Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Domāju, ka daudziem liekas, ka vardarbīgo sociālo transformāciju “vīrusu” fāze ir pāri un Sūnu ciems izsprucis sveikā. Kariņš slēdz atpakaļgaitu, trojāņi stipri nervozē, jo jūt, ka tiek virzīti par malējiem. Kanādā plosās kravas auto vadītāji, policijas bosi atzīst, ka dumpīgās tautas daudzums ir tāds, ka policijas un armijas nepietiek. Turklāt sākt rīkot slaktiņus liberastijas citadelē nebūtu politkorekti. Arī pašmāju domas gigants tiek izsvilpts katrā savā virāžā un vairs īsti nesaprot, kad uzvilkt kurpes un kad noņemt cepuri.

Diemžēl tas pat tuvu nav tā. Nekas nav beidzies. Nevērtējiet par zemu tos, kas gadsimtiem pārzīmē valstu robežas, ar rokas vēzienu nogalina miljonus, ieceļ prezidentus un sarīko karus. Izgāzusies ir tikai frontālā uzbrukuma fāze, jo cilvēce tomēr ir izrādījusies gudrāka un agresīvāka un klasiskās aitoloģijas metodes nav nostrādājušas. Bet viss vēl priekšā. Likmes ir augstas, varbūt pat saplosīšanai pametīs vakardienas bioteroristu eliti. Bet globālistu cilindrā vēl ir daudz trusīšu.

Par to jau sen brīdina “sazvērnieki”, kurus sadzird stipri par vēlu.

Instrumentu arsenāls. Nauda.

Ja atceramies vēsturi, tad 20.-30. gadu mijā bija grūti sarīkot karu, bet miljoni nomira badā Lielās Depresijas rezultātā, kas bija visnotaļ regulējams pasākums.

Arī šobrīd situācija ir viegli transformējama haosā, dolārus joprojām drukā privātkantoris FRS, kura saimnieki nekad nav izcēlušies ar pārmērīgu humānismu.

Šobrīd ar neapvaldītu dolāru emisiju, kas izsaukusi inflāciju visā pasaulē, šie jaukie ļaudis laupa visu planētu vienlaicīgi, bet saprotams, ka ir spēlētāji, kas ilgi vairs to nepacietīs. Un norobežošanās no dolāra būs neizbēgama. Par to liecina lielvalstu mēģinājumi radīt klīringa sistēmas un reģionālus norēķinus.

Nauda šobrīd jau sen nav nauda tās klasiskajā izpratnē, ne velti Ķīna un Krievija tālredzīgi ir kļuvušas par lielākajām fiziskā zelta turētājām pasaulē. Padziļināti ar lielāko uzmetienu cilvēces vēsturē var iepazīties šeit - https://www.youtube.com/watch?v=bm6oeRgxs0A.

Haoss.

Pasaules masu mediju atrašanās kognitīvās disonanses stāvoklī nebūt neliecina par to saimnieku domāšanas haotiskumu. Pretrunīga un biedējoša informācija dezorganizē un rada apātiju. Arī politiskā destabilizācija un lokāli kari ir viens no šiem instrumentiem.

Klasisku un vērienīgu akciju mēs vērojam “Ukrainas kara” sakarā, kur mediju kampaņa sen aizsegusi realitāti, kurā Zeļenskis atzīst, ka viņam neviens neuzbrūk, bet vācieši tiepīgi sūta viņam kara hospitāli ar iebūvētu krematoriju, bet angļi vecus ieročus, kurus utilizēt pašiem slinkums.

Lielā nauda un tās saimnieki haosu vairo arī mākslīgi, nezināmas firmas izpērk mikročipu krājumus, maksā lielus sodus par jūras konteineru tīšu aizkavēšanu un veic citas vērienīgas sabotāžas. Sīkās utes arī pa reizei pieslēdzas, mēģinājumi bojāt tranzītu un finanšu plūsmas ir bijuši sekmīgi kopš 2018. gada arī Baltijā.

