Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētavota

06.03.2021. 08:47

Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #svētavots

Atbildēt

vērotājs

05.03.2021. 10:59

»

novērotājs

RCC darbiniekiem, protams, ir savi mīnusi, neviens nav ideāls, bet šim te zeku sacerētajam rakstelim nudien nav nekāda sakara ar realitāti. te viss ir tipiskā zeku stilā. kā notiek kaut kas slikts - automātiski vainīga cietuma administrācija. tas jau nekas, ka covidu zekiem pilnīgi mierīgi varēja atnest...


Centrālcietuma bija karantīna no 6.novembra līdz 7.februārim, ja pareizi atceros datumus. Neviens! Neviens neapmeklēja apcietinātās personas-ne izmeklētāji, ne advokāti, ne radinieki un draugi. Tā ka saskare ieslodzītajiem bija tikai ar cietuma personālu. Lieku reizi atgādināsim publikai, ka nevēdināmās kamerās augu diennakti atrodas cilvēki, kuri tiek izlaisti pastaigāties ārā tikai uz vienu stundu. Pārtika nabadzīga, bez vitamīniem. Tur atrodas cilvēki, kuri galvenokārt vēl nav atzīti par vainīgiem, un ne visus arī atzīst par tādiem. Daži gaida spriedumu piecus gadus

Atbildēt

novērotājs

03.03.2021. 12:18

»

Nezinamais

Cik tu esi gudr par to kurš ienes covidu zekiem. Tikai ir viens mīnus "VIŅI NEREDZ TUVIENIEKUS JAU 1.5 GADA." Pirms gudri runāt uzzini kad bija atļautas pedejas satikšanas


nav ko īdēt, ka neredz tuviniekus. nevajag pārkāpt likumu, izdarīt noziegumu, tad arī cietumā nebūs jāsēž un tuviniekus varēs redzēt katru dienu. Bet kurš cietumnieks gan domā par tādu nieku kā tuvinieki tad, kad jāizdara noziegums? par tuviniekiem cietumnieki atceras tad, kad nonāk cietumā un savajagas naudiņu vai cita veida atbalstu.

Atbildēt

novērotājs

03.03.2021. 12:16

»

nevajag muldēt

Cietimā ir kzrantīna, nevienu nelaiž iekšā, kādi vēl radinieki


kādi vēl darbinieki? darbiniekus pie ieejas katru dienu pārbauda! cilvēki ar temperatūru vai citām covid pazīmēm iestādē ielaisti netiek! bet jā, ak protams, zeki jau to vien gribētu, lai vispār nevienu mentu cietumā nelaistu, nodotu visu cietumu zeku pašpārvaldes rokās. FIGU. nebūs, neceriet.

Atbildēt

novērotājs

03.03.2021. 12:14

»

Bijušais ieslodzītais

Cietumā ieslodzītie tiek sodīti gan ar atrašanos apcietinājumā, gan ar cietuma personāla attieksmi- vismaz trešdaļa darbinieku uzskata par savu pienākumu darīt visu, lai ieslodzītos pazemotu un padarītu atrašanos apcietinājumā. Piemēram- pirmstiesas apcietinājumā esošām personām "pienākas" tiesības ...


nu, atvaino, bet cietums un tā personāls nav un tuvākajos 100 gados arī nebūs Nicas kūrorta hoteļu līmenī. Ja tev nepatīk pastaigu laukums - neej staigāt. Tik vienkārši. Ja līst lietus, un tu esi no cukura - sēdi kamerā.

Atbildēt

Edgars

02.03.2021. 19:55

Spurei ,tikai pateicība!,būtu čepjolkins ,kāds jau būtu novaļīts.

Atbildēt

iedzīvotāja

02.03.2021. 19:53

Ko var gribēt,ja cietumus vada Spure ar pabeigtu 1.-4.klašu skolotājas izglītību-tā arī nav spējusi iegūt vēl kādu citu izglītību, lai vadītu PROFESIONĀLI cietumus. Padotie ir labāk izglītoti un ar labākām profesionālām izglītībām.Tā arī turpinās BARDAKI cietumos, jo arī citos cietumos ir tas pats un cenšās daudz ko noklusēt...

Atbildēt

Slimo nav:)

02.03.2021. 17:29

Janvārī bija 60slimie bet februārī neviena!
Pateicoties Lembim.
Ja būtu slimie tad Lembi nāktos atbrīvot kā tas ir normālās valstīs kur sakarā ar Covid vismaz samazina termiņus.
Soda izpildes mērķi ir resocializēt-bet ja ar likumu aizliedz resocializāciju tad kur ir jēga?
Tā ir atriebība jau viduslaiku gaumē

Atbildēt

Viss ir kārtībā

02.03.2021. 17:20

Veicot pēdējo testēšanu no 22-27 februārim tika konstatēti daudz saslimšanas gadījumi,kuri visi tiek noklusēti.
Ieslodzītie vienkārši tiek pārvietoti uz 2korpusu kurš ir pilns ar covidniekiem.Pat 4korpusa vienibas priekšinieks ir slims kurš turpina nākt uz darbu.
Satikšanās ar ģimenēm ir aizliegta bet tajā pašā laikā darbinieki katru dienu nāk un iet .
Tiesibsargs vispār nereāģē jo ir uz vienu roku.
Viss tiek darīts lai ieslodzito dzīvi padarītu vēl sliktāku.

