Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Сколниецыньш из языческого святилища

26.07.2021. 08:42

С 13. марта 2020. года пандемия Covid-19 угнетает наш народ и нашу родину - Латвию. Многие мои сограждане злятся на правительство, но во время этого кризиса нам не надо сердиться на правительство, нам надо бороться против злобного вируса Covid-19. Во время этих трудностей мы должны быть единым народом. Оставим свою злобу и ненависть в прошлом, будем смотреть на будущее с надеждой! Будем вакцинироваться! На данной момент в Латвии доступны такие вакцины против Covid-19 как Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [ответы на вопросы | SPKC]). Жители Латвийской Республики могут свободно выбирать которой прививкой прививаться. В отличии от Российской Федерации, где господствует капиталистическая диктатура переходящая в откровенный тоталитаризм, в Латвийской Республики господствует демократия. На территории Российской Федерации зарегистрированы четыре вакцины (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав зарегистрировал четвертую российскую вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав России зарегистрировал первую в мире вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Чем отличаются три зарегистрированные российские вакцины от COVID-19 — Российская газета (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [ЭпиВакКорона — эффективность вакцины, инструкция и противопоказания, отзывы привитых (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Главный внештатный терапевт Минздрава России Оксана Драпкина: о проведении повторной вакцинации (minzdrav.gov.ru)]). К величайшему стыду и презрению, на территории Российской Федерации запрещено использовать заграничные вакцины, это серьёзное нарушение прав человека. В России разработанные вакцины являются очень сомнительными, их безопасность и эффективность не доказано (видео из Ютуб канала Российской оппозиции ‘’Острый Угол’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Эффективность Спутника V. Лукашенко и Магутны Божа. Питер Де Врис и события в Гаити]). В мире не одна из Российских вакцин нету признана и сертифицирована. Хвала Богам, все вакцины доступные на территории Латвийской Республики являются в мире признанными и сертифицированными! Будем патриотами Латвии. Будем молиться древним языческим Богам. Помолимся Латвийским Богам! Вознесем хвалу и свой молитвы Латвийским Богам! Латвийские Боги некогда не покидали наш народ в беде. Они помогут нам и в этот раз.
С уважением, Сколниецыньш из языческого святилища [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет снами мудрость Латвийских Богов!
#Covid-19 #коронавирус #пандемия #вакцинация #прививание #безопасность #здоровье #язычники #язычество #БлагодатьЛатвийскихБогов #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Перконс-НебесныйОтец #Лайма #БогиняЛайма #БогиняСудьбы #Мара #БогиняМара #БогиняСмерти #БогиняЖизни #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #вера #любовь #надежда #Skolnieciņš #ЯзыческоеСвятилище

Atbildēt

Bikšei

25.07.2021. 08:48

Uzēd vēl halucinogēnās sēbes, kuras tu tā mīli

Atbildēt

Placebo efekts

25.07.2021. 08:47

Šobrīd LV zems vakcinēti skaits un zems saslimušo skaits. Kur loģika?

Atbildēt

Davosas rūķis

25.07.2021. 08:25

Bikše, kā Tu tik neattapīgs kļuvi par deputātu? Lokdauns ir vajadzīgs man un maniem draugiem no Bilderbergas kluba! Kāds vispār vīrusam sakars ar medicīnu? Par Restartu neesi dzirdējis?

Atbildēt

Liberastam

25.07.2021. 08:24

»

Pilnīgs liberālis

Tev stulbenim vajadzētu zināt, ka vīrusu var izplatīt TIKAI SASLIMIS CILVĒKS. TIKAI UN VIENĪGI...


Man nekas nav jadiedelē , atmaksājiet man atpakaļ nodokļus un ejiet d*rst!

Atbildēt

Es

25.07.2021. 06:48

»

Pilnīgs liberālis

Tev stulbenim vajadzētu zināt, ka vīrusu var izplatīt TIKAI SASLIMIS CILVĒKS. TIKAI UN VIENĪGI...


Protams, ka nekādu šādu tiesību nav. Pat nerunājot par tiesību ekskluzivitāti. Vai arī atver likumi.lv, nocitē un pamato. Runājot par elementāro epidemioloģisko higiēnu, neviens jau nevar pārbaudīt, cik prātīgi un pareizi rīkojās tādi kā tu iepriekšējos gadus gripas sezonā. Tāpēc tagad Romas pāvestam līdzīgo svētulību no tavas galvas nāksies burtiski atraut. Tomēr ir sajūta, ka tavs didaktiskais materiāls smird pēc diršanas produkta.

