Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu nu

02.06.2016. 15:15

Jo īpaši ceram uz zemessargiem, aizsargiem, karavīriem, policistiem.

Ka tad. Labakis veids ka notraipit mundiru, un gala beigas zaudet arbu. Sacerejusi maitas.

Atbildēt

Nemelo!

24.05.2016. 21:51

»

Neiedziļinoties detaļās

Tu gadījumā no ta naida tulīt neuzsprāgsi...


Tieši Saskaņa Rīgā organizēja latviešu valodas kursus! Bet tava "nacionālā" valdība ne par ko tādu negribēja pat dzirdēt!

Atbildēt

andris a

23.05.2016. 17:47

Mums vērā ņemams Piemērs""-, ka ir valstis, kurās ir atļauts pretendēt uz "Pilsonību— no 7-ās uzturēšanās paaudzes šajā valstī un 1. Ar rekomendāciju, 2. Pierādot ar faktiem 7-u paaudžu laikā uzturēšanās lojalitāti pamatiedzīvotājiem,. Jo , piem , okupantu- noziedznieku ""lāsts"var tikt dzēsts pēc 7- ām paaudzēm- tādas ir Dabas likumības.(sun)

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 13:50

»

o-O

lidz tam lai latvietis panemtu ieroci rokaa un pieliktu pie sienas shemotajus un siles baroklus...tam latviesi nav raditi, nav "pauti", raditi tikai shestakot un but par sulainiem


Pilnīgi piekrītu1 Ja vidējam latvietim piedāvās cīnīties ar ieročiem pre saviem pašu apspiedējiem, viņi teiks, ka tiem jau ir savi ieroči - dziesmotās un dejojamās revolūcijas.

Atbildēt

o-O

22.05.2016. 23:06

»

VB

Kā jums, sargi, ar ieročiem


lidz tam lai latvietis panemtu ieroci rokaa un pieliktu pie sienas shemotajus un siles baroklus...tam latviesi nav raditi, nav "pauti", raditi tikai shestakot un but par sulainiem.
Nekad neprasi no vergiem kunga domashanu un darbus !!!

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 18:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Nē, es domāju valstvīram sile neinteresē. Valstvīram interesē iegūt intrumentus, kurus izmantot savas tautas "plaukšanai...


Grūti izprast, pārāk daudz pēdiņas. Bet, ja sapratu pareizi – valstsvīrs strādā tautas (latviešu šoreiz) interesēs, bet kangari tā kā savam labumam. Un, ka katram jāiesaistās politikā.

Ja tā, tad patiesie valstsvīri redz, kas notiek un nekādai plaukšanai neko nedara. Jo neko nevar ietekmēt, vienīgi sabiedrisko domu, ja kāds vispār ieklausās. Īstie valstsvīri ir apveltīti ar īpašām dotībām un talantiem un neskrien ratiem pa priekšu, bet vienīgais ko var dot – pievērst uzmanību atsevišķiem aspektiem. Īstie valstsvīri arī neaizmirst par sevi, jo kopējais ieguvums ir arī katram atsevišķam. Un sākotnējais impulss viņiem ir pretēji kangariem – viņi doma uzreiz par savu pašlabumu, ko var gūt no pašā dotā visu (latviešu sabiedrības) labumam. Tikai viņi rīkojas ātri, neparedzami, neprognozējami un drosmīgi, kad apstākļi ir šai rīcībai sagatavoti.

Bet katru jau iesaista politikā, maldinot ar pasakām pirms kārtējām vēlēšanām, lai rodas ilūzija, ka paši piedalās politikā un kontrolē to, kas notiek, kam jānotiek pēc viņu izvēles, tā kā uz līdakas pavēli – īsi un ātri. Tad seko „morālās paģiras”.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 16:32

»

Neiedziļinoties detaļās

Nē, es domāju valstvīram sile neinteresē. Valstvīram interesē iegūt intrumentus, kurus izmantot savas tautas "plaukšanai...


Nesaprotu, kur ir problema, izvirzīt mērķus un apvienot visus tos, kuri ir par. Man atšķirībā no Sila ir pilnigi vienalga, kas ir mans kompanjons, ja viņš irviens no ķēdes posmiem, šāmērķa sasniegšanā. Bet Sils izvēlas, vai var būt viņa mērķi ir amorāli? Un neviens cits kā pilnīgs idiots to sasniegšanai neder?