Atbildēt

Korump.Strazdam2007g.v.Montika/Krupenica Mr.proces

02.03.2021. 16:48

»

jurists

Arī pēc Riharda Bunkas klusās atkāpšanās gada mijā pēc mistiskām pašnāvībām Rīgas centrālcietumā, iespējamās pretlikumības turpinās. Par to jāraksta visām rietumvalstu vēstniecībām, jo, ja Latvijas Juristu apvienībā par to Rihardu Bunku nekaunina pat bijušais Drošības policijas priekšnieks Jānis Reiniks...


V.Montks 3b2nod slavens ar Apmaksatu Kuzim 50g jubileju Gulami viesnica un Villu Baltezera 2miljon vertu un 200 000eur Autoparku Divam sievam Jurmala apartamentiem 500 000eur vertiem.
2.Tiesneze Krievina 2011g Nelikumigs lemums ko Atcela, no 3Korpusa aizsutija v.Montika uzdevuma uz Otro Korpusu, pie Recidivistiem (Tads ir Koruptiva sastavdala Central cietumam un Tiesiskam Nihilismam)
3.Aleksejs Telesevs /metalists kurs KNAB palidzeja atmaskot jumtotaju v.montiku, ar(Ciganu)tika aizturets un Policijas kabineta Gaujas iela 15Riga-Noslepkavots.
4.Tomasevs, Sozinovs, Ivasenko un vel vairaki 10 jumtosanas specialistu turpina darboties.
Lato, visus dokumentus ari Teleseva Aleksandra rakstitos, kriminalprocesus v.montika uzsaktos, pec 2gadi izbeigtos, varam jums Atsutit. Lai Meroni un Prokuror piesedzeju, 8 kaju labirintu Izgaismotu.

Atbildēt

jurists

02.03.2021. 14:51

Arī pēc Riharda Bunkas klusās atkāpšanās gada mijā pēc mistiskām pašnāvībām Rīgas centrālcietumā, iespējamās pretlikumības turpinās. Par to jāraksta visām rietumvalstu vēstniecībām, jo, ja Latvijas Juristu apvienībā par to Rihardu Bunku nekaunina pat bijušais Drošības policijas priekšnieks Jānis Reiniks un bijusī Saeimas deputāte Rugāte, ticēt Latvijā nav daudz palicis.


Vēsture:
https://m.pietiek.com/raksti/gadu_mija_klusi_nomainits_rigas_centralcietuma_drosibas_dalas_sefs

Atbildēt

jurists

02.03.2021. 14:47

Tur ir ne tikai tas, tiklīdz sāks kaut ko pārbaudīt, ķēdes novedīs pie jauniem faktiem, gadījumiem, kādu ieviestām praksēm un sistēmām... Maisam gals būs vaļā

Atbildēt

Nelasi, žīdiņ Šlitke!

02.03.2021. 14:09

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Noteikti nepalīdzēs!

Atbildēt

lohu ķērājs

02.03.2021. 14:01

kas tas par apbižoto te periodiski raud par dzīvi meķī ? it kā būtu uz kūrortu atbraucis par savu naudu un nav viņam pilna servisa! nekas, dabūsi opiņā un voļā mazāk zagsi bērnu ratiņus pa kāpņutelpām. Paraudi vēl , čmošņik. paraudi, mēs tevi sadzirdējām.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

02.03.2021. 13:39

»

Sociālie nemieri

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

no laukiem

02.03.2021. 13:04Tur vajag visus ar Novičok inficēt.


Atbildēt

Sociālie nemieri

02.03.2021. 12:37

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08
Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.
Atbildēt
Arzemju banku algotņi E. Levits un K. Kariņš - diversanti 09.02.2021. 09:06
Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas un Davosa klubu un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt “ārkārtas stāvokli”, kas pielīdzināms karastāvoklim ar komendantstundām, kādu LV likumdošana neparedz, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Puaro.lv :

“Karastāvoklis kā īpašs tiesiskais režīms Latvijas normatīvajos aktos nav paredzēts.
Nacionālās drošības likums nosaka, ka “atkarībā no valsts apdraudējuma veida, tā intensitātes un rakstura, kā arī apdraudētās teritorijas lieluma nosaka atbilstošu terorisma draudu līmeni, kā arī likumā noteiktajā kārtībā var izsludināt ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli. Izsludinot izņēmuma stāvokli, Ministru kabinets var noteikt papildu ierobežojumus iedzīvotājiem, komersantiem, valsts un pašvaldību iestādēm atbilstoši likumam “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”.Masveida testēšanas uz C19 patiesais mērķi ir pašizolācijas ievērošana?

