Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Balts etniskais

29.12.2015. 00:51

Acīm redzama Satversmes pilsoņtiesības neievērošana un pārkāpums! Tātad, politbirojs strāda. Nekas no PSRS laikiem nav mainījies. Policijai jāievero likumi neis jāpilda priekšnieku pavēles. Kur skaties, ar ko saskaries, notiek likumu pārkāpums. Tātad Valsts bandītisms!

Atbildēt

VSV3

10.09.2014. 01:14

»


Man gan interesē tavas pakaļas smarža - es gribu lai tu man sūkā pimpi!

Atbildēt

YUR

09.09.2014. 21:06

Te pašam sev (komentētajiem) ir jāuzdod jautājumu: kas ir Likums?
Parasta cilvēciņa tiesības?
Varas izpildītāju pienākumi un pakļautība Likumam?
Par ko tieši mēs maksājam nodokļus?

Paldies PIETIEK redakcijai par publikācijām.

Atbildēt

Me

09.09.2014. 18:07

Pievienojos VSV komentāram. Pat, ja Buividi ir "noziedznieki", tiesa un policija nedrīkst izmantot pretlikumīgas metodes un argumentāciju sodīšanai.

Atbildēt

VSV2

09.09.2014. 12:26

»


tu pird, jāj un dirs!

Atbildēt

sausais atlikums

09.09.2014. 07:05

»

Sergejs

Skatoties uz aizturešanas protokolu ir redzams LAPK 176.p. un 204/7.p.. Par šo pantu parkapumiem policijai nav tiesibas aizturet, jo LAPK 254.p. to neparedz. Uzsakt lietvedibu pēc 204/7.p. arī nav policijas kompetence, jo pēc LAPK 247.p. un FPDAL tas ir DVI kompetence. Starp citu LAPK 204/7.p. ir 3 ...


Ja esi viens no notikumos iesaistītajiem personāžiem, varbūt vari pastāstīt, kas tas par huļigānismu bija prokuratūrā dēļ kā bija jāiet uz maskačkas policiju lai stāda protokolu? Kura prokuratūra tā bija, kā huļigānisms izpaudās, kāpēc vispār gājāt uz to prokuratūru, ne jau lai taisītu huļigānismus. Varēji nopublicēt huļigānisma protokola kopiju un pieņemtos lēmumus par huļigānismu.

Atbildēt

Sergejs

09.09.2014. 00:48

Padoma iet vel par to, kāpēc policijas iecirkni un prokuratūrā un citas iestādes nav aizliegts izmantot, runāt pa mobiliem telefoniem? Videokameras nedrīkst izmantot, bet runāt pa mobilajiem telefoniem drīkst, pat policijas un prokuratūras darbinieki staigā un runa pa mobilajiem telefoniem, iestādes, kurus viņas nes savu dienestu. Nav dīvaini?

Atbildēt

Sergejs

09.09.2014. 00:04

»

Uldis

Tiesa varbūt ir ne visai veikli izteikusies, bet nevajag vispārināt. Tiesa neapgalvo, ka jebkurā situācijā policijas darbinieku nedrīkst filmēt...


Vispar jautajums ir ļoti vienkarš šaja lieta. Tatad ar kuru likumu aizliegt izmantot savu ipašumu (LR Satversme 105.p.) un brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju (LR Satversme 100.p.).

Atbildēt

Uldis

08.09.2014. 23:43

Tiesa varbūt ir ne visai veikli izteikusies, bet nevajag vispārināt. Tiesa neapgalvo, ka jebkurā situācijā policijas darbinieku nedrīkst filmēt.
Konkrētajā gadījumā viss nenotika kaut kur uz ielas, administratīvā pārkāpuma izdarīšanas vietā, bet gan policijas darbinieka kabinetā, kur abi huligāni bija ieradušies, lai viņiem sastādītu admin. pārkāpuma protokolu par pārkāpumu, kas notika iepriekš.
Kas attiecas uz tiesībsarga atzinumu, fufelis tas ir. Gribēetu es redzēt, kādu ģīmi viņš pats rādītu, un kāda izvērstos mūsu saruna, ja parastais apmeklētājs, kurš ieradies pie tiesībsarga darīšanās, izvilktu videokameru un uzstutētu to uz sava sarunu biedra seju.

Konkrētajā situācijā policijas kabinetā notiekošajam (protokola aizpildīšana un izsniegšana) nebija nekādas ietekmes uz to, vai tie mudaki bija iepriekš izdarījuši parkāpumu, par ko sastādīt protokolu, līdz ar to mudakiem nebija nekādas vajadzības un pamata filmēt notiekošo.

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 22:40

»

Robis

Tiesas dzīvo vēl pagājušā gadsimtā, tāpat kā policija. Video un audio ierakstīšana, īpaši procesuālās darbībās, ir normāla un pilnībā pieņemama, pie tam, pašu procesuālo darbību veicēju interesēs. Un ļoti vienkārši, ja policists uz tiesu nevar aiznest savu ierakstu, tad jāizmanto tas, ko iesniedz jebkurš...


