Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

14.10.2021. 07:25

»

Dabas māte

man nav sakara ar vakcīnām, draugs.Es tās neražoju.Es ražoju fitoncīdus. kaut gan jāatzīst, ka arī man sanāk kļūdas, kā Tu piemēram. Bet tas ir labojams, ej uz manu Svētbirzi un pakaries


''Dabas māte 13.10.2021. 11:57'' ko valkā Dabas Mātes vārdu? Ko zaimo Dabas Māti? Ko zaimo Latvju Dievus? Ko zaimo dievturību? Manuprāt, trolli, Tu esi vai nu psihiski slims kristietis no kādas kristīgās sektas, kas dievturību ieraugot no dusmām jūk prātā, vai arī Tu esi Kremļa aģents - antivakceris. Taču ļaunums Tavā sirdī ir jūtams. Es aizlūgšu Latvju Dievus, lai Tavi vēlējumi atgrieztos Tev atpakaļ!
Kristieši ir kosmopolīti, kam nerūp latviešu tautas nākotne. Šie okupantu ticības mantinieki aktīvi iestājas pret dievturību, taču tajā pašā laikā ir gatavi okupantiem izlaizīt dirsu. Bet ko gan var vēlēties no brāķētiem cilvēkiem ar deformētu domāšanu, kuri pielūdz Bībeles viltus Dievu Jahvi un padevīgi kalpo ebreju tautai? No Kangariem neko labu nevar sagaidīt.
Ar necieņu pret kristīgo baznīcu, Skolnieciņš

Atbildēt

111

13.10.2021. 20:01

»

Jūsmiņš

Respect autoram par uzdrošināšanos un varēšanu...


Arī parakstos zem Jūsu komentāra.

Atbildēt

Mirsā dati

13.10.2021. 11:02

Slimību profilakses un kontroles centrā atgādina, ka arī vakcinētie ir pakļauti riskam slimot smagi.

Apkopojot informāciju par mirušajiem pilnībā vakcinētajiem cilvēkiem, secināts, ka viņi visi ir vecuma grupā virs 60 gadiem, turklāt ar hroniskām blakus saslimšanām.

Visi pārējie mirst no dzīves apnikuma nevis no blakus saslimšanām. :)

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

13.10.2021. 10:59

Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Atbildēt

sociāli atstumtais

13.10.2021. 10:23

»

Jūsmiņš

Respect autoram par uzdrošināšanos un varēšanu...


Čomiņ , Latviju tu liec mierā , Latvija neko nesagrāva (vai tu domāji - attīstīta sociālisma politekonomiju krievu ,,stilā ,, ( davaiķe žiķ družno )) , bet gļēvi noskatījās kā biedrīši LKP CK , komjaunieši / stukači un čekisti vienā personā + trimdas,, bagātnieki ,, ,, nomenedžēja ,, ,,brīvības atgūšanu ,, ar krimināli bandītisku metodi - a la cccp ar ,, mācītāju ,, un citu demagogu palīdzību ,, mobīdot ,, malā Pilsoņu Kongresu , saprotams ar ,, sakariem ,, un ... žīdu naudu ... , kā vienmēr, jau kops 1776.gada .

Atbildēt

Nevar nepiekrist

13.10.2021. 09:56

»

Jūsmiņš

Respect autoram par uzdrošināšanos un varēšanu...


Bet esam hibrīda karadarbības apstākļos, ko oficiāli izsludinājusi I. Mūrniece un E. Levits.

Uzbrukums sabiedrībai notiek ar vakcināciju - bioloģisko ieroci.

Uzbrukums ar bioloģisko ieroci ir hibrīda karadarbības kompleksā sastāvdaļa ar konvenciālā karadarbības aktivitātēm joprojām Suvalku - Kaļiņingradas un Polijas - Baltkrievijas robežkonfliktos, kuros Baltkrievijas karavīri jau pirms dažām dienām atklājuši uguni pret Polijas robežsargiem.

