Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rublis

25.10.2018. 15:30

»

hm

Palasi GRDX gada pārskatu. Tavi nosauktie efektīvie instrumenti naudas atslaukšanai no uzņēmuma arī tiek darbināti uz nebēdu, nopērkot no sevis uzņēmumu slovākijā un pēc vairākiem gadiem izdomājot ka tomēr pirkšanas cena (no sevis) ir bijusi par mazu! Un pārskatot to par xx miļjoniem uz augšu...


Nelasīšu - nav nteresanti..
Man nav pozīcijas GRNDX - neredzu jēgu iedziļināties..
Pensija - izklausās smieklīgi.. pati tam tici?
Cik gadus domā Kira plāno vēl šajpus gazonam penziju saņemt?

Atbildēt

hm

25.10.2018. 07:52

»

Rublis

Nu caur algām gan ir neefektīvi naudu slaukt


Palasi GRDX gada pārskatu. Tavi nosauktie efektīvie instrumenti naudas atslaukšanai no uzņēmuma arī tiek darbināti uz nebēdu, nopērkot no sevis uzņēmumu slovākijā un pēc vairākiem gadiem izdomājot ka tomēr pirkšanas cena (no sevis) ir bijusi par mazu! Un pārskatot to par xx miļjoniem uz augšu!

Slaukt caur padomes atlīdzību protams nav ļoti efektīvi, bet ļoti droši gan+ katru gadu vari lūgt pārrēķināt pensiju.

Atbildēt

Rublis

24.10.2018. 21:02

»

Akcionāriņš

Sākumā gan bija L ģimenes likumu klajs pārkāpums un OLIGĀTĀ akciju atpirkšanas piedāvājuma neizteikšana citiem akcionāriem, pēc vairāk kā 50 % lidzdalības AS Grindeks kapitālā...


Nu caur algām gan ir neefektīvi naudu slaukt..
Vispār pieņemtā prakse ir caur reklāmu, it pakalpojumiem, mājas lapas dizainu, izejvielu iepirkšanu no sevīm, produkcijas realizāciju sev..
Algām pārāk lieli nodokļi..

Atbildēt

28 nožēlojami gadi

24.10.2018. 19:45

....................

Atbildēt

Art

24.10.2018. 16:03

Un tādi āpši, kas namāk sagatavot tiesai pamatotu pieteikumu, vada prihvatiācijas aģentūru...?

Atbildēt

Zinatnieks

24.10.2018. 14:15

Ko ir iguldijushi mazie akcionari un Valdiba ar Ekonomistu Ministru prieshgala,sanemot gan dividentus gan valsti miljoniem nodoklus katru gadu ! Grindeks no 10.000.000 par Lipmana laika sasniedza 132.000.000 apgrozijumu Arzemnieki brinas ka vareja tadus rezultatus sasniegt,cik vajadzeja ieguldit lidzeklus ? Grindeks lai sasniegt tadus rezultatus ir ieguldijis ap 90.000.000 un plano sasniegt apgrozijumu 300.000.000. euro gada ! KA UZVEDAS PRET NORMALIEM RAZGOTAEM VALDIBA ? KAUNS VINIEM .UN kas ir Loginovs ? Vinam tikai par sabrukumu Metalurgu jasezg bija (100%)Cietuma un tas laiks pienaks obligati .

Atbildēt

Reņģēdājs

24.10.2018. 12:56

...ap 60 štata vietas, kad sen jau viss "prihvatizēts". varbūt šie, tāpat kā tiesneši,amatos uz mūžu?

Atbildēt

Akcionāriņš

24.10.2018. 11:17

Sākumā gan bija L ģimenes likumu klajs pārkāpums un OLIGĀTĀ akciju atpirkšanas piedāvājuma neizteikšana citiem akcionāriem, pēc vairāk kā 50 % lidzdalības AS Grindeks kapitālā.
Pēc tam bija izpļāpāšanās raidījumā 1:1 , kur L atklāti tiešajā ēterā paziņoja ka viņam pieder laikam vairāk kā 70 % Grindeks akciju. Pēc šāda paziņojuma FKTK negribīgi bet bija spiests uzsākt administratīvo lietu, kurā gan konstatēja ka ir vairāk kā 50 % un L būs jāizsaka Obligātais akciju atpirkšanas piedāvājums citiem akcionāriem. Lēmums tika pārsūdzēts , bet pēc daudziem gadiem stājās spēkā. Pirm lēmums stājās spēkā L ģimene palīda zem 50 % un "advokāti" no FKTK ar prieku konstatēja , ka nu gan VISI trūkumi ir novērsti un radies kāzus, kas liedz FKTK uzlikt pienākumu L izteikt šo obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu. Bet mazākuma akcionāri ja vēlas var griezties tiesā. (aptuveni 15 tūkstoši) Šāda FKTK pozīcija gan manuprāt bija un ir ļoti apšaubāma , lai neteiktu pretlikumīga. Bet nu lietojot līdzības, tad mūsu valstī Jupiterem ir atļauts daudz , daudz vairāk kā vērsim. Un Jupiteru intereses tiek ļoti aizsargāts , lai vēršiem (mazākuma akcionāriem) neienāk prātā, ka viņiem arī ir tiesības saņemt ekonomiskos labumus no uzņēmuma , kurā viņi ir līdzīpašnieki.

