Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu nu

02.06.2016. 16:15

Jo īpaši ceram uz zemessargiem, aizsargiem, karavīriem, policistiem.

Ka tad. Labakis veids ka notraipit mundiru, un gala beigas zaudet arbu. Sacerejusi maitas.

Atbildēt

Nemelo!

24.05.2016. 22:51

»

Neiedziļinoties detaļās

Tu gadījumā no ta naida tulīt neuzsprāgsi...


Tieši Saskaņa Rīgā organizēja latviešu valodas kursus! Bet tava "nacionālā" valdība ne par ko tādu negribēja pat dzirdēt!

Atbildēt

andris a

23.05.2016. 18:47

Mums vērā ņemams Piemērs""-, ka ir valstis, kurās ir atļauts pretendēt uz "Pilsonību— no 7-ās uzturēšanās paaudzes šajā valstī un 1. Ar rekomendāciju, 2. Pierādot ar faktiem 7-u paaudžu laikā uzturēšanās lojalitāti pamatiedzīvotājiem,. Jo , piem , okupantu- noziedznieku ""lāsts"var tikt dzēsts pēc 7- ām paaudzēm- tādas ir Dabas likumības.(sun)

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 14:50

»

o-O

lidz tam lai latvietis panemtu ieroci rokaa un pieliktu pie sienas shemotajus un siles baroklus...tam latviesi nav raditi, nav "pauti", raditi tikai shestakot un but par sulainiem


Pilnīgi piekrītu1 Ja vidējam latvietim piedāvās cīnīties ar ieročiem pre saviem pašu apspiedējiem, viņi teiks, ka tiem jau ir savi ieroči - dziesmotās un dejojamās revolūcijas.

Atbildēt

o-O

23.05.2016. 00:06

»

VB

Kā jums, sargi, ar ieročiem


lidz tam lai latvietis panemtu ieroci rokaa un pieliktu pie sienas shemotajus un siles baroklus...tam latviesi nav raditi, nav "pauti", raditi tikai shestakot un but par sulainiem.
Nekad neprasi no vergiem kunga domashanu un darbus !!!

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 19:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Nē, es domāju valstvīram sile neinteresē. Valstvīram interesē iegūt intrumentus, kurus izmantot savas tautas "plaukšanai...


Grūti izprast, pārāk daudz pēdiņas. Bet, ja sapratu pareizi – valstsvīrs strādā tautas (latviešu šoreiz) interesēs, bet kangari tā kā savam labumam. Un, ka katram jāiesaistās politikā.

Ja tā, tad patiesie valstsvīri redz, kas notiek un nekādai plaukšanai neko nedara. Jo neko nevar ietekmēt, vienīgi sabiedrisko domu, ja kāds vispār ieklausās. Īstie valstsvīri ir apveltīti ar īpašām dotībām un talantiem un neskrien ratiem pa priekšu, bet vienīgais ko var dot – pievērst uzmanību atsevišķiem aspektiem. Īstie valstsvīri arī neaizmirst par sevi, jo kopējais ieguvums ir arī katram atsevišķam. Un sākotnējais impulss viņiem ir pretēji kangariem – viņi doma uzreiz par savu pašlabumu, ko var gūt no pašā dotā visu (latviešu sabiedrības) labumam. Tikai viņi rīkojas ātri, neparedzami, neprognozējami un drosmīgi, kad apstākļi ir šai rīcībai sagatavoti.

Bet katru jau iesaista politikā, maldinot ar pasakām pirms kārtējām vēlēšanām, lai rodas ilūzija, ka paši piedalās politikā un kontrolē to, kas notiek, kam jānotiek pēc viņu izvēles, tā kā uz līdakas pavēli – īsi un ātri. Tad seko „morālās paģiras”.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 17:32

»

Neiedziļinoties detaļās

Nē, es domāju valstvīram sile neinteresē. Valstvīram interesē iegūt intrumentus, kurus izmantot savas tautas "plaukšanai...


