Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Domāju, ka daudziem liekas, ka vardarbīgo sociālo transformāciju “vīrusu” fāze ir pāri un Sūnu ciems izsprucis sveikā. Kariņš slēdz atpakaļgaitu, trojāņi stipri nervozē, jo jūt, ka tiek virzīti par malējiem. Kanādā plosās kravas auto vadītāji, policijas bosi atzīst, ka dumpīgās tautas daudzums ir tāds, ka policijas un armijas nepietiek. Turklāt sākt rīkot slaktiņus liberastijas citadelē nebūtu politkorekti. Arī pašmāju domas gigants tiek izsvilpts katrā savā virāžā un vairs īsti nesaprot, kad uzvilkt kurpes un kad noņemt cepuri.

Diemžēl tas pat tuvu nav tā. Nekas nav beidzies. Nevērtējiet par zemu tos, kas gadsimtiem pārzīmē valstu robežas, ar rokas vēzienu nogalina miljonus, ieceļ prezidentus un sarīko karus. Izgāzusies ir tikai frontālā uzbrukuma fāze, jo cilvēce tomēr ir izrādījusies gudrāka un agresīvāka un klasiskās aitoloģijas metodes nav nostrādājušas. Bet viss vēl priekšā. Likmes ir augstas, varbūt pat saplosīšanai pametīs vakardienas bioteroristu eliti. Bet globālistu cilindrā vēl ir daudz trusīšu.

Par to jau sen brīdina “sazvērnieki”, kurus sadzird stipri par vēlu.

Instrumentu arsenāls. Nauda.

Ja atceramies vēsturi, tad 20.-30. gadu mijā bija grūti sarīkot karu, bet miljoni nomira badā Lielās Depresijas rezultātā, kas bija visnotaļ regulējams pasākums.

Arī šobrīd situācija ir viegli transformējama haosā, dolārus joprojām drukā privātkantoris FRS, kura saimnieki nekad nav izcēlušies ar pārmērīgu humānismu.

Šobrīd ar neapvaldītu dolāru emisiju, kas izsaukusi inflāciju visā pasaulē, šie jaukie ļaudis laupa visu planētu vienlaicīgi, bet saprotams, ka ir spēlētāji, kas ilgi vairs to nepacietīs. Un norobežošanās no dolāra būs neizbēgama. Par to liecina lielvalstu mēģinājumi radīt klīringa sistēmas un reģionālus norēķinus.

Nauda šobrīd jau sen nav nauda tās klasiskajā izpratnē, ne velti Ķīna un Krievija tālredzīgi ir kļuvušas par lielākajām fiziskā zelta turētājām pasaulē. Padziļināti ar lielāko uzmetienu cilvēces vēsturē var iepazīties šeit - https://www.youtube.com/watch?v=bm6oeRgxs0A.

Haoss.

Pasaules masu mediju atrašanās kognitīvās disonanses stāvoklī nebūt neliecina par to saimnieku domāšanas haotiskumu. Pretrunīga un biedējoša informācija dezorganizē un rada apātiju. Arī politiskā destabilizācija un lokāli kari ir viens no šiem instrumentiem.

Klasisku un vērienīgu akciju mēs vērojam “Ukrainas kara” sakarā, kur mediju kampaņa sen aizsegusi realitāti, kurā Zeļenskis atzīst, ka viņam neviens neuzbrūk, bet vācieši tiepīgi sūta viņam kara hospitāli ar iebūvētu krematoriju, bet angļi vecus ieročus, kurus utilizēt pašiem slinkums.

Lielā nauda un tās saimnieki haosu vairo arī mākslīgi, nezināmas firmas izpērk mikročipu krājumus, maksā lielus sodus par jūras konteineru tīšu aizkavēšanu un veic citas vērienīgas sabotāžas. Sīkās utes arī pa reizei pieslēdzas, mēģinājumi bojāt tranzītu un finanšu plūsmas ir bijuši sekmīgi kopš 2018. gada arī Baltijā.

