Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ggg

11.04.2019. 03:54

»

Biruta

Mums ir diktatūra


drīzāk totalitārisms...

Atbildēt

nu gnu

10.04.2019. 08:59

amerika shemo prasti

Atbildēt

Kmm

07.04.2019. 09:42

»

Jolanta

Minētā grāmata nav slepena,Šie cionas gudro protokoli izlasāmi internetā


Cionistu protokoli nav identiski ar cionistu Gudro stratēģija un taktika. Cionistu protokoli ir pat novecojuši pret šodienas aktualitātēm, bet slepena ir konkrētā roasgrāmat īpaši Saeimai, Saeimas prezidijam, Saeimas juridiskajam birojam. Proti - konkrēti piemēroti latviešu videi - Saeimas institūcijām - noderīgiem idiotiem. Izlasiet citātus G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Slepena ir tieši šī Saeimas institūcijām izdalītā grāmata Gudro stratēģija un taktika. Atrodiet to! Un parādiet LTV1 Panorāmā!

Atbildēt

ha-ha

07.04.2019. 09:27

Kamēr lietas bīdīs Raiti,mednieki u.c.okupācijas režīmā diversanti tā arī turpināsies.Droši vien tādi Kavači ir nokrituši no Marsa bez iesaistes kolektivajās komunistu,komjauniešu,čekas un aģentu korupcijas shēmās.

Atbildēt

xx

07.04.2019. 09:09

No justīcijas viedokļa labāk, ja kāds vainīgais netiek notiesāts , kā ja kāds nevainīgs tiek notiesāts .

Atbildēt

Jolanta

07.04.2019. 08:38

Minētā grāmata nav slepena,Šie cionas gudro protokoli izlasāmi internetā.

Atbildēt

Kaatad

07.04.2019. 08:12

Tas pats būs ar nākamā eirodeputāta Ušakova apsūdzībām.Ilga vazāšana, un galā -čiks. Toties resnvēderu partijām lielāka cerība tikt pie puses valsts ekonomikas kūrēšanas.Varēs atkal sliet zelta tiltus :)

Atbildēt

Izlasi 6. Saeimas deputāta

07.04.2019. 07:26

»

Km

Nepieļauju, ka tiesu nesprieda pareizi. Parasti tiesa realizē prokurora apsūdzību, tiesa ir vienota ar visutieslietu sistēmu. Viena sistēma. Ja tomēr tiesa atzīst, ka nav nozieguma sastāva un ar nolēmumu lietu izbeidz, tad taisnība triumfē. Glumie tipiņi izslīd jau prokuratūras rīcības dēļ. Prokuroriem...


G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Tur uziesi citātus no cionistu Gudro stratēģijas un taktikas, rokasgrāmatas, kuru izdalīja 6. Saeimas deputātiem, Saeimas prezidijam, Saeimas juridiskajam birojam. Grāmata ir slepena. LV mediji par to kusē. Arī Juraša lieta tiek realizēta saskaņā ar šo rokasgrāmatu.

Atbildēt

Cionistu Gudro stratēģija un taktika

07.04.2019. 07:22

»

Fēlis

Tātad Tu pat nepieļauj domu, ka tiesa nopirkta? Kaut kā nesaprotami, kāpēc gandrīz vienmēr izšļūk visādi slideni tipiņi, bet valsts cieš zaudējumus. Tipiņi izšļuk, bet zaudējumi paliek


Tauta jāieradina pie nelikumībām. Vajadzības gadījumā jāierosina kriminālprocesi. Tie izbeidzami, kad vajadzība beigusies.

Atbildēt

Km

07.04.2019. 07:19

»

Fēlis

Tātad Tu pat nepieļauj domu, ka tiesa nopirkta? Kaut kā nesaprotami, kāpēc gandrīz vienmēr izšļūk visādi slideni tipiņi, bet valsts cieš zaudējumus. Tipiņi izšļuk, bet zaudējumi paliek