Nesaprotu, kur ir problema, izvirzīt mērķus un apvienot visus tos, kuri ir par. Man atšķirībā no Sila ir pilnigi vienalga, kas ir mans kompanjons, ja viņš irviens no ķēdes posmiem, šāmērķa sasniegšanā. Bet Sils izvēlas, vai var būt viņa mērķi ir amorāli? Un neviens cits kā pilnīgs idiots to sasniegšanai neder?

Kamēr mūsu ambīcijas mēs liksim augstāk par mūsu mērķiem, nekas nesanāks. Bet pie varas esošie smejas un berzē rokas. Kā sacīt jāsaka, skaldi un valdi. :P:P:P

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 15:50

»

Panamas papīrs

Pārāk primitīvs secinājums. Pie siles raujas nevis kangari utt, bet spēlētāji, kas grib novērtēt savu kapacitāti,kā šodienmoderni deklarē, savas spējas tobiš. Lielākais vairums nesaprot, ka dzīvojam pasaulē, kurā niavisms un primitīvā lietu kārtība ir nokauti, bet dominē teatrālisms ar spēles elementiem...


Nē, es domāju valstvīram sile neinteresē. Valstvīram interesē iegūt intrumentus, kurus izmantot savas tautas "plaukšanai"
Kangariem, blēžiem, meļiem gan tur svarīgakais tikt pozīcijās no kurām var piezīsties pie siles.
+ katram cilvēkam ir jāiesaistas "politikā". Tam ir jābūt prioritātei (vismas mūsu situācijā kamēr neatgūt suverinitāti) - savādāk nekas nenotiks, drīzāk varam plānot kad latviešu tauta un latviešu valsts izzudīs

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 15:44

»

VB

Kā jums, sargi, ar ieročiem


Ir ieroči. Dziesmas patriotiski, bet danči idiotiski.

Atbildēt

VB

21.05.2016. 15:39

Kā jums, sargi, ar ieročiem?
Ir, varbūt ar iestāšos,
Nav, nu tiešām nestāšos!

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 15:25

»

Neiedziļinoties detaļās

Pie siles raujas kangari, tikai tevis teiktais izklausījās pēc - nevajag iet politikā


Pārāk primitīvs secinājums. Pie siles raujas nevis kangari utt, bet spēlētāji, kas grib novērtēt savu kapacitāti,kā šodienmoderni deklarē, savas spējas tobiš. Lielākais vairums nesaprot, ka dzīvojam pasaulē, kurā niavisms un primitīvā lietu kārtība ir nokauti, bet dominē teatrālisms ar spēles elementiem, kas ir noteicošais visos līmeņos un visās sfērās.Līdzīgi portāls PIETIEK melo, jo portāls darbu turpina - viņiem nepietiek visa tā paša, pret ko it kā iestājas. Ja arī kāds grib atstāt skatuvi agraāk ar izsmeltu kapacitāti, viņš neiet boja, lai arī pie sienas pirmajā cēlienā redzama karājamies bise, vai bankas izdota kredīta papīru mapīte.

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 15:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Da ko tu tur murgo. Kas viņus var finansēt, viņiem nav nekāda svara, pat 200 cilvēkus partijas izveidošanai nevar savākt...


Tā gluži nav, ka viņi tik balti. Skat, Silu mēģina piejaucet un citus, tā viņi mēģina palielinat savu ietekmi. Vai nu ietekme kā merķis būtu? Nē, mērķis ir kontrolēt neapmierinatos, fikset viņu datus utt. Antiglobālistu saukļi priekš neapmierinātajiem ir visoptimālākie. Bet Krievija gan tur tur ietekmi, jo šiem Latvijas globālistiem, ko skaidri definējuši, tieši rūp Latvijas tautas, nevis latviešu tautas intereses.Pamēģini antiglobālistu saietā ierunāties par latviešu tautu, tevī neviens neklausīsies. Vai arī izolēsies no tādiem. Suņi rej, bet karavāna dodas tālāk.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 14:47

»

Panamas papīrs

Labi, labi! Nesatraucieties tik ļoti! Esmu anonīms, bet oponēju tikai ar argumentiem. Autortiesībām vairs nav nozīmes šajos laikos. Tas, ko pasaku, vai uzrakstu vairs nav mans, jo nevienā gadījumā, nevaru to aizstāvēt pret plaģiātismu, vai domu daudzveidību.Tāda ir šodienas sabiedriskās domas attīstība...


