Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētbirzs

15.04.2021. 07:12

2021. gads ir iesācies smagnēji. Daudziem šis gads ir smagu izvēļu laiks. Lai arī kovid-19 (covid-19) krīze iet uz beigām, tomēr koronavīruss nekur nav zudis. SARS-CoV-2 vīruss joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību. Tikai no mums pašiem ir atkarīgs kā mūsu valsts un tauta pārvarēs kovid-19 (covid-19) krīzi. Tikai no mūsu pašu rīcības šajā krīzes situācijā ir atkarīga mūsu tautas un valsts labklājība. Tagad uz mūsu pleciem gulstas smaga atbildības nasta par mūsu tautas un valsts nākotni. Pašlaik katra apzinīga pilsoņa pienākums ir vakcinēties pret kovid-19 (covid-19) vīrusu, lai mūsu sabiedrība varētu sasniegt pūļa imunitāti. Laicīga vakcinācija pret SARS-CoV-2 vīrusu glābs manus tautiešus un Tēvzemi no izputēšanas. Vakcīna mums nodrošinās laimīgu nākotni. Būsim Latvijas patrioti ne tikai vārdos, bet arī darbos. Apliecināsim savu mīlestību pret sentēvu zemi vakcinējoties. Mums šī sērga ir jāpārvar! Mums šī sērga ir jāuzvar! Lūgsim Latvju Dievus, lai vakcinācija mūs mīļajā un labajā Latvijā notiktu veiksmīgi! Lūgsim Latvju Dievus, lai kovid-19 (covid-19) sērga pazustu no mūsu sentēvu zemītes robežām! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi mūs pasargā no ļauna!
Veselību un drošību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #vakcinācija #imunitāte #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

to motorhead 1916

14.04.2021. 13:01

»

fēcei

Šis ped-iņš nemaz nav pretīgāks pat jūsējiem: Ušakovu un Putinu


Lai noteiktu tavu seksuālo orientāciju, pietiek paskatīties no 5 m attāluma.

Atbildēt

fēcei

13.04.2021. 17:32

»

Motorgalvai..

Šis ped-iņš nemaz nav pretīgāks pat jūsējiem: Ušakovu un Putinu, bet par tavas sugas un saprāta brāļiem būs vietā pārfrāzēts Filipa Šeridana teiciens


Šis ped-iņš nemaz nav pretīgāks pat jūsējiem: Ušakovu un Putinu
………….
Tava informētība par augšminētajiem ļaužiem var būt izskaidrojama tikai ar to, ka šie Tavi ir «galā likuši!» Citu iespēju nav!

Atbildēt

Motorgalvai..

13.04.2021. 16:59

»

Motorgalvai..

jaaveicina sadarbiiba ar t.s. Vishegradas valstiim, kaa arii ar Krieviju vajadzeetu normalizeet kaiminjattieciibas...


Šis ped-iņš nemaz nav pretīgāks pat jūsējiem: Ušakovu un Putinu, bet par tavas sugas un saprāta brāļiem būs vietā pārfrāzēts Filipa Šeridana teiciens.

Atbildēt

Motorgalvai..

13.04.2021. 16:52

»

motorhead 1916

Es ieteiktu nekaveejoties sho personu no ministra amata novaakt. Vinja kompetencei jau nav ne vainas, tas nu taa, BET. BET. Uzskatu, ka jaaveicina sadarbiiba ar t.s. Vishegradas valstiim, kaa arii ar Krieviju vajadzeetu normalizeet kaiminjattieciibas. Tas buutu sapraatiigi un izdeviigi visiem. Un te...


jaaveicina sadarbiiba ar t.s. Vishegradas valstiim, kaa arii ar Krieviju vajadzeetu normalizeet kaiminjattieciibas.
……………
Iespējamā NATO – Krievijas konflikta gadījumā kara darbība notiks Baltijas teritorijā. Tāpēc par kaimiņattiecību normalizēšanu nevar būt runas! Punkts!

Atbildēt

motorhead 1916

13.04.2021. 16:16

Es ieteiktu nekaveejoties sho personu no ministra amata novaakt. Vinja kompetencei jau nav ne vainas, tas nu taa, BET. BET. Uzskatu, ka jaaveicina sadarbiiba ar t.s. Vishegradas valstiim, kaa arii ar Krieviju vajadzeetu normalizeet kaiminjattieciibas. Tas buutu sapraatiigi un izdeviigi visiem. Un te nu shis nikjiigais, augstpraatiigais pedinjsh.... Neviens nopietns politikjis tak ar taadu pat nerunaas, varbuut vieniigi kaads daanju vai belgju draudzinjsh. PROM !!!