Atbildēt

Blondīne

24.07.2021. 16:40

Lokdauns ,vecīt, vajadzīgs Bilam. Švābam....Davosas foruma dalībniekiem un Romas klubam, lai noplicinātu veiksmīgo valstu ekonomikas līdz You will own nothing and be happy. Lai varēu beidzot radīt ekoplatformu diktatūru.

Atbildēt

Pilnīgs liberālis

24.07.2021. 15:22

»

Tikai

tāds sīkums , ka vakceri izplata vīrusu un tamdēļ atlaižami no darba


Tev stulbenim vajadzētu zināt, ka vīrusu var izplatīt TIKAI SASLIMIS CILVĒKS. TIKAI UN VIENĪGI.
Tātad, vakcinēta persona var izplatīt vīrusu tikai tajā gadījumā, ja trāpās tajos 1-3%, kas saslimst arī vakcinējušies. Bet tā kā šajā gadījumā slimības gaita ir viegla, arī vīrusu producēšana ir neliela. Bet tāpēc jau ir jāievēro elementāra epidemioloģiska higiēna.
Bet kā jau teicu, ja darba devējs kādu personu ieskata par epidemioloģiski bīstamu viņam ir jābūt tiesībām to izolēt (ilgums un veidi pēc viņa ieskatiem, tās ir viņa ekskluzīvās tiesības)
Tavas ekskluzīvās tiesības ir nevakcinēties, izmanto tās! Tikai pēc tam neraudi un nepuņķojies un nediedelē no sabiedrības preferences par savu paša apzinātu lēmumu.

Atbildēt

Tikai

24.07.2021. 14:19

»

Pilnīgs liberālis

Nu bet tik tiešām. Par ko cepiens...


tāds sīkums , ka vakceri izplata vīrusu un tamdēļ atlaižami no darba!

Atbildēt

Pilnīgs liberālis

24.07.2021. 12:51

Nu bet tik tiešām. Par ko cepiens?
Mani priekšlikumi valdībai.
1) Nodrošināt bezmaksas vakcīnu piejamību visiem, kas vēlas.
2)Ja nevēlas nevakcinējas, katra tiesības.
3)Bet ja darba devējs (viņa tiesības arī nevar likt zemāk par antivakcera tiesībām)vēlas izolēties no epidemioloģiski bīstama darbinieka, to nedrīkst liegt.
4)Atstāt slimnīcu infekcijas nodaļās tik pat daudz rezervētu vietu, kā bija saslimšanu maksimuma laikā. Līdzko tās aizpildās, tiek iedarbināta pacientu šķirošana pēc kara lauka medicīnas noteikumiem.
6) Zāļu izvēle - vai nu bezmaksas vakcīna, vai maksas zāles. (Analoģija - kompensējama aktīvā viela vai jebkuras firmas jebkuras zāles par pilnu cenu)
5)Atceļam visus epidemioloģiskos ierobežojumus.
6)Tā pāris gadu laikā pati Māte Daba visus saliks pa plauktiņiem un pat nebūs par ko strīdēties, būs skaidri redzams kas ir kas.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

24.07.2021. 07:18

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pieturā nejauši noklausīta divu vīriešu saruna: viens otram teica, ka, ja vakcinēties piespiedīs, viņš vakcinēšoties, bet pēc tā nekas vairs nevarēšot viņu vairs pārliecināt, ka LV nav totalitāra valsts. Otrs tikmēr piekrītoši māja ar galvu, pēc tam atbildēja pirmajam, ka arī attieksme pret tādu valsti...