Bads.

Loģiski, ka pat aklajam ir redzams, ka cenas veikalos aug, minerālmēslu ražošana brūk un jau 2022.gada beigās būs nopietnas problēmas ar pārtiku. Arī tas nav nekas jauns un nesagatavots, ES jau sen maksāja par neapstrādātu zemi, bojāja to ar rapsi un ar idiotiskām ES regulām gandēja lopkopību, dzenot trimdā fermerus-profesionāļus.

“Zaļais dīls” - ideāls depopulācijas un pakļaušanas ierocis.

Cik perfekti tas strādā, var pavērot tepat Latvijā. Klaji noziedzīgais cenu augums elektroenerģijai un gāzei ir radies tukšā vietā, un tam NAV nekādu objektīvu iemeslu mūsu valstī. Bet toties tam ir vārdi un uzvārdi, kuri, nedaudz pakarājoties aiz rokām tumšā garāžā, varētu izstāstīt daudz interesanta. Arī Zaļo koalīcijas nonākšana pie varas Vācijā nav nejaušība, bet plānota lieta. Pat bērnam ir skaidrs, ka zaļo idiotu vējdzirnavas nav savietojamas ar Eiropas rūpniecības lokomotīves -Vācijas reālajām vajadzībām. Zaļā dīla mērķis ir plašu iedzīvotāju slāņu iedzīšana postā un Maslova piramīdas pamatnē, balstoties uz to pašu “zinātnē” balstīto globālās sasilšanas feiku.

Kāds būs nākamais trieciens?

Nav pamata domāt, ka ar mums kāds sāks rēķināties. Eiropas haotizācijai ir vajadzīgs karš Eiropā, tāpēc histērija ap Ukrainu sabiezē. Globālistiem visvēlamākais scenārijs būtu visu šo elementu kombinācija, kas apvienotu gan karu, gan finanšu sabrukumu, inflāciju, deficītu, badu, sociālās sistēmas sabrukumu un visu karu pret visiem. Tas dotu iespēju pašā posta epicentrā piedāvāt ANO kontroli pār visu un ciešanu beigas, atdodot savu pašnoteikšanos globālās pārvaldes rokās.

Kaut gan jau tagad redzams, ka globāli tas nenostrādās, lielie spēlētāji to var nepieļaut un nepieļaus. Toties Latvijā, kur pensionāri rakājas pa atkritumiem pat miera laikā, var klāties ļoti plāni.

Mūs pārvalda nodevēji.

Tāpēc Latvijas tautas izdzīvošana ir atkarīga tikai no tā, cik ātri tai izdosies nokratīt uzurpatorus - liberāļus. Ir vairāk nekā skaidrs, ka esošā vara talantīgi spēj krīzes radīt, bet ne likvidēt. Un viņiem pat nav, ko pārmest, viņi ir mācīti darboties neoliberālās pasaules smilšukastē, kas bāzējas uz vienpolāru pasauli, vienu dominējošu valūtu un 72 genderiem.

Bet tūlīt NEKĀ no tā nebūs. Bet rakstīt savus spēles noteikumus šiem ņergām neviens nav mācījis, komjauniešu skolās un Kalifornijas universitātēs smadzenes tikai izskaloja, nevis iedeva. Kariņa komanda nav spējīga funkcionēt reālas krīzes apstākļos. Un ne tikai Kariņa komanda. Arī Latvijas valsts politiskā sistēma nefunkcionē, tas, ko sauca par parlamentāro demokrātiju, ir miris visā pasaulē.

Totāli cita pasaule.

Mēs atrodamies jaunā 1991.gadā un tūlīt atmodīsimies cita realitātē. Vecā kārtība brūk, un pasauli apseglot mēģina bariņš ultrabagātu ļaunatūru, kas viņiem, visticamāk, nesanāks. Ja gribam izdzīvot šeit, savās mājās, tad mums jāmainās. Ja nāk bads, tad mums jākļūst par sava sēklu fonda saimniekiem. Ja zaļie prasa izkaut šķirnes lopus, tad mums tie jāaudzē. Ja pazūd dolāri, tad no bankas dzīlēm jāizvelk lati.

