Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Balts etniskais

28.12.2015. 23:51

Acīm redzama Satversmes pilsoņtiesības neievērošana un pārkāpums! Tātad, politbirojs strāda. Nekas no PSRS laikiem nav mainījies. Policijai jāievero likumi neis jāpilda priekšnieku pavēles. Kur skaties, ar ko saskaries, notiek likumu pārkāpums. Tātad Valsts bandītisms!

Atbildēt

VSV3

10.09.2014. 00:14

»


Man gan interesē tavas pakaļas smarža - es gribu lai tu man sūkā pimpi!

Atbildēt

YUR

09.09.2014. 20:06

Te pašam sev (komentētajiem) ir jāuzdod jautājumu: kas ir Likums?
Parasta cilvēciņa tiesības?
Varas izpildītāju pienākumi un pakļautība Likumam?
Par ko tieši mēs maksājam nodokļus?

Paldies PIETIEK redakcijai par publikācijām.

Atbildēt

Me

09.09.2014. 17:07

Pievienojos VSV komentāram. Pat, ja Buividi ir "noziedznieki", tiesa un policija nedrīkst izmantot pretlikumīgas metodes un argumentāciju sodīšanai.

Atbildēt

VSV2

09.09.2014. 11:26

»


tu pird, jāj un dirs!

Atbildēt

sausais atlikums

09.09.2014. 06:05

»

Sergejs

Skatoties uz aizturešanas protokolu ir redzams LAPK 176.p. un 204/7.p.. Par šo pantu parkapumiem policijai nav tiesibas aizturet, jo LAPK 254.p. to neparedz. Uzsakt lietvedibu pēc 204/7.p. arī nav policijas kompetence, jo pēc LAPK 247.p. un FPDAL tas ir DVI kompetence. Starp citu LAPK 204/7.p. ir 3 ...


Ja esi viens no notikumos iesaistītajiem personāžiem, varbūt vari pastāstīt, kas tas par huļigānismu bija prokuratūrā dēļ kā bija jāiet uz maskačkas policiju lai stāda protokolu? Kura prokuratūra tā bija, kā huļigānisms izpaudās, kāpēc vispār gājāt uz to prokuratūru, ne jau lai taisītu huļigānismus. Varēji nopublicēt huļigānisma protokola kopiju un pieņemtos lēmumus par huļigānismu.

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 23:48

Padoma iet vel par to, kāpēc policijas iecirkni un prokuratūrā un citas iestādes nav aizliegts izmantot, runāt pa mobiliem telefoniem? Videokameras nedrīkst izmantot, bet runāt pa mobilajiem telefoniem drīkst, pat policijas un prokuratūras darbinieki staigā un runa pa mobilajiem telefoniem, iestādes, kurus viņas nes savu dienestu. Nav dīvaini?

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 23:04

»

Uldis

Tiesa varbūt ir ne visai veikli izteikusies, bet nevajag vispārināt. Tiesa neapgalvo, ka jebkurā situācijā policijas darbinieku nedrīkst filmēt...


Vispar jautajums ir ļoti vienkarš šaja lieta. Tatad ar kuru likumu aizliegt izmantot savu ipašumu (LR Satversme 105.p.) un brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju (LR Satversme 100.p.).

Atbildēt

Uldis

08.09.2014. 22:43

Tiesa varbūt ir ne visai veikli izteikusies, bet nevajag vispārināt. Tiesa neapgalvo, ka jebkurā situācijā policijas darbinieku nedrīkst filmēt.
Konkrētajā gadījumā viss nenotika kaut kur uz ielas, administratīvā pārkāpuma izdarīšanas vietā, bet gan policijas darbinieka kabinetā, kur abi huligāni bija ieradušies, lai viņiem sastādītu admin. pārkāpuma protokolu par pārkāpumu, kas notika iepriekš.
Kas attiecas uz tiesībsarga atzinumu, fufelis tas ir. Gribēetu es redzēt, kādu ģīmi viņš pats rādītu, un kāda izvērstos mūsu saruna, ja parastais apmeklētājs, kurš ieradies pie tiesībsarga darīšanās, izvilktu videokameru un uzstutētu to uz sava sarunu biedra seju.

Konkrētajā situācijā policijas kabinetā notiekošajam (protokola aizpildīšana un izsniegšana) nebija nekādas ietekmes uz to, vai tie mudaki bija iepriekš izdarījuši parkāpumu, par ko sastādīt protokolu, līdz ar to mudakiem nebija nekādas vajadzības un pamata filmēt notiekošo.

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 21:40

»

Robis

Tiesas dzīvo vēl pagājušā gadsimtā, tāpat kā policija. Video un audio ierakstīšana, īpaši procesuālās darbībās, ir normāla un pilnībā pieņemama, pie tam, pašu procesuālo darbību veicēju interesēs. Un ļoti vienkārši, ja policists uz tiesu nevar aiznest savu ierakstu, tad jāizmanto tas, ko iesniedz jebkurš...