Šajā kompleksajā hibrīdakararbībā efekts tiek likts uz bioloģisko ieroci - vakcīnām.

Izdzīvos tie, kas nevakcinēsies. Tautas ienaidnieki Latvijā ir visu acu priekšā - Levits, Kariņš, Mūrniece, M kabineta ministri,viss 13. Saeimas sastāvs - visi šie ienaidnieki ir atsvešināti no tautas tiesībām un interesēm jau ar 13/03/2020, kad 2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību.

Latvijas mediķu asociācija pieprasa militārās Huntas MK valdības nekavējošos atkāpšanos.

No mediķu asociāciju iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem”, kā jau zināms, noved pie agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai, par ko politiķis noteikti K. Kariņš, visticamāk, zin, bet pagaidām vēl noklusē par šo nākošo politiķu prasību. Pretējā gadījumā tiktu ierobežota arī sertificēto - vakcinēto pārvietošanās.

Atbildēt

Jūsmiņš

13.10.2021. 09:11

Respect autoram par uzdrošināšanos un varēšanu!
Autors pareizi raksta gan par coronu, gan par ekonomiku. Latvija savu ekonomiku sagrāva, savulaik, plaši atverot, bez muitām un ierobežojumiem, robežas ārvalstu kapitālam. Līdz ar to pašu kapitālam šeit vairs izredžu faktiski nebija.
Nav nekādu iespēju noliegt, ka vinnētājs vienmēr būs tas, kuram kabatā ir miljoni, nevis tas, kuram bankā parāds, kā tas bija tolaik Latvijas iedzīvotājiem.
Nebija jau mums daudz tādu izcilu "puķkopju", kā Šķēle, u.c.
Taču vislielāko pienesumu ekonomikas sagraušanā ir devusi "demokrātiski" ievēlētā, absolūti debīlā, valsts pārvalde.
Nav pat jākomentē jautājums - kāds var būt ministrs, kurš nekad nav vadījis pat sīkāko pārvaldes struktūru, vai biznesu? Bet, redz, izrādās var! Tad kādu loģiku mēs jebkurā citā jautājumā gribam? Tā ka šādu ceļu ejot, kā patlaban piedāvā esošā valdība, nekādu labklājību sasniegt nav iespējams. Tā darot ir reāli iespējams nonākt līdz patronām, ja kādam patiešām nopietni nāksies sākt rūpēties par griķiem.

Atbildēt

Kasiņš

13.10.2021. 08:36

»

Piekrītu,

jo Lejiņam lēta propaganda spiežas cauri uz Rašas pusi. Un, ja vēl pieskaita komunistiskās cionisma sociālisma idejas


Viņš taču ir pilnīgs idiots, melis un provokators! Šis ir tas gadījums, kad gribētos redzēt aktīvāku drošības iestāžu rīcību - pāris kārtīgi šķēlieni ar steku ierādītu tam muļķim viņa īsto vietu, bet šis portāls ir palicis par tādu salašņu saietu, ka rodas maldīgs priekšstats par idiotu daudzumu vietējā populācijā. Idiotu, protams, ir neprātīgi daudz, bet ne jau nu tādā proporcijā, kā rāda +/- attiecība pie šī smērējuma.

Atbildēt

Tieši tā.

13.10.2021. 06:12

»

cilveks444

Vērojumi rāda, ka tā saucamiem vakseriem viss bija skaidrs faktiski no c-19 afēras pirmās dienas. Savukārt antivakseri savu nostāju un lēmumus veidoja un pieņēma krietni ilgākā laika sprīdī. Un tas ir pareizi, jo nevar un nedrīkst lēmumus, kas skar veselību, pieņemt bez jebkādas filtrēšanas caur kritikas...


