Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kancelejai izmantotam prezim

01.09.2017. 04:35

Nva lapas grābt pagaidu algotos darbos uz četriem mēnešiem uz rokas 150 eiro mēnesi pēc tam trūcīgās personas statusā pārtikas un pamperu pakas no ANO sańemt.

Atbildēt

ESMAIJA

30.08.2017. 20:20

Nu re! Kādas vēl te meklēt oligarhu sarunas, valsts izzagšana jau sākas ar Prezidenta kanceleju!!!!!!!

Atbildēt

Raimonda māte Tatjana,

29.08.2017. 16:57

kurai privātmāja Ķegumā, ziņo:

Oktobrī pensijas Latvijā palielinās par 3 līdz 15 eiro.Vienlaikus VSAA norāda, ka jāņem vērā, ka no indeksētās pensijas var tikt ieturēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis, kas samazina izmaksājamo summu.

Atbildēt

Jutas Strīkes

29.08.2017. 14:38

»

Anna Potapova

Par to skaļi vajadzēja runāt juristiem, it īpaši Jutai Strīķei


partijas biedri tikuši pie varas Ķekavā uzvedās tā it kā priekš viņiem citi likumi būtu rakstīti :D :D Vēl trakāk kā iepriekšējie :)

Atbildēt

vb

29.08.2017. 11:25

Kur Salnājs - tur s_di

Atbildēt

no laukiem

29.08.2017. 11:13

Vai Pskovas desantniekam sapņos rādījās, ka viņa dēls ar spermu aptašķīts pozēs fotogrāfam ?

Atbildēt

Prez. kancel.

29.08.2017. 09:59

Kauns kaula nelauž.
Kauns nav dūmi, acis negrauž.

Atbildēt

Antūns

29.08.2017. 09:33

Tā saucamais prezident , vai nav kauns !

Atbildēt

Rīgas aktīvo senioru alianse

29.08.2017. 08:44

Mums žēl Prezidenta veco, nesmuko sieviņu,

Atbildēt

Pēteris

29.08.2017. 08:17

Kā nav kauns Prezident?! Vai ir vērts sevi apkaunot visas tautas priekšā, jo, ticiet man, visi tie, kam Jūs šodien garantējat trekno dzīvi, rīt ne tikai pasmiesies par Jums, bet arī būs tie, kas neadekvāti Jūsu rīcību vērtēs un nopels!

Atbildēt

caca

29.08.2017. 07:43

:))))))))))))))))))))) Labā bilde!!!!!:))))))

Atbildēt

Kur

29.08.2017. 07:34

»

Kaktiņš pielien?

Valstī notiek datu falsifikācija- Arnis Kaktiņš TV pārraidē apgalvoja, ka viņa veiktajā SKDS aptaujā 70% atbalsta Vējoni, bet atklātā iedzīvotāju balsojumā TV izrādījās, ka 70% iedzīvotāju neatbalsta (!!!) Vējoni. Vai tiešām mums visusr tikai meli un iztapoņas


latvieši, tur citādāk nevar būt! Tikai var būt di-sas laizīšana, stulba melošana, nekaunīgi smīni, zagšana un prāta trūkuma izrāde. Tādi ir latvieši un tas ir labi. Citi nav tādi. Tas ir slikti.

Atbildēt

Kaktiņš pielien?

29.08.2017. 07:30

Valstī notiek datu falsifikācija- Arnis Kaktiņš TV pārraidē apgalvoja, ka viņa veiktajā SKDS aptaujā 70% atbalsta Vējoni, bet atklātā iedzīvotāju balsojumā TV izrādījās, ka 70% iedzīvotāju neatbalsta (!!!) Vējoni. Vai tiešām mums visusr tikai meli un iztapoņas?

Atbildēt

Kurp ejam?

29.08.2017. 07:23

Klintonam pietika ar vienu reizi, lai sarīkotu impīčmentu, bet mums Prezidentam pārkāpumi, slimības, modes demonstrācijas, mīļākā līdzi komandējumos, tai neadekvātas piemaksas , slepenas algas... urp gan mēs ejam, par kādu valsti var būt runas, ja sāk ar Prezidentu?

Atbildēt

?

29.08.2017. 06:31

Kādreiz pieteikumus tiesā sniedza kādi neatšifrēti Pietiek pārstāvji vai lasītāji. Tagad atklātā tekstā to dara Lato Lapsa. Kas mainījies?

Atbildēt

K.Streipuks

29.08.2017. 05:30

Kancelejas un ārlietu ministrijas puišu izklaides galu iznākums galvenā varoņa sejā un saujās.

Atbildēt

to Fiksais

28.08.2017. 20:26

»

Fiksais

Jā, tava māte jaunībā arī nebija zemē metama


Tavējai,visu laiku bija trperis!:)))) ...piedzima--kļūda!:))))

Atbildēt

bunny

28.08.2017. 20:16

»

nu nu

Tas atgādina karstā ūdens avotu izpriecas Islandē


man ticamāka izprieca šķiet, ka kāds viņam sejā ejakulējis

Atbildēt

Fiksais

28.08.2017. 20:10

»

Darba komandējums siltajās zemēs

Pēc kaislīga seksa Raimonds un Egita gultā atpūšas


Jā, tava māte jaunībā arī nebija zemē metama!

