Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he he

07.05.2017. 20:20

babulis pa skolu esot tā neforši šiverējies, tā kā krēsls ie pakaļas būtu pielipis. Pašvaldībai jābūt tiesībām izsviest savus veco mēbēļu tipa darbiniekus, kad sašmucējušies.

Atbildēt

Atbilde

10.03.2017. 23:26

Taču liecies mierā

Atbildēt

kā tu nesaproti?

10.03.2017. 13:12

»

no Saldus

Netiražējiet melus. Atvaļinājums pienākas katram. Jūs taču nevienam neklāstat, ko darāt atvaļinājuma laikā


Balode grib par domes priekšnieci, bet bez meliem tas nav iespējams. Tāpēc meli plūdīs

Atbildēt

Absolvents

09.03.2017. 20:21

Balodei vajadzētu nopublicēt dokomentu, kurā ir novērtēts viņas darbs šajā bēdīgi slavenajā sāgā... Tāpat pastāstīt par ļoti apšaubāmām darbībām skolā, kuras veica gandrīz kā savā uzņēmumā. Balodes kundze, Tev nav neērti?

Atbildēt

Vai tā ir tā, kura

09.03.2017. 20:17

savu sekretāri izsauca ar zvaniņa signālu? Monstrs kaut kāds!

Atbildēt

xxx

08.03.2017. 13:48

Direktores nopelni nenoliedzami, mēs pārāk ātri aizmirstam to cilvēku ieguldīto mūža darbu mūsu novada izaugsmē, pārāk viegli cenšamies atbrīvoties no viņiem (it īpaši gados jaunāki cilvēki - vai tiešām domā, ka viņi dzīvos un strādās mūžīgi?). Zeme ir apaļa, bumerangs var atgriezties...
Visu to labāko bijušajai direktorei un izturību!
Bijušo audzēkņu mamma no Saldus novada (arī liekais cilvēks savā novadā)

Atbildēt

Saldeniece

08.03.2017. 08:46

»

Lasītājs no Saldus

Nerunā nu gan daudz par krustiņiem un mīnusiem. Saldū tā sistēma ir atstrādāta un ir laba krustiņu un mīnusinu vilcēju komanda, kas strādā dažu politisko autoritāšu laba. Tāpēc jau tie paši purni gadiem tur rēgojas


Ja jau tik labi ir zināms, kas un kur to dara, tad vajag saukt konkrētus faktus, nevis vispārīgi runāt. Tā mēs varam aizrunāties līdz absolūtiem meliem. Un tas nu par Jums neko labu neliecina.

Atbildēt

apk

07.03.2017. 22:28

Es tikai pieņēmu, ka viņa ir labais tēls. Būs vasarā jāaizbrauc apskatīties, kāda tā pilsētiņa izskatās, nav būts. Vietējie kaut kā neaktīvi komentēšanā, laikam nav aktuāli. Skolas, it sevišķi vidusskolas ir jālikvidē, nevar katrā mazpilsētā būt pa vidusskolai, bijušā rajona centrā pietiek ar pārīti, plus vēl vakarene un pietiek.

Atbildēt

kk

07.03.2017. 16:20

Bet tas arī nav normāli, ja pie pastāvošās likumdošanas darba devējam, it īpaši pašvaldībā un valstī, nav gandrīz nekādu iespēju atbrīvoties no darbinieka.

Piemēram, ja skolas direktore ir aizsēdējusies jau desmitiem gadu un skola stagnē, bet nekādu īpašu pārkāpumu nav, tad iespēju atlaist nekādu! Vai tas ir normāli? Domāju, ka tādi piemēri ir katrā pašvaldībā.

Atbildēt

saldeniece

06.03.2017. 22:12

»

apk

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks...


Lai jau izdodas! Ne jau pirmās vēlēšanas, kad kundze tik centīgi iet uz amatu. Taču, kad Balodes kundze bija direktore, viņa pret saviem darbiniekiem nemaz tik laipna un saprotoša, kā te tagad zīmē, nebija. Cik darbinieku klusiņām raudāja, cik pazemojuma pacieta. Pat uz izlaiduma svinīgo pasākumu reiz neieradās, toties ciniski stāvēja 2.stāvā un skatījās, kā izlaiduma dalībnieki pēc pasākuma gāja prom. Nevajag tagad viņu par varoni zīmēt. Protams, bija savas skolas patriote, nenoliedzami, tikai pret citiem izturējās augstprātīgi.

Atbildēt

Neapmierinātā.

06.03.2017. 17:17

Saldū dzīvojošie un tās apkārtnē jau zin situāciju, kāda sistēma valda domē! Tuvojas vēlēšanas un viss ir mūsu rokās, censties kaut ko mainīt!

Atbildēt

Lasītājs no Saldus

06.03.2017. 16:26

»

Cits viedoklis

Nu nav jau bijušā Saldus 2. vidusskolas direktore Balode nekāda autoritāte, 2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPartMemb-295.html, viņa saņēma varāk mīnusus ne kā plusus un no 6. vietas velēšanu sarakstā nokrita uz 19. vietu! Par tautas atbalstu tas neliecina...


Nerunā nu gan daudz par krustiņiem un mīnusiem. Saldū tā sistēma ir atstrādāta un ir laba krustiņu un mīnusinu vilcēju komanda, kas strādā dažu politisko autoritāšu laba. Tāpēc jau tie paši purni gadiem tur rēgojas.

Atbildēt

Šalle

06.03.2017. 14:43

»

Cepure

Nevajag šalli par ciešu ap kaklu tīt


Tas ir tikai viens raksts, lumpeni. Vairas kapa tēmai tika veltīti kādi 10 pāris nedēļu garumā. Kāpēc šajā portālā vispār netiek mazgāts korumpētais Kremļa kalps?

