Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he he

07.05.2017. 20:20

babulis pa skolu esot tā neforši šiverējies, tā kā krēsls ie pakaļas būtu pielipis. Pašvaldībai jābūt tiesībām izsviest savus veco mēbēļu tipa darbiniekus, kad sašmucējušies.

Atbildēt

Atbilde

10.03.2017. 23:26

Taču liecies mierā

Atbildēt

kā tu nesaproti?

10.03.2017. 13:12

»

no Saldus

Netiražējiet melus. Atvaļinājums pienākas katram. Jūs taču nevienam neklāstat, ko darāt atvaļinājuma laikā


Balode grib par domes priekšnieci, bet bez meliem tas nav iespējams. Tāpēc meli plūdīs

Atbildēt

Absolvents

09.03.2017. 20:21

Balodei vajadzētu nopublicēt dokomentu, kurā ir novērtēts viņas darbs šajā bēdīgi slavenajā sāgā... Tāpat pastāstīt par ļoti apšaubāmām darbībām skolā, kuras veica gandrīz kā savā uzņēmumā. Balodes kundze, Tev nav neērti?

Atbildēt

Vai tā ir tā, kura

09.03.2017. 20:17

savu sekretāri izsauca ar zvaniņa signālu? Monstrs kaut kāds!

Atbildēt

xxx

08.03.2017. 13:48

Direktores nopelni nenoliedzami, mēs pārāk ātri aizmirstam to cilvēku ieguldīto mūža darbu mūsu novada izaugsmē, pārāk viegli cenšamies atbrīvoties no viņiem (it īpaši gados jaunāki cilvēki - vai tiešām domā, ka viņi dzīvos un strādās mūžīgi?). Zeme ir apaļa, bumerangs var atgriezties...
Visu to labāko bijušajai direktorei un izturību!
Bijušo audzēkņu mamma no Saldus novada (arī liekais cilvēks savā novadā)

Atbildēt

Saldeniece

08.03.2017. 08:46

»

Lasītājs no Saldus

Nerunā nu gan daudz par krustiņiem un mīnusiem. Saldū tā sistēma ir atstrādāta un ir laba krustiņu un mīnusinu vilcēju komanda, kas strādā dažu politisko autoritāšu laba. Tāpēc jau tie paši purni gadiem tur rēgojas


Ja jau tik labi ir zināms, kas un kur to dara, tad vajag saukt konkrētus faktus, nevis vispārīgi runāt. Tā mēs varam aizrunāties līdz absolūtiem meliem. Un tas nu par Jums neko labu neliecina.

Atbildēt

apk

07.03.2017. 22:28

Es tikai pieņēmu, ka viņa ir labais tēls. Būs vasarā jāaizbrauc apskatīties, kāda tā pilsētiņa izskatās, nav būts. Vietējie kaut kā neaktīvi komentēšanā, laikam nav aktuāli. Skolas, it sevišķi vidusskolas ir jālikvidē, nevar katrā mazpilsētā būt pa vidusskolai, bijušā rajona centrā pietiek ar pārīti, plus vēl vakarene un pietiek.

Atbildēt

kk

07.03.2017. 16:20

Bet tas arī nav normāli, ja pie pastāvošās likumdošanas darba devējam, it īpaši pašvaldībā un valstī, nav gandrīz nekādu iespēju atbrīvoties no darbinieka.

Piemēram, ja skolas direktore ir aizsēdējusies jau desmitiem gadu un skola stagnē, bet nekādu īpašu pārkāpumu nav, tad iespēju atlaist nekādu! Vai tas ir normāli? Domāju, ka tādi piemēri ir katrā pašvaldībā.

Atbildēt

saldeniece

06.03.2017. 22:12

»

apk

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks...


Lai jau izdodas! Ne jau pirmās vēlēšanas, kad kundze tik centīgi iet uz amatu. Taču, kad Balodes kundze bija direktore, viņa pret saviem darbiniekiem nemaz tik laipna un saprotoša, kā te tagad zīmē, nebija. Cik darbinieku klusiņām raudāja, cik pazemojuma pacieta. Pat uz izlaiduma svinīgo pasākumu reiz neieradās, toties ciniski stāvēja 2.stāvā un skatījās, kā izlaiduma dalībnieki pēc pasākuma gāja prom. Nevajag tagad viņu par varoni zīmēt. Protams, bija savas skolas patriote, nenoliedzami, tikai pret citiem izturējās augstprātīgi.

Atbildēt

Neapmierinātā.

06.03.2017. 17:17

Saldū dzīvojošie un tās apkārtnē jau zin situāciju, kāda sistēma valda domē! Tuvojas vēlēšanas un viss ir mūsu rokās, censties kaut ko mainīt!

Atbildēt

Lasītājs no Saldus

06.03.2017. 16:26

»

Cits viedoklis

Nu nav jau bijušā Saldus 2. vidusskolas direktore Balode nekāda autoritāte, 2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPartMemb-295.html, viņa saņēma varāk mīnusus ne kā plusus un no 6. vietas velēšanu sarakstā nokrita uz 19. vietu! Par tautas atbalstu tas neliecina...


Nerunā nu gan daudz par krustiņiem un mīnusiem. Saldū tā sistēma ir atstrādāta un ir laba krustiņu un mīnusinu vilcēju komanda, kas strādā dažu politisko autoritāšu laba. Tāpēc jau tie paši purni gadiem tur rēgojas.