Šobrīd L ģimene paši ar savām balsīm ievēl sevi Padomē, paši nosaka sev padomes atlīdzību,kas manuprāt ir nu jau vairākas reizes lielāka kā pasaules BIF Farma uzņēmumos. Protams, ka tam nav nekāda saistība ar Padomes atlīdzību, bet tas ir veids kā "legāli"? kontrolējošie akcionāri apejot citus akcionārus var no uzņēmuma izņemt jebkuru sev vēlamo naudas daudzumu. Bet tas jau nekas. LR tā var darīt. LR tikai vēršiem ir tiesības. Vēršiem pat ar LR likumiem noteiktie OBLIGĀTIE pienākumi neattiecas un ar "institūciju "palīdzību (iespējams par mazu , bet taisnīgu atlīdzību) tos var viegli apiet.

L kungs piemin arī cita mazākumakcionāra tiesvedību. Kas interesanti ,visas tiesvedības pēc advokātu lūguma un ar tiesas atbalstu notiek slēgtās tiesas sēdēs, kas padara to nolēmumu motīvu daļu nepieejamu un slepenu. Tas laikam lai arī citi "vērši" (mazākumakcionāri) ( atkātrtošu-aptuveni 15000) neiedomātos aizsargāt savas Jupiteru aizskartās tiesības.

Likumā jau skaidri ir : OBLIGĀTAIS atpirkšanas piedāvājums (kuru var pieņem/var nepieņemt) ir jāizsaka vairākuma akcionāram/riem ja tie pārsniedz 50 %līdzdalību kapitālā.

Cik saprotu tad LR Jupiteriem likumi nav rakstīti?

Atbildēt

Rublis

24.10.2018. 08:03

»

Aga

A biržas cena izsolē protams nevar būt objektīva


Redz, kamēr centrāl tirgū pārdoto burkānu apjoms pārsniedz biržā andalēto akciju apjomu naudas izteiksmē - biržas cenai var nekādu uzmanību nepievērst..

2) ja vairākuma akcionārs pieņem visus lēmumus, potenciālajam mazākuma investoram var nākties ilgi sēdēt pie jūras un gaidīt dividendes..

3) nebija tā ka Grindeks mūždien visu varku lika atīstībā un ar dividendēm pārāk neaizrāvās?

4) tie ir tikai legālie argumenti, faktiski mazākuma akcionārus vienā mierā var izpuļķēt vēl daudzos veidos.. ;)

Atbildēt

A

24.10.2018. 05:19

Izskatās pēc sīka krāmu tirgus žulika, un tādu mums liek atbildīgā amatā ,kur apgrozās miljoni? Šī valsts arvien vairāk atgādina karikatūru!

Atbildēt

Rublis

23.10.2018. 23:45

»

Aga

Interesanti, kas tad ir tā “objektīvi nosakamā vērtība”? Ja reiz biržas cena tā nav būs kaut kas unikāls


Equity / akciju skaitu vai diskontēta nākotnes naudas plūsma vai aktīvu likvidācijas vērtība atņemot saistības.. ;)

Atbildēt

Rublis

23.10.2018. 23:19

Sīkas partijas andalē pa 4,10..
Uzrodās kāds kurš ņem visu pačku pa 3,85..
Ja sāktu noliet biržā pamazām - tik nelikvīdā tirgū tik specifiskas akcijas - nodzītu cenu nez cik zemu..

Nesaprotu - kur ir bēda un par ko cepiens..

Patiesībā tīri labs darijums..

Nez cik liels bija apgrozijums biržā un cik lielu paku Kira nopirka?

Atbildēt

Maris

23.10.2018. 21:39

»

Gaidi gan

Haljo lēmumu tak pieņēma Ministru kabinets


Lemumu ta pienema MK, bet ko tad MK nepilnvaroja parakstit ligumu MP? Tapec ka PA bija atbildigs par so aktivu. Un vai tad iestades vaditajam kura bilance bija shis aktivs ir saistosi prettiesiski un nesaimnieciski MK lemumui? Vai tad liguma parakstisama ir tiri formals pasakums? Likumu par publiskas personas mantas izskerdesanas noversanu neviens nav atcelis. Pec tadas pasas logikas var pateikt, ka ari E.Repse nav atbildigs par valsts galvojuma aprakstisanu Liepajas Mwtalurgam, ko vins jau tikai formali parakstija...

Atbildēt

Rīga

23.10.2018. 20:58

...nodalīšanu?
vai nodarisanu?

Atbildēt

Maris

23.10.2018. 20:56

Un vel PA vaditaju V.Loginovu vajadzetu tiesat par Parex (Citadele)pardosanu. Ja atmina nevil, tad kad bija jau izhemota Parex pardosana un atlika tikai parakstit ligumu, tad ieprieksejais PA vaditajs A.Spridzans to atteicas darit. Tad L.Straujumas vadiba atri nonema Spridzabu no amata un iecela V.Loginovu, kas tad ari pardosanas ligumu parakstija. Skaidrs ka vins ir izdarigs pakalpins visiem valsts izshemotajiem.

Atbildēt

Maris

23.10.2018. 20:38

Pieprasu prasibu tiesa pret PA vaditaju V.Loginovu par valstij nodaritajiem zaudejumiem, kas radusies saistiba ar akciju pardosanu par nesamerigi zemu cenu.

Atbildēt

:)))

23.10.2018. 19:25

Vienmēr smieklīgi skatīties kā divi ebreji par naudiņu strīdās :)

Atbildēt

Aga

23.10.2018. 19:20

Interesanti, kas tad ir tā “objektīvi nosakamā vērtība”? Ja reiz biržas cena tā nav būs kaut kas unikāls:)

Atbildēt

opā

23.10.2018. 18:55

1 instance? Tur spriedumu nopērk pēc vajadzības!

Atbildēt

Kuščinski (ZZS) un Košeradenu (Vienotība)

23.10.2018. 18:15

dzīvus izbarot Rīgas Zoodārzā uz Latvijas simtgadi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...