Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es tāds Egmārs viss

13.05.2019. 14:46

ydy

Atbildēt

andris a

16.04.2019. 18:52

Jo ātrāk UGUNS NOTĪRĪS ...Biorobotu izveidotos cilve'ku zombē'sanas Judokristīgos Centrus-arī kā NOTRE DĀMA"S de PARISE - JO VISA PASAULE ĀTRĀK UZELPOS NO BIOROBOTU IZVEIDOTĀS MELNĀS MAĢIJAS...
BET tiem piemulķotiem cilvēkiem, kurus ievilināja kādā Judokristīgā templī- PRAVOSLANAJA / Latviski netulkojas/ -CILVĒKS TIEK UZREIZ NOSAUKTS PAR-""RAB BOŽIJ"" a Bog to ŽIDOVSKIJ-t.e.-JAHVE....UŽAS, OČŅIĶTES- I BEŽITE OT TAKOGO MONSTRA PO DAĻ'SE....

Atbildēt

Suverenitate

14.04.2019. 02:53

sorositi muld.,,latvijas tv,, skatas arvien mazaks skatitaju skaits.pieriebusies asv meli un latviesu koloboracionistu mulkibas.

Atbildēt

aborigēns

13.04.2019. 09:11

///apvienojiet taču vienreiz TOS sūkātājus no LR ar LTV ///un ieceliet Dombura kungu; maksāsim abon. maksu; mums ir vēl transl.točkas, kuras tagad lietderīgi izmanto kā noklausīš. iekārtas visi recedīvisti...

Atbildēt

smīnona

12.04.2019. 19:14

»

hihihi

Lauķa ideoloģija ir dzīvot bez ideoloģijas


Galvenais-laba veselība un īsa atmiņa.Kad TV laika ziņās stāsta par nez kurieni,to ir jāaizmirst,kad sāk stāstī par Latviju,piemēram.

Atbildēt

PMP

12.04.2019. 19:11

Atšķirība ir tikai viena-nauda pazūd bez pēdām un jebkādas jēgas.Un visi apvainojušies un sapūtušies.

Atbildēt

ja es būtu

12.04.2019. 19:08

LTV šefs,tfu-tfu.Kabinetā būtu TV katrai programmai,un fonā rādītu nepārtraukti.Pats cīnītos ar cipariem.Aprunātos ar visiem.Cīnītos ar cipariem.TV katrai programmai rādītu nepārtraukti.Tad es sāktu pamazām ienīst,tos kurus rāda,tad tos,kuri sagatavo un rāda.Cīnītos ar cipariem.Atkautos no draudzīgiem telefona zvaniem.Cīnītos ar cipariem.Izslēgtu visus TV.Cīnītos ar ciparie.Atkautos no draudzīgiem telefona zvaniem.Vai tādai jābūt pieredzei TV vadībā?

Atbildēt

Aidis

11.04.2019. 17:56

Žaklīn, beidz runāt caur puķēm un pasaki, ka kā LTV vadītāju gribi redzēt Ansi Bogustovu. Un Ansi atbalstītu vairums no TV žurnālistiem.

Atbildēt

Žulis

11.04.2019. 16:35

»

lauķis

Ideoloģija ir gan,vergu un patērētāju sabiedrības ideoloģija.Tieši ideoloģija aptumšo cilvēku prātus,jebkura ideoloģija


Nacionālisma ideoloģija nav ne vergu, ne patērētāju sabiedrības ideoloģija. Nacionālisma ideoloģija ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību balstīta ideoloģija, kas vieno tautu kopējam darbam un izaugsmei. Atšķirībā no nacionālisma, visas pārējās ideoloģijas ir tikai instrumenti kādu šauru aprindu rokās līdzcilvēku pakļaušanai un izmantošanai.