Tikai arī vakseriem ir atvērušās acis uz faktu, ka cov saistība ar medicīnu ir visai attāla.Zaļo idiotu izraisītā energokrīze visiem parāda, kas ir kas.Bus jau gan arī liberasti sistēmas zombiji, kas teiks , ka kolektīvais pizdec ir iestājies dēļ cov)

Atbildēt

Nauda ne$mird!

13.10.2021. 02:57

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Muļķu pasūtījumgalc!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.10.2021. 23:50

»

RB

Raksts labs, tikai pēdējās 2 rindkopas tādas pašķības. No Krievijas vajadzētu turēties tālāk, cik nu iespējams. Par ieročiem vajag runāt skaidru valodu - šaujamais katram stāv skapī. Kopumā - bravo, pareizo ceļu ejam


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): "Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (...) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju." ... (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija". No latīņu val. "diffamare" – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
-------
Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): "Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās." ... (citāts iz "parakstītāju grupas" publiskotā šedevra "atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai" i-neta w-lapā "pietiek-com")
-------

"Ir sacīts: "Bailēm - lielas acis!"..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slāj LUMP.ENIS, pa ceļa malu,
No "divlitrenes" strēbdams alu,
Un grāvī nospļaudamies, truli ~
Kā riktīgs "lav(ĀN)ijas" šmulis...

Te pēkšņi - vējš šim 'velk' gar ģīmi,
Kas (protams) "nevēdina" 'štīmi',
Bet (bailēs) - saslien stāvus spalvas,
Uz "alkonauta" ...("viedās" galvas):

"Kas tas par 'prikolu, bļin' bija?!???
Kurš 'lohs' man mūli ap(grābstīja)?!
A, možka (pat) - dot bietē taisās?!?
Par šo, vot, "fantāzija raisās"
(Tak' - nevar būt, ka pjankā smagā,
Man smadzeņ.podu ļerga dragā,
Un "plastmasnieka" ģiftes tvaikā,
Jau rādās murgi, dienas laikā?!...):

Vai tikai "Lielais (slāvu) Lācis",
No Austrumkraja šurp nav nācis,
Kas LUMP.EŅUS mīs PAŠU sū#os,
Un "masmē.dekļu" spama plūdos?
Par to jau "deŖmolibeŗsati",
Caur "mē.dekļiem un ZOMBO-kasti"
Sen "mesidžu" priekš "baura" sūta,
Kas, "propa-GANDĒTS", ūzās pļūta:

Bruks ATKAL "rusiJĀŅI" sētā,
Pie "laviJĀŅA" NOZOMBĒTĀ,
Lai 'kluci noliktu' ('ar čupu'),
Uz "titulnāciju" (TIK glupu)!
Liks ATKAL "vēzī" un kāps virsū,
Tiem "letoņiem", kas "jēdz" ar ...('ķēķi')
(Jo - galvu "ieslēgt" šiem nav dūšas ~
Ka tik' tur "popkorns neuzpūšas")!!
Būs ATKAL "partkomi" un "ČEKA",
Kā iepriekš - "komuņagu CeKa",
Šo "padlatv(ĀŅ)u valsti" drāzīs,
Kur Lielais Lācis ...(purnu) bāzīs!!!
VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
Kad, krietni vēl PIRMS (!) "milēnija",
"Pē-eS-eR-eS"-a "tautu saimei",
Tiek "nograuts ...(mūris), pilnai laimei"!!!!
Un ATKAL - "kolChozos" tiks dzīti,
Tie, kas, kā "liekie"(?!?), izraidīti,
Uz "SYB-īrijām" trimdās sūrās,
No SILES "valsts" pie Dzintarjūras!!!!!
Liks ATKAL "vergot" rūpniecībā,
Tiem, kas pie "zupas ķēķa" 'strīpām',
Pēc "JEWRO-lendas" paikas lētās,
Nīkst "latv(ĀN)ijas" (sīk)pilsētās!!!!!!
Kas neskries bučot ...(kedas) "jeņķiem" ~
Drīz "atstieps pedāļus" dēļ kreņķiem,
Kas neļaus "jewropai" 'ņemt priekšā' ~
Drīz Lāča ...(ķepās) 'trāpīs' iekšā!!!!!!!..."
...
Vējš ATKAL 'velk' gar tŗulu ģīmi,
Līdz - LUMP.ENIM, kas izguļ 'štīmi',
No BAILĒM redzokļi "sprāgst" vaļā ~
Šis, "nolūzis", krāc briksnī zaļā:
No izdangātā "ceļa" – grāvī,
Šo "fūzelbamšļa" (mīz)als rāvis,
Zem galvas (pustukšs) paripojis,
Un 'fiškā' MURGUS "ieskalojis":