Atbildēt

:))))))

28.08.2017. 20:02

»

Darba komandējums siltajās zemēs

Pēc kaislīga seksa Raimonds un Egita gultā atpūšas


,,,,,bet, ienāca Guntis no Ventspils!:))))...tauriņu ķērājam,bija janoskatās,kā notiek,ibioloģijas process!!!:)))))))

Atbildēt

MI

28.08.2017. 19:52

Mums ir daudzi uzdevušies par tiesiskuma aizstāvjiem. Kur tik pūlis vairāk, par divi cilvēki, tur putas uz lūpām. Visi zog, visi zog un es tik viens cīnos. Bet reālajā dzīvē nekā. Piemēram, Augsta amatpersona ar savu partijas biedru var kārtot diplomātisko amatu, bet šie cīnītāji nepamanīja.
Valda atklāts tiesiskais nihilisms. Un ļoti žēl, ka par šiem jautājumiem, kāzusiem neizsakās akadēmiskā vide. Es saprotu politologus, kuri līferē. Bet kāpēc jurisprudences grandi klusē? Jeb, ja esmu labi iekārtojies, tad viss pie kājas. Ka tik ar savas mutes virināšanu neapdraudu savu labumu? Bet tad rodas jautājumi kāpēc viņi lieto vārdus Latvija, Zeme, Tauta. Ko šī akadēmiskā vide atbild naivam studentam? Vai varbūt katrā situācijā pievelk to lupatdeķi kā vajag? Un kāds no tā ir rezultāts? Iemācīts, kas?
Bet pie lietas. Pozitīvi, ka tiesa ir pieņēmusi izskatīšanai, jo nekas nav traģiskāks, ja nepastāv taisnīga tiesa. Cilvēki kļūdās un kļūdīsies, bet ja nav cerību uz taisnīgu tiesu, tad gan ir vāks.
Cieņu Lapsas kungam.

Atbildēt

domā sievu tas baigi interesē

28.08.2017. 19:20

»

vai tā ir?

Vājonis guļ ar Kaziņu sievai zinot un piekrītot


viņai ir līdz mūža galam nodrošināta iztika, laba dzīvošana, ceļošana un iešana uz koncertiem, arī trikotāžas kleitiņas tiks nodrošinātas. Lūk, tā ir vērtība.

Atbildēt

vai tā ir?

28.08.2017. 19:07

Vājonis guļ ar Kaziņu sievai zinot un piekrītot.

Atbildēt

nu nu

28.08.2017. 18:45

Tas atgādina karstā ūdens avotu izpriecas Islandē.

Atbildēt

Darba komandējums siltajās zemēs

28.08.2017. 18:39

Pēc kaislīga seksa Raimonds un Egita gultā atpūšas.

Raimonds: "Gribi vēl vienu?"

Egita(spridzīgi): "Protams..."

Raimonds(skaļi): "Arni, nāc iekšā!"

Atbildēt

NEskaidro Salnājs

28.08.2017. 18:29

...uz privātās dzīves ierobežojumu ārpus dienesta pienākumu izpildes laika, par nodokļu maksātāju naudu...

Atbildēt

28.08.2017. 18:16

»

acīmredzamais neticamais

Par to skaļi vajadzēja runāt juristiem, it īpaši Jutai Strīķei, Jānim Bordānam, Aivaram Borovkovam, Rihardam Bunkam, Ivaram Reduisonam, kuri publiski pauduši, ka pārstāv tiesiskumu un tā tālāk, bet reālā dzīvē nekā no tā nav. Neticami, ka Lato Lapsa izdara vairāk, nekā visi šie falša godīgie juristi...


tas ir noticis, jo viens godīgs cilvēks atsver miljoniem negodīgos cilvēkus, ja rīkojās drosmīgi, konsekventi, bez jebkāda kompromisa un konformisma. Cita lieta, cik lielā mērā sociuma majoritātē ir pieprasījums pēc tādiem cilvēkiem. Šajā ziņā mēdz būt dažādi varianti. Visu nosaka attiecīgā sociuma (tautas) mentalitātē ģenētiski nostiprinātā taisnīguma izjūta, prasība, nepieciešamība u.tml.

Atbildēt

acīmredzamais neticamais

28.08.2017. 18:00

»

Arturs Priedītis

Tiesas zāle ir kļuvusi par Valsts prezidenta institūcijas darba kabinetu. Valsts prezidents ir iejaukts vairākos tiesas procesos. Tas ir izteikti anormāls stāvoklis, īstā valstī tas ir bezprecedenta gadījums. Interesanti, ko vēl vajag dārgajiem latviešiem, lai viņi saprastu savas necienīgās dzīves būtību...


Par to skaļi vajadzēja runāt juristiem, it īpaši Jutai Strīķei, Jānim Bordānam, Aivaram Borovkovam, Rihardam Bunkam, Ivaram Reduisonam, kuri publiski pauduši, ka pārstāv tiesiskumu un tā tālāk, bet reālā dzīvē nekā no tā nav. Neticami, ka Lato Lapsa izdara vairāk, nekā visi šie falša godīgie juristi kopā ņemti.

Atbildēt

P.s.

28.08.2017. 17:04

Ar visu sviitu!!!

Atbildēt

viedoklis

28.08.2017. 16:56

Ar joni, šis nulle Vājonis ir jāpadzen no prezidenta amata. Viņs apkauno Latviju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...