Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvietis

15.07.2017. 14:06

Es biju griezies pie Donalda Trampa ar vestuli pirms velesanam. Un pastastiju par Latvijas problemam. Un uzrakstiju ka es velos but par Latvijas prezidentu laij cietuma saliktu visus Latvijas zaglus ar sievam un berniem kas tere valsts naudu ka savu. Gaidu kad kas mainisies un deportet visus nelatviesus lopu vagonos uz dizo Krieviju.

Atbildēt

Ija

11.07.2017. 19:17

Kamēr tantuki skries ar puķu klēpjiem, lai pasniegtu visiem zināmai personai, bučos un slavēs, absolūti nepieļaujams ir tautas vēlēts prezidents.

Atbildēt

no zoodārza

06.07.2017. 08:14

Zatleru pašu, oligarhu izraudzītu, Silenieks vadāja pa zoodārza priekškambariem kā aunu saitē. Tagad padomdevējs grib lai visi aizmirst, kā viņš kopā ar savu farsovščicu grāba no valsts kases visu, kas nebija piesiets, sākot ar pārspīlētām remontu maksām Jūrmalas rezidencē saviem radiem un beidzot ar superdārgo dzīvokli, ko par virstirgus cenu pirka no družkas Pulkinenas.

Atbildēt

Atceramies

06.07.2017. 08:05

»

inde

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība...


labi, kà ćekisti 2009.g. Àboltiñas vadîbà, lai Àboltiña, Èlerte, Pabriks, Śtokenbergs organizèja Doma laumà mîtiñu, sakûdot pûli izsist logus Saeimas èkai, lai ćekistu metodèm identificètu tà laika latvieśu tautas stihiskos aktîvistus, kas varètu ar laiku kłût organizèti. Zatlers tajà dienà " nejauśi" bija aizbèdzis uz Îriju it kà ar mèrki tikties ar tautieśiem. Arî vèlàkajos prootestos Doma laumà Zatlers no skatues aicinàja dziedàt, vienoties dziesmà. Tautas dusmas izmantoja, lai paliktu politikà, rosinot atlaist Saeimu. Tad ilgi nevarèja viñam patîkamus apartamentus un auto piemeklèt.

Atbildēt

Sorry

06.07.2017. 07:52

»

inde

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība...


Izlasiet uzmanîgi Zatlera gràmatu Kas es esmu. Zatlers ir divdabis. Nekas tik labi par cilvèku nepasaka, kà paśa uzrakstîtais. Latvijà ir VVF ćekistiski rietumniecisiski orientètà globàlà politika savam paślabumam, pie kà pieder Zatlers, kurś nedaudz slimo ar lielummàniju. Otra ir cekas Lemberga maskaviskà, treśà ir ćekistu Àboltiñas un Borovkova, ceturtà ir NA žîdu Zîles lînija, ceturtà un pàrèjàs ir maskaviskas. Nav neviena politiska spèka latvieśu tautas interesèm.

Atbildēt

inde

06.07.2017. 07:39

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība, kas visu par šo lietu zināja no A līdz Ž. Tomēr Saeimas atlaišanai pretojās kā mācēdami kopā ar ZZS, utt.. Sākumā caur sev piederošajiem medijiem pūta viedokli, ka tas viss tādēļ, ka jūt, ka šo (V.Zatleru) neievēlēšot uz otru termiņu. Starp citu, tieši šis fakts nez kādēļ ir spilgti palicis visu mietpilsoņu atmiņās. Tomēr vēl īsu brīdi līdz referendumam, saprotot, ka Saeimas atlaišana ir neizbēgama, Vienotība ar Āboltiņu priekšgalā pārņēma V.Zatlera teikto ''PIEGRIEZIES'', un ar superīgu kampaņu, nostājās ''atbalstītāju'' pusē., lai gan tad jau bija zināmas (publiski) dažas detaļas par šīm pašām sarunām, Vienotības sasaisti, Lemberga stipendiātiem, utt., utjp... Tomēr cietpaurainā un mietpilsoniskā savbiedrība ievēl Vienotību, ZZS, utt.. Jā OK, ievēlēja arī ZRP, kurā jau sākumā tika iefiltrēti Vienotības prādnieki, kas perfekti atstrādāja savu darbu līdz pēdējam centam. Diemžēl arī V.Zatleru ielenca tādi paši mietpilsoņi un oligarhu pakalpiņi. Kas tie ir? Paskatieties, kuri RP biedri ātri pārmetās pie tās pašas Vienotības, kura RP kuģi veiksmīgi bija notorpedējusi. Un tagad, Vienotības Piebalgs atkal jau ar to pašu Āboltiņas ņaudēšanu par kaut kādu mistisko parlamentāro atbildību inicē kaut kādas tur nebūt komisijas veidošanu, lai tik atkal varētu iekasēt nodokļu maksātaju naudu, kā tas bija ar Maximas gadījumu. Ar ko tas beidzās, ceru ka vēl kāds atceras. Veiko Spolītis, cik zinu, tā arī neatmaksāja atpakaļ saņemto naudu, kas tam pienācās kā komisijas vadītajam. Cilvēki! TAUTA!!!!! Pēc gada - Saeimas vēlēšanas!!!! Un šī komisija, ko organizē Vienotība ir nekas cits, kā priekšvēlēšanu kampaņa, un naudas iekasēšana, jo atcerieties to, ka Vienotība nesaņem valsts finansējumu dēļ pārkāpumiem, bet nauda ir vajadzīga!!!!. Ēdiet burkānus, biezpienu un rozīnes!!! Mūsu stavoklis šodien 40% ir dēļ jūsu īsās atmiņas!!!!