Atbildēt

fekāliju stumdītājam

13.04.2021. 14:48

»

krievam

Kleitu, tas par jūsu tikumisko līderi, Ušakovu. Starp citu, vai viņš ieradīsies, jeb Latvijas krieveļu sabiedrība viņam jau par prastu un tas apmeklē tikai elitāros Maskavas un Briseles gej-klubus


Jūsu tusiņš – "Baltijas praids" šogad notiks augustā, tātad vienā laikā ar Gaisa desanta karaspēka dienu Tāpēc uzvedieties rātni (ķēzieties un izmetiet atkritumus tikai tam norādītajās vietās ), lai augšminētie biedri jūsējos neiekausta, tad atkal būs lielā raudāšana!

Atbildēt

krievam

13.04.2021. 14:02

»

fekāliju stumdītājam

Lai paliek augšminētie biedri un viņu (ne)darbi. Te jāsāk domāt, kādu kleitu vilksi mugurā uz augustā paredzēto Baltijas praidu


Kleitu, tas par jūsu tikumisko līderi, Ušakovu. Starp citu, vai viņš ieradīsies, jeb Latvijas krieveļu sabiedrība viņam jau par prastu un tas apmeklē tikai elitāros Maskavas un Briseles gej-klubus?

Atbildēt

!

13.04.2021. 12:27

»

Visu zemju proletārieši

Retumis var daļēji tev piekrist, no nacionālā tur bija tikai ārējā izkārtne, ko nevarētu teikt par okupantus vienojošām partijām


Tas nemaisīja, kā vieniem, tā otriem būt vienotiem prihvatizācijā un bez skandāliem, bez savstarpējiem ķīviņiem LPSRS mantas piesavināšanā, palikt bagātiem.
Vēl jau mēs esam dzīvi, kas atcerās 90-mitos gadus.

Atbildēt

to netīrais dzīvnieks

13.04.2021. 12:20

»

fekāliju stumdītājam

Apmēram 40% Rīgas iedzīvotāju mājās runā krievu valodā. Kas Tev, cērme, okupants, mums – radinieks. Tāpēc pieturi muti, lai nedabūtu pa savu dullo galvu


Tas, ka tu ķēķī izmanto Absolūtā ļaunuma atribūtu, kuru lietoja Staļins, Jagoda, Ježovs, Ērenburgs, Abakumovs, Makašovs, Dugins, Budanovs, Čikatilo, Putins un citi sadisti un pederasti, vēl nenozīmē, ka tam ir vieta humānā vidē.

Atbildēt

Esi uzmanīgs!

13.04.2021. 12:20

»

Apvainojam LNNK?

Te taa ar vieglu roku pasaakushi apvainot tuukstoshiem viiru no galvenaas atmodas pretpadomju organizaacijas. Prasaas konceptuaals raksts


Palasi --- Rids Bruners--- tautastribunāls. eu Ja te esi izlaidis rakstu par Tautas fronti un "pretpadomju organizāciju LNNK". Tur ir pateikts: kas LNNK vadīja.

Atbildēt

v

13.04.2021. 11:59

»

dibenprieku ministrs

Vai tad tādam ministram interesē kaut kādi nacionāli jautājumi


Mūsu ĀM sodomītu nevienā kārtīgā mājā iekšā nelaidīs, roku nedos un pie viena galda ar viņu nesēdīsies! Tautai būtu jāsaprot, ka mūsu valsts brūk kopā arī tāpēc, ka mūsu ārlietas kārto nekam nederīgs (kriev. val – нерукопожатный) ministrs!

Atbildēt

Beuk

13.04.2021. 11:36

Kauna staba statusa nostiprināšanu varēs atrast diplomātiskajās notās starp LV un RUS, ap spridzināšanas mēģinājuma laiku un pēc tam. Bija runa par 3 vai 4 notām, kuras ir šobrīd noslepenotas. Bet diplo sarakste ir uzskatāma par saistošu starptaut līgumu ietvaros.
Pašā līgumā nekā nebūs.

Atbildēt

dibenprieku ministrs

13.04.2021. 11:30

Vai tad tādam ministram interesē kaut kādi nacionāli jautājumi.

