Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Balts etniskais

28.12.2015. 23:51

Acīm redzama Satversmes pilsoņtiesības neievērošana un pārkāpums! Tātad, politbirojs strāda. Nekas no PSRS laikiem nav mainījies. Policijai jāievero likumi neis jāpilda priekšnieku pavēles. Kur skaties, ar ko saskaries, notiek likumu pārkāpums. Tātad Valsts bandītisms!

Atbildēt

VSV3

10.09.2014. 00:14

»


Man gan interesē tavas pakaļas smarža - es gribu lai tu man sūkā pimpi!

Atbildēt

YUR

09.09.2014. 20:06

Te pašam sev (komentētajiem) ir jāuzdod jautājumu: kas ir Likums?
Parasta cilvēciņa tiesības?
Varas izpildītāju pienākumi un pakļautība Likumam?
Par ko tieši mēs maksājam nodokļus?

Paldies PIETIEK redakcijai par publikācijām.

Atbildēt

Me

09.09.2014. 17:07

Pievienojos VSV komentāram. Pat, ja Buividi ir "noziedznieki", tiesa un policija nedrīkst izmantot pretlikumīgas metodes un argumentāciju sodīšanai.

Atbildēt

VSV2

09.09.2014. 11:26

»


tu pird, jāj un dirs!

Atbildēt

sausais atlikums

09.09.2014. 06:05

»

Sergejs

Skatoties uz aizturešanas protokolu ir redzams LAPK 176.p. un 204/7.p.. Par šo pantu parkapumiem policijai nav tiesibas aizturet, jo LAPK 254.p. to neparedz. Uzsakt lietvedibu pēc 204/7.p. arī nav policijas kompetence, jo pēc LAPK 247.p. un FPDAL tas ir DVI kompetence. Starp citu LAPK 204/7.p. ir 3 ...


Ja esi viens no notikumos iesaistītajiem personāžiem, varbūt vari pastāstīt, kas tas par huļigānismu bija prokuratūrā dēļ kā bija jāiet uz maskačkas policiju lai stāda protokolu? Kura prokuratūra tā bija, kā huļigānisms izpaudās, kāpēc vispār gājāt uz to prokuratūru, ne jau lai taisītu huļigānismus. Varēji nopublicēt huļigānisma protokola kopiju un pieņemtos lēmumus par huļigānismu.

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 23:48

Padoma iet vel par to, kāpēc policijas iecirkni un prokuratūrā un citas iestādes nav aizliegts izmantot, runāt pa mobiliem telefoniem? Videokameras nedrīkst izmantot, bet runāt pa mobilajiem telefoniem drīkst, pat policijas un prokuratūras darbinieki staigā un runa pa mobilajiem telefoniem, iestādes, kurus viņas nes savu dienestu. Nav dīvaini?

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 23:04

»

Uldis

Tiesa varbūt ir ne visai veikli izteikusies, bet nevajag vispārināt. Tiesa neapgalvo, ka jebkurā situācijā policijas darbinieku nedrīkst filmēt...


Vispar jautajums ir ļoti vienkarš šaja lieta. Tatad ar kuru likumu aizliegt izmantot savu ipašumu (LR Satversme 105.p.) un brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju (LR Satversme 100.p.).

Atbildēt

Uldis

08.09.2014. 22:43

Tiesa varbūt ir ne visai veikli izteikusies, bet nevajag vispārināt. Tiesa neapgalvo, ka jebkurā situācijā policijas darbinieku nedrīkst filmēt.
Konkrētajā gadījumā viss nenotika kaut kur uz ielas, administratīvā pārkāpuma izdarīšanas vietā, bet gan policijas darbinieka kabinetā, kur abi huligāni bija ieradušies, lai viņiem sastādītu admin. pārkāpuma protokolu par pārkāpumu, kas notika iepriekš.
Kas attiecas uz tiesībsarga atzinumu, fufelis tas ir. Gribēetu es redzēt, kādu ģīmi viņš pats rādītu, un kāda izvērstos mūsu saruna, ja parastais apmeklētājs, kurš ieradies pie tiesībsarga darīšanās, izvilktu videokameru un uzstutētu to uz sava sarunu biedra seju.

Konkrētajā situācijā policijas kabinetā notiekošajam (protokola aizpildīšana un izsniegšana) nebija nekādas ietekmes uz to, vai tie mudaki bija iepriekš izdarījuši parkāpumu, par ko sastādīt protokolu, līdz ar to mudakiem nebija nekādas vajadzības un pamata filmēt notiekošo.

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 21:40

»

Robis

Tiesas dzīvo vēl pagājušā gadsimtā, tāpat kā policija. Video un audio ierakstīšana, īpaši procesuālās darbībās, ir normāla un pilnībā pieņemama, pie tam, pašu procesuālo darbību veicēju interesēs. Un ļoti vienkārši, ja policists uz tiesu nevar aiznest savu ierakstu, tad jāizmanto tas, ko iesniedz jebkurš...