Atbildēt

Sorry

06.07.2017. 05:46

»

Tikai normāli

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI


Zatlers nemainàs, savà gràmatà Kas es esmu viñś ir uzrakstîjis, ka vèsturè ieiet tikai karavadoñi un zemju iekarotàji, bet ne ar vàrdu nemin, ka tie, kas cînîjuśies par savas tautas brîvîbu. Gràmatà nav pieminèti jaunlatvieśi, aiz kuru vàrda pa laikam intervijàs slèpjas Kalnmeijers, ne citi latvieśu tautas brîvibas cînîtàji. Skats uz vèsturi śauri egoistisks kà VVF, kur gràmatà par viñu Îsvèsture aprakstîts krievlaiku Latvijà - caralaiku Rîgas pils interjers, kuru greznoja VVF prezidentûras laikà caralaika ikrievu valdîtàju, pàrvaldîtàju portreti.

Atbildēt

kalašnikovs

06.07.2017. 05:12

Labie purnu, purni!

Atbildēt

kāds

06.07.2017. 01:06

»

Tikai normāli

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI


Kāds vējš papūš - tādas domas rodas. Cik nožēlojami, ka ir tik daudz cilvēku kas uzskata, ka viņam vispār ir viedoklis kā personibai, kas viņš vienkārši nav... :(

Atbildēt

Tikai normāli

05.07.2017. 23:02

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI.

Atbildēt

da liekam vecam onkam

05.07.2017. 22:30

mieru.
Nu ne vairs racējs, ne spriedējs, ne griezējs.
Pat koncertā li'dz galam nespēj nosēdēt.

Atbildēt

finki un numerologi

05.07.2017. 20:12

idiotu ceļveži

Atbildēt

Džeina Straujuma

05.07.2017. 17:57

»

Desa

Pērku Lilitas kailfoto, atstajiet savu epastu un cenu, sazinasos ar Jums


Piedāvāju bildes no ārlietu ministra komandējumiem.

Atbildēt

čekas oficieris Bojārs

05.07.2017. 17:20

Kāpēc par šo valstiski svarīgo jautājumu neiztaujā VDK folkloristi no CANADA?

Atbildēt

Harijs

05.07.2017. 17:18

»

Aldis

Bijušajam Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim nevajadzēja pat četrus gadus,lai iestātos gan kategoriski pret,gan pats rosinātu ieviest progresīvo ienākuma nodokli


Kur tieši Dombrovskis ir rosinājis ieviest progresīvo ienākuma nodokli?! Vari pievienot kādas saites ar konkrētiem citātiem, vai vēl labāk audio/video (nevis atstāstiem)?
Cik esmu manījis, tad progresīvo nodokli rosina ieviest premjers Kučinskis.

Atbildēt

ĪgŅa

05.07.2017. 16:59

Domājoši cilvēki mēdz domas mainīt.
Pieņemu, ka iepazīstoties ar politisko 'virtuvi' Zatlers ir zaudējis ilūzijas par 'tautas balsojuma' objektīvu atspoguļojumu vēlēšanās pie patreizējās kārtības.
Es nekad neesmu ticējis, ka neatverot čekas maisus un pastāvot kremļa, eiropederāļu un citu masonveidīgo saindētai informatīvai telpai, ir cerības 'tautas balsojumā' tikt pie normāla prezidenta.
Drīzāk es vaicātu, vai Latvijai vispār vajadzīgs 'prezidents'' .

Atbildēt

Balts etniskais

05.07.2017. 16:02

Kā strādāt pret Tautas interesēm tika pieņemts jau 1990-1993. gados. KPSS kā sēdēja savos krēslos, tā sēž arvien! K.Ulmani saukā par Fašistu, kuram alga esot bijusi 350 Ls. Esot iekrāji tikai 20Tn.zeltu, Un nemaz nenozaga..! Parādiet kaut vienu deputātu, kurš sēdētu Saeimas mājā par 300EUR.? Kā laupītāji sagrāba varu, kā laupītāji pametīs Latviju!Nav vairs ilgi jāgaidz. Finka pareģojumi piepildās.