Atbildēt

mēslam

13.04.2021. 10:17

»

kasīklis

Dzīvojot Edinburgā (Skotijas galvaspilsētā) man bieži nācās dzirdēt, kā latviešiem ir paveicies – mēs dziojam blakus kultūrtautai, proti, krieviem un kāda ta ir nelaime dzīvot blakus rīkļurāvējiem – angļiem. Tāpēc skoti pareizi dara, ka atdalās


Latvieši instinktīvi izvairās no krieviem, kuriem ir ģenētiski iemantota un ieaudzināta vēlme pierīties cilvēku asinis, kam ir suverēna izpratne par higiēnas prasībām, kuri ar savu lieko hromosomu, būtiski atšķiras no mums, homo sapiens, tāpēc daudzi pārceļas uz turieni, kur to nav.
Vēlme ar to sugu čupoties, var būt vienīgi tādam fekāliju stumdītājam, kura māte vazājusies pa krievu armijas garnizoniem, kā tev.
Skoti nekur neatdalās, bet tevi gan ar vienu kulaka sitienu atdalīs no Cilvēku planētas, ja izrunāsies krietnam latvietim dzirdot.

Atbildēt

nezālītis

13.04.2021. 09:53

»

9 Maijs ir Uzvaras pavasara svetki !

Uzvaras piemineklis ir muzigs


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

kasīklis

13.04.2021. 09:51

»

krievu nacisti ir nonsens

Nacistus vieno liels kopīgo gēnu skaits, nacistiem ir kopīga vēsture un gadsimtos izveidojusies kultūra...


Dzīvojot Edinburgā (Skotijas galvaspilsētā) man bieži nācās dzirdēt, kā latviešiem ir paveicies – mēs dziojam blakus kultūrtautai, proti, krieviem un kāda ta ir nelaime dzīvot blakus rīkļurāvējiem – angļiem. Tāpēc skoti pareizi dara, ka atdalās!

Atbildēt

krievu nacisti ir nonsens

13.04.2021. 09:39

»

Faktiski šo dienu atzīmē 8. maijā

9. maijs ir izvēlēts, lai nošķirtu krievu nacismu no vācu nacisma 2.PK...


Nacistus vieno liels kopīgo gēnu skaits, nacistiem ir kopīga vēsture un gadsimtos izveidojusies kultūra.
Kāpēc krievi tā ienīst nacistus, tāpēc, kā tā ir starpetniska vergu varza, zaudējusi savas saknes un cilvēku sejas. Krievs Šoigu, kura tēvs bija tuvietis, ienīst tuviešus, krievs Putins, kurš ir udmurtu asiņu nēsātājs, kopā ar pārējiem krieviem ienīst visas som-ugru tautas un arī hazārus, kas bija viņa māte, fašistiskais izdzimtenis, pretīgais nēģeris Ai Jobeness ir ne mazāk krievs, kā abi iepriekš minētie lopi. Krievus vieno tikai kopiska mākslīga feņa, Bizantijas sātaniskā ideoloģija, atbildība par WWII zvērībām un naids pret visu dzīvo uz planētas.
Arī pederasti, kuri nejūt kopību ar etnosiem, no kuriem cēlušiem, ienīst nacistus. Viņu "tauta" ir citi pederasti.

Atbildēt

Apvainojam LNNK?

13.04.2021. 09:07

Te taa ar vieglu roku pasaakushi apvainot tuukstoshiem viiru no galvenaas atmodas pretpadomju organizaacijas. Prasaas konceptuaals raksts?

Atbildēt

Faktiski šo dienu atzīmē 8. maijā

13.04.2021. 08:02

»

9 Maijs ir Uzvaras pavasara svetki !

Uzvaras piemineklis ir muzigs


9. maijs ir izvēlēts, lai nošķirtu krievu nacismu no vācu nacisma 2.PK.

Ebreju internacionālisms un kosmopolītisms īpaši sadalījis ši notikuma nozīmīgumu divos datumos. Vēl krievu nacisms nav piebeigts.

KF krievu nacisti lielimpērijas gara iedomās iebruka Ukrainā 2014. gadā. Ebreji 1918. gadā ar Brestas līgumu Ukrainai piešķīra kā Latvijai neatkarīgas valsts statusu ar ģeogrāfiskām robežām.

Ebreji no PSRS nopirka Krimu, bet, lai to Krievija neatdotu ebrejiem, Staļins pievienoja Ukrainai.