Da ko tu tur murgo. Kas viņus var finansēt, viņiem nav nekāda svara, pat 200 cilvēkus partijas izveidošanai nevar savākt.

Pasaules antiglobalistu organizācijas finansē Krievija? tie tak kārtējie murgi. Bet tas, ka viņus finanse paši globālisti, tas gan varētu būt, ļoti loģisks gājiens, viņu stils. Protams tur neietilpst "mūsējie" antiglobalisti.

Reāli pat tiem pasaules antiglobalistiem pat nav nekādas mērķtiecīgas darbības. Viņi parādās konkrētās vietās, konkrētā laikā, konkrētu mērķus sasniegšanai. Vispār nekas īpašs kam baigi būtu jāpievērs uzmanība

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 13:59

»

Dainis Grabovskis

Sākam ar to, ka tu esi anonīms. Tas nozīmē gļēvs mēsls...


Labi, labi! Nesatraucieties tik ļoti! Esmu anonīms, bet oponēju tikai ar argumentiem. Autortiesībām vairs nav nozīmes šajos laikos. Tas, ko pasaku, vai uzrakstu vairs nav mans, jo nevienā gadījumā, nevaru to aizstāvēt pret plaģiātismu, vai domu daudzveidību.Tāda ir šodienas sabiedriskās domas attīstība.

Vienmēr vajag minēt skaidri šajos hibrīdkara apstākļos - par kādas tautas intersēm Jūs runājat - ASV, Krievijas, Latvijas..vai latviešu tautas?

Kolīdz minēta tukšs termins "tauta", minējumiem nav nozīmes, tekstam nav nozīmes. Antiglobalisti ir pasaules organizācija, kurā esat arī Jūs.Cik dzirdēts, tad to finasē Krievija cīņā pret ASV ES projekta attīstību, kura mēŗķis ir Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas pievienošana ES, lai paplašinātu ASV preču noieta tirgu. Cik zināms - tieši pasaules globalisti Jūs arī finansē, lai kontrolētu, jo visos gadījumos esat nesamērīgs spēks pret globalistiem. Uzdodat sevi par tādu kā nevainīgu klubiņu. Jums nav nekā pozitīva, ko varat dot latviešu tautai, nav ideju..tikai klubošanās, prāta jaukšana. Lai arī Jūs piedāvājat kaut ko pret, Jums jābūs ko dot par. Neredzu nevienas Jūsu klubiņa idejas..un tieši latviešu tautas interesēm.

Atbildēt

tu

21.05.2016. 12:33

»

Dainis Grabovski

Ja tu uzskati, ka uzkāpjot uz skatuves uzreiz ir kādam jāiedod pa purnu, tad tev jāiet Jāņa Sila bandā. Viņš vienmēr tāds bravurīgs un lecīgs. Kaut gan, kad lieta nonāk līdz darīšanai, nomīž un laižas lapās. :D:D:D


Atkal neko neesi sapratis. Ne jau pa purnu gāzt kādam vajadzēja, bet nevajadzēja līst tur augšā, tad tu nebūtu nostādījis sevi pamuļķa lomā

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 11:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Tur pa pilnam ir sarakstīti murgi kas novedīs Latviju līdz katastrofai daudz ātrāk neka to tagad dara kangari...