Atbildēt

Kāds

05.07.2017. 14:57

»

Udo Ulbergs

Vai tad no aprobežota un amorāla cilvēka var sagaidīt idejisko konsekvenci kādā būtiskā jautājumā


Precīzi. Ja vēl gadās alkatīga tirgus sieva pie sāna, kas tur zem tupeles, tad skaidrs kas būs. Lilita Burkā un Ričards Zatlers. Ekselenti!

Atbildēt

Aldis

05.07.2017. 14:01

Bijušajam Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim nevajadzēja pat četrus gadus,lai iestātos gan kategoriski pret,gan pats rosinātu ieviest progresīvo ienākuma nodokli!

Atbildēt

Gena

05.07.2017. 13:12

Mēģinājumi no ārpuses, no Krievijas ietekmēt ASV prezidenta vēlēšanas, Francijas prezidenta vēlēšanas, nemaz nerunājot par tādām valstīm, kā Čehija vai Moldova. Tiks ietekmēta arī Latvijas prezidenta ievēlēšana. Ja viņas būs tiešas. Jo ietekmēt 51 deputātu, lai viņi pieņemtu kaut kādu neprātīgu lēmumu Latvijas valstij, ir ļoti, ļoti grūti.
-------------
Manuprāt, te arī ir pamatojums viedokļa maiņai. Salīdzinot ar 2009.-2010.gadiem notiek daudz aktīvāka Krievijas jaukšanās citu valstu iekšpolitikā, t.sk. uzpērkot politiķus un žurnālistus (tādus kā lapsa). Tāpēc jautājumu par tautas vēlētu Prezidentu tiešām der pārdomāt, izvērtējot arī riskus.

Atbildēt

Focking stupid

05.07.2017. 12:58

»

Kasiņš

Patiešām smieklīgs muļķītis... Zatlers ir prasts, alkatīgs pašlabuma meklētājs, un tam, ka viņš atlaida Saeimu, ir tāds pats sakars ar godīgumu, kā Borovkova vakardienas sašutumam par trīs citu godavīru (un Co.) sarunu publicēšanu


ir maita Zatlers. Bet vakar batonus grûda asî Àboltiña, śkoboties un deklamèjot, ka ar Lembergu nekad nav tikusies. Arî padlaikos? Kad Lembergs bija cekiste, bet Àboltiña LPSR VDK vîzu dałas vadîtàja, tàtad ćekiste. Àboltiña melo un var melot, jo viñai ir isaugstàkà pielaide valsts noslèpumiem. Bet Bojàrs klanîja ar galvu un arî teica, ka nav pa telefonu runàjis nekad ar Lembergu, ticot Àboltiñai. Neśaubos, ka Àboltiña melo vienmèr saskanà ar valsts noslèpumu it kà sabiedrîbas drośîbas interesès, jo gatavojas protesti, kas var kłût nekontrolèjami. Ko mès redzèjàm vakar Tieśajà runà? Àboltiñas un Borovkova vadîtu sarunu procesu no bûtîbas par oligarhu lietas sarunu nopludinàśanas un lietas izbeigśanas uz politiskiem vispàrîgiem procesiem. Cekisti un ćekisti ir nobijuśies, arî divi ćekisti Àboltiña un Borovkovs.

Atbildēt

Udo Ulbergs

05.07.2017. 12:57

Vai tad no aprobežota un amorāla cilvēka var sagaidīt idejisko konsekvenci kādā būtiskā jautājumā?

Atbildēt

Zaraza

05.07.2017. 12:24

»

visu cieņu

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu...


Izlasi viña darbu Kas es esmu. Visa intriga virsrakstà, ko viñś atstàj vèsturniekiem un nàkośajàm paaudzèm. Bet atbildes ir viña gràmata. Cilvèks laipna amèba, kurś kà latvieśu tautas ienaidnieks raksta savà gràmatà, vainu par Parex novełot uz Godmani - ka Godmanis esot łoti pàrdzîvojis Parex bankrotu, tikai nezin kàpèc Godmanis meloja visai Latvieśu publikai, ka tikko valsts nopirks par 2 LVL Parex, no tàs neaizplûdîs ne santîms, Tie bija apzinàti meli.Divàs dienàs pèc parakstîśanas aizplûda ap 1 miljardu LVL, izzogot pensiju fondu un socàlo budžetu, valstij iekłûstot paràdos. Zatlers ir pelnîjis kà politisks noziedznieks abi ar Godmani, ka Doma laukumà abiem nocèrt galvas par tàm cieśanàm, kas sagàdàtas latvieśu pensionàriem, bet ćekiste VVF pelnîjusi mûža ieslodzîjumu.