Viss interesantakais šaja lietā, ir to, ka pati policija LAPK procesualas darbibas, policijas iecirkņos,arī protokolu par administrativo parkapuma sastada arī tajas vietas kuras uzstaditi videoieverošanas kameras. Tatad policija neskatoties uz to, ka LAPK "neparedz" filmešanu, pati to taisa, bet personai kuru sauc pie administrativas atbildibas tas neļauj.

Interesants ari tas ko es regulari redzu LTV TV Panorama kad viņa rada to, ka kas puš "trubiņa". Redzami ka policist sastada protokolu. Ar kadam tad tiesibam (no tiesneša viedokļa) televizija to filme, ja LAPK to neparedz? Kapec policija viņiem neizvirza "likumigas" prasibas nefilmet?

Atbildēt

Robis

08.09.2014. 20:50

»

Sergejs

Daudzos tiesas spriedumos var izlasīt par to, ka nav pamata neticēt policijas darbiniekam, jo viņš nav ieinteresēta persona, vai kaut kā tam līdzīgi...


Tiesas dzīvo vēl pagājušā gadsimtā, tāpat kā policija. Video un audio ierakstīšana, īpaši procesuālās darbībās, ir normāla un pilnībā pieņemama, pie tam, pašu procesuālo darbību veicēju interesēs. Un ļoti vienkārši, ja policists uz tiesu nevar aiznest savu ierakstu, tad jāizmanto tas, ko iesniedz jebkurš dalībnieks lietā. Bet tiesneši nesaprot, kamēr viņi no policijas to neprasīs, tikmēr policija to nedarīs (nefilmēs, neveiks audio utt.).

Atbildēt

A.P.

08.09.2014. 11:55

»

Uldis Sēne

Vai Latvijā vispār vēl ir atlicis kāds tiesnesis, kuram sabiedrība uzticas kā taisnīgam un godīgam!? - Nav kaut kā dzirdēts


Par tiesnešiem šaubos. Taču godīgs ir Daugavpils virsprokurors Arturs Lietavnieks, kas uzdrošinājās vērsties pret aizmugurisko tiesāšanu, ko atzina neliete valsts prezidente VVF, ģenerālprokurors Maizītis un Augstākās tiesas priekšsēdētājs (aizmirsu viņa uzvārdu).

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 11:39

Daudzos tiesas spriedumos var izlasīt par to, ka nav pamata neticēt policijas darbiniekam, jo viņš nav ieinteresēta persona, vai kaut kā tam līdzīgi.

Tātad ar šo spriedumu privātpersonai tika liegta par pieradīšanas līdzekļi izmantot videokameru, lai fiksēt notikumu kā viņa patiesība bija.

Vai videoierakstā taisīšana ir noziedzīgs nodarījums?

Vēl gribetos verst uzmanibu uz LR Satversme 105.p.
105. Ikvienam ir tiesības uz īpašumu. Īpašumu nedrīkst izmantot pretēji sabiedrības interesēm. Īpašuma tiesības var ierobežot vienīgi saskaņā ar likumu. Īpašuma piespiedu atsavināšana sabiedrības vajadzībām pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos uz atsevišķa likuma pamata pret taisnīgu atlīdzību.(LR Satversme 105.p. nav ierobežojams ar LR Satversme 116.p.)

Vai videokameras izmantošana šajos gadijumos ir pretēji sabiedrības interesēm?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 08.09.2014. 11:37

»

Uldis Sēne

Vai Latvijā vispār vēl ir atlicis kāds tiesnesis, kuram sabiedrība uzticas kā taisnīgam un godīgam!? - Nav kaut kā dzirdēts


;)

Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts "augstākās tiesas" (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot bijis "spiests atzīt, ka nenoliedz iespēju, ka Latvijas tiesu sistēmā varētu strādāt negodīgi tiesneši". "Neesmu spējīgs apgalvot, ka tiesu sistēma ir ideālā kārtībā, būtu dīvaini teikt, ka tur nelikumības nenotiek nekad un nekādā gadījumā", esot "ar zināmu piespiešanos atzinis" Bičkovičs...
-----

"Kurš "lielāks kretīns" - augstāk 'rāpsies'!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 26.10.2008., Nr.6. )

"Nav, 'biedri', šaubu, it nekādu:
Mums lērums 'slīpu kamerādu',
Pa "taisnām" tiesām 'lopā rijas',
Un - jūtas kā iekš Leiputrijas:

'Kāpj' Temīdai kā... ma(l)kai virsū,
Un piesedz trekno 'soģa'... (rumpi),
Ar "mantijām" un "goda" krēsliem,
Kas smird dēļ krimināliem... (mēsliem).