Nu redz, ir labas lietas un sliktas lietas. Un kā tad izsijāt graudus no pelavām? Tikai ar kopīgu darbu un sadarbību. Bet kur tāds ir?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 10:59

»

es

atšķirībā no tevis, neraujos pie siles, pajoliņ. Nomierinies, neviens ar tevi nesadarbosies, jo tu esi klauns


Pie siles raujas kangari, tikai tevis teiktais izklausījās pēc - nevajag iet politikā

tad speciāli priekš tādiem kā tu onkulis īsi un kodolīgi

https://www.youtube.com/watch?v=-9rY-1zlHHI

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 10:53

»

Dainis Grabovskis

Lūdzu runāt par konkrētiem faktiem, kur programā kaut, kas tāds ir rakstīts


Tur pa pilnam ir sarakstīti murgi kas novedīs Latviju līdz katastrofai daudz ātrāk neka to tagad dara kangari.

Piemēram izstāsānās no ES - tu vispār apjēdz kādas tam būs sekas, ko viņi ar mums izdarīs, bet izdarīt viņi var daudz, kangari pēdējos 20 gados par to ir labi parūpējušies

Par ciešaku sadarbību ar Igauniju un Lietuvu es uzraukstīju zemāk

Zeme un meži pieder tikai latviešiem - ļoti pareizi, tikai kā lai tagad to panāk? atņemot ārzemniekiem to ko paši latviesi ir izpārdevuši? vai tu maz apjēdz kāda smirdoņa sāksies, ja pretdarbībai nesagatavoties mēs te no bada nomirsim

Pats galvenais - viss ko jūs sakat ir darbības, tie nav mērķi. No tā skaidri secinu, jums nav pat viselementārakās saprašanas par pārvaldi.

Protams jūs nekad netiksiet pie teikšanas, jūs pat nevar savākt cilvēkus partijas izveidei.

Atbildēt

Dainis Grabovski

21.05.2016. 10:16

»

es

Neskatu pēc cepures, bet pēc darbiem un uzvedības. Un tava uzvedība ir kā pirmklasniekam, kurš starpbrīdī ticis ārā no klases un rāda, ko māk. Neviens nopietns cilvēks nekad nebalsos par tevi. Remarks ir teicis, ka vīrietim visapkaunojošākā ir āksta loma un tu tieši tāds esi - āksts...


Ja tu uzskati, ka uzkāpjot uz skatuves uzreiz ir kādam jāiedod pa purnu, tad tev jāiet Jāņa Sila bandā. Viņš vienmēr tāds bravurīgs un lecīgs. Kaut gan, kad lieta nonāk līdz darīšanai, nomīž un laižas lapās. :D:D:D

Atbildēt

es

21.05.2016. 10:07

»

Dainis Grabovskis

Neskati vīru pēc cepures! :D:D:D


Neskatu pēc cepures, bet pēc darbiem un uzvedības. Un tava uzvedība ir kā pirmklasniekam, kurš starpbrīdī ticis ārā no klases un rāda, ko māk. Neviens nopietns cilvēks nekad nebalsos par tevi. Remarks ir teicis, ka vīrietim visapkaunojošākā ir āksta loma un tu tieši tāds esi - āksts.

Atbildēt

21.05.2016. 09:44

»

Dainis Grabovskis

Man sili nevajag, man vajag kārtību valstī


Un tu jau nu būsi tas, kurš to kārtību ievedīs. Ej labāk uz cirku, klauna loma tev labāk piestāv.

Atbildēt

es

21.05.2016. 07:48

»

Dainis Grabovskis

Un uz ko tad tu esi spējīgs? Tu esi anonīms mēsls, gļēvulis. :D:D:D


atšķirībā no tevis, neraujos pie siles, pajoliņ. Nomierinies, neviens ar tevi nesadarbosies, jo tu esi klauns.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 07:41

»

Panamas papīrs

Antiglobālisti nav konkrēti par latviešu tautas interesēm. Pat nav zināms, kas viņus finansē.Viņiem nav ideju, ir tikai tukši saukļi.Tādi kā parazīti, kustība bez pozitīva idejiska seguma, kaut kas, tikai pret.Darbības tukšu darbību dēļ


Sākam ar to, ka tu esi anonīms. Tas nozīmē gļēvs mēsls.