Viss interesantakais šaja lietā, ir to, ka pati policija LAPK procesualas darbibas, policijas iecirkņos,arī protokolu par administrativo parkapuma sastada arī tajas vietas kuras uzstaditi videoieverošanas kameras. Tatad policija neskatoties uz to, ka LAPK "neparedz" filmešanu, pati to taisa, bet personai kuru sauc pie administrativas atbildibas tas neļauj.

Interesants ari tas ko es regulari redzu LTV TV Panorama kad viņa rada to, ka kas puš "trubiņa". Redzami ka policist sastada protokolu. Ar kadam tad tiesibam (no tiesneša viedokļa) televizija to filme, ja LAPK to neparedz? Kapec policija viņiem neizvirza "likumigas" prasibas nefilmet?

Atbildēt

Robis

08.09.2014. 20:50

»

Sergejs

Daudzos tiesas spriedumos var izlasīt par to, ka nav pamata neticēt policijas darbiniekam, jo viņš nav ieinteresēta persona, vai kaut kā tam līdzīgi...


Tiesas dzīvo vēl pagājušā gadsimtā, tāpat kā policija. Video un audio ierakstīšana, īpaši procesuālās darbībās, ir normāla un pilnībā pieņemama, pie tam, pašu procesuālo darbību veicēju interesēs. Un ļoti vienkārši, ja policists uz tiesu nevar aiznest savu ierakstu, tad jāizmanto tas, ko iesniedz jebkurš dalībnieks lietā. Bet tiesneši nesaprot, kamēr viņi no policijas to neprasīs, tikmēr policija to nedarīs (nefilmēs, neveiks audio utt.).

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 11:39

Daudzos tiesas spriedumos var izlasīt par to, ka nav pamata neticēt policijas darbiniekam, jo viņš nav ieinteresēta persona, vai kaut kā tam līdzīgi.

Tātad ar šo spriedumu privātpersonai tika liegta par pieradīšanas līdzekļi izmantot videokameru, lai fiksēt notikumu kā viņa patiesība bija.

Vai videoierakstā taisīšana ir noziedzīgs nodarījums?

Vēl gribetos verst uzmanibu uz LR Satversme 105.p.
105. Ikvienam ir tiesības uz īpašumu. Īpašumu nedrīkst izmantot pretēji sabiedrības interesēm. Īpašuma tiesības var ierobežot vienīgi saskaņā ar likumu. Īpašuma piespiedu atsavināšana sabiedrības vajadzībām pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos uz atsevišķa likuma pamata pret taisnīgu atlīdzību.(LR Satversme 105.p. nav ierobežojams ar LR Satversme 116.p.)

Vai videokameras izmantošana šajos gadijumos ir pretēji sabiedrības interesēm?

Atbildēt

hugo

08.09.2014. 11:28

Diemžēl tiesas ir privāto interešu ķēķis. Tiesneši ar savu šeftēšanu, nezināšanu un uzvedību tiesās (trešdaļa tiesnešu paceļ balsi tiesā, dažas vispār brēc un auro) ir noveduši pie tā, ka vārds tiesa izraisa vemšanu.

Atbildēt

Uldis Sēne

08.09.2014. 11:23

Vai Latvijā vispār vēl ir atlicis kāds tiesnesis, kuram sabiedrība uzticas kā taisnīgam un godīgam!? - Nav kaut kā dzirdēts.

Atbildēt

Ēdelweiss

08.09.2014. 11:21

Mjā, pārskatot mana kolēģa piegādot dokumentalo informāciju, redzams, ka arī VP Rīgas Ziemeļu Iecirknī normaīvo aktu ieverošana privātpersonu tiesību aizsardzībā ir vai nu ļoti nosacīta , vai arī tiek pilnīgi ignorēta.... it īpasi tads satversmē iestrādatais un nostiprinātais un garantetasi : katram ir tiesības zināt savas tiesibas !!!!!!!!! Tā vispārīgi vērtejot, tiesi šadu "darba" stilu tur organizē un vada personīgi Čakārnis un Vanags... laikam butunjapapēta uzmanīgak un rūpīgak to midzeni, kaut gan tas ir tik pretigs pasakums ka pārbudit un petit miskastes saturu labi zinot, ka neko pozitīvu unn patikam tur nekad neatrast...

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 10:47

Skatoties uz aizturešanas protokolu ir redzams LAPK 176.p. un 204/7.p.. Par šo pantu parkapumiem policijai nav tiesibas aizturet, jo LAPK 254.p. to neparedz. Uzsakt lietvedibu pēc 204/7.p. arī nav policijas kompetence, jo pēc LAPK 247.p. un FPDAL tas ir DVI kompetence. Starp citu LAPK 204/7.p. ir 3 daļas. Par kuru daļu tad aiztur?! Protokolā arī rakstits ka aiztur lai pieņemtu paskaidrojumu, tados nolukos neparedz LAPK 252.p.