Bet - tā šai Muļķu Zemē 'gājis',
Jau gadiem: tas, kurš citus 'jājis',
Un - ķešas par to 'piestūķējis',
Ir 'soģa' "testu" izturējis:

Tam "tiesu ķēķī" - "goda" vieta,
No "valsts" - 'par rebēm "alga" cieta',
Kā cūklopam, kurš SILI bradā,
Un "LUMPEŅUS" 'aiz šnābļa vadā'.

Kurš "lielāks kretīns" - augstāk 'rāpsies':
Ne vairs ar sīkām "lietām" krāpsies,
Bet - vadīs SISTĒMU un gādās,
Lai 'čomiem' "caurumu nav ādās"..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=7909

u.c.

MUĻĶU, nozombētu LUMPEŅU un "kluso mīzēju" zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

hugo

08.09.2014. 11:28

Diemžēl tiesas ir privāto interešu ķēķis. Tiesneši ar savu šeftēšanu, nezināšanu un uzvedību tiesās (trešdaļa tiesnešu paceļ balsi tiesā, dažas vispār brēc un auro) ir noveduši pie tā, ka vārds tiesa izraisa vemšanu.

Atbildēt

Uldis Sēne

08.09.2014. 11:23

Vai Latvijā vispār vēl ir atlicis kāds tiesnesis, kuram sabiedrība uzticas kā taisnīgam un godīgam!? - Nav kaut kā dzirdēts.

Atbildēt

Ēdelweiss

08.09.2014. 11:21

Mjā, pārskatot mana kolēģa piegādot dokumentalo informāciju, redzams, ka arī VP Rīgas Ziemeļu Iecirknī normaīvo aktu ieverošana privātpersonu tiesību aizsardzībā ir vai nu ļoti nosacīta , vai arī tiek pilnīgi ignorēta.... it īpasi tads satversmē iestrādatais un nostiprinātais un garantetasi : katram ir tiesības zināt savas tiesibas !!!!!!!!! Tā vispārīgi vērtejot, tiesi šadu "darba" stilu tur organizē un vada personīgi Čakārnis un Vanags... laikam butunjapapēta uzmanīgak un rūpīgak to midzeni, kaut gan tas ir tik pretigs pasakums ka pārbudit un petit miskastes saturu labi zinot, ka neko pozitīvu unn patikam tur nekad neatrast...

Atbildēt

Sergejs

08.09.2014. 10:47

Skatoties uz aizturešanas protokolu ir redzams LAPK 176.p. un 204/7.p.. Par šo pantu parkapumiem policijai nav tiesibas aizturet, jo LAPK 254.p. to neparedz. Uzsakt lietvedibu pēc 204/7.p. arī nav policijas kompetence, jo pēc LAPK 247.p. un FPDAL tas ir DVI kompetence. Starp citu LAPK 204/7.p. ir 3 daļas. Par kuru daļu tad aiztur?! Protokolā arī rakstits ka aiztur lai pieņemtu paskaidrojumu, tados nolukos neparedz LAPK 252.p.

No šo var secinat ka policijas darbibas saskatams KL 317.p. Dienesta pilnvaru pārsniegšana

Atbildēt

Ēdelweiss

08.09.2014. 10:12

»

Guntis

Gan Iekslietu ministrija, gan Kārtības policija ir ignorējusi vienu ļoti būtisku tiesību normu interpretācijas principu - publiskajām personām ir aizliegts viss, kas tiesību aktos nav atļauts, savukārt privātajām personām ir atļauts viss, kas tiesību aktos nav aizliegts...


Gan IeM , gan Pašvaldīas Policijas sucmani, gan VP policaji ignorē jekādus normatīvos aktus,m ja tie neatbilst vinu perversajai izpratnei vai vai arī vinu noziedzīgajiem mērķiem svas varad emonstrēsanai... Bet, tād jau ir sī totalitāras valstiksas noziedzības un genocīda 4,maija rezīma sucmaniski-policeiski-ban=dītiski-mafiozi latviskās pārvaldes butība ....kuru realizē LR pilsoņi sava noziedzīga nepilnvertibas sindroma vaditi...

Atbildēt

buivals

08.09.2014. 08:10

tieši tā valsts latvānija vienmēr ir labā bet buividi ir sliktie ...

ja varētu visus viņus vienkārši ar gradiem nolīdzināt tad tas jau būtu perfekti ...

par godu latvijas 25 gadu atjaunotnei atstāt tikai tīru svaigu zemīti ...

likvidēt okupācijas atstātās sekas apbūves vaidolā kura terorizē nacionālos ...