Ar piespiedu vakcināciju nav tik traki - vakar parunājos ar vienu "vakcinēto". Tikai jāatrod pretīmnākošs dakteris, aiznes pie viņa novakcinēt savu mīļo plīša lācīti, rezultātā vakcīna lācītim, sertifikāts tev, 100 EUR dakterim. Visiem labi :D

Atbildēt

Es

24.07.2021. 07:09

»

Astris Zenekietis

Kas to zin,mans draugs, kur mēs tiksimies-varbūt ellē, varbūt paradīzē, bet tiksimies,jo finišs mums būs viens, gan man kā vakcinētam, gan Tev kā nevakcinētam! Man jau laikam ātrāk Tev par laimi vēlāk! Uz tikšanos kaut kur


Tas skaidrs. Vienkārši pietiek ar viedokļa izteikšanu par situāciju, bez citu cilvēku kategorizēšanas vai pravietošanas. Skatoties uz eksperimentu Izraēlā, nesanāk noticēt, ka 85% vai cik tur procentu aptverei ir tikai pozitīvi rezultāti, tomēr pie šīs tēmas varēsim atgriezties nākamajā pavasarī, tad būs skaidrāk redzams.

Atbildēt

Astris Zenekietis

23.07.2021. 23:14

»

Es

Davai, līkop, ka nekā īpaša nebūs. Kā tevi var atrast un uz ko tu deri, protams, ja neesi tukšmuldētājs, ka arī pēc divu gadu ilgas "pandēmijas" absolūtais vairums biedējošos tekstus par skākslīgo mābekli lasīs tikai tavos pravietojumos, sūcot aliņu viens vai draugu pulkā. Bez uzpurņiem. No Viļa Bukša...


Kas to zin,mans draugs, kur mēs tiksimies-varbūt ellē, varbūt paradīzē, bet tiksimies,jo finišs mums būs viens, gan man kā vakcinētam, gan Tev kā nevakcinētam! Man jau laikam ātrāk Tev par laimi vēlāk! Uz tikšanos kaut kur!

Atbildēt

Pareizi

23.07.2021. 20:34

Es gribētu redzēt Papļūta grūtās sievas vakcinācijas sertifikātu. Ja viņa nav vakcinēta, tad tā ir augstākā mēra liekulība. Es vakcinēšos, ja viņš publiski to parādīs, ka ziedo savu mazuli.

Atbildēt

nepaliec mājās

23.07.2021. 19:53

Ja kāds ir stulbs tad tas uz mūžu.

Atbildēt

nepaliec mājās

23.07.2021. 19:52

»

Nika

Nu jau pietiks


Izcilnieku trollēn beidz d...t. Tu vēl neesi atbildējis uz jautājumu par zinātnikiem un godājamiem mediķiem.

Atbildēt

Fakts

23.07.2021. 18:19

»

autoram

tev vajadzētu down pa galvu ar koka gabalu iedot, lai tu beigtu runāt un rakstīt muļķības


Nekā - piekrītu Autoram. Ļoti loģisks viedoklis. Es - nevakcinētais - PAR!

Atbildēt

Jautājums

23.07.2021. 18:17

»

Patiesais

Tomēr nebūtu pareizi, ka ap 50% iedzīvotāju nevakcinējušsies klīst pa Latviju. Šie cilvēki vienā mirklī var kļūt par potenciāliem saslimušiem, un tad būs kārtējais bardaks. Tā kā nav variantu ,-ir jāpiespiež vakcinēties katru, kas to negrib darīt. Ja ne citādi, tad soda naudas līdz 5000 euro, vai citumsods...


Laikam tiešām esi slims?!? Arī vakcinētie var kļūt par saslimušajiem. Labāk būtu bijis, ja neieviestu to Covid sertifikātu, lai visādi ambīļi var skriet pa pasauli un vest šurp jaunus un jaunus vīrusu paveidus. Nevakcinētie šādus draudus nerada.

Atbildēt

Ei, bikše!

23.07.2021. 17:34

A, visi tavi “ceha kolēģi” ir vakcinējušies?

Atbildēt

Absolūts

23.07.2021. 15:39

https://youtu.be/Qitwr55lrv0

Atbildēt

Ja apskatās citu valstu oficiālos datus

23.07.2021. 15:30

tad top skaidrs, ka patreizējās kovida vakcīnas nebūt nenovērš vakcinēto saslimšanu, nedz vīrusa tālāku izplatīšanu caur vakcinētajiem.
Tāka nav ko braukt virsū nevakcinētajiem, pat ja visi 100% būtu savakcinēti mākslinieks tāpat dabūtu no valdības kārtējo lokdaunu rudenī, tai atsaucoties uz kārtējā vīrusa varianta "draudiem".