Nepieļauju, ka tiesu nesprieda pareizi. Parasti tiesa realizē prokurora apsūdzību, tiesa ir vienota ar visutieslietu sistēmu. Viena sistēma. Ja tomēr tiesa atzīst, ka nav nozieguma sastāva un ar nolēmumu lietu izbeidz, tad taisnība triumfē. Glumie tipiņi izslīd jau prokuratūras rīcības dēļ. Prokuroriem nesen dtaz tiesības apšaubīt pierādījumu pietiekamību, virzot lietas uz tiesu, un jau prokuratūrā lietas izbeigt. Tā bija oligarhu Rīdzenes sarunu lietā. Tieši, kamēr to lietu vilcināj, steidzami izmainīja likumu, ļaujot prokuroram Lejam apšaubīt pierādījumus. Tieši šie fakti par apšaubīšanas leģitimitāti izskanēja Judina sacītajā TV raidījumā točki nad i, Judins bija Saeimas izmeklēšanas kom. dalībnieks taā satunu lietā. Judins vārds vārdā par apšaubišanu atkārtoja manu Pietiek komentāru.. Es, savukārt, uz šo domu par apšabīšanu netieši nonācu no cita komentāra..

Atbildēt

Fēlis

07.04.2019. 06:04

»

Kmm

Safabricē lietu, iesaldē naudas līdzekļus, sagrauj reputāciju. Viss notiek visīstākajām cionistu- žīdsātanistu politiskajām metodēm. Atrodiet cilvēku! Likumu piemeklēsim


Tātad Tu pat nepieļauj domu, ka tiesa nopirkta? Kaut kā nesaprotami, kāpēc gandrīz vienmēr izšļūk visādi slideni tipiņi, bet valsts cieš zaudējumus. Tipiņi izšļuk, bet zaudējumi paliek.

Atbildēt

Q

07.04.2019. 05:17

Nezin cik Kavacam izmaksāja šis tiesas lēmums?

Atbildēt

Jozis

07.04.2019. 00:53

Visas Rīgas pašvaldības iestādes ir daļēji sapuvušas. It īpaši Rīgas Būvvalde un Attīstības departaments. Abi , iespējams, izcili korumpantu perēkļi. Ir tikai nožēlojami, ka lēmumus pieņem amatpersonas, bet zaudējumus no tiem nepiedzen, bet gan samaksā no nodokļiem.
Īstā svojaku stilā.

Atbildēt

John Doe

07.04.2019. 00:23

Spriedums, kas kārtējo reizi pierāda, ka Latvijā ne prokuratūra jēdz izmeklēt finanšu noziegumus, ne tiesnešiem ir kaut mazākā nojausma par to, kā šos noziegumus izvērtēt. Šeit pat nav divu domu, ka Kravacs ir izdarījis noziegumu, bet tizleņi no prokuratūras nejēdz sastādīt apsūdzību un tiesneši, kuru intelekta kalngals ir satiksmes noteikumu pārkāpumu iztiesāšana, nejēdz iztiesāt finanšu noziegumus.

Ja Kariņš tiešām grib veikt kapitālo remontu finanšu sistēmā, tad jāsāk nevis ar tirgus dalībniekiem, bet ar valsts definētās kontroles un likumdošanas rāmja kapitālo remontu. Cerības, protams, mazas. Ja ECB izdarīs, tad būs - mūsējiem nav ne gribas, ne zināšanu.

Atbildēt

jaajaa

06.04.2019. 21:19

..."atcelt piemēroto arestu uzņēmumā Zeus (kurš šajā laikā kļuvis maksātnespējīgs) izņemtajiem 582 271 eiro,"...tad tā tomēr ir Zeus vai Rīgas namu nauda ?...ja Zeus, tad ir pamats civilprasībai pret prokuratūru(valsti)...:)

Atbildēt

to Lato

06.04.2019. 20:23

Vai tur naudu, lai uzvārītos, nebija aizdevis arī Misters 20%? Tikai, viņš dabūja atpakaļ, bet pašvaldība ne.

Atbildēt

Kmm

06.04.2019. 18:36

Safabricē lietu, iesaldē naudas līdzekļus, sagrauj reputāciju. Viss notiek visīstākajām cionistu- žīdsātanistu politiskajām metodēm. Atrodiet cilvēku! Likumu piemeklēsim!

Atbildēt

Biruta

06.04.2019. 18:23

Mums ir diktatūra!

Atbildēt

Mums ir tiesiskums un demokrātija

06.04.2019. 18:19

Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi - DELFI
https://www.delfi.lv/.../vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?...
2019. gada 1. marts - Zinām, cik nevarīgi kļūst mūsu likuma sargi, kad uzmanības centrā nonāk labi zināmie, leģendārie, par oligarhiem sauktie trīs kungi Aivars ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....