Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvietis

15.07.2017. 14:06

Es biju griezies pie Donalda Trampa ar vestuli pirms velesanam. Un pastastiju par Latvijas problemam. Un uzrakstiju ka es velos but par Latvijas prezidentu laij cietuma saliktu visus Latvijas zaglus ar sievam un berniem kas tere valsts naudu ka savu. Gaidu kad kas mainisies un deportet visus nelatviesus lopu vagonos uz dizo Krieviju.

Atbildēt

Ija

11.07.2017. 19:17

Kamēr tantuki skries ar puķu klēpjiem, lai pasniegtu visiem zināmai personai, bučos un slavēs, absolūti nepieļaujams ir tautas vēlēts prezidents.

Atbildēt

no zoodārza

06.07.2017. 08:14

Zatleru pašu, oligarhu izraudzītu, Silenieks vadāja pa zoodārza priekškambariem kā aunu saitē. Tagad padomdevējs grib lai visi aizmirst, kā viņš kopā ar savu farsovščicu grāba no valsts kases visu, kas nebija piesiets, sākot ar pārspīlētām remontu maksām Jūrmalas rezidencē saviem radiem un beidzot ar superdārgo dzīvokli, ko par virstirgus cenu pirka no družkas Pulkinenas.

Atbildēt

Atceramies

06.07.2017. 08:05

»

inde

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība...


labi, kà ćekisti 2009.g. Àboltiñas vadîbà, lai Àboltiña, Èlerte, Pabriks, Śtokenbergs organizèja Doma laumà mîtiñu, sakûdot pûli izsist logus Saeimas èkai, lai ćekistu metodèm identificètu tà laika latvieśu tautas stihiskos aktîvistus, kas varètu ar laiku kłût organizèti. Zatlers tajà dienà " nejauśi" bija aizbèdzis uz Îriju it kà ar mèrki tikties ar tautieśiem. Arî vèlàkajos prootestos Doma laumà Zatlers no skatues aicinàja dziedàt, vienoties dziesmà. Tautas dusmas izmantoja, lai paliktu politikà, rosinot atlaist Saeimu. Tad ilgi nevarèja viñam patîkamus apartamentus un auto piemeklèt.

Atbildēt

Sorry

06.07.2017. 07:52

»

inde

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība...


Izlasiet uzmanîgi Zatlera gràmatu Kas es esmu. Zatlers ir divdabis. Nekas tik labi par cilvèku nepasaka, kà paśa uzrakstîtais. Latvijà ir VVF ćekistiski rietumniecisiski orientètà globàlà politika savam paślabumam, pie kà pieder Zatlers, kurś nedaudz slimo ar lielummàniju. Otra ir cekas Lemberga maskaviskà, treśà ir ćekistu Àboltiñas un Borovkova, ceturtà ir NA žîdu Zîles lînija, ceturtà un pàrèjàs ir maskaviskas. Nav neviena politiska spèka latvieśu tautas interesèm.