Atbildēt

Rublis

23.07.2021. 15:00

man rādās - potējies jeb nepotējies - slimos tikpat, slimnīcās tikpat, nomirs arī tikpat..

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.07.2021. 14:50

»

Patiesais

Tomēr nebūtu pareizi, ka ap 50% iedzīvotāju nevakcinējušsies klīst pa Latviju. Šie cilvēki vienā mirklī var kļūt par potenciāliem saslimušiem, un tad būs kārtējais bardaks. Tā kā nav variantu ,-ir jāpiespiež vakcinēties katru, kas to negrib darīt. Ja ne citādi, tad soda naudas līdz 5000 euro, vai citumsods...


Pieturā nejauši noklausīta divu vīriešu saruna: viens otram teica, ka, ja vakcinēties piespiedīs, viņš vakcinēšoties, bet pēc tā nekas vairs nevarēšot viņu vairs pārliecināt, ka LV nav totalitāra valsts. Otrs tikmēr piekrītoši māja ar galvu, pēc tam atbildēja pirmajam, ka arī attieksme pret tādu valsti no viņa puses būšot kā pret prettautisku, antidemokrātisku un totalitāru režīmu, un viņš rokas klēpī salicis nesēdēšot. Tāda valsts esot "jāsit nost" pēc iespējas ātrāk. Naktīs uzsākšot nodarboties ar diversijām. Pirmie pa Daugavu uz jūru aizpeldēšot Staķa stabiņi, vēlāk tikšot sabojāts arī daudzkas cits.

Atbildēt

jaajaa

23.07.2021. 14:48

...:D...daudz vienkāršāk viss ir...lokdauns ir vajadzīgs visiem "mūžīgajiem parādniekiem"(valstis kā tādas es domāju), lai piespiestu ECB turpināt naudas drukāšanu...tas ir īstais pamats visai antivakseru kampaņai(kuru politika īstenībā viltīgi attīsta un atbalsta) ...jo, ja nāksies atgriezties pie stingri "monetārākas" naudas politikas, visa Eiropā daudzviet pie varas esošā lielā populistu politiķu saime ātri vien "nospēlēs miskastē"...a šitā katram, kas skaļāk bļauj, iesviež svaigi nodrukātu simtnieku maizei, un pašiem viss kārtībā...:)

Atbildēt

Nikijs Fakcīns

23.07.2021. 14:35

Francija. 80 g.v. vīrietis iesniedza apelāciju Valsts padomē ar lūgumu atbrīvot viņu no karantīnas ierobežojumiem, pamatojoties uz to, ka viņš tika vakcinēts (2 potes Pfizer)
Lūk, kādu atbildi viņš saņēma:
*”Vakcīnas efektivitāte ir tikai daļēja”
*”Vakcīna nenovērš iespējamību nodot vīrusu tiešām personām. Vakcinācijas ietekme uz vīrusa izplatīšanos pagaidām nav zināma”
*”Vakcinētie cilvēki ir vairāk pakļauti slimības smagākām formām un letālam iznākumam gadījumā, ja vakcīna izrādīsies neefektīva, ja notiks atkārtota inficēšanās pēc vakcinācijas vai vīrusa virulences”.
*”Vakcīnas efektivitāte ir sevišķi apdraudēta pēc jaunu vīrusa paveidu parādīšanās.
*”Dienvidāfrikas un Brazīlijas vīrusa paveidi var izraisīt atkārtotas inficēšanās cilvēkiem, kuri ir parslimojuši ar Covid-19″
*”Vakcinētiem cilvēkiem var attīstīties vieglas vai pat bezsimptomu formas, tādējādi izplatot vīrusu”
Avots https://enfance-libertes.fr/vaccin-covid-...
*** Izlasījis šo, vīrietis aizdomājās: “Esmu nodzīvojis 80 gadus, bet kā biju dumjš, tā arī paliku”