Mērķis ir kostatēt kontaktpersonas, ar kuru kontaktējies C19 inficētais un arī piespiest pašizolēties. Tā tiek sasniegts patiesie masveida testēšanas uz C19 mērķi:

1. graut ekonomiku;

2. izstrādāt un nostiprināt Valsts policijas personu Izsekošanas un novērošanas elektronisko (G5, G4 mobilo internetsistēmu pārklājumu) sistēmu un fizisko personu novērošanas sistēmu un kontrētas personas atrašanu pēc tās mobilās ierīces atrašanās vietas noteikšanas;

3. Personu naudas sodu sodīšanas sistēmas ieviešana un nostiprināšana Latvijas teritorijā par pašizolācijas un komendantstundu, distances un masku nelietošanas neievērošanu;

4. Baiļu un panikas, bezspēcības sajūtas radīšana sabiedrībā,
lai pūli (personu grupa, kas neapzinās savas tiesības) viegli pakļautu varas manipulācijām ar slēgtās MK sēdēs pieņemtiem lēmumiem un rīkojumiem.

Atbildēt
Visi MK lēmumi tiek pieņemti slēgtās sēdēs slepeni 09.02.2021. 09:04
Valdība jau ilgstoši liedz pilsoņiem un sabiedrībai tiesības iepazīties ar MK sēdēs spriesto, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības!

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

https://youtu.be/DUFNHQMqL8c
Atbildēt

Atbildēt

Pienāks, iespējams, laiks, ko tuvina Zālamana projekts

02.03.2021. 12:35

»

Pienāks laiks un ieslidzītos amnestēs

un viņi kā ļauni noziedznieki, cietumā saņēmuši valsts “audzināšanu”, ķersies pie vēl ļaunākiem noziegumiem...


lai skaldītu un valdītu, ka arī Latvijā, lai aizsargātu savu īpašumu, veselību un dzīvību, privātpersonas pret policistiem kad tie nāks ekspropriēt, pavērsīs ierčus. Tas viss sakrīt ar K. Švābes rokasgrāmatā valstīm Covid -19 Lielais restarts rakstīto.

Atbildēt

Pienāks laiks un ieslidzītos amnestēs

02.03.2021. 12:31

»

vienkārši tā

Esmu pārliecībā,ka cietums taču nevarētu būt nekāds atpūtas nams,vai sanatorija.Taču ļaunprātīgām rīcībām ,vai sliktai attieksmei gan nedrīkstētu būt


un viņi kā ļauni noziedznieki, cietumā saņēmuši valsts “audzināšanu”, ķersies pie vēl ļaunākiem noziegumiem.

Tas viss, lai prokuroru bandītusmu attaisnotu - jo, lūk, neesot resursu, lai cīnītos ar noziedzību.

Vispār gatavojieties ļaunākajam - ANO un tās struktūras kā Starp valūtas fondu Zālamana projekts plāno likvidēt. Tramps jau minēja, ka ANO likvidēs. Arī Ķīna to minēja. Nirnbergas ētikas kodeksu jau neievēro - obligāti vakcinē bruņotos spēkus.

Atbildēt

Vai tad...

02.03.2021. 12:20

»

(((:::

Katrā šādā raksta beigās skan aicinājumi iesaistīties risināšanā


Vai tad iesniegums būtu risinājums? Diez vai. Likumi ir rakstīti mulkiem un tiem, kuri nav amatpersonas.

Atbildēt

Staķis

02.03.2021. 12:19

Pie šī bardaka vainīgs ir Tieslietu ministrs Bordāns, kurš tā vietā, lai godprātīgi veiktu savus pienākumus nodarbojas ar sašķidrinātas gazes termiāālu būvēšanas lobēšanu vai Olinfarm akciju pārdošanu. Ne Bordānam ne Jurašam nav laika tautai, jo galvenais ir personīgā labklājība un tās vairošana uz valsts rēķina.

Atbildēt

Nekas nemainās

02.03.2021. 10:42

Padomju menti padomju sistēmē dzīvo pēc padomju likumiem.

Atbildēt

(((:::

02.03.2021. 10:16

Katrā šādā raksta beigās skan aicinājumi iesaistīties risināšanā.
Kam tie aicinājumi domāti?
Vai tad nav jāraksta iesniegums lai kaut ko risinātu?