Atbildēt

inde

06.07.2017. 07:39

Cilveki mīļie! Kad jūs sāksiet draudzēties ar atmiņu? Kurš atceras 2011.gadu? Lasot komentārus izskatās, ka 99% latviešu ir totāla amnēzija. 2011.gadā , prezidents V.Zatlers atlaida Saeimu. Atlaišanas iemesls - tieši tas, kas atspoguļota ''oligarhu sarunās''. Toreiz ''valdošā'' partija bija Vienotība, kas visu par šo lietu zināja no A līdz Ž. Tomēr Saeimas atlaišanai pretojās kā mācēdami kopā ar ZZS, utt.. Sākumā caur sev piederošajiem medijiem pūta viedokli, ka tas viss tādēļ, ka jūt, ka šo (V.Zatleru) neievēlēšot uz otru termiņu. Starp citu, tieši šis fakts nez kādēļ ir spilgti palicis visu mietpilsoņu atmiņās. Tomēr vēl īsu brīdi līdz referendumam, saprotot, ka Saeimas atlaišana ir neizbēgama, Vienotība ar Āboltiņu priekšgalā pārņēma V.Zatlera teikto ''PIEGRIEZIES'', un ar superīgu kampaņu, nostājās ''atbalstītāju'' pusē., lai gan tad jau bija zināmas (publiski) dažas detaļas par šīm pašām sarunām, Vienotības sasaisti, Lemberga stipendiātiem, utt., utjp... Tomēr cietpaurainā un mietpilsoniskā savbiedrība ievēl Vienotību, ZZS, utt.. Jā OK, ievēlēja arī ZRP, kurā jau sākumā tika iefiltrēti Vienotības prādnieki, kas perfekti atstrādāja savu darbu līdz pēdējam centam. Diemžēl arī V.Zatleru ielenca tādi paši mietpilsoņi un oligarhu pakalpiņi. Kas tie ir? Paskatieties, kuri RP biedri ātri pārmetās pie tās pašas Vienotības, kura RP kuģi veiksmīgi bija notorpedējusi. Un tagad, Vienotības Piebalgs atkal jau ar to pašu Āboltiņas ņaudēšanu par kaut kādu mistisko parlamentāro atbildību inicē kaut kādas tur nebūt komisijas veidošanu, lai tik atkal varētu iekasēt nodokļu maksātaju naudu, kā tas bija ar Maximas gadījumu. Ar ko tas beidzās, ceru ka vēl kāds atceras. Veiko Spolītis, cik zinu, tā arī neatmaksāja atpakaļ saņemto naudu, kas tam pienācās kā komisijas vadītajam. Cilvēki! TAUTA!!!!! Pēc gada - Saeimas vēlēšanas!!!! Un šī komisija, ko organizē Vienotība ir nekas cits, kā priekšvēlēšanu kampaņa, un naudas iekasēšana, jo atcerieties to, ka Vienotība nesaņem valsts finansējumu dēļ pārkāpumiem, bet nauda ir vajadzīga!!!!. Ēdiet burkānus, biezpienu un rozīnes!!! Mūsu stavoklis šodien 40% ir dēļ jūsu īsās atmiņas!!!!

Atbildēt

Sorry

06.07.2017. 05:46

»

Tikai normāli

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI


Zatlers nemainàs, savà gràmatà Kas es esmu viñś ir uzrakstîjis, ka vèsturè ieiet tikai karavadoñi un zemju iekarotàji, bet ne ar vàrdu nemin, ka tie, kas cînîjuśies par savas tautas brîvîbu. Gràmatà nav pieminèti jaunlatvieśi, aiz kuru vàrda pa laikam intervijàs slèpjas Kalnmeijers, ne citi latvieśu tautas brîvibas cînîtàji. Skats uz vèsturi śauri egoistisks kà VVF, kur gràmatà par viñu Îsvèsture aprakstîts krievlaiku Latvijà - caralaiku Rîgas pils interjers, kuru greznoja VVF prezidentûras laikà caralaika ikrievu valdîtàju, pàrvaldîtàju portreti.

Atbildēt

kalašnikovs

06.07.2017. 05:12

Labie purnu, purni!

Atbildēt

kāds

06.07.2017. 01:06

»

Tikai normāli

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI


Kāds vējš papūš - tādas domas rodas. Cik nožēlojami, ka ir tik daudz cilvēku kas uzskata, ka viņam vispār ir viedoklis kā personibai, kas viņš vienkārši nav... :(

Atbildēt

Tikai normāli

05.07.2017. 23:02

Tikai idioti nemaina domas. Tas, ka Zatlers domā, ir apsveicami un NORMĀLI.

Atbildēt

da liekam vecam onkam

05.07.2017. 22:30

mieru.
Nu ne vairs racējs, ne spriedējs, ne griezējs.
Pat koncertā li'dz galam nespēj nosēdēt.