Bads.

Loģiski, ka pat aklajam ir redzams, ka cenas veikalos aug, minerālmēslu ražošana brūk un jau 2022.gada beigās būs nopietnas problēmas ar pārtiku. Arī tas nav nekas jauns un nesagatavots, ES jau sen maksāja par neapstrādātu zemi, bojāja to ar rapsi un ar idiotiskām ES regulām gandēja lopkopību, dzenot trimdā fermerus-profesionāļus.

“Zaļais dīls” - ideāls depopulācijas un pakļaušanas ierocis.

Cik perfekti tas strādā, var pavērot tepat Latvijā. Klaji noziedzīgais cenu augums elektroenerģijai un gāzei ir radies tukšā vietā, un tam NAV nekādu objektīvu iemeslu mūsu valstī. Bet toties tam ir vārdi un uzvārdi, kuri, nedaudz pakarājoties aiz rokām tumšā garāžā, varētu izstāstīt daudz interesanta. Arī Zaļo koalīcijas nonākšana pie varas Vācijā nav nejaušība, bet plānota lieta. Pat bērnam ir skaidrs, ka zaļo idiotu vējdzirnavas nav savietojamas ar Eiropas rūpniecības lokomotīves -Vācijas reālajām vajadzībām. Zaļā dīla mērķis ir plašu iedzīvotāju slāņu iedzīšana postā un Maslova piramīdas pamatnē, balstoties uz to pašu “zinātnē” balstīto globālās sasilšanas feiku.

Kāds būs nākamais trieciens?

Nav pamata domāt, ka ar mums kāds sāks rēķināties. Eiropas haotizācijai ir vajadzīgs karš Eiropā, tāpēc histērija ap Ukrainu sabiezē. Globālistiem visvēlamākais scenārijs būtu visu šo elementu kombinācija, kas apvienotu gan karu, gan finanšu sabrukumu, inflāciju, deficītu, badu, sociālās sistēmas sabrukumu un visu karu pret visiem. Tas dotu iespēju pašā posta epicentrā piedāvāt ANO kontroli pār visu un ciešanu beigas, atdodot savu pašnoteikšanos globālās pārvaldes rokās.

Kaut gan jau tagad redzams, ka globāli tas nenostrādās, lielie spēlētāji to var nepieļaut un nepieļaus. Toties Latvijā, kur pensionāri rakājas pa atkritumiem pat miera laikā, var klāties ļoti plāni.

Mūs pārvalda nodevēji.

Tāpēc Latvijas tautas izdzīvošana ir atkarīga tikai no tā, cik ātri tai izdosies nokratīt uzurpatorus - liberāļus. Ir vairāk nekā skaidrs, ka esošā vara talantīgi spēj krīzes radīt, bet ne likvidēt. Un viņiem pat nav, ko pārmest, viņi ir mācīti darboties neoliberālās pasaules smilšukastē, kas bāzējas uz vienpolāru pasauli, vienu dominējošu valūtu un 72 genderiem.

Bet tūlīt NEKĀ no tā nebūs. Bet rakstīt savus spēles noteikumus šiem ņergām neviens nav mācījis, komjauniešu skolās un Kalifornijas universitātēs smadzenes tikai izskaloja, nevis iedeva. Kariņa komanda nav spējīga funkcionēt reālas krīzes apstākļos. Un ne tikai Kariņa komanda. Arī Latvijas valsts politiskā sistēma nefunkcionē, tas, ko sauca par parlamentāro demokrātiju, ir miris visā pasaulē.

Totāli cita pasaule.

Mēs atrodamies jaunā 1991.gadā un tūlīt atmodīsimies cita realitātē. Vecā kārtība brūk, un pasauli apseglot mēģina bariņš ultrabagātu ļaunatūru, kas viņiem, visticamāk, nesanāks. Ja gribam izdzīvot šeit, savās mājās, tad mums jāmainās. Ja nāk bads, tad mums jākļūst par sava sēklu fonda saimniekiem. Ja zaļie prasa izkaut šķirnes lopus, tad mums tie jāaudzē. Ja pazūd dolāri, tad no bankas dzīlēm jāizvelk lati.