Atbildēt

Cepure

06.03.2017. 14:30

»

Šalle

Hei, Pietiek.com! Kur ir raksts par Ņila nopelniem bagāto vecāku apbedīšanu Meža kapos?! Vairu katru dienu zākājāt


Nevajag šalli par ciešu ap kaklu tīt.... :)
tad atradīsi:
http://www.pietiek.com/raksti/kapavieta_usakovu_gimenei_tapat_ka_vikes-freibergas_gadijuma_ir_parkapti_domes_noteikumi

Atbildēt

Šalle

06.03.2017. 13:07

Hei, Pietiek.com! Kur ir raksts par Ņila nopelniem bagāto vecāku apbedīšanu Meža kapos?! Vairu katru dienu zākājāt!

Atbildēt

piekrītu

06.03.2017. 11:06

»

eh

Nezinu konkrēto situāciju ar skolas direktori, bet Saldus ir viena no pilsētelēm, kur ņemot vērā skolēnu skaitu, skolu nešaubīgi ir par daudz. Tādēļ nevajadzētu te iztēlot par vislielāko cietēju kādu, kas, kā rakstā minēts, pretojies racionālam sava darba devēja uzdevumam saistībā ar skolu tīkla optimizāciju...


šajā jautājumā par visu LV, problēma ir tā, ka tas process notiek NESMUKI valata līmenī.
1. IZM neuzrāda nekādus plānus (nu, vismaz publiski to nav), uzmetot jautājumu par skolu skaitu pašvaldībām;
2.pašvaldībās vietējais krējums, t.sk. skolu direktori tusē vienā lauciņā, tādēļ draugus apdaļošus lēmumus visticamāk nepieņems;
3. skolu skaits, ja tiek samazināts, tad tas tiek darits pa nesmuko- kapājot direktorus, neveidojot klases, izplatot baumas utt. , nevis organizējot DL atbilstošu darbību utt.
NU, tā izskatās no malas. Var jau būt, ka kļūdos. Gribētos.

Atbildēt

Cits viedoklis

06.03.2017. 10:53

»

apk

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks...


Nu nav jau bijušā Saldus 2. vidusskolas direktore Balode nekāda autoritāte, 2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPartMemb-295.html, viņa saņēma varāk mīnusus ne kā plusus un no 6. vietas velēšanu sarakstā nokrita uz 19. vietu! Par tautas atbalstu tas neliecina.

Atbildēt

no Saldus

06.03.2017. 10:19

Vai tik atkal Saldus kriminālā autoritāte I.raassa uz Tenerifi nav devusies ''DIENESTA KOMANDĒJUMĀ''par domes naudiņu,jo TENRIFE taču ir pietiekami eksotiska vieta kur parasti Saldus amatpersonas risina novada lietas.

Atbildēt

eh

06.03.2017. 09:49

Nezinu konkrēto situāciju ar skolas direktori, bet Saldus ir viena no pilsētelēm, kur ņemot vērā skolēnu skaitu, skolu nešaubīgi ir par daudz. Tādēļ nevajadzētu te iztēlot par vislielāko cietēju kādu, kas, kā rakstā minēts, pretojies racionālam sava darba devēja uzdevumam saistībā ar skolu tīkla optimizāciju.

Atbildēt

nu

06.03.2017. 09:40

»

jautajums

Bosings - nevis mobings


tas ir viens un tas pats, agresīva, pazemojoša vēršanās pret darbinieku. Mobinga gadījumā to realizē darbinieki, bosinga- vadība.
Agrāk visos gadījumos lietoja vārdu mobings.

Atbildēt

skolniece

05.03.2017. 17:34

Drosmīgi un pareizi, tā jādara ikvienam pret kuru ir vērsts bosings vai mobings. Pareiza lietu kārtība. Veiksmi Jums! P.S. Saldus dome gan neveica bosingu, to darīja konkrēti cilvēki, tādēļ jāraksta šo amatpersonu vārds un uzvārds. Vai arī skolas direktore Natālija Balode ir - "skola"!!!

Atbildēt

apk

05.03.2017. 17:06

Te pat aiz vārtiem jau pašvaldību vēlēšanas. Ja jau direktore ir pietiekoša vietējā autoritāte, tad nav šaubu, ka esošos vietvalžus aizslaucīs mēslainē kopā ar to roklaižām, tikai tāds sīkums, kā startēt vēlēšanās. Te nu būs vajadzīgi nervi, jo no varas iepriekšējie vaļā nelaidīsies un samazgas tiks laistītas lielās devās. Kāds vietējais varētu apskaidrot, kā to situāciju redz uz vietas.

Atbildēt

Ziķers

05.03.2017. 17:03

Malacis Balode! Rassas kantorim tā arī vajag! Zažraļisj bezjēgā!

Atbildēt

Dusmīgais

05.03.2017. 14:41

»

Niknais

Dzīvnieku ferma, nevis valsts


Viss līdzīgi kā suņa būdā,tas gars virmo pa latvaniju.

Atbildēt

PIETIEK

05.03.2017. 14:28

»

jautajums

Bosings - nevis mobings


Jā, pēc būtības vajadzētu būt bosingam, taču tiesa ir minējusi mobingu. Nu, ko lai dara ar šīm latviskajām neskaidrībām...:)

Atbildēt

jautajums

05.03.2017. 13:55

Bosings - nevis mobings.

Atbildēt

Niknais

05.03.2017. 13:49

Dzīvnieku ferma, nevis valsts.

Ar katru gadu kļūst vairāk to, kuri ar ziediem sagaidīs tankus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...