Kamēr mūsu ambīcijas mēs liksim augstāk par mūsu mērķiem, nekas nesanāks. Bet pie varas esošie smejas un berzē rokas. Kā sacīt jāsaka, skaldi un valdi. :P:P:P

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 14:50

»

Panamas papīrs

Pārāk primitīvs secinājums. Pie siles raujas nevis kangari utt, bet spēlētāji, kas grib novērtēt savu kapacitāti,kā šodienmoderni deklarē, savas spējas tobiš. Lielākais vairums nesaprot, ka dzīvojam pasaulē, kurā niavisms un primitīvā lietu kārtība ir nokauti, bet dominē teatrālisms ar spēles elementiem...


Nē, es domāju valstvīram sile neinteresē. Valstvīram interesē iegūt intrumentus, kurus izmantot savas tautas "plaukšanai"
Kangariem, blēžiem, meļiem gan tur svarīgakais tikt pozīcijās no kurām var piezīsties pie siles.
+ katram cilvēkam ir jāiesaistas "politikā". Tam ir jābūt prioritātei (vismas mūsu situācijā kamēr neatgūt suverinitāti) - savādāk nekas nenotiks, drīzāk varam plānot kad latviešu tauta un latviešu valsts izzudīs

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 14:44

»

VB

Kā jums, sargi, ar ieročiem


Ir ieroči. Dziesmas patriotiski, bet danči idiotiski.

Atbildēt

VB

21.05.2016. 14:39

Kā jums, sargi, ar ieročiem?
Ir, varbūt ar iestāšos,
Nav, nu tiešām nestāšos!

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 14:25

»

Neiedziļinoties detaļās

Pie siles raujas kangari, tikai tevis teiktais izklausījās pēc - nevajag iet politikā


Pārāk primitīvs secinājums. Pie siles raujas nevis kangari utt, bet spēlētāji, kas grib novērtēt savu kapacitāti,kā šodienmoderni deklarē, savas spējas tobiš. Lielākais vairums nesaprot, ka dzīvojam pasaulē, kurā niavisms un primitīvā lietu kārtība ir nokauti, bet dominē teatrālisms ar spēles elementiem, kas ir noteicošais visos līmeņos un visās sfērās.Līdzīgi portāls PIETIEK melo, jo portāls darbu turpina - viņiem nepietiek visa tā paša, pret ko it kā iestājas. Ja arī kāds grib atstāt skatuvi agraāk ar izsmeltu kapacitāti, viņš neiet boja, lai arī pie sienas pirmajā cēlienā redzama karājamies bise, vai bankas izdota kredīta papīru mapīte.

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 14:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Da ko tu tur murgo. Kas viņus var finansēt, viņiem nav nekāda svara, pat 200 cilvēkus partijas izveidošanai nevar savākt...


Tā gluži nav, ka viņi tik balti. Skat, Silu mēģina piejaucet un citus, tā viņi mēģina palielinat savu ietekmi. Vai nu ietekme kā merķis būtu? Nē, mērķis ir kontrolēt neapmierinatos, fikset viņu datus utt. Antiglobālistu saukļi priekš neapmierinātajiem ir visoptimālākie. Bet Krievija gan tur tur ietekmi, jo šiem Latvijas globālistiem, ko skaidri definējuši, tieši rūp Latvijas tautas, nevis latviešu tautas intereses.Pamēģini antiglobālistu saietā ierunāties par latviešu tautu, tevī neviens neklausīsies. Vai arī izolēsies no tādiem. Suņi rej, bet karavāna dodas tālāk.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 13:47

»

Panamas papīrs

Labi, labi! Nesatraucieties tik ļoti! Esmu anonīms, bet oponēju tikai ar argumentiem. Autortiesībām vairs nav nozīmes šajos laikos. Tas, ko pasaku, vai uzrakstu vairs nav mans, jo nevienā gadījumā, nevaru to aizstāvēt pret plaģiātismu, vai domu daudzveidību.Tāda ir šodienas sabiedriskās domas attīstība...


Da ko tu tur murgo. Kas viņus var finansēt, viņiem nav nekāda svara, pat 200 cilvēkus partijas izveidošanai nevar savākt.

Pasaules antiglobalistu organizācijas finansē Krievija? tie tak kārtējie murgi. Bet tas, ka viņus finanse paši globālisti, tas gan varētu būt, ļoti loģisks gājiens, viņu stils. Protams tur neietilpst "mūsējie" antiglobalisti.