Atbildēt

finki un numerologi

05.07.2017. 20:12

idiotu ceļveži

Atbildēt

Džeina Straujuma

05.07.2017. 17:57

»

Desa

Pērku Lilitas kailfoto, atstajiet savu epastu un cenu, sazinasos ar Jums


Piedāvāju bildes no ārlietu ministra komandējumiem.

Atbildēt

čekas oficieris Bojārs

05.07.2017. 17:20

Kāpēc par šo valstiski svarīgo jautājumu neiztaujā VDK folkloristi no CANADA?

Atbildēt

Harijs

05.07.2017. 17:18

»

Aldis

Bijušajam Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim nevajadzēja pat četrus gadus,lai iestātos gan kategoriski pret,gan pats rosinātu ieviest progresīvo ienākuma nodokli


Kur tieši Dombrovskis ir rosinājis ieviest progresīvo ienākuma nodokli?! Vari pievienot kādas saites ar konkrētiem citātiem, vai vēl labāk audio/video (nevis atstāstiem)?
Cik esmu manījis, tad progresīvo nodokli rosina ieviest premjers Kučinskis.

Atbildēt

ĪgŅa

05.07.2017. 16:59

Domājoši cilvēki mēdz domas mainīt.
Pieņemu, ka iepazīstoties ar politisko 'virtuvi' Zatlers ir zaudējis ilūzijas par 'tautas balsojuma' objektīvu atspoguļojumu vēlēšanās pie patreizējās kārtības.
Es nekad neesmu ticējis, ka neatverot čekas maisus un pastāvot kremļa, eiropederāļu un citu masonveidīgo saindētai informatīvai telpai, ir cerības 'tautas balsojumā' tikt pie normāla prezidenta.
Drīzāk es vaicātu, vai Latvijai vispār vajadzīgs 'prezidents'' .

Atbildēt

Balts etniskais

05.07.2017. 16:02

Kā strādāt pret Tautas interesēm tika pieņemts jau 1990-1993. gados. KPSS kā sēdēja savos krēslos, tā sēž arvien! K.Ulmani saukā par Fašistu, kuram alga esot bijusi 350 Ls. Esot iekrāji tikai 20Tn.zeltu, Un nemaz nenozaga..! Parādiet kaut vienu deputātu, kurš sēdētu Saeimas mājā par 300EUR.? Kā laupītāji sagrāba varu, kā laupītāji pametīs Latviju!Nav vairs ilgi jāgaidz. Finka pareģojumi piepildās.

Atbildēt

Kāds

05.07.2017. 14:57

»

Udo Ulbergs

Vai tad no aprobežota un amorāla cilvēka var sagaidīt idejisko konsekvenci kādā būtiskā jautājumā


Precīzi. Ja vēl gadās alkatīga tirgus sieva pie sāna, kas tur zem tupeles, tad skaidrs kas būs. Lilita Burkā un Ričards Zatlers. Ekselenti!

Atbildēt

Aldis

05.07.2017. 14:01

Bijušajam Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim nevajadzēja pat četrus gadus,lai iestātos gan kategoriski pret,gan pats rosinātu ieviest progresīvo ienākuma nodokli!

Atbildēt

Gena

05.07.2017. 13:12

Mēģinājumi no ārpuses, no Krievijas ietekmēt ASV prezidenta vēlēšanas, Francijas prezidenta vēlēšanas, nemaz nerunājot par tādām valstīm, kā Čehija vai Moldova. Tiks ietekmēta arī Latvijas prezidenta ievēlēšana. Ja viņas būs tiešas. Jo ietekmēt 51 deputātu, lai viņi pieņemtu kaut kādu neprātīgu lēmumu Latvijas valstij, ir ļoti, ļoti grūti.
-------------
Manuprāt, te arī ir pamatojums viedokļa maiņai. Salīdzinot ar 2009.-2010.gadiem notiek daudz aktīvāka Krievijas jaukšanās citu valstu iekšpolitikā, t.sk. uzpērkot politiķus un žurnālistus (tādus kā lapsa). Tāpēc jautājumu par tautas vēlētu Prezidentu tiešām der pārdomāt, izvērtējot arī riskus.