NAV nekāds Austrumkraja "Lācis",
Ne ŠAJĀ pseido-"valstī" nācis,
Ne LUMP.EŅIEM pa ...('fišku') maucis,
Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
Ne SVEŠI "partkomi", ne 'menti',
Drāž "latv(ĀN)iju", "permanenti",
Ar "ilgtspēju" jau gadu gadiem,
Bet - SILES cūklopi (ar radiem)...
...
Jau SEN trūd 'svalkā' "padomija" ~
Tās vietā - "JEWRO-leiputrija",
Nu LUMP.EŅIEM gan 'fišku masē',
Gan "Brjukselei" 'slauc piķi' kasē.

Bet ZOMBĒŠANA -- TĀDA PATI:
Līdz ('mīīžot') "ačām kātos", plati,
Blenž LUMP.EŅI, kam "tieva kiška",
Pat "DOMĀT līdz!!!" iz SAVAS 'fiškas'...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Okupācijas legalizācija iziet finiša taisnē.

12.10.2021. 21:08

»

RB

Raksts labs, tikai pēdējās 2 rindkopas tādas pašķības. No Krievijas vajadzētu turēties tālāk, cik nu iespējams. Par ieročiem vajag runāt skaidru valodu - šaujamais katram stāv skapī. Kopumā - bravo, pareizo ceļu ejam


Apbruņot 700 000 krievu okupantus ? Vai tas ir prezidenta kandidāta Rida Brunera patiesais nolūks ? Vai čoms Šlesers kuram sadarbība ar čekistiem ir līdzīgās domās ? Par Gobjzemi un Co šaubu nav.

Atbildēt

Autor,

12.10.2021. 20:25

pirms te skaiti pātarus , noskaidro ko Patiesībā nozīmē - pēc sava ģīmja un līdzības!

Atbildēt

katram jānem u n jāstartējas

12.10.2021. 20:02

jau apriebies barot tos debilos ņaugas!!!! no dzimšanas pusotsra slodze, lauki, vai dārzs, sakopta māja un ap māju...PASKATIET TOS LOPUS!!!! VEMT JAU NO TIEM GRIBAS!!!! un vēl neaudzināti, stulbi, nekaunīgi, zog nodokļus, mūžīgi grib būt slimi, trekni, netīri, visur piegāna, diedelē pabalstus, neaudzina bērnus, dzeras.........vienu labu vāŗdu varat par tiem pateikt???

Atbildēt

holmsis

12.10.2021. 19:45

»

RB

Realizācija iet caur prezidentu, bet nav vērts atkārtoties. Par Gobzemu pareizi, tomēr viņam nav pa spēkam pagriezt visu Krievijas virzienā, ja arī viņš to patiešām gribētu. Straķi ir vērts uzmanīgi paklausīties, bet izdarīt visu pa savam. Ar viņu ir tā kā anekdotē par latviešu strēlniekiem. Kurš tur...