Atbildēt

13/03/20 ar ebreju dzīvnieka akceptu

02.03.2021. 09:44

“pagaidām, uz epidēmijas laiku” LV paziņojusi, ka atsakās Latvijas teritorijā ievērot cilvēktiesības - uz dzīvību, veselību, īpašumu, tiesības izvēlēties nodarbošanos (ekonomikas blokāde), tiesības pulcēties politiskos protestos utt.

Ieslidzītiem nav pat cerību saņemt atbalstu Eiropas Cilvēktiesibu tiesā, jo LV ebreju dzīvnieka E. Levita personā atteikusies Latvijas terit. ievērot cilvēktiesības!

Tam arī izskaidrojums - kāpēc cietumā inficē, spīdzina ieslodzītos. Var arī nogalināt pēc 13/03/20 un LV tiesībsargājošās iestādes noslēps visus pierādījumus par slepkavību vai personas novešanu pašnāvībā.

Atbildēt

vienkārši tā

02.03.2021. 09:00

Esmu pārliecībā,ka cietums taču nevarētu būt nekāds atpūtas nams,vai sanatorija.Taču ļaunprātīgām rīcībām ,vai sliktai attieksmei gan nedrīkstētu būt.

Atbildēt

Runcis

02.03.2021. 08:35

Zel ka vairak nesrada mans poddelniks Visockis un jumts parvalde Pukite un vel t n-tie augsta ranga darbinieki,kuriem ir ierosinati procesi par izzagtiem lidzekliem un vel visadam lietam,kas ari ir protams prokuraturas sacerets...bet ta varetu uzreiz nonemt viniem no personigiem rekiniem pedejas kapeikas,nopirkt lodes,un nolikvidet visus,bet oi,kur tad es stradašu un zagšu...?????????

Atbildēt

Bijušais ieslodzītais

02.03.2021. 07:47

»

novērotājs

RCC darbiniekiem, protams, ir savi mīnusi, neviens nav ideāls, bet šim te zeku sacerētajam rakstelim nudien nav nekāda sakara ar realitāti. te viss ir tipiskā zeku stilā. kā notiek kaut kas slikts - automātiski vainīga cietuma administrācija. tas jau nekas, ka covidu zekiem pilnīgi mierīgi varēja atnest...


Cietumā ieslodzītie tiek sodīti gan ar atrašanos apcietinājumā, gan ar cietuma personāla attieksmi- vismaz trešdaļa darbinieku uzskata par savu pienākumu darīt visu, lai ieslodzītos pazemotu un padarītu atrašanos apcietinājumā. Piemēram- pirmstiesas apcietinājumā esošām personām "pienākas" tiesības vienu stundu dienā iziet no kameras uz četru metru augstu sienu ierobežotu 4 reiz 4.5 metru lielu "pastaigu laukumu". Ko dara personāls - piedāvā to darīt tad, kad līst lietus - ja neej pats vainīgs, piedāvāja taču, pats atteicies. Un tas, ka cietumā nepienākas siltais ūdens (kaut vai trauku nomazgāšanai), noteikti veicina to, ka cilvēki no cietuma iznāk kā zvēri, dusmīgi un gatavi atriebties visiem.

Atbildēt

Aigaruha

02.03.2021. 07:43

Kaut kāds murgs!

Atbildēt

novērotājs

02.03.2021. 06:53

RCC darbiniekiem, protams, ir savi mīnusi, neviens nav ideāls, bet šim te zeku sacerētajam rakstelim nudien nav nekāda sakara ar realitāti. te viss ir tipiskā zeku stilā. kā notiek kaut kas slikts - automātiski vainīga cietuma administrācija. tas jau nekas, ka covidu zekiem pilnīgi mierīgi varēja atnest satikšanās laikā viņu radinieki vai paziņas. bet kas tad vainos radiniekus, tad jau nebūs iespēju piedzīt kompensāciju, jāvaino menti. un īpaši smieklīgi lasīt tādas frāzes kā "ieslodzītais darbiniekam norādīja uz prettiesisku rīcību". noziegumu izdarījušajiem noziedzniekiem kas cietumā izcieš sodu vajadzētu vairāk koncentrēties un pārdomāt pašiem savu prettiesisko rīcību kuras dēļ viņi atrodas cietumā, nevis meklēt utis citu kažokā, kur to visticamāk nemaz nav. un kad beidzot zeki sapratīs, ka pārvietošanai uz citu kameru cietumā nevajag absolūti nekādu pamatojumu, tas ir administrācijas izvietošanas komisijas lēmums, un notiesātā viedokli pie pārvietošanas uz brīvu kameru likums neprasa ņemt vērā.

Atbildēt

Tiesnesis

02.03.2021. 06:23

Rakstiet ECT par ieslodzītā dzīvības apdraudējumu, pieprasiet viņu atbrīvot un atsaucieties uz Navaļnija precedentu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...