Ebreju cionisti mūsdienās panāca, ka Krievija iebrūk gan Doņeckā, kan savāc Krimu, lai palielinātu sankcijas pret Krieviju. Pašlaik ASV un NATO kopā ar ebreju cionistiem grib attīrīt apgabalu no liekajiem cilvēkiem - gatavojas iekarot Krieviju līdz Maskavai - visu Maskaviju - tāpēc gaisa telpa žīdu izraisītam karam atbrīvota no civilās satiksmes ar kovidafēru.

Šis ir hibrīdkarš kopš 2014. gada. 2015. tika patentēts Covid-19 un antivielas pret to. Holivudas kino sagatavoja sabiedrību šim kiberkaram.

Īstā Putina nav starp dzīvajiem, ir ebreju cionistu runājošā galva Viltvārdis, kurš neieradās Hāgas tribunālā, jo tad atklātos falsifikācija ar pases uzrādīšanu. KF vada kaut kādavcionistu marionete - šķībacis udmurts.

Atbildēt

lauķis

13.04.2021. 07:37

»

9 Maijs ir Uzvaras pavasara svetki !

Uzvaras piemineklis ir muzigs


Kam nu kā,man,kā jau kremļa lakstīgalai,liekas ka tas varētu būt tikai piemineklis upuriem,jo,nekādas uzvaras nebija.Toties bija gigamtiski baltās rases zaudējumi,kā rezultātā uzvarēja dolārs un pelēkā rase.Kominterne nekur nav pazudusi,tāpat kā vispasaules revolūcija.Starptautiskais rabināts valda par pasauli

Atbildēt

9 Maijs ir Uzvaras pavasara svetki !

13.04.2021. 07:18

Uzvaras piemineklis ir muzigs !

Atbildēt

NEPIETIEK laika visam

13.04.2021. 07:04

»

P.S.

Pietiek! Laiku komentāriem pārslēdziet. Jau trešo nedēļu ir vasaras laiks. Atpaliekiet


Gorbunovam- Kuprainim pašlikvidējoties 11.04.2021. 12:44
»
Simboliski kolaboracionismam
ieviešot sinonīmu kuprisms

kolabora- cionisms, iespējams, iegūtu simbolisku “lustrācijas” formu - šo Latvijas kolaborantu masveida lustrācijas formu ar “nožēlas pēcnāves zīmītēm”, konjaka pudeli, glāzi ar pirkstu nospiedumiem, mauzeri - moderni varētu nosaukt par kuprismu.

Kuprisma fenomenam Latvijā iegūstot masveida formu Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī u.c., varētu sākties īstā latviešu tautas Atmoda. Uzsākoties šai Atmodai, notiktu arī, protams, bijušo “poļitruku” bēgšana uz viņpasauli citā formā..
Atbildēt

Atbildēt

P.S.

13.04.2021. 06:52

»

PIETIEK

Nē, tā nav sakritība. Ļoti iespējams, ka jaunajā grāmatā šai tēmai būs veltīta ne viena vien nodaļa


Pietiek! Laiku komentāriem pārslēdziet. Jau trešo nedēļu ir vasaras laiks. Atpaliekiet.

Atbildēt

P.S.

13.04.2021. 06:51

»

PIETIEK

Nē, tā nav sakritība. Ļoti iespējams, ka jaunajā grāmatā šai tēmai būs veltīta ne viena vien nodaļa


Tad jau mūs gaida jauna un aizraujoša lasāmviela kā par Levitu, tā arī par Lapsu.

Atbildēt

NEPIETIEK

13.04.2021. 06:47

»

P.S.

Vismaz neko par Levitu šajā portālā nerakstot, arī par Lapsu jauna informācija internetā kādu laiku neparādījās. Nesen bija atkal. Vai sakritība


Gorbunovs bija sīka peška, izkārtne zvērīgajam komunisma režīmam 11.04.2021. 13:51
»
Pēteris
Beidz dzert nekvalitatīvu kandžu, nāk ārā traka smaka
priekš Latvijas ar mierīgu, nosvērtu un safrizētu ģīmi, no kura nenāca kolchozu traktoristu kandžas smaka.