Visam tam ir nepieciešama jauna valsts, kas darbotos uz pilnīgi citiem principiem. Uz sadarbību, nevis iznīcinošu konkurenci. Uz daudz izlīdzinātākiem ienākumiem un drošāku sociālo sistēmu. Uz augšu vērsta un mazāk domājoša par vēderu. Šī jaunā valsts nav salāgojama ar līķi, vārdā ES. Un ar dzīvajiem miroņiem ar kapteini Džeku Sperouvu pie Latvijas kuģa stūres. Tiem laiks uz vēstures izgāztuvi.

Krīzes vadība.

Vēlēšanas rudenī - tas ir par vēlu. Ja Latvija līdz tam brīdim spēlēs pēc Kariņa huntas noteikumiem, kurus diktē globālisti, mūs gaida katastrofa. Mēs nedrīkstam pakļauties nekādām Briseles prasībām, citādi nepaspēsim veikt vajadzīgās darbības, lai sagatavotos turbulencei, sagādātu pārtikas un medikamentu rezerves, noslēgtu jaunus energoapgādes līgumus ārpus ES un radītu nozaru pārvaldību krīzes situācijās. Baidos, ka nespēsim vairs pat apsēt laukus ar ziemājiem un uzsākt “buržuiku” ražošanu.

Kategoriski jāignorē jebkura Briseles vēlme ierobežot malkas un ogļu lietošanu un jebkādi mums neizdevīgi noteikumi lauksaimniecībā, konceptuāli jāsagatavojas izdzīvošanai noslēgtā kontūrā. Jo nevajag domāt, ka visaptveroša haosa apstākļos mūs kāds gribēs uzturēt. Un šobrīd Latvijā valdošie Briseles interešu lobiji ir mūsu izdzīvošanas ienaidnieki.

Kategoriski jānostājas pret “klimata dīlu” kā naidīgu ideoloģiju, tās adepti jābloķē masu medijos un jāsabotē visas aktivitātes šajā sfērā, jo to iznākums ir noskaidrots praktiski. Un tas ir posts, aukstums un nabadzība. Šīs doktrīnas fiziskie nesēji ir mūsu ienaidnieki, kuri ir jābano un jāapkaro ar visām likumīgajām metodēm, jo viņi būs tie, kas nomainīs diskreditētos un uzmācīgos kovidfanātiķus - vakcinatorus.

Kategoriski jābloķē personas, kuras izplata dezinformāciju Latvijas masu medijos, proti, tos, kuri sēž mediju padomēs, varas kontrolētajos portālos un atbild par cenzūru.

Pret mums ir uzsākts pilsoņkarš, kurš atrodas tā aukstajā fāzē un prasa skarbu atbildi!

Mūs iznīcināja ar lokdauniem un medicīniskās palīdzības nesniegšanu, nestrādājošām vakcīnām, nabadzības un psihisko slimību vairošanu, izglītības un ģimeņu graušanu 2 gadu garumā! Un tagad bumba ir pie mums!

Šai valdībai un sistēmai ir jāaiziet! Latvijas esošā politiskā iekārta vairs nenodrošina tautas izdzīvošanu pat īstermiņā! Rudenī gaidāmā partiju loterija vairs neglābs valsti, kurā nekas vairs nestrādā cilvēku labā! Ir vajadzīga visas tautas nepastarpināta iesaiste valsts pārvaldīšanā.

Ticu, ka mēs varam būt pa īstam stipri un vareni tikai tad, kad esam piespiesti pie sienas un iestājamies par savu un savu bērnu nākotni!

Un es ticu, ka Latvijā ir gana gudru un drosmīgu cilvēku, kas spēs atjaunot mūsu valsti!

Novērtē šo rakstu:

544
35

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...