Atbildēt

š

11.04.2019. 15:55

LTV ir ļoti provinciāla, man žēl Latvijas iedzīvotāju - to, kam nav citas izvēles. Man ir bijusi iespēja skatīt dažus raidījumus, dažus šovus - nu pilnīgi nebaudāmi, pat idejas formātiem un izpausmei tiek palienētas. Ja man, dzīvojot LV (kas pats par sevi ir ekstremāli) būtu izvēle, es noteikti izvēlētos ārzemju kanālus, ja nebūtu tādas iespējas, neskatītos vispār. Ja ir internets, Latvijas TV nav vajadzīgs principā un pēc būtības. Pēdējās aktualitātes var brīvi uzzināt no neta, kurpretī LTV viedokļi ir uzbāzīgi līdz riebumam.

Atbildēt

Sic!

11.04.2019. 13:11

Sapratu tā-neviens labs cilvēks neies vadīt to LTV.Pašiem LTV ļaudīm labāk bez jebkāda vadītāja.Ziņu radīšana tad uzmutoļos augstu redakcionālās un radošās neatkarībās.

Atbildēt

Žulis

11.04.2019. 10:08

Nu ne tik ļoti tā televīzija atšķiras no citiem uzņēmumiem. Katrs uzņēmums ražo savu produkciju pēc noteiktiem parametriem un kritērijiem. Ja tādu nav, tad sākas juceklis. Iedomājieties, kas notiks, ja uzņēmums ražos automašīnas detaļas vadoties no ražotāju pašiedvesmas, nevis atbilstības tiem parametriem, kas nepieciešami automobilim. Arī sabiedriskajai televīzijai savā darbā būtu jāvadās no viena ļoti svarīga kritērija, kurš mūsu valstī, diemžēl, nepastāv. Un tādēļ arī ir viss tas juceklis. Šis kritērijs ir ATBILSTĪBA VALSTS NACIONĀLAJAI IDEOLOĢIJAI. Nekā tāda, ko varētu saukt par valsts nacionālo ideoloģiju mums nav, tādēļ viss notiek pēc principa "ko man liek, to es daru" un "kā es māku, tā es mainu". Tādēļ šeit arī var brīvi darboties kremļa propaganda, jo "kas maksā, tas pasūta mūziku". Ja automobilis ir tas, kurš nosaka kritērijus un parametrus detaļu ražotājiem, tad nacionālajai ideoloģijai būtu jābūt tai, kas nosaka parametrus un kritērijus sabiedriskās televīzijas darbībai. JO tieši no nacionālās ideoloģija sevī iemieso nacionālās intereses un vajadzības, t.i. sabiedrības vairākuma intereses un vajadzības, arī māksliniecisko gaumi un ideālus. Cita lieta, ja valsts pārvalde pārstāv antinacionālu, tautai naidīgu ideoloģiju.

Atbildēt

IM

11.04.2019. 08:42

Tai pat laikā, Giela pirmais šāviens (par valsts meža stiepšanu uz privātmāju) pret Rēderu bija tieši desmitniekā. Kad es vēl skatījos Streipa raidījumus, tas pats. Raidījuma dalībnieki vienkārši
baidās cilāt baļķus ko Streips varētu būt
pietaupījis sev, savai privātai izpausmei raidījumā. LTV pārāk daudz raidlaika aiziet taisni žurnālistu pašizpausmēm un savas taisnības skaidrošanai. Un tam nu Giels trāpīja ar pirmo šāvienu.

Atbildēt

Eduards Lunis

11.04.2019. 06:19

---Pilībā piekrītu! TIKAI VIENREIZ JĀSAPROT-VISĀS VALSTISKI SVARĪGAJĀS, ATBILDĪGAJĀS VIETĀS TIEK IELIKTI -LIELĀKIE KRETĪNI!? Vai tad tas nabaga cilvēciņš, kuru izbīdīja tik svarīgā amatā nevarēja sev uzdot jautājumu-VAI ES TE DERU!? Nevarēja , jo bija -KRETĪNS.
---UN TĀDI IR VISĀS ATBILDĪGAJĀS VIETĀS ....!?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...