Ar to papīra strēmelītes saturu, ar kuru Kuprainis svētlaimīgu feisu atgriezās Latvijā no Jeļcina, ko Jeļcins esot parakstījis uz kūpoša tannka stobra, izskrējis no sašautā parlamenta cauruma, ir daudz, daudz neskaidrību. Gan par Jeļcina paraksta identitāti utt. Tas, ka Latvija apņemas Uzvaras laukumā saglabāt un remontēt okupantu betona blokus, ko dēvē par “pieminekli atbrīvotājiem”, tas gan tiek strikti ievērots...

Pārstājiet, čepānveidīgais, pats rīt ļergu, pārejiet uz “spirķik, vodka, sigareti” plašā piedāvājuma klāstu!

Atbildēt

PIETIEK

13.04.2021. 05:24

»

P.S.

Vismaz neko par Levitu šajā portālā nerakstot, arī par Lapsu jauna informācija internetā kādu laiku neparādījās. Nesen bija atkal. Vai sakritība


Nē, tā nav sakritība. Ļoti iespējams, ka jaunajā grāmatā šai tēmai būs veltīta ne viena vien nodaļa.

Atbildēt

Psrieduma āķis

13.04.2021. 04:54

Lapsa :” Izdodot šo man nelabvēlīgo administratīvo aktu, Ārlietu ministrija nesniedza nekādu pamatojumu tam, kāds tieši ir tās argumentācijas pamatā minētais sabiedrības labums, kas it kā tiekot gūts, ja sabiedrībai tiek liegta pieeja pieprasītajai, sabiedrības interesēm nozīmīgajai informācijai.”

No teksta izriet, ka LL prasībai saņemt arhīva dokumentu iestāde atteikumu nepamatoja- “nesniedza nekādu pamatojumu”. Tā, protams, arī var- bet nevar jaukt formu ar saturu, jo precīzāk būtu : “atteikumu nepamatoja ar likumu vai citiem tiesību normatīvajiem aktiem”. Faktiskā rīcība iestādei jāpamato ar likuma prasībām.

Bet, kas ir pieprasītā dokumenta saturā, ir cits jautājums. To mēs ikviens noskaidrotu, iepazinušies ar dokumenta kopiju.

Kādu spriedumu var sagaidīt? Iespējams, ka kļūdos, pamajums atteikumam būs “valsts noslēpums”. Atteikuma patiesais iemesls var būt paša E. Levita atrašanās VP amatā šodien.

Komentārā sanāca gandrīz vesela autorloksne. :)

Jebkurā gad. paldies LL.

Atbildēt

.

13.04.2021. 00:24

»

Jupis

Vai värdi patriots un nacionälists principā jebkäd attieksies uz okupäcijas režïma ideoloģisko organizäciju nomeklatüru-partorgiem,komsorgiem,represïvo iestäžu darboņiem-tiesnešiem,iekšlietu sistėmas nomeklatüru,drošïbas iestäžu darboņiem,okupäcijas armijas virsniekiem.Visi no šïs deokupäcijai un deboļševizäcijai...


Organismam, kurš nezin no kā viņa māte to ieņēmusi, kam nav savu sakņu un cilvēka sejas, vienmēr nīdīs tos, kam ir sava vēsture un zināmi viņa gēni. Tādi pidrillas vienmēr cenšas pieslēgties svešiem vazaņķiem jo jūtas ar tiem sociāli tuvi.
Vārds nacionāls tiem kā ultravioletais starojums vīrusam.

Atbildēt

Jupis

12.04.2021. 23:05

»

bet Latviju izpostīja, izzaga nacionālpatrioti, kuri, tagad tas pat muļķim saprotams, bija čekas aģenti


Vai värdi patriots un nacionälists principā jebkäd attieksies uz okupäcijas režïma ideoloģisko organizäciju nomeklatüru-partorgiem,komsorgiem,represïvo iestäžu darboņiem-tiesnešiem,iekšlietu sistėmas nomeklatüru,drošïbas iestäžu darboņiem,okupäcijas armijas virsniekiem.Visi no šïs deokupäcijai un deboļševizäcijai pakļaujamo personu sarakstiem,kuri bezgodïgi ir piesavinäjušies šos neatkarïgäs valsts atribütus, ir cilvėki bez sirdsapziņas un goda,korumpanti,valsts izlaupïtäji un tautas iznïcinätäji,kas viņiem ir nepärtraukti jäatgädina,jäbäž deguna neatkarïgi no amatiem un negodïgi iegütiem tautas pärstävju tituliem.

Atbildēt

paldies par rakstu

12.04.2021. 22:18

paldies par rakstu! Ir labi zināt, kā pie varas tikušie liberasti uzvedas. nekas netiks aizmirsts.