Viss interesantakais šaja lietā, ir to, ka pati policija LAPK procesualas darbibas, policijas iecirkņos,arī protokolu par administrativo parkapuma sastada arī tajas vietas kuras uzstaditi videoieverošanas kameras. Tatad policija neskatoties uz to, ka LAPK "neparedz" filmešanu, pati to taisa, bet personai kuru sauc pie administrativas atbildibas tas neļauj.

Interesants ari tas ko es regulari redzu LTV TV Panorama kad viņa rada to, ka kas puš "trubiņa". Redzami ka policist sastada protokolu. Ar kadam tad tiesibam (no tiesneša viedokļa) televizija to filme, ja LAPK to neparedz? Kapec policija viņiem neizvirza "likumigas" prasibas nefilmet?

Atbildēt

Robis

08.09.2014. 21:50

»

Sergejs

Daudzos tiesas spriedumos var izlasīt par to, ka nav pamata neticēt policijas darbiniekam, jo viņš nav ieinteresēta persona, vai kaut kā tam līdzīgi...


Tiesas dzīvo vēl pagājušā gadsimtā, tāpat kā policija. Video un audio ierakstīšana, īpaši procesuālās darbībās, ir normāla un pilnībā pieņemama, pie tam, pašu procesuālo darbību veicēju interesēs. Un ļoti vienkārši, ja policists uz tiesu nevar aiznest savu ierakstu, tad jāizmanto tas, ko iesniedz jebkurš dalībnieks lietā. Bet tiesneši nesaprot, kamēr viņi no policijas to neprasīs, tikmēr policija to nedarīs (nefilmēs, neveiks audio utt.).

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 12:39

Daudzos tiesas spriedumos var izlasīt par to, ka nav pamata neticēt policijas darbiniekam, jo viņš nav ieinteresēta persona, vai kaut kā tam līdzīgi.

Tātad ar šo spriedumu privātpersonai tika liegta par pieradīšanas līdzekļi izmantot videokameru, lai fiksēt notikumu kā viņa patiesība bija.

Vai videoierakstā taisīšana ir noziedzīgs nodarījums?

Vēl gribetos verst uzmanibu uz LR Satversme 105.p.
105. Ikvienam ir tiesības uz īpašumu. Īpašumu nedrīkst izmantot pretēji sabiedrības interesēm. Īpašuma tiesības var ierobežot vienīgi saskaņā ar likumu. Īpašuma piespiedu atsavināšana sabiedrības vajadzībām pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos uz atsevišķa likuma pamata pret taisnīgu atlīdzību.(LR Satversme 105.p. nav ierobežojams ar LR Satversme 116.p.)

Vai videokameras izmantošana šajos gadijumos ir pretēji sabiedrības interesēm?

Atbildēt

hugo

08.09.2014. 12:28

Diemžēl tiesas ir privāto interešu ķēķis. Tiesneši ar savu šeftēšanu, nezināšanu un uzvedību tiesās (trešdaļa tiesnešu paceļ balsi tiesā, dažas vispār brēc un auro) ir noveduši pie tā, ka vārds tiesa izraisa vemšanu.

Atbildēt

Uldis Sēne

08.09.2014. 12:23

Vai Latvijā vispār vēl ir atlicis kāds tiesnesis, kuram sabiedrība uzticas kā taisnīgam un godīgam!? - Nav kaut kā dzirdēts.

Atbildēt

Ēdelweiss

08.09.2014. 12:21

Mjā, pārskatot mana kolēģa piegādot dokumentalo informāciju, redzams, ka arī VP Rīgas Ziemeļu Iecirknī normaīvo aktu ieverošana privātpersonu tiesību aizsardzībā ir vai nu ļoti nosacīta , vai arī tiek pilnīgi ignorēta.... it īpasi tads satversmē iestrādatais un nostiprinātais un garantetasi : katram ir tiesības zināt savas tiesibas !!!!!!!!! Tā vispārīgi vērtejot, tiesi šadu "darba" stilu tur organizē un vada personīgi Čakārnis un Vanags... laikam butunjapapēta uzmanīgak un rūpīgak to midzeni, kaut gan tas ir tik pretigs pasakums ka pārbudit un petit miskastes saturu labi zinot, ka neko pozitīvu unn patikam tur nekad neatrast...

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 11:47

Skatoties uz aizturešanas protokolu ir redzams LAPK 176.p. un 204/7.p.. Par šo pantu parkapumiem policijai nav tiesibas aizturet, jo LAPK 254.p. to neparedz. Uzsakt lietvedibu pēc 204/7.p. arī nav policijas kompetence, jo pēc LAPK 247.p. un FPDAL tas ir DVI kompetence. Starp citu LAPK 204/7.p. ir 3 daļas. Par kuru daļu tad aiztur?! Protokolā arī rakstits ka aiztur lai pieņemtu paskaidrojumu, tados nolukos neparedz LAPK 252.p.