Seko: Atšķirībā no tiem, kurus finansē, mēs esam neatkarīgi, mūs nefinansē. Lasi rūpīgi programmu, un tu tur atradīsi tautas intereses.

Un vispār es runāju par SADARBĪBU, bet nevis par blusu meklēšanu. Bet sadarbību Jūs nemākat. Tas nozīmē ka manis ievietotais teksts ir patiesība: SILS IR MELIS.

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 07:20

»

Dainis Grabovskis

Jāni Sil, tu esi liekulis un melis. Ņemšu savus vārdus atpakaļ, ja tas ir patiesība...


Antiglobālisti nav konkrēti par latviešu tautas interesēm. Pat nav zināms, kas viņus finansē.Viņiem nav ideju, ir tikai tukši saukļi.Tādi kā parazīti, kustība bez pozitīva idejiska seguma, kaut kas, tikai pret.Darbības tukšu darbību dēļ.

Atbildēt

zini

21.05.2016. 07:20

»

Dainis Grabovskis

Tā arī ir Latvijas problēma, ka mājam tikai izkliegt patriotiskus saukļus. Kā sacīt jāsaka, ar muti Rīgā, bet ar darbiem aizkrāsnē...


nevienam nekas tev nav jāpierāda. Kur tad tu pats ar saviem darbiem esi ticis, ko? Tāds pats bļauris, kā visi citi, tikai tev tā prātiņa pamazāk, tāpēc neko citu nevari izdomāt, kā tv kameru priekšā mēli parādīt un pa skatuvi palēkāt.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 05:27

Tā arī ir Latvijas problēma, ka mājam tikai izkliegt patriotiskus saukļus. Kā sacīt jāsaka, ar muti Rīgā, bet ar darbiem aizkrāsnē.

Silisti, Kalniņi, Upīši, Jāņi un Jurīši, utt. Te ir iespēja Jums pierādīt pretējo. Pierādiet man, ka es kļūdos. Te ir tālrunis sadarbībai. Tel. 26160160

Ar cieņu, Dainis Grabovskis

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 05:00

»

Neiedziļinoties detaļās

Es arī negribētu neko darīt kopā ar jums. Jūs esat kā klauni. Jūsu programma ir fiksā Latvijas likvidēšana. Pārvaldē jums ir tumša bilde...


Lūdzu runāt par konkrētiem faktiem, kur programā kaut, kas tāds ir rakstīts???

Vai Silam un Jums vispār programa ir?

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 04:57

»

Ainis Rabovskis

Tu tikai proti pa skatuvi lēkāt un bļaut,kāda kopā strādāšana. Pareizi Sils dara, ka ar tādiem jampampiņiem nemetas kopā


Neviens nav perfekts. Bet lai ko sasniegtu, ir jānāk kopā un jāstrādā. Bet Jūs uz to neesat spējīgi, tad nafig tādi paziņojumi!?

Atbildēt

Murovejs

20.05.2016. 23:28

»

Kaščejs Bezsmertnijs

Un ko latviešu labā REĀLU ir izdarījuši sociāldemokrāti, cionisti, boļševiki, nacisti, liberāļi, konservatīvie, zaļie, reģionālisti, militāristi, demokrāti, progresīvie, republikāņi, islamisti, piderlezbisti un pārējie politikāņi


Es taču tieši par to, tikai par to arī runāju, - šie t.s. "nacionālisti" man kā latvietim ir nekas citādāks kā Tevis nosauktie sociķi, utt. Nekādas atšķirības, tikai miglu nepārtraukti acīs pūš par to, cik norūpējušies esot par tautiešu likteni.

Atbildēt

Kaščejs Bezsmertnijs

20.05.2016. 22:09

»

Murovejs

Neticu es šim visam. Mūsu nacionālisti, izņemot izrādīšanos, latviešu labā REĀLU neko par šiem 25 gadiem nav izdarījuši, pat Saeimā atrodoties, - tuvu nullei. Gaisu jaukt un cilvēkus sarīdīt, - to, jā, - to gan māk un ar milzu baudu dara


Un ko latviešu labā REĀLU ir izdarījuši sociāldemokrāti, cionisti, boļševiki, nacisti, liberāļi, konservatīvie, zaļie, reģionālisti, militāristi, demokrāti, progresīvie, republikāņi, islamisti, piderlezbisti un pārējie politikāņi?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.05.2016. 20:50

»

Dainis Grabovskis

Jāni Sil, tu esi liekulis un melis. Ņemšu savus vārdus atpakaļ, ja tas ir patiesība...


Es arī negribētu neko darīt kopā ar jums. Jūs esat kā klauni. Jūsu programma ir fiksā Latvijas likvidēšana. Pārvaldē jums ir tumša bilde.
Pie tam tas aizliegtā paņemiena gadījums, kad jūs izģērba kā lohus. Tam puikam uzreiz bija japasaka ka mānīties nav labi. Jūs to neizdarījāt - tas ir radītajs!

Atbildēt

Ainis Rabovskis

20.05.2016. 20:43

»

Dainis Grabovskis

Jāni Sil, tu esi liekulis un melis. Ņemšu savus vārdus atpakaļ, ja tas ir patiesība...


Tu tikai proti pa skatuvi lēkāt un bļaut,kāda kopā strādāšana. Pareizi Sils dara, ka ar tādiem jampampiņiem nemetas kopā.

Atbildēt

pensionārs

20.05.2016. 19:57

The following month,
a pensioner named Roland T was given a prison term
of five months for, amongst other things,
training his dog Adolf
to raise his right paw in a Nazi salute
every time the command "Heil Hitler!"
was uttered.

Atbildēt

Ādi comes!

20.05.2016. 19:39

http://uk.itvnet.lv/article/zinas/609496_640x420.jpg

Atbildēt

bet bet

20.05.2016. 19:29

Krievi ir dazadi, ir normali, ir debiili, bet vinjus izlaidusi pashi latviesi delj savas mikscaulias un mizeliguma.
Visa ta politika ari ir tados sudos iebraukusi,ka nezina ka ara tikt. Taisniba jau Silam ira, bet te ar organizaciju ir par maz.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

20.05.2016. 19:10

Jāni Sil, tu esi liekulis un melis. Ņemšu savus vārdus atpakaļ, ja tas ir patiesība:

Aicinām pievienoties ikvienu darbīgu un patriotisku organizāciju, neatkarīgi no darbības sfēras – partiju, cīņas klubu, folkloras kopu un citas. Savu vietu un savām interesēm un spējām atbilstošu darbošanās jomu spēs atrast ikviens. Gan publicists, gan dziedātājs, gan sportists, gan uzņēmējs, gan skolotājs, gan zemnieks. Ikviens – gan jaunības maksimālisma pilns jaunietis, gan dzīves pieredzes bagātais.

Ko es ar to gribu teikt? Un teikt es gribu sekojošo: Tad kad tevi aicināja kopā strādāt biedrība Antiglobālisti, tu ne tikai tai uzgriezi muguru, bet pat aktīvi to nomelno. Tad par kādu pievienošanos, var būt runa. Plikas samazgas tavi vārdi.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.05.2016. 18:46

»

Gejkrievija

Latvija mīl krievus. Latvija no valsts budžeta finansē krievu skolas, TV un radio krievu valodā


Redz kur, naida verg, vēl viena liecība par hokeja čempionātu

http://sportadraugiem.lv/p-maskav/fanu-piedzvojumi/1148-paldies-maskavai-un-krieviem-par-labm-atmim.html

Atbildēt

Murovejs

20.05.2016. 18:31

Neticu es šim visam. Mūsu nacionālisti, izņemot izrādīšanos, latviešu labā REĀLU neko par šiem 25 gadiem nav izdarījuši, pat Saeimā atrodoties, - tuvu nullei. Gaisu jaukt un cilvēkus sarīdīt, - to, jā, - to gan māk un ar milzu baudu dara.

Atbildēt

Panamas papīrs

20.05.2016. 16:38

»

Esmu šovinists Ušakovs

Skaidrs - tikai sorosisti ukraiņus sauc par ukraiņiem, un arī pastalnieki ukraiņus sauc par ukraiņiem


Obama un ASV nepaguruši strādā Putina, Ušakova, šo krievu nacistu, islāma fundamentālistu, latviešu nacionālista interesēs, jo noteicošā nav ideoloģija, reliģija vai etniskā pārliecība, bet gan ASV korporāciju ekonomikas panākumi uz šī lielā pūļa rēķina. Katra atsevišķā šī pūļa cilvēka pārliecības brīvības panākumi no šī skata punkta ir tikai atslēga uz ASV korporāciju panākumiem, katra atsevišķā cilvēka teatrāla savu iedomu pašvīzija. Bet šie tukšie komentāri ir nekas cits kā tikpat tukša izklaide.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.05.2016. 16:28

»

Gejkrievija

Latvija mīl krievus. Latvija no valsts budžeta finansē krievu skolas, TV un radio krievu valodā


Tu gadījumā no ta naida tulīt neuzsprāgsi?
Nezinu kā īsti ir, Krievijā nēesmu bijis.
Var spriest tik no dažādam subjektīvam lietam.
Piemēram ko saka mūsu hokeja fani "Latvijas līdzjutēji Maskavā pārsteigti par labo uzņemšanu"
http://sportacentrs.com/hokejs/pc_2016/08052016-latvijas_lidzjuteji_maskava_parsteigti_pa

Latvijā ir daudz krievu urlu. Esmu ar tādiem saskāries. Domāju tādu atsaldeņu ir katrā tautā.

Krievu skolu finansēšana ir labs instruments, lai krievu bērni obligāti iemācītos latviešu valodu, + ieaudzināt viņos patriotismu.
Tikai šis instruments netiek izmantots, jo tas ir izdevīgi visādiem kangaru grupējumiem vienotībām saskaņām un visādām apvienībām - viņi visi ir viena komanda, apkalpo vienas un tās pašas intereses, ar akāpēm dažādās specifiskajās situācijās

Atbildēt

Gejkrievija

20.05.2016. 16:16

»

Neiedziļinoties detaļās

Gribu vērst uzmanību uz rupju kļūdu vai maldināšanu...


Latvija mīl krievus. Latvija no valsts budžeta finansē krievu skolas, TV un radio krievu valodā.
Savukārt Krievija ienīst visus, kuri nav krievi. Krievu vīrieši mīl un pat dievina Putinu, jo starp krievu vīriešiem ir daudz homoseksuālistu.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.05.2016. 16:00

Gribu vērst uzmanību uz rupju kļūdu vai maldināšanu:
"Mūsu dabiskie sabiedrotie ir Baltijas un citas valstis"
Jā var būt tie kam arī naids pret krieviem Baltijas valstīs ir jūsu dabiskie sabiedrotie.
Savādāk tas pilnībā neatbilst realitātei. Viņi mūs izmantos un uzmetīs pie pirmās iespējas. Tam jau ir ne viens vien apliecinājums.
Piemēram: Sašķidrinātās gāzes termināls. Sakumā jā ja būvējam Latvijā, tad kad nonāk līdz darīšanai izrādās ka igauņi jau ar somiem šiverē, bet lietuvieši paši štelles bīda.
Vai arī pavisam nesen lietuvieši demontēja sliedes kas gāja līdz Reņģei, slēpjoties aiz "remonta". Vai arī tagad viņi dara tā lai kravas no Kaļingradas nenonāk līdz Latvijai (manipulējot ar tarifu politiku).
Bet jūras robeža, kur viņi neparaksta līgumu, grib iešņaukt nāsīs mūsu teritoriju kur iespējams ir nafta.
utt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...