Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he he

07.05.2017. 21:20

babulis pa skolu esot tā neforši šiverējies, tā kā krēsls ie pakaļas būtu pielipis. Pašvaldībai jābūt tiesībām izsviest savus veco mēbēļu tipa darbiniekus, kad sašmucējušies.

Atbildēt

Atbilde

11.03.2017. 00:26

Taču liecies mierā

Atbildēt

kā tu nesaproti?

10.03.2017. 14:12

»

no Saldus

Netiražējiet melus. Atvaļinājums pienākas katram. Jūs taču nevienam neklāstat, ko darāt atvaļinājuma laikā


Balode grib par domes priekšnieci, bet bez meliem tas nav iespējams. Tāpēc meli plūdīs

Atbildēt

Absolvents

09.03.2017. 21:21

Balodei vajadzētu nopublicēt dokomentu, kurā ir novērtēts viņas darbs šajā bēdīgi slavenajā sāgā... Tāpat pastāstīt par ļoti apšaubāmām darbībām skolā, kuras veica gandrīz kā savā uzņēmumā. Balodes kundze, Tev nav neērti?

Atbildēt

Vai tā ir tā, kura

09.03.2017. 21:17

savu sekretāri izsauca ar zvaniņa signālu? Monstrs kaut kāds!

Atbildēt

xxx

08.03.2017. 14:48

Direktores nopelni nenoliedzami, mēs pārāk ātri aizmirstam to cilvēku ieguldīto mūža darbu mūsu novada izaugsmē, pārāk viegli cenšamies atbrīvoties no viņiem (it īpaši gados jaunāki cilvēki - vai tiešām domā, ka viņi dzīvos un strādās mūžīgi?). Zeme ir apaļa, bumerangs var atgriezties...
Visu to labāko bijušajai direktorei un izturību!
Bijušo audzēkņu mamma no Saldus novada (arī liekais cilvēks savā novadā)

Atbildēt

Saldeniece

08.03.2017. 09:46

»

Lasītājs no Saldus

Nerunā nu gan daudz par krustiņiem un mīnusiem. Saldū tā sistēma ir atstrādāta un ir laba krustiņu un mīnusinu vilcēju komanda, kas strādā dažu politisko autoritāšu laba. Tāpēc jau tie paši purni gadiem tur rēgojas


Ja jau tik labi ir zināms, kas un kur to dara, tad vajag saukt konkrētus faktus, nevis vispārīgi runāt. Tā mēs varam aizrunāties līdz absolūtiem meliem. Un tas nu par Jums neko labu neliecina.

Atbildēt

apk

07.03.2017. 23:28

Es tikai pieņēmu, ka viņa ir labais tēls. Būs vasarā jāaizbrauc apskatīties, kāda tā pilsētiņa izskatās, nav būts. Vietējie kaut kā neaktīvi komentēšanā, laikam nav aktuāli. Skolas, it sevišķi vidusskolas ir jālikvidē, nevar katrā mazpilsētā būt pa vidusskolai, bijušā rajona centrā pietiek ar pārīti, plus vēl vakarene un pietiek.

Atbildēt

kk

07.03.2017. 17:20

Bet tas arī nav normāli, ja pie pastāvošās likumdošanas darba devējam, it īpaši pašvaldībā un valstī, nav gandrīz nekādu iespēju atbrīvoties no darbinieka.

Piemēram, ja skolas direktore ir aizsēdējusies jau desmitiem gadu un skola stagnē, bet nekādu īpašu pārkāpumu nav, tad iespēju atlaist nekādu! Vai tas ir normāli? Domāju, ka tādi piemēri ir katrā pašvaldībā.

Atbildēt

saldeniece

06.03.2017. 23:12

»

apk

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks...


Lai jau izdodas! Ne jau pirmās vēlēšanas, kad kundze tik centīgi iet uz amatu. Taču, kad Balodes kundze bija direktore, viņa pret saviem darbiniekiem nemaz tik laipna un saprotoša, kā te tagad zīmē, nebija. Cik darbinieku klusiņām raudāja, cik pazemojuma pacieta. Pat uz izlaiduma svinīgo pasākumu reiz neieradās, toties ciniski stāvēja 2.stāvā un skatījās, kā izlaiduma dalībnieki pēc pasākuma gāja prom. Nevajag tagad viņu par varoni zīmēt. Protams, bija savas skolas patriote, nenoliedzami, tikai pret citiem izturējās augstprātīgi.

Atbildēt

Neapmierinātā.

06.03.2017. 18:17

Saldū dzīvojošie un tās apkārtnē jau zin situāciju, kāda sistēma valda domē! Tuvojas vēlēšanas un viss ir mūsu rokās, censties kaut ko mainīt!

Atbildēt

Lasītājs no Saldus

06.03.2017. 17:26

»

Cits viedoklis

Nu nav jau bijušā Saldus 2. vidusskolas direktore Balode nekāda autoritāte, 2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPartMemb-295.html, viņa saņēma varāk mīnusus ne kā plusus un no 6. vietas velēšanu sarakstā nokrita uz 19. vietu! Par tautas atbalstu tas neliecina...


Nerunā nu gan daudz par krustiņiem un mīnusiem. Saldū tā sistēma ir atstrādāta un ir laba krustiņu un mīnusinu vilcēju komanda, kas strādā dažu politisko autoritāšu laba. Tāpēc jau tie paši purni gadiem tur rēgojas.