Atbildēt

buivals

08.09.2014. 08:10

»

sausais atlikums

No pievienotajiem dokumentiem var saprast, ka staigā pa dažādām iestādēm divi Buividi viens otru aizstāvēdami un ........ regulāri iekuļas jaunās nepatikšanās. Visā ir tieksme vainot dažādas iestādes, nevis meklēt savās nelaimēm cēloņus vispirms sevī...


tieši tā valsts latvānija vienmēr ir labā bet buividi ir sliktie ...

ja varētu visus viņus vienkārši ar gradiem nolīdzināt tad tas jau būtu perfekti ...

par godu latvijas 25 gadu atjaunotnei atstāt tikai tīru svaigu zemīti ...

likvidēt okupācijas atstātās sekas apbūves vaidolā kura terorizē nacionālos ...

Atbildēt

Guntis

08.09.2014. 06:27

Gan Iekslietu ministrija, gan Kārtības policija ir ignorējusi vienu ļoti būtisku tiesību normu interpretācijas principu - publiskajām personām ir aizliegts viss, kas tiesību aktos nav atļauts, savukārt privātajām personām ir atļauts viss, kas tiesību aktos nav aizliegts.
Nevienā tiesību aktā ne tieši, ne pastarpināti privātpersonām nav noteikts aizliegums veikt vidoe vai audio ierakstus administratīvā pārkāpuma konstatēšanas un aadministratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas brīdī.

Atbildēt

sausais atlikums

08.09.2014. 06:00

No pievienotajiem dokumentiem var saprast, ka staigā pa dažādām iestādēm divi Buividi viens otru aizstāvēdami un ........ regulāri iekuļas jaunās nepatikšanās. Visā ir tieksme vainot dažādas iestādes, nevis meklēt savās nelaimēm cēloņus vispirms sevī.
Lai informācija būtu pilnīga, varēja pievienot faktus kāpēc Buivids gāja uz prokuratūru , kā izpaudās uzvedība prokuratūrā un pirmās instances tiesā. To atspoguļojot visticamāk būtu skaidrs kāpēc Buividiem tā neveicas.

Atbildēt

gots

07.09.2014. 20:40

'Tiesas spriedumi tā kā būtu svarīgāki un augstāki par tiesībsarga atzinumiem.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

07.09.2014. 20:06

1. Varbūt var izmantot tiesnešu disciplināratbildības likumu, lai vērstos pret tiesnešu nekvalitatīvo? spriedumu - nepiemēroja tieši Satversmes 100. pantu?

2. Pārsūdzību vajadzēja rakstīt lakoniski un uzskatāmi, norādot, kur ir kļūda = muļķība jānorāda!

3. Varbūt Buividi psihiski kaitīgi rīkojās, ja tikai
gribēja testēt stulbumu, tad to arī saņēma pretim ar uzviju caur šo lietu, klāt pievienojot savu stulbumu.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 07.09.2014. 19:15


Mediju ziņa (2010. gads): Šīs valsts iepriekšējās “valdošās koalīcijas” (V-“jenotība” / ZZS “hūtespāķi”) un arī pašreizējās “valdošās koalīcijas” (V-“jenotība” / “ZOO-voldiņa krustneši” / “tūdaliņi-pastalnieki” / “seši mazi Frankenšteina bundzinieki”) kontrolētās valdības "ilgtspējīgā, bet nu jau politiski atbildīgi demisionējušā premjerministra" un "veiksmes stāta vadošā līdzautora" V. Dombrovska (JL / V-“jenotība”) viedoklis par šīs valsts “tiesu SISTĒMAS” funkcionāru (jeb tā dēvēto “ķēķa tiesnešu”) spēju pieņemt profesionāli respektējamus, taisnīgus un godprātīgus lēmumus, kuri atbilstu tiesiskas valsts pamatprincipiem, esot ticis publiskots sekojošā "redakcijā": "Mēs esam izpētījuši, ka tiesiskās paļāvības princips šajā valstī NESTRĀDĀ."...
-----

Par Muļķu Zemes 'piesmaidīto' Temīdu.
( Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" )

Šis pastāstiņš - par "taisnām" tiesām:
Par "ķēķa soģu" treknām miesām,
Kas 'briest dēļ piķa, ķepā ņemta',
Pēc "sprieduma", šai "valstī" lemta.

Par Temīdu būs stāsta daļa:
Tā, nekļūstot ne mirkli skaļa,
Tur svarus bezspēcīgās rokās,
Un, acīm 'aizmālētām', mokās:
...
...
...

'ANNO' ~ 05. 2005.

pilna oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=5658

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

MUĻĶU, nosombētu LUMPEŅU un taml. "kluso mīzēju" zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Es

07.09.2014. 18:57

zinu, ka latviešu juristi var pierādīt, ka 3 X 3 =7, ja tas viņu idiotiskajās galvās ienāk prātā jeb kāds par to ir samaksājis. Latviešu juristi visi ir bez tiesiskuma apziņas.Te vienmēr būs dažādi aloģiski pārkāpumi pie tiesnešiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...