Atbildēt

Es

23.07.2021. 14:34

Nesen presē bija ziņa, ka savulaik galvenais Porsche dizainers esot bijis latvietis. Mums daži raidījumi un avīzes stāsta, ka esot jāuzticas zinātnei, taču nosaukt, kurš latviešu zinātnieks ir strādājis pie kādas no covid-19 vakcīnām un cik ilgi, nespēj. Vienīgais, ko parāda, ir daži vietējās klīniskajās slimnīcās strādājošie, kā Zavadska, kuru algu veido ieņēmumi no ārzemju farmācijas koncerniem vai PVO. Tātad, kā minimums, var runāt par šo cilvēku statusu - tie ir koncernu interešu lobētāji vai retranslatori, un finansiālo ieinteresētību. Kā zināms, korupcijai faktiski nav robežu - korumpējas daudzi, gan par mazām, gan lielām summām. Farmācijas koncerni, protams, sastāda līgumus, kas tos vismaz ASV pasargātu no iztiesāšanas no parpalām. Tur tas ir reāli. Taču šeit runa ir par eksperimentu. Ir pagājis tik maz laika, ka ne par kādu seku izvērtēšanu vispār nav runas. Tas būs iespējams tikai pēc daudziem gadiem. Pretgripas potes masveidā parādījās pagājušā gadsimta vidū. Un tomēr gripa joprojām tiek pētīta, ir pietiekami daudz nezināmu lietu par to. Ir pagājuši teju 80 gadi. Tas ir nopietni.

Atbildēt

Nika

23.07.2021. 14:23

Nu jau pietiks!

Atbildēt

C

23.07.2021. 14:01

(c)tie, kuri ir vakcinēti, bet nevar tikt pie speciālistiem savu akūto veselības problēmu risināšanai ###
Kā netiek ??? Tiešām?! Piemēram, lai operētu ceļgalu vai elkoni arī vainīgi nepotējušies?? Traumu ķirurgs aizņemts ar kovid slimajiem?? Līdz šim bij izpratne, ka tikai infekcijas nodaļas varētu būt iesaistītas ..

Atbildēt

autoram

23.07.2021. 13:00

tev vajadzētu down pa galvu ar koka gabalu iedot, lai tu beigtu runāt un rakstīt muļķības.

Atbildēt

Vakcerjiem atkal jaunumi un ,domājams ,ka ne pēdējie!

23.07.2021. 12:53

“”Pfizer” tiesā zaudēja 2,3 miljardus, “Johnson & Johnson” opioīdu dēļ nomira pusmiljons amerikāņu,” Mendziņš par to, ka vakcīnu ražotāji atbildību neuzņemas.
https://www.la.lv/pfizer-tiesa-zaudeja-23-miljardus-johnson-johnson-opioidu-del-nomira-pusmiljons-amerikanu-mendzins-par-to-ka-vakcinu-razotaji-atbildibu-neuznemas?

Atbildēt

brīvā izvēle

23.07.2021. 12:19

»

Patiesais

Tomēr nebūtu pareizi, ka ap 50% iedzīvotāju nevakcinējušsies klīst pa Latviju. Šie cilvēki vienā mirklī var kļūt par potenciāliem saslimušiem, un tad būs kārtējais bardaks. Tā kā nav variantu ,-ir jāpiespiež vakcinēties katru, kas to negrib darīt. Ja ne citādi, tad soda naudas līdz 5000 euro, vai citumsods...


Nenāk prātā variants-atteikšanās no potēšanas ir tas pats kā atteikšanās no ārstēšanas?Ķiplokmaize un kefīrs līdzēs?Domā,ja maksā nodokļus,tad esi jau nopircis mūža idulgenci citu iznīdēšana?Paguli covid barakā ar pašapkalpošanos.

Atbildēt

Es

23.07.2021. 11:19

»

Astris Zenekietis

Zinait ļaudis esmu potēts! Un šis ir viens vareni pareizs raksts! Lai taču Kariņš paver visu vaļā, a mēs varam rudenī uztaisīt mačus starp divām blicēm- mēs sabakstītie pret jums nebakstītajiem, kurš vairāk ap jaungadu būs sarijies mākslīgo skābekli tas būs zaudētājs