Atbildēt

Visu zemju proletārieši

12.04.2021. 21:40

»

!

Ar vienu vārdu sakot, nacionālie atkritumi


Retumis var daļēji tev piekrist, no nacionālā tur bija tikai ārējā izkārtne, ko nevarētu teikt par okupantus vienojošām partijām.

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

12.04.2021. 21:11

»

ha ha

Nu jau sāc laist muļķi ne sliktāk par Pūtinu


Un kas tur slikts? Putins dod idejas un mēs vienmēr saeimā.

Atbildēt

12.04.2021. 21:05

»

ko murgo?

Krievžīdi ir tādi pat deģenerāti, kā krievi un tiem tikai postīt. Lai zagtu, vajag kaut nedaudz intelekta


bet Latviju izpostīja, izzaga nacionālpatrioti, kuri, tagad tas pat muļķim saprotams, bija čekas aģenti.

Atbildēt

Mx

12.04.2021. 19:15

»

un

Ārlietu ministrs Birkavs.Nedomāju,ka Levitam tur bija kāda teikšana


Lai Birkavs pastāsta savas biografijas tumšākās puses. Ļoti interesanti...

Atbildēt

juris

12.04.2021. 18:24

Fakts. Padomju okupācijas režīma karaspēka izvešanas komisijā galvenās personas bija GRU un čekisti.

Atbildēt

lauķis

12.04.2021. 18:21

»

juris

Jau pēc komentāriem ir skaidrs, ka komentē dežūrējošie čekas plānprātiņi. Cik tev čekas dauni maksā par katru šādu komentāru


Par katru komentāru man maksā 30 šekeļus,saņemu stratkomā,bieži satieku visus žurnālistus,arī Rudušu ,fakčekerus un daudzus citus.

Atbildēt

WWW

12.04.2021. 18:21

»

jautājums

Vai ir kāds sakars Lapsas darbībām Levita sakarā un jau kādu laiku interneta vidē regulāri izplatīto informāciju par Lapsas pasūtīto darbošanos melnā PR un sabiedrisko attiecību lauciņā


Tev ir kādas pretenzijas, ka Pietiek.cim publicē informāciju par čekistiem un mēsliem, kuri ir čekas aģenti? Tai skaitā pederastiem, kuri nevarētu uztaisīt karjeru, ja nebūtu čekas aģenti.

Atbildēt

juris

12.04.2021. 18:14

»

lauķis

Aleksandrs Bloks arī ir citas rases pārstāvis,žīdi ir pelēkā rase


Jau pēc komentāriem ir skaidrs, ka komentē dežūrējošie čekas plānprātiņi. Cik tev čekas dauni maksā par katru šādu komentāru?

Atbildēt

lauķis

12.04.2021. 17:31

»

Diženais rasists atradies

Bet ja pēc būtības, tāds sakars aziātiem ar balto rasi


Aleksandrs Bloks arī ir citas rases pārstāvis,žīdi ir pelēkā rase.

Atbildēt

Diženais rasists atradies

12.04.2021. 17:25

»

paardomas

Liels būs tavs pārsteigums kad uzzināsi ka visa baltā rase ir viena tauta.Interesanti zinat ko tu darīsi,kārsies,slīcināsies,dzersi indi


Bet ja pēc būtības, tāds sakars aziātiem ar balto rasi.
Всем хорошо известны знаменитые строки Александра Блока: «Да, скифы — мы! Да, азиаты — мы! С раскосыми и жадными очами!..».

Atbildēt

bet protams

12.04.2021. 17:03

»

paardomas

Liels būs tavs pārsteigums kad uzzināsi ka visa baltā rase ir viena tauta.Interesanti zinat ko tu darīsi,kārsies,slīcināsies,dzersi indi


Tikai ne mongoloīdi, turklāt ar lieko hromosomu, kas tos būtiski atšķir no visiem homo sapiens.
Мединский: у народа России имеется одна лишняя хромосома https://www.bbc.com/

Atbildēt

paardomas

12.04.2021. 16:21

»

ko murgo?

Krievžīdi ir tādi pat deģenerāti, kā krievi un tiem tikai postīt. Lai zagtu, vajag kaut nedaudz intelekta


Liels būs tavs pārsteigums kad uzzināsi ka visa baltā rase ir viena tauta.Interesanti zinat ko tu darīsi,kārsies,slīcināsies,dzersi indi?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...