Nezinu neko daudz par Straķi , bet to infu var zināt kāds ļoti labi situēts cilvēks .:))) Straķis rietumus "neredz" , vismaz pagaidām.
Lai gan visa tā putra ir vienā katlā ...visi ir saistīti tā vai citādi.Pasaule vairs nav tik liela .... :)

Atbildēt

RB

12.10.2021. 19:22

»

Karote

darvas ,samaitā medus mucu. Šitas jefiņš raksta pareizos vārdus ,bet ne realizāciju un vienmēr velk uz Rašas pusi. Nedomāju , ka viņš ir tik naivs ... ,ķer muļķus te ,tas gan...


Realizācija iet caur prezidentu, bet nav vērts atkārtoties. Par Gobzemu pareizi, tomēr viņam nav pa spēkam pagriezt visu Krievijas virzienā, ja arī viņš to patiešām gribētu. Straķi ir vērts uzmanīgi paklausīties, bet izdarīt visu pa savam. Ar viņu ir tā kā anekdotē par latviešu strēlniekiem. Kurš tur bija? Joske, Ruslans un vēl viens žīds no Tukuma ..

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

12.10.2021. 19:19

Kādus tik melus kremļa roklaiža nav gatavs sarakstīt, lai saglābtu ievesto krievu okupantu neleģitīmās pozīcijas.

Atbildēt

Ko ASV

12.10.2021. 19:02

»

Bet!

Ko ASV mediji raksta par militāro huntu Austrālijā


mediji raksta nezinu , bet klausos dažus blogerus no turienes. Austrālijā cilvēkus terorizē ,īsi izsakoties.

Atbildēt

Piekrītu,

12.10.2021. 18:54

»

Karote

darvas ,samaitā medus mucu. Šitas jefiņš raksta pareizos vārdus ,bet ne realizāciju un vienmēr velk uz Rašas pusi. Nedomāju , ka viņš ir tik naivs ... ,ķer muļķus te ,tas gan...


jo Lejiņam lēta propaganda spiežas cauri uz Rašas pusi. Un, ja vēl pieskaita komunistiskās cionisma sociālisma idejas...

Atbildēt

Karote

12.10.2021. 18:51

»

RB

Raksts labs, tikai pēdējās 2 rindkopas tādas pašķības. No Krievijas vajadzētu turēties tālāk, cik nu iespējams. Par ieročiem vajag runāt skaidru valodu - šaujamais katram stāv skapī. Kopumā - bravo, pareizo ceļu ejam


darvas ,samaitā medus mucu. Šitas jefiņš raksta pareizos vārdus ,bet ne realizāciju un vienmēr velk uz Rašas pusi. Nedomāju , ka viņš ir tik naivs ... ,ķer muļķus te ,tas gan.
Un Tavs flakonizetais Gobzems arī ir ar "asti".To Straķa rakstā šodien izlasīju , lai gan bez tā jau ir veščmešoks ....

Atbildēt

labvēlis

12.10.2021. 18:46

»

Lejiņa priekšlikumi ir nereāli

...


Lūdzu nejaukt žīdus ar ēbrejiem:liela starpība!

Atbildēt

RB

12.10.2021. 18:40

Raksts labs, tikai pēdējās 2 rindkopas tādas pašķības. No Krievijas vajadzētu turēties tālāk, cik nu iespējams. Par ieročiem vajag runāt skaidru valodu - šaujamais katram stāv skapī. Kopumā - bravo, pareizo ceļu ejam.

Atbildēt

Autor,

12.10.2021. 18:29

ko tu Krieviju un Baltkrieviju izcel? Krievijā mori jau sen griež zobus. Man ir pamatotas aizdomas , ka esi kremlinu pusē!

Atbildēt

Bez sazvērestībām

12.10.2021. 18:18

tīri tā...līdzības atrodot :
https://orakuls.forumotion.com/t548p200-kas-notiek-latvija-jeb-zinu-apskati-un-to-interpretejums-iii#313668

Atbildēt

Austrālijas fašisti svin uzvaru, slimnīcas ir pilnas ar cilvēkiem, kas cietuši no gumijas lodēm, lauztām rokām un kājām, asaru gāzes izplaucētām acīm, - protams, viņu pašu veselības vārdā! Ieroču daudzums cilvēku rokās šajā valstī vismaz pagaidām ir nepietiekams, lai organizētu pretestību totalitāristiem.