No šo var secinat ka policijas darbibas saskatams KL 317.p. Dienesta pilnvaru pārsniegšana

Atbildēt

Ēdelweiss

08.09.2014. 10:12

»

Guntis

Gan Iekslietu ministrija, gan Kārtības policija ir ignorējusi vienu ļoti būtisku tiesību normu interpretācijas principu - publiskajām personām ir aizliegts viss, kas tiesību aktos nav atļauts, savukārt privātajām personām ir atļauts viss, kas tiesību aktos nav aizliegts...


Gan IeM , gan Pašvaldīas Policijas sucmani, gan VP policaji ignorē jekādus normatīvos aktus,m ja tie neatbilst vinu perversajai izpratnei vai vai arī vinu noziedzīgajiem mērķiem svas varad emonstrēsanai... Bet, tād jau ir sī totalitāras valstiksas noziedzības un genocīda 4,maija rezīma sucmaniski-policeiski-ban=dītiski-mafiozi latviskās pārvaldes butība ....kuru realizē LR pilsoņi sava noziedzīga nepilnvertibas sindroma vaditi...

Atbildēt

buivals

08.09.2014. 08:10

tieši tā valsts latvānija vienmēr ir labā bet buividi ir sliktie ...

ja varētu visus viņus vienkārši ar gradiem nolīdzināt tad tas jau būtu perfekti ...

par godu latvijas 25 gadu atjaunotnei atstāt tikai tīru svaigu zemīti ...

likvidēt okupācijas atstātās sekas apbūves vaidolā kura terorizē nacionālos ...

Atbildēt

buivals

08.09.2014. 08:10

»

sausais atlikums

No pievienotajiem dokumentiem var saprast, ka staigā pa dažādām iestādēm divi Buividi viens otru aizstāvēdami un ........ regulāri iekuļas jaunās nepatikšanās. Visā ir tieksme vainot dažādas iestādes, nevis meklēt savās nelaimēm cēloņus vispirms sevī...


tieši tā valsts latvānija vienmēr ir labā bet buividi ir sliktie ...

ja varētu visus viņus vienkārši ar gradiem nolīdzināt tad tas jau būtu perfekti ...

par godu latvijas 25 gadu atjaunotnei atstāt tikai tīru svaigu zemīti ...

likvidēt okupācijas atstātās sekas apbūves vaidolā kura terorizē nacionālos ...

Atbildēt

Guntis

08.09.2014. 06:27

Gan Iekslietu ministrija, gan Kārtības policija ir ignorējusi vienu ļoti būtisku tiesību normu interpretācijas principu - publiskajām personām ir aizliegts viss, kas tiesību aktos nav atļauts, savukārt privātajām personām ir atļauts viss, kas tiesību aktos nav aizliegts.
Nevienā tiesību aktā ne tieši, ne pastarpināti privātpersonām nav noteikts aizliegums veikt vidoe vai audio ierakstus administratīvā pārkāpuma konstatēšanas un aadministratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas brīdī.

Atbildēt

sausais atlikums

08.09.2014. 06:00

No pievienotajiem dokumentiem var saprast, ka staigā pa dažādām iestādēm divi Buividi viens otru aizstāvēdami un ........ regulāri iekuļas jaunās nepatikšanās. Visā ir tieksme vainot dažādas iestādes, nevis meklēt savās nelaimēm cēloņus vispirms sevī.
Lai informācija būtu pilnīga, varēja pievienot faktus kāpēc Buivids gāja uz prokuratūru , kā izpaudās uzvedība prokuratūrā un pirmās instances tiesā. To atspoguļojot visticamāk būtu skaidrs kāpēc Buividiem tā neveicas.

Atbildēt

gots

07.09.2014. 20:40

'Tiesas spriedumi tā kā būtu svarīgāki un augstāki par tiesībsarga atzinumiem.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

07.09.2014. 20:06

1. Varbūt var izmantot tiesnešu disciplināratbildības likumu, lai vērstos pret tiesnešu nekvalitatīvo? spriedumu - nepiemēroja tieši Satversmes 100. pantu?

2. Pārsūdzību vajadzēja rakstīt lakoniski un uzskatāmi, norādot, kur ir kļūda = muļķība jānorāda!

3. Varbūt Buividi psihiski kaitīgi rīkojās, ja tikai
gribēja testēt stulbumu, tad to arī saņēma pretim ar uzviju caur šo lietu, klāt pievienojot savu stulbumu.

Atbildēt

Es

07.09.2014. 18:57

zinu, ka latviešu juristi var pierādīt, ka 3 X 3 =7, ja tas viņu idiotiskajās galvās ienāk prātā jeb kāds par to ir samaksājis. Latviešu juristi visi ir bez tiesiskuma apziņas.Te vienmēr būs dažādi aloģiski pārkāpumi pie tiesnešiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....