Atbildēt

Šalle

06.03.2017. 14:43

»

Cepure

Nevajag šalli par ciešu ap kaklu tīt


Tas ir tikai viens raksts, lumpeni. Vairas kapa tēmai tika veltīti kādi 10 pāris nedēļu garumā. Kāpēc šajā portālā vispār netiek mazgāts korumpētais Kremļa kalps?

Atbildēt

Cepure

06.03.2017. 14:30

»

Šalle

Hei, Pietiek.com! Kur ir raksts par Ņila nopelniem bagāto vecāku apbedīšanu Meža kapos?! Vairu katru dienu zākājāt


Nevajag šalli par ciešu ap kaklu tīt.... :)
tad atradīsi:
http://www.pietiek.com/raksti/kapavieta_usakovu_gimenei_tapat_ka_vikes-freibergas_gadijuma_ir_parkapti_domes_noteikumi

Atbildēt

Šalle

06.03.2017. 13:07

Hei, Pietiek.com! Kur ir raksts par Ņila nopelniem bagāto vecāku apbedīšanu Meža kapos?! Vairu katru dienu zākājāt!

Atbildēt

piekrītu

06.03.2017. 11:06

»

eh

Nezinu konkrēto situāciju ar skolas direktori, bet Saldus ir viena no pilsētelēm, kur ņemot vērā skolēnu skaitu, skolu nešaubīgi ir par daudz. Tādēļ nevajadzētu te iztēlot par vislielāko cietēju kādu, kas, kā rakstā minēts, pretojies racionālam sava darba devēja uzdevumam saistībā ar skolu tīkla optimizāciju...


šajā jautājumā par visu LV, problēma ir tā, ka tas process notiek NESMUKI valata līmenī.
1. IZM neuzrāda nekādus plānus (nu, vismaz publiski to nav), uzmetot jautājumu par skolu skaitu pašvaldībām;
2.pašvaldībās vietējais krējums, t.sk. skolu direktori tusē vienā lauciņā, tādēļ draugus apdaļošus lēmumus visticamāk nepieņems;
3. skolu skaits, ja tiek samazināts, tad tas tiek darits pa nesmuko- kapājot direktorus, neveidojot klases, izplatot baumas utt. , nevis organizējot DL atbilstošu darbību utt.
NU, tā izskatās no malas. Var jau būt, ka kļūdos. Gribētos.

Atbildēt

Cits viedoklis

06.03.2017. 10:53

»

apk

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks...


Nu nav jau bijušā Saldus 2. vidusskolas direktore Balode nekāda autoritāte, 2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPartMemb-295.html, viņa saņēma varāk mīnusus ne kā plusus un no 6. vietas velēšanu sarakstā nokrita uz 19. vietu! Par tautas atbalstu tas neliecina.

Atbildēt

no Saldus

06.03.2017. 10:19

Vai tik atkal Saldus kriminālā autoritāte I.raassa uz Tenerifi nav devusies ''DIENESTA KOMANDĒJUMĀ''par domes naudiņu,jo TENRIFE taču ir pietiekami eksotiska vieta kur parasti Saldus amatpersonas risina novada lietas.

Atbildēt

eh

06.03.2017. 09:49

Nezinu konkrēto situāciju ar skolas direktori, bet Saldus ir viena no pilsētelēm, kur ņemot vērā skolēnu skaitu, skolu nešaubīgi ir par daudz. Tādēļ nevajadzētu te iztēlot par vislielāko cietēju kādu, kas, kā rakstā minēts, pretojies racionālam sava darba devēja uzdevumam saistībā ar skolu tīkla optimizāciju.

Atbildēt

nu

06.03.2017. 09:40

»

jautajums

Bosings - nevis mobings


tas ir viens un tas pats, agresīva, pazemojoša vēršanās pret darbinieku. Mobinga gadījumā to realizē darbinieki, bosinga- vadība.
Agrāk visos gadījumos lietoja vārdu mobings.

Atbildēt

skolniece

05.03.2017. 17:34

Drosmīgi un pareizi, tā jādara ikvienam pret kuru ir vērsts bosings vai mobings. Pareiza lietu kārtība. Veiksmi Jums! P.S. Saldus dome gan neveica bosingu, to darīja konkrēti cilvēki, tādēļ jāraksta šo amatpersonu vārds un uzvārds. Vai arī skolas direktore Natālija Balode ir - "skola"!!!

Atbildēt

apk

05.03.2017. 17:06

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks laistītas lielās devās. Kāds vietējais varētu apskaidrot, kā to situāciju redz uz vietas.

Atbildēt

Ziķers

05.03.2017. 17:03

Malacis Balode! Rassas kantorim tā arī vajag! Zažraļisj bezjēgā!

Atbildēt

Dusmīgais

05.03.2017. 14:41

»

Niknais

Dzīvnieku ferma, nevis valsts


Viss līdzīgi kā suņa būdā,tas gars virmo pa latvaniju.

Atbildēt

PIETIEK

05.03.2017. 14:28

»

jautajums

Bosings - nevis mobings


Jā, pēc būtības vajadzētu būt bosingam, taču tiesa ir minējusi mobingu. Nu, ko lai dara ar šīm latviskajām neskaidrībām...:)

Atbildēt

jautajums

05.03.2017. 13:55

Bosings - nevis mobings.

Atbildēt

Niknais

05.03.2017. 13:49

Dzīvnieku ferma, nevis valsts.

Ar katru gadu kļūst vairāk to, kuri ar ziediem sagaidīs tankus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...