Visam tam ir nepieciešama jauna valsts, kas darbotos uz pilnīgi citiem principiem. Uz sadarbību, nevis iznīcinošu konkurenci. Uz daudz izlīdzinātākiem ienākumiem un drošāku sociālo sistēmu. Uz augšu vērsta un mazāk domājoša par vēderu. Šī jaunā valsts nav salāgojama ar līķi, vārdā ES. Un ar dzīvajiem miroņiem ar kapteini Džeku Sperouvu pie Latvijas kuģa stūres. Tiem laiks uz vēstures izgāztuvi.

Krīzes vadība.

Vēlēšanas rudenī - tas ir par vēlu. Ja Latvija līdz tam brīdim spēlēs pēc Kariņa huntas noteikumiem, kurus diktē globālisti, mūs gaida katastrofa. Mēs nedrīkstam pakļauties nekādām Briseles prasībām, citādi nepaspēsim veikt vajadzīgās darbības, lai sagatavotos turbulencei, sagādātu pārtikas un medikamentu rezerves, noslēgtu jaunus energoapgādes līgumus ārpus ES un radītu nozaru pārvaldību krīzes situācijās. Baidos, ka nespēsim vairs pat apsēt laukus ar ziemājiem un uzsākt “buržuiku” ražošanu.

Kategoriski jāignorē jebkura Briseles vēlme ierobežot malkas un ogļu lietošanu un jebkādi mums neizdevīgi noteikumi lauksaimniecībā, konceptuāli jāsagatavojas izdzīvošanai noslēgtā kontūrā. Jo nevajag domāt, ka visaptveroša haosa apstākļos mūs kāds gribēs uzturēt. Un šobrīd Latvijā valdošie Briseles interešu lobiji ir mūsu izdzīvošanas ienaidnieki.

Kategoriski jānostājas pret “klimata dīlu” kā naidīgu ideoloģiju, tās adepti jābloķē masu medijos un jāsabotē visas aktivitātes šajā sfērā, jo to iznākums ir noskaidrots praktiski. Un tas ir posts, aukstums un nabadzība. Šīs doktrīnas fiziskie nesēji ir mūsu ienaidnieki, kuri ir jābano un jāapkaro ar visām likumīgajām metodēm, jo viņi būs tie, kas nomainīs diskreditētos un uzmācīgos kovidfanātiķus - vakcinatorus.

Kategoriski jābloķē personas, kuras izplata dezinformāciju Latvijas masu medijos, proti, tos, kuri sēž mediju padomēs, varas kontrolētajos portālos un atbild par cenzūru.

Pret mums ir uzsākts pilsoņkarš, kurš atrodas tā aukstajā fāzē un prasa skarbu atbildi!

Mūs iznīcināja ar lokdauniem un medicīniskās palīdzības nesniegšanu, nestrādājošām vakcīnām, nabadzības un psihisko slimību vairošanu, izglītības un ģimeņu graušanu 2 gadu garumā! Un tagad bumba ir pie mums!

Šai valdībai un sistēmai ir jāaiziet! Latvijas esošā politiskā iekārta vairs nenodrošina tautas izdzīvošanu pat īstermiņā! Rudenī gaidāmā partiju loterija vairs neglābs valsti, kurā nekas vairs nestrādā cilvēku labā! Ir vajadzīga visas tautas nepastarpināta iesaiste valsts pārvaldīšanā.

Ticu, ka mēs varam būt pa īstam stipri un vareni tikai tad, kad esam piespiesti pie sienas un iestājamies par savu un savu bērnu nākotni!

Un es ticu, ka Latvijā ir gana gudru un drosmīgu cilvēku, kas spēs atjaunot mūsu valsti!

Novērtē šo rakstu:

544
34

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...