Atbildēt

Desa

05.07.2017. 12:19

Pērku Lilitas kailfoto, atstajiet savu epastu un cenu, sazinasos ar Jums

Atbildēt

Kasiņš

05.07.2017. 12:17

»

visu cieņu

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu...


Patiešām smieklīgs muļķītis... Zatlers ir prasts, alkatīgs pašlabuma meklētājs, un tam, ka viņš atlaida Saeimu, ir tāds pats sakars ar godīgumu, kā Borovkova vakardienas sašutumam par trīs citu godavīru (un Co.) sarunu publicēšanu.

Atbildēt

cghmfchjm,fhjk,

05.07.2017. 11:42

Pieļauju, ka Z*****tlera viedokļi atkarīgi no urîna spiediena uz vārîgo protatu

Atbildēt

visu cieņu

05.07.2017. 11:40

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu.
Protams, ka ir tādi, kuri visiem spēkiem centīsies viņu zākāt, bet lai viņam veselība un spēks iet augstu paceltu galvu.

Atbildēt

?!

05.07.2017. 11:24

Vai tad gaidāms maijpuķīšu - lietussargu II seriāls ?
Maijpuķes sen jau kā noziedējušas , lietus gan raženi līst ....

Atbildēt

Edge

05.07.2017. 10:30

»

caca

Tarakāni.... un nekas vairāk. Kā vējš pūš, tā tarakāni locās


Tieši tā jārīkojas "brīvajā tirgū", sekojot "pieprasījuma-piedāvājuma" izmaiņām! Loģiski tak, ka 51 ietekmēt būs grūtāk kā >1 000 000 balstiesīgos pilsoņus Latvijā. Zatlers pamatskolā matemātiku labi apguvis....

Atbildēt

caca

05.07.2017. 10:05

Tarakāni.... un nekas vairāk. Kā vējš pūš, tā tarakāni locās.

Atbildēt

to be

05.07.2017. 09:47

Tiem, kam patiesi rûp latvieśu tautas un latvieśu valsts liktenis, jàpievèrśas Karamàkslas studijàm. Latvija śobrît ir gan smagà zeme, gan caurstaigàjamà zeme, analizèjot pèc deviñu zemju principu likumiem, formai, kà pretoties sveśzemju tîkojumiem, ir jàbût revolucionàrai, bet saturam evolucionàram. Jo laiks negaida.

Atbildēt

to bè or not to bè

05.07.2017. 09:42

Visa śî jezga ar temàm par to, cik latvieśu tauta ir inteligenta, tautas - latvieśu un nelatvieśu vèlèts VP ir tikai manipulàcijas ar sabiedrisko domu, novèrśot uzmanîbu no nozagtàs valsts Latvijas patiesiem mèrkiem. Gan oligarhi, nan cekisti un ćekisti kà Àbltiña, Borovkovs, Lembergs, Kreituse u.c.- pilnîgi visi politiskie spèki, tai skaità NA, stràdà pret latvieśu tautas patiesajàm interesèm un tiesîbàm.

Atbildēt

Sorry

05.07.2017. 09:19

Zatlera devîze - Politika ir kompromisu màksla. Vispirms jàuzdod jautàjums, jo VP amatà Zatlers ir izdarîjis latvieśu tautas laba. Viñam, atrodoties VP amatà, Zatleram neiebilstot, tàtad piekrîtot, tika veikta lielàkà diversija pret Latvijas valsti ar Parex glàbśanas afèru, kà rezultàtà tika iztukśota valsts kase, pensiju fonds un sociàlais budžets. Pèc tam Zatlers, manipulèjot ar sabiedrîbas noskañojumu savà labà, rosinàja Saeimas atlaiśanu. Savà gràmatà Kas es esmu Zatlers sevi atklàj kà aristokràtisku un smalku estètu, bet patiesîbà par VP kłuva, pateicoties ćekiste VVF virzîbai pèc tam, kad viñai izoperèja celi. Ćekistes VVF patiesà seja atklàta gràmatà Îsvèsture. Patiesais politikas definèjums ir cits - Politika ir màksla panàkt vèlamo. Śoreiz vèlamais ir latvieśu tautas intereśu ievèrośana cekistu un ćekistu realizètajà genocîdà pret lattvieśu tautu Latvijà. Tàdèł politikànim Zatleram, politiskam noziedzniekam, kas realizè sveśzemju intereses Latvijà, uzdodot tautai nozîmîgus jautàjumus, ir žurnàlistu politiska tûvredzîba vai 4. maija LR pasûtîjums.,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....