Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bula

10.03.2017. 19:29

laiks atgriezties 1991.gadā un sākt kļūdu labojumu..Vēlams gan bez asinīm, lai cik nebūtu grūti savaldīties..

Atbildēt

krievijā

10.03.2017. 19:27

»

Fēlis

Velns parāvis! Mēs te esam pārvērtušies par kautkādu minikrieviju


tādi pideri Sibīrijā kokus gāž..

Atbildēt

Meklē citu darbu

09.03.2017. 18:21

»

opā

Par priekšnieku var likt kaut Romas pāvestu, bet ja nevar brīvi atlaist un pieņemt darbā vismaz VID vadības līmeņa darbiniekus, tad rezultāts kardināli mainīties nevar. Visam izsekot un visu izdarīt viens priekšnieks nevar


Visi vecie priekšnieki pēc šīs "reformas" sev siltus krēslus atrada. Pārbīdīja mēbeles un visiem krēsli atradās. Ne vajadzīgi, neko nedaroši. Ar lielām algām, pensijas gaida... Atlaida jau tikai melnos darba darītājus.
Kā kaut kas var mainīties? Visa veida ierosinājumi par darba optimizāciju tiek norakti jau pusvārdā "kā ir, tā ir"! Labāk stāvēt klusu, vasarā plānota jauna atlaišana. Visi darbinieki - parastie strādā "melnu muti", uz izdzīvošanu...tāds vājprāts kāds valda tagad VID nav bijis nekad. Mēs visticamāk drīz lielākā daļa darbinieku būsim slimi, jo ilgstoši šādos apstākļos strādāt nav iespējams.

Atbildēt

gogolis

09.03.2017. 17:44

»

būtība

ir tur, ka visa sezonai paredzētā nauda RD par sniega izvešanu kā likums vienmēr iztērējas pie pirmā sniedziņa... pēc tam jau tiek prasītas papildus dotācijas "ārkārtas situācijā


Ups, tagad vēl jautrāk. Izrādās, ka VID nemaz nepirks jaunus gerboņus, kā apgalvots virsrakstā. Bet kuram tad tas interesē. Raksts jau gatavs un viedoklis arī.

Atbildēt

DD1

09.03.2017. 15:01

VID(am) nepatīk nabagi, kam nav sava auto. Kājāmgājējiem pat nav izbūvēts trotuārs līdz slavenajām VID durvīm. Tie, kas atbrauc ar 11.tramvaju, bija iestaigājuši celiņu pāri klajumam. Kādam tas nepatika un uz celiņa tika uzbērta grants, kas lietus laikā veidoja dubļus, bet sala laikā slidenus kukuržņus. Ejot pa trotuāru (krietni garāks ceļš), var noklūt līdz autostāvvietai pie VID, bet izbūvēt trotuāru vienā maliņā kājāmgājējiem VID(am) nebija ienācis prātā.

Atbildēt

Kanceleja

09.03.2017. 14:09

No malas redzams, ka visu komandē Pelēkā.Kā gan direktore to pieļauj?

Atbildēt

SOLA

09.03.2017. 13:52

Un mēs vēl jautājam-KUR ŅEMT NAUDU LATVIJAS CEĻIEM.Naudas nav...bet vai tiešām nav?

Atbildēt

mjaa

09.03.2017. 13:00

a kas? vnk gumijas pa lēto nomainīt/pārlīmēt slabo! babkas!

Atbildēt

nu gnu

09.03.2017. 11:46

šausmas

Atbildēt

hihi

09.03.2017. 10:33

»

jksafj

Maitas - viņiem neapnīk tērēt mūsu samaksāto nodokļu naudu


Šis arī labs sauklis. Tikai beigās jāliek izsaukuma zīmes.

Atbildēt

Domā, opā!

09.03.2017. 09:55

»

Par priekšnieku var likt kaut Romas pāvestu, ja Lapsam būs pasūtījums, tad gānīs arī viņu


Ja būs priekšnieks Romas pāvests, tad būsim galīgā trubā...Labāk tomēr Cīrules kundze.

Atbildēt

gogolis

09.03.2017. 08:33

A-hā!!! Būtība ir paslēpta raksta beigās. Tieši tāds pats iepirkums kā, piemēram, par sniega izvešanu no Rīgas. Līguma summa milzīga. Taču, ja sniegs nav sasnidzis, tad nauda netiek iztērēta. Maksā tikai post faktum. Šis ir tāds pats - maksā tikai tad, ja darbs izdarīts. Nudien nesaprotu kāpec tāds uztraukums.

Atbildēt

jksafj

09.03.2017. 03:06

Maitas - viņiem neapnīk tērēt mūsu samaksāto nodokļu naudu???