Atbildēt

Focking stupid

05.07.2017. 12:58

»

Kasiņš

Patiešām smieklīgs muļķītis... Zatlers ir prasts, alkatīgs pašlabuma meklētājs, un tam, ka viņš atlaida Saeimu, ir tāds pats sakars ar godīgumu, kā Borovkova vakardienas sašutumam par trīs citu godavīru (un Co.) sarunu publicēšanu


ir maita Zatlers. Bet vakar batonus grûda asî Àboltiña, śkoboties un deklamèjot, ka ar Lembergu nekad nav tikusies. Arî padlaikos? Kad Lembergs bija cekiste, bet Àboltiña LPSR VDK vîzu dałas vadîtàja, tàtad ćekiste. Àboltiña melo un var melot, jo viñai ir isaugstàkà pielaide valsts noslèpumiem. Bet Bojàrs klanîja ar galvu un arî teica, ka nav pa telefonu runàjis nekad ar Lembergu, ticot Àboltiñai. Neśaubos, ka Àboltiña melo vienmèr saskanà ar valsts noslèpumu it kà sabiedrîbas drośîbas interesès, jo gatavojas protesti, kas var kłût nekontrolèjami. Ko mès redzèjàm vakar Tieśajà runà? Àboltiñas un Borovkova vadîtu sarunu procesu no bûtîbas par oligarhu lietas sarunu nopludinàśanas un lietas izbeigśanas uz politiskiem vispàrîgiem procesiem. Cekisti un ćekisti ir nobijuśies, arî divi ćekisti Àboltiña un Borovkovs.

Atbildēt

Udo Ulbergs

05.07.2017. 12:57

Vai tad no aprobežota un amorāla cilvēka var sagaidīt idejisko konsekvenci kādā būtiskā jautājumā?

Atbildēt

Zaraza

05.07.2017. 12:24

»

visu cieņu

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu...


Izlasi viña darbu Kas es esmu. Visa intriga virsrakstà, ko viñś atstàj vèsturniekiem un nàkośajàm paaudzèm. Bet atbildes ir viña gràmata. Cilvèks laipna amèba, kurś kà latvieśu tautas ienaidnieks raksta savà gràmatà, vainu par Parex novełot uz Godmani - ka Godmanis esot łoti pàrdzîvojis Parex bankrotu, tikai nezin kàpèc Godmanis meloja visai Latvieśu publikai, ka tikko valsts nopirks par 2 LVL Parex, no tàs neaizplûdîs ne santîms, Tie bija apzinàti meli.Divàs dienàs pèc parakstîśanas aizplûda ap 1 miljardu LVL, izzogot pensiju fondu un socàlo budžetu, valstij iekłûstot paràdos. Zatlers ir pelnîjis kà politisks noziedznieks abi ar Godmani, ka Doma laukumà abiem nocèrt galvas par tàm cieśanàm, kas sagàdàtas latvieśu pensionàriem, bet ćekiste VVF pelnîjusi mûža ieslodzîjumu.

Atbildēt

Desa

05.07.2017. 12:19

Pērku Lilitas kailfoto, atstajiet savu epastu un cenu, sazinasos ar Jums

Atbildēt

Kasiņš

05.07.2017. 12:17

»

visu cieņu

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu...


Patiešām smieklīgs muļķītis... Zatlers ir prasts, alkatīgs pašlabuma meklētājs, un tam, ka viņš atlaida Saeimu, ir tāds pats sakars ar godīgumu, kā Borovkova vakardienas sašutumam par trīs citu godavīru (un Co.) sarunu publicēšanu.