12.10.2021. 17:23

Austrālija ir ārprātīgs piemērs. Amerikāņi saka, tas ir tāpēc, ka jūs atteicāties no ieročiem pašaizsardzībai saskaņā ar konstitūciju. Amerikāņi tagad skaidri redz, kāpēc to nedarīt.

Atbildēt

motorhead 1916 laikam ieraavis

12.10.2021. 17:20

»

motorhead 1916

Autors laikam ieraavis. Kam negadaas


pieķēzītu pamperi pakaļā. Tādas šaizes visiem negadās...

Atbildēt

gf

12.10.2021. 17:14

»

motorhead 1916

Autors laikam ieraavis. Kam negadaas


cilvēks skaita kvadrātkilometrus, neieskatoties Zemesgrāmatā :)

Atbildēt

motorhead 1916

12.10.2021. 17:08

Autors laikam ieraavis. Kam negadaas...

Atbildēt

hi hi

12.10.2021. 16:59

»

ha-ha

Ak dies'! Lauki pilni ar okupäcijas režïma vecajiem komunistiem un viņu atvasėm,kas veido ciešu saiti ar tiem 70%!Kur te vieta latviešiem


Moins!Ak ta tu par tiem kolobarantiem,aizbēgušiem ar nazi 1944,tiem kuri sd un abvera uzdevumā slapstījās pa mežiem un to atvasēm!?ĪSTENIEM LATVJIEM SAULES MŪŽA ZEMĒ VIENMĒR BŪS VIETA---tā ka aizveries!

Atbildēt

дурак латыш

12.10.2021. 16:56

kādi te visi gudri !
Labāk paklusēšu.
Redzu tik ,ka ar katru nākamo "valdību" ,ar vien -bezkaunīgāki idioti.

Atbildēt

bāāc

12.10.2021. 16:44

Autors pat nav sapratis, ka Dievs radīja cilvēku, lai tas valdītu pār tādiem rāpuļiem kā viņš.

Atbildēt

gf

12.10.2021. 16:28

pastalu tūdali atkal sapņo! Atveriet acis! Kas jums/mums pieder? Valsts parāds ir 17 miljardi. ''valstij'' nav savas komercbankas, nav valūtas ar ko regulēt ekonomiskus procesus, nav robežas ( ja neskaita tos 1,7 km, citas valsts uzdāvināto dzeloņstiepli.
Kas jums ( mums ) pieder? :)

Atbildēt

Tikai mieru! Vīruss kā ierocis nešķiro!

12.10.2021. 16:24

»

ha-ha

Ak dies'! Lauki pilni ar okupäcijas režïma vecajiem komunistiem un viņu atvasėm,kas veido ciešu saiti ar tiem 70%!Kur te vieta latviešiem


ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegadāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam.

Tā iezīmējas ideālā globālistu plāna aprises ar bioloģoģisko ieroci - vakcīnām liekā cilvēkkapitāla ikvidācijai.

Pieprasot “pūļa antivielu līmeni” un zaļo sertifikātu, notiek uzbrukumi covid vīrusam, kurš kļūst aizvien agresīvāks. Varbūt, ka tiek izplatīti jauni covid celmi mākslīgi...Vakcinētie ar antivielu līmeni radīs aizvien agresīvākus covid celmus un mirs tie, kuru dabiskās imunitātes spējas būs sen nomāktas un kuri pašu vainas dēļ nepaspēja vai nespēja savā ķermenī uzturēt antivielu līmeni.

Ir jāsaprot, ka vakcinētie jau ir norakstīti kā nederīgs cilvēkkapitāls jaunai cionistu “gudro” finansu sistēmai.