Atbildēt

opā

08.03.2017. 21:13

»

Blakus kabinets

Sākums Cīrules kundzei bija cerīgs, bet nu jau parādās "vecā skola". Laikam vietniece-padomdevēja vēl no veciem laikiem- izskatās, ka noteicēja nav nemaz cīrules kundze, bet Pelekās kundze


Par priekšnieku var likt kaut Romas pāvestu, bet ja nevar brīvi atlaist un pieņemt darbā vismaz VID vadības līmeņa darbiniekus, tad rezultāts kardināli mainīties nevar. Visam izsekot un visu izdarīt viens priekšnieks nevar.

Atbildēt

opā

08.03.2017. 21:11

Nauda ir jāapgūst. Tādēļ vienmēr esmu teicis, ja nav naudas budžetā, vajag administrācijai nogriezt 1/3 nost. Ja ierēdnim iedod naudu, tad viņš vienmēr izdomās kā to iztērēt "fiskālā gada ietvaros". Tā ir aksioma.

Atbildēt

Blakus kabinets

08.03.2017. 20:53

Sākums Cīrules kundzei bija cerīgs, bet nu jau parādās "vecā skola". Laikam vietniece-padomdevēja vēl no veciem laikiem- izskatās, ka noteicēja nav nemaz cīrules kundze, bet Pelekās kundze.

Atbildēt

vēl

08.03.2017. 19:53

Pietiek com varēja papētīt Valsts identitātes iepirkumu, tas bija tāds pats - vinnēja viens, savējais!!! Skumjākais, ka šis valsts identitātes standarts ir pilnīgs brāķis - pajautājiet profesionāļiem!

Atbildēt

Cīruļ putenis

08.03.2017. 18:21

Jaunā vida šefene to vien dara kā melo......melo darbiniekiem, melo sabiedrībai.Viņa varētu pasniegt melošanas paraugstundas.

Atbildēt

Lopkope

08.03.2017. 17:40

Mēs savus nodokļus sūri grūti pelnītos maksājam, atraujot ēdienam, apģērbam, bērniem, bet VID tā vienkārši izmet mūsu naudu absolūti nelietderīgi , pie tam milzīgu summu- 36 tūkstošus eiro.Paliek pavisam bedīgi.

Atbildēt

!

08.03.2017. 17:08

boikotejiet noziedzigo vid organizaciju !

Atbildēt

U.U.

08.03.2017. 16:31

Citāts: "Kā rāda iepirkuma dokumenti, konkurence – kas vispār raksturīgi VID iepirkumiem – ir bijusi niecīga: iepirkumā pieteikušies tikai divi pretendenti, bet, tā kā vienam no tiem bijis nodokļu parāds, uzvarējis otrs, kas solījis divreiz lielāku cenu nekā diskvalificētais." Komentārs: kāda talantīga tauta! Kāpēc vācieši to gribēja iznīcināt? Kurš atbildēs uz šo jautājumu pareizi?

Atbildēt

Man

08.03.2017. 16:15

Pamaniju ka, VID darbinieki savā starpā sarakstās PIETIEK komentāros pie rakstiem par VID, izpētot viņu savstarpējo saraksti,tad šīs būs vispiemērotākais:
Sauklis Nr.5: "VIDā strādā pideri un maukas, lai Jums nodokļu maksāšanas dienas jaukas!"

Atbildēt

Ar lielāko prieku piedalīšos konkursā

08.03.2017. 15:54

Sauklis Nr.1: "VIDs piesedz valsts izzadzējus!"
Sauklis Nr.2: "VIDs ir oligarhu pakalpiņi!"
Sauklis Nr.3: "VIDs apzog tautu!"
Sauklis Nr.4: "VIDs piesedz kontrabandu!"
Sauklis Nr.5: "VIDā strādā pideri un maukas, lai Jums nodokļu maksāšanas dienas jaukas!"

Atbildēt

rr

08.03.2017. 15:54

»

Fēlis

Velns parāvis! Mēs te esam pārvērtušies par kautkādu minikrieviju


Neapvaino krieviju, jo tur TÀDA bardaka nav.

Atbildēt

Fēlis

08.03.2017. 15:32

Velns parāvis! Mēs te esam pārvērtušies par kautkādu minikrieviju.

Atbildēt

kur saturs?

08.03.2017. 15:02

Forma būs, bet kā tad ar saturu? Tā vien šķiet, ka VID joprojām nav sapratis savu misiju. Jaunā vadītāja arī.

Atbildēt

Ķirks

08.03.2017. 15:00

Vienotais dizaina stils, lai uz ielas pretimnācējos atpazītu VID liekēžus, būtu 'fingāls' uz kreisās acs... Jāizsludina konkurss!
Bail tik, vai tad visa ļaužu plūsma neizskatītos pārak zila... :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...