Atbildēt

cghmfchjm,fhjk,

05.07.2017. 11:42

Pieļauju, ka Z*****tlera viedokļi atkarīgi no urîna spiediena uz vārîgo protatu

Atbildēt

visu cieņu

05.07.2017. 11:40

Zatlers ir godavīrs. Nespēju iedomāties, ka viņš varētu melot, krāpt un nodot. Viņš pelnījis tautas mīlestību par to vien, ka uzdrošinājās atlaist Saeimu. Tagad no oligarhu sarunām redzam, kas būtu noticis, ja vinš to neizdarītu.
Protams, ka ir tādi, kuri visiem spēkiem centīsies viņu zākāt, bet lai viņam veselība un spēks iet augstu paceltu galvu.

Atbildēt

?!

05.07.2017. 11:24

Vai tad gaidāms maijpuķīšu - lietussargu II seriāls ?
Maijpuķes sen jau kā noziedējušas , lietus gan raženi līst ....

Atbildēt

Edge

05.07.2017. 10:30

»

caca

Tarakāni.... un nekas vairāk. Kā vējš pūš, tā tarakāni locās


Tieši tā jārīkojas "brīvajā tirgū", sekojot "pieprasījuma-piedāvājuma" izmaiņām! Loģiski tak, ka 51 ietekmēt būs grūtāk kā >1 000 000 balstiesīgos pilsoņus Latvijā. Zatlers pamatskolā matemātiku labi apguvis....

Atbildēt

caca

05.07.2017. 10:05

Tarakāni.... un nekas vairāk. Kā vējš pūš, tā tarakāni locās.

Atbildēt

to be

05.07.2017. 09:47

Tiem, kam patiesi rûp latvieśu tautas un latvieśu valsts liktenis, jàpievèrśas Karamàkslas studijàm. Latvija śobrît ir gan smagà zeme, gan caurstaigàjamà zeme, analizèjot pèc deviñu zemju principu likumiem, formai, kà pretoties sveśzemju tîkojumiem, ir jàbût revolucionàrai, bet saturam evolucionàram. Jo laiks negaida.

Atbildēt

to bè or not to bè

05.07.2017. 09:42

Visa śî jezga ar temàm par to, cik latvieśu tauta ir inteligenta, tautas - latvieśu un nelatvieśu vèlèts VP ir tikai manipulàcijas ar sabiedrisko domu, novèrśot uzmanîbu no nozagtàs valsts Latvijas patiesiem mèrkiem. Gan oligarhi, nan cekisti un ćekisti kà Àbltiña, Borovkovs, Lembergs, Kreituse u.c.- pilnîgi visi politiskie spèki, tai skaità NA, stràdà pret latvieśu tautas patiesajàm interesèm un tiesîbàm.

Atbildēt

Sorry

05.07.2017. 09:19

Zatlera devîze - Politika ir kompromisu màksla. Vispirms jàuzdod jautàjums, jo VP amatà Zatlers ir izdarîjis latvieśu tautas laba. Viñam, atrodoties VP amatà, Zatleram neiebilstot, tàtad piekrîtot, tika veikta lielàkà diversija pret Latvijas valsti ar Parex glàbśanas afèru, kà rezultàtà tika iztukśota valsts kase, pensiju fonds un sociàlais budžets. Pèc tam Zatlers, manipulèjot ar sabiedrîbas noskañojumu savà labà, rosinàja Saeimas atlaiśanu. Savà gràmatà Kas es esmu Zatlers sevi atklàj kà aristokràtisku un smalku estètu, bet patiesîbà par VP kłuva, pateicoties ćekiste VVF virzîbai pèc tam, kad viñai izoperèja celi. Ćekistes VVF patiesà seja atklàta gràmatà Îsvèsture. Patiesais politikas definèjums ir cits - Politika ir màksla panàkt vèlamo. Śoreiz vèlamais ir latvieśu tautas intereśu ievèrośana cekistu un ćekistu realizètajà genocîdà pret lattvieśu tautu Latvijà. Tàdèł politikànim Zatleram, politiskam noziedzniekam, kas realizè sveśzemju intereses Latvijà, uzdodot tautai nozîmîgus jautàjumus, ir žurnàlistu politiska tûvredzîba vai 4. maija LR pasûtîjums.,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....