....