Davai, līkop, ka nekā īpaša nebūs. Kā tevi var atrast un uz ko tu deri, protams, ja neesi tukšmuldētājs, ka arī pēc divu gadu ilgas "pandēmijas" absolūtais vairums biedējošos tekstus par skākslīgo mābekli lasīs tikai tavos pravietojumos, sūcot aliņu viens vai draugu pulkā. Bez uzpurņiem. No Viļa Bukša pareģojumiem vismaz kāds labums, bet no visiem šitiem panikas cēlājiem, Cipulēm, eirokomisāriem, kas pie katras zarazas (arī iepriekš) baida ar rekordaugstiem saslimšanas rādītājiem visā Eiropā, jēgas tiešām maz. Tā ir labi ja iekšējās krīzes plānošanas informācija resora vajadzībām, ko stāstīt citiem ir pilnīgi lieki. Nahuj likvidēt un pārprofilēt slimnīcas, apzināti radot politisku, mākslīgu situāciju, ka slimīgai un novecojošajai tautai ir paradoksālā kārtā jāatbild par vietu skaita trūkumu slimnīcās vecajiem un vārgajiem? Jo pati par sevi tā tāda neveidojas. Tad kur tevi var atrast derībām?

Atbildēt

Es

23.07.2021. 11:12

»

,,Apbrīnojami" ir tie, kas ir vakcinējušies un tagad visur bāž savus apbižotos degunus nevakcinēto pretenzijās. Nu priecājieties, ka esiet vakcinējušies un dzīvosiet mūžīgi mūžos! Ko Jūs ņematies ap nevakcinētajiem, enerģiju nav kur likt? Paņemiet slotu un nodzeniet savu nevaldāmo enerģiju pilsētas ...


Nu, tak skaidrs, ka enerģiskā būtne bez uzšāvēja te nāk ne jau apspriest švakcināciju un kaut ko pavēstīt citiem, bet caur savu pesteļpalagu izfiltrēt kaut ko pati sev - iestāstīt sev, ka ir rīkojusies pareizi (kaut čuriņa raustās). Savukārt tas "izglītoto/neizglītoto" dalījums, kā to pieaugušais viegli saprastu, ir tāda kā maks. 4. klasē garīgās attīstības ziņā palikuša spamera pierādījums kārtīgas spamošanas noteikumu ievērošanai. Praida noskaņās māc aizdomas, ka hermafrodītam tas Nika ir pusmūža onkuļa pārrakstīšanās, jo, ka sieviete varētu būt tik stulba, blondajos gadījumos ir pieņemams, bet ne jau dienu no dienas. Aita jau pati nejūt, ka visi stūri sen pietaisīti.

Atbildēt

23.07.2021. 09:54

»

Nika

Pie tam, piedāvātajā variantā ir viena laba lieta. No ši brīža pasaules pieredzes ir nepārprotami redzams, ka vakcinēto procents slimošanas un mirstības ziņā ir nesalīdzināmi zemāks, kā nevakcinēto. Bet tas noved pie loģiska rezultāta, proti, mazāk attīstītā sabiedrības daļa pašiznīcināsies, bet domājošā...


,,Apbrīnojami" ir tie, kas ir vakcinējušies un tagad visur bāž savus apbižotos degunus nevakcinēto pretenzijās. Nu priecājieties, ka esiet vakcinējušies un dzīvosiet mūžīgi mūžos! Ko Jūs ņematies ap nevakcinētajiem, enerģiju nav kur likt? Paņemiet slotu un nodzeniet savu nevaldāmo enerģiju pilsētas uzkopšanā tur, kur ir paviršs sētnieks.

Atbildēt

kjkjkjkjjk

23.07.2021. 08:17

tukšhpļūtīzers

Atbildēt

Patiesais

23.07.2021. 07:33

Tomēr nebūtu pareizi, ka ap 50% iedzīvotāju nevakcinējušsies klīst pa Latviju. Šie cilvēki vienā mirklī var kļūt par potenciāliem saslimušiem, un tad būs kārtējais bardaks. Tā kā nav variantu ,-ir jāpiespiež vakcinēties katru, kas to negrib darīt. Ja ne citādi, tad soda naudas līdz 5000 euro, vai citumsods līdz 2 gadiem, lai pasēž un padomā. Un aicnātājus nevakcinēties sodīt tāpat.

Atbildēt

Secinājums

23.07.2021. 05:33

»

meralda

Tad kādēļ jūs niknojaties un kāpēc jūs šeit lasāt un pat rakstāt


Iespējams tāpēc lai arī meraldas un citas aitas nāktu pie prāta.Ir otra iespēja,nomirt kā vergam.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...