No šo var secinat ka policijas darbibas saskatams KL 317.p. Dienesta pilnvaru pārsniegšana

Atbildēt

Ēdelweiss

08.09.2014. 11:12

»

Guntis

Gan Iekslietu ministrija, gan Kārtības policija ir ignorējusi vienu ļoti būtisku tiesību normu interpretācijas principu - publiskajām personām ir aizliegts viss, kas tiesību aktos nav atļauts, savukārt privātajām personām ir atļauts viss, kas tiesību aktos nav aizliegts...


Gan IeM , gan Pašvaldīas Policijas sucmani, gan VP policaji ignorē jekādus normatīvos aktus,m ja tie neatbilst vinu perversajai izpratnei vai vai arī vinu noziedzīgajiem mērķiem svas varad emonstrēsanai... Bet, tād jau ir sī totalitāras valstiksas noziedzības un genocīda 4,maija rezīma sucmaniski-policeiski-ban=dītiski-mafiozi latviskās pārvaldes butība ....kuru realizē LR pilsoņi sava noziedzīga nepilnvertibas sindroma vaditi...

Atbildēt

buivals

08.09.2014. 09:10

tieši tā valsts latvānija vienmēr ir labā bet buividi ir sliktie ...

ja varētu visus viņus vienkārši ar gradiem nolīdzināt tad tas jau būtu perfekti ...

par godu latvijas 25 gadu atjaunotnei atstāt tikai tīru svaigu zemīti ...

likvidēt okupācijas atstātās sekas apbūves vaidolā kura terorizē nacionālos ...

Atbildēt

buivals

08.09.2014. 09:10

»

sausais atlikums

No pievienotajiem dokumentiem var saprast, ka staigā pa dažādām iestādēm divi Buividi viens otru aizstāvēdami un ........ regulāri iekuļas jaunās nepatikšanās. Visā ir tieksme vainot dažādas iestādes, nevis meklēt savās nelaimēm cēloņus vispirms sevī...


tieši tā valsts latvānija vienmēr ir labā bet buividi ir sliktie ...

ja varētu visus viņus vienkārši ar gradiem nolīdzināt tad tas jau būtu perfekti ...

par godu latvijas 25 gadu atjaunotnei atstāt tikai tīru svaigu zemīti ...

likvidēt okupācijas atstātās sekas apbūves vaidolā kura terorizē nacionālos ...

Atbildēt

Guntis

08.09.2014. 07:27

Gan Iekslietu ministrija, gan Kārtības policija ir ignorējusi vienu ļoti būtisku tiesību normu interpretācijas principu - publiskajām personām ir aizliegts viss, kas tiesību aktos nav atļauts, savukārt privātajām personām ir atļauts viss, kas tiesību aktos nav aizliegts.
Nevienā tiesību aktā ne tieši, ne pastarpināti privātpersonām nav noteikts aizliegums veikt vidoe vai audio ierakstus administratīvā pārkāpuma konstatēšanas un aadministratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas brīdī.

Atbildēt

sausais atlikums

08.09.2014. 07:00

No pievienotajiem dokumentiem var saprast, ka staigā pa dažādām iestādēm divi Buividi viens otru aizstāvēdami un ........ regulāri iekuļas jaunās nepatikšanās. Visā ir tieksme vainot dažādas iestādes, nevis meklēt savās nelaimēm cēloņus vispirms sevī.
Lai informācija būtu pilnīga, varēja pievienot faktus kāpēc Buivids gāja uz prokuratūru , kā izpaudās uzvedība prokuratūrā un pirmās instances tiesā. To atspoguļojot visticamāk būtu skaidrs kāpēc Buividiem tā neveicas.

Atbildēt

gots

07.09.2014. 21:40

'Tiesas spriedumi tā kā būtu svarīgāki un augstāki par tiesībsarga atzinumiem.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

07.09.2014. 21:06

1. Varbūt var izmantot tiesnešu disciplināratbildības likumu, lai vērstos pret tiesnešu nekvalitatīvo? spriedumu - nepiemēroja tieši Satversmes 100. pantu?

2. Pārsūdzību vajadzēja rakstīt lakoniski un uzskatāmi, norādot, kur ir kļūda = muļķība jānorāda!

3. Varbūt Buividi psihiski kaitīgi rīkojās, ja tikai
gribēja testēt stulbumu, tad to arī saņēma pretim ar uzviju caur šo lietu, klāt pievienojot savu stulbumu.

Atbildēt

Es

07.09.2014. 19:57

zinu, ka latviešu juristi var pierādīt, ka 3 X 3 =7, ja tas viņu idiotiskajās galvās ienāk prātā jeb kāds par to ir samaksājis. Latviešu juristi visi ir bez tiesiskuma apziņas.Te vienmēr būs dažādi aloģiski pārkāpumi pie tiesnešiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...