Savukārt nevakcinētie saskarē ar jaunām covid mutācijām attīstīs savas imunitātes aizsargspējas.

Atbildēt

Lejiņa priekšlikumi ir nereāli

12.10.2021. 15:38


Kapitālisms ir labs, ja to neizkropļo. Kapitālismu izkropļoja žīdi - ar nakts balsojumu Kongresā, kad vairums ASV kogresmeņu bija vasaras brīvdienās, iebalsojot likumu, ar ko privatizēja USD drukas mašīnu. Izveidojot FRS. Tādā veidā žīdi, pasaules norēķiniem uzspieda savu naudu un to izlaida savām vajadzībām, aizdodot to arī ASVvalsts kasei. ASV armiju padarot par agresoru. Joprojām visus noziedzīgos lēmumus pieņem nakts balsojumos. Tā vienā naktī pēc Parex afēras Saeima izmainīja 88 LV likumus, lai varētu aizņemties no SVF. Arī pēdējie K. Kariņa lēmumi bija naktī par pēdējiem kovid ierobežojumiem. Cionistu tradīcijas. Nabadziņiem nakts tumsā jāraujas tautas labumam!

Apskatot kopainu ekonomikā un finansēs, izdevīgāk ir nošpricēt visus lētticīgos, nav jēgas viņus atrunāt no vakcinācijas. Viņi vnk parazītiski patērē un neko nedod sabiedrībai. Drīz iestāsies viņu veselības kolapss pie sagrautas veselības aizsardzības sistēmas.

Sev un sabiedrībai labumu dod tie, kuri analizē un visu vērtē radoši un kritiski. Šis ir viņu, nevis vakseru, laiks!

Un vēl. Izlaižot savu naudu jaunā “lejiņa valstī”, cionisti ar valūtas maiņas operācijām sagraus finansu un jauno “lejiņa valsts” ekonomikas sistēmu. Pareizi ir atrast varas vājos punktus un tos izmantot savā labā, netērot laiku tukšos strīdos un protestos.
Atbildēt

Viss vienkārši

12.10.2021. 15:05

Žīds-cionists-čekists Levi un amerikāņu izcelsmes čekists-cionistu pakaļlaiža Karins gatavo "golodomoru" Latvijai. Latviešiem tam jābūt gataviem. Rīga smagi cietīs, bet tas kautkur pat pozitīvi, jo 70% iedzīvotāju bez sakariem laukos ir krievvalodīgie okupanti. Pārējās pilsētas cietīs proporcionāli mazāk, bet arī tas pats princips. Lauki (latvieši) izdzīvos. Smirdošo jevro-naudu jānoliek malā, tikai barters un darbs pret maizi. Lati atgriezīsies.

Atbildēt

Vilciens uz moskovbadu

12.10.2021. 15:03

Kādi 1.4 miljoni ?? Skait varēri pēc dekolonizācijas kad krievu okupanti ar pēcnācējiem būs repatriēti uz etnisko roģinu.

Atbildēt

nu kā tā var

12.10.2021. 14:57

apmelot mūsu goda vīrus Levitu un Kariņu, bet neviena vārda par briesmīgo Krieviju!!!!

Atbildēt

Non

12.10.2021. 14:43

vismelnākā tumsa ir pirms rītausmas. Arī tas paies....uz zemes nav tāda spēka, kas varētu sacensties ar Esību, Radītāju, Dievu vai kā jums tīk....

Atbildēt

Vakseri ar nepacietību gaidīja

12.10.2021. 14:28

»

cilveks444

Vērojumi rāda, ka tā saucamiem vakseriem viss bija skaidrs faktiski no c-19 afēras pirmās dienas. Savukārt antivakseri savu nostāju un lēmumus veidoja un pieņēma krietni ilgākā laika sprīdī. Un tas ir pareizi, jo nevar un nedrīkst lēmumus, kas skar veselību, pieņemt bez jebkādas filtrēšanas caur kritikas...


kovid infekciju, lai vakcinētos un uzbruktu nevakciētiem, ko vara dēvē par “antivakseriem”.