Reāli pat tiem pasaules antiglobalistiem pat nav nekādas mērķtiecīgas darbības. Viņi parādās konkrētās vietās, konkrētā laikā, konkrētu mērķus sasniegšanai. Vispār nekas īpašs kam baigi būtu jāpievērs uzmanība

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 12:59

»

Dainis Grabovskis

Sākam ar to, ka tu esi anonīms. Tas nozīmē gļēvs mēsls...


Labi, labi! Nesatraucieties tik ļoti! Esmu anonīms, bet oponēju tikai ar argumentiem. Autortiesībām vairs nav nozīmes šajos laikos. Tas, ko pasaku, vai uzrakstu vairs nav mans, jo nevienā gadījumā, nevaru to aizstāvēt pret plaģiātismu, vai domu daudzveidību.Tāda ir šodienas sabiedriskās domas attīstība.

Vienmēr vajag minēt skaidri šajos hibrīdkara apstākļos - par kādas tautas intersēm Jūs runājat - ASV, Krievijas, Latvijas..vai latviešu tautas?

Kolīdz minēta tukšs termins "tauta", minējumiem nav nozīmes, tekstam nav nozīmes. Antiglobalisti ir pasaules organizācija, kurā esat arī Jūs.Cik dzirdēts, tad to finasē Krievija cīņā pret ASV ES projekta attīstību, kura mēŗķis ir Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas pievienošana ES, lai paplašinātu ASV preču noieta tirgu. Cik zināms - tieši pasaules globalisti Jūs arī finansē, lai kontrolētu, jo visos gadījumos esat nesamērīgs spēks pret globalistiem. Uzdodat sevi par tādu kā nevainīgu klubiņu. Jums nav nekā pozitīva, ko varat dot latviešu tautai, nav ideju..tikai klubošanās, prāta jaukšana. Lai arī Jūs piedāvājat kaut ko pret, Jums jābūs ko dot par. Neredzu nevienas Jūsu klubiņa idejas..un tieši latviešu tautas interesēm.

Atbildēt

tu

21.05.2016. 11:33

»

Dainis Grabovski

Ja tu uzskati, ka uzkāpjot uz skatuves uzreiz ir kādam jāiedod pa purnu, tad tev jāiet Jāņa Sila bandā. Viņš vienmēr tāds bravurīgs un lecīgs. Kaut gan, kad lieta nonāk līdz darīšanai, nomīž un laižas lapās. :D:D:D


Atkal neko neesi sapratis. Ne jau pa purnu gāzt kādam vajadzēja, bet nevajadzēja līst tur augšā, tad tu nebūtu nostādījis sevi pamuļķa lomā

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 10:13

»

Neiedziļinoties detaļās

Tur pa pilnam ir sarakstīti murgi kas novedīs Latviju līdz katastrofai daudz ātrāk neka to tagad dara kangari...


Nu redz, ir labas lietas un sliktas lietas. Un kā tad izsijāt graudus no pelavām? Tikai ar kopīgu darbu un sadarbību. Bet kur tāds ir?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 09:59

»

es

atšķirībā no tevis, neraujos pie siles, pajoliņ. Nomierinies, neviens ar tevi nesadarbosies, jo tu esi klauns


Pie siles raujas kangari, tikai tevis teiktais izklausījās pēc - nevajag iet politikā

tad speciāli priekš tādiem kā tu onkulis īsi un kodolīgi

https://www.youtube.com/watch?v=-9rY-1zlHHI

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.05.2016. 09:53

»

Dainis Grabovskis

Lūdzu runāt par konkrētiem faktiem, kur programā kaut, kas tāds ir rakstīts


Tur pa pilnam ir sarakstīti murgi kas novedīs Latviju līdz katastrofai daudz ātrāk neka to tagad dara kangari.

Piemēram izstāsānās no ES - tu vispār apjēdz kādas tam būs sekas, ko viņi ar mums izdarīs, bet izdarīt viņi var daudz, kangari pēdējos 20 gados par to ir labi parūpējušies

Par ciešaku sadarbību ar Igauniju un Lietuvu es uzraukstīju zemāk

Zeme un meži pieder tikai latviešiem - ļoti pareizi, tikai kā lai tagad to panāk? atņemot ārzemniekiem to ko paši latviesi ir izpārdevuši? vai tu maz apjēdz kāda smirdoņa sāksies, ja pretdarbībai nesagatavoties mēs te no bada nomirsim

Pats galvenais - viss ko jūs sakat ir darbības, tie nav mērķi. No tā skaidri secinu, jums nav pat viselementārakās saprašanas par pārvaldi.