Atbildēt

Šalle

06.03.2017. 15:43

»

Cepure

Nevajag šalli par ciešu ap kaklu tīt


Tas ir tikai viens raksts, lumpeni. Vairas kapa tēmai tika veltīti kādi 10 pāris nedēļu garumā. Kāpēc šajā portālā vispār netiek mazgāts korumpētais Kremļa kalps?

Atbildēt

Cepure

06.03.2017. 15:30

»

Šalle

Hei, Pietiek.com! Kur ir raksts par Ņila nopelniem bagāto vecāku apbedīšanu Meža kapos?! Vairu katru dienu zākājāt


Nevajag šalli par ciešu ap kaklu tīt.... :)
tad atradīsi:
http://www.pietiek.com/raksti/kapavieta_usakovu_gimenei_tapat_ka_vikes-freibergas_gadijuma_ir_parkapti_domes_noteikumi

Atbildēt

Šalle

06.03.2017. 14:07

Hei, Pietiek.com! Kur ir raksts par Ņila nopelniem bagāto vecāku apbedīšanu Meža kapos?! Vairu katru dienu zākājāt!

Atbildēt

piekrītu

06.03.2017. 12:06

»

eh

Nezinu konkrēto situāciju ar skolas direktori, bet Saldus ir viena no pilsētelēm, kur ņemot vērā skolēnu skaitu, skolu nešaubīgi ir par daudz. Tādēļ nevajadzētu te iztēlot par vislielāko cietēju kādu, kas, kā rakstā minēts, pretojies racionālam sava darba devēja uzdevumam saistībā ar skolu tīkla optimizāciju...


šajā jautājumā par visu LV, problēma ir tā, ka tas process notiek NESMUKI valata līmenī.
1. IZM neuzrāda nekādus plānus (nu, vismaz publiski to nav), uzmetot jautājumu par skolu skaitu pašvaldībām;
2.pašvaldībās vietējais krējums, t.sk. skolu direktori tusē vienā lauciņā, tādēļ draugus apdaļošus lēmumus visticamāk nepieņems;
3. skolu skaits, ja tiek samazināts, tad tas tiek darits pa nesmuko- kapājot direktorus, neveidojot klases, izplatot baumas utt. , nevis organizējot DL atbilstošu darbību utt.
NU, tā izskatās no malas. Var jau būt, ka kļūdos. Gribētos.

Atbildēt

Cits viedoklis

06.03.2017. 11:53

»

apk

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks...


Nu nav jau bijušā Saldus 2. vidusskolas direktore Balode nekāda autoritāte, 2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPartMemb-295.html, viņa saņēma varāk mīnusus ne kā plusus un no 6. vietas velēšanu sarakstā nokrita uz 19. vietu! Par tautas atbalstu tas neliecina.

Atbildēt

no Saldus

06.03.2017. 11:19

Vai tik atkal Saldus kriminālā autoritāte I.raassa uz Tenerifi nav devusies ''DIENESTA KOMANDĒJUMĀ''par domes naudiņu,jo TENRIFE taču ir pietiekami eksotiska vieta kur parasti Saldus amatpersonas risina novada lietas.

Atbildēt

eh

06.03.2017. 10:49

Nezinu konkrēto situāciju ar skolas direktori, bet Saldus ir viena no pilsētelēm, kur ņemot vērā skolēnu skaitu, skolu nešaubīgi ir par daudz. Tādēļ nevajadzētu te iztēlot par vislielāko cietēju kādu, kas, kā rakstā minēts, pretojies racionālam sava darba devēja uzdevumam saistībā ar skolu tīkla optimizāciju.

Atbildēt

nu

06.03.2017. 10:40

»

jautajums

Bosings - nevis mobings


tas ir viens un tas pats, agresīva, pazemojoša vēršanās pret darbinieku. Mobinga gadījumā to realizē darbinieki, bosinga- vadība.
Agrāk visos gadījumos lietoja vārdu mobings.

Atbildēt

skolniece

05.03.2017. 18:34

Drosmīgi un pareizi, tā jādara ikvienam pret kuru ir vērsts bosings vai mobings. Pareiza lietu kārtība. Veiksmi Jums! P.S. Saldus dome gan neveica bosingu, to darīja konkrēti cilvēki, tādēļ jāraksta šo amatpersonu vārds un uzvārds. Vai arī skolas direktore Natālija Balode ir - "skola"!!!

Atbildēt

apk

05.03.2017. 18:06

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks laistītas lielās devās. Kāds vietējais varētu apskaidrot, kā to situāciju redz uz vietas.

Atbildēt

Ziķers

05.03.2017. 18:03

Malacis Balode! Rassas kantorim tā arī vajag! Zažraļisj bezjēgā!

Atbildēt

Dusmīgais

05.03.2017. 15:41

»

Niknais

Dzīvnieku ferma, nevis valsts


Viss līdzīgi kā suņa būdā,tas gars virmo pa latvaniju.

Atbildēt

PIETIEK

05.03.2017. 15:28

»

jautajums

Bosings - nevis mobings


Jā, pēc būtības vajadzētu būt bosingam, taču tiesa ir minējusi mobingu. Nu, ko lai dara ar šīm latviskajām neskaidrībām...:)

Atbildēt

jautajums

05.03.2017. 14:55

Bosings - nevis mobings.

Atbildēt

Niknais

05.03.2017. 14:49

Dzīvnieku ferma, nevis valsts.

Ar katru gadu kļūst vairāk to, kuri ar ziediem sagaidīs tankus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...