Vakseri ar nepacietību sagaidīja 13/03/2020 datumu, kad valsts atteikusies no cilvēktiesībām. Jo, esot dzīvniekiem, vakseriemir lielāks gandarījums uzbrukt “antivakseriem”. Tā viņi sevi identificē ar dzīvnieku bandas barvedžiem.

Kamēr saprātīgie “antivakseri” apzinās savas cilvēktiesības un par tām nemitīgi nepārstāj atgādināt, vakseriem cilvēktiesības tikai solja, tie uzvedīsies pakausīgi un pakļausies apmācībai un dresūrai.

Atbildēt

Apbrīnoju lētticīlgos lejiņus

12.10.2021. 14:17

Valsti nevar pārstartēt.

Ne 1918.gada, ne 1991. gada.

Komunisti - cionisti meloja, ka atjauno 1918. gada valsti, lai tauta viņiem noticētu. 1991. gada 4. maija republiku uzbūvēja no jauna ar ES un ASV palīdzību.

Uzbūvēja, lai izzagtu, bet cilvēkus labprātīgā piespiedu kārtā kā lētu unizglītotu darbspēku ekspluatētu ārzemēs.

Atbildēt

Mazs tārpiņš kukainītis

12.10.2021. 13:45

Tas nevar būt , tāpēc , ka nevar būt !

Atbildēt

cilveks444

12.10.2021. 13:26

Vērojumi rāda, ka tā saucamiem vakseriem viss bija skaidrs faktiski no c-19 afēras pirmās dienas. Savukārt antivakseri savu nostāju un lēmumus veidoja un pieņēma krietni ilgākā laika sprīdī. Un tas ir pareizi, jo nevar un nedrīkst lēmumus, kas skar veselību, pieņemt bez jebkādas filtrēšanas caur kritikas sietu. Turklāt būsim atklāti, ka, jo ilgāks laiks paiet, jo vairāk ir jautājumu, tajā skaitā par vakcīnām, bet esošās atbildes un jau zināmie fakti, apgāž vakseru un viņu sektas vadītāju daudzus lozungus, ko šie bija pasludinājuši par neapstrīdamām dogmām. Šobrīd redzot, ka viņu masīvā propagandas kampaņa, kas bija balstīta uz truliem lozungiem, kam piemita PSRS totalitārisma smaka, jeb pat uz absolūtiem Gebelsa stila meliem, cieš sakāvi, šie arvien vairāk tuvojas gan Hiltera, gan Staļina, gan citu tirānu asiņainajiem paņēmieniem, jo liedzot cilvēkiem strādāt, līdz ar to atņemot viņiem iztiku, vara atņem cilvēkiem iztikas līdzekļus, kas nozīmē, ka nepotētos pakļauj bada nāvei. Tiesa, ja potētie zina, ka tas, visticamāk, nav viss uz ko vara ir gatava, jo plānos ir vēl drastiskākas terora metodes, tad vairums potēto dzīvo naivās ilūzijās, ka nu ir kļuvuši par augstāko kastu, kam tiks dotas īpašas privilēģijas. Bet viņi nezina, ka c-19 afēra ir tikai sākums jaunās pasaules kārtības ieviešanas procesam. Sadalot cilvēku nepotētos un potētos, vara ir guvusi sev aptuveni puses cilvēku Latvijā atbalstu. Atbalstu tam, lai turpinātu brutālas represijas, kuras vainagosies ar ko krietni baismīgāku, kā līdz šim esam pieredzējuši. Ekofašisms ir viens no nākamiem instrumentiem, lai cilvēkus padarītu par pilnībā pakļautiem bailēs trīcošiem vergiem. Domāsim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....