Protams jūs nekad netiksiet pie teikšanas, jūs pat nevar savākt cilvēkus partijas izveidei.

Atbildēt

Dainis Grabovski

21.05.2016. 09:16

»

es

Neskatu pēc cepures, bet pēc darbiem un uzvedības. Un tava uzvedība ir kā pirmklasniekam, kurš starpbrīdī ticis ārā no klases un rāda, ko māk. Neviens nopietns cilvēks nekad nebalsos par tevi. Remarks ir teicis, ka vīrietim visapkaunojošākā ir āksta loma un tu tieši tāds esi - āksts...


Ja tu uzskati, ka uzkāpjot uz skatuves uzreiz ir kādam jāiedod pa purnu, tad tev jāiet Jāņa Sila bandā. Viņš vienmēr tāds bravurīgs un lecīgs. Kaut gan, kad lieta nonāk līdz darīšanai, nomīž un laižas lapās. :D:D:D

Atbildēt

es

21.05.2016. 09:07

»

Dainis Grabovskis

Neskati vīru pēc cepures! :D:D:D


Neskatu pēc cepures, bet pēc darbiem un uzvedības. Un tava uzvedība ir kā pirmklasniekam, kurš starpbrīdī ticis ārā no klases un rāda, ko māk. Neviens nopietns cilvēks nekad nebalsos par tevi. Remarks ir teicis, ka vīrietim visapkaunojošākā ir āksta loma un tu tieši tāds esi - āksts.

Atbildēt

21.05.2016. 08:44

»

Dainis Grabovskis

Man sili nevajag, man vajag kārtību valstī


Un tu jau nu būsi tas, kurš to kārtību ievedīs. Ej labāk uz cirku, klauna loma tev labāk piestāv.

Atbildēt

es

21.05.2016. 06:48

»

Dainis Grabovskis

Un uz ko tad tu esi spējīgs? Tu esi anonīms mēsls, gļēvulis. :D:D:D


atšķirībā no tevis, neraujos pie siles, pajoliņ. Nomierinies, neviens ar tevi nesadarbosies, jo tu esi klauns.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 06:41

»

Panamas papīrs

Antiglobālisti nav konkrēti par latviešu tautas interesēm. Pat nav zināms, kas viņus finansē.Viņiem nav ideju, ir tikai tukši saukļi.Tādi kā parazīti, kustība bez pozitīva idejiska seguma, kaut kas, tikai pret.Darbības tukšu darbību dēļ


Sākam ar to, ka tu esi anonīms. Tas nozīmē gļēvs mēsls.

Seko: Atšķirībā no tiem, kurus finansē, mēs esam neatkarīgi, mūs nefinansē. Lasi rūpīgi programmu, un tu tur atradīsi tautas intereses.

Un vispār es runāju par SADARBĪBU, bet nevis par blusu meklēšanu. Bet sadarbību Jūs nemākat. Tas nozīmē ka manis ievietotais teksts ir patiesība: SILS IR MELIS.

Atbildēt

Panamas papīrs

21.05.2016. 06:20

»

Dainis Grabovskis

Jāni Sil, tu esi liekulis un melis. Ņemšu savus vārdus atpakaļ, ja tas ir patiesība...


Antiglobālisti nav konkrēti par latviešu tautas interesēm. Pat nav zināms, kas viņus finansē.Viņiem nav ideju, ir tikai tukši saukļi.Tādi kā parazīti, kustība bez pozitīva idejiska seguma, kaut kas, tikai pret.Darbības tukšu darbību dēļ.

Atbildēt

zini

21.05.2016. 06:20

»

Dainis Grabovskis

Tā arī ir Latvijas problēma, ka mājam tikai izkliegt patriotiskus saukļus. Kā sacīt jāsaka, ar muti Rīgā, bet ar darbiem aizkrāsnē...


nevienam nekas tev nav jāpierāda. Kur tad tu pats ar saviem darbiem esi ticis, ko? Tāds pats bļauris, kā visi citi, tikai tev tā prātiņa pamazāk, tāpēc neko citu nevari izdomāt, kā tv kameru priekšā mēli parādīt un pa skatuvi palēkāt.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 04:27

Tā arī ir Latvijas problēma, ka mājam tikai izkliegt patriotiskus saukļus. Kā sacīt jāsaka, ar muti Rīgā, bet ar darbiem aizkrāsnē.

Silisti, Kalniņi, Upīši, Jāņi un Jurīši, utt. Te ir iespēja Jums pierādīt pretējo. Pierādiet man, ka es kļūdos. Te ir tālrunis sadarbībai. Tel. 26160160

Ar cieņu, Dainis Grabovskis

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 04:00

»

Neiedziļinoties detaļās

Es arī negribētu neko darīt kopā ar jums. Jūs esat kā klauni. Jūsu programma ir fiksā Latvijas likvidēšana. Pārvaldē jums ir tumša bilde...


Lūdzu runāt par konkrētiem faktiem, kur programā kaut, kas tāds ir rakstīts???

Vai Silam un Jums vispār programa ir?

Atbildēt

Dainis Grabovskis

21.05.2016. 03:57

»

Ainis Rabovskis

Tu tikai proti pa skatuvi lēkāt un bļaut,kāda kopā strādāšana. Pareizi Sils dara, ka ar tādiem jampampiņiem nemetas kopā


Neviens nav perfekts. Bet lai ko sasniegtu, ir jānāk kopā un jāstrādā. Bet Jūs uz to neesat spējīgi, tad nafig tādi paziņojumi!?

Atbildēt

Murovejs

20.05.2016. 22:28

»

Kaščejs Bezsmertnijs

Un ko latviešu labā REĀLU ir izdarījuši sociāldemokrāti, cionisti, boļševiki, nacisti, liberāļi, konservatīvie, zaļie, reģionālisti, militāristi, demokrāti, progresīvie, republikāņi, islamisti, piderlezbisti un pārējie politikāņi


Es taču tieši par to, tikai par to arī runāju, - šie t.s. "nacionālisti" man kā latvietim ir nekas citādāks kā Tevis nosauktie sociķi, utt. Nekādas atšķirības, tikai miglu nepārtraukti acīs pūš par to, cik norūpējušies esot par tautiešu likteni.

Atbildēt

Kaščejs Bezsmertnijs

20.05.2016. 21:09

»

Murovejs

Neticu es šim visam. Mūsu nacionālisti, izņemot izrādīšanos, latviešu labā REĀLU neko par šiem 25 gadiem nav izdarījuši, pat Saeimā atrodoties, - tuvu nullei. Gaisu jaukt un cilvēkus sarīdīt, - to, jā, - to gan māk un ar milzu baudu dara


Un ko latviešu labā REĀLU ir izdarījuši sociāldemokrāti, cionisti, boļševiki, nacisti, liberāļi, konservatīvie, zaļie, reģionālisti, militāristi, demokrāti, progresīvie, republikāņi, islamisti, piderlezbisti un pārējie politikāņi?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.05.2016. 19:50

»

Dainis Grabovskis

Jāni Sil, tu esi liekulis un melis. Ņemšu savus vārdus atpakaļ, ja tas ir patiesība...


Es arī negribētu neko darīt kopā ar jums. Jūs esat kā klauni. Jūsu programma ir fiksā Latvijas likvidēšana. Pārvaldē jums ir tumša bilde.
Pie tam tas aizliegtā paņemiena gadījums, kad jūs izģērba kā lohus. Tam puikam uzreiz bija japasaka ka mānīties nav labi. Jūs to neizdarījāt - tas ir radītajs!

Atbildēt

Ainis Rabovskis

20.05.2016. 19:43

»

Dainis Grabovskis

Jāni Sil, tu esi liekulis un melis. Ņemšu savus vārdus atpakaļ, ja tas ir patiesība...


Tu tikai proti pa skatuvi lēkāt un bļaut,kāda kopā strādāšana. Pareizi Sils dara, ka ar tādiem jampampiņiem nemetas kopā.

Atbildēt

pensionārs

20.05.2016. 18:57

The following month,
a pensioner named Roland T was given a prison term
of five months for, amongst other things,
training his dog Adolf
to raise his right paw in a Nazi salute
every time the command "Heil Hitler!"
was uttered.

Atbildēt

Ādi comes!

20.05.2016. 18:39

http://uk.itvnet.lv/article/zinas/609496_640x420.jpg

Atbildēt

bet bet

20.05.2016. 18:29

Krievi ir dazadi, ir normali, ir debiili, bet vinjus izlaidusi pashi latviesi delj savas mikscaulias un mizeliguma.
Visa ta politika ari ir tados sudos iebraukusi,ka nezina ka ara tikt. Taisniba jau Silam ira, bet te ar organizaciju ir par maz.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

20.05.2016. 18:10

Jāni Sil, tu esi liekulis un melis. Ņemšu savus vārdus atpakaļ, ja tas ir patiesība:

Aicinām pievienoties ikvienu darbīgu un patriotisku organizāciju, neatkarīgi no darbības sfēras – partiju, cīņas klubu, folkloras kopu un citas. Savu vietu un savām interesēm un spējām atbilstošu darbošanās jomu spēs atrast ikviens. Gan publicists, gan dziedātājs, gan sportists, gan uzņēmējs, gan skolotājs, gan zemnieks. Ikviens – gan jaunības maksimālisma pilns jaunietis, gan dzīves pieredzes bagātais.

Ko es ar to gribu teikt? Un teikt es gribu sekojošo: Tad kad tevi aicināja kopā strādāt biedrība Antiglobālisti, tu ne tikai tai uzgriezi muguru, bet pat aktīvi to nomelno. Tad par kādu pievienošanos, var būt runa. Plikas samazgas tavi vārdi.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.05.2016. 17:46

»

Gejkrievija

Latvija mīl krievus. Latvija no valsts budžeta finansē krievu skolas, TV un radio krievu valodā


Redz kur, naida verg, vēl viena liecība par hokeja čempionātu

http://sportadraugiem.lv/p-maskav/fanu-piedzvojumi/1148-paldies-maskavai-un-krieviem-par-labm-atmim.html

Atbildēt

Murovejs

20.05.2016. 17:31

Neticu es šim visam. Mūsu nacionālisti, izņemot izrādīšanos, latviešu labā REĀLU neko par šiem 25 gadiem nav izdarījuši, pat Saeimā atrodoties, - tuvu nullei. Gaisu jaukt un cilvēkus sarīdīt, - to, jā, - to gan māk un ar milzu baudu dara.

Atbildēt

Panamas papīrs

20.05.2016. 15:38

»

Esmu šovinists Ušakovs

Skaidrs - tikai sorosisti ukraiņus sauc par ukraiņiem, un arī pastalnieki ukraiņus sauc par ukraiņiem


Obama un ASV nepaguruši strādā Putina, Ušakova, šo krievu nacistu, islāma fundamentālistu, latviešu nacionālista interesēs, jo noteicošā nav ideoloģija, reliģija vai etniskā pārliecība, bet gan ASV korporāciju ekonomikas panākumi uz šī lielā pūļa rēķina. Katra atsevišķā šī pūļa cilvēka pārliecības brīvības panākumi no šī skata punkta ir tikai atslēga uz ASV korporāciju panākumiem, katra atsevišķā cilvēka teatrāla savu iedomu pašvīzija. Bet šie tukšie komentāri ir nekas cits kā tikpat tukša izklaide.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.05.2016. 15:28

»

Gejkrievija

Latvija mīl krievus. Latvija no valsts budžeta finansē krievu skolas, TV un radio krievu valodā


Tu gadījumā no ta naida tulīt neuzsprāgsi?
Nezinu kā īsti ir, Krievijā nēesmu bijis.
Var spriest tik no dažādam subjektīvam lietam.
Piemēram ko saka mūsu hokeja fani "Latvijas līdzjutēji Maskavā pārsteigti par labo uzņemšanu"
http://sportacentrs.com/hokejs/pc_2016/08052016-latvijas_lidzjuteji_maskava_parsteigti_pa

Latvijā ir daudz krievu urlu. Esmu ar tādiem saskāries. Domāju tādu atsaldeņu ir katrā tautā.

Krievu skolu finansēšana ir labs instruments, lai krievu bērni obligāti iemācītos latviešu valodu, + ieaudzināt viņos patriotismu.
Tikai šis instruments netiek izmantots, jo tas ir izdevīgi visādiem kangaru grupējumiem vienotībām saskaņām un visādām apvienībām - viņi visi ir viena komanda, apkalpo vienas un tās pašas intereses, ar akāpēm dažādās specifiskajās situācijās

Atbildēt

Gejkrievija

20.05.2016. 15:16

»

Neiedziļinoties detaļās

Gribu vērst uzmanību uz rupju kļūdu vai maldināšanu...


Latvija mīl krievus. Latvija no valsts budžeta finansē krievu skolas, TV un radio krievu valodā.
Savukārt Krievija ienīst visus, kuri nav krievi. Krievu vīrieši mīl un pat dievina Putinu, jo starp krievu vīriešiem